Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-20, 08:40   #1981
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

witajcie,
misio obudzil sie w nocy z ogromnym placzem i dlugo nie potrafilam go uspokoic...hmm.. zasnal boroczek wtulony we mnie tak mocno ze oddychac prawie nie moglam.

ajanno super ze zakupy sie udaly. mis narazie ma sporo ubranek wiec niepredko pojde na lowy...no za wyjatkiem bodziakow i rajstopek.a co do kombinezonow za 90 zl...mnie tez nie stac na takowe ale juz od czerwca zbieralam na taki ( pamietam sytuacje z zeszlego roku ze w lumpkach skifa sama, a jak juz cos bylo to ta watka ktora ociepla zbita w srodku i nie fajna)no i postanowilam ze pieniazki z urodzin pojda na ubranka zimowe dla misia i tegoz sie trzymam. ale najwieksza radosc jest jak cos kupie super na lumpkach za grosze co w sklepie kosztuje majatek.och ciekawam jest tych spodenek z DKNY. musza byc super.


a tak w temacie cus to czy wy tez tak macie ze kupujecie cos dzieciom choc mialyscie sobie? ja ostatnio poszlam kupic sobie buty, zbieralam na nie dosc dlugo no i nie kupilam doszlam d wniosku ze stare sa ok ale za to kupilam miskowi pare rzeczy no i nie zaluje ....


ja pupci niczym nie smaruje, i bardzo rzadko cos sie pojawia czerwonego a jak juz to wietrze pupe misiowi i ewentualnie uzyje bephanten masc jest super na wszystkie podraznienia.. sudocrem jest ok ale na pryszcze a Xantiowy tormentiol uzywalam do odparzonej paszki( mis od porodu ma z tym od czasu do czasu problem i faktycznie goi w mig


lea ta piosenka to" kroliczek titou"
http://pl.youtube.com/watch?v=odEuVRmSoG4 tego mis uwielbia !!!!!!!!!!!!1

http://pl.youtube.com/watch?v=Venvph...eature=related a to ulubiona mojego tza

http://pl.youtube.com/watch?v=vWkuIx...eature=related a w tej mis nie lubi tego ptaszka macha reka przed komputerem i krzyczy nie nie nie


Aelitka ja pamietam ech...........mlodosc haha misiowi czesto puszczam kolorowe kredki i fasolki. a pozatym misio uwielbia linkink park, eminema,t. love,a ostatnio tanczyl przy proletariacie.

dzis przyjezdza chrzestna misia moja najlepsza przyjaciolka i ciesze sie ogromnie
milego dnia
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 08:47   #1982
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
minisiu- tak ja polecam NiVEA nutri sensitive s.os., Weronka ma bardzo często odparzona pupcię mimo,że przewijam ja 8 razy na dobę. Sudokrem jest u nas do bani, w silniejszych stanach bardzo pomaga nam maść robiona na receptę z kwasem bornym /wyklętym podobno, ale skutecznym/. Smaruje tą maścią 3-4 dni i wracam do sos'a.
ja mam super maść robioną na odparzenia
wystarczy poistarować pare razy i wszystko znika,jeśli chcesz to napiszę skład tej maści

EDIT:Wikusia ma biegunkę;/ od czwartu w czwartek robiła 4 kupki wczoraj 6 a dzisiaj jak do tej pory 3 biedactwo moje
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2008-09-20 o 09:13
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 09:28   #1983
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hej

Oj, ale mam zaległości Część właśnie poczytałam.

Lea, Minisia, Iwka, Karolinqa, Olunek - fajniutkie zdjęcia.
Maks z Hanią wyglądają uroczo. Maks przy lodówce
Olunek - trafione zakupy
Lea- fajne kurtki

Juleczka - oby następna niania była bezproblemowa

No to tak w skrócie:
- Mikołaja teraz ubieram w: body na naramkach, bluzkę lub sweterek, kurtkę, rajstopki, spodnie, półbuty i czapkę
- na zimę kombinezonu nie ma i chyba nie kupię
- wczoraj kupiłam mu w Pepco sztrksową kurtkę na misiu i wydaje mi się, że taka wystarczy, a poza tym ma jeszcze jedną kurtkę z zeszłego roku
- półbuty kupiłam mu w Deichmanie za 39,90, a trampki do domu w CCC za 14,90
- ma dwa nowe swetry - jeden od teściowej z Cocodrillo, a drugi ode mnie z Pepco
- spodnie co chwilę kupuję mu w lumpeksie (4 pary chyba ma tylko z normalnego sklepu) i ma ich więcej niż ja kiedykowiek
- strasznie się ślini otatnio, więc chyba jakieś zęby się pojawią
- bardzo lubi myć zęby pastą

Miłego dnia

Fotki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sweterki.jpg (101,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurtka.jpg (85,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m14i.jpg (40,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m14j.jpg (98,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m14k.jpg (126,8 KB, 14 załadowań)
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 09:47   #1984
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Minisia, Lea jestem w szoku co Wy tu o tej porze robiłyście? bo, że ja tak późno piszę, to rozumiem

chłopcy też uwielbiają Bebe Lilly i inne piosenki z Mini Mini chociaż samej telewizji Mini Mini nie pozwalam im już oglądać - za dużo tam reklam, natomiast jestem dosłownie zachwycona Baby First TV

a propos - Olaf obudził się 1,5 godz. temu z płaczem strasznym i obudził Igorka i nie udało mi się ich do tej pory uśpić i właśnie wsadziłam ich w leżaczki-bujaczki i tę tv oglądają - dobrze, że nadaje całą dobę
ajanna, Ty to masz wyrobioną nocną forme przy maluchach.

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
lea jak chcesz to przegram ci tą płytę i przywiozę w pażdzierniku
byłabym Ci bardzo dźwięczna minisiu.

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
witajcie,
misio obudzil sie w nocy z ogromnym placzem i dlugo nie potrafilam go uspokoic...hmm.. zasnal boroczek wtulony we mnie tak mocno ze oddychac prawie nie moglam.

a tak w temacie cus to czy wy tez tak macie ze kupujecie cos dzieciom choc mialyscie sobie? ja ostatnio poszlam kupic sobie buty, zbieralam na nie dosc dlugo no i nie kupilam doszlam d wniosku ze stare sa ok ale za to kupilam miskowi pare rzeczy no i nie zaluje ....

lea ta piosenka to" kroliczek titou"
Olunek, Miśkowi pewnie coś musiało się śnić.
Ja tez tak mam, jade na zakupy, i wracam z niczym dla mnie, a zawsze coś dla Maksia i TŻ. chyba najwyższy czas to zmienić.

DZięki za linki.

Cytat:
Napisane przez ewa.nea Pokaż wiadomość
No to tak w skrócie:
- Mikołaja teraz ubieram w: body na naramkach, bluzkę lub sweterek, kurtkę, rajstopki, spodnie, półbuty i czapkę
- na zimę kombinezonu nie ma i chyba nie kupię
- wczoraj kupiłam mu w Pepco sztrksową kurtkę na misiu i wydaje mi się, że taka wystarczy, a poza tym ma jeszcze jedną kurtkę z zeszłego roku
- półbuty kupiłam mu w Deichmanie za 39,90, a trampki do domu w CCC za 14,90
- ma dwa nowe swetry - jeden od teściowej z Cocodrillo, a drugi ode mnie z Pepco
- spodnie co chwilę kupuję mu w lumpeksie (4 pary chyba ma tylko z normalnego sklepu) i ma ich więcej niż ja kiedykowiek
- strasznie się ślini otatnio, więc chyba jakieś zęby się pojawią
- bardzo lubi myć zęby pastą
ewa.nea, Miki superancki!! u ubranka świetne!! najfajniejsza ta kurteczka i sweterek z żyrafką!! zaglądaj do nas częściej pokazać swojego elegancika.


Ja też życzę wszystkim m iłego dnia, zmykam zrobic sobie akwkę i śniadanko.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 09:53   #1985
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

ewa.nea Miki coraz bardziej przystojnieszy i elegancki jak zawsze
Zaglądaj częściej do nas

lea nie ma sprawy - przywiozę płytę

Aelitka jasne, ze pamiętam te piosenki wszystkie
Przejrzałam tego youtuba i mi się na wspominki wzięło

EDIT: Jaja se robicie czy co z tą ciszą ????????????????????????? ????????????
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png

Edytowane przez minisia
Czas edycji: 2008-09-20 o 12:23
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 12:45   #1986
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Minisia ja po nocnych szaleństwach dopiero dochodzę do siebie.

kiedy w końcu uśpiłam chłopców było po 4 rano

nie wiem naprawdę co im odbiło TŻ, który ich w nocy przewijał, twierdzi, że mieli zatwardzenie, ale dzisiaj kupki normalne. w ogóle Olafek jakiś nerwowy ostatnio w nocy jest. prawie codziennie budzi się z krzykiem. najpierw myślałam, że to złe sny, ale od 2 dni towarzyszą im gazy

Ewa.nea Mikołaj jak zwykle elegancki buty b podobne też kupowałam chłopakom w Deichmannie i bączka takiego samego mają
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 12:46   #1987
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

wITAJCIE.nikola śpi ,TŻ gdzieś pojechała więc mam chwilkę.kupiłam małej super kurteczki ale zdjęcia wkleję później.Coś znowu ją łapie,kicha jak szalona,jak na razie temp. nie ma ale juz dałam jej wapno popsikałam gardło tantum-verde no i zakroplilam nos.mam nadzieję ze obejdzie się tylko na przeziębieniu.
a my dalej walczymy z pokoikiem nikoli. ściany już pomalowane ale jeszcze sufit został no i podłoga.jak już będzie cały gotowy to powklejam fotki.

wybaczcie jak jakieś wyrazy będą poplątane bo mam strasznie długie tipsy i źle się nimi pisze
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 14:52   #1988
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

ajanna no to nieźle ci dlai popalić
Ciekawe co to takiego

karo czekam na foty pokoiku
I fajne masz pazurki - masz teraz te co w pospisie
Ja mam też taką długość

Jedziemy do Silesii na zakupy, bo teściu ma urodziny w poniedziałek i jakiś prezent cza kupić i przy okazji zobaczę jakąś kurteczke dla Hani

DO potem
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 15:39   #1989
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

minisiu takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg canonik 113.jpg (83,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia canonik 103.jpg (30,5 KB, 14 załadowań)
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:40   #1990
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

karo fajne pazurki
Zaraz zrobię zdjęcie swoich i wkleję

Jestem normalnie w szoku, bo ani w Silesii, ani w Auchanie, ani w Tesco nie ma żadnej jesiennej kurtawy dla Hani. Nie to, że mi się nie podobały, ale poprostu nie ma wogóle - odrazu same grube, zimowe W Smyku babaka powiedziała, że nawet nic jesiennego nie dostali po letniej kolekcji - odrazu wszystkie zimowe
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:44   #1991
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Minisiu u nas w Tesco były przejściowe i jak zwykle więcej dla dziewczynek niż dla chłopców
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 18:51   #1992
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

karo super córcia

u nas dziś problem z zasypianiem sie pojawił Adi sie rozbeczał po polozeniu, za pierwszym razem poszłam potulkałam, polozyłam. Po 5 min znów bek ale poczekałam i zasnął sam.
Cos sie dzieje z nim ostatnio. Kąpiel be, jazda samochodem be, od kilku dni pobudki w nocy (zasypia sam) Nie wiem o co chodzi...
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:51   #1993
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

hejo!
A Weronka na jesień ma 2 kurteczki , ładną zieloną i taki różówy świetny kożuszek, ale jesienny. Są fajne i się cieszę, że nie muszę kupować. No i ma również misia, który jest idealny na jesień. NA zimę jeden kombinezon i chcę jeszcze dwuczęściowy komplet jakiś na śnieżne harce. A i policzyłam dzisiaj Weronki bluzki i body na długi rękaw i wyszło mi 46 sztuk... chyba wystarczy

Niestety coraz częściej Werka nie chce kaszki, dzisiaj kolacja skończyła się kanapką i hebatą. Trudno na siłę nie będę podawała, ostatecznie będziemy dietę jakimś wapnem suplementowały. No jeszcze spróbuję mleczko ryżowe lub sojowe, po pierwszych nieudanych próbach , ale to było ze 4-5 miesięcy temu albo jeszcze wcześniej.

ewa- Mikulek dorasta i zmienia się na buźce. Ładniutki jest. Weronka też się ostro ślini czyli zębowania ciąg dalsz...

karo- no długaśne pazurki, Nikolka słodziaczek pierwsza klasa

kancia
- jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o zęby)

TŻ poszedł do sklepu po piwko, bo mi sie grzańca zachciało i to bardzo.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:00   #1994
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Adrian kaszki tez je juz na siłe prawie rano i wieczorem. Dzis kupiłam mu kakaową i co ? pluł dalej niz widział teraz tata zje kaszkę za 8 zł

co do kurtek to na teraz mam taka z C&A lekko ciepła a na mniej srogą zimę kupiłam na all tez z C&A ocieplana polarkiem.

jeśli chodzi o piosenki dla bączków to mam cała serie fasolek i bebe lili. Adrian najbardziej uwielbia Halo Dziadku i Pszczółke Maję " Kółko graniaste" http://pl.youtube.com/watch?v=jN4NYr17wZ0
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:06   #1995
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Kancia ja po wczorajszej nocy, która była najgorsza jak do tej pory z chłopakami, krótko skomentuję zachowania Apusia - współczuję

Iwka polecam Ci mleko ryżowe wzbogacane wapniem:
http://e-zdrowie.abc24.pl/default.as...595&pro=120504
co prawda masakrycznie drogie, ale u moich chłopaków się sprawdza
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:11   #1996
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

kanciu u mnie to samo z misiem od 3 dni z tym ze on zasypia ze mna. dzis popoludniu wrzaskom nie bylo konca. placz straszny wieczorem raz sie tuli a raz placze jak go dotykam...no nie wiem co sie dzieje czy to spozniona reakcja na odstawienie od piersi??????


mis ma tez 2 kurteczki jedna z lumpkow a druga z h&m na polarku wklejalam juz zdjecie( minisiu byly tez rozowe ) . swoja droga dziwie sie ze nie ma takich kurtawek dla dziewczynek. ja jak wchodze do sklepu to jest tak: 2 regaly - chlopcy reszta sklepu dziewczynki nadodatek kolorystyka chlopieca szaro-buro -nijako-granatowy moja ULUBIONA...


mis nigdy nie lubial kaszek jedyna ktora zjada jako tako to manna na zwyklym mleku lub na mleku bebiko tym plynnym w kartonie. no i musza byc dodane owocki..


EDIT : ajanno ale fajna stronka i fajne produkty...dziekuje
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:11   #1997
senna24
Raczkowanie
 
Avatar senna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cześć. mam do was pytanko. Jak wyglądało u was karmienie piersią? Też chciałabym karmić oczywiście jesli będę umiała bo podobno to nie takie proste. Jak sobie radziłyście z bolącymi sutkami.wczytałam że niezbyt dobre jest smarowanie maściami i używanie kapturków,tylko wszystko naturalnie powinno się goić. Macie jakieś sposoby na obolałe sutki,może jakieś osłonki,ale to chyba nie jest dobry pomysł tak jak z tymi kapturkami. z góry dzia za odpowiedzi .pozdrawiamy
senna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:20   #1998
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

senna24- początek u nas krwawy i bolesny, ale wszystko da się przeżyć najlepszym dowodem jest fakt, że karmiłam piersią równo rok. Na podziobane brodawki stosowałam czystą lanolinę PURELAN marki Medela, droga, ale skuteczna , a co najważniejsze nie trzeba zmywać przed kolejnym karimieniem. KApturki Aventowe nie sprawdziły się.Pozdrawiam.

ajanno- jesteś niezastąpiona, dzięx
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:29   #1999
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

senna 24 dla chcacego nic trudnego . na poczatek zeby uniknac bolacych niespodzianek dobrze jest nauczyc dzieciatko dobrze przystawiac do piersi, polozna lub doradca laktacyjny napewno pokaza ci i wytlumacza przy pierwszym karmieniu i najwazniejsze nie zniechecaj sie jezeli cos by nie wychodzilo tylko cwicz . a na bolace (obszczypane i lekko pekniete) uzywalam mleka z piersi i wietrzenia tzn na koniec kazdego karmienia kropelke albo dwie wyciskalam i smarowalam sutki i zostawialam na powietrzu do wyschniecia , w ostatecznosci uzywalam bephantenu masc ktorej tez nie trzeba zmywac przed karmieniem. pozdrawiam i zycze powodzenia w karmieniu ja karmilam 13 miesiecy i tydzien karmienie to suuuper sprawa
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 20:39   #2000
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

senna ja karmiłam 6 miesięcy i wiele ci nie pomogę, bo nie miałam nigdy poranionych sutków - tylko raz miałam zapalenie, ale pomogły okłady z mrożonej, potłuczonej kapusty

Hania dziś też coś marudna i też nie wiem czemu - albo zęby albo pogoda i brak atrakcji

Wklejam zdjęcie moich pazurków

I wkleję wam jeszcze pewną historię - nie wiem czy już ją wklejałam czy nie, ale poczytajcie

Pewnego dnia pewna starsza dama przyszła doDeutsche Bank z torbą pełna pieniędzy.Podeszła do stanowiska i poprosiła o prywatną rozmowę z prezesem banku, gdyż chciałaotworzyć konto, a "proszę zrozumieć, chodzi owielka sumę pieniędzy"...Po długotrwałych dyskusjach pozwolonostarszej pani spotkać się z prezesem,bo w końcu nasz klient - nasz pan.
Prezes spytał o kwotę, jaką starszapani zamierzała wpłacić.
Ona zaś odpowiedziała, że chodzi o 50milionów EURO.Po czym otworzyła torbę, żeby goprzekonac, iz tak jest w rzeczywistości..

Naturalnie zaciekawiony prezes pyta opochodzenie tych pieniędzy.
"Szanowna pani, jestem zaskoczonyilością pieniędzy, jaką ma pani przy sobie!Jak pani tego dokonała?"
Klientka na to: "Calkiem prosto. Zakładam się".
"Zakłada się pani? - pyta prezes - Ale o co?".
Starsza pani odpowiada: Cóz, o wszystkoco możliwe.Na przykład mogę się z panem zalozyc o25.000 EUR, że pańskie jaja są kwadratowe!

"Prezes zaśmiał się głośno i powiedział:
"Przecież to smieszne! W ten sposób niemogłaby pani nigdy tak dużo zarobić."
"Cóż, przecież powiedzialam, ze w tensposób zarobiłam moje pieniądze.Byłby pan gotowy zalozyc sie ze mna?"
"Ależ oczywiście - odpowiedział prezes(w końcu szło o mnóstwo pieniędzy). Zakładam sie, o 25000 EUR, ze mojejaja nie są kwadratowe"

Starsza pani odpowiada: "Zaklad stoi,ale ponieważ stawką są duże pieniądze,czy mogę przyjść jutro o 10.00 razemz moim prawnikiem, żeby sprawdzićnaocznie i przy świadku?"
"Jasne", prezes wykazał zrozumienie.
Całą noc prezes był niesamowicie nerwowyi spędził wiele godzin na sprawdzeniu,czy jego jaja znajdują się w swojejdotychczasowej formie. Z jednej i drugiejstrony. W końcu przy pomocy głupiegotestu osiągnął 100- procentowa pewnosc.Wygra ten zaklad !
Nastepnego ranka o 10.00 przyszlastarsza dama ze swoim prawnikiem do banku.
Przedstawila sobie obu panów i powtórzyla,iż chodzi o zaklad, którego stawka jest 25.000 EUR.
Prezes zaakceptowal zaklad, iż jego jaja nie sa kwadratowe.
W celu przekonania sie o tym fakcie, poprosilago dama o opuszczenie spodni.
Prezes opuscil spodnie. Starsza pani nachylilasie, spojrzała uwaznie i spytala ostroznie,czy moze dotknąć jaj.
"No dobrze - odpowiedzial prezes. -25.000 EUR sa tego warte i mogę zrozumiec,ze chce sie pani do konca przekonac."
Starsza pani ponownie sie nachylila iwziela "pileczki" w swoje dlonie.
Wtedy prezes zauważył, ze prawnikzaczyna uderzac glowa w sciane.
Prezes pyta wiec kobiete: "Co sie stalo z tym paniprawnikiem?"
Na to ona: "Nic, zalozylam sie z nim tylko o 100.000EURO, ze dzisiaj o godz. 10.00 bede trzymala wdloniach jaja prezesa Deutsche Bank".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1462.jpg (33,8 KB, 30 załadowań)
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:02   #2001
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

minisiu- no też długaśne TWoje pazurki, wy to chyba gosposie macie. A nie wiem czy WAm pisałam, że moje tipsy poodpadały. Pierwszy po 5 dniach, a nie chciało mi się z reklamacją maszerować do tej pożal się Boże makijażystki/ manikiżystki / dodam,że profesjonalne stanowisko w salonie fryzjerskim/
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.

Edytowane przez iwka2002
Czas edycji: 2008-09-20 o 21:29
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:12   #2002
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

iwka gratu 1000 posta

Ja tam nie mam problema z niczym w domu z tymi pazurkami
A z tymi twoimi to przypuszczam , ze i tak by Ci wmówiła, ze to twoja wina
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:28   #2003
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

minisiu- o nie zauważyłam takiej rocznicy swej z pewnością masz rację co do mojej tfu tfu manikiżystki

popatrzcie jakie cuda wymyślili żeby od mam wyciągać kaskę http://www.babystyle.pl/?zobacz=6878
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:44   #2004
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Wkleję wam fotke Hnausi

iwka

Kto dziś drinkuje
Ja już od godzinki raczę się alkoholem przywiezionym ze Słowacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1471.jpg (45,2 KB, 14 załadowań)
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:18   #2005
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Senna zgadzam się ze wszystkim, co dziewczyny wyżej powiedziały a od siebie dodam jeszcze tylko, że na popękane sutki najlepsze jest wietrzenie po prostu, więc jeśli już popękają, to radzę jak najwięcej chodzić z gołymi cyckami, a jak się nie da, to można kupić takie muszle, z dziurkami, które wkłada się pod stanik, żeby umożliwić cyrkulację powietrza i nie drażnić poranionych brodawek - ja miałam muszle formujące Medeli w tym celu. a karmienie piersią, to nie jest jakaś wielka sztuka, pomyśl o tym, że przez tysiące lat, był to jedyny sposób karmienia niemowląt

pochwalę się - w końcu zebrałam się i zmierzyłam chłopaków - Igor - 78 cm, Olaf - 81 cm
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:44   #2006
senna24
Raczkowanie
 
Avatar senna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 252
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Dzięki dziewczyny ,a powiedzcie jeszcze co robiłyście gdy dziecko musiało zostać na cały dzien w domu.Odciagałyście pokarm 'po łazienkach'? Będę musiała od czasu do czasu jechać do szkoły i nie wiem,czy odciągacz się przyda. A wkładki laktacyjne pomogły?? sorki,że tak wypytuje,ale jesteście doświadczone i wolę od was się wszystkiego dowiedzieć
senna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 22:44   #2007
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

ajanna no to rosną chłopaki
Hania ma 80cm

iwka zapomniałam jeszcze napisać, ze kupiłam dziś ten krem Nivea Nutri Sensitive, ale tam żadne s.o.s nie pisze

No i co widzę, że piję dziś z monitorem

senna wkładki laktacyjne to u mnie była podstawa - bardzo ci polecam wkładki Bella Mama - nigdzie się bez nich nie ruszałam. Jeśli musiałam/ chciałam gdzieś wyjść na dłużej niż 3 godz (bo Hania jadła jak z zegarkiem w ręku co równe 3 godz) to odciągałam pokarm

Wkładki wyglądają tak:

http://www.allegro.pl/item438432929_...roku_2007.html
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 23:39   #2008
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Senna wkładki oczywiście przydają się - zwł. na początku. a co do zostawiania dziecka na cały dzień, to na początku na pewno nie polecam - na pewno nie przez pierwsze 6 tyg. jak się laktacja unormuje, można spróbować, ale ściągnąć tyle mleka, żeby starczało na cały dzień też nie jest bardzo prosto - coś o tym wiem, bo dla jednego synka ściągałam mleko przez 13 msc-y. najlepiej byłoby zabierać dziecko ze sobą, albo korzystać z jakichś przerw na karmienie
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 08:27   #2009
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

POOOOOBUUUUDKAAAAA!!!!!!! !!!!!!!

Kolejna noc z wstawanie niemal co 10 minut- żel i nurofen zawiodły. No trudno. A powiedzcie czy to mozliwe, że "idą" piątki bez 3 i 4??? tak mi się wydaje...

Pogoda szaro-buro- mokra, Werka ogląda Cbeebies z dużym zaangażowaniem, a ja mam do zrobienia 2 duże reklamówki jabłek i nie mam pomysłu jak. Dwie reklamówki oddałam koleżance.

minisiu- o taki krem mi chodzi - jak w załączeniu

Miłej niedzieli!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nivea.jpg (30,7 KB, 14 załadowań)
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:21   #2010
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość

kancia
- jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o zęby)
też mi się tak wydaje.

przepraszam, ale tylko sie przywitam, bo maks siedzi mi na kolanach chce mi klawiature wytargać, a jak go puszcze luzem, to mi od razu kompa wyłączy.

TŻ kolejną niedzielę jest na giełdzie, więc do 13-1 4 jestem sama.
a pogoda ohydna, pada, pada, pada....
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.