Pomocy !! :( potrzebuje wierszyka na gościńce z wina :( nie mogę nigdzie znaleźć:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 07:50   #1
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21

Pomocy !! :( potrzebuje wierszyka na gościńce z wina :( nie mogę nigdzie znaleźć:(


Witam Dziewczyny !!
Mam nadzieje,że mi pomożecie
Wpadłam na pomysł,żeby zamiast ciasta jako podziękowanie za przybycie na wesele dawać butelkę wina niestety nie mogę nigdzie znaleźć wierszyków na taki gościniec ... wszędzie tylko o słodkościach może któraś z was również dawała takie gościńce albo gdzies natrafiła na takie wierszyki które nadają sie na butelkę ? Bardzo prosiła bym o pomoc. jak macie jakies wierszyki to proszę o wklejenie bo czas ucieka
Pozdrawiam
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 10:54   #2
88wisienka
Raczkowanie
 
Avatar 88wisienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 326
Dot.: Pomocy !! :( potrzebuje wierszyka na gościńce z wina :( nie mogę nigdzie znaleź

Nie wiem czy o coś takiego chodzi i czy się spodoba ale znalazłam na przykład takie coś:
1. Chcemy Ci za przybycie podziękować i wino podarować. Byście nas miło wspominali nieraz do tego dnia myślami powracali.
2. Teatr umyślnie straconej wolności dziękuje za popisową rolę Gościa Weselnego! Kurtyna!
3. Dziękujemy za przybycie zaczynamy nowe życie Wasze Imiona
4. Dziękujemy, że byliście z nami w najpiękniejszym dniu naszego życia Wasze imiona
88wisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 13:26   #3
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: Pomocy !! :( potrzebuje wierszyka na gościńce z wina :( nie mogę nigdzie znaleź

Dziękuje Właśnie o cos takiego mi chodzilo jak ten pierwszy wierszyk Fajny dziękuje
__________________
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 18:31   #4
mia8544
Zakorzenienie
 
Avatar mia8544
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 743
Dot.: Pomocy !! :( potrzebuje wierszyka na gościńce z wina :( nie mogę nigdzie znaleź

2. Teatr umyślnie straconej wolności dziękuje za popisową rolę Gościa Weselnego! Kurtyna! - to fajne
mia8544 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.