Która wyspa w Grecji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 11:30   #1
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060

Która wyspa w Grecji?


Znalazłam 4 ciekawe oferty, każda na inną wyspę i nie wiem na co się zdecydować bo w Grecji jeszcze nie byłam - Kreta, Rodos, Kos czy Zakynthos?
wakacje z małym dzieckiem, najprawdopodbniej w maju.
co byście poleciły?
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 03:11   #2
Niezastapiona
Raczkowanie
 
Avatar Niezastapiona
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 373
Dot.: Która wyspa w Grecji?

Byłam na Rodos i na Krecie i bardziej poleciłabym Krete. Jest więcej atrakcji. Jednak z dzieckiem chyba lepiej mniejsza wyspa jak Rodos, bo jak jakieś wycieczki to szybciej dojechać... 40 minut i ze stolicy wyspy jesteście już na słynnym akropolu w Lindos... P drodze Kalithea, słynne Faliraki z wodnym parkiem rozrywki... Kreta ma też sporo do zaoferowania i mi si,ę tam bardziej podobało, ale jest o wiele większa i dłużej dojechać do atrakcji, zabytków. No chyba, że wybierzecie sobie jakiś kurort, ktory jest blisko atrkacji, ktora chcecie zwiedzić.
Jeśli chodzi o Kos to ona chyba odpada z dzieckiem, bo tam teraz dużo imigrantów...
Niezastapiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 10:50   #3
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Która wyspa w Grecji?

To ja jeszcze dodam, że na Zakynthos słynna Zatoka Wraku
A co do uchodźców na Kos to wcale to tak nie wygląda tragicznie, miałam Klientów z dzieckiem we wrześniu właśnie na Kosie i wrócili bardzo zadowoleni, obawiali się też uchodźców i sami przyznali, że kompletnie turysta tego nie odczuwa. W stolicy wyspy był zrobiony dla nich jakiś namiot, natomiast poza tym miejscem w ogóle ich nie było, więc nie ma się co obawiać wyspy Kos
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 12:17   #4
madz90
Raczkowanie
 
Avatar madz90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 79
Dot.: Która wyspa w Grecji?

Ciezko mi cokolwiek doradzić, bo zwiedziałam do tej pory tylko Cypr i troszkę Wloch. Nie mniej jednak miałam ten sam problem i na ten rok już prawie na pewno zecydowalam się na Zakynthos.
madz90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.