Brevoxyl pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-28, 21:21   #1
1margarita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 33

Brevoxyl pomocy!!!


kochane dziewczyny, prosze pomozcie. mam 26 lat cere mieszana z problemami,dosc wrazliwa.Od jakiegos czasu lecze sie u dermatologa, ktory stwierdzil, ze mam tradzik, faktycznie, byly zmiany skorne, drobne krosty ale nie wygladalo to na tradzik. Uzywalam przez 3 miesiace skinorenu oraz Akneroxidu L.(wczesniej byly tez inne masci antytradzikowe). W pewnym momencie pzrestalam tego uzywac, bo mialam strasznie wysuszona skore, tworzyly sie liszaje, jakby skora byla wypalona. Teraz dermatolog powiedzial, ze to bardziej zmiany alergiczne niz tradzikowe, stwierdzil, ze cera jest wysuszona wiec zalecil na dzien krem Linola a na wieczor Brevoxyl. Troche poczytalam co o B. napisalyscie i sama nie wiem. On tez wysusza prawda? Czy moge uzywac nan jakies nawilzajace maseczki, kremy? Moze polecicie jakie. Mam wrazenie ze moja skora zrobila sie cienka widze juz zmarszczki, nie wiem moze jestem pzrewrazliwiona, ale moze to jednak efekt tych wszystkich antytradzikowych masci..Pomozcie prosze, nie chce jeszcze bardziej wysuszyc sobie cery. Boje sie ze sobie szkodze. Buuuu pomozcie prosze.
1margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 21:37   #2
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: Brevoxyl pomocy!!!

On naprawdę bardzo wysusza, ja go mogę stosować 2-3 razy w tyg., a i tak mam czerwone plamy i mnie piecze, choć nie moge powiedzieć, aby rano skóra była podrażniona. Stosuje się go na całą powierzchnię, nie punktowo. Ja na niego nakładam krem nawilżający albo regenerujący na noc, albo maseczkę kremową, rano nawilżający iwostin. Bez tego skóra po Brevoxylu jest szorstka jak papier. Nigdy nie stosuje B. na policzki, bo są za suche, tylko strefa T. kremów nawilżających do wyboru, do koloru, co lubisz i na co masz ochotę. Nawadniać, ile wlezie.Mnie też na noc służyła na zmianę z Brevoxylem kuracja Erisu Octopirox, nawilżała, łagodziła podrażnienia i zaczerwienienia, radziła sobie z łuszczącą skórą, bo po B. często mi się łuszczy skóra, co widać pod makijażem.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 21:56   #3
1margarita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 33
Re: Brevoxyl pomocy!!!

Dzieki za szybka odpowiedz, ale jestem jeszcze troche skolowana. Sama nie wiem co robic, bo wg. zalecen derm mam B. stosowac codziennie, a tych zmian najwiecej mam wlasnie na policzkach, ktore niestety sa wysuszone. I co jeszcze bardziej wysuszac?? Czyli nakladanie kremu nawilzajacego na B. niczemu nie szkodzi? Poprobuje i jesli skora bardzo sie bedzie luszczyc to moze bede rzadziej uzywala B. i tyle.
Troche za duzo tych wszystkich kremow i innych, nie wiadomo co wybrac, przynajmniej ja mam z tym problem, niestety. Dzieki Smoku
1margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 22:12   #4
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Brevoxyl pomocy!!!

O, ja zdecydowanie odradzam codzienne stosowanie Brevoxylu. Używałam go codziennie i BARDZO podrażnił skórę, co więcej powstały na niej trudne do wygojenia ranki . Ten produkt należy stosować bardzo ostrożnie, bo można sobie zaszkodzić...
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-01, 15:32   #5
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Brevoxyl pomocy!!!

Oj, brevoxyl ma właściwości wysuszające i podrażniające. Ja też używałam wiele kremów na trądzik na recepte - wszystkie mocno wysuszają i ściągają skórę (bo zwykle przeznaczone są do tłustej skóry) często nie dając spektakularnych efektów- dlatego stwierdziłam, że nie będę sobie niszczyć skóry, wole czasem pryszcze niż zasuszoną cerę. Teraz generalnie ją nawilżam (thermal 2 jest bardzo dobry w nawilżaniu) a ewentualnie dopiero na to punktowo jakieś dziadostwa. Jeśli stosuje brevoxyl to obowiązkowo kładę na to thermala - nie wiem, byc moze oslabia to jego działanie ale przynajmniej tak nie katuje skóry.

Walka trwa.Pozdrawiam.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-02, 02:17   #6
Tatiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14
Re: Brevoxyl pomocy!!!

Wiesz Co dziewczyno? Zmień dermatologa!Choćby tylko po to,żeby się uspokoić,że droga leczenia jest napewno słuszna.Osobiście uważam ,że stosowanie jakichkolwiek maseczek w momencie leczenia skóry musi byc konsultowane z lekarzem.
Tatiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.