DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 13:36   #631
truskaweczka05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

warszawa

Czy wie ktoras z was gdzie przyjmuje dr Agnieszka Hoffam??
truskaweczka05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-28, 21:36   #632
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

mam pytanie niezwiozane troche z watkiem: moja mama jest zainteresowana darmowa mammografia i cytologia. oczywiscie w krakowie. bardzo prosze, jezeli ktoras z wizazanek wiedzialaby cos na ten temat, to prosze o napisanie do mnie na prywatne wiadomosci!
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:53   #633
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

kraków
zna ktos ten gabinet? i może coś o nim więcej powiedziec.
www.ginekolodzy.eu
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 12:53   #634
ania1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARTA / koło Sieradza

Polecam Panią Agnieszkę Balińską jast najlepszym ginekologiem jakiego znam. Chodzę do niej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Jest NAJLEPSZA W SWOIM FACHU.
ania1403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 19:08   #635
Ameliaand
Przyczajenie
 
Avatar Ameliaand
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mała wioseczka - Procyń kiedyś obecnie STOLICA
Wiadomości: 25
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Warszawa
A zna któraś może jakiegoś dobrego ginekologa w przychodzni przyszpitalnej "IBIS"_ Bardzo mi zależy znależć dobrego ginekologa w NFZcie...
Pozdrawiam
Ameliaand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 19:15   #636
tirli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

witam wszystkich!
czy moze mi ktos polecic dobrego lekarza z Wejherowa, Redy, Rumi lub Gdyni??
tirli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-30, 21:11   #637
tosia2300
Przyczajenie
 
Avatar tosia2300
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Ameliaand Pokaż wiadomość
ENEL-MED w Warszawie
Witam
Chciałabym dowiedzieć się czy któraś zna i może polecić jakiegoś lekarza/lekarkę w ENEL-MEDZIE? Szukam dobrego ginekologa i nie wiem do kogo pójść...
Bardzo będę wdzięczna za odpowiedzi.
z tego co sie orientuje to w enel medzie sa sami specjalisci wiec nie powinnas miec obawy isc do ktoregos z nich tam lekarz jest dla pacjenta bardzo polecam chociaz robilam tylko zeba gdybym mieszkala w warszawie to tylk tam bym sie leczyla
tosia2300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 23:48   #638
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kaska* napisala:
Cytat:
Kielce
Polecam dr. Jolante Komorowska. Przyjmuje przy ul. Paderewskiego 4 kolo City Parku. To najlepszy lekarz u jakiego wogole bylam. Jest mila, kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania i wykonyje potrzebne badania. Dostala nawet jakies wyroznienie z Avonu. Cena wizyty jest dosc wysoka-ok.70zl, ale naprawde warto!!! W razie czego to jej nr.(041) 300-14-41
Podpisuje sie pod tym. Tez do niej chodze. Jestem bardzo zadowolona Wyslucha wszystkiego, nawet glupich pytan(na ktore oczywiscie udziela odpowiedzi), ma dla kazdego pacjenta duzo czasu.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 10:11   #639
żółta różyczka
Przyczajenie
 
Avatar żółta różyczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Kielce
Polecam dr. Jolante Komorowska. Przyjmuje przy ul. Paderewskiego 4 kolo City Parku. To najlepszy lekarz u jakiego wogole bylam. Jest mila, kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania i wykonyje potrzebne badania. Dostala nawet jakies wyroznienie z Avonu. Cena wizyty jest dosc wysoka-ok.70zl, ale naprawde warto!!! W razie czego to jej nr.(041) 300-14-41
Potwierdzam. Szkoda tyko że pani Komorowska nie pracuje w szpitalu, a ja planuję dzidziusia i chcę poszukać lekarza, który pracuje w szpitalu.
żółta różyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 20:13   #640
hebron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

SZCZECIN

dr.Jarosław Pękała - ginekolog-położnik,wizyta u Niego kosztuje 60 zł.

Świetny lekarz.Ma niesamowicie spokojne podejście do pacjentek,jest delikatny,badania przeprowadza bezboleśnie.Odpowiada na każde pytanie,rozmawia otwarcie i szczerze.Nie wciska kitu.Nie podejmuje pochopnych decyzji.Można do niego dzwonić na komórke kiedy zajdzie taka potrzeba.

Polecam gorąco
Nie zawiedziecie się
hebron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 07:58   #641
mentira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez anax2 Pokaż wiadomość
KRAKÓW
Już polecana tutaj pani doktor Klimczyk przyjmuje też w przychodni w ramach NFZ na ul.szwedzkiej.
Jeżeli o nią chodzi.
wybieram się do niej niebawem.aby poprowadziła moją ciąże.nigdy nie miałam problemów.zawsze zlecała mi badania jak o nie prosiłam.wyleczyła mnie też z nadrzerki która ciągle mi się pojawiała.skierowała też na usg jajników aby sprawdzić czy mam owulacje.
rejestrowac się można telefonicznie( zasada dwie os.z kolejki jeden tel)więc lepiej rejestrować się osobiście.
przyjmuje
pon.14-18
wt 9-11
czw.8-12
ja jadę zawsze około8.00 we czw.i jestem przyjęta tego samego dnia.
jak znajdę tel to podam.
A ja gorąco NIE POLECAM. Pisałam juz o mojej sprawie i moich doświadczeniach z dr Klimczyk w ZŁYM ginekologu. A teraz juz jestem pewna że to był błąd - wybór jej.
Pnad rok próbowała mnie wyleczycz...robiłam duzo badań które o dziwo wychodziły dobrze...a jak w gabinecie robiła mi czystość to wszytsko wychodziło bardzo ale to bardzo żle....wybrałam też chyba całą apteke bo za każdym razem przepisywała mi inne leki...wydałam majątek. Chodzilam do niej prywatnie więc srednio za każdą wizytę płaciłam 65zł...bo jeszce badanie czystości...badania jakie mi kazała robić....polecała robic na Szwedzkiej bo tam niby robia najlepiej (dzisiaj juz wiem że ona tam przyjmuje i chyba pod nia wszytskie te gabinety podlegają). Pod koniec roku byłam u niej ostatni raz...polepszenia nie bylo...znowu dstałam tone leków...miałam dość, nie wykupiłam ich. Poszłam do innej lekarki poleconej przez przyjaciółke...na początku co ja BARDZO zdziwilo, to że miałam robione wszelkie badania (płatnie oczywiście) a nie miałam zrobionego antybigramu...czyli badania na podstawie którego lekarz wie jaki lek gdziała na dane bakterie itp... Zrobiłam badania...i okazało się ze nic a nic mi nie jest, wszędzie jest czyściutko, wyniki wspaniałe....a lekarka bardziej zainteresowana mna i umie odpowiedziec na wszytskie moje pytania. Poledam dr Masior
mentira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 11:19   #642
rybka26
BAN stały
 
Avatar rybka26
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 96
GG do rybka26
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

hej czy ktoras z was zna dobrego ginekologa z Elblaga?
rybka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 13:18   #643
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Rybnik

polecam Dr Grochowicza. Prowadzi prywatna praktykę. Mozna zrobić u niego całą listę badań (nawet te specjalistycne), wszystko na miejscu. Lubie u niego rzeczowość. Nie ględzi o niczym tylko fakty. Może jednym nie przypadnie do gustu, ale ważne że mogę na niego liczyć i mam do niego zaufanie. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że poroniłam 1 ciąże - mój wcześniejszy gin nie zlecił zrobienia badań, a on tak. Dowiedziałam sie dzięki nim dlaczego tak się stało (przeciwc.antykardiolipid owe dodatnie). Jesli już zdecyduję się na próbę poczęcia dziecka czeka mnie długa przeprawa przez utrzymanie ciąży - a on jest specjalistą leczenia niepłodności, więc mam nadzieje że z nim się uda.
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 18:04   #644
olesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
Kolejny raz - dr Agnieszka Hoffman - WARSZAWA
Jestem po wizycie i wyniosłam z niej jak najlepsze wrażenia. Przesympatyczna osoba, z ludzkim podejściem do kobiety, delikatna, uśmiechnięta. Dokładny wywiad przed badaniem, notatki w karcie. Samo badanie niemal na luzie, z analizą, tłumaczeniem i komentarzem w trakcie. Na moje życzenie (bo mogłam poczekać - wynik badania ok) cytologia.
Pani doktor prowadzi tyle pacjentek, że w przychodni, w krtórej przyjmuje w ramach NFZ przestrzegano, że trzeba mieć wiele szczęścia, by się do niej dostać, a o prowadzeniu ciąży można zapomnieć...wyczerpane limity Więc poszłam prywatnie i absolutnie nie żałuję!
Polecam serdecznie!
Gdzie przyjmuje dr Hoffman? Wszystkie ja tak chwalą, a ja właśnie chcę zajść w ciążę i chcę znaleźć lekarza godnego zaufania.
olesik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 18:06   #645
prostownica87
Raczkowanie
 
Avatar prostownica87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 367
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Łódź

Polecam dr. Ewę Baś-Budecką, świetna lekarka, pracuje na Wileńskiej w szpitalu i ma prywatny gabinet na ul. Wigury 13.
Prawidłowy wywiad, załatwia USG, badania... pokazuje jak samodzielnie badać i obserwować ciało.
Naprawdę miła i serdeczna osoba.
__________________
11.08.2012 NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU


ZAKOCHANADOKOŃCA ŚWIATA
prostownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 20:48   #646
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Warszawa:

czy slyszalyscie cos o przychodni ginekologicznej na Karowej?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 09:32   #647
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cześć korzystała ktoraś z Was z usług ginekologa w Conradmedzie? Warszawa, ul. Conrada...chciałabym wybrać się do jakiegos ginekologa stosunkowo blisko...
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 07:08   #648
_kasiulek_
Przyczajenie
 
Avatar _kasiulek_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam! czy ktoś mógłby mi polecić dobrego ginekologa w Mikołowie[śląsk]
_kasiulek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 08:38   #649
olesik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witajcie,

czy któraś z Was zna lekarzy (ginekologów oczywiście) w przychodniach na Romera i Na Uboczu w Warszawie? Najlepiej gdyby to byli ginekolodzy-położnicy. Interesowałaby mnie też przychodnia Corten Medic(taż na Ursynowie, chyba ul. Zamiany).
Z góry dziękuję za informacje
olesik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 19:45   #650
Berisik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam

Szukam PILNIE dobrego ginekologa kobiety w okolicach Pszczyny, Żor lub Mikołowa. Preferowana pani ginekolog która prowadzilaby prywatna praktyke lekarska w godzinach popołudniowych.
Berisik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 09:20   #651
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Wrocław
Polecam Dr nauk med. Tomasza Michalika przyjmującego w ambulatorium ginekologii i położnictwa we Wrocławiu na ul. Słowiańskiej 29b, tel.71 372 03 35, ja chodzę do niego prywatnie wizyta 60zł, bardzo miły i sympatyczny doktor a przede wszystkim dobry i przyjazny dla swoich pacjentek, nie trzeba ciągnąc go za język, wszystko powie w razie potrzeby wytłumaczy watpliwości...
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-11, 23:19   #652
asiaszab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Hej! Mam pytanie, czy dr Hoffman pracuje w szpitalu na Kasprzaka? Tam jest chyba Instytut Matki i Dziecka...?
asiaszab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 09:18   #653
abrico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 61
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

bardzo prosze aby ktos mi pomogl...poszukuje dobrego ginekologa w Kielcach..?? bardzo prosze niech sie odezwie jakas dziewczyna z tej miejscowosci ktora takowego zna..
abrico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 23:29   #654
acia_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Warszawa

Dziewczyny pisałycie o paniu dr Hoffman, że jest miła, dobra itp. a ja chciałam się dowiedzieć czy w swoich prywatnych gabinetach robi cytologie od ręki, jak również czy robi kompleksowe badania np. USG, badanie piersi itp.
Napiszcie coś więcej o samym badaniu.

Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
acia_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 17:49   #655
sygnaturka
Raczkowanie
 
Avatar sygnaturka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
GG do sygnaturka
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Skorzystałam z rady którejś z forumowiczek i zapisałam sie do dr Gała-Kocięba, która przyjmuje w szpitalu Madurowicza w Łodzi. Rzeczywiście, terminy długie, mam wizytę 16 kwietnia. chciałabym poznać Waszą dokładną opinię. Dlaczego polecacie tę doktor? W jakim jest wieku? Czy zleca badania i gdzie, za ile? Czy jest taktowna, delikatna? Czy bada piersi? Bardzo proszę, to dla mnie ważne! Rzadko wchodzę na forum i jeśli mogłabym prosić o odpowiedzi także na mojego maila: m-k-g1@o2.pl. Z góry bardzo Wam dziękuję
sygnaturka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 11:23   #656
ewelina dm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

LUBLIN Cześć dziewczyny jetem tu nowa czy ktoś może zna dr.krupa lub dr.kowalczyk .Ja osobiście polecam dr.Marzenę Laskowską przyjmuje w szpitalu spsk nr 4 w lublinie.
ewelina dm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 22:12   #657
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez _kasiulek_ Pokaż wiadomość
Witam! czy ktoś mógłby mi polecić dobrego ginekologa w Mikołowie[śląsk]
Tutaj podaje ci link o lekarzach w Mikołowie http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...832305&v=2&s=0
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 20:53   #658
Sascha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WROCŁAW
Polecam z całego serca Corfamed, a dokładnie dr A. Zabielską-Radomską. Świetny ginekolog-położnik i bardzo sympatyczna osoba. Wizyta w Corfamedzie 60 zł, 20 zł cytologia z konsultacją, 60 zł normalne USG położnicze,100 zł USG 3D/4D, 10zł nagranie USG na płytkę. Za taką opiekę nie są to wygórowane ceny.
Sascha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 09:50   #659
krimar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny.
Jeszcze raz wracam do dr Gojan z Warszawy. Jutro się do niej wybieram po raz pierwszy, czuję się źle (początek ciąży), nie wiecie jak u niej ze zwolnieniami, czy bez problemu wystawia? Proszę, odpowiedzcie jak najszybciej. Z góry dziękuję.
krimar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 17:05   #660
Gośka 1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 33
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam!! Dziewczyny czy któraś z was może słyszała jakąś opinie na temat DR Ruszkowskiego Dr pracuje na ginekologi w warszawie na ul starynkiewicza prosze o jaką kolwiek wiadomość bo mam do usunięca jajnik
Gośka 1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.