Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 18:04   #1201
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
ahhh dziewczyny, a ja mam doła. Moja mama wyjechała na weekend i nawet myślałam, czy nie odwiedzić taty, ale jakoś w końcu zostaliśmy w domu. No i tata zadzwonił i się zorientowałam, że jest pijany. A mój tata kiedyś pił bardzo dużo, to chyba choroba zawodowa, bo on w budownictwie robi ale leczy się już chyba z 10 lat i teraz praktycznie się mu to nie zdarza, no może raz na rok i właśnie dziś się zdarzyło. Mój brat do niego pojechał, ma wybadać co i jak. Najgorsze, że mama wyjechała właśnie na takie spotkanie dla współuzależnionych. Nie mam serca jej o tym mówić, może tata sam się przyzna po powrocie. Sama bym do niego poszła, ale nie chcę chyba na to patrzeć, za dużo wspomnień...

i znów mnie zaczęła moja ósemka męczyć. Dorotka jak tam się czujesz po wyrwaniu? Przeszło już? I jeszcze mam pytanko, czy miałaś tą ósemkę już całkiem "na wierzchu"? Bo moją tylko widać tak troszeczkę i nie wyszła jeszcze i chyba żeby ją wyrwać musieliby mi nacinać dziąsło. Jak to u Ciebie było?
bardzo współczuję ci sytuacji z tatą,ja mam wujka, który nie stroni od alkoholu i wiem jaki to potrafi być koszmar dla rodziny. Uważam,że dobrze robisz że do niego nie idziesz-niepotrzebnie byś się tylko stresowała,a to i tak nic w tej sytuacji nie pomoże.Ściskam Cię mocno!
co do ósemki-szczęka wciąż obolała i nie piłam jeszcze profilaktycznie nic ciepłego ale już bez porównania lepiej.moja ósemka krzywo rosła,ale cała górna część była wybita-dlatego obeszło się bez nacinania.No ale skoro twoja ósemka dopiero się wyrzyna to może poczekaj,bo po co mają ci nacinać dziąsło?chyba,że rośnie krzywo to wtedy i tak musisz wyrwać,a im prędzej tym lepiej.
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:09   #1202
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
heloł! mialam nic nie pisac do czasu egzminow, ale dostalam bardzo dziwna wiadomosc na priva, Wy tez?
"Nie będę pisał z nowego profilu,byłoby to nieuczciwe....
Ja teraz tyle wiem o Tobie.Nigdy się nie spotkamy,ale po dzisiejszej nocy stałaś mi się tak bliska jak członek rodzin.A dlaczego?
Czasami lubię jak mam czas wejść na wizaż i poczytać jakiś wątek.Traktuję to jako naukę ,zdobywanie wiedzy,lubię popatrzeć na coś oczyma 2 osoby....
Wczoraj trafiło na Ciebie
Chciałem popatrzeć na narodziny dziecka oczyma Kobiety.Przeczytałem Twoją historię ,mam tylko nadzieję ,że Cię tym nie uraziłem....
Jeśli tak to odbierzesz to przepraszam,nie miałem złych intencji
Chcę Ci podziękować za niezapomniane chwile,byłem wzruszony,smutny,szczęśli wy razem z Tobą .Przeżywałem narodziny i śmierci na Twoim wątku,może nie uwierzysz ale czytałem z małymi przerwami od 22 do 4 rano....A z Twoją historią przegrał Zahir Coelho i Niezawinione śmierci Whartona...a to autorzy których bardzo lubię...
Zycie czasami pisze historie ciekawsze niż najlepsze powieści...
Smuci mnie tylko zakończenie całej Twojej historii,a chcę dla Ciebie jak najlepiej.Mam już pewne doświadczenie życiowe,może mogę jakoś pomóc,udzielić rady...
Długo nad tym myslałem ,nie mogę zrozumieć co zrobił Ci ojciec dziecka który był przy narodzinach Antosia,a już po paru miesiącach nie jest z Tobą ....
Jeśli będziesz chciała się odezwać ,a byłby to dla mnie zaszczyt,znajdziesz mnie pod tymi adresami:
piotr77k7@yahoo.com,skype piort77k7 (Dublin),lub na gg12447050.Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego dla Ciebie i Antosia"

ogolnie mam odczucie jakby bylo to wysylane do wielu osob, ale fakt, ze jest tu imie mojego Antka jakos mnie zniesmaczyl i zaniepokoil. szczegonie jak widze na jakich watkach wypowiada sie ta osoba.
mnie też zaniepokoiłby ten mail-to takie włażenie kogoś obcego w twoje życie.Teraz mam takie myśli,że może niepotrzebnie jesteśmy tu takie szczere i wylewne i niepotrzebnie pokazujemy swoje twarze i ujawniamy nasze wnętrza...

p.s. a jaki login ma ten Pan na wizazu?
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:12   #1203
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuha-współczuję bardzo. Miejmy nadzieję, że wszystko się jakoś poukłada. Nie odwiedzaj go w tej chwili-to niepotrzebny stres dla Ciebie, a i tak niewiele zmienisz

Jaroszania-podejrzana wiadomość, ja bym ją zignorowała. Do mnie nic takiego nie przyszło.

Iwa-ależ Twoja Hania urosła

Anah-Wiki też zaczęła się interesować nóżkami i zabawkami leżącymi gdzieś z boku. I to nawet bardzo. We wtorek idziemy na kolejną porcję ćwiczeń.

Dorotko-jakich butelek używasz?
Ja też się zastanawiałam nad tym krzesełkiem

Magflieg-stronka super, pełna profeska
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:14   #1204
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dzinks-Avent najbardziej przemawia do Natalki i tak nie jestem zadowolona, bo dziś np wcale nie chciała z nich jeść
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:15   #1205
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

chellenger
na wizazu wypowiedzial sie tylko 3razy na jakis watkach zwiazanych z seksem. identyczna wiadomosc dostalam na mojego maila. tak samo zaczelam sie zastanwiac czy pisac tu o takich prywatnych sprawach. no i jeszcze kazdy moze sobie zdjecia poogladac
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:23   #1206
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
chellenger
na wizazu wypowiedzial sie tylko 3razy na jakis watkach zwiazanych z seksem. identyczna wiadomosc dostalam na mojego maila. tak samo zaczelam sie zastanwiac czy pisac tu o takich prywatnych sprawach. no i jeszcze kazdy moze sobie zdjecia poogladac
facet nieźle urozmaica sobie wieczory -dla mnie teraz pisanie na wizażu wiedząc że takie osoby to czytają to jak obnażanie się. Normalnie jestem zarówno wściekła i zniesmaczona... a tobie Aniu współczuję
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:37   #1207
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

i jeszcze jedna wiadomosc od niego:
"Niczego się nie obawiaj,jak powiedziałem nie miałem złych intencji.Dlaczego Ty -przez przypadek,spododał mi się Twój sposób myślenia,szczerość i radość z tego ,że zostałas Matką.A dlaczego czytałem wasze wątki,mam wolny weekend,kocham się uczyć,poznawać,kocham Mądrość,dla samej mądrości,nie dla korzyści.Chciałem spojrzeć na cud życia oczami Kobiety,Ty byłaś moją Nauczycielką
To jest forum i wydawało mi się ,że liczysz się z tym ,że to ktoś będzie czytał.Dopiero pod koniec czytania spostrzegłem,że naruszam w pewien sposób Twoją imtymnośc i dlatego ten mail.Chciałem zarazem podzękować i poprosić o wybaczenie...
I taka refleksja,używam internetu od prawie 20 lat i wiem,ze niebezpiecznie jest podawać za dużo informacji o sobie.Ja też lubię i cenię szczerość,ale na internecie trzeba z tym ostrożnie,powiem niestety...."

....
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 19:09   #1208
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jaroszaniu, o rany! ale dziwnie chyba wpadłaś temu panu w oko już się ostatnio zastanawiałam nad tym, czy nie warto byłoby się przenieść na jakieś zamknięte forum, ale trochę jednak sentyment do wizażu pozostaje prawda? dziwnie, że jakiś facet spędził noc czytając kilka tysięcy postów o ciążowych dolegliwościach, mało przyjemnych opisach porodów, karmieniu i kupach

może Magda nam zorganizuje jakis zamkniety wątek

Dorotka, ale ja się zastanawiam ile jeszcze czekać z tą ósemką, bo ona mi już tak wychodzi od kilku lat i męczy co chwila. I najgorzej, że pod to dziąsło lubi sobie wejść jedzenie, muszę to dokładnie bardzo zawsze czyścić, a i tak pewnie przez to ząb już się psuje.

Dzięki dziewczyny za wsparcie wiem, że wszystko wróci do normy i to tylko taki wybryk. te lata terapii poukładały tacie w głowie. No ale to jest choroba, która niestety czasem lubi wracać.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:20   #1209
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

nie czytałam wszysch posów bo jestem cala roztrzęsiona... wiece co ja narobiłam !!!! powinnam dostać na dupe... lekarz zalecił przejście na bebilon peti 2 i ja myślałam ze przechodzenie z mleka 1 na mleko 2 odbywa sie tak jak z jednrgo rodzaju na drugi np z kolkowego na pepti... zamiast zwiększać stopniowo miarkoami ja podawałam naprzemian całe butle raz jedynkę potem dwójkę i tak na zmianę bo tak zrozumiałam tż jak przyjechał od lekarza z nowym mlekiem a dziś po rozmowie z kuzynką dowiedziałąm sie ze to zmnienia się stopniowo miarkami.... pije już tak 3 dni i dziś zauwazyłam zaczerwienione policzki czyżby skaza białkowa??? czy moze przez źle podane mleko a najgorsze jest to ze nie wiem jak teraz mu podawać jesttem zrozpaczona ratujcie??????
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:24   #1210
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ja myslalam nad czyms prywatnym, zamknietym od czasu afery z nk. swir jakis, dostalam jeszcze to:

"no i jeszcze kolejna mądrość posłuchaj ,bo fajna z ciebie kobitka"life is brutal and full of zasadzkas but sometimes kopas w dupas)"

nie wiem o co mu chodzi.



sorry, ze nie czytalm poprzednich wpisow, ale gdyby nie To to nadal siedzialabym w ksiazkach.
ps odstalam 5 z autoprezentacji i 6 z wplywu spolecznego, jeszcze tylko 2 egzaminy
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:25   #1211
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
i jeszcze jedna wiadomosc od niego:
"Niczego się nie obawiaj,jak powiedziałem nie miałem złych intencji.Dlaczego Ty -przez przypadek,spododał mi się Twój sposób myślenia,szczerość i radość z tego ,że zostałas Matką.A dlaczego czytałem wasze wątki,mam wolny weekend,kocham się uczyć,poznawać,kocham Mądrość,dla samej mądrości,nie dla korzyści.Chciałem spojrzeć na cud życia oczami Kobiety,Ty byłaś moją Nauczycielką
To jest forum i wydawało mi się ,że liczysz się z tym ,że to ktoś będzie czytał.Dopiero pod koniec czytania spostrzegłem,że naruszam w pewien sposób Twoją imtymnośc i dlatego ten mail.Chciałem zarazem podzękować i poprosić o wybaczenie...
I taka refleksja,używam internetu od prawie 20 lat i wiem,ze niebezpiecznie jest podawać za dużo informacji o sobie.Ja też lubię i cenię szczerość,ale na internecie trzeba z tym ostrożnie,powiem niestety...."

....
Przerażające... ja nic takiego nie dostałam... wiecie co, dwa ostatnie zdania brzmią jak ... groźba! Nie ma co ryzykować, mój tz ( jest policjantem) twierdzi że powinnyśmy przejść na zamknięte forum tak jak mówi anuhaaa. Przecież nie wiadomo kto to czyta, a my tu zdjęcia naszych dzieci wklejamy!! anuhaaa wykasuj mojego Aleksa z pierwszej strony
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 19:30   #1212
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

jaroszania to normalnie szok!!!! ja też się przestraszyła mimo ze nie otrzymałąm żadnej wiadomości... a wiecie że mój tż wyzywał na mnie jak wklejałam fotki Mikiego mówi że takich rzeczy nie robi sie na publicznym forum i chyba miał rację bo nigdy nie wiadomo kto tu zagląda ja też chcę zniknąć z galerii naszych bobasków wolę chuchać na zimne... a sa takie zamknięta fora????

co mam robić z tym mlekiem?????
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:31   #1213
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Masakra jakas z tym gosciem. Szkoda ze nie mozemy np miec forum z haslem i np udostepnic innym wizazankom, cale forum na wizazu jest publiczne wiec chyba nie ma na to szans, a to ze wklejamy zdjecia to przeciez nasz wybor wiec chcac czy nie chcac kazdy kto sie zaloguje ma do nich dostep.

Swoja droga ten pan siakis natchniony sadzac po jego postach

wiecie co ja tez sie zastanawiam czy dalej sie tu udzielac??

Moze warto zglosic do moderatora??

Edytowane przez JagnaK
Czas edycji: 2009-01-24 o 19:34
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:35   #1214
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

anula ja tez slyszlam, ze trzeba mieszac

na grono.net mozna zrobic prywatne wiec jesli beda chetne zeby sie przeniesc to moge Was pozapraszac. tutaj juz na pewno nie bede wstawiac zdjec Antkowych i ja rowniez poprosze o wykasowanie zdjec z pierwszej strony.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:35   #1215
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anula14 Pokaż wiadomość
nie czytałam wszysch posów bo jestem cala roztrzęsiona... wiece co ja narobiłam !!!! powinnam dostać na dupe... lekarz zalecił przejście na bebilon peti 2 i ja myślałam ze przechodzenie z mleka 1 na mleko 2 odbywa sie tak jak z jednrgo rodzaju na drugi np z kolkowego na pepti... zamiast zwiększać stopniowo miarkoami ja podawałam naprzemian całe butle raz jedynkę potem dwójkę i tak na zmianę bo tak zrozumiałam tż jak przyjechał od lekarza z nowym mlekiem a dziś po rozmowie z kuzynką dowiedziałąm sie ze to zmnienia się stopniowo miarkami.... pije już tak 3 dni i dziś zauwazyłam zaczerwienione policzki czyżby skaza białkowa??? czy moze przez źle podane mleko a najgorsze jest to ze nie wiem jak teraz mu podawać jesttem zrozpaczona ratujcie??????
Anula ja bym wróciła do mleka 1, poczekała aż zejdzie zaczerwienienie z policzków i ewentualnie wtedy powoli zaczęła wprowadzać mleko 2. Ale moze niech się wypowiedzą dziewczyny butelkowe, bo ja cyckowa.

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
ja myslalam nad czyms prywatnym, zamknietym od czasu afery z nk. swir jakis, dostalam jeszcze to:

"no i jeszcze kolejna mądrość posłuchaj ,bo fajna z ciebie kobitka"life is brutal and full of zasadzkas but sometimes kopas w dupas)"

nie wiem o co mu chodzi.



sorry, ze nie czytalm poprzednich wpisow, ale gdyby nie To to nadal siedzialabym w ksiazkach.
ps odstalam 5 z autoprezentacji i 6 z wplywu spolecznego, jeszcze tylko 2 egzaminy
Jaroszaniu ten koleś to dla mnie jakis świr jest. Współczuję sytuacji! Powodzenia w nauce (wiem jak to boli) i gratuluję wyników a u nas na studiach nie stawiają 6, mamy tylko przedział 2-5.

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
Przerażające... ja nic takiego nie dostałam... wiecie co, dwa ostatnie zdania brzmią jak ... groźba! Nie ma co ryzykować, mój tz ( jest policjantem) twierdzi że powinnyśmy przejść na zamknięte forum tak jak mówi anuhaaa. Przecież nie wiadomo kto to czyta, a my tu zdjęcia naszych dzieci wklejamy!! anuhaaa wykasuj mojego Aleksa z pierwszej strony
Samira już kasuję
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:41   #1216
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dziewczyny czy można jednym kliknięciem uzunąć wszystkie dodawane przeze mnie samą zdiecia??? aż starch

butelkowe radźcie?????
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:42   #1217
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jaroszaniu zglaszalas do zlosliwca??
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:43   #1218
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dzięki kochana! No może rzeczywiście się przenieśmy np. na grono? albo już sama nie wiem gdzie... Co Wy o tym myślicie? a na tej stronce magflieg można zrobić prywatne forum?
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:43   #1219
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Jaroszaniu zglaszalas do zlosliwca??
zlosliwiec to jakis moderator? tylko czy wlasciwie on naruszyl jakos regulamin wizazu?

ps to kto bedzie chcial to wysylajcie mi maile na priv, zobaczycie jak to wyglada i czy sie podoba
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012

Edytowane przez jaroszania
Czas edycji: 2009-01-24 o 19:45
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 19:44   #1220
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Kurcze laski jaka głupia sytuacja z jednej strony mamy świadomość tego że się wystawiamy na widok publiczny tym bardziej że wiele o sobie mówimy, z drugiej gdyby to forum nie było publiczne nigdy byśmy sie nie spotkały
ja mogę stworzyc u siebie zamkniety watek tylko dla nas chyba - musze dopytac mojej speca informatyka ale no własnie jak Ania mam sentyment wizażowy...

ale moge tez stowrzyc stronkę taką z mini forum na nowym cmsie i tam stworzyc galerie bedzie trzeba sie logowac a administrator zatwierdza zalogowanie zrobiłam cos takiego mezowi (www.flies.pl) jesli chcecie mozemy cos takiego poczynic chociazby dla naszych fotek a tutaj sobie gadac moze to jest jakies wyjscie??

Kurcze mam mieszane uczucia bo przez jednego świra zaczynamy wariowac

Ania wielkie gratulacje kujonie
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:46   #1221
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
zlosliwiec to jakis moderator? tylko czy wlasciwie on naruszyl jakos regulamin wizazu?

ps to kto bedzie chcial to wysylajcie mi maile na priv, zobaczycie jak to wyglada i czy sie podoba
złośliwiec to moderator no ale własnie gościu nie złamał regulaminu naruszył troche nasze morale...bo w koncu jak tak wnikliwie czytał to wiedzial ze obserwujemy kto nas czyta podglada i ze nie lubimy jak ktos to robi z ukrycia( akcja z tropieniem piwojestfuj)
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:50   #1222
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

wiem że mój prpblem mlekowy przy całym zamieszaniu z tym gościem wydaje sie błąchy ale ja jestem przerażona nie wiem co robić jak teraz podawać to mleko no i te policzki mnie martwią myślicie ze to skaza???
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:54   #1223
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

anula mysle ze skaza białkowa nie powinna ujawnic sie od mleka bebilon pepti 2 a z jakiego zmieniałaś? ja jestem cycowa ale szwagierka tym mlekiem karmi, a czemu mialas przejsc na "2" to juz ten wiek? bo sie pogubiłam

podniosła mi sie adrenalina wiec rzuciłam sie na żarcie...czytaj krówka bosz jakie to pyszne:szok:
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4

Edytowane przez magflieg
Czas edycji: 2009-01-24 o 19:57
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:58   #1224
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

anula, ja nie butelkowa, ale moim zdaniem pierwsze co to powinnas odstawić to nowe mleko i wszystko co ewentualnie wprowadzałaś ostatnio i mogło małego uczulić.
a zdjęcia możesz usnąć wchodząc w ustawienia i tam w zakładkę załączniki, z tym że to już jest łamanie regulaminu o ile dobrze kojarzę

ja sie ostatnio wyprowadziłam z grona, przy okazji jak wykasowywałam profil na nk. no ale jakbysmy sie jednak zdecydowały udzielać gdzieś bardziej prywatnie to jak dla mnie możemy tam. Wiem, że na forum gazety wyborczej tez można zakładac zamknięte wątki.

no ale tak jak pisze Magda, jakby to forum było zamknięte to nigdy byśmy się nie odnalazły w tym gronie. Z drugiej strony możemy stracić co najwyżej jakieś nowe mamusie, które akurat by nas przypadkiem odnalazły.

chora sytuacja
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:04   #1225
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Ja jestem za tym aby stworzyc jakas galerie z haslem a udzielac sie tutaj . W kazdym razie zdjec juz nie bede wklejac napewno, a kontakty z wami babole nie chce stracic wiec jesli przeniesiemy sie na inne forum to tez bedzie.

Anuhaaa teraz doczytalam o problemach z tata mam nadzieje ze to tylko jednorazowy wyskok.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:15   #1226
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
anula mysle ze skaza białkowa nie powinna ujawnic sie od mleka bebilon pepti 2 a z jakiego zmieniałaś? ja jestem cycowa ale szwagierka tym mlekiem karmi, a czemu mialas przejsc na "2" to juz ten wiek? bo sie pogubiłam

podniosła mi sie adrenalina wiec rzuciłam sie na żarcie...czytaj krówka bosz jakie to pyszne:szok:
pił do tej pory pepti 1 i już było mało syte bo szybko był głodny i kazal podawać już dwójkę
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:17   #1227
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

o widzę pana ciekawskiego na naszym wątku... naprawdę nie wiedziałam, że zgraja kobit z dzieckiem na kolanach może być aż tak interesująca dla pana w okolicach czterdziestki
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:18   #1228
anula14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 522
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

[quote=anuhaaaaaaaaaa;1064 1230]
a zdjęcia możesz usnąć wchodząc w ustawienia i tam w zakładkę załączniki, z tym że to już jest łamanie regulaminu o ile dobrze kojarzę

czemu łamanie regulaminu to nie mam prawa usunąć swoich zdięć???
anula14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:19   #1229
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

mi sie wydaje, ze to nie jest wariowanie z powodu jednego swira bo niedawno byla afera z nk, teraz ON. to po prostu przypomina o niebezpieczenstwie internetu. moze byc ok a moze znowu ktos sie przyplatac, wykorzstac informacje czy zdjecia, ktore zamieszczamy. no, ale tez nie mam jakiegos strasznego cisnienia zbey stad uciekac. po prostu bede starala sie ostrozniej tutaj 'poruszac' i kontrolowac to o czym pisze.

anula, no wlasnie. wedlug zalecen bodajze who na 2 powino sie przesc po 6miesiacu.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:21   #1230
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

anula nie wiem dokładnie, bo regulaminu chyba nie czytałam ale wykasowywanie zdjęć ze swoich postów jest niszczeniem zawartości forum.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.