Najlepszy krem BB/CC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-07, 11:09   #1
Detmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 3

Najlepszy krem BB/CC


Witam wszystkich, ponieważ nadchodzą ciepłe dni wzięłam się za poszukiwanie idealnego kremu BB/CC i będę wdzięczna za jakieś polecajki

Podstawowe wymagania
- bardzo , bardzo jasny - mam bardzo jasną cerę, wpadającą w różowe tony więc większość kremów które znalazłam są dla mnie po prostu za żółte. Kiedyś używałam kremu BB z Under Twenty 00, ale już nigdzie nie mogę go znaleźć.
- odpowiedni dla skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej.
- nie za drogi najlepiej tak do 20 zł, ale jak się nie da to się nie da
- dostępny stacjonarnie najlepiej hebe/rossman (ale znowu, jak się nie da to się nie da )

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc ^^
Detmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-09, 13:46   #2
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 122
Dot.: Najlepszy krem BB/CC

Nie do końca BB, ale Maybelline ma jasne kolory podkładów
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-14, 16:40   #3
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 348
Dot.: Najlepszy krem BB/CC

Jeśli zależy ci na niskiej cenie, polecam Ci jednak rozejrzeć się w drogeriach internetowych (makeup.pl, elnino, e-glamour, notino, ezebra itp.). Najpierw dobierz stacjonarnie w hebe lub rossmannie konkretny produkt i odcień, a dopiero potem zamawiaj identyczny w necie. Możesz też zaczekać na dzień darmowej dostawy, odebrać paczkę w punkcie darmowego odbioru - wbrew pozorom koszty przesyłki mogą być zerowe. A nawet z dostawą wyjdzie o wiele taniej niż stacjonarnie.

W ten sposób kupisz produkty z L'Oreal, Max Factor, Bourjois dosłownie za 20 zł. A to jest naprawdę o niebo lepsza jakość niż Under 20.

I jak wyżej: ja bym na Twoim miejscu przemyślała, czy to na pewno musi być krem BB/CC. Miałam z Max Factor podkład w słoiczku, który był niesamowicie lekki i naturalny na skórze - szczerze to żaden krem BB nie ma do niego podjazdu. Leciutkie podkłady w pełnej gamie kolorystycznej znajdziesz teraz prawie z każdej marki średniopółkowej. Możesz też po prostu wymieszać podkład z kremem, którego używasz, i krycie będzie mniejsze.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 15:14   #4
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 135
Dot.: Najlepszy krem BB/CC

Mi się dobrze sprawdzał CC z Hean i chyba był jaśniejszy od BB z Mishy.
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-24, 17:54   #5
Julka_051
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy krem BB/CC

Hejka! Dużymi krokami zbliżamy się do lata😍, upalne dni w których chcemy zrobić makijaż ale podkład jest zbyt ciężki? Chcę wam polecić moje ulubione kremy BB i CC!

Zacznę od tego że mam skórę tłustą z niedoskonałościami, długo szukałam czegoś co będzie dla mnie idealne… Znalazłam mój HIT którego używam nie tylko latem ale także zimą. Missha M Perfect Cover to mój ulubieniec do noszenia na codzień. Jego plusem są napewno pielęgnujące właściwości, mianowicie ma on zapewnić dosyć dobrą ochronę SPF 42, również swietnie nawilża i daje nam efekt tak zwanego glass skin (dodam że ja przy cerze tłustej nigdy nie lubiłam tego efektu, tutaj się zakochałam), ma on również ma poprawiać jędrność naszej cery, ale raczej tutaj postawiła bym na odpowiednią pielęgnację . Chciała bym dodać fragment o cienie bo też jest bardzo atrakcyjna jak za tak świetny produkt, za 20ml najtaniej znalazłam go na ceneo za 26,99zł. Podsumowując, jestem zachwycona tym produktem mimo że miałam obawy że będę się w ciągu dnia bardzo się wyświęcać, byłam w błędzie bo ten krem BB jest naprawdę wspaniały!

(są dwie wersje tego kremu BB mniejsza o pojemności 20ml, większa 50ml)





Kolejnym świetnym kremem BB jest Bourjois Healthy Mix, jest on również świetny na codzień ma działanie nawilżające (producent obiecuje nawilżenie przez 24h) , ma bardzo lekkie i świetliste wykończenie a jako ciekawostkę mogę wam powiedzieć że w połączeniu z podkładem od Estée Lauder daje nam bardzo fajny efekt! Ciężką konsystencja w połączeniu z delikatną nawilżającą formułą daje nam efekt zmiękczenia gęstej formuły. Mamy tutaj średnie krycie , ale pamiętajmy że to jest krem BB, a nie podkład .

Koszt tego wspaniałego kremu BB na internecie to ok. 30zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4433.jpg (46,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4432.jpg (39,3 KB, 0 załadowań)
Julka_051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-26, 21:58   #6
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 135
Dot.: Najlepszy krem BB/CC

Kiedyś Missha miała jeszcze jaśniejsze kolory.. Pamiętam, że była 13 i chyba 18/19? Coś takiego na pewno. Nie wiem czy one są nadal dostępne gdzieś w świecie, ale w PL nie widziałam ich nigdzie.
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 22:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.