Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 06:21   #361
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wiem, że nakłąda sie jasniejszy, bo poprzednim razem tak zrobiłam i było to dobre posunięcie.

ale teraz sytuacja jest zupełnie inna. kładziona była farba zmywalna i krócej niz zalecany czas na włosy w kolorze niemal platynowym- zjasniały od słonca i były na poziomie 10. dlatego sądze, ze dekoloryzator powinien sobie z tym poradzic w trymiga a potem wystarczy nałozyc tradycyjny odcien. zrezygnuje tylko z tej 1 po przecinku i nałoze gołą 9. tylko wtedy bede miec rude włosy, bo mam duzo czerwonego pigmentu. włosy nie miały jz swojego pigmentu, wiec nie miałoby to za bardzo jak tak ściemniec. tak mi się wydaje.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:22   #362
domelcia
Raczkowanie
 
Avatar domelcia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zakliczyn/krk
Wiadomości: 387
GG do domelcia
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Czy po tygodniu/dwóch od zrobienia elgonu mogę zrobić tzw. płukankę rozjaśniająca (szampon/ odzywka+ rozjaśniacz, np 6%)??

Z góry dzięki za odpowiedz
__________________
"...Take me to the bar
Drink up to sorrow
Sorrow for break up
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:59   #363
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wypisuje sie z watku, bo po niecałych 5 minutach rozjaśniacza mam swój jaśniutki blond. dokładnie 3 minuty i przemasowanie z woda. Polecam ten sposób na farbę zmywalną, kładzioną raz.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-01 o 12:52
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:52   #364
justynciat
Raczkowanie
 
Avatar justynciat
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

kochane gdzie dostanę ten cud w Krakowie? Przeprowadziłam się tu niedawno i nie mam kompletnie rozeznania w sklepach
__________________
Ostatnie farbowanie:
- 2.VII.2011

Dietkuję i ćwiczę!
- 4.VII - Dieta Kopenhaska!


Boys? UGH!!!
justynciat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:57   #365
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez justynciat Pokaż wiadomość
kochane gdzie dostanę ten cud w Krakowie? Przeprowadziłam się tu niedawno i nie mam kompletnie rozeznania w sklepach
tylko na stronie elgon'a
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:37   #366
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przeczytałam ten wątek od A do Z i nadal się waham nad użyciem elgonu.
Liczę, że mi coś doradzicie
Mam dość długie włosy (zakrywają mi biust), naturalnie są w odcieniu średniego brązu, a obecnie czarnego. Farbuję włosy od lat i miałam na głowie wiele kolorów, różne odcienie brązów, rudości no i teraz dzięki szamponowi koloryzującemu Palette do 24 myć w kolorze "czekolada" mam czarne włosy.
Bardzo chciałabym się go pozbyć, ale nie wiem, czy elgon poradziłby sobie z taką ilością różnych farb jakie przez lata kładłam. Kolejna sprawa to: moje włosy są cienkie i delikatne i nie chciałabym ich zniszczyć, więc nie wiem czy to preparat dla mnie...? No i jaki kolor potem ewentualnie położyć, bo chciałabym mieć docelowo włosy w kolorze rudo-brązowym...
Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc!
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:25   #367
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Czy po jego użyciu można nałożyć farbę rozjaśniającą?
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 00:39   #368
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nikt nie pomoże??
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:57   #369
madziaalhabis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam cam. oczywiscie ze mozna. ja po elgonie nalozylam bardzo jasny blad i wyszedl mi ciemny blad a pozniej kladlam srebny pyl z joanny i teraz mam wloski blad. musisz pamietac ze jesli po elgonie nalozysz np. ciemny blad to wyjda ci znow ciemne. musisz po dekoloryzacjy uzyc koniecznie farby o 2-3 tony jasniejszej niz kolor jaki chcialabys uzyskac.mysle ze choc troche pomogram.pozdrawiam
madziaalhabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:14   #370
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziękuję bardzoMadziaalhabis a jakie miałaś włoski przed dekoloryzacją? kupiłam chantala jednak i wellaton 12/0 także zobaczymy co wyjdzie

Edytowane przez Cam
Czas edycji: 2010-10-21 o 13:16
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:49   #371
madziaalhabis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja przed dekoloryzacja mialam farbowane na czarno przez prawie cztery lata. teraz mam jasny blad. wstawilabym moje zdjecia przed koloryzacja i po ale niestety moj laptop sie popsul a na meza komputerze niestety ich nie mam. wstaw zdjecia przed i po zobaczymy jaki efekt wyszedl.pozdrawiam i powodzenia
madziaalhabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 11:19   #372
merciii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Zakupilam na allegro 4 komplety (w sumie 8 saszetek), na dwie dekoloryzacje. Wlosy siegaja mi jakies 2 cm za ramiona. Myslicie, ze starcza 2 komplety saszetek na moje wlosy?
Farbuje wlosy na ciemny braz od 3 lat (ktory oczywiscie wyglada jak czarny), cale zycie bylam blondynka, tylko wlasnie 3 lata temu cos mi odwalilo...
W przyszla sobote bawie sie w dekoloryzacje, na pewno wstawie zdjecia przed i po.
merciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 20:59   #373
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Słuchajcie, moje włosy (do pasa) nie znają FARBY, jedynie kilka razy (8-9) SZMPON casting creme gloss ciemny brąz. Aha mam już 1cm odrosty...

Moje włosy to mysi ciemny blond. Czy ELGON ściągnie mi szampon do zera? Bo zastanawiam się nad nim.

Edytowane przez iskralight
Czas edycji: 2010-10-27 o 21:15
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 07:02   #374
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

na prawdę nikt nie wie?
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 07:03   #375
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

10o razy była odpowiedź na podobne pytania... będziesz rudawa
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 08:40   #376
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

to dobrze , bo i taki kolor planuję dzięx
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:26   #377
merciii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam.
Wlasnie jestem po 3-krotnej dekoloryzacji Elgonem i farbowaniu.
Jestem niemile rozczarowana. Tragedia jednym slowem.
Farbowalam wlosy na ciemny braz (wygladaly na czarne). Po pierwszej dekoloryzacji - rudy, po drugiej i trzeciej minimalnie jasniejszy. Po kazdej dekoloryzacji szorowalam wlosy 4 razy. Na sam koniec nalozylam bardzo jasny popielaty blond z loreala, po 7 min zmylam i .. mam znowu czarne wlosy. U jedynie zamiast swojego 1cm odrostu mam odrost 4 cm.
Fatalnie.
merciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 13:52   #378
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez merciii Pokaż wiadomość
Witam.
Wlasnie jestem po 3-krotnej dekoloryzacji Elgonem i farbowaniu.
Jestem niemile rozczarowana. Tragedia jednym slowem.
Farbowalam wlosy na ciemny braz (wygladaly na czarne). Po pierwszej dekoloryzacji - rudy, po drugiej i trzeciej minimalnie jasniejszy. Po kazdej dekoloryzacji szorowalam wlosy 4 razy. Na sam koniec nalozylam bardzo jasny popielaty blond z loreala, po 7 min zmylam i .. mam znowu czarne wlosy. U jedynie zamiast swojego 1cm odrostu mam odrost 4 cm.
Fatalnie.

o kurcze.... współczuję...
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:52   #379
Ina108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Oj biedaczynko, no tak to jest jak się nie zna trików i szczegółowego zastosowania produktów profesjonalnych.
Ina108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 19:37   #380
Neszkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

witajcie
też jestem zainteresowana elgonem. jednak nie mam koloru czarnego na główce tylko miedziano-pomarańczowo-żółty,
mój naturalny to srebrzysty średni blond.
niestety po farbowaniu na jasny brąz farba wypłukuje się na miedź i żółć. chciałabym się pozbyć tej żółci-płukanki ani fioletowe szampony i odżywki nie pomagają.

Stąd moje pytanie-czy którejś z Was nie została jakaś zbędna nieduża ilość elgonu? chciałabym wypróbować na paśmie lub dwóch jaki będzie u mnie efekt. Jeżeli już nie potrzebujesz a leży Ci w szafce niezużyte opakowanie to jestem zainteresowana takim nabytkiem.

pozdrówka Agnieszka
Neszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 04:35   #381
merciii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Ina108 Pokaż wiadomość
Oj biedaczynko, no tak to jest jak się nie zna trików i szczegółowego zastosowania produktów profesjonalnych.
podziel sie tymi trikami, chetnie poczytam
merciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:27   #382
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Wczoraj podczytywałam ten watek
i stwierdziłam, że musze sobie ten elgon kupic i tak sobie mamrotam do siebie a mój Tżet na to, ja znam faceta który tą firmę prowadzi
okazuje się, że własnie w Brzeszczach jest siedziba przedstawiciela Elgon na Polskę
świat jest mały,
a właściciel firmy jest kolegą mojego Tżeta
i pojechał dzisiaj i kupił mi te różności.

Z tym, że ja mam coś innego niż Assist - bo sprzedał mi takie produkty które są na salony. I mam color remover
i REWELACJA! kupiłam dwa pakiety removera, miałam w planach dwa razy soboe nałozyć, potem rozjaśniacz bez amoniaku + 9% woda, potem farba.

Ale po jednym removerowaniu zakończyłam metamorfozę
tak mi ładnie się zdekoloryzowało.

Wczesniej przez półtorej roku farbowałam wlosy na czarno castingiem. W zasadzie co miesiąc. Mam strasznie lipne włosy (aczkolwiek ostatnio odkryłam jak to zwalczyć) i bałam się, że tego nie przezyja, a tu nic! Przepięknie się odbarwiły, mam jednolitą wiewiórkę na głowie - ale naprawdę cudnie się odbarwiły. Jednolicie.

i chyba narazie poprzestanę, bo są fajne
wiewiórkowe
jutro zrobię foty i wstawię.

Generalnie polecam! Rewelacja!
za tydzień pewnie drugi raz poremoveruję i już nie będę nakładać rozjaśniacza tylko od razu farbę

Polecam elgon. Jest super!

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez merciii Pokaż wiadomość
Witam.
Wlasnie jestem po 3-krotnej dekoloryzacji Elgonem i farbowaniu.
Jestem niemile rozczarowana. Tragedia jednym slowem.
Farbowalam wlosy na ciemny braz (wygladaly na czarne). Po pierwszej dekoloryzacji - rudy, po drugiej i trzeciej minimalnie jasniejszy. Po kazdej dekoloryzacji szorowalam wlosy 4 razy. Na sam koniec nalozylam bardzo jasny popielaty blond z loreala, po 7 min zmylam i .. mam znowu czarne wlosy. U jedynie zamiast swojego 1cm odrostu mam odrost 4 cm.
Fatalnie.
Rozmawiałam z włascicielem firmy i powiedział mi, że maksymalna ilość zabiegów zdejmowania koloru to 2 razy. Przy trzecim dekoloryzowaniu juz nie ma żadnego efektu. Te dekoloryzatory działają tylko dwa razy. Trzeci raz lepiej odpuscić bo i tak już nic nie daje.

Ja trzymałam remover 30 minut, potem nalezy go dokładnie umyć - najlepiej szamponem przeciwłupieżowym dwa razy nałozonym, spłukac bardzo dokładnie. Potem wysuszyć włosy i jesli trzeba ponowić nałozenie removera. Znów dokładnie umyc - minimum dwa razy i spłukać bardzo dokładnie, jak włosy smierdzą - umyc jeszcze raz. Z koloryzacją (dekoloryzacją) lepiej się wstrzymać na 24h. Ale można od razu, wybieramy kolor farby (najlepiej też elgon) o dwa tony jasniejszy niż ten który chcemy otrzymać. Ja kupiłam bardzo jasny beżowy blond, ale narazie nie będe go nakładać - pochodzę sobie jako wiewiórka z tydzień

Niepotrzebnie dawałaś remover 3 razy, poza tym po pierwszym myciu należało włosy wysuszyć i jeszcze raz umyć dwukrotnie szamponem
wtedy się neutralizują związki siarki. To wszystko mi ten własciciel wytłumaczył

Kazał umyć włosy - poprzez dwukrotne nałożenie szamponu, spłukać bardzo dokładnie, wysuszyć, nałozyć szampon znów dwa razy i spłukać i wysuszyć. Wtedy dopiero można nakładac farbę albo dekoloryzator i farbę.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:24   #383
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

zglaszam się teraz ja z problem ;/ zafarbowalam wczoraj wlosy, takie jak na zdjeciu 1 ( przed koloryzjacja) na braz ( jak na 2 zdjeciu) kolor jest beznadziejny, nierowny i chce powrocic do blondu/ rudego. Czy ten elgon sciagnie mi ten braz?
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 16:09   #384
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

nikt nie pomoze.........
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 18:40   #385
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A czym farbowałaś, trwałą farbą? Powinno spokojnie ściągnąc na taki rudy jaki miałaś, tym bardziej że dopiero raz zafarbowałaś. Poza elgonem polecam jeszcze dekoloryzator Chantal:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...el.html&next=1
Jest dużo tańszy i mam wrażenie że skuteczniej ściąga kolor, ostatnio farbowałam włosy przez parę miesięcy na brąz a Chantal po pierwszym razie ściągnął mi ten brąz do żółtego blondu.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:02   #386
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

jazzlyn farbowalam farba syoss ale trzymalam krocej niz zalecane na pudelku o 10 minut. kolor powoli sie wyplukuje, sa przeswity, ale jednak to braz...

zamowilam ten elgon, ale przyjdzie dopiero kolo wtorku bo nie zauwazylam na stronie ze wysylaja tylko we wtorki i piatki, a ja kupilam w srode, masakra, nie wiem jak przezyje weekend w tym kolorze strasznie zle sie w nim czuje chcialabym zeby mi zszedl do zolci...ale obawiam sie ze moze wyjsc z tego tylko rudy....a ja chcialabym blond, planuje pozniej polozyc na to garnier nutrisse ten najjasniejszy....bozzsse ja chce zeby juz byl wtorek

dzieki za info. wrazie potrzeby bede probowac tez chantal...

Edytowane przez Asia221
Czas edycji: 2010-11-19 o 09:04
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:46   #387
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Do żółci ci na pewno nie zejdzie jeśli farbowałaś rude włosy, bo to nie jest produkt rozjaśniający, no chyba że przed tym rudym miałaś blond. Mnie zeszło do żółtego blondu bo właśnie takie włosy pofarbowałam na brąz.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 09:51   #388
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

tak, pod tym brazem mam blond, a ktory polozylam szamponetke Delia- rudy, stad ten rudy polsyk, ale to szamponetka na 4-6 myć więc napewno zejdzie...

Edytowane przez Asia221
Czas edycji: 2010-11-19 o 12:02
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 11:51   #389
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

na dzien dzisiejszy mam juz taki kolor, nie wiem juz ile razy je mylam ale troche sie juz zmyly
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:16   #390
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nizoral dosyć dobrze zmywa farbę, przed moja dekoloryzacja kupiłam saszetkę, wyszorowałam dwa razy i włosy były dużo jaśniejsze
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.