Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 11:09   #121
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ciekawe jak by to u mn ie bylo Pierwszy raz malowalam wlosy na rudo , pozniej Castingiem na Mahon i M.Kasztan oba wyplukiwaly sie na rudo czerwono to w koncu zakrylam to Excell 10 Zlotym Brazem i teraz tez mam ruda poswiate w sloncu...Jestem ciekawa na jaki kolor mi sciagnie. By nie rudy
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:58   #122
kiuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wszystkie zamawialyscie ten elgon na allegro? czy mozna go kupic tez u fryzjera? niedlugo wyjezdzam wiec przesylka nie dojdzie.. :[

dołączam zdjęcia obecnego stanu włosów. czy jest szansa na uzyskanie jednolitego koloru po dekoloryzacji i farbowaniu czy raczej nie mam co marzyc i bede sie dalej meczyc z gigantycznymi odrostami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (46,7 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (67,5 KB, 272 załadowań)

Edytowane przez kiuda
Czas edycji: 2009-07-13 o 17:03
kiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:21   #123
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Co do rudości każda farba utlenia naturalny pigment. Dlatego kiedy się zmywa właśnie zmywa się na rudo.. po elgonie na bank będzie rudość bo taki kolor ma naturalny barwnik w takim momencie
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:47   #124
kiuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

rudości się nie boję, chodzi mi o to czy będzie to jednolity odcień z racji tych odrostów bo na pewno zadziała tam inaczej.. swoją drogą - jaki kolor radzicie do tego typu karnacji i brwi? wiele osób uważa że blondy przy ciemnych brwiach wyglądają tandetnie.. a jakieś karmelowe, orzechowe odcienie?
kiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:49   #125
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Elgon teoretycznie nie rusza naturalnego pigmentu wiec z odrostem nie powinien nic zrobić. Mi nie zmienił koloru
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:55   #126
kiuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

to super jutro pojde do fryzjerki sie spytac czy ma to w salonie.. jesli tego nie kupie gdzies w salonie fryzjesrkim to sie zalamie przed wyjazdem :P strasznie przemawia do mnie caly ten watek o elgonie, to chyba jedyny sposob by uniknac utleniania...
kiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:00   #127
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja tez zakupilam Elgon Color Assist przez strone www.elgon.pl a do fryzjera na dekoloryzacje ide 29go lipca (albo 25 jesli uda mi sie przelozyc).

Zawsze farbowane na sredni blond a treraz miesiac temu na orzechowy braz (Joanna) i teraz mam taki kolor jak kiuda odrosty.
Mam nadzieje, ze Elgon zadziala, bo na ciemniejszy kolor farbowalam tylko raz a do tego wlosy i tak nie sa ciemno brazowe tylko raczej taki orzech/bardzo ciemny blond.
Boje sie tylko o ich stan. Teraz mam raczej zdrowe ale troche przesuszone. Sa zdecydowanie cienkie i delikatne. Zobaczymy.

Oczywiscie, dam znac co i jak, Nie wybralam jeszcze farby, ktora naloze po dekoloryzatorze. Na pewno bedize to jakis bardzo jasny blond, bo nie chce miec ciemnego koloru, chce znow miec dosc jasne (NIE PLATYNOWE) wlosy. Jakis naturalny,sredni blond.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 18:32   #128
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Jak to bo ja juz sie zamotalam O co tu chodzi z tym fryzjerem i rozjasnianiem "Chciałam jasnego blondu więc poszłam do fryzjera po paru miesiącach i rozjaśniłam całe włosy, na pewno nie byłoby to możliwe bez użycia elgonu bo większośc fryzjerów łapała się za głowę i mówiła że nic nie wyjdzie." Wrzucilas foty przed i po...Na ciemne wloski polozylas Elgon z czego wyszedl Ci jasny blond i pozniej na to zarzucilas zloty blond z Garniera...
Na fotkach są efekty tylko elgonu i farby garniera. Napisałam o rozjaśnianiu żeby pochwalic elgon, bez niego nie miałabym szans na taki kolor który mam teraz, a moje włosy by prawdopodobnie nie przeżyły rozjaśniania z ciemnej wiśni ;p
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:18   #129
kiuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

monika - a ile dni czekalas na przesylke?
kiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 07:53   #130
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przelozylam wizyte u fryzjera i bylam w sobote. Uzywalam wlasnie Elgonu do zejscia z koloru. Co prawda, mialam ulatwione zadanie, bo jak gdizes juz wspominalam, schodzilam z ciemnego blondu/jasnego brazu ktory byl tylko raz zafarbowany na blond wlosach.
Produkt swietnie sie sprawdzil. Musze przyznac, ze bylam zadziwiona, ze dziala tak bezinwazyjnie (nie mialam zniszczonych wlosow ale lekko przesuszone sloncem). Sciagnal mi kolor do rudawo-zoltawego blondu, ktory byl zdecydowanie zbyt intensywny do noszenia. Na to mialam polozona farbe bardzo jasny blond popielaty z poziomu 9 no i teraz mam taki sredni bardzo naturalny blond na glowie. Jestem baardzo szczesliwa!

(postaram sie usmiescic zdjecia pozniej)
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 14:45   #131
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

też się zastanawiam nad tym produktem, ale mam włosy do pasa i nie wiem ile bym musiała użyć tych saszetek? poza tym moje naturalne włosy są koloru średni blond, obecnie mam większość włosów czarnych a na górze ciemno brązowe bo odrosty farbowałam już na inny kolor bo chcę bardzo wrócić do rudego koloru który miałam jakiś czas temu, czy po tym produkcie uda mi się wrócić do rudego?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 14:56   #132
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Thumbs down Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Hmm chyba najprościej wrócić do rudego skoro po ściąganiu włosy nabierają właśnie takiego odcienia
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 14:59   #133
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

w sumie racja, tylko ile bym musiała tego zużyć? na stronie napisali ze do 30cm włosów potrzebne są 3 zestawy, więc pewnie do moich 4 albo 5.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:21   #134
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

kiedy jeszcze było w buteleczkach 75ml starczyło mi to na włosach do ramion na 3 razy. Ogolnie miałam wrażęnie ze na stronce podają zaniżone wartości
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:38   #135
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

w takim razie myślę że 4 saszetki by starczyły, chociaż mam jeszcze pewne obawy co do dekoloryzacji bo rok temu miałam ściągany kolor w profesjonalnym salonie loreala i fryzjer na szczęście ściągał mi kolor(wtedy czarny) tylko z kilku pasm włosów i pofarbował mi je na kolor zbliżony do mojego naturalnego i od tego czasu te pasma są moją udręką bo kiedy próbuje je rozczesać po myciu to okrutnie się plączą i są niestety słabsze od reszty włosów, nie wiem jakiego środka użył fryzjer ale byłam i nadal jestem niezadowolona z takiego efektu bo wydałam wtedy fortunę na włosy. Jednak po przeczytaniu opinii na forum i na stronie producenta chyba nie muszę się obawiać takiego efektu, prawda?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:50   #136
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

z tego co ja się dowiadywałam dekoloryzacja w salonie to zazwyczaj "całkowite wypalanie pigmentu" (nie wiem jak to nazwać). Elgon rusza tylko sztuczny pigment na jakiejś innej zasadzie. Pytałam w salonach o elgon to robili wielkie oczy twierdząc ze nie da się przeprowadzić takiej deloryzacji zeby nie usunąć także naturalnego pigmentu
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:22   #137
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

czyli wszystko jasne jak tylko będę przy kasie to robie sie na rudzielca jak to dobrze że wymyślili coś takiego. wcześniej szukałam pomocy tylko w salonach ale nie dość że ich dekoloryzacja niszczy włosy to jeszcze jest bardzo kosztowna, słyszałam też że samodzielna dekoloryzacja jakimiś środkami może być niebezpieczna dlatego moim jedynym wyjściem było czekanie aż włosy odrosną ale przy takiej długości czeka się latami. dzięki za informacje
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:15   #138
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Większość z was pisze że po elgonie wam ściemniały włosy, a jakby zaraz po dekoloryzacji nałożyć rozjaśniacz? tzn chodzi mi konkretnie o garniera E0, jest on wg mnie delikatny bo ostatnio robiłam nim włosy, trzymałam 30minut tak jak było na ulotce i naprawde nie czuje różnicy w strukturze moich włosów a po rozjaśniaczu raczej włosy ciemnieć nie powinny pozdrawiam i czekam na opinie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:08   #139
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mnie po elgonie nie sciemnialy wlosy bo od razu zostala nalozona farba jasny blond. Minelo juz kilka dni i wlosy sa nawet jasnijesze bo farba sie leciutko sprala.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 10:01   #140
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Talking dekoloryzacja elgonem

No dziewczyny, tak się naczytałam o tym elgonie i w końcu go zamówiłam jak będę już po zabiegu to umieszczę zdjęcia przed i po powinien mi przyjść w tym tygodniu bądź na początku następnego nie moge się już doczekać hihi
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 12:42   #141
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
Polecam dekoloryzator Elgon Color Assist, jest doskonały! Włosy mam piekne, nie są w żadnym wypadku zniszczone. Oto porównanie: zdjęcie 1 to włosy przed a zdjęcie 2 to włosy po dekoloryzacji i nałożeniu koloru piaskowy blond.

Ile razy rozjaśniałas tym włosy??? Bo to chyba nie jest efekt po pierwszej dekoloryzacji....(suer kolor)

Pozdrawiam,
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:34   #142
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez sywii Pokaż wiadomość
Ile razy rozjaśniałas tym włosy??? Bo to chyba nie jest efekt po pierwszej dekoloryzacji....(suer kolor)

Pozdrawiam,
nie chce się wtrącać, ale z tego co czytałam na innych postach to tylko raz

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Mnie po elgonie nie sciemnialy wlosy bo od razu zostala nalozona farba jasny blond. Minelo juz kilka dni i wlosy sa nawet jasnijesze bo farba sie leciutko sprala.
A możesz pokazać zdjęcia przed i po dekoloryzacji elgonem?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 19:44   #143
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez sywii Pokaż wiadomość
Ile razy rozjaśniałas tym włosy??? Bo to chyba nie jest efekt po pierwszej dekoloryzacji....(suer kolor)

Pozdrawiam,
To jest efekt jednej dekoloryzacji i farbowania na piaskowy blond
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:13   #144
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

No dobra, jestem prawie zdecydowana, ale...
Aktualnie rozjaśniaczami i farbami blond schodzę na coraz jaśniejsze kolorki, stopniowo i powolutku. Moim docelowym kolorem ma być średni/ ciemny blond 'mysi' = zimny odcień, dlatego planowałam rozjaśnić się do platyny i wtedy myśleć co dalej. I teraz tak: jak użyję Assist'a to jaki kolor +- mi może wyjść? I jaką farbę później by uzyskać efekt chłodnego średniego blondu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_57787(2).jpg (58,7 KB, 196 załadowań)
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 09:57   #145
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Camille Pokaż wiadomość
No dobra, jestem prawie zdecydowana, ale...
Aktualnie rozjaśniaczami i farbami blond schodzę na coraz jaśniejsze kolorki, stopniowo i powolutku. Moim docelowym kolorem ma być średni/ ciemny blond 'mysi' = zimny odcień, dlatego planowałam rozjaśnić się do platyny i wtedy myśleć co dalej. I teraz tak: jak użyję Assist'a to jaki kolor +- mi może wyjść? I jaką farbę później by uzyskać efekt chłodnego średniego blondu?
No zaraz...jeżeli to jest Twój aktualny kolor to ocb? Elgon Ci tego nie weźmie. Jak użyjesz Elgonu to wyjdzie Ci nie mniej nie więcej tylko ten sam kolor, któy masz teraz.
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:28   #146
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Favourites dlugo trzymalas ten Elgon? Bo ja mialam mniej ruszone wlosy niz Ty i przyznam, ze myslalam, ze skoro Tobie wyszlo za jednym razem takie jasne to mnie tymbardziej. A kladlam farbe bardzo jasna.

To sa moje rezultaty. Przed i po.


monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:00   #147
zembiastazenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

kurcze a ja chcialam miec taki pomaranczowy ognisty i farbowalam henna a wlosy przed ogolnie mialam takie troche ciemniejsze i nierowne i ta henna tylko odrosty zlapala i teraz juz tak po 2 miesiacach sie wymyla i nie wiem czy ten elgon by zadzialal:/
zembiastazenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:33   #148
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
No zaraz...jeżeli to jest Twój aktualny kolor to ocb? Elgon Ci tego nie weźmie. Jak użyjesz Elgonu to wyjdzie Ci nie mniej nie więcej tylko ten sam kolor, któy masz teraz.
Czyli by zejść na jeszcze jaśniejszy kolor zostaje mi jedynie rozjaśniacz?
A biega o to, że chce mieć średni blond, ale w zimnym odcieniu. Jakąkolwiek farbę nie położę, jakiego rozjaśniacza nie użyję- wychodzi ciepły kolor Więc jestem nieco w martwym punkcie i już nie wiem za bardzo co robić
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:38   #149
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

nie wiem czy dobrze poradzę ale chyba żeby zejść na zimny odcień to w tym pomoże fioletowa płukanka...
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:12   #150
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Question Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam.
Też mam problem z czarnym na głowie. Na krótkich włosach wyglądał super bo ścinałam włoski na męsko, ale teraz po zapuszczeniu wygląda ohydnie ... Końcówki czarne a od skóry głowy 5-6 cm brązu którym chciałam zejść z tego czarnego... Więc mam dwa kolory włosów + odrost w kolorze "mysi ciemny blond" ! Raz ściągałam kolor na krótkich włosach ale wyszedł jakiś beznadziejny rudo-pomarańczowo czerwony po nałożeniu farby ciemny blond, więc po wyjściu od fryzjera udałam się do drogerii i znów ciach na ciemny. Teraz czytam na forum o Color Assist i chyba spróbuję. Mam nadzieję że zejdzie bo chciałabym uzyskać ciemny blond. I teraz zastanawiam się jakiej farby urzyć by nie wyszedł znowu za ciemny. Proszę o poradę, bo znając sprzedawczynie w drogeriach to nie mam na co liczyć.
Pozdrawiam Daga.
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.