Największa wada sportu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 14:20   #1
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Talking

Największa wada sportu...


Mam pytanie do tych doświadczonych dziewczyn

Jestem maniaczką sportu już od wielu lat. Dni, w które nie ćwiczę, są naprawdę rzadkością
Nie robię tego po to, żeby schudnąć, ale z pasji.

Przez trzy lata trenowałam bieganie, był to mój "sport przewodni";-) Problem w tym, że bardzo zmniejszyły mi się piersi. Naprawdę BARDZO...reszta mojej sylwetki jest typowo sportowa i akceptuję ją, z tym właśnie jednym wyjątkiem..
Dobrze, że ktoś kiedyś wymyślił staniki

Problem w tym, że nie mam zamiaru rezygnować ze sportu tylko z tego powodu, a jednocześnie boję się, co będzie dalej...mam biuścik jak dziewczynka Ciągle ćwiczę, ale ta myśl mnie dręczy..

Które ćwiczenia pomogą? Niedługo będę musiała ostro pakować na klatkę;-) mam kolegę, który po ćwiczeniach na siłowni ma już prawie taki 'biust' jak ja
__________________
Nic nie jest niemożliwe!
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 14:37   #2
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Największa wada sportu...

ja tez jestem maniaczka sportu ale biust mi nie maleje moze zacznij ćwiczyć klatke z dużym obciązeniem wyciskanie, rozpietki może to Ci pomoże
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:25   #3
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Największa wada sportu...

Też o tym myślałam, ale boję się efektu wiadome, że ćwiczenia siłowe (szczególnie te z dużym obciążeniem) powodują przyrost mięsni, no a piersi to tłuszczyk tylko...
__________________
Nic nie jest niemożliwe!
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 18:19   #4
agnieha_bb
Raczkowanie
 
Avatar agnieha_bb
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
GG do agnieha_bb
Dot.: Największa wada sportu...

to tak jak ja.... od malego byłam bardzo aktywna sportowo i teraz juz sa tego efektu w postaci smallllllluśkiego biustu nie wiem czy cwiczac klate nie doprowadzisz do calkowitego spalenia sie tłuszczyku z biustu i czy nie bedzie gorzej niz jest.... chociaz moze biust nei moze sie wiecznie pomniejszac, miejmy nadzieje
__________________
agnieha_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 18:31   #5
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Największa wada sportu...

Właściewie to ciekawy temat. Ja również ćwiczę ale od krótkiego czasu, dieta spowodowała że mam teraz mniejszy biuścik. I co teraz? Może ktoś wie coś na ten temat?
Czy ćwiczeniami da się je jakoś wypracować? By resztki biuściku uniosły się do góry i wypukliły - wtedy bedzie wydawal sie większy..
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 10:54   #6
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: Największa wada sportu...

ale jak najbardziej się da, a poza tym ćwiczeniami siłowymi raczej trudno jest spalić tluszcz, rób kilka powtórrzeń na dużym obciążeniu, a mięśnie urosną, piersi się podniosą i uwypuklą
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:31   #7
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Największa wada sportu...

Cytat:
Napisane przez bietka
ale jak najbardziej się da, a poza tym ćwiczeniami siłowymi raczej trudno jest spalić tluszcz, rób kilka powtórrzeń na dużym obciążeniu, a mięśnie urosną, piersi się podniosą i uwypuklą
ooo to mnie uspokoiłaś kobietko
Myślałam, ze już tak to pozostanie.
Obwisnięte piersi po diecie niezbyt wyglądają zadowalająco..
Ja mam hantelki po 1,25 jeden. Ale musze ćwiczyć w domku - nie mam możliwości jechac na siłownię. Więc ćwiczę w domu. Niewiem czy odpowiednio dobrze ćwiczę tzn chodzi mi o ćwiczenia z hantelkami na leżąco opuszczam ręce na boki najniżej nad ziemią i podnosze znowu do góry i złączam nad sobą - jak myślisz bietka czy to dobre ćwiczenia na piersi? I czy ręce powinny być wyprostowane przy opuszczaniu czy lekko zgięte?
Dziękuję pozdrawiam
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.