Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-05, 16:50   #3391
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Tak, śliczna !
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 18:15   #3392
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Jaka baza dla stylu klasycznego?

Cytat:
Napisane przez tessa16 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie ostatnio zrobiłam porządek w szafie. Pozbyłam się wszystkich ubrań, których nie lubiłam i były nie w moim stylu. Teraz już jestem bardziej określona - może ktoś pamięta moje rozkminy na temat "jak znaleźć swój styl?" Teraz już chyba go określiłam, ale zastanawiam się jakie dodatki i rzeczy bazowe powinnam dokupić.


Mój styl jest dość kobiecy/ dziewczęcy . Lubię koszule z delikatnych materiałów ale nie takie dopasowane - bardziej lejące i luźniejsze. Najczęściej noszę czarne spodnie rurki, choć często ubieram też sukienki i spódnice. Lubię klasyczne eleganckie, ale prawdziwie kocham takie inspirowane stylem vintage/boho. Nie chodzę z piórami w głowie - na sukienkach połączonych z kowbojskimi botkami się kończy Do takiego stroju, niezależnie czy koszula czy sukienka, dobrać lubię długi naszyjnik. W tym czuję się najlepiej. Na górę marynarka lub dżinsowa katana.


Codziennie nie jestem w stanie się tak ubierać, ale kocham to dlatego kowbojki stały się już moim znakiem rozpoznawczym. Przemycam je do prawie każdej możliwej codziennej stylizacji.
Dodatkowo lubię prosty i dość klasyczny styl. Marynarka, delikatny sweterek, baleriny, lordsy, srebrny zegarek na nadgarstku.




Jak połączyć te dwie miłości żeby nie musiały byś stricte rozgraniczane - dzisiaj klasyka, jutro- bardziej romantycznie. Mam już pomysł na siebie, ale nie wiem jak go ugryźć. Tak żebym była w całości z tym co lubię xd Czy jestem już dość sprecyzowana, czy dalej misz masz?
Tessa, a czy koniecznie musisz być sprecyzowana?
Nikt nie odpowie Ci na pytanie, jak masz być "w całości w tym, co lubisz". TY masz wiedzieć, co lubisz i w czym dobrze się czujesz. Nie ma recepty "ubieraj się tak i tak", bo nic nie będzie na Tobie dobrze wyglądać, jeśli nie będziesz się w tym czymś dobrze czuć. Z Twojego opisu wynika, że tak naprawdę wiesz, co lubisz nosić, odpowiadasz sobie tak naprawdę sama, więc w czym my Ci mamy pomóc?

Jeśli chodzi jednak o jakieś rady, to:

- określ, przynajmniej mniej więcej, swój typ sylwetki. Nie wszystko każdemu pasuje, serio. Znajdź swój typ, poszukaj w internecie fasonów, które są do niego rekomendowane, a przede wszystkim: próbuj i przymierzaj. Nie bierz niczego za pewnik, to, że Trinny i Suzannah uważają, że dany ciuch u Ciebie się sprawdzi, nie znaczy jeszcze, że na 100% właśnie tak będzie. Jeśli coś kupujesz, naprawdę, zarezerwuj sobie trochę czasu na przymiarki, w ten sposób nie tylko sprawdzisz, czy coś na Tobie leży, ale też, czy rzeczywiście dobrze się w tym czujesz i czy ogólnie się sobie w takim zestawieniu podobasz. Wiem - rada megaoczywista, ale naprawdę znam dużo osób, które wybierają ciuchy bardzo pochopnie i potem tego żałują.

- próbowałaś spodni z wysokim stanem? Ja je bardzo lubię, bardzo fajnie podkreślają sylwetkę. W sklepach jest ich pełno, w różnych wariantach: jasne, ciemne, jeansowe i nie-jeansowe, z przetarciami lub gładkie, rurki albo popularne ostatnio mom jeans - próbuj, może u Ciebie też się sprawdzą, a zawsze to coś nowego i jak dla mnie, to zestaw: koszula (oczywiście, do środka!) + spodnie z wyższym stanem wygląda bardziej nonszalancko i mniej sztampowo (nawet mimo tego, że taki look to dość częsty widok) niż spodnie ze "zwykłym" stanem i koszula na wierzch.

- masz białą koszulę? Jeśli nie, zastanów się nad jej zakupem. To bardzo uniwersalny ciuch, założysz i do elegantszych i do trochę bardziej casualowych. Nie chodzi mi o taką "biurową", formalną białą koszulę, ale właśnie taką bardziej lejącą, luźniejszą - coś tak ta, ta, ta czy ta . Nie musi być to taka typowa, wybijająca się, jaskrawa, śnieżna biel (ten kolor też nie wszystkim pasuje), tylko trochę bardziej złamane odcienie bieli: kredowy, mleczny, kość słoniowa - wszystko jedno. Warto mieć taki ciuszek, bo wykorzystasz do wieeelu stylizacji. Serio, przydaje się.

- jeśli nie chcesz wydawać dużo kasy na buty, wybieraj raczej te w klasycznych fasonach i kolorach: czerń, nude, popiel, szary, ewentualnie biel (np. białe trampki, choć to już nieco mniej praktyczne)

- myślałaś o spodniach w jakimś innym kolorze niż klasyczny "jeansowy" lub czarny? Niekoniecznie musi to być krwista czerwień, ale np. bordo, ciemna zieleń, chabrowy. Zawsze to coś innego.

- spódniczki z guzikami o lekko trapezowym kroju. Pełno ich teraz i moim zdaniem, są bardzo ładne i praktyczne. Sprawdzą się zarówno w nieco bardziej wyjściowym czy romantycznym wydaniu, jak i casualowo-sportowym, do płaskich butów (baleriny, lordsy czy trampki będą bardzo ok), jak i na obcasie - tu masz przykład. Sprawdzą się wobec tego i latem, i zimą, bo spokojnie możesz nosić do nich również rajstopy i botki lub kozaki, z kurtką czy płaszczem też nie będą się "gryzły".

- fajne są też proste, jeansowe sukienki. Tak jak wyżej: wykorzystasz na wiele okazji i przez cały rok. Na przykład taka jak ta, ta czy ta


Hmm, nie wiem, co jeszcze, bo nie mówię - z Twojego posta nie wynika, czego tak naprawdę od nas oczekujesz. Tyle mi na razie przyszło, tak na szybko, do głowy.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 18:16   #3393
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

myslalam o dlugiej kamizelce
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 18:56   #3394
YourLittleM
ZrobToSama
 
Avatar YourLittleM
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 22
Smile Dot.: co mozna zniego zrobic

Można zdjąć czarny pasek, a całość skrócić - będzie kurtka .
__________________
ZrobToSama.pl
DIY, pomysły, inspiracje
YourLittleM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 19:03   #3395
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

ile takie przerobki moga kosztowac
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 19:25   #3396
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: co mozna zniego zrobic

Najlepiej przestań kupować rzeczy, które nie nadają się do noszenia
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 19:28   #3397
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Po waszych wypowiedziach jakoś mi lepiej, bo w pierwszej chwili dałam się ponieść emocjom i zamówiłam tę spódnicę a potem pomyślałam, że będę wyglądać jak przerośnięta księżniczka z kinderbalu w przedszkolu
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 19:34   #3398
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna zniego zrobic

kupuje to co mi sie podoba
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 23:27   #3399
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: co mozna z niego zrobić

To po co chcesz te ubrania przerabiać, skoro Ci się podobają? I po co potrzebujesz opinii innych?
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 23:30   #3400
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Jest genialna. Bardzo mi się podobają takie spódnice, ale niestety nie mam warunków do noszenia ich, bo właśnie wyglądałabym jak z kinderbalu (1,53 m w kapeluszu )
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 00:07   #3401
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Jest śliczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 08:27   #3402
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: co mozna z niego zrobić

oddać do schroniska dla zwierząt
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 08:46   #3403
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Ok, oczywiście przyjmuję to do wiadomości, że każdy może mieć własne zdanie Nie oczekiwałam, że od razu przytakniecie, ale spodziewałam się korzystniejszych opinii. Niemniej jednak bluza dzisiaj do mnie doszła- sugerując się waszym zdaniem postawiłam na prostotę i wybrałam klasyczną szarą zakładaną przez głowę. Nie wiem jak będzie z jakością po kilku praniach, ale póki co wydaje się być w porządku. Nitki nie wyłażą, pod spodem ma cieplutkiego "miśka" z polaru, jest dość gruba, więc podejrzewam, że na jesienne warunki atmosferyczne będzie w sam raz. Rozumiem, że niektóre z was miały kiepskie doświadczenia z denleyem, co mnie trochę przeraziło, ale na ten moment muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z wyboru akurat tego zakupu Mimo wszystko dziękuję za wasze odpowiedzi. Postaram się zdać relację jak sytuacja wygląda po upraniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14284875_1114352318632465_453602983_o.jpg (147,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14215592_1114352268632470_1672462047_o.jpg (163,4 KB, 15 załadowań)
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 09:34   #3404
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jest genialna. Bardzo mi się podobają takie spódnice, ale niestety nie mam warunków do noszenia ich, bo właśnie wyglądałabym jak z kinderbalu (1,53 m w kapeluszu )
moja znajoma, która ma tyle wzrostu co ty, kupiła taką kieckę w zara kids oczywiście jakąs wersję bez księżniczek, wróżek i brokatów, bo jednak ma na karku 33 lata i poza kinderbalem własnego dziecka nie miałaby jej gdzie założyć, ale właśnie z racji skromnych gabarytów prawie wyłącznie robi zakupy w tej samej części sklepu, co jej córka niemniej jednak - kupiona kiecka ma długość jak trzeba
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 10:30   #3405
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
moja znajoma, która ma tyle wzrostu co ty, kupiła taką kieckę w zara kids oczywiście jakąs wersję bez księżniczek, wróżek i brokatów, bo jednak ma na karku 33 lata i poza kinderbalem własnego dziecka nie miałaby jej gdzie założyć, ale właśnie z racji skromnych gabarytów prawie wyłącznie robi zakupy w tej samej części sklepu, co jej córka niemniej jednak - kupiona kiecka ma długość jak trzeba
Sama też tak robię. Bardzo wygodne przy spodniach (jakichś najzwyklejszych, na 2-3 sezony), bo nie muszę skracać
Ale w sumie nie pomyślałam o tym, że mogłabym spotkać na dziecięcym taką spódnicę bez brokatów i w zadowalającym kolorze.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 10:36   #3406
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez anulka1234567 Pokaż wiadomość
Ok, oczywiście przyjmuję to do wiadomości, że każdy może mieć własne zdanie Nie oczekiwałam, że od razu przytakniecie, ale spodziewałam się korzystniejszych opinii. Niemniej jednak bluza dzisiaj do mnie doszła- sugerując się waszym zdaniem postawiłam na prostotę i wybrałam klasyczną szarą zakładaną przez głowę. Nie wiem jak będzie z jakością po kilku praniach, ale póki co wydaje się być w porządku. Nitki nie wyłażą, pod spodem ma cieplutkiego "miśka" z polaru, jest dość gruba, więc podejrzewam, że na jesienne warunki atmosferyczne będzie w sam raz. Rozumiem, że niektóre z was miały kiepskie doświadczenia z denleyem, co mnie trochę przeraziło, ale na ten moment muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z wyboru akurat tego zakupu Mimo wszystko dziękuję za wasze odpowiedzi. Postaram się zdać relację jak sytuacja wygląda po upraniu
No ta na pewno jest lepsza z wyglądu. Mój chłopak by jej nie nosił co prawda, ale to już zależy od stylu. W każdym razie nie wygląda jak bluza dla "młodego gniewnego"
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 11:15   #3407
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

No to ja mam ponad 170 w każdych butach z lekkim obcasem mam prawie 180, czasem czuję że w spódnicy zwłaszcza takiej mogę przypominać stóg siana
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 13:17   #3408
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Jesli chodzi o buty to pasuja szpilki albo balerinki. Na gore skromna obcisla bluzka.



Choc generalnie nie moje klimaty. Mimo ze lubie czasem wlozyc dluga spodnice.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 13:42   #3409
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Mam w każdym razie nadzieję, że ta spodoba się Lubemu
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 15:10   #3410
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
No to ja mam ponad 170 w każdych butach z lekkim obcasem mam prawie 180, czasem czuję że w spódnicy zwłaszcza takiej mogę przypominać stóg siana
bez butów mam 179 i na codzień mykam w szpilkach. w takiej spódnicy zdecydowanie nie wyglądam jak stóg siana.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 15:50   #3411
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: co mozna z niego zrobić

Nos jak jest duza mgla czy opady sniegu by byc widoczna i latwo Cie znalesc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 16:07   #3412
sylwiapoznan1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: co mozna z niego zrobić

Moze i tak
sylwiapoznan1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 16:43   #3413
IsabelleLilo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Carmen Carrera

Drogie Wizażanki. Jedną z osób, które mnie inspirują jest Carmen Carrera. Co myślicie o jej wyglądzie, urodzie i stylizacjach? Zapraszam do komentowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg carmen1.jpg (109,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen2.jpg (22,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen3.jpg (22,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen4.jpg (24,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen5.jpg (49,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen6.jpg (96,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen7.jpg (68,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen8.jpg (59,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen9.jpg (19,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen10.jpg (39,1 KB, 4 załadowań)
IsabelleLilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 17:03   #3414
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Co sądzicie o spódnicach typu tutu (podobne do tych, które noszą baletnice)?

Zamówiłam niedawno tę przez internet i zastanawiam się czy nosić, czy nie będę wyglądała głupio (jestem szczupła i wysoka).

Tak, to jest hit! Ale, że nie wszystko co modne, podoba mi się, to bym nie założyła.
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 17:07   #3415
Karola_Wypych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Fajowa. Nosiłabym na pewno
Karola_Wypych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 17:27   #3416
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Po waszych wypowiedziach jakoś mi lepiej, bo w pierwszej chwili dałam się ponieść emocjom i zamówiłam tę spódnicę a potem pomyślałam, że będę wyglądać jak przerośnięta księżniczka z kinderbalu w przedszkolu
Dobre skojarzenie - mam wrażenie, że takie spódnice to przejaw niezaspokojonych marzeń z dzieciństwa o byciu księżniczką.

Przede wszystkim, gdzie ją można założyć? Jakkolwiek nie byłaby fajnie zestawiona nie pasuje mi ani do pracy ani do szkoły ani na co dzień... jedynie chyba na spacer by zrobić sobie w niej zdjęcia.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 17:48   #3417
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosiłybyście taką spódnicę?

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Dobre skojarzenie - mam wrażenie, że takie spódnice to przejaw niezaspokojonych marzeń z dzieciństwa o byciu księżniczką.

Przede wszystkim, gdzie ją można założyć? Jakkolwiek nie byłaby fajnie zestawiona nie pasuje mi ani do pracy ani do szkoły ani na co dzień... jedynie chyba na spacer by zrobić sobie w niej zdjęcia.
Do pracy może faktycznie niekoniecznie pasuje, ale na wszelkie niezobowiązujące wyjścia - na zakupy, na spotkanie ze znajomymi, na spacer, na kawę na mieście, na obiad. Właściwie poza sferą zawodową, to wszędzie można się pokazać w takiej spódnicy.

Mam wrażenie, że masz na myśli bardziej taką spódnicę:



Bo ona już faktycznie nie nadaje się na co dzień, ale taka z 1-2 warstwami tiulu jak najbardziej, moim zdaniem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 08:46   #3418
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

do jednej z moich prac - poszłabym w tiulówce bez krempacji. do drugiej, w której jestem szefem, raczej nie, bo tam oczekuję zdecydowanie bardziej profesjonalnego wyglądu

natomiast po pracy - zdecydowanie: na wszystkie koleżankowe kawki i spacery, na wszelkie wizyty u rodziny (ostatnio w czymś takim zaliczałam urodziny chrześniaczki), w wersji z trampkami - weekendowe wypady za miasto.

wiele zalezy również od samego upodobania do chodzenia w spódnicach. długo się nie mogłam przekonać, żeby ten rodzaj garderoby wybierać na czas wolny (wydawało mi się, że człowiek koniecznie musi do tego najwyższe szpile zakładać + "nóżki razem, panienko" z tyłu głowy), a potem się okazało, że są różne długości spódnic, różne wysokości szpilek i że wcale nie wyglądam w tym grubo.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 08:56   #3419
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

To tak jak przekonanie, że sukienka to jest "na wyjście", a jest tyle ich rodzajów, że można przebierać między zupełnie codziennymi, takimi na pomniejsze wyjścia, koktajlowymi i balowymi kieckami.
A nie ma dla mnie nic bardziej wygodnego niż na szybko narzucić na siebie sukienkę, założyć do niej trampki/tenisówki/sandały (teraz - latem) i jestem gotowa do wyjścia. Bo odchodzi problem "a czy góra z dołem do siebie pasują? a może inna bluzka będzie wyglądać lepiej?"
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-11, 23:19   #3420
olek2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Co sądzicie o mężczyznach w kardiganach ?.

Witam drogie panię i panowie zwracam się z prośbą o poradę odnośnie swetrów rozpinanych inaczej zwanych kardiganem.
Chciałbym się poradzić czy kardigan jak na zdjęciu będzie odpowiedni dla osoby która ma ukończone 29 lat.
Jestem osobą szczupłą lubię niekiedy ubrać się bardziej elegancko wybór wtedy pada standardowo na klasyczne koszule zazwyczaj eleganckie do tego w chłodniejsze dni wybieram swetry z wycięciem w serek, ostatnio zastanawiam się jednak nad kardiganem, jakie jest wasze zdanie?.

olek2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.