Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-04, 01:03   #1
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761

Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty


Witam, z racji Nowego Roku kilka biur podróży zaczyna przygotowywać bądź już przygotowało oferty na wyjazdy wakacyjne. Mój chłopak bardzo chciałby pojechać do Portugalii, to jego marzenie. W zeszłym roku nam się nie udało, pojechaliśmy nad polskie morze, a dwa lata temu wybraliśmy Bułgarię ze względu na cenę.

Stąd moje pytanie czy ktoś był, sprawdził i poleca jakąś ofertę wycieczkową właśnie do tego kraju? Lub ma jakiś inny pomysł jak można by załatwić sobie taki wyjazd? Dodam, że podróżowaliśmy już ze Student Travel i chwalimy sobie ich usługi, jednak nie znalazłam u nich odpowiadającej nam oferty. Liczę na pomoc Oczywiście ze względu na naszą skromną studencką kieszeń liczą się w miarę rozsądne koszty tejże przyjemności

Edytowane przez Cytrynowy_Sorbet24
Czas edycji: 2016-01-04 o 01:07
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 15:02   #2
MargoF1
Raczkowanie
 
Avatar MargoF1
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 221
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Byłam rok temu z TŻ dokładnie z tego biura, do tego hotelu. Wylot był z Poznania za 1660zł od osoby.
http://www.tui.pl/wypoczynek/portuga...O29005DZX1GA02

Mieliśmy ze sobą nieco ponad 400 euro i na tydzień wystarczyło na wyżywienie, wypożyczenie rowerów (ok 3 euro na dobę) i wycieczkę pociągiem do Albufeiry. Bardzo spokojny region. Popłynęliśmy tez promem na jeden dzień do Hiszpanii
__________________
razem od 08.12.12r.
zaręczyny 07.06.2014r.
ŚLUB 01.05.2016r.
dbam o włosy i zapuszczam!
WWW.F1-SHOW.BLOGSPOT.COM
MargoF1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 21:18   #3
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Cytat:
Napisane przez MargoF1 Pokaż wiadomość
Byłam rok temu z TŻ dokładnie z tego biura, do tego hotelu. Wylot był z Poznania za 1660zł od osoby.
http://www.tui.pl/wypoczynek/portuga...O29005DZX1GA02

Mieliśmy ze sobą nieco ponad 400 euro i na tydzień wystarczyło na wyżywienie, wypożyczenie rowerów (ok 3 euro na dobę) i wycieczkę pociągiem do Albufeiry. Bardzo spokojny region. Popłynęliśmy tez promem na jeden dzień do Hiszpanii
Dziękuję za pomoc!
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 14:34   #4
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Witam, z racji Nowego Roku kilka biur podróży zaczyna przygotowywać bądź już przygotowało oferty na wyjazdy wakacyjne. Mój chłopak bardzo chciałby pojechać do Portugalii, to jego marzenie. W zeszłym roku nam się nie udało, pojechaliśmy nad polskie morze, a dwa lata temu wybraliśmy Bułgarię ze względu na cenę.

Stąd moje pytanie czy ktoś był, sprawdził i poleca jakąś ofertę wycieczkową właśnie do tego kraju? Lub ma jakiś inny pomysł jak można by załatwić sobie taki wyjazd? Dodam, że podróżowaliśmy już ze Student Travel i chwalimy sobie ich usługi, jednak nie znalazłam u nich odpowiadającej nam oferty. Liczę na pomoc Oczywiście ze względu na naszą skromną studencką kieszeń liczą się w miarę rozsądne koszty tejże przyjemności
A jaki termin Was interesuje? Jaki budżet macie? Bo ofert jest całkiem sporo w różnej rozpiętości cenowej.. Jest kilka fajnych hoteli, dość tanich. Niestety oferty drogie na tle innych krajów, ale za to na miejscu tanio
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 20:00   #5
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
A jaki termin Was interesuje? Jaki budżet macie? Bo ofert jest całkiem sporo w różnej rozpiętości cenowej.. Jest kilka fajnych hoteli, dość tanich. Niestety oferty drogie na tle innych krajów, ale za to na miejscu tanio
Właśnie wyjazdy do Portugalii są bardzo drogie, dlatego szukam najbardziej korzystnej opcji. Swoją drogą tak naprawdę to nie wiem dlaczego tak jest, faktem jest że to trochę daleko i sama podróż kosztuje...

Wiem, że najtaniej jest we wrześniu, ale różnie może być z sesją, więc wolę nie ryzykować. Może końcówka sierpnia. Co do budżetu to powiem tak - 3 tysięcy bym nie dała, bo trochę przesada, ale 2 to chyba niezbędne minimum. I tak o większość pieniędzy będę musiała poprosić pewnie rodziców, ale nie chcę ich naciągać na jakieś luksusy
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:23   #6
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Właśnie wyjazdy do Portugalii są bardzo drogie, dlatego szukam najbardziej korzystnej opcji. Swoją drogą tak naprawdę to nie wiem dlaczego tak jest, faktem jest że to trochę daleko i sama podróż kosztuje...

Wiem, że najtaniej jest we wrześniu, ale różnie może być z sesją, więc wolę nie ryzykować. Może końcówka sierpnia. Co do budżetu to powiem tak - 3 tysięcy bym nie dała, bo trochę przesada, ale 2 to chyba niezbędne minimum. I tak o większość pieniędzy będę musiała poprosić pewnie rodziców, ale nie chcę ich naciągać na jakieś luksusy
Na samych śniadaniach tydzień za około 2,3 tys. znajdzie się spokojnie. Objazdówka około 2,5 tys. Pamiętaj, że zawsze sezon wakacyjny jest droższy, troszkę taniej będzie we wrześniu, październiku niż w sierpniu. Ewentualnie zamiast wybrzeża (np. Algarve) często troszkę taniej wychodzi portugalska Madera
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 18:06   #7
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Najczęściej wyjazdy oferują właśnie do Algarve. Zastanawiamy się też nad ewentualnym tripem, wtedy można pozwiedzać stolice, nie tylko leżeć na plaży
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 14:05   #8
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Najczęściej wyjazdy oferują właśnie do Algarve. Zastanawiamy się też nad ewentualnym tripem, wtedy można pozwiedzać stolice, nie tylko leżeć na plaży
Możecie kupić wczasy i na miejscu wycieczkę fakultatywną lub np. wypożyczyć auto i zwiedzić
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 19:24   #9
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Możecie kupić wczasy i na miejscu wycieczkę fakultatywną lub np. wypożyczyć auto i zwiedzić
Mogę prosić o jakieś sprawdzone biura podróży? Oferta wymieniona wyżej w tym wątku wydaje się być korzystna. Ale chciałabym się jeszcze rozeznać
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 07:10   #10
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Ja leciałam do Porto z Berlina, bilety kosztowały mnie grosze ( nawet z Polski nie są drogie), na miejscu organizowaliśmy sobie wszystko sami, nocleg i zwiedzanie. Ogólnie koszt całego wypadu był dosyc niski...tak więc polecam ten sposób
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 09:35   #11
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Wakacje w Portugalii - sprawdzone oferty

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Mogę prosić o jakieś sprawdzone biura podróży? Oferta wymieniona wyżej w tym wątku wydaje się być korzystna. Ale chciałabym się jeszcze rozeznać
Jeśli jesteś zainteresowana to chętnie Ci jakieś propozycje podeślę, sprawdzę oferty gotowe różnych sprawdzonych organizatorów. Odezwij się do mnie w prywatnej wiadomości. Mam nadzieję, że tym nie łamię regulaminu
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 10:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.