A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 16:07   #2161
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kto czytał Szminkę w wielkim mieście? Dobra rozrywka?
Ja. Czyta się szybko i przyjemnie, aczkolwiek nie jest to książka z tych, które chciałabym mieć na własność i kiedyś ponownie po nie sięgnąć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 16:16   #2162
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Mia kody z empiku są co środa po południu. Jak dostane maila w przyszłym tygodniu to od razu umieszczę kod w tym wątku. Sama próbowałam załapać sie na zniżek od dłuższego czasu. Dopiero za czwartym razem mi się udało.


Odebrałam dziś kryminały z Gandalfa. Jestem bardzo zadowolona, bo nie maja żadnych zagnieceń czy otarć. Cena za trzy książki 12,08zł jak ja lubię kupować pakiety.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg popogrzebie.jpg (84,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg niemyswiadek.jpg (73,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg domzbrodni.jpg (93,5 KB, 2 załadowań)
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 16:23   #2163
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Amber, tylko, że ja ich od jakiegoś czasu w ogóle nie dostaje! Zważając ile u nich zostawiam to jestem wściekła :/
Super cena za kryminały
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 16:36   #2164
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Amber, tylko, że ja ich od jakiegoś czasu w ogóle nie dostaje! Zważając ile u nich zostawiam to jestem wściekła :/
Super cena za kryminały
Do mnie dochodzą co tydzień, ale niestety czasem dostaje je gdy kod promocyjny jest już nieaktywny. Mam komputer włączony przez całe po południe i wieczór, a poczta odświeża sie co minutę, wiec to nie ja mam problem z refleksem tylko Empik przesyła maile do użytkowników w różnym czasie. Na szczęście udało mi sie kliknąć taniej Siestę w ostatnim momencie, bo w przyszłą środę byłoby za późno.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 16:40   #2165
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

wrr. a do mnie nie dochodzą, sprawdzałam właśnie. No nic, jak by ktoś mógł tu wrzucać to będę wdzięczna.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 20:49   #2166
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Gratuluję, dziewczyny, nowych zdobyczy


Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Jak coś to mogę zrobić lepsze zdjęcia
Ja jestem za


Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Ja też już jestem na Podaju.... teraz biorę się za czytanie forum
Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Tak tu wszystkie zachwalałyście ten podaj.net że też się zarejestrowałam. (...)
Widzę, że podajowe grono nam się powiększa
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie pomarudziła trochę Widziałyście TEN wątek? Uważam, że podejście opiekunów serwisu do innych użytkowników bywa czasem żenujące


[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6963199]Scanlan - Divided Loyalties (z lumpeksu, poszłam za przykładem Ger )[/quote]

Uważam, że warto zaglądać do lumpków. Oczywiście to nie księgarnia i czasem całe miesiące nie można znaleźć nic ciekawego (zresztą to też zależy od sklepu), ale czasem trafi się taka perełka, że radocha jest podwójna
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 22:25   #2167
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Przed godziną wróciłam z hipermarketowych zakupów i przywiozłam nową zdobycz:
"Emma i ja" - Elizabeth Flock, w ramach prezentu wielkanocnego

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Widzę, że podajowe grono nam się powiększa
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie pomarudziła trochę Widziałyście TEN wątek? Uważam, że podejście opiekunów serwisu do innych użytkowników bywa czasem żenujące


Uważam, że warto zaglądać do lumpków. Oczywiście to nie księgarnia i czasem całe miesiące nie można znaleźć nic ciekawego (zresztą to też zależy od sklepu), ale czasem trafi się taka perełka, że radocha jest podwójna
Nie widziałam, rzadko zaglądam na forum, ale hm Dziwne zachowanie ze strony admina.
Mi się nie podoba to, że jeżeli ktoś nie wyśle mi książki, nie mogę odzyskać straconych punktów.

Ja wcześniej w ogóle nie pomyślałam, że można w lumpku dostać książkę. Zresztą, nie tylko ja - jak dzisiaj podzieliłam się tą informacją z kilkoma osobami to wszyscy byli zdziwieni.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 22:57   #2168
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6968873]Mi się nie podoba to, że jeżeli ktoś nie wyśle mi książki, nie mogę odzyskać straconych punktów.[/quote]
Też mi się to nie podoba, ale jest to jakiś rodzaj zabezpieczenia. Ludzie mogliby oszukiwać, że książka nie dotarła, żeby tylko odzyskać punkty i zamówić za nie kolejną pozycję.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6968873] Ja wcześniej w ogóle nie pomyślałam, że można w lumpku dostać książkę. Zresztą, nie tylko ja - jak dzisiaj podzieliłam się tą informacją z kilkoma osobami to wszyscy byli zdziwieni. [/quote]
No coś Ty!
Ja nie mogę przeboleć, że pewien lumpik, w którym jest pełno książek, jest dość daleko ode mnie i w dodatku "z przesiadką" - nie chce mi się więc specjalnie do niego dygać. A książki bywają tam ciekawe - raz upolowałam Kinga i "Empire of the Sun" - i niedrogie. (A ceny w lumpach też miewają niezły rozrzut - od 8zł do 1zł za sztukę.)
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 23:03   #2169
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

ja ostatnio kupiłam książki e Konrada Milewskiego "Niebo Na Ziemi" ajna książka z zakresu psychologii, motywująca z elementami biografii.
ja lubię ksiażki z tej półki i przezywam ją jednym tchem, wydałam na nią niecałe 40 zł ale jakoś oprawa jest fajna.

a oto mały cytacik z wyzej wymienionej ksiażki, tak dla zachęty

"Pragnąc Cudów, zwiększaj swoje oczekiwania, podnieś wyżej głowę, dalej się rozglądaj, jeśli nic nie widzisz, coś Ci widok przysłania, wejdź wyżej, podskocz, przesuń się na prawo, przesuń się na lewo, może wzleć samolotem, skocz ze spadochronem, a może wejdź na drzewo (...)."
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 01:00   #2170
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

przejrzałam właśnie ofertę czytajtanio i u mnie w M1 jest kiermasz książkowy, dokładnie z tymi przecenami. Muszę się tam przejechać
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 07:50   #2171
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Wklejam moje njusy - wspomniana wcześniej Picoult + podajowe zdobycze
Gratulacje, fajne książki

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Oglądając Wasze nowe zakupy i półki Gasty widzę ile jeszcze ciekawych książek przede mną. Dzisiaj po zajęciach pojadę wybrać dla siebie jakiś jeden tytuł na święta.
Brawo amber! Daj znać co upolujesz.

Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Gasta, biblioteczka będzie się powiększać. Jedna książka przyciąga drugą - tak już jest.
No, ja chyba coś o tym wiem...

Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Coventina, witaj.
Witaj Coventina!

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Na "Chemię śmierci" mam chrapkę już od długiego czasu i bardzo się cieszę, że udało mi się ją upolować
Teraz to ja też mam, kusicielki!

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6963199]
Moje dzisiejsze zdobycze:
Coben - Nie mów nikomu (z wymiany wizażowej)
Scanlan - Divided Loyalties (z lumpeksu, poszłam za przykładem Ger )
Hoffman - Odwet (księgarnia)
Mankell - O krok (księgarnia)
przepraszam za jakość fotki, ale znowu nie mogłam znaleźć aparatu i musiałam robić komórką [/quote]

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6968873]Przed godziną wróciłam z hipermarketowych zakupów i przywiozłam nową zdobycz:
"Emma i ja" - Elizabeth Flock, w ramach prezentu wielkanocnego
[/quote]

Gratuluję nabytków sunprince!
protka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 08:16   #2172
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Dostałam paczki
Od 1-5 książki z www.dedalus.pl (innaczej tania książka)
od 6-12 książki z www.czytajtanio.pl

1. Przybądź ciemności - Mayra Montero 6zł
Amerykański herpetolog prowadzi ekspedycję badawczą w lasach Haiti. W poszukiwaniu pewnego ginącego gatunku żaby pomaga mu stary haitański przewodnik. Jak wszyscy tubylcy, wie on, że spotkanie z ""żabą krwi"", zwiastuje zawsze dramatyczny zwrot w życiu..

2. Niech Bóg sprawi, żeby istniał Bóg - Eliseo Alberto 8,50zł
Santa Fe, gdzieś na Florydzie. Jose Gonzalez Alea, kubański emigrant, za popełnienie morderstwa w obronie własnej odsiaduje karę dwudziestu lat więzienia. Stąd zostaje przeniesiony do ogrodu zoologicznego, umieszczony w klatce z napisem Homo sapiens sapiens i wydany na pastwę żarłocznej ciekawości zwiedzających. W zoo tylko dwie osoby okazują Josemu ludzkie uczucia...

3. Żona podróżnika w czasie - Audrey Niffenegger 8zł
Henry, bibliotekarz z Chicago, jest zaburzony ... chronologicznie. Nie ma wpływu na to, gdzie i kiedy zniknie o raz w jakim miejscu i czasie się pojawi. Swoją przyszłą żonę, Clare, spotyka w wieku 36 lat, gdy ona jest małą dziewczynką. Potem bywa od niej młodszy i starszy, bo Clara dorasta "normalnie". Jakimś cudem udaje im się wziąć ślub, lecz wspólne życie obfituje w nieoczekiwane wypadki, a miłość narażona jest na ciężkie próby

4. Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi - Susanna Jones 6zł
Żyjąca w Japonii Angielka Lucy Fly podejrzana jest o zamordowanie swej przyjaciółki – również Angielki, Lily. Lucy zamieszkała w Japonii, by tu zacząć nowe życie, jak najdalej od znienawidzonego Yorkshire, obojętnych rodziców, paskudnych braci i mrocznych tajemnic dzieciństwa.W jej romans z bardzo japońskim i bardzo enigmatycznym Teijim wdarła się niechciana, narzucona jej przyjaźń z Lily. Lucy jest zazdrosna. Lucy boi się odrzucenia. Ale czy Lucy byłaby gotowa zabić?Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi wręcz wsysa oszczędną narracją, galopadą emocji i egzotyką Japonii

5. Kazirodztwo - Christine Angot 6,50zł
Temat Kazirodztwa Christine Angot jest potrójny, każda jego część łamie jakieś tabu: homoseksualizm, kazirodztwo i szaleństwo. Autorka, realizując postulat całkowitej szczerości, zachowuje w tekście rzeczywiste imiona swoich bliskich, przyjaciół i rodziny, dokonuje wiwisekcji własnego wnętrza, której intensywność nikogo nie może pozostawić obojętnym. Angot nie chce tworzyć żadnej literatury, odrzuca artystyczną formę. Jej tekst jest intymnym wyznaniem, pełnym goryczy i złości. Fabułę Kazirodztwa stanowią dwie pogmatwane historie namiętności połączonej z nienawiścią. Pierwsza to zapis homoseksualnej miłości pisarki do lekarki Marie-Christine, druga zaś to dotkliwe w swej drobiazgowości świadectwo kazirodczego związku z ojcem.
Bezkompromisowość w ukazywaniu szczegółów erotycznych zbliżeń przyniosła Angot miano skandalistki, a gorączkowy, "szalony" rytm jej prozy - uznanie wśród krytyków. Publikacja Kazirodztwa we Francji wzbudziła dyskusje, które uczyniły z autorki pierwszoplanową postać tamtejszej sceny literackiej


6. Cień pisarza - Philip Roth 4,50zł
Powieść przedstawia Nathana Zuckermana w latach pięćdziesiątych jako początkującego pisarza, zafascynowanego Wielkimi Książkami, odkrywającego konflikt pomiędzy literaturą i doświadczeniem podczas gościny w odciętym od świata wiejskim domu w Nowej Anglii jego pisarskiego idola, E.I. Lonoffa. Poznajemy tam Bellette, intrygującą młoda kobietę, nie całkiem określonego cudzoziemskiego pochodzenia, która jest byłą studentką Lonoffa, a może jego kochanką. Zaintrygowany tajemniczą kobietą i obdarzony żywą młodzieńczą wyobraźnią Zuckerman zaczyna zastanawiać się nad jej pochodzeniem i rolą w rodzinie gospodarzy…
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3213.jpg (35,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3233.jpg (48,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3860.jpg (11,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3433.jpg (40,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2996.jpg (7,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciepi120.jpg (8,6 KB, 1 załadowań)
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:16   #2173
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

I dalej:

7. Jubel - Lars Saabye Christensen 5zł
Nadzieje i marzenia Jonatana Chwyta, utalentowanego pianisty, rozminęły się z rzeczywistością: mógł być najlepszy, a wciąż pozostaje w cieniu, mógł być wirtuozem, a jest muzykiem rozrywkowym, mógł sam koncertować, tymczasem inni proszą go o przewracanie nut. Pogodzony z porażką, wyjeżdża na prowincję i przyjmuje posadę w hotelowej restauracji, gdzie co wieczór grywa trącące myszką przeboje miejscowym piwoszom. Wplątany mimo woli w podskórne życie osady, z wolna odkrywa, iż złożoną z frustratów, dziwaków i fantastów niemrawą społecznością rządzą skrywane głęboko tęsknoty i namiętności. Najpierw bezwiednie, później z rozmysłem Chwyt, nieudacznik i pechowiec, zaczyna kierować mieszkańcami miasteczka, wedle własnego pomysłu kształtuje ludzkie losy, niczym demiurg kreuje nową rzeczywistość.

8. Lekcja muzyki - Katharine Weber 8zł
W chacie na irlandzkim wybrzeżu Patrycja Dolan jest sama ze skradzionymi obrazem Vermeera. To, jak się tam znalazła, to część jej opowieści - opowieści o ojcu, policjancie z Bostonu, o załamaniu po utracie córki i o uroczym irlandzkim kuzynie, który wciągnął ją w przestępcza grę o wielka stawkę.
Patrycja trzyma straż i snuje opowieść o miłości, żalu i przemianie. Zagłębiając się w swoje irlandzkie dziedzictwo, natyka się na to, co kryło się pod powierzchnia jej własnego życia - i pojmuje, co powinna zrobić, by ochronić rzeczy, które ceni najwyżej.


9. Stroiciel - Daniel Philippe Mason 9zł
Opowieść toczy się pod koniec XIX wieku w Birmie, w okresie rewolucji Szanów, mającej na celu odzyskanie niepodległości oraz oderwanie się od Korony brytyjskiej. Edgar Drake, jeden z najlepszych stroicieli fortepianów, dostaje zlecenie na nastrojenie fortepianu Anthony’ego Carolla, komendanta fortu Mae Lwin w Birmie. Jako typowy mieszczuch i człowiek niezwykle związany z żoną wzdryga się przed podróżą, ale w końcu przeważa w nim ciekawość i fascynacja rzadką marką fortepianu. Wyrusza w długą, męczącą podróż. Początkowo nie może przyzwyczaić się do spartańskich warunków, lecz wkrótce świat Dalekiego Wschodu zaczyna wciągać go coraz bardziej, a rozmaite wydarzenia, które mają miejsce po drodze, sprawiają, że staje się coraz bardziej zaintrygowany swą misją. Nie pisuje już tak często do domu, rozpala się jego zainteresowanie kulturą Orientu. Edgar Drake to dziewiętnastowieczny Odyseusz. W przeciwieństwie do Odysa Edgar jednak nie wraca. „Śpiew syren” urzeka go na tyle, że uznaje obczyznę za swój prawdziwy dom, a dotarcie do niego za prawdziwy cel podróży, jaką jest życie.

10. Żona pilota - Anita Shreve 12zł
Jak dalece można poznać drugiego człowieka? To pytanie zadaje sobie bohaterka książki po tragicznej śmierci swego męża. Uzyskując kolejne informacje o przyczynach katastrofy, w której zginął, stopniowo odkrywa zatajone przed nią fakty z jego życia i staje przed koniecznością zrewidowania własnych wspomnień.
W tej trzymającej w napięciu, doskonale skonstruowanej historii uderza autentyzm i intensywność doznań kobiety, pogrążonej w żałobie, a jednocześnie odważnie zmierzającej do poznania prawdy.


11. Higiena mordercy - Amelie Nothomb 6zł
Osobliwością i szczególnym atutem książki jest zbudowanie jej niemal wyłącznie z dialogów, jakie toczą się między znajdującym się u szczytu sławy, a zarazem w przeddzień śmierci pisarzem, o dziwacznym imieniu i nazwisku Pretextat Tach, a czwórką dziennikarzy, którzy zgłaszają się kolejno do jego sekretarza, w celu przeprowadzenia wywiadu dla swojej gazety. Bliskość śmierci (pisarz jest chory na niezmiernie rzadki rodzaj raka) ma nadać dodatkowego posmaku sensacji zwierzeniom „świętego monstrum” literatury frankofońskiej (wiadomo, że autor nie jest Francuzem, lecz tylko w tym języku pisze i udziela wywiadów). Pisarz - autor dwudziestu dwóch powieści, w tym jednej niedokończonej - cieszy się sławą mistrza bardzo wyrafinowanej prozy, nad której interpretacją głowią się tuziny krytyków i młodych doktorantów, co w zestawieniu z jego monstrualną wprost otyłością (porusza się wyłącznie na fotelu z kółkami) i samotniczym trybem życia (nigdy nie był żonaty ani nie miał towarzyszki życia), a także złośliwym charakterem potęguje ciekawość i determinację reporterów.

12. Zmącony spokój Pani Labiryntu - Joe Alex 2,50zł


To by było na tyle
Teraz zakupy dopiero w kwietniu z nowego katalogu KKKK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 72753_Jubel.jpg (6,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lekmu120.jpg (4,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78734.JPG (8,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zona_pilota120.jpg (6,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg higi.jpg (4,2 KB, 0 załadowań)
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:32   #2174
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Widzę, że podajowe grono nam się powiększa
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie pomarudziła trochę Widziałyście TEN wątek? Uważam, że podejście opiekunów serwisu do innych użytkowników bywa czasem żenujące
Muszę się pochwalić, że od ok. tygodnia też dołączyłam do podajanek
Dostałam w końcu e-mail od Świata Książki, że wystąpił chyba jakiś błąd z moim zamówieniem i moje dane u nich nie figurują. Czyli tak naprawdę nie wykorzystałam moich zasobów na ten miesiąc i wybiorę się może do Matrasa
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:10   #2175
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Gasta, gratulacje. "Żona podróżnika w czasie" bardzo mi się podobała, "Stroiciel" chyba też, "Przybądź, ciemności" zdobyłam ostatnio na Podaju, a na "Niech Bóg sprawi, żeby istniał Bóg" i "Jubel" się czaję, więc czekam na wrażenia.


A teraz, specjalnie dla Sunprince, moje skromne zbiory.
Część książek z pierwszej foty należy do moich rodziców, a na pozostałych są już tylko moje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz1.jpg (70,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz4.jpg (79,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz2.jpg (82,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz3.jpg (68,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz7.jpg (79,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz6.jpg (64,8 KB, 51 załadowań)
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:12   #2176
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Jedno mi się nie zmieściło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz5.jpg (54,4 KB, 44 załadowań)
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:26   #2177
dzasmina
Raczkowanie
 
Avatar dzasmina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 371
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Wow! Gratuluję imponującej kolekcji Zaręczam, że gdybym została sama w Twoim pokoju zubożałabyś o kilka tytułów
A ja wydam dziś 4 zł za "Pustelnię parmeńską" Stendhal'a na Allegro
dzasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 12:12   #2178
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A na podajowe forum się nie wchodzi, hę? Jest to rekompensata za tę ostatnią wielką awarię.
Skubana!
Też tak się domyslałam, dzięki! Nawet zajrzałam na forum.


Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić. Przeczytałam właśnie, o czym dokładnie jest "Gai-jin" (tak z ciekawości; wiadomo) i oczywiście musiałam się dowiedzieć, kto zostanie shogunem w "Shogunie"
Czy oni wszyscy naprawdę nie potrafią wydać książki bez spoilerów? Serio, jestem - delikatnie mówiąc - wściekła <przeklina pod nosem, bo na Wizażu nie wolno>.
Brak wyczucia, bądź brak znajomości pozycji danego autora, i mam tu na myśli nie tylko info o tytulach ale zawartość książki. I takie potem są efekty - irytujące. Współczuę Ger, ja się tak załatwiłam czytając Chmarę.


Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Jak coś to mogę zrobić lepsze zdjęcia
Byłoby super Gasta!


Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
A teraz, specjalnie dla Sunprince, moje skromne zbiory.
Część książek z pierwszej foty należy do moich rodziców, a na pozostałych są już tylko moje.
Elsha aleapetyczny zbiorek!!! Masz parę ksiązek z mojej wish listy.
Mówiłam już, że uwielbiam oglądać wasze wypełnione ksiązkami regały??!!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 12:25   #2179
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Elsha, śliczny zbiorek. Moje książki są w totalnym rozgardiaszu, różne wielkości itp, a u Was wszystko tak ładnie poukładane, wyrównane, ech...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 13:04   #2180
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Elsha, zgrabny zbiorek. Widzę, że układasz autorami i zakupionym seriami.
Czym się kierujecie jeszcze umieszczając książkę na półce? Jakieś pomysły.
Wiadomo, gromadzić książki można zacząć od zera lub kontynuować zbiory rodzinne.
Poza tym, fajne zakupy świąteczno-wiosenne porobiłyście.
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 13:55   #2181
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

też bym wam powklejała, ale wizaż chyba bojkotuje moje zdjęcia - po prostu nie wgrywają sięi już:c onfused:
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 14:47   #2182
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Scarlett, może zdjęcia są za duże? Spróbuj trochę pozmniejszać.
W ogóle powklejałybyście więcej tych zdjęć. Co ja mam oglądać, hę?

Dzasmina, Foxina, Magrat, Basilissa, dziękuję bardzo.

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Masz parę ksiązek z mojej wish listy.
A konkretnie które to?
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 14:50   #2183
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

scarlett- a zmnieszyłas je? bo na wizaż wchodza tylko do 120 kb

pokazałabym Wam mój zbiorek ale na dzień dzisiejszy to technicznie niemozliwe książeczki czekają grzecznie w kartonach na przeprowadzkę. Mam trzy skrzynki po ananasach (bo najwytrzymalsze) wypełnione po brzegi.... a myslałam ze mam mało- dwa razy tyle czeka u mamy na transport.......... rety rety............

ale- wymyślilismu z Tż booski ceglany regał na ksiązeczki, będziemy go murowac w saloniku

cos takiego, ale troszke po naszemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg regał.jpg (33,0 KB, 45 załadowań)
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 14:55   #2184
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Mam trzy skrzynki po ananasach (bo najwytrzymalsze) wypełnione po brzegi....

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ale- wymyślilismu z Tż booski ceglany regał na ksiązeczki, będziemy go murowac w saloniku

cos takiego, ale troszke po naszemu
Ten na zdjęciu jest cudny.
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 15:00   #2185
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość


Ten na zdjęciu jest cudny.
no nie?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 05:33   #2186
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

gasta18 fajne zakupy! Jubla planuje zakupić w Matrasie
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 10:19   #2187
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Też mi się to nie podoba, ale jest to jakiś rodzaj zabezpieczenia. Ludzie mogliby oszukiwać, że książka nie dotarła, żeby tylko odzyskać punkty i zamówić za nie kolejną pozycję.


No coś Ty!
Ja nie mogę przeboleć, że pewien lumpik, w którym jest pełno książek, jest dość daleko ode mnie i w dodatku "z przesiadką" - nie chce mi się więc specjalnie do niego dygać. A książki bywają tam ciekawe - raz upolowałam Kinga i "Empire of the Sun" - i niedrogie. (A ceny w lumpach też miewają niezły rozrzut - od 8zł do 1zł za sztukę.)
W sumie tak, ale jednak...

Serio, serio. Ja w ogóle nie wiem, w których lumpkach znajdę książki. Wczoraj byłam w dwóch, a tylko w jednym były. Ale napisałam na wizażu posta w wątku o lumpkach, może są tam jakieś dziewczyny z Poznania i mi powiedzą.

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
Gratuluję nabytków sunprince!
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
6. Cień pisarza - Philip Roth 4,50zł
Nad tą książką sama się zastanawiałam, bo znalazłam ją na allegro za niecałe 3zł (i odbiór w Poznaniu), ale w końcu nie kupiłam. Jak przeczytasz, napisz jak się czytało.

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
A teraz, specjalnie dla Sunprince, moje skromne zbiory.
Część książek z pierwszej foty należy do moich rodziców, a na pozostałych są już tylko moje.
Dziękuję, dziękuję.
Świetny księgozbiór I jak ładnie poukładane.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Elsha, śliczny zbiorek. Moje książki są w totalnym rozgardiaszu, różne wielkości itp, a u Was wszystko tak ładnie poukładane, wyrównane, ech...
Mnie dziewczyny zmotywowały i sama zrobiłam porządek w swoich książkach.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ale- wymyślilismu z Tż booski ceglany regał na ksiązeczki, będziemy go murowac w saloniku

cos takiego, ale troszke po naszemu
Śliczny!

BTW, dodałam wczoraj tutaj posta, potem nie mogłam wejść na wizaż (nie chciał mi się otworzyć), a dzisiaj patrzę, że mojego posta nie ma Czy tylko ja miałam problemy z wizażem?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 10:19   #2188
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
Brawo amber! Daj znać co upolujesz.
Trzy pierwsze są moje, trzy kolejne taty. Od razu sie przyznaję, że miałam prawo do kupienia dwóch, ale nie potrafiłam sie oprzeć pokusie.

"Trzech na audiencji u króla" 4,90zł
"W Orient Expressie bez zmian" 4,90zł
"W ruchu" 4,90zł

"Nieprzyjacielskie kobiety" 6,90zł
"Sława aż do śmierci" 6,90zł
"Poradnik dla niedzielnego ojca" 9,90zł

Elsha mamy kilka takich samych książek i podobne zamiłowanie do układania ich seriami. Bardzo ładna kolekcja.

Gasta18 gratuluję zakupów. Połowę twoich nowych nabytków mam upchane w internetowych schowkach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trzechnaaudiencjiukrola.jpg (56,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg worientexpressiebezzmian.jpg (79,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wruchu.jpg (63,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nieprzyjacielskiekobiety.jpg (100,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slawaazdosmierci.jpg (62,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg calman.jpg (68,9 KB, 1 załadowań)
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:23   #2189
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Kurcze... wczoraj wrzuciłam zdjęcia, na których tytuły książek były lepiej widoczne... dzisiaj patrzę a tego postu nie ma:/ a zdjecia usunęłam..;(
ja też lubię układać seriami
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:30   #2190
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

ja też wczoraj wrzuciłam post i widzę że go nie ma - w ogóle wczoraj jakoś wizaż dziwnie działał

pisałam, że zmniejszałam fotki ale i tak się nie ładowały - w ogóle nie wiem jak to działa, ale jak chcę powiększyć wasze to też nic z tego nie wychodzi - klikam na fotkę i wtedy ładuje mi się kolejna stronka, ale nie ma tam fotki tylko info że jest zamieszczona na wizażu, plik nazywa się tak i siak i ma taką i taką wielkość itd...:confused :
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.