Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 10:18   #1561
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Oczywiście, dziewczyny bardzo sobie chwalą toniki pichtowe Sama chyba zakupię
A borasol używam jak tonik, przemywam twarz i kremik na to
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:23   #1562
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

może ja też się na niego skuszę xD
a borasola to boję się użyć bo jest szkodliwy - chyba
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:24   #1563
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Heheh, no są podzielone opinie co do Borasolu Dla mnie to taka woda, ani nie pachnie,ani nic Codziennie go nie używam raczej,ale jakoś muszę go mieć
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:28   #1564
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ja spróbuję toniku pichtowego i maseczki z jogurtu naturalnego - zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:33   #1565
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Dorzuć do jogurtu 2 aspirynki, efekt będzie na pewno lepszy ;-)
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:49   #1566
ankan1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

[QUOTE=winyl;7984318]Mi brevoxyl pomagał tylko przez krótki czas, teraz praktycznie w ogóle ...

Tak się zastanawiam czy ta mieszanka: petroleum d-5 (40ml) i olejek pichtowy (10ml) - działa dobrze?
I czy ktoś z Was stosuje mydło siarkowe? I jakie są efekty?


ja uzywalam mydla siarkowego i jest ok .... zaraz po zastosowaniu mydelka przecieralam dobrze (tarłam) buzke ta mieszanka rano i wieczorem a nastepnie nakladalam szybko krem mydla siarkowego uzywalam nawet kilka razy dziennie ale po kazdym uzyciu nakladalam krem . po jakoms czasie zamiast uzywac tej mieszanki z olejkiem pichtowym uzywam toniku clean&clear gleboko oczyszczajacy ... zauwazylam ze dziala na tej samej zasadzie co ta mieszanka i w dodatku gdy uzywamy mydla siarkowego MUSIMY uzyc toniku to n nasza skora potrzebuje ph i po toniku rozwiez nawilzyc skore moze to byc nawet zwykly krem nivea ;P
ankan1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:16   #1567
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ten peeling z nowej serii Garniera prawdopodobnie pomaga na zaskórniki
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 13:40   #1568
WROBCIU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

witam wszystkich,

od kilku miesięcy śledzę ten wątek ponieważ w pewnym momencie zauwazyłam że stan mojej cery się pogorszył (mam 25 lat) nigdy nie , miałam poważnych problemów ze skórą (kilka krostek w okresie dojrzewania oraz przed okresem ale w pewnym momencie (nie wiem jaki powód był tej zmiany) zauważyłam że moja cera jak w dotyku nie jest gładka tylko ma wiele podskórnych grudek, pozatykane pory, wągry... zaczęłam śledzić liczne tematy dotyczące zaradzeniu mojemu problemowi ..natrafiłam również na ten, który jest jak widać obszerny 52 strony pomysłów, wiele rad i możliwości... A więc zaczęłam od olejku pichtowego razem z naftą oraz petroleum .... powiem szczerze iż nie byłam zbyt cierpliwa.. używałam może 3 tyg może troszkę pomogło ale nie czułam satysfakcji... następnie używałam maseczek z gliniki oraz zakupiłam brevoxyl (efekty nadal za słabe) oczywiście w tym czasie pozbywalam się tych małych złośliwych zaskórników ręcznie ;] co wiem wiem ... nie jest wskazane ale jakos nei umialam sie powstrzymać ;] po kilku tygodniach zaciętej walki juz przestalam sie tym tak stresowac, przestałam uzywać podkładów oraz pudrów. Kupiłam maść cynkową oraz krem na trądzik ziaja nano używałam tego codziennie, starałam sie nie dotykać twarzy oraz wymieniac dosć czesto poszewke na poduszke moj chlopak kupil zel do twarzy OPTIMALS firmy oriflame podkradałam mu czasem jak nocowałam u niego efekt? zaskakujący nie wiem do końca co jest przyczyną tego ale jestem bardzo zadowolona. Ogólnie cerę mam suchą kremuje ja kilka razy kremem Nano ziaja a na noc robie mieszanke z niego oraz maści cynkowej. budzę się z ladna swierza cera. myję buzie zelem chlopaka nakladam krem, maluje rzesy i wychodze do pracy.. nic wiecej... wiem ze na poczatku sie czlowiek stresuje ze cera nei jest taka jednolita jak po uzyciu podkladu badz pudru ale rowniez nei swieci sie po kilku godzinach .. ja wybralam naturalnosc i jestem zadowolona z efektow poniewaz przebarwienia po wyciskaniu szybko zniknely cera sie zrobila jednolita i nieprzesusszona..opalilam sie troszke i mam zamiar utrzymywac ten stan;] wiem ze nie ma standardowej metody wyleczenia kazdego z jego problemow z cera ...ja opisalam swoja ...Polecam mniej stresowac sie tym problemem a szybciej zniknie Pozdrawiam Wszystkich
WROBCIU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:51   #1569
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

hej ,mam pytanie czy ta mikstura z naftą działa także na zaskórniki wewnętrzne ? ?
bo mam ich pełno na nosie i w koło ust
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:13   #1570
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ToTylkoJaa na każdego działa coś innego. Wypróbuj i zobacz.
Ja jak kiedyś używałam tej mikstury, to oczyściła mi tylko te otwarte, minimalnie, ale stosowałam ją krótko, bo miałam przesuszoną spcefikami twarz, a miktstura jeszcze mi ją dodatkowo "zepsuła" po jakimś czasie...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:20   #1571
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

tym olejkiem z petroleum smarujecie tylko nos i brode czy cala twarz ?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 10:21   #1572
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ja juz stosuje rzadko ten olejek.
boje sie cokolwiek nowego wprowadzac,bo mialam taki wysyp okropny przez ostatni miesiac ze cos okropnego.
nie pamietam kiedy mialam tyle krost ;/
a wczesniej mialam caly czas idealna cere,rzadych krostek,tylko zaskorniki i to gdzieniegdzie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:45   #1573
marcin1019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 182
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

powiem Wam szczerze że przekonałem się że na zaskórniki nie ma skutecznego sposobu.....wiadomo coś może zmniejszyć ich powstawanie ale nie do konca, próbowałem juz chyba wszystkiego i nic najgorsze jest to że one przechodzą w ropne wypryski mam do Was pytanie: czy mogę nawilżać skórę bez obawy? to nie zaostrzy wyprysków? mam w domu zwykły krem nivea może być? juz nie chce wydawac ani grosza na kosmetyki bo zbankrutuje
marcin1019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 11:58   #1574
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Mi na moje zaskórniki też nic nie pomogło
Myślę, że możesz nawilżać, bo one i tak by były i tak.

Mam do Was pytanie- jak działają te wszystkie specyfiki na zaskórniki? Chodzi mi o te"otwarte". Bo jak ja stosowałam różne rzeczy to wydawało mi się, że jeszcze bardziej rosły. Czy tak powinno być, że rosną żeby potem(same?) wyjść? Czy powinny jakoś bardziej zaniknąć?

Bo ja i tak je wyciskam. Jeśli coś stosowałam to tylko szybciej rosły i szybciej je wyciskałam( bo przecież nie będę chodzić z takimi czarnymi wulkanami).
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:28   #1575
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Niektóre środki faktycznie powodują, że wągry i zaskórniki szybciej dojrzewają przez co skóra się oczyszcza. Nie wyciskaj - miażdżysz tylko naskórek i roznosisz bakterie. O niebo lepszy jest dobry peelink - szczególnie jeżeli masz otwarte wągry. Najpierw zrób klasyczną parówkę np z olejkiem herbacianym a potem na rozpulchnionej skórze wykonaj peeling. Zobaczysz, że taki zabieg przyniesie dobre efekty
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 15:21   #1576
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Jaki peeling polecasz?
A jak robisz parówkę? ( Ja bym musiała jakoś tylko miejscowo robić, bo jak kilka lat temu robiłam sobie inhalacje na gardło to popękały mi naczynka na twarzy i przez długi czas miałam czerwone policzki).
Dodam, że te wągry mam na linii ust:/
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 19:47   #1577
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

U mnie chyba ostatnio przybyło tego paskudztwa. Jutro planuję walkę w postaci parówki z olejkiem herbacianym, maseczką aspirynową i peeligiem ;-)
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:00   #1578
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Narc, a jak robisz parówkę?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 11:45   #1579
Izabelka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Post Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Hej właśnie dzisiaj prześledziłam pare stronek z waszymi poradami...mój problem jest nastepujacy: mam zaskórniki pod skórą ropne mi sie nie zdarzaja zadko jedynie jak cos zjem np. pizza,chipsy...duuzo czekolady tak wiec cera bby byla spoko tylko te zaskorniki strasznie mnie dolują bo mam je an czole i brodzie nie wiem co mam zrobic zeby je usunac..albo zredukowac tak zeby byly w minimalnych ilościach...kuzynka miala tradzik i poradzila mi lek aknenormin ale jak weszłam na forum to przestraszyły mnie skutki uboczne..wiem ze ten lek napewno by pomogl bo ma cere idealnie gładka aa miala ropne krostki no kazdy wie jak wygląda cera z tradzikiem...chcialabym jakiejs porady ale takiej naprawde skutecznej. I czy Sumamed? tak jak jedna dziewczyna napisała na poczatku forum...naprawde pomaga??? czekam an odpowiedź
Izabelka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 23:55   #1580
karrrolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: podskórne grudki na twarzy...

mam dokładnie takie same grudki na czole i policzkach :/ nigdy nie miałam trądziku ani innych problemów ze skórą. kosmetyczka określiła moją cerę jako normalną ale odwodnioną i kazała ją dotlenić i nawodnić kremami typu Avene itp.
nie mam pojęcia co mam zrobić z tymi grudkami. zastosuję się do Waszych rad, ale jednak większość z Was ma inny typ skóry, więc nie wiem czy te metody zadziałają u mnie jak myślicie?
karrrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 13:44   #1581
streetwork
Raczkowanie
 
Avatar streetwork
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 166
Dot.: podskórne grudki na twarzy...

Ja mam rowniez podskorne grudki w dodatku cere naczynkowa. Grodki sa tylko po prawej stronie twarzy, na policzku lub brodzie. W dodatku sa SINE! momentami czarne jakby byla w nich krew ktora nie moze przebic sie na zewnatrz!! Nie wyciskam tych grudek ani ich nie ruszam po prostu takie sine juz sa Poradzcie cos? Stosowalam krem lysanel i stan cery troche sie porawil ale jednak nie pomoglo. Teraz kwasze sie kwasem migdalowym...
__________________
wishin’ and hopin’
streetwork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 22:16   #1582
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ja kupię brevoxyl.ciekawe czy na mnie zadziała..
a jak nie pomoże, będę się kwasić. a jak i kwasy nie pomogą- znaczy,że nie da się usunąć zaskornikow.
chociaz u mnie to bardziej chodzi o podskórne grudki.
plan jest taki
-mycie babydream
-tonik pichtowy lub cytrynowy lub borasol
-brevoxyl na noc

a na dzień nawilżanie mocznikiem,humektanem,der mogalem

zobaczymy
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:08   #1583
stokrotka_dorotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wysyłam zaproszenia do *******.com - genialne nagrody.Pisać pw ze swoim mailem
Wiadomości: 208
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

czy przy olejku pichtowym i barasolu uszę używac jakiegoś filtra??
stokrotka_dorotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:26   #1584
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez stokrotka_dorotka Pokaż wiadomość
czy przy olejku pichtowym i barasolu uszę używac jakiegoś filtra??
Nie musisz
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 11:49   #1585
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Witam! Po przetestowaniu różnych specyfików postanowiłam zaryzykować i spróbować tego toniku z nafty i olejku pichtiowego. Kupiłam składniki w aptece- ok 6 zł za petroleum i za olejek (10 ml), do tego od razu kupiłam sobie pojemniczek na mocz zeby miec gdzei trzymac reszte nafty. Słówko o petroleum (czy jak to sie nazywa)- wydaje mi sie ze nie jest takie jak woda bo ma w składzie alkohol, ale nie wysusza za bardzo. Smaruję sie od jakiegoś czasu i najlepsze efekty widzę po wcześniejszym wyciskaniu. Słówko o mojej cerze- mam masę podskórnych zaskórników, szczególnie na brodzie i na policzkach, wyglądają jak podskórne krostki. Po dwóch wizytach u kosmetyczki na oczyszczaniu (kiedyś byłam też na kwasach- na to nie pomogło) postanowiłam odwiedzić dermatologa. Wizytę mam za 2 tyg dopiero więc postanowiłam zaryzykować z tym olejkiem. Tydzień temu, w piątek zrobiłam sobie parówkę na twarz, dokładnie (prawie) wszystko powyciskałam i po ok 2 godz nasmarowałam sie tym wynalzakiem. Bałam się że podrażni i dlatego odczekałam te 2 godz. Smaruję się wieczorem (zapach!), kilka razy. Widzę, że nie pojawiają sie te wągry które powyciskałam albo są malutkie. Cera ok! Jestem pełna nadziei! Będę teraz robić to co tydzień bo widzę że są efekty. Może wreszcie pozbędę się łojotoku? Podsumowując: moja cera jest dużo ładniejsza, świeższa, pryszcze szybko znikają, wągry nowe się nie pojawiają.Polecam! Warto spróbować. Dam znać za tydzień.
Acha i jeszcze jedno- ta mikstura pomaga również na łuszczycę (ma ją mój mężuś)- zmiany szybko się goją, blekną i nie swędzą. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Oczywiście po 6 zł za naftę i za olejek (razem ok 12 zł)

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Tak -przeczytaj moją wypowiedź!

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ToTylkoJaa Pokaż wiadomość
hej ,mam pytanie czy ta mikstura z naftą działa także na zaskórniki wewnętrzne ? ?
bo mam ich pełno na nosie i w koło ust

Tak - przeczytaj moją wypowiedź.
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 15:28   #1586
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

tak, ale można też zastosować peeling z kwasami - migdałowym lub glinkowym, w łagodnym stężeniu ładnie złuszczą naskórek, ale również nawilżą skórę. dzięki temu skóra będzie gładka, zaskórniki znikną, a cera mimo wszystko nie będzie podrażniona.
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:35   #1587
klaudynka89
Raczkowanie
 
Avatar klaudynka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

jutro kupie te olejki i będę walczyć z zaskórnikami w okolicy"T". nie wiem czy ktoś pisał już o właściwościach płatków owsianych? Ja to stosuję, bo daje chwilowy efekt poprawy. Nie wyleczyło mi zaskórników ale jak jest "bardzo czarno" to peeling z płatków owsianych wg.mnie rozjaśnia i lepiej skóra się czuje

a kiedy z zaskórnika zaczyna tworzyc sie stan zapalny(faza przejsciowa przed "pryszczykiem") punktowo polecam taka paste z rumiankiem"Rosa Graf" stosować należy na noc, PUNKTOWO.
__________________
"Bierzesz mnie za rękę i wprowadzasz w sam środek tajemnicy..."




Edytowane przez klaudynka89
Czas edycji: 2009-10-01 o 21:38
klaudynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:07   #1588
stokrotka_dorotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wysyłam zaproszenia do *******.com - genialne nagrody.Pisać pw ze swoim mailem
Wiadomości: 208
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Witam! Po przetestowaniu różnych specyfików postanowiłam zaryzykować i spróbować tego toniku z nafty i olejku pichtiowego. Kupiłam składniki w aptece- ok 6 zł za petroleum i za olejek (10 ml),
z czego skąłda się ten tonik z nafty i olejku pichtowego??
tak jak podejrzewam z olejku pichtowego, nafty i petroleum??
stokrotka_dorotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:28   #1589
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez stokrotka_dorotka Pokaż wiadomość
z czego skąłda się ten tonik z nafty i olejku pichtowego??
tak jak podejrzewam z olejku pichtowego, nafty i petroleum??
Tak- dwa składniki petroleum (to inaczej nafta tylko odtłuszczona) po wymieszaniu z olejkiem. I już jest tonik czy jak to zwał!
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 18:00   #1590
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Mi to nie pomogło, mam wrażenie,że wręcz przeciwnie :/
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.