Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 16:59   #541
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Fluid bo bardzo jasnej cery. Jaki???

Jest wątek o jasnych podkładach, tam na pewno będzie sporo wskazówek
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 17:21   #542
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Fluid bo bardzo jasnej cery. Jaki???

Cytat:
Napisane przez onewhitesensation Pokaż wiadomość
hej wszystko zalezy od krycia, czy chcesz efekt zmatowienia, rozświetlenia itp.
Jasne odcienie ma Affinitone Maybelline, który przy okazji mowiąc mam i używam go. Lekka formuła, średnie krycie i bardzo ładnie wygląda na twarzy. Jeśli chcesz bardzooo bardzooo kryjący podkład nawet jasne odcienie ma Revlon Colorstay. Z matujących podkładów jasne odcienie ma Rimmel.
jest wątek zbiorczy o podkładach do jasnych cer. Wyszukiwarka nie gryzie
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:28   #543
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Fluid bo bardzo jasnej cery. Jaki???

Cytat:
Napisane przez onewhitesensation Pokaż wiadomość
hej wszystko zalezy od krycia, czy chcesz efekt zmatowienia, rozświetlenia itp.
Jasne odcienie ma Affinitone Maybelline, który przy okazji mowiąc mam i używam go. Lekka formuła, średnie krycie i bardzo ładnie wygląda na twarzy. Jeśli chcesz bardzooo bardzooo kryjący podkład nawet jasne odcienie ma Revlon Colorstay. Z matujących podkładów jasne odcienie ma Rimmel.
Wg mnie rimmel ma same pomarańczowe odcienie i nic jasnego.
Co do tytułu wątku to jest już taki zbiorczy gdzieś, ale nie mogę go teraz znaleźć w swoich subskrybowanych.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:48   #544
asim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Witam wszystkie bladolice
Również należę do tego grona

Dziś nabyłam podkład L'oreal True Match w kolorze N1 ivory. Ma się wtapiać w cerę, zobaczymy.

W drogerii napaliłam się na Healthy Mix w odcieniu 51 - po nałożeniu na szyję idealnie się wpasował, czuję, że byłby mój - niestety mieli tylko tester - pełnej buteleczki na półce brak
True Match w porównaniu do HM choć w tonacji neutralnej jest lekko różowawy, HM to taki idealny beż. Szkoda, ze go nie było, choć zaoszczędziłam prawie 20zł i tak wyszłam lekko rozczarowana.
Podkładu potrzebuje "na już", wiec wyjścia nie miałam, ale następnym razem zapoluje na HM

Moją uwagę zwrócił też Burżuj 123, ale mimo tego samego oznaczenia koloru (51) był niestety ciemniejszy.

To jawna dyskryminacja bladolicych, aż tak biała nie jestem, co widać po tym, że pasuje mi HM, a i tak mam problem z wyborem czegoś dla mnie

Skopiowałam sobie listę z pierwszej strony i z całego tego spisu mieli tylko 3 czy 4 podkłady.
asim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:06   #545
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej, ja mam i N1 z TM i 51 z HM - ten drugi jest zdecydowanie ciemniejszy. N1 to do tej pory najjaśniejszy podkład drogeryjny z niższej półki, który udało mi się przetestować. Co do samych podkładów - to zależy, czego oczekujesz - HM jest bardzo lekki, krycie ma bardzo delikatne, w zasadzie tylko wyrównuje koloryt. TM też jest lekki, ale mnie trochę wysuszył i nieestetycznie się ścierał, a na dodatek zaczął się na mnie utelniać :P jeśli potrzebujesz konkretnych informacji, to pisz, chętnie pomogę
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:26   #546
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Bardzo proszę o pomoc w doborze podkładu

Moja cera jest w tonacji oliwkowo-żółtej (chłodna - zielona żółć), w związku z czym większość ogólnodostępnych podkładów na moim poziomie jasności jest dla mnie zbyt różowa.

Szukam niezbyt drogiego (tak do 50 zł - włączając w to allegro) podkładu kryjącego (i najlepiej matującego) do tłustej cery - całkiem nieźle pasuje mi Revlon Colorstay w odcieniu 150 Buff - tyle, że mam "starą" wersję 16h, a wyczytałam na forach, że "nowa" wersja 24h mniej kryje i nie matuje, a także ciemnieje (obeszłam kilka drogerii, gdzie ten podkład jest dostępny, ale testery były tylko ze starej wersji).

Z innych jasnych podkładów - Pharmaceris intensywnie kryjący 01 jest dla mnie zbyt różowy, a Bourjois Healthy Mix i Flower Perfection (oba w odcieniu 51) - zbyt pomarańczowe (nie znoszę tej pomarańczowości w podkładach, to jest chyba jeszcze gorsze niż wybijające różowe tony ). Stosowałam też minerały - m.in. EDM Fawn, Lucy Minerals Pale Olive, Pixie Cosmetics Sinnie 1 i Tinkerbell 1 (odcienie były ok, ale generalnie minerały na mojej cerze były nietrwałe - szybko się warzyły - prawie 2 lata się z nimi męczyłam i w końcu postanowiłam wrócić do normalnych podkładów).

Po przejrzeniu wizażowych wątków na temat jasnych i żółtych podkładów, mam kilka typów (prosiłabym o weryfikację):
- Gosh x-ceptional wear - tylko nie wiem, jaki odcień - oglądałam w necie swatche 11 i na niektórych wpada w żółć, a na innych w róż , natomiast co do 12 - to nie wiem, czy nie będzie za ciemna i zbyt pomarańczowa (tak ja wspominałam najbliżej ideału co do koloru i poziomu jasności jest Revlon Colorstay 150 Buff)
- Revlon Photoready Airbrush Mousse Vanilla (mam próbkę zwykłego Photoready w tym odcieniu, ale przeszkadzają mi zawarte w nim świetliste drobinki, podobno Airbrush jest mniej błyszczący, ale nie wiem, jak z kryciem)
- LOREAL TRUE MATCH SUPER - BLENDABLE MAKEUP (wersja amerykańska) - W1 Porcelain
- Catrice Infinite Matt 010 Light Beige
- czytałam także o jasnych Inglotach AMC LW100 i 200 - ale podobno z kryciem jest kiepsko

Doradzicie coś?

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2012-05-13 o 20:28
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:43   #547
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Vanillka revlona do mnie leci, będę miała ją w poniedziałek lub we wtorek. To Ci napiszę jak z kryciem itp.
Niestety nie mam porównania z photoready, ale ramy dadę.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 20:54   #548
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Vanillka revlona do mnie leci, będę miała ją w poniedziałek lub we wtorek. To Ci napiszę jak z kryciem itp.
Niestety nie mam porównania z photoready, ale ramy dadę.
Dziękuję i czekam na recenzję.

Na inne sugestie i uwagi też jestem otwarta, bo szczerze mówiąc nie chcę wywalić kasy na kolejny podkład który będzie za ciemny/za różowy/za pomarańczowy oraz w ogóle nie będzie kryl i po krótkim czasie spłynie z twarzy - czy tak dużo wymagam...
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:33   #549
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Catrice wygląda bardzo podobnie do revlonu 150
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:39   #550
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

biedronqa, z wymienionych przez Ciebie podkładów wyrzuć od razu Gosha. Porcelain jest zbyt chłodne, a natural za ciemne. Obawiam się, że Catrice też może być za ciemny.
Inglot krycie ma faktyczne delikatne, ale umiejętnie nakładany zawsze coś tam ukryje. Kolor faktycznie ładny, taki oliwkowy.
Jeśli masz możliwość to poszukaj w sklepach dosyć taniego podładu Perfecty Age Control. Najjaśniejszy odcień jest jasny jak na polskie standardy i dosyć żółty.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:37   #551
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja polecam podkład we fluidzie Sephory, Brightening & Hydrating Foundation, Ivory. Kolor jest jaśniutki, fajnie stapia się ze skórą. Krycie ma średnie jak dla mnie, ale mi więcej nie potrzeba - wyrównać koloryt, ewentualnie zakryć drobne zaczerwienienia. Dobrze się go nakłada (paluszkami) i moim zdaniem jest naprawdę wydajny, choć ja go malutko potrzebuję. Poza tym jeżeli nałoży się więcej i tak nie tworzy efektu maski. Plusem jest też pompka oraz to, że można ją odkręcić i tym samym wydobyć resztki podkładu do końca z opakowania. Poza tym rozświetla. Mnie delikatnie, ale dla niektórych pewnie będzie to problem, więc trzeba uważać. Suche skórki zdarza mu się podkreślać, ale ja zauważyłam to niezmiernie rzadko no i dla fanek podkładu trzymającego cały dzień ten się nie sprawdzi. Po ok połowie dnia trzeba zrobić poprawkę, ale dla mnie znowu to nie problem. Chyba tyle? Zapach ma normalny, mnie nie drażni, nawet jest przyjemny. Pozostawia skórę nawilżoną nawet po zmyciu go. Konsystencja również na plus. Minusem może być cena (ok 60zł/20ml). Wg mnie warto przetestować w Sephorze i się przekonać na własnej skórze

Dołączam załączniki. Sephorowy podkład plus próbka Vichy, ivory oraz Clinique even better 05 neutral. Moim zdaniem S. sprawdza się najlepiej. Jest najjaśniejszy (clinique to porażka xD). Vichy niby też ma jasny odcień po wyciśnięciu, ale na skórze ciemnieje i robi się pomarańczowy. Niestety nie do końca mój aparat chciał współpracować ==" (zawsze robi takie pomarańczkowe fotki xD)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkłady33.jpg (54,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkłady2.jpg (97,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkłady1.jpg (93,8 KB, 17 załadowań)
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 15:10   #552
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Ja polecam podkład we fluidzie Sephory, Brightening & Hydrating Foundation, Ivory. Kolor jest jaśniutki, fajnie stapia się ze skórą. Krycie ma średnie jak dla mnie, ale mi więcej nie potrzeba - wyrównać koloryt, ewentualnie zakryć drobne zaczerwienienia. Dobrze się go nakłada (paluszkami) i moim zdaniem jest naprawdę wydajny, choć ja go malutko potrzebuję. Poza tym jeżeli nałoży się więcej i tak nie tworzy efektu maski. Plusem jest też pompka oraz to, że można ją odkręcić i tym samym wydobyć resztki podkładu do końca z opakowania. Poza tym rozświetla. Mnie delikatnie, ale dla niektórych pewnie będzie to problem, więc trzeba uważać. Suche skórki zdarza mu się podkreślać, ale ja zauważyłam to niezmiernie rzadko no i dla fanek podkładu trzymającego cały dzień ten się nie sprawdzi. Po ok połowie dnia trzeba zrobić poprawkę, ale dla mnie znowu to nie problem. Chyba tyle? Zapach ma normalny, mnie nie drażni, nawet jest przyjemny. Pozostawia skórę nawilżoną nawet po zmyciu go. Konsystencja również na plus. Minusem może być cena (ok 60zł/20ml). Wg mnie warto przetestować w Sephorze i się przekonać na własnej skórze

Dołączam załączniki. Sephorowy podkład plus próbka Vichy, ivory oraz Clinique even better 05 neutral. Moim zdaniem S. sprawdza się najlepiej. Jest najjaśniejszy (clinique to porażka xD). Vichy niby też ma jasny odcień po wyciśnięciu, ale na skórze ciemnieje i robi się pomarańczowy. Niestety nie do końca mój aparat chciał współpracować ==" (zawsze robi takie pomarańczkowe fotki xD)
Ładna ta Sephora można porównać kolor do jakichś bardziej znanych podkładów?(bo ja w Sephorze się nie orientuję:P)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 23:14   #553
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

)
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ładna ta Sephora można porównać kolor do jakichś bardziej znanych podkładów?(bo ja w Sephorze się nie orientuję:P)
Znanych, tzn? Ja nie siedzę zbyt długo w temacie podkładów, więc nie testowałam wielu, ale wg mnie ''ivory'' Sephory jest porównywalny do większości tego typu odcieni, czyli ładny jasny, który ani troszkę nie ciemnieje. Ponad to jutro mogę wam jeszcze ''zaprezentować'' 2ie próbki Clarins'a jasnego (jeden mat, a drugi mat-rozśw.) oraz E.Lauder, ale to jakoś jutro... Poza tym na skórze dziś testowałam dwa Diory, jeden to "Forever Fluid", całkiem ładny i jaśniutki, ładnie się stapia i podobno dopasowuje do odcienia skóry, drugiego nazwy nie pamiętam xD Jednak na twarzy nie testowałam tylko na ręku
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:12   #554
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ingran, nie napalaj się na Sepho. Ten odcień jest zbliżony, jeśli nie ciemniejszy niż najjaśniejszy Bourjois
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:23   #555
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Heja dziewczyny dawno mnie nie było na wizażystce ale mam dla Was swatche jasnych podkładów

1) Oriflame Very Me - Porcelain (znalazłam próbkę w domu, początkowo jest fajnie neutralnie jasny, a potem oksyduje w róż)

2) The Body Shop - Moisturizing foundation SPF15 nr 2 ( kupiłam wczoraj jest jeszcze nr 1 nieco jaśniejszy ale jakoś tak wzięłam 2 xD wydaje mi się że nie ma dużej różnicy między tymi dwoma)

3) Inglot - LW100 (męczę się z nim od ok.2 miesięcy, mimo jasnego koloru nic nie kryje, ma jakąś dziwną konsystencję i ogólnie jestem na nie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg # 048.jpg (46,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg # 049.jpg (46,9 KB, 49 załadowań)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:45   #556
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 12:51   #557
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No ja też niestety dalej go mam nie zdążyłam go zużyć ale IMHO to jeden z najgorszych podkładów jakie używałam więc nie zamierzam się z nim dalej męczyć
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 13:42   #558
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A tutaj ktoś chciał revlona photoready airbrush.
Jak na pierwszy rzut okiem, to ładny jaśniutki żółtek i wydaję się, że z kryciem szału nie będzie, ale to jutro zobaczymy, bo nie chce mi się już makijażu zmywać.
To mój pierwszy podkład rozświetlający. Ale drobinek nie ma aż tak dużo, są delikatne.
A tu porównanie,
Na górze Clinique redness solutron calming alabaster.
Srodek : Pharmaceris kryjący ivory
I na dole revlon vanilla.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asd.jpg (60,7 KB, 70 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:13   #559
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ingran, nie napalaj się na Sepho. Ten odcień jest zbliżony, jeśli nie ciemniejszy niż najjaśniejszy Bourjois
Jak zawsze mnie zgasi...:P
Nie napalam się, spytałam tak tylko... Zresztą nie mam kompletnie dostępu do Sephory.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 17:28   #560
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie sugestie

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;34103771]Catrice wygląda bardzo podobnie do revlonu 150 [/QUOTE]

Coraz bardziej się zastanawiam, czy się nie skusić na ten podkład, chociaz wolałabym coś odrobinę bardziej żółtego.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
biedronqa, z wymienionych przez Ciebie podkładów wyrzuć od razu Gosha. Porcelain jest zbyt chłodne, a natural za ciemne. Obawiam się, że Catrice też może być za ciemny.
Inglot krycie ma faktyczne delikatne, ale umiejętnie nakładany zawsze coś tam ukryje. Kolor faktycznie ładny, taki oliwkowy.
Jeśli masz możliwość to poszukaj w sklepach dosyć taniego podładu Perfecty Age Control. Najjaśniejszy odcień jest jasny jak na polskie standardy i dosyć żółty.
Co do Gosha, to jestem już tak zdesperowana, że rozważam nawet mieszanie podkładów w celu uzyskania właściwego odcienia. Myślisz, że z mieszanki tych dwóch odcieni mógłby powstać jasny - żółty kolorek?
A ta Perfecta jest bardzo jasna?

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Ja polecam podkład we fluidzie Sephory, Brightening & Hydrating Foundation, Ivory.
Na zdjęciu wygląda trochę za mało żółto, ale jak znajdę chwilkę, to skoczę do Sephory i obejrzę go sobie "na żywo".

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A tutaj ktoś chciał revlona photoready airbrush.
Ja chciałam Dziękuję za zdjęcie i czekam na recenzję.

---------------------------------------------------------------

A możecie coś więcej powiedzieć o LOREAL TRUE MATCH SUPER - BLENDABLE MAKEUP (wersja amerykańska)? Jak kryje? Czy jest trwały? Jak z kolorystyką (interesuje mnie zwłaszcza W1 Porcelain)?
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:47   #561
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Wiecie może jak się ma Skin foundation w kolorze 0 z Bobbi Brown do najjaśniejszego Givenchy Matissime (albo innego jasnego podkładu True Match N1, HM 51)?
Mam na niego straszną ochotę, a Givenchy jest trochę za ciemny , więc jeżeli będą podobne, to będzie problem :/
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2012-05-15 o 18:49
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:07   #562
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wiecie może jak się ma Skin foundation w kolorze 0 z Bobbi Brown do najjaśniejszego Givenchy Matissime (albo innego jasnego podkładu True Match N1, HM 51)?
Mam na niego straszną ochotę, a Givenchy jest trochę za ciemny , więc jeżeli będą podobne, to będzie problem :/
ja kilka stron temu wklejałam porównanie podkładu Bobbi Brown (Natural Finish co prawda, ale z tego co patrzę, nazwy kolorów ma takie same jak Skin Foundation, więc może same odcienie też zbliżone) z Bourjois HM51, może coś Ci pomoże.
O, tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=514
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:24   #563
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
ja kilka stron temu wklejałam porównanie podkładu Bobbi Brown (Natural Finish co prawda, ale z tego co patrzę, nazwy kolorów ma takie same jak Skin Foundation, więc może same odcienie też zbliżone) z Bourjois HM51, może coś Ci pomoże.
O, tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=514
Dziękuję . Gapa ze mnie, nie spojrzałam wcześniej, że już jest. Alabaster byłby super, tylko czy jest dostępny w PL hmm... Ostatnio oglądałam porcelain, ale nie miałam porównania do niczego innego, a światło douglasowe bywa zwodnicze, więc bałam się kupić, tym bardziej, że z BB nie robią próbek.
Widziałam na KWC recenzję quench, ale nie wiem, jak się do niej odnieść, bo mam trochę inną skórę. Stick foundation ze mnie nie spływa, więc może i Skin Foundation nie będzie hmm...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:49   #564
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość


Coraz bardziej się zastanawiam, czy się nie skusić na ten podkład, chociaz wolałabym coś odrobinę bardziej żółtego.
Z tym, że na mat się nie nastawiaj, bo to koło matu nawet nie leżało
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 19:56   #565
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję . Gapa ze mnie, nie spojrzałam wcześniej, że już jest. Alabaster byłby super, tylko czy jest dostępny w PL hmm... Ostatnio oglądałam porcelain, ale nie miałam porównania do niczego innego, a światło douglasowe bywa zwodnicze, więc bałam się kupić, tym bardziej, że z BB nie robią próbek.
Widziałam na KWC recenzję quench, ale nie wiem, jak się do niej odnieść, bo mam trochę inną skórę. Stick foundation ze mnie nie spływa, więc może i Skin Foundation nie będzie hmm...
Z tego, co wiem, Alabaster w PL wyst. tylko w kompakcie. Chyba, że coś się zmieniło...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 20:22   #566
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Chyba Alabaster w sticku występuje, bo na taki tester trafiam, w płynnych nie ma na pewno.
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 20:33   #567
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A, no możliwe że w sticku też jest. Ale w płynnych to ja nie widziałam..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:03   #568
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

BB w odcieniu 00 widziałam tylko w sticku. Innych już nie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:19   #569
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Czy używała któraś z Was Misshy Perfect Cover (kolor nr 13)? Znalazłam swatche, gdzie wygląda na niewiele ciemniejszą od MAP FLW1Y.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 21:31   #570
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja mam misshę, to jest mniej więcej taki kolor: http://1.bp.blogspot.com/-6RvbAEJaPc...0/DSC07134.JPG
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.