Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 19:30   #1861
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hejloł

onieeee jak ja już ustaliłam w co się ubrać jutro do pracy to mi mówią w tv że jakiś froont, że ziniej deszcz... nad Warszawą błyskawice jakieś pitole to

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Hej

Niespodzianka
słitaśna niespodzianka

Soffi co dostałaś od zająca pochwal się my na weekend majowy nic nie zaplanowaliśmy, w sobotę i 2go pracuję więc jak będzie ładna pogoda to ewentualnie pojeździmy rowerami, popijemy pifko (tzn jak już wrócimy)
A co do prezentów to ja nie mam pomysłu - nigdy nie byłam na panieńskim a na moim to było takie lajcikowe spotkanie z drinkami i prezentami w niewielkim gronie, bez szaleństw, nawet kaca nie było jak u Dżastinki
A kapciochy mocna rzecz

Gosia też lubię wiosnę aczkolwiek jeszcze nie grilowałam niestety i pod parasolkami nie byłam ;/ hmm... przeszłabym się na starówkę na korzennego pilsnerka mrrrrr a co do YCD to kurde wiecznie zapominam i włączam jak juz się ładnie kłaniają ehhh... za tydzień na pewno mi się uda

katey niezły pomysł z tymi numerami na koszulce, musiał być dobry ubaw a dużo wypiłaś zanim się wybrałaś na łowy?

Malutka super foteczki ze spacerów świątecznych

Daget współczuję robót pod oknem u nas też na około budowy, włąsnie mi dzisiaj odcieli przejście przez skróty na przystanek przez pięknie kwitnący sad ale już się wydreptała drużka okrężna na szczęście. W tamtym roku z kolei na osiedlu ciągle coś odnawiali, np barierki na tarasie malowali... nie mogłam wyjść z podziwu że taka rzecz może zająć tyle czasu ekipie i łazili u nas od wczesnych godzin porannych bo rano u nas cień
A co do świąt w pozycji horyzontalnej, to pewnie było trochę przykro ale to przecież tymczasowo, za rok kolejne święta a te będziesz wspominać i tak całe życie, bo pierwsze z kruszynką w brzuszku

Kasia se wyobrażam Viebie z tym uśmiechem i mydełkiem to wymiękam...

idę ogarnąć mieszkanie - jutro mamy gościa ;p
a pochwalę się że ostatnio biegałam i na rowerku jeździłam sobie dzisiaj w poszukiwaniu wiosny czekam aż zakwitną takie jedne fioletowe krzaki ubóstwiam je
monai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 21:33   #1862
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć. Dzisiaj było popołudnie na wsi. Uwielbiam takie. Jutro po pracy szybkie sprzątnie i srrruuuu na wieś, zostaniemy z siostrą tam na noc a w sobotę będzie grilek. Miał być w poniedziałek, ale ze względu na pogodę został przesunięty na sobotę.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chciałabym mieszkać na wsi
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
Sofcia - ale masz zadania do wymyślenia ja kiepska w te klocki jestem Izazusia by się przydała

Gosia - też lookam na YCD jakieś sierotki w tej edycji, a to kolano, a to ścięgno
O tak Izazusia na serio bardzo by się przydała, może ją przywołamy

W YCD to nie tylko sierotki, ale w ogóle trochę "słabiaki", nie znam się na tańcu ale jako widz mam wrażenie, że słabi tancerze są w tej edycji. Za to Patrycja jako prowadząca bardzo mi się podoba, taka "swoja" z niej babka

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Jest tyle penisowych rzeczy ze hej, najbardziej rozwalily mnie: http://allegro.pl/kapcie-mega-gigant...581445429.html
Sie nie moge pozbierac
i ja też, razem z mężem gniliśmy z tego.

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam po świętach
Spędziliśmy je aktywnie z moimi rodzicami - byliśmy w oba dni w lesie na 3 godzinnych spacerach teściowa w tym roku nas nie zaprosiła, jej strata

Co do planów na majówkę to 1 maja jedziemy do Gryfina na grilla, 2 maja pracujemy na rano, a na 3 nie mamy planów
Fajne święta, intensywne i aktywne
2 maja tez pracuję korci mnie wzięcie urlopu, ale ponieważ ma nie być fajnej pogody, to chyba odpuszczę.

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
mojemu mężowi całkiem się podobał

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
onieeee jak ja już ustaliłam w co się ubrać jutro do pracy to mi mówią w tv że jakiś froont, że ziniej deszcz... nad Warszawą błyskawice jakieś pitole to

my na weekend majowy nic nie zaplanowaliśmy, w sobotę i 2go pracuję więc jak będzie ładna pogoda to ewentualnie pojeździmy rowerami, popijemy pifko (tzn jak już wrócimy)

a pochwalę się że ostatnio biegałam i na rowerku jeździłam sobie dzisiaj w poszukiwaniu wiosny czekam aż zakwitną takie jedne fioletowe krzaki ubóstwiam je
jutro czas na jeansy i trampki, możesz podkraść pomysł ode mnie

Weekend na rowerkach to super sprawa a jak jeszcze pifko dodać...miodzio
A wiesz, że ja też lubię te fioletowe krzaki
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 21:44   #1863
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Cześć. Dzisiaj było popołudnie na wsi. Uwielbiam takie. Jutro po pracy szybkie sprzątnie i srrruuuu na wieś, zostaniemy z siostrą tam na noc a w sobotę będzie grilek. Miał być w poniedziałek, ale ze względu na pogodę został przesunięty na sobotę.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chciałabym mieszkać na wsi

jutro czas na jeansy i trampki, możesz podkraść pomysł ode mnie

Weekend na rowerkach to super sprawa a jak jeszcze pifko dodać...miodzio
A wiesz, że ja też lubię te fioletowe krzaki
nooo i bardzo dobrze, że przyszłaś tutaj "prawie nic nie ma" pfff
co do wsi to ja z bloków człowiek... nie miałam okazji się przyzwyczaić do dobrego ale z coraz większą niecierpliwością wyglądam momentu aż rodzice skończą swój domek i będziemy ich nawiedzać na grila, wieś itp ;p
podpowiedź całkiem całkiem kurde tylko trampek nie mam ;p muszę to nadrobić... ale już postanowiłam że ubiorę się w tunikosukienkę na luzaka tylko buty zmienie na zakryte skoro ma być chłodniej (aczkolwiek pokzywali 21 stopni to chyba bez przesady...)
a piwko właśnie piję ;p sama... takie małe niepasteryzowane łomży.. czekałam na męża aż wróci z pracy ale zadzwonił, że po pracy idzie na piwko więc pfff a mi się tak chciało tego piwka że już się nawet zastanawiałam czy nie otworzyć zanim wróci tto otworzyłam :brzyda l:
monai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:23   #1864
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej.

Chce sie zameldowac- znad morza. Wicher dmie az milo-ludzi sie na zjezdzalo wiec obcuje ze sztuką uzytkową- czyli weekend w sklepie
Buty ładne ale nie dla mnie-obcasiory hehe
Swieta były, minęły...Spacerowalismy.
W zyciu constans. Tylko inaczej ja to przezywam.


Co do pomysłów na panieński- testy na zone juz byly omowione- zawsze mozna dorobic cos w kierunku tego czym młoda sie interesuje. No i zalezy gdzie jest impreza-czy w klubie czy w domu poczatek a reszta w klubie. To co ja mialam- zestaw rad dla zony zebrany od przypadkowych przechodniów do dzis mam w domu i wspominam z sentymentem. Jakbym miala wiecej szczegolow moglabym pomyslec.
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 22:57   #1865
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Ja tylko przelotem, bom zmęczona po pracy

Daget extra te czeki

Sofcia to fakt nie płaczę z tego powodu, ale to też nie jest powodu do śmiechu. Przykro mi jest nie powiem i szkoda mi mojego męża, że jego matka nawet w święta ma go gdzieś

Monai

Gosia

Izuś
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 09:54   #1866
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Izuś
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:04   #1867
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Malutka wiem, że to przykre, ale raczej teściowej już nie zmienicie.... Bo przecież tyle razy już z nią rozmawiałaś... Ileż można...

Izusia wracaj do nas jak najszybciej Tesknimy!

Daguś widze Cie i sle buziaka Jak tam proces wysiadywania?
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 20:53   #1868
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
co do wsi to ja z bloków człowiek... nie miałam okazji się przyzwyczaić do dobrego ale z coraz większą niecierpliwością wyglądam momentu aż rodzice skończą swój domek i będziemy ich nawiedzać na grila, wieś itp ;p

podpowiedź całkiem całkiem kurde tylko trampek nie mam ;p muszę to nadrobić...

a piwko właśnie piję ;p sama... takie małe niepasteryzowane łomży.. czekałam na męża aż wróci z pracy ale zadzwonił, że po pracy idzie na piwko więc pfff a mi się tak chciało tego piwka że już się nawet zastanawiałam czy nie otworzyć zanim wróci tto otworzyłam :brzyda l:
niech żyje wieś!!!! uwielbiam ją
Ps. Wieśniara za mnie

Trampki trampki, ostatnio kupiłam Avanti i...zakochałam się w trampkach albo raczej takich tenisówko - balerinkach Lacoste, no nic...chyba muszę je mieć

a, ja też lubię Łomże , zwłaszcza, że to moje lokalne piwo, bo od Łomży mieszkam 23 km

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Chce sie zameldowac- znad morza. Wicher dmie az milo-ludzi sie na zjezdzalo wiec obcuje ze sztuką uzytkową- czyli weekend w sklepie

W zyciu constans. Tylko inaczej ja to przezywam.
Cześć Izuś, dobrze, że się pojawiłaś, wpadaj częściej.

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Jak tam proces wysiadywania?



Przez cały dzień ani jednego pościka?????? Nie wiem o co kaman

Edytowane przez gosia1007
Czas edycji: 2011-05-04 o 21:22
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 08:59   #1869
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej kochane
Wrocilam juz do Obornik- nadmorskie wakacje sie skonczyly. 6 godzin w pociagu i bylam na miejscu. Fajnie bylo- troche zimnawo ale coz poradzic ze maj nas rozczarowal.
Przywiozlam zapas akcesoriow obuwniczych i jedne butki
Zakupy jako lek na klopoty. Ciekawe czy moj portfel to wytrzyma
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 20:17   #1870
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Obejrzałam właśnie kolekcję reserved, raczej tam nie kupuję ale tym razem fajne rzeczy mają. Spodobały mi się z całej masy rzeczy kolczyki w paski z przyczepionymi kotwiczkami, takie marynarskie.
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Hej kochane
Wrocilam juz do Obornik- nadmorskie wakacje sie skonczyly. 6 godzin w pociagu i bylam na miejscu. Fajnie bylo- troche zimnawo ale coz poradzic ze maj nas rozczarowal.
Przywiozlam zapas akcesoriow obuwniczych i jedne butki
Zakupy jako lek na klopoty. Ciekawe czy moj portfel to wytrzyma
Mój mąż zawsze mi powtarza, że h... z pieniędzmi, najważniejsze, żeby zdrowie było i wiesz co, on z całą pewnością ma rację, więc trudno, portfel to jakoś wytrzyma
a tak na dodatek specjalnie ode mnie dla Ciebie.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 07:46   #1871
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Ale tu cisza- fb wszystko zbiera Kochane bez fb-kowiczki Zawsze mozna zlozyc na jakies fikcyjne dane tylko po to by z nami pogadac.


Gosia-co do pieniedzy- maz ma 100% racji . Zdrowie jest naj najwazniejsze
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 09:30   #1872
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Wlasnie szamiemy sniadanko, naszla mnie wczoraj ochota na zapiekanki, wiec moj mezus dzis rano pognal po buleczki i zrobil je na sniadanko
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
W tamtym roku z kolei na osiedlu ciągle coś odnawiali, np barierki na tarasie malowali... nie mogłam wyjść z podziwu że taka rzecz może zająć tyle czasu ekipie i łazili u nas od wczesnych godzin porannych bo rano u nas cień
Pewnie mieli placone od godziny hehe

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Cześć. Dzisiaj było popołudnie na wsi. Uwielbiam takie. Jutro po pracy szybkie sprzątnie i srrruuuu na wieś, zostaniemy z siostrą tam na noc a w sobotę będzie grilek. Miał być w poniedziałek, ale ze względu na pogodę został przesunięty na sobotę.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chciałabym mieszkać na wsi
Wies ma swoj urok, mnie sie caly czas marzy taki domek odciety od zgielku i huku miasta

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
a, ja też lubię Łomże , zwłaszcza, że to moje lokalne piwo, bo od Łomży mieszkam 23 km
To mi sie wydaje, ze to bedzie kolejny argument dla mego meza zeby odwiedzic Wasze okolice.

Izulek super ze wrocilas
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 20:19   #1873
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

No to cześć. Obejrzałam Ranczo a teraz na Harrego Pottego się przełączyłam Wieczór lenia przede mną Pogoda się poprawiła, jestem wniebowzięta, uwielbiam słoneczko
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ale tu cisza- fb wszystko zbiera Kochane bez fb-kowiczki Zawsze mozna zlozyc na jakies fikcyjne dane tylko po to by z nami pogadac.


Gosia-co do pieniedzy- maz ma 100% racji . Zdrowie jest naj najwazniejsze
O widzisz, super pomysł. Dziewczyny jak nie chcecie mieć prawdziwego konta, załóżcie fikcyjne


Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Wies ma swoj urok, mnie sie caly czas marzy taki domek odciety od zgielku i huku miasta

To mi sie wydaje, ze to bedzie kolejny argument dla mego meza zeby odwiedzic Wasze okolice.
Mi się taki marzy bardziej wiosną i latem niż zimą palenie w piecu i odśnieżanie trochę mnie jednak przeraża, ale za wiosnę i lato na wsi chyba byłabym w stanie się poświęcić

Haha zapraszamy, kupimy każdej Łomży po no powiedzmy dwie butelki, będzie miał mężulo możliwość wyboru. Dajcie tylko wcześniej znać, kiedy przyjeżdżacie

Moje nabytki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1709.jpg (97,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1710.jpg (253,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1711.jpg (149,8 KB, 12 załadowań)
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 22:06   #1874
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Malutka wiem, że to przykre, ale raczej teściowej już nie zmienicie.... Bo przecież tyle razy już z nią rozmawiałaś... Ileż można...
i tu niestety masz rację

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Moje nabytki:
podoba mi się kurteczka
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 15:53   #1875
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Faktycznie jak tu pusto

Gosia fajne zakupki
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 21:25   #1876
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Znowu pusto...szkoda...no nic, właściwie to co miałam napisać napisałam w klubie. Lecę. Pap
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 21:37   #1877
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej

dawno tu nic nie pisałam ale widzę, że nie tylko ja

Gosiu - fajne zakupki
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 20:35   #1878
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Dziewczyny piszcie na wątku chociaż od czasu do czasu, bo wątek nam umiera...szkoda
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 08:46   #1879
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hejoj

Wcinam śniadanko, jest precel i sok marchewkowy świezy Byłam już na małych zakupach spożywczych, serwuje dziś i jutro ogórkową do tego na dziś łososia a jutro rolady mniam mniam. Kupiłam również piękny bukiecik konwalii, mmmm ale pachnie!

20ego wchodzą do kin Piraci z Karaibów, wybieracie się? Bo my tak hihi, się nie możemy doczekać.

Monai zajączek mi przynióśl super kopertówke, naszyjnik, kosmetyki i gotówkę trala la

Gosiu czyżby ten weekend znów na wsi?

Daguś jak brzusio?
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 11:57   #1880
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Gosiu fajne zakupki. Fakt wiosna i lato na wsi jest wspaniala.

Sofcia ale masz superowe sniadanko. Ja to bym sie chetnie do kina wybrala a najlepiej zjadlabym karmelowego popcornu

Wrzucam zdjecie kombinezonka dla malej

A brzusio rosnie. Wczoraj stanelam przed lustrem i bylam w szoku jaki on juz jest duzy. Przy dobrych wiatrach mam nadzieje ze jutro pstrykniemy jakies fajne fotki na pamiatke.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00016.jpg (89,2 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2011-05-13 o 11:59
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 15:02   #1881
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej

Daget śliczny kombinezonik
chyba możey liczyć na fotę brzusi, czo??

Sofciu sama sok robiłaś??
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 15:35   #1882
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Daguś karmelowy popcorn można kupić podczas amerykańskiego tygodnia w Lidlu, tylko nie wiem kiedy będzie.
Kombinezon słodki, Pstryknijcie fotki

Dzasta sok robiła firma Marwit. Nie mam sprzętu Ale Wam zdradze ze w Biedzie jest swietny sok pomaranczowy! 100% wyciskany a nie z koncentratu tak jak wiekszosc. 1l po 5 zł. Uwielbiam go, innych nie lubie bo maja gorycz, ble.
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 15:47   #1883
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

a mi ten karmelowy popcorn nie smakuje

Sofcia też lubię ten sok pomarańczowy ja sprzęt do soków posiadam, notabene kupiony w Biedronie będzie w sam raz na soczki dla Agatki
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 17:45   #1884
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Daguś karmelowy popcorn można kupić podczas amerykańskiego tygodnia w Lidlu, tylko nie wiem kiedy będzie.
Kombinezon słodki, Pstryknijcie fotki

Dzasta sok robiła firma Marwit. Nie mam sprzętu Ale Wam zdradze ze w Biedzie jest swietny sok pomaranczowy! 100% wyciskany a nie z koncentratu tak jak wiekszosc. 1l po 5 zł. Uwielbiam go, innych nie lubie bo maja gorycz, ble.
Nooo ja tez uwielbiam ten sok, wiecie ze on jest z Andaluzji w Hiszpanii? Z miasta kolo ktorego kiedys bylismy . A na popcorn karmelowy to sie nie natknelam w Lidlu, na slodzony tak ale on jest zupelnie inny.

Dzasti luczyz zawsze mozna. Zaraz wysylam meza do Ikei po reszte szafek bo czas szykowac sie na dodatkowego domownika

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2011-05-13 o 17:46
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 18:52   #1885
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Dzastuś wolę normalny ale o czasu do czasu lubie coś zjesc innego
No to przyjade na soczk

Daguś wiemy, czytalam ostatnio wnikliwie jego opakowanie Oj to bedzie domowa rewolucja! Pokazesz nam efekty przygotowan dla nowego lokatora?
Wlasnie ogladam Twoj blog, widze ze kolejne pudełeczko zrobiłaś hihi Piekny zestaw dla mamy... Chyba podkradne ten wierszyk i może spróbuje zrobić jakąs mini kartke do kapelusza w ramach niespodzianki.
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 19:18   #1886
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość

Daguś wiemy, czytalam ostatnio wnikliwie jego opakowanie Oj to bedzie domowa rewolucja! Pokazesz nam efekty przygotowan dla nowego lokatora?
Wlasnie ogladam Twoj blog, widze ze kolejne pudełeczko zrobiłaś hihi Piekny zestaw dla mamy... Chyba podkradne ten wierszyk i może spróbuje zrobić jakąs mini kartke do kapelusza w ramach niespodzianki.
Rewolucja, ladnie powiedziane. Jak juz wszystko poprzestawiamy i poskladamy to pstrykne zdjecia . Pudeleczko zyskalo swoich zwolennikow. A tekst na karteczke mozesz podwedzic ciekawam jak Ci wyjdzie
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:10   #1887
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Daguś wiemy, czytalam ostatnio wnikliwie jego opakowanie Oj to bedzie domowa rewolucja! Pokazesz nam efekty przygotowan dla nowego lokatora?
Wlasnie ogladam Twoj blog, widze ze kolejne pudełeczko zrobiłaś hihi Piekny zestaw dla mamy... Chyba podkradne ten wierszyk i może spróbuje zrobić jakąs mini kartke do kapelusza w ramach niespodzianki.
to ja sie zaliczam do zwolennikow pudeleczka
Daget
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 20:54   #1888
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
to ja sie zaliczam do zwolennikow pudeleczka
Daget
Zgapiaczka!
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 22:42   #1889
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość

Wrzucam zdjecie kombinezonka dla malej

A brzusio rosnie. Wczoraj stanelam przed lustrem i bylam w szoku jaki on juz jest duzy. Przy dobrych wiatrach mam nadzieje ze jutro pstrykniemy jakies fajne fotki na pamiatke.
ad. 1 śliczny my mieliśmy podobny tylko, że biały
ad. 2 czekam na fotki brzusia

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
a mi ten karmelowy popcorn nie smakuje
mi też nie wolę tradycyjny solony
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 06:58   #1890
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Zgapiaczka!
phiii nie masz patentu na niego
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.