Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 09:04   #601
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Myślicie że lepsza skakanka czy bieganie?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:17   #602
Laksmi
Raczkowanie
 
Avatar Laksmi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Najwazniejsze, ze nie jesz fast foodow, slodyczy, lodow, nie pijesz napoi gazowanych to sa wielkie grzechy a te serki ujda ale nie jedz ich za duzo Rozgrzeszona Natepna prosze...

Ja juz po cwiczeniach ide ogarnac chate do potem
Dziekuje za rozgrzeszenie Sniezynko ! Ja wlasciwie nigdy nie jadam fastfoodow itp, generalnie jem zdrowo , tylko poprostu za duzo w porownaniu z tym co spalam dziennie .
Dzisiaj nowy dzien sie zaczyna , wiec wszystko mozna nadrobic. Zaczynam od dluzszego spaceru z moim TZ. Na razie
Laksmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:20   #603
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cześć Wam ! Rzeczywście - ten wątek nie tętni jakoś życiem ale mam nadzieję, że się to zmieni.... ja dzisiaj zjadłam jak co rano jajko na twardo, trochę liści sałaty, trochę pomidora i dwa ogórki kiszone- ostatnio zrezygnowałam zupełnie z pieczywa i dobrze mi z tym Codziennie wieczorem wcinam też serek wiejski ( czasami dodaję do niego jakieś warzywa jak mam ochotę) , jak mnie przyciśnie głód to ratuję się małym jabłkiem, ale zjadam ich max. 2 na dzień. A na obiad dziś zrobię sobię jakąś chudą rybkę bez tłuszczu i brokuły.

A tak wogóle to mam chumor bo mój TŻ cały czas w kółko mi powtarza jak ładnie schudłam Ja tam za bardzo różnicy nie widzę...może troszeczkę
Ale za to jestem jeszcze bardziej zmotywowana.
Miłego dnia dziewczyny !!!
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:23   #604
wytrykusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
GG do wytrykusek
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Witajcie. Troszkę mnie nie było ale już jestem ))) Jestem rrochę zaganiana...praca, praca i jeszcze raz praca...Jak ja Wam zazdroszczę tego, że tak dużo ćwiczycie ja nie mogę się zomotywować.
Nie warzyłam się ale spodnie wskazują na to, że jest lepiej) Wbiłam się też w płaszcz 42 a to sukces bo jeszcze niedawno chodziłam w rozmiarze 46.
Widzę, że u Was też nie jest źle kilogramy lecą. Może jest jakaś dziewczyna z okolic Warszawy (Sulejówek), która by chętnie ze mną pobiegała lub chodziła na aerobik (znam tani 7 zł za godzinę, instruktorka świetna). Samej mi się nie chce a dookoła wszyscy szczupli.
__________________
byłot 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83,5 82 81 80 mój cel I 79
wytrykusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:00   #605
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cześć
i jak tam dziś Wam dzień mija ?
mi w miarę spokojnie choć za oknem sennie i trochę biało i jakaś lekko poddenerwowana jestem
dobrze tak sobie podietkować i nie czuć się tak bardzo pełnie i żołądek inaczej pracuje i spodenki nie cisną hehe
dziś na pierwsze śniadanie jadłam jogurt w pracy na drugie zjadłam kanapkę i teraz dopijam czerwoną herbatę a na obiad pewnie będzie zupka

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość

A tak wogóle to mam chumor bo mój TŻ cały czas w kółko mi powtarza jak ładnie schudłam Ja tam za bardzo różnicy nie widzę...może troszeczkę
Ale za to jestem jeszcze bardziej zmotywowana.
Miłego dnia dziewczyny !!!
Masz fajnie bo mojemu to obojętne jak mówię że sobie poćwiczę czy że muszę mniej jeść to mów: Jak chcesz. i tyle i jak tu mieć motywację wiekszą?
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 12:41   #606
mocomus
Przyczajenie
 
Avatar mocomus
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Witam serdecznie, aż mi głupio że tak długo się nie odzywałam Przepraszam szanowne koleżanki. Dopadł mnie dół i ciągła praca. Chyba te przesilenie wiosenne i zmiany pogodowe marzec źle wpływa na mnie. Co do wagi moja stoi w miejscu i ani drgnie. Ćwiczę codziennie po 45 min. - nie jem słodyczy, śmieci tuczących. Coś ze mną nie tak - zaczęłam brać Therm Line i ciągle mam nadzieję, że choć trochę schudnę. Wam wszystkim gratuluję zrzucenia kilogramów Co do TŻ twierdzi że przesadzam patrząc na kalorie, bo za chwilę on i córcia będą jeść NIC. Miłego dnia Wam życzę
mocomus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 17:46   #607
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cóż tak dziś cicho? j
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 18:39   #608
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

czy ja moge dziś prosic o rozgrzeszenie ???
jestem beznadziejna szkoda słów ...chyba nigdy nie schudne ;/
nie mam nic na swoje usprawiedliwienie
przykro mi, że nie moge byc dla nikogo przykładem na tym forum
jestem uzalezniona od słodyczy i juz
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....

Edytowane przez ines85
Czas edycji: 2009-03-13 o 18:41
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:42   #609
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
czy ja moge dziś prosic o rozgrzeszenie ???
jestem beznadziejna szkoda słów ...chyba nigdy nie schudne ;/
schudniesz zobaczysz przecież zdolna jesteś a każdemu się zdarza
cóż zjadłaś?
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:04   #610
Laksmi
Raczkowanie
 
Avatar Laksmi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
czy ja moge dziś prosic o rozgrzeszenie ???
jestem beznadziejna szkoda słów ...chyba nigdy nie schudne ;/
nie mam nic na swoje usprawiedliwienie
przykro mi, że nie moge byc dla nikogo przykładem na tym forum
jestem uzalezniona od słodyczy i juz
Juz jestem , wlasnie wrocilam z pracy.Cos mi chyba komputer siada...Ale nie wazne, Ines , przestan sie palowac bo to nie jest konstruktywne i niczemu nie sluzy , tylko temu ze jeszcze bardziej chce sie jesc , zeby sie juz tak do konca dobic , albo zeby siebie pocieszyc i sobie poprawic chumor.
Wpadki zdarzaja sie kazdemu , mnie tez sie wczoraj zdarzylo przez co przytylam na nowo pol kilo , ale zamierzam je na nowo schudnac i tyle (mimo wszystko schudlam 1,05 kg, to lepsze niz nic) To trudne , ale trzeba pozostawac konstruktywnym i jednoczesnie unikac popelniania dwa razy tych samych bledow , chociaz czasami sie nie da . Czasami trzeba popelnic kilka razy ten sam blad , kazdy ma swoj wlasny rytm chudniecia.Najwazniejsze jest zeby probowac , za kazdym razem bedzie Ci wychodzic troche lepiej !

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
Cześć Wam ! Rzeczywście - ten wątek nie tętni jakoś życiem ale mam nadzieję, że się to zmieni.... ja dzisiaj zjadłam jak co rano jajko na twardo, trochę liści sałaty, trochę pomidora i dwa ogórki kiszone- ostatnio zrezygnowałam zupełnie z pieczywa i dobrze mi z tym Codziennie wieczorem wcinam też serek wiejski ( czasami dodaję do niego jakieś warzywa jak mam ochotę) , jak mnie przyciśnie głód to ratuję się małym jabłkiem, ale zjadam ich max. 2 na dzień. A na obiad dziś zrobię sobię jakąś chudą rybkę bez tłuszczu i brokuły.

A tak wogóle to mam chumor bo mój TŻ cały czas w kółko mi powtarza jak ładnie schudłam Ja tam za bardzo różnicy nie widzę...może troszeczkę
Ale za to jestem jeszcze bardziej zmotywowana.
Miłego dnia dziewczyny !!!
Trzymaj tak dalej Ja , jak juz wszystkim wiadomo , wczoraj sobie z " lekka " popuscilam . Dzisiaj jednak trzymam sie calkiem niezle , dzien byl przykladny wrecz. Rano kawa z mlekiem sojowym oraz lyzeczka fruktozy i dwugdzinny ostry "spacer" z moim TZ.
Nastepnie w poludnie dietetyczna zupa wlasnej roboty i na deser banan.
Po poludniu kawa z mlekiem sojowym i fruktoza (chyba ze 3 kubki) i poltora litra wody mineralnej
A teraz na kolacje zjadlam pare talerzy mojej zupy , swiezo co zrobionej i za jakis czas sobie strzele kawke zbozowa, albo jakies ziola nasenne moze.
Laksmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:08   #611
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Ja też dzisiaj zgrzeszyłam Zjadłam kawałek sernika i jeszcze wypiłam piwo i się wcale tym nie przejmuje bo zmieściłam się w moim limicie kalorii i mam zamiar je jeszcze dzisiaj spalić
Ale od jutra koniec z grzeszkami bo w niedzielę się ważę
Trzymajcie się dziewczyny!!!
Do jutra...papapa
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 19:09   #612
Syska23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 46
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Puk puk jest tu ktoś???
Włąsnie sobie uswiadomiłam ze moja dieta będzie trwała całe zycie
Syska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:20   #613
Laksmi
Raczkowanie
 
Avatar Laksmi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez Syska23 Pokaż wiadomość
Puk puk jest tu ktoś???
Włąsnie sobie uswiadomiłam ze moja dieta będzie trwała całe zycie
jestem

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Laksmi Pokaż wiadomość
jestem
ale mam spozniony zaplon

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Kurcze , za kazdym razem jak tu jestem to akurat nikogo nie ma , moze jutro bede miec wiecej szczescia ...
Laksmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:31   #614
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokaażę wszystkim że dam radę.

Laksmi, alazkrainy dzieki za wsparcie .....
chodzi tylko o słodycze, ciągle są u mnie w domu, w weekendy mama zawsze cisto piecze - zawsze sobie postanawiam, ze nie tknę ale oczywiście tylko na postanowieniu się kończy i tak sie łamę ;/
a po drugie bardzo czesto u mnie jest córeczka mojej siostry, bo jak chodzi do pracy to moja mama sie nia zajmuje i z resztą ja też pomagam, i dla niej tez bardzo często są kupowane słodycze i oczywiście mam za słabą silna wolę i razem te słodycze wcinamy .........

wiem, że to żadne usprawiedliwienie !!!!!!
i wiem, że to sie da opanowac bo kiedys już mi się udalo ale to bylo daawno temu i wtedy schudałm prawie 10 kg

no cóż życzę sobie mniej użalanią się nad sobą
i obiecuję publiczną poprawę
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:42   #615
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

oj ja też lubię slodycze i też niestety mam z nimi problem
ale myśle że jakoś damy radę
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:47   #616
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
oj ja też lubię slodycze i też niestety mam z nimi problem
ale myśle że jakoś damy radę
NO musimy jakoś dac ja zawsze byłam łakomczuchem i do tej pory mi tak zostało ...jak byłam mała to zasze znalazłam słodycze które mama chowała przed nami (przede mną i siostrą ) i je wyjadałam ......
no ale teraz jestem juz duża i powinnam grzeczniej się zachowywac
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:55   #617
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

damy damy
jutro będzie mi cięzko bo caly dzien w szkole będę i tam takie dobre frytki są i wogóle
ale musze sie jakoś powstrzymać od tego i coś wykombinować dobrego do jedzonka
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:00   #618
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cześć dziewczyny

Można się przyłączyć ?
Może takie pisanie mnie zmobiluzuje coś...
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:21   #619
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Baby14 mysle ze mozesz w sumie im nas wiecej tym razniej bedzie
tylko odwiedzaj nas czesto

a jutro bede dopiero wieczorkiem bo szkole mam
pojawie sie i zdam relacje jak mi poszlo dietkowanie

a dzis zegnam Was papa
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 21:23   #620
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

alazkrainy weź ze soba jakieś Kanapki czy cos....a na pewno będzie to zdrowsze od tych frytek

Baby14 pewnie, że możesz się przyłączyc im nas więcej tym lepiej
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 06:03   #621
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

To dziękuje bardzo

Mam nadzieje że dziś się mi uda... Jadę na łyżwy więc pospalam trochę
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:28   #622
Laksmi
Raczkowanie
 
Avatar Laksmi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokaażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
a po drugie bardzo czesto u mnie jest córeczka mojej siostry, bo jak chodzi do pracy to moja mama sie nia zajmuje i z resztą ja też pomagam, i dla niej tez bardzo często są kupowane słodycze i oczywiście mam za słabą silna wolę i razem te słodycze wcinamy .........

wiem, że to żadne usprawiedliwienie !!!!!!
i wiem, że to sie da opanowac bo kiedys już mi się udalo ale to bylo daawno temu i wtedy schudałm prawie 10 kg

no cóż życzę sobie mniej użalanią się nad sobą
i obiecuję publiczną poprawę
Dziendobry , dzisiaj ze mnie ranny ptaszek widze ze jestem pierwsza na forum tego poranka To jest trudna sprawa z tymi slodyczami , w takiej sytuacji zwlaszcza. Byc moze powinnas sobie przydzielic jakas okreslona porcje slodyczy ,np co kilka dni (na poczatku co dwa , a pozniej co trzy , cztery dni , az dojdziesz progresywnie np tak do raz w tygodniu) i zaczac jesc tzw zdrowe slodycze , jesli to mozliwe oczywiscie.
Czy jest tam gdzie mieszkasz jakis sklep ze zdrowa zywnoscia ? Jesli tak to znajdziesz w nim pelna make i pelen cukier trzcinowy , ktory jest lepszy dla zdrowia bo jest nierafinowany (posiada mikroelementy itd)Mozesz tez zastapic cukier fruktoza , fruktoza to cukier z owocow , jest lekko strawny i slodzi mocniej niz cukier tzn ze zamiast jednej lyzeczki bedziesz slodzic pol. Mozesz tez zastapic cukier miodem , tyle jest roznych jego rodzajow i jest bardzo dobry dla zdrowia , jesli oczywiscie jak wszystko sie z nim nie przegina ilosciowo.
Czesto w takich sklepach sa juz gotowe produkty , ciasta ,konfitury , batoniki , czekolady robione z pelnowartosciowych produktow , na brazowym cukrze , lub fruktozie.Niektore z nich sa dietetyczne. W normalnych sklepach tez sprzedaja jakies dietetyczne batoniki , ciastka itd ( o wiele mniej zdrowe , ale zawsze to bedzie lepsze niz te "normalne slodycze") W niektorych aptekach rowniez sa tego typu produkty.
Najlpiej zebys zawsze jakies tego typu slodkosci miala w domu , gdyby nagle nadszedl Cie kryzys.Kiedy Cie juz najdzie , a nic takiego nie masz pod reka to moze zrob sobie kawe (jesli pijasz) z mlekiem albo cherbate i poslodz ja (fruktoza , miodem , albo brazowym cukrem) zawsze przynajmniej do jakiegos stopnia Twoj glod na cukier zostanie zaspokojony.
Czasem lepiej jest pojsc na kompromis ze swoim cialem , niz mu odmawiac zbyt dlugo bo moze sie to obrocic przeciwko nam.
Na poczatku takiego odwyku od slodyczy mozesz sobie np wlaczyc spozywanie raz dziennie czegos slodkiego , ale jak najmniej kalorycznego (w nie duzych ilosciach) np na podwieczorek , albo na sniadanie (to jest calkiem nie zle bo sie ma caly dzien na spalenie tego) pierwsze lub drugie .
Mozesz tez zaczac sie powoli odzwyczajac od intensywnego cukru i jesc slodycze coraz mniej slodkie. Ja np kiedys batoniki to wcinalam bez mrugniecia oczkiem i bylam w stanie zjesc kilka pod rzad. Teraz prawie nigdy nie mam na nie ochoty , moze mi sie to zdarzyc od okolo dwoch do pieciu w roku i za kazdym razem sa poprostu jak dla mnie zaslodkie.
Mam nadzieje ze Cie moje sposoby zainspiruja ! Mysle ze nie wystarczy miec poprostu silna wole , trzeba tez byc inteligentnym w stosunku do swojego ciala, w przeciwnym wypadku bedzie sie ono predzej czy pozniej na nas mscilo.
Trzeba siebie dobrze poznac i wiedziec kiedy dobrze bedzie sobie troche popuscic , a kiedy absolutnie nie nalezy tego robic Odwagi w wychodzeniu z odwyku cukrowego. Ja sama jeszcze z niego w pelni nie wyszlam , ale jest o niebo lepiej niz kiedys , a bylam strasznym narkomanem cukrowym
Laksmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:38   #623
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Laksmi dziękuję za szereg rad
wiem, że jedzenie słodyczy da sie opanowac tylko potrzeba troszke więcej czasu...w końcu to ja jestem mądrą istotką a słodycze martwą rzeczą, która teoretycznie nie musi mną przecież rządzic
MUSZE sie pozytywnie nastroic i przestac o tym myslec
ja właśnie wstałam pół godz, temu i spijam właśnie wodę z cytrynką
na razie głodna nie jestem .......
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:40   #624
Laksmi
Raczkowanie
 
Avatar Laksmi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
To dziękuje bardzo

Mam nadzieje że dziś się mi uda... Jadę na łyżwy więc pospalam trochę
Witaj Baby14 , milo Cie u nas widziec - im wiecej nas bedzie tym lepiej , bo jak wiadomo nie kazdy ma czas na to by tu codziennie wchodzic i przez to jak to nie ktorzy trafnie stwierdzili "ten watek nie zawsze tetni zyciem". Jak np dzisiaj rano- jest pustawo. Jesli bedzie nas wiecej to zawsze bedzie jakas szansa ze ktos na tym forum bedzie.
A oto male sprawdozanko : dzisiaj mam okres wiec sobie popuscilam i na sniadanko do kawy z mlekiem i fruktoza zjadlam sobie kilka ciasteczek , co by mnie nie korcilo dzisiaj wieczorem i wogole w trakcie dnia. Jesli bedzie taka potrzeba to byc moze zwolnie troszke odchudzanie na najblizsze kilka dni , ale na razie czuje sie w dobrej formie wiec reszte dnia sprobuje sie trzymac mojej diety.
Powodzenia wszystkim w dietach i milego weekendu
Laksmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:41   #625
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

dzień dobry
ja będąc w ciąży miałam cukrzycę ciążową,
przez to musiałam stosować specjalną dietę
uważam, że ta dieta cukrzycowa jest bardzo rozsądna,
to po prostu zdrowe odżywianie
nie wiem czy stosując ją się schudnie,
ale może tak skoro wyeliminuje się cukry proste
w sumie jem podobnie jak w ciąży, ale znacznie mniej,
bo apetyt mi nie dopisuje od porodu
chyba miłością do synka żyję

tak w ogóle, to muszę za jakieś dwa tygodnie zrobić test na obciążenie glukozą
i sprawdzić czy ta paskudna cukrzyca odeszła w zapomnienie,
mam nadzieję że tak

zapowiada się leniwy weekend w towarzystwie synka i męża
może jak pogoda dopisze pójdziemy na spacerek jakiś

życzę miłego weekendu
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:51   #626
Laksmi
Raczkowanie
 
Avatar Laksmi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 125
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
Laksmi dziękuję za szereg rad
wiem, że jedzenie słodyczy da sie opanowac tylko potrzeba troszke więcej czasu...
Dokladnie , potrzeba czasu i kazdy ma swoj wlasny rytm . Najgorsze jest wejscie w bledne kolo obwiniania sie , ze sie zjadlo cos slodkiego . Na pewno Ci sie uda Ines i jak to wie mowi "take your time" - wez tyle czasu ile Ci tylko potrzeba .

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
tak w ogóle, to muszę za jakieś dwa tygodnie zrobić test na obciążenie glukozą
i sprawdzić czy ta paskudna cukrzyca odeszła w zapomnienie,
mam nadzieję że tak

zapowiada się leniwy weekend w towarzystwie synka i męża
może jak pogoda dopisze pójdziemy na spacerek jakiś

życzę miłego weekendu
Ale zazdroszcze !Ja nawet w sobote pracuje . Musze sie zaczac powoli zbierac i mam sporo rzeczy do przygotowania przed wyjsciem do pracy...
Laksmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:52   #627
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cytat:
Napisane przez Laksmi Pokaż wiadomość
Witaj Baby14 , milo Cie u nas widziec - im wiecej nas bedzie tym lepiej , bo jak wiadomo nie kazdy ma czas na to by tu codziennie wchodzic i przez to jak to nie ktorzy trafnie stwierdzili "ten watek nie zawsze tetni zyciem". Jak np dzisiaj rano- jest pustawo. Jesli bedzie nas wiecej to zawsze bedzie jakas szansa ze ktos na tym forum bedzie.
A oto male sprawdozanko : dzisiaj mam okres wiec sobie popuscilam i na sniadanko do kawy z mlekiem i fruktoza zjadlam sobie kilka ciasteczek , co by mnie nie korcilo dzisiaj wieczorem i wogole w trakcie dnia. Jesli bedzie taka potrzeba to byc moze zwolnie troszke odchudzanie na najblizsze kilka dni , ale na razie czuje sie w dobrej formie wiec reszte dnia sprobuje sie trzymac mojej diety.
Powodzenia wszystkim w dietach i milego weekendu
Kochana nie przejmuj się tymi ciasteczkami Przeciez jest dopiero ranek a masz przed sobą cały dzień A na pewno energii Ci jeszcze dodają
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 09:01   #628
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cześć Dziewczyny
Ja po śniadanku jak zwykle bez chlebka....jajko na twardo i talerz warzyw...teraz będę spalać kalorie ( sprzątać ) Przy kawce bez cukru... A jutro ważenie
Miłego dnia!!!
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:01   #629
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

ja właśnie wysprzątalam cały dom ufffff mam dośc ..... teraz musze zabrac sie troche za nauke
no a wieczorkiem TŻ przyjedzie
moja mama znowu ciasto piecze buuuuuuuuuuuuu - jak ona moze mi to robic !!!
będę twarda będę będę
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:40   #630
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Zaczynam odchudzanie,pokażę wszystkim że dam radę.

Cześć dziewczyny
widzę że tu cisza no ale nie ma się co dziwić bo sobota i wieczór
ja właśnie wróciłam do domu padnięta po całym dniu siedzenia i pisania już mnie wykańcza ta szkoła
na śniadanie zjadłam mini kanapkę w szkole między zajęciami 2 jogurty i też małą kanapkę i knopersa a teraz jadłam rosołek fakt że ten sztuczny ale mi sie bardzo chciało
i wogóle jakos nastroju nie mam
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.