Grubsze i gęstsze włosy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 12:36   #1861
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny, jak to jest zdomowymi sposobami na LSNIACE WLOSY?
bo dzis plukalam w occie, tak jak mi polecila fryzjerka i jakos strasznie lsniace to one nie sa, za to byly takie porowate po wyplukaniu.

Co polecacie sprawdzonego?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 12:41   #1862
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Polecam oleje, jest wątek na ten temat na wizazu.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 12:42   #1863
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest zdomowymi sposobami na LSNIACE WLOSY?
bo dzis plukalam w occie, tak jak mi polecila fryzjerka i jakos strasznie lsniace to one nie sa, za to byly takie porowate po wyplukaniu.

Co polecacie sprawdzonego?
ja polecam płukankę z piwa
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:04   #1864
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Polecam oleje, jest wątek na ten temat na wizazu.
tak tak olejowanie wlosow jest mi znane ale pytalam czym splukac wlosy jak je umyje aby byby lsniace

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja polecam płukankę z piwa
ooo wlasnie no tak, zapomnialam o tym. Niepasteryzowanym prawda?
dziekuje!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:06   #1865
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ooo wlasnie no tak, zapomnialam o tym. Niepasteryzowanym prawda?
dziekuje!
niepasteryzowanym a już w ogóle super włosy są po piwku miodowym, ale to trochę droga impreza wychodzi

polecam(y) się na przyszłość
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:44   #1866
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny słyszałyście, o wpływie szarego mydła na gęstość włosów? Ja zażywam zincas i vitaminum E. Od jutra 2 seria herbatki z skrzypu
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:54   #1867
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez drop woman Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyście, o wpływie szarego mydła na gęstość włosów? Ja zażywam zincas i vitaminum E. Od jutra 2 seria herbatki z skrzypu
żadne mydło nie jest polecane do mycia włosów
tak btw - nie jest Ci niedobrze po zincasie? ja qpiłam preparat z cynkiem i nie mogę go jeść, fatalnie się po nim czuję
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 13:10   #1868
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Jeśli chodzi o mydło, to wiem że tylko w zestawie z octem jabłkowym. Ja zażywam na czczo zincas i witamine E. Dobrze toleruje cynk nie mam problemu
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:34   #1869
Carmen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Hej dziewczyny

Tak czytam wasze posty i pomyślałam, że zabrakło tutaj jednego, bardzo skutecznego sposobu na gęstsze włosy no i oczywiście na ich porost więc chciałam się z wami podzielić moją wiedzą

Bardzo skuteczna jest witamina A, ja stosuję ją co jakiś czas jak mi się przypomni a i tak poskutkowała bo urosło mi pełno nowych włosków a co dopiero takie stosowanie przed każdym ich myciem Dodam, że nie stosuję żadnych innych specyfików. A oto informacje:

Kupcie sobie najlepiej w aptece tubkę o nazwie: Maść Ochronna z witaminą A
I tutaj uwaga: Nie Maść z witaminą A lecz maść ochronną z witaminą A (to różnica) plus popatrzcie wcześniej na skład.
Maść ochronna z witaminą A ta właściwa do poprawy kondycji włosów zawiera: witaminę A i substancje pomocnicze czyli wazelinę białą, Palsgaard 0291, aromat cytrynowy i wodę oczyszczoną.
Piszę to bo w tej drugiej nieochronnej jest inny skład i niekoniecznie będzie miała takie samo działanie.

Użycie:

Przed każdym myciem włosów, nałożyć na palce jakieś 5cm maści (ja daję więcej) rozsmarować w palcach i wmasowywać w całą skórę głowy z pominięciem włosów, po czym zostawić maść na głowie jakieś 20 minut a nawet więcej bo to nic nie szkodzi a wręcz lepiej jak dłużej się potrzyma a później normalnie umyć głowę szamponem i już Robić tak najlepiej regularnie przed każdym myciem włosów a napewno będzie ładny efekt i niedługo zaczniecie się cieszyć z większej ilośći włosów Tylko nie dawajcie pół maści naraz bo to tłuste i i tak wszędzie rozprowadzicie palcami, nawet jeśli się wam będzie wydawało, że nie starcza na całą skórę głowy to się nie przejmujcie Bo gdybyście dały za dużo to tylko sobie zaszkodzicie i zmniejszycie wchłanianie.Mnie taka tubka starcza na kilka ładnych razy a kosztuje ok 3 zł
Sama muszę się wziąć za mobilizację i zacząć ją stosować za każdym razem gdy mam myć włosy, też mam liche bo farbuję no a skoro już ich kondycja zaczęła się poprawiać po tak nieregularnym stosowaniu to musi zadziałać o wiele lepiej jak będzie ta czynność powtarzana cyklicznie

Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Carmen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 19:58   #1870
Carmen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A co do mydła, gdzieś słyszałam, że szare jest dobre dla włosów, ale nie jestem pewna czy to prawda, zresztą gdybym sobie nim umyła głowę to chyba w życiu bym włosów później nie rozczesała
A jak wy macie z rozczesywaniem po normalnym szamponie?Ja mam jeden wielki kołtun na głowie i nie mogę się obejść bez odżywek odkąd farbuję :/ A jak umyję jakimś naturalnym, ziołowym szamponem to kaplica, nawet odżywka ciężko mi pomaga, to chyba przez farby :/ Macie podobnie?

Edytowane przez Carmen87
Czas edycji: 2012-11-29 o 16:13
Carmen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 12:39   #1871
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez drop woman Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mydło, to wiem że tylko w zestawie z octem jabłkowym. Ja zażywam na czczo zincas i witamine E. Dobrze toleruje cynk nie mam problemu
cynk ok, ale wit. E czemu na czczo?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 20:33   #1872
Jagodowa_8
Raczkowanie
 
Avatar Jagodowa_8
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja miałam zawsze straszne problemy z rozczesywaniem włosów po myciu, zarówno przed farbowaniem/rozjaśnianiem jak i po poddaniu się takim zabiegom. Dosłownie od dwóch tygodni myje włosy sposobem znalezionym na pierwszej stronie tego wątku (zacytowałam niżej) i teraz nie mam żadnych problemów z rozczesywaniem, dosłownie zero i jestem z tego bardzo szczęśliwa Mam wrażenie że włosy w ogóle mi się nie mieszają podczas mycia, a dodam że mam je długie bo do łopatek.

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość

a i jeszcze jedno, fakt ze to co teraz napisze nie wplywa na grubosc wlosa ale sprawia ze wlosy nie niszcza sie- jest to sposob mycia wlosow jakiego nauczyłam sie od Jagi Hupało.
szampon rozrabiamy z odrobina wody w rekach i kladziemy na wlosy, ale myjemy tylo skore glowy, w sensie tak masujemy zeby sie zapieniło a reszte wlosow tak tylko gladzimy tą pianą, lub bierzemy wlosy miedzy dwie dlonie i jakby "klaszczemy" , troche to niepoludzku napisalam ale mam nadzieje ze zrozumiałyście. ten sposob naprawde pomaga
Jagodowa_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 15:20   #1873
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

pierw cynk a potem ,witamine E przyzwyczaiłam się i tak już biorę
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 16:26   #1874
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A ja, wyobraźcie sobie, po 5 latach od założenia wątku sama odpowiedziałam sobie na pytanie, jak zagęścić moje włosy. najbardziej wkurza mnie, ze nie było w moim otoczeniu kompetentnej osoby, która powiedziałaby mi o tym wcześniej, zaoszczedzając mi mnóstwo czasu, wysiłku, pieniędzy, nerwów, kompleksów i bóg wie czego jeszcze. Gdyby tak sie stało, dziś miałabym juz piękne, gęste, długie włosy, a w efekcie mam króciutkie, nawet nie siegaja ramion i 5 na krzyz, aż mi sie nie chce patrzec w lustro.

Otóz zawsze narzekałam, że mam cienkie włosy i mi stale wypadają. A to nieprawda - po prostu się łamią. Tak naprawdę nie wypadaja mi praktycznie wcale, na ubraniu i szczotce są tylko kawałki włosów,nigdy całe, długie.Od 5 lat rozjaśniam włosy i czesto miałam popalone, ale nigdy nie zwracałam uwagi na ich stan tylko na objętość, dbałam ,by były puszyste i starałąm się, by wyrosły nowe, zamiast zadbać o te, co mam. Dopiero od niedawna jestem tego świadoma, a fryzjerka stwierdziła, że jeśli włosy przestaną mi się łamać i odrosną te, co teraz stoją na baczność, bo maja jakieś 4 cm, to będę mieć nawet gęste włosy (a liczę, ze może pojawia sie jakieś baby hair).
Tak więc teraz tylko rekonstruktor,żeby sie wiecej nie połamało i jak najintensywniejsze przyspieszanie porostu, by urosły te króciutkie, a na pewno będę mieć gęstszą czuprynę. szkoda tylko, że trzeba było 5 lat, żebym to odkryła Teraz będę chyba 2 razy dziennie robić masaż skóry głowy, żeby jak najprędzej zejść z tej beznadziejnej długosci jaką mam teraz
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:23   #1875
Carmen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dzięki Jagodowa_8, wypróbuję ten sposób Czytałam kiedyś tego posta Klaustrofobii 007 ale nie pomyślałam, że to może pomóc w rozczesywaniu włosów i to tak bardzo jak opisujesz Muszę się za to wziąć bo moje włosy po każdym myciu są jak snop siana no i oczywiście przy próbie rozczesania wyrywam ich połowę
Carmen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 01:02   #1876
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Carmen87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Tak czytam wasze posty i pomyślałam, że zabrakło tutaj jednego, bardzo skutecznego sposobu na gęstsze włosy no i oczywiście na ich porost więc chciałam się z wami podzielić moją wiedzą

Bardzo skuteczna jest witamina A, ja stosuję ją co jakiś czas jak mi się przypomni a i tak poskutkowała bo urosło mi pełno nowych włosków a co dopiero takie stosowanie przed każdym ich myciem Dodam, że nie stosuję żadnych innych specyfików. A oto informacje:

Kupcie sobie najlepiej w aptece tubkę o nazwie: Maść Ochronna z witaminą A
I tutaj uwaga: Nie Maść z witaminą A lecz maść ochronną z witaminą A (to różnica) plus popatrzcie wcześniej na skład.
Maść ochronna z witaminą A ta właściwa do poprawy kondycji włosów zawiera: witaminę A i substancje pomocnicze czyli wazelinę białą, Palsgaard 0291, aromat cytrynowy i wodę oczyszczoną.
Piszę to bo w tej drugiej nieochronnej jest inny skład i niekoniecznie będzie miała takie samo działanie.

Użycie:

Przed każdym myciem włosów, nałożyć na palce jakieś 5cm maści (ja daję więcej) rozsmarować w palcach i wmasowywać w całą skórę głowy z pominięciem włosów, po czym zostawić maść na głowie jakieś 20 minut a nawet więcej bo to nic nie szkodzi a wręcz lepiej jak dłużej się potrzyma a później normalnie umyć głowę szamponem i już Robić tak najlepiej regularnie przed każdym myciem włosów a napewno będzie ładny efekt i niedługo zaczniecie się cieszyć z większej ilośći włosów Tylko nie dawajcie pół maści naraz bo to tłuste i i tak wszędzie rozprowadzicie palcami, nawet jeśli się wam będzie wydawało, że nie starcza na całą skórę głowy to się nie przejmujcie Bo gdybyście dały za dużo to tylko sobie zaszkodzicie i zmniejszycie wchłanianie.Mnie taka tubka starcza na kilka ładnych razy a kosztuje ok 3 zł
Sama muszę się wziąć za mobilizację i zacząć ją stosować za każdym razem gdy mam myć włosy, też mam liche bo farbuję no a skoro już ich kondycja zaczęła się poprawiać po tak nieregularnym stosowaniu to musi zadziałać o wiele lepiej jak będzie ta czynność powtarzana cyklicznie

Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Z jakiej firmy jest Twoja maść, jaki producent?
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 15:18   #1877
Carmen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

IvieDalia, maść jest z firmy Hasco-lek Wrocław (nazwa firmy z boku opakowania w miejscu otwierania) W tubce jest 25 g.
Powinnaś ją znaleźć w każdej aptece Jakby była jednak z innej firmy to jeśli skład będzie taki sam jak w tej to myślę, że wyjdzie na to samo, ważny skład i nazwa Maść Ochronna z Witaminą A

Edytowane przez Carmen87
Czas edycji: 2012-12-01 o 15:19
Carmen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 08:05   #1878
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

zainteresowałmnie sposób z maścią,ale niestety moje włosy przetłuszczają się w ekspresowym tempie i boję się, że taka maść pozapycha skórę głowy i w rezultacie włosy zaczną wypadać. A stosowanie kapsułek doustnie dałoby coś? Próbował ktoś może?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 08:09   #1879
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
zainteresowałmnie sposób z maścią,ale niestety moje włosy przetłuszczają się w ekspresowym tempie i boję się, że taka maść pozapycha skórę głowy i w rezultacie włosy zaczną wypadać. A stosowanie kapsułek doustnie dałoby coś? Próbował ktoś może?
Mi tylko na wypadanie-najlepiej sprawdzał się zwykły zestaw witamin np. Vigor, Centrum (te pierwsze tańsze). Na porost chyba nic u mnie spektakularnie nie działało
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 14:50   #1880
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Carmen87 Pokaż wiadomość
IvieDalia, maść jest z firmy Hasco-lek Wrocław (nazwa firmy z boku opakowania w miejscu otwierania) W tubce jest 25 g.
Powinnaś ją znaleźć w każdej aptece Jakby była jednak z innej firmy to jeśli skład będzie taki sam jak w tej to myślę, że wyjdzie na to samo, ważny skład i nazwa Maść Ochronna z Witaminą A
Bez problemu kupiłam maść, dzięki za info
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:08   #1881
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Carmen87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Tak czytam wasze posty i pomyślałam, że zabrakło tutaj jednego, bardzo skutecznego sposobu na gęstsze włosy no i oczywiście na ich porost więc chciałam się z wami podzielić moją wiedzą

Bardzo skuteczna jest witamina A, ja stosuję ją co jakiś czas jak mi się przypomni a i tak poskutkowała bo urosło mi pełno nowych włosków a co dopiero takie stosowanie przed każdym ich myciem Dodam, że nie stosuję żadnych innych specyfików. A oto informacje:

Kupcie sobie najlepiej w aptece tubkę o nazwie: Maść Ochronna z witaminą A
I tutaj uwaga: Nie Maść z witaminą A lecz maść ochronną z witaminą A (to różnica) plus popatrzcie wcześniej na skład.
Maść ochronna z witaminą A ta właściwa do poprawy kondycji włosów zawiera: witaminę A i substancje pomocnicze czyli wazelinę białą, Palsgaard 0291, aromat cytrynowy i wodę oczyszczoną.
Piszę to bo w tej drugiej nieochronnej jest inny skład i niekoniecznie będzie miała takie samo działanie.

Użycie:

Przed każdym myciem włosów, nałożyć na palce jakieś 5cm maści (ja daję więcej) rozsmarować w palcach i wmasowywać w całą skórę głowy z pominięciem włosów, po czym zostawić maść na głowie jakieś 20 minut a nawet więcej bo to nic nie szkodzi a wręcz lepiej jak dłużej się potrzyma a później normalnie umyć głowę szamponem i już Robić tak najlepiej regularnie przed każdym myciem włosów a napewno będzie ładny efekt i niedługo zaczniecie się cieszyć z większej ilośći włosów Tylko nie dawajcie pół maści naraz bo to tłuste i i tak wszędzie rozprowadzicie palcami, nawet jeśli się wam będzie wydawało, że nie starcza na całą skórę głowy to się nie przejmujcie Bo gdybyście dały za dużo to tylko sobie zaszkodzicie i zmniejszycie wchłanianie.Mnie taka tubka starcza na kilka ładnych razy a kosztuje ok 3 zł
Sama muszę się wziąć za mobilizację i zacząć ją stosować za każdym razem gdy mam myć włosy, też mam liche bo farbuję no a skoro już ich kondycja zaczęła się poprawiać po tak nieregularnym stosowaniu to musi zadziałać o wiele lepiej jak będzie ta czynność powtarzana cyklicznie

Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Serio? Nigdy o tym nie słyszałam. W sumie boję się, że zapcha mi skórę i w rezultacie będą jeszcze bardziej wypadały, bo tak miałam z niektórymi olejami... No, ale może spróbuję :P
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 23:33   #1882
Carmen87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Paprif, nie ma za co, cieszę się, że pomogłam

Co do maści, myślę, że nie macie się czego bać dziewczynki, ja mam bardzo przetłuszczające się włosy od lat, tylko przez jeden dzień są świeże a na drugi już muszę myć jeśli chcę żeby nie były oklapnięte itp a mimo to maść nie pogorszyła ich stanu a wręcz poprawiła, niczego nie zapchała a włosy wcale nie wypadały mi bardziej lecz w drugą stronę, przestały Po prostu to co ma się wchłonąć to się wchłonie trzymając ją na głowie a resztę usuwa się podczas mycia włosów Tylko musicie dokładnie umyć szamponem główki, ja myję 2 razy bo za pierwszym maść częściowo może pozostać i wtedy wiadomo, że włoski będą tłuste Można to rozpoznać kiedy szampon nie chce się pienić, tzn że trzeba spłukać włosy i nałożyć szampon jeszcze raz a wtedy po spłukaniu nic już nie pozostanie Maść ma takie działanie, że wzmacnia cebulki włosów, odbudowuje je i regeneruje, więc nie przyczyni się do wypadania a wręcz przeciwnie, hamuje wypadanie włosów i powoduje ich wzrost Jedynie czego nie róbcie, tak jak pisałam w sposobie nakładania maści, to nie dawajcie jej za dużo bo wtedy się gorzej wchłania i ma mniejsze działanie plus jest tylko zbyt wiele później do zmycia, a tak wystarczy pokryć całą skórę głowy cieniusieńko i zostawić na jak długo chcecie. Nakładając, wmasowujcie ją delikatnie w skórę głowy żeby dodatkowo pobudzić krążenie, co też pomaga we wzroście włosów Oczywiście wiem, że każdy jest inny i różnie toleruje wszelkie preparaty, ale myślę, że to może Wam tylko pomóc a nie zaszkodzi Przynajmniej na mnie działa super a opinie słyszałam same pochlebne dlatego też zaczęłam stosować
A jeśli chodzi o samo mycie włosów to zastosowałam ostatnio sposób który tutaj przypomniała Jagodowa_8 i nie dość, że żaden włos nie wypadł to jeszcze w końcu ładnie je rozczesałam po umyciu Polecam
Carmen87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 21:14   #1883
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Carmen87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Tak czytam wasze posty i pomyślałam, że zabrakło tutaj jednego, bardzo skutecznego sposobu na gęstsze włosy no i oczywiście na ich porost więc chciałam się z wami podzielić moją wiedzą

Bardzo skuteczna jest witamina A, ja stosuję ją co jakiś czas jak mi się przypomni a i tak poskutkowała bo urosło mi pełno nowych włosków a co dopiero takie stosowanie przed każdym ich myciem Dodam, że nie stosuję żadnych innych specyfików. A oto informacje:

Kupcie sobie najlepiej w aptece tubkę o nazwie: Maść Ochronna z witaminą A
I tutaj uwaga: Nie Maść z witaminą A lecz maść ochronną z witaminą A (to różnica) plus popatrzcie wcześniej na skład.
Maść ochronna z witaminą A ta właściwa do poprawy kondycji włosów zawiera: witaminę A i substancje pomocnicze czyli wazelinę białą, Palsgaard 0291, aromat cytrynowy i wodę oczyszczoną.
Piszę to bo w tej drugiej nieochronnej jest inny skład i niekoniecznie będzie miała takie samo działanie.

Użycie:

Przed każdym myciem włosów, nałożyć na palce jakieś 5cm maści (ja daję więcej) rozsmarować w palcach i wmasowywać w całą skórę głowy z pominięciem włosów, po czym zostawić maść na głowie jakieś 20 minut a nawet więcej bo to nic nie szkodzi a wręcz lepiej jak dłużej się potrzyma a później normalnie umyć głowę szamponem i już Robić tak najlepiej regularnie przed każdym myciem włosów a napewno będzie ładny efekt i niedługo zaczniecie się cieszyć z większej ilośći włosów Tylko nie dawajcie pół maści naraz bo to tłuste i i tak wszędzie rozprowadzicie palcami, nawet jeśli się wam będzie wydawało, że nie starcza na całą skórę głowy to się nie przejmujcie Bo gdybyście dały za dużo to tylko sobie zaszkodzicie i zmniejszycie wchłanianie.Mnie taka tubka starcza na kilka ładnych razy a kosztuje ok 3 zł
Sama muszę się wziąć za mobilizację i zacząć ją stosować za każdym razem gdy mam myć włosy, też mam liche bo farbuję no a skoro już ich kondycja zaczęła się poprawiać po tak nieregularnym stosowaniu to musi zadziałać o wiele lepiej jak będzie ta czynność powtarzana cyklicznie

Mam nadzieję, że trochę pomogłam

Chciałabym wypróbować Twój sposób, ale nie wiem jak to pogodzić z olejowaniem Chyba że na zmianę z olejami. A jesteś w stanie określic, po jakim czasie stosowania mniej więcej zauważyłaś nowe włosy??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 21:28   #1884
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Carmen87 Pokaż wiadomość
Paprif, nie ma za co, cieszę się, że pomogłam

Co do maści, myślę, że nie macie się czego bać dziewczynki, ja mam bardzo przetłuszczające się włosy od lat, tylko przez jeden dzień są świeże a na drugi już muszę myć jeśli chcę żeby nie były oklapnięte itp a mimo to maść nie pogorszyła ich stanu a wręcz poprawiła, niczego nie zapchała a włosy wcale nie wypadały mi bardziej lecz w drugą stronę, przestały Po prostu to co ma się wchłonąć to się wchłonie trzymając ją na głowie a resztę usuwa się podczas mycia włosów Tylko musicie dokładnie umyć szamponem główki, ja myję 2 razy bo za pierwszym maść częściowo może pozostać i wtedy wiadomo, że włoski będą tłuste Można to rozpoznać kiedy szampon nie chce się pienić, tzn że trzeba spłukać włosy i nałożyć szampon jeszcze raz a wtedy po spłukaniu nic już nie pozostanie Maść ma takie działanie, że wzmacnia cebulki włosów, odbudowuje je i regeneruje, więc nie przyczyni się do wypadania a wręcz przeciwnie, hamuje wypadanie włosów i powoduje ich wzrost Jedynie czego nie róbcie, tak jak pisałam w sposobie nakładania maści, to nie dawajcie jej za dużo bo wtedy się gorzej wchłania i ma mniejsze działanie plus jest tylko zbyt wiele później do zmycia, a tak wystarczy pokryć całą skórę głowy cieniusieńko i zostawić na jak długo chcecie. Nakładając, wmasowujcie ją delikatnie w skórę głowy żeby dodatkowo pobudzić krążenie, co też pomaga we wzroście włosów Oczywiście wiem, że każdy jest inny i różnie toleruje wszelkie preparaty, ale myślę, że to może Wam tylko pomóc a nie zaszkodzi Przynajmniej na mnie działa super a opinie słyszałam same pochlebne dlatego też zaczęłam stosować
A jeśli chodzi o samo mycie włosów to zastosowałam ostatnio sposób który tutaj przypomniała Jagodowa_8 i nie dość, że żaden włos nie wypadł to jeszcze w końcu ładnie je rozczesałam po umyciu Polecam
Wiesz, że boję się jakoś nałożyć maść na włosy ?
Nie wiem dlaczego...
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 00:31   #1885
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Na piękne i gęste włoski oczywiście drożdże ale absolutnie nie te, które polecają pijaczki drożdżowe bo to są drożdże piekarnicze, a powinno się zażywać drożdże piwne, które można kupić w aptece
Drożdże takie nie tylko wpłyną dobrze na stan włosów ale też na poprawę cery.
Kupuję je mężowi na pękające pięty, po kilku tygodniach piętki są wyleczone i jak u dziecka ;-)
A teraz tak patrzę na męża siedzącego obok, a on ma pięknie błyszczące włosy a ma długie (za ramiona) i przypomniałam sobie jak przed laty ciągle sobie kupowałam te drożdże wzbogacone o różne zioła i witaminy i włosy oraz cera były odmienione jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki , hy hyy

Polecam drożdże Humavit, teraz kupowałam Humavit N - z witaminami z grupy B (bo potrzebowałam czegoś na zajady i pięty). Jest ich dużo za niewielkie pieniądze.

Link mi się nie wyświetla cały więc wykasowałam :-(

wchodząc na DOZ wpiszcie nazwę Humavit i wyskoczą różna ciekawe połączenia z drożdżami
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez trojka
Czas edycji: 2012-12-08 o 00:38
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 08:43   #1886
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Wiesz, że boję się jakoś nałożyć maść na włosy ?
Nie wiem dlaczego...

Ja tez się boję... dlatego,że ma gęstą i tłustą konsystencję, a moje włosy (a raczej skóra) bardzo szybko się przetłuszaczają. Dwukrotne mycie raczej nie wchodzi w grę, bo za kazdym razem kiedy tak robię mam mega podrażnioną i wysuszoną skórę głowy.

Ps. Chyba najgorsze połączenie u mnie występuje - tłusta skóraa głowy i jednocześnie bardzo wrażliwa :P
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 13:39   #1887
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Carmen87, jesteś wielka
W poniedziałek lecę po tę maść.

Mnie na porost nowych włosów bardzo pomaga Calcium Panthothenicum i macerat z kawy, z którym na razie jestem jeszcze w fazie testów. Smaruję codziennie przed myciem jedno miejsce, gdzie mam naprawdę rzadkie włosy i widzę, że zaczynają w końcu tam rosnąć nowe włosy.
Aaa... i co jeszcze. Po Megakrzemie miałam straszny wysyp babyhair. Na szczęście są już one teraz trochę dłuższe i nie sterczą tak jak na początku.
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2012-12-08 o 13:41
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 15:11   #1888
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Na piękne i gęste włoski oczywiście drożdże ale absolutnie nie te, które polecają pijaczki drożdżowe bo to są drożdże piekarnicze, a powinno się zażywać drożdże piwne, które można kupić w aptece
A czym według ciebie różnią się drożdże piekarnicze od tych stosowanych do przprowadzania wydajnej fermentacji alkoholwej?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 16:00   #1889
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;38034354]A czym według ciebie różnią się drożdże piekarnicze od tych stosowanych do przprowadzania wydajnej fermentacji alkoholwej?[/QUOTE]

Są bogatsze w witaminy i są gotowe do spożycia, nie trzeba ich zabijać ;-)
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 16:16   #1890
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Są bogatsze w witaminy i są gotowe do spożycia, nie trzeba ich zabijać ;-)
Preparat witaminowy z drożdży zawsze jest gotowy do spożycia bez zabijania niezależnie od szczepu drożdży wykorzystanego w tym celu. A nie zawsze jest to szczep piwowarski.
Swoją drogą - skąd wiadomo w których drożdżach jest więcej witamin? No i dlaczego piszesz, że do spożycia drożdże piekarnicze sie absolutnie nie nadają?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.