Pielęgnacja loków, loczków i fal - wszystkie części - niech się kręcą! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 11:02   #3781
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Czyli nakładasz tego goldwella o ktorym pisała Tulipanna i zostawiasz? Rozumiem, że nie dużo go kładziesz, ale czy nie obciąża? Codziennie myjesz włosy? Kurcze, u mnie tez kończy się na codzień kucykiem ale powiem szczerze, że od niedawna czuję, ze MAM włosy. Chociaż jak kucyk zwiążę, to średnica jego jest marniutka. Jakieś 1,5 - 2 cm

nie mam jeszcze tego goldwella ale go kupie niebawem staram sie uzywam odzywek i masek bez silikonow, myje tez wlosy odzywka ale jednak sadze ze nie mam odpowiedniej odzywki do tego wiec musze sie zaopatrzyc w emulsje glorii. Wtedy bede mogla stwierdzic czy ta metoda jest dla mnie. narazie to obserwuje swoje wlosy, staram sie nawilzac bo tego potrzebuja. czytam i zapisuje i testuje w nadzieji ze odzyskam dawny skret i objetosc

wlosy myje co 3 dni, , nie mam problemow z przetluszczaniem i sa naprawde dlugo swieze tylko sie nie ukladaja wiec pozostaje je spiac, opaska czy cos, ladnie sie ukladaja tylko pierwszego dnia kiedy myje, ale to chyba 90% kreconych ma ten problem
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:24   #3782
olkaG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 603
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
nie mam jeszcze tego goldwella ale go kupie niebawem staram sie uzywam odzywek i masek bez silikonow, myje tez wlosy odzywka ale jednak sadze ze nie mam odpowiedniej odzywki do tego wiec musze sie zaopatrzyc w emulsje glorii. Wtedy bede mogla stwierdzic czy ta metoda jest dla mnie. narazie to obserwuje swoje wlosy, staram sie nawilzac bo tego potrzebuja. czytam i zapisuje i testuje w nadzieji ze odzyskam dawny skret i objetosc

wlosy myje co 3 dni, , nie mam problemow z przetluszczaniem i sa naprawde dlugo swieze tylko sie nie ukladaja wiec pozostaje je spiac, opaska czy cos, ladnie sie ukladaja tylko pierwszego dnia kiedy myje, ale to chyba 90% kreconych ma ten problem
A mam do Ciebie pytanko ewelko. Czy po myciu na drugi, trzeci dzien masz takie wlosy poklejone albo nakladasz jeszcze jedna porcje np. pianki czy zelu?? Bo ja jak naloze w 1 dzien malo mam super krecone wloski a na drugi dzien musialabym dolozyc jeszcze jakiegos mleczka na wlosy zeby sie krecily bo po nocy sie pusza (efekt tarcia o poduszke wlosami)
olkaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:29   #3783
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez olkaG Pokaż wiadomość
A mam do Ciebie pytanko ewelko. Czy po myciu na drugi, trzeci dzien masz takie wlosy poklejone albo nakladasz jeszcze jedna porcje np. pianki czy zelu?? Bo ja jak naloze w 1 dzien malo mam super krecone wloski a na drugi dzien musialabym dolozyc jeszcze jakiegos mleczka na wlosy zeby sie krecily bo po nocy sie pusza (efekt tarcia o poduszke wlosami)
Na drugi, trzeci dzien niekoniecznie trzeba nakladac kolejna porcje czegos stylizujacego. Jesli w dniu mycia nalozylas zel, nastepnego dnia wystarczy spuscic glowe w dol i ugniatac wlosy z odrobina zimnej wody, zeby reaktywowac produkt. Ewentualnie dolozyc odrobinke zelu.
Z tego tez powodu wole zel niz pianki.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:27   #3784
olkaG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 603
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Na drugi, trzeci dzien niekoniecznie trzeba nakladac kolejna porcje czegos stylizujacego. Jesli w dniu mycia nalozylas zel, nastepnego dnia wystarczy spuscic glowe w dol i ugniatac wlosy z odrobina zimnej wody, zeby reaktywowac produkt. Ewentualnie dolozyc odrobinke zelu.
Z tego tez powodu wole zel niz pianki.
Dzieki tulipanna za rade Co ja bym bez was zrobiła. Ogólnie to kiedys uzywalam pianki ale wysuszala wlosy. Ale rano lekko mocze wloski zeby je zloczyc znowu:p. A tak jak ty mowisz robie w roku skzolnym myje wlosy na wieczor nakladam zel albo jakies mleczko i ide spac. To mnie uchrania od efektu mokrych wlosow. STrasznie tego nie lubie:P. Pozdrawiam i buziaczki
olkaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 19:36   #3785
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

no to moze teraz mi pomozecie z moim problemem : jak zrobic takie delikatne spiralki na wloskach???
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:01   #3786
olkaG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 603
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
no to moze teraz mi pomozecie z moim problemem : jak zrobic takie delikatne spiralki na wloskach???
Hmmm... spiralki?? Jesli chodzi o typowe spirale to mysle ze dobrym pomyslem byloby papiloty a nawet nie ja robilam kiedys cos takiego ze zawijalam wlosy na palcu i na koncu spinalam je wsuwka do glowy (to oczywiscie na mokrych z odrobina czegos stylizujacego zel, pianka, mleczko itp) i czekalam az naturalnie wyschna robilam to pod wieczor jak wyschly szlam spac oczywiscie najpierw odpinalam wsuwki i w nocy zrobil mi sie taki artystyczny nielad naprawde bardzo ladnie to wyszlo.

Natomiast jesli chodzi ci bardziej o fale to proponuje warkocz na noc (w zaleznosci czy chcesz miec mocno falowane itp albo go mocno sciskasz albo lekko mozesz zrobic kilka bedziesz miec cale wlosy bardziej pofalowane). radzilabym koncowke z warkocza zawinac a nie pozostawiac prosta bo pozniej to dziwnie wyglada jak sie rozplacze falowane i nagle proste

Mam nadzieje ze ci pomoglam ale jak cos to pytaj

EDIT:
Ewentualnie posiedz popoludnie z papilotami na wlosach najlepiej grube papiloty a na noc sciagnij i idz spac powinny sie ladnie ulozyc i lekko rozprostowac zeby nie byly takie idealne loki
olkaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 11:03   #3787
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

dziekuje Ci bardzo olkaG tak wlasnie myslalam ze powinnam sprobowac z papilotami... jak tylko sobie kupie to zobacze co z tego wyjdzie :P
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 11:51   #3788
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

tulipano, o jakich zelach tu mowicie. tez sie zastanawialam nad tym rozwiazaniem, ale nie bardzo wiem co zakupic
ja ostatnio stosuje metode jaka polecaja afroamerykanki. myje wlosy szamponem, raz na 5-6 dni, a w miare potrzeby mocze wlosy lub splukuje, nakladam odzywke i basta
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 13:06   #3789
olkaG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 603
Dot.: Loki, loczki-nasze proplemy, pomysły i inspiracje...

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo olkaG tak wlasnie myslalam ze powinnam sprobowac z papilotami... jak tylko sobie kupie to zobacze co z tego wyjdzie :P
No spróbuj spróbuj Tylko radzę kupić grube wałki wyjdą z nich grubsze spiralki a nie baranek tak jak z tych cienkich. Zdaj relacje jak poszło i mam nadzieję, że zobaczymy fotki

Pozdrawiam
olkaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:25   #3790
notYETaBUTTERFLY
Przyczajenie
 
Avatar notYETaBUTTERFLY
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Raciborz
Wiadomości: 20
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny! Dolaczam sie do was lokate Moge wam polecic, o ile jeszcze nie probowalyscie Gliss Kur różowy, taki nowy szampon i odzywke. Jest do wlosow zniszczonych i przesuszonych, bo takie sa przewaznie te nasze loki No i chroni przed cieplem (suszarka!!!!!!!!!!)
Jak dla mnie super, wlosy sa mieciutkie i swiecace.
A takze z Pantene do loków, fajnie pachnie i nie obciaza wlosow.
A jesli chodzi o nablyszcanie to bardzo fajny jest taki spray GOT 2 BE Styling spray.
Takie sa moje loki:


Pozdrawiam was
__________________
"Lęk przed przegraną nie może powstrzymać przed grą"
Walka z nadwagą --> 88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65 [...]
Dąże do własnego ideału --> Nothing can`t stop me now
notYETaBUTTERFLY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:44   #3791
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Ja mam falowane włosy(ale nie od samej głowy)i mimo ze w miare wyglądaja to nie wiem jak je pielegnowac gubie sie w tym...
te składy szamponów tak samo b o w kazdym jest cos nie tak(jak nie sls to sles albo silikony,ziolowe wysuszaja mi włosy a dziecinnych nielubie)uzywam narazie nivea elastyczność i blask...w sumie jestem zadowolona ale maja sles w skladzie
pomyslalam ze moze kupie jakis szampon specjalny do fal i lokow

jesli chodzi o odzywki to mam taka jak szampon,odzywke nivea do splukiwania elastyczność i blask,i maske fructis do lokow i fal...

miałam kallosa latte ale siano miałam po nim
teraz planuje kupic olejek kokosowy....
ehhh sama nie wiem co mam robic ale czuje ze robie cos nie tak



aha a mogłybyscie mi polecic jakas odżywke do włosów falowanych?tylko niezbyt droga
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2008-08-29 o 17:19
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 21:28   #3792
olkaG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 603
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja mam falowane włosy(ale nie od samej głowy)i mimo ze w miare wyglądaja to nie wiem jak je pielegnowac gubie sie w tym...
te składy szamponów tak samo b o w kazdym jest cos nie tak(jak nie sls to sles albo silikony,ziolowe wysuszaja mi włosy a dziecinnych nielubie)uzywam narazie nivea elastyczność i blask...w sumie jestem zadowolona ale maja sles w skladzie
pomyslalam ze moze kupie jakis szampon specjalny do fal i lokow

jesli chodzi o odzywki to mam taka jak szampon,odzywke nivea do splukiwania elastyczność i blask,i maske fructis do lokow i fal...

miałam kallosa latte ale siano miałam po nim
teraz planuje kupic olejek kokosowy....
ehhh sama nie wiem co mam robic ale czuje ze robie cos nie tak


aha a mogłybyscie mi polecic jakas odżywke do włosów falowanych?tylko niezbyt droga
A używałaś WAx'a albo dzisiaj zakupiłam taką odżywkę firmy Pollena Malwa Studio Gloria?? To jest maseczka na zniszczone włosy podobno świetnie nawilża więc kupiłam żeby spróbować. A właśnie dziewczynki któraś z was używała tej maski? Myślałam o niej jako do codziennej pielęgnacji A raz lub 2 razy w tyg WAX Myslicie ze to dobry pomysl?

A co do Ciebie Śnieżko może spróbuj myć włosy odżywką? Dużo tutaj piszą dziewczyny o tym Ja jeszcze nie próbowałam muszę dojrzeć do takiej decyzji

Pozdrawiam
olkaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 22:21   #3793
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

notYETaBUTTERFLY, śliczny skręt *_*

Ja zdecydowanie polecam mycie odżywką. Skręt mam o wiele lepszy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 06:49   #3794
bmadziaa
Raczkowanie
 
Avatar bmadziaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 454
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

ja też polecam mycie odżywką, chociaż jestem dopiero po pierwszym razie włosy mam mięciutkie i lepsze loki niż po zwyczajnym myciu..
__________________
szczęście jest blisko...
bmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 07:55   #3795
notYETaBUTTERFLY
Przyczajenie
 
Avatar notYETaBUTTERFLY
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Raciborz
Wiadomości: 20
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Nigdy nie probowalam myc odzywka, ale dzis sprobuje, skoro macie lepsze po tym wloski
__________________
"Lęk przed przegraną nie może powstrzymać przed grą"
Walka z nadwagą --> 88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65 [...]
Dąże do własnego ideału --> Nothing can`t stop me now
notYETaBUTTERFLY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 08:31   #3796
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez notYETaBUTTERFLY Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dolaczam sie do was lokate Moge wam polecic, o ile jeszcze nie probowalyscie Gliss Kur różowy, taki nowy szampon i odzywke. Jest do wlosow zniszczonych i przesuszonych, bo takie sa przewaznie te nasze loki No i chroni przed cieplem (suszarka!!!!!!!!!!)
Jak dla mnie super, wlosy sa mieciutkie i swiecace.
A takze z Pantene do loków, fajnie pachnie i nie obciaza wlosow.
A jesli chodzi o nablyszcanie to bardzo fajny jest taki spray GOT 2 BE Styling spray.
Takie sa moje loki:


Pozdrawiam was
Trwała...?
Jeśli nie - czym je tak załatwiłaś? Bez urazy, ale potrzebują solidnego nawilżenia i regeneracji.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 09:11   #3797
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olkaG Pokaż wiadomość
A używałaś WAx'a albo dzisiaj zakupiłam taką odżywkę firmy Pollena Malwa Studio Gloria?? To jest maseczka na zniszczone włosy podobno świetnie nawilża więc kupiłam żeby spróbować. A właśnie dziewczynki któraś z was używała tej maski? Myślałam o niej jako do codziennej pielęgnacji A raz lub 2 razy w tyg WAX Myslicie ze to dobry pomysl?

A co do Ciebie Śnieżko może spróbuj myć włosy odżywką? Dużo tutaj piszą dziewczyny o tym Ja jeszcze nie próbowałam muszę dojrzeć do takiej decyzji

Pozdrawiam

ta maskę muszę kupic,a mozna ja dostac w rossmanie czy trzeba w necie zamawiac?
tez muszę zaczac myć odzywka...to jest tak odżywka potem szampon i znowu odzywka?
może dzisiaj spróbuje
pozdrawiam
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 09:42   #3798
notYETaBUTTERFLY
Przyczajenie
 
Avatar notYETaBUTTERFLY
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Raciborz
Wiadomości: 20
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Nie trwala,moje wlasne. Wiem, przesuszone - niestety przez zla farbe ( a raczej rozjasniacz), ale juz pracuje nad nawilzaniem i regeneracja
__________________
"Lęk przed przegraną nie może powstrzymać przed grą"
Walka z nadwagą --> 88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65 [...]
Dąże do własnego ideału --> Nothing can`t stop me now
notYETaBUTTERFLY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 20:38   #3799
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

niektore dziewczyny na fotkach maja takie extra loki (modelki przede wszystkim) ale nie wiem czym one maja to zrobione- pewnie dobra lokowka i pelno lakieru;/ mam pytanie jak uzywacie lokowki? nawijacie od gory do dolu czy od dolu do gory? ja zawsze robilam od gory ale koncowki potem sie rozprostowuja..;/ a co do wysuszonych wlosow moze jstem jakas walnieta ale po umyciu robie je oliwa i ladnie blyszcza wygldaja na zdriowsze i sa bardziej odzywione..
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."

Edytowane przez craaazygirl
Czas edycji: 2008-08-30 o 21:52
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 21:17   #3800
Shannon94
Raczkowanie
 
Avatar Shannon94
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 60
Naturalne loki- pielegnacja.

Czy to prawda, że włosy kręcone są bardziej podatne na zniszczenia uszkodzenia itp.?
Mam naturalne włosy kręcone, jednak są ona bardzo zniszczone.
Prosze o rady, jak dbac o włosy (utrzymac ich naturalne delikatne podkrecenie) a nie niszczyc ich. Jakich kosmetyków urzycac metod itp.
Z góry dziekuje.
Shannon94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 22:59   #3801
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

nie mam kręconych włosów,ale podobają mi się loki no i moje włosy sa podatne na kręcenie i wywijają się jedne pod spód drugie na wierzch ;/ i mam pyt. (może wiecie) czy jakimiś kosmetykami, np. do kręconych włosów da się sprawić aby te włosy same układały się przynajmniej w lekkie fale ? chodzi mi o sam kosmetyk, nie lokówkę z kosmetykiem etc.
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 23:16   #3802
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez notYETaBUTTERFLY Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dolaczam sie do was lokate Moge wam polecic, o ile jeszcze nie probowalyscie Gliss Kur różowy, taki nowy szampon i odzywke. Jest do wlosow zniszczonych i przesuszonych, bo takie sa przewaznie te nasze loki No i chroni przed cieplem (suszarka!!!!!!!!!!)
Jak dla mnie super, wlosy sa mieciutkie i swiecace.
A takze z Pantene do loków, fajnie pachnie i nie obciaza wlosow.
A jesli chodzi o nablyszcanie to bardzo fajny jest taki spray GOT 2 BE Styling spray.
Takie sa moje loki:


Pozdrawiam was
GOT 2 BE Styling spray - rózowy? ja mialam rozowy i byl bardzo fajny to nabłyszczacz byl
całkiem fajne te twoje wlosy mi sie podobaja tylko zgadzam sie z Tulipanna ze wygladaja na bardzo zniszczone, a na 1 zdjeciu koncówki sie rozprostowuja:/ wydaje mi sie ze lepiej wygladalyby gdyby byly dluzsze

znacie jakies fajne nablyszczacze do wlosow? bo jest mi potrzebny got 2 be jest spoko, ale moze jakies inne?
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 01:15   #3803
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Naturalne loki- pielegnacja.

Wyszukiwarka się kłania
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=loki
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:41   #3804
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

dziewczyny a znacie jakąś odzywke wspomagająca skręt?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:28   #3805
Shannon94
Raczkowanie
 
Avatar Shannon94
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 60
Fale zamiast sprężynek

Własnie, ja mam naturalnie kręcone włosy, bardziej sprężynki ;] a chciałabym miec deliktne fale. Co zrobić żeby mieć taką fryzurę? Prostować włosy a poźniej delikatnie podkręcac? A moze jest jakiś szybszy sposób?
Pomóżcie.
Shannon94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:57   #3806
olkaG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 603
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
ta maskę muszę kupic,a mozna ja dostac w rossmanie czy trzeba w necie zamawiac?
tez muszę zaczac myć odzywka...to jest tak odżywka potem szampon i znowu odzywka?
może dzisiaj spróbuje
pozdrawiam
Hmmm nie wiem ... Ja jestem z krk więc mi jest ja latwiej dostac. Ja kupilam ja w sklepie zielarskim. Poszperaj na forum i poszukaj watku o tej odzywce tam dziewczyny z roznych miast pisza gdzie znalazly ta odzywke u siebie moze znajdziesz tam swoje miasto.
Ja mam swietne wlosy po odzywce WAX aptecznej Wlosy dlugo schna co oznacza ze wlos nie chlonie wody Naprawde polecam a to wszystko dzieki tulipannie Troche tzreba sie narobic przy tej odzywce bo z 30min trzeba siedziec z nia na glowie ale ja w tym czasie np. prasuje i mamusia jest zadowolona ze cos pozytecznego dla domu robie Tak naprawde to daje sobie najwyzszy poziom parowania zeby wlosy mi sie lepiej krecily i co chwile dodatkowe porcje pary daje na ubrania i nachylam glowe i mam taka jakby saune dla wlosow polecam

Tak apropo mycia odzywka to wlasnie mam zamiar myc ta odzywka Malwy te wlosy ale jakos nie moge sie przelamac wszystko przede mna.

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
dziewczyny a znacie jakąś odzywke wspomagająca skręt?
Poszperaj na forum troszke bo troche dziewczyn pisalo dzieki czemu wlosy sie lepiej krecily. Myslę ze dobra odzywka nawilzajaca zalatwi sprawe A ktora to juz sama wybierz poczytaj kilka stronek wstecz na pewno cos dla siebie znajdziesz

Cytat:
Napisane przez Shannon94 Pokaż wiadomość
Własnie, ja mam naturalnie kręcone włosy, bardziej sprężynki ;] a chciałabym miec deliktne fale. Co zrobić żeby mieć taką fryzurę? Prostować włosy a poźniej delikatnie podkręcac? A moze jest jakiś szybszy sposób?
Pomóżcie.
Nie radzilabym prostowac prostownica bo szybko zniszczysz wlosy tym bardziej ze krecone z natury sa slabe A sprobuj normalnie umyc wlosy i je lekko rozczesywac palcami albo zawin na walki duze ale leciutko nie zwijaj mocno Oczywiscie naloz najpierw cos stylizujacego np. pianka, zel itp
olkaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 14:57   #3807
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

dziewczyny nakręciłam dziś włosy do ramion na wałki, ale jak zwykle zrobią mi się spiralki przy głowe i po rozczesanie będzie afro. Co zrobić żeby te loczki zamieniły się w ładne loki zwisające ?
__________________
MAKIJAŻE, STYLIZACJA, CIUCHLANDOWE ŁOWY
i różne inne rzeczy ...
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:14   #3808
Moola_
Raczkowanie
 
Avatar Moola_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

moje, znienawidzone :|
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rozne 168.jpg (80,8 KB, 230 załadowań)
__________________
'strzelam słowami jak morderca, pomędzy myślami przedzieram się do serca!'




PEACE!
Moola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:40   #3809
notYETaBUTTERFLY
Przyczajenie
 
Avatar notYETaBUTTERFLY
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Raciborz
Wiadomości: 20
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
GOT 2 BE Styling spray - rózowy? ja mialam rozowy i byl bardzo fajny to nabłyszczacz byl
całkiem fajne te twoje wlosy mi sie podobaja tylko zgadzam sie z Tulipanna ze wygladaja na bardzo zniszczone, a na 1 zdjeciu koncówki sie rozprostowuja:/ wydaje mi sie ze lepiej wygladalyby gdyby byly dluzsze

znacie jakies fajne nablyszczacze do wlosow? bo jest mi potrzebny got 2 be jest spoko, ale moze jakies inne?
Wlasnie zapuszczam , bo im mam dluzsze tym sie lepiej kreca! To foto jest sprzed paru miesiecy i juz stan moich wloskow sie poprawil na szczescie, choc nadal mam je suche! Niestety musze codzinnie prawie uzywac suszarki, a to mi strasznie je wysusza
Z innych nablyszczaczy to nie probowalam nic, czasem uzywam wosku i tez jest fajny
__________________
"Lęk przed przegraną nie może powstrzymać przed grą"
Walka z nadwagą --> 88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65 [...]
Dąże do własnego ideału --> Nothing can`t stop me now
notYETaBUTTERFLY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 15:28   #3810
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Loki, loczki i fale - wątek zbiorczy

a polecam jeszcze maslo schea, w moim przypadku najlepiej nawilza i wlosy sie po nim ladniej kreca
co do zniszczenia tulipano, to ja napewno nie mam zniszczonych wlosow, co potwierdza sama fryzjerka i co ja osobiscie widze ale kazda posiadaczka, bardzo kreconych wlosow, wie jak to jest przy zmianach wilgotnosci powietrza, wody itp. wlosy po prostu sie pusza i na pierwszy rzut oka moga wydac sie zniszczone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1381.jpg (102,4 KB, 170 załadowań)
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.