Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 23:01   #1591
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

wiekszosc z nas jest tu juz ponad rok, mamy siebie na naszej klasie - to jest jakies tam nasze zabezpieczenie. teraz co chwile wyskakuje jakas nowa mamusia twierdzac, ze nas czyta. ja sczerze mowiac 'wytropilam' tylko piwojestfuj. wiecej nickow naprawde nie kojarze a czesto zerkam na pasek...
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:02   #1592
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

magdda jak będziemy pisac tu na wizażu, to was poznamy. Wiem, że głupio wyszło, bo zaprosiłyśmy was już tam

Edytowane przez anah
Czas edycji: 2009-01-25 o 23:04
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:02   #1593
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

no ja magdde od jakiegoś czasu widywałam i podobnie Nadzieję
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:04   #1594
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Nowe mamy nie obrazajcie sie ale my tu juz rok ze soba piszemy - no niektore krocej - i sie zzyłysmy bardzo i ta fala ujawnien sie jest teraz taka podejrzana. Tak dlugo zwlekałyscie z ujawnieniem sie.
Mysle ze jak wam tak bardzo zalezy na tym watku to piszcie tu , my tu tez bedziemy pewnie zagladac z sentymentu a za jakis czas sie zobaczy co zrobic.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:06   #1595
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
samira masz wykupionego gronowladnego?
mam i powyłączałam różne funkcje i i tak chodzi jak żółw.... już sama nie wiem...
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:06   #1596
magdda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Magdda chyba tak. Głupia sytuacja, ale musisz nas zrozumieć. W końcu my sie tu wszystkie jako tako znamy, ty nas pewnie też, ale my Ciebie już nie. Watek na wizażu napewno nie umiera, więc może na początek tu się jakoś dogadamy, a później się zobaczy.

kurde, ale się dziwnie porobiło, głupie to wszystko
Ja was jak najbardziej rozumiem, tylko tak dziwnie mi się zrobiło i przykro. Nie dostałam żadnej informacji, wiadomości, że tak się stanie, tylko bum: Niestety. Musiałeś nieźle zaleźć za skórę ludziom na gronie "Mamusie wrześniowo - październikowe 2008" , ponieważ jego założyciel Ania właśnie Cię z niego wyprosił. Dlatego też starałam się jak najwięcej poudzielać na gronie, żebyście mogły mnie zweryfikować. I tak jak napisałam, że bardzo chcę z wami na prywatne forum, bo nie za bardzo chcę pisać na publicznym. Szkoda, bo wkręciłam się już, czytanie wciąga ale pisanie jeszcze bardziej.
No ale trudno. Fajnie było tak czy inaczej z wami pogadać.
Iwa - w sprawie nosidełka mam nadzieję, że jutro ktoś tam odpowie, to napiszę co odpowiedzieli.
magdda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:07   #1597
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Z tego calego zamieszania to mi juz głowa normalnie peka. I ciezko tak pisac na dwa fronty
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 23:07   #1598
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
wiekszosc z nas jest tu juz ponad rok, mamy siebie na naszej klasie - to jest jakies tam nasze zabezpieczenie. teraz co chwile wyskakuje jakas nowa mamusia twierdzac, ze nas czyta. ja sczerze mowiac 'wytropilam' tylko piwojestfuj. wiecej nickow naprawde nie kojarze a czesto zerkam na pasek...
może ktoś ma tryb niewidzialności.

Ide już spać. Juz nawet miałm wyłączony komputer, bo Maciej się przebudził, ale wróciłam. Teraz zmykam, dobranoc. Kurczę, to już poniedziałek się zrobił
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:08   #1599
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ok Magdda dzięki wielkie będę czekać.
najgorsze to, że tych nosidełek ergonomicznych to w sumie w internecie bardzo mało do kupienia jest
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:08   #1600
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

magdda to tekst automatyczny wiec nie bierz go do siebie.

jak tyle wytrzymalas nie piszac z nami to mysle, ze okres probny tez przetrwasz
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:09   #1601
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
magdda to tekst automatyczny wiec nie bierz go do siebie.

jak tyle wytrzymalas nie piszac z nami to mysle, ze okres probny tez przetrwasz
heh jak to zabrzmiało

selekcja naturalna

sorry, ale już ze zmęczenia mi na łeb padło...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 23:11   #1602
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

idę spać dziewczyny, jutro od rana znowu to samo buziaki dla Was!
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:12   #1603
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
mam i powyłączałam różne funkcje i i tak chodzi jak żółw.... już sama nie wiem...
No mi teraz wieczorem tez muli a w dzien smigalo jak ta lala.
Cytat:
Napisane przez magdda Pokaż wiadomość
Ja was jak najbardziej rozumiem, tylko tak dziwnie mi się zrobiło i przykro. Nie dostałam żadnej informacji, wiadomości, że tak się stanie, tylko bum: Niestety. Musiałeś nieźle zaleźć za skórę ludziom na gronie "Mamusie wrześniowo - październikowe 2008" , ponieważ jego założyciel Ania właśnie Cię z niego wyprosił. Dlatego też starałam się jak najwięcej poudzielać na gronie, żebyście mogły mnie zweryfikować. I tak jak napisałam, że bardzo chcę z wami na prywatne forum, bo nie za bardzo chcę pisać na publicznym. Szkoda, bo wkręciłam się już, czytanie wciąga ale pisanie jeszcze bardziej.
No ale trudno. Fajnie było tak czy inaczej z wami pogadać.
Iwa - w sprawie nosidełka mam nadzieję, że jutro ktoś tam odpowie, to napiszę co odpowiedzieli.
Magdda trzeba przyznac ze jak juz sie ujawnils to rozkrecilas sie w pisaniu. Sama z uwaga sledze te info o nosidełkach. Mysle ze spokojnie mozesz tu z nami pisac - ja mysle ze jak sie sytuacja troche uspokoi to wszytsko sie unormuje i dziewczyny cie wezma do grona spowrotem.
Po prostu sprobuj nas zrozumiec.

Edytowane przez Amaretta
Czas edycji: 2009-01-25 o 23:13
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:15   #1604
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Magdda trzeba przyznac ze jak juz sie ujawnils to rozkrecilas sie w pisaniu. Sama z uwaga sledze te info o nosidełkach. Mysle ze spokojnie mozesz tu z nami pisac - ja mysle ze jak sie sytuacja troche uspokoi to wszytsko sie unormuje i dziewczyny cie wezma do grona spowrotem.
Po prostu sprobuj nas zrozumiec.
dokładnie
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:15   #1605
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

a ja sobie uprzytomnilam, ze za 2dni mam egzamin, ale z notatkami jestem juz na styczniu a wstyczniu byly tylko 2wyklady. uff, moze bedzie dobrze i tak najgorszy jest ten czwartkowy, z ktorego nie umiem jeszcze NIC.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:18   #1606
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
a ja sobie uprzytomnilam, ze za 2dni mam egzamin, ale z notatkami jestem juz na styczniu a wstyczniu byly tylko 2wyklady. uff, moze bedzie dobrze i tak najgorszy jest ten czwartkowy, z ktorego nie umiem jeszcze NIC.
Ania nie bój żaby. Bedzie dobrze w koncu od czego my tu zawsze trzymamy.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:19   #1607
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

na szczescie to test wiec mozecie trzymac kciuki zebym oddala celne strzaly

zartuje oczywisicie, mam nadzieje sie czegos nauczyc.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:26   #1608
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Ide spac. Dobranoc Mamuski.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:32   #1609
magdda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
No mi teraz wieczorem tez muli a w dzien smigalo jak ta lala.

Magdda trzeba przyznac ze jak juz sie ujawnils to rozkrecilas sie w pisaniu. Sama z uwaga sledze te info o nosidełkach. Mysle ze spokojnie mozesz tu z nami pisac - ja mysle ze jak sie sytuacja troche uspokoi to wszytsko sie unormuje i dziewczyny cie wezma do grona spowrotem.
Po prostu sprobuj nas zrozumiec.
Ja was jak najbardziej rozumiem, sama z resztą napisałam, że zastanowiłabym się nad zapraszaniem nowych mam, ale to nie przeszkodziło mi poryczeć się - nie widzę płaczącego emotikonka
Ja postaram się trochę tu udzielać, tylko się zastanawiam jak mnie teraz sprawdzicie, bo nie chcę pisać za dużo o sobie, tym bardziej teraz po akcji ze świrem. Mam nadzieję, że to co napisałam na gronie wam wystarczy.
To na koniec powiem, że w końcu udało mi się zrobić hummus, który robiłam chyba ze trzy dni. Gotowanie to nie moja specjalność. Co innego ciasta Dlatego jutro lecę po krówkę! A teraz spać. Dobrej nocki!
magdda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 00:47   #1610
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziewczyny szkoda, ze znikacie z wizazu. Tez Was chetnie podczytywalam.

Mamusia listopadowo-grudniowa (choc w zasadzie pazdziernikowa)...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 05:42   #1611
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

hmm a gdzie to wrzesniowo-pazdziernikowe mamuski sie przenosza? ja wiem ze zadko sie udzielam, ale podczytuje regularnie, zreszta mnie to chyba jeszcze pamietacie

*przeczytalam juz o co chodzi, Jaroszania ja tez bym sie przestraszyla... ale taka jest prawda, piszemy roznie rzeczy czasem sie nie zastanawiajac, a anonimowe nie jestesmy bo kazdy tu widzial zdjecia nasze i naszych dzieci.

anuhaaa, ja tez bym prosila o skasowanie zdjec

a i powiem Wam ze udzielam sie na jeszcze innym forum i tam np. galerie i niektore watki sa nie widoczne dla niezalogowanych i sa prywatne.
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2009-01-26 o 05:54
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 07:32   #1612
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
na szczescie to test wiec mozecie trzymac kciuki zebym oddala celne strzaly

zartuje oczywisicie, mam nadzieje sie czegos nauczyc.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 07:33   #1613
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Magda, widzę, że jesteś Twoja gronowa część śpi a wizażowa jeszcze nie
Od dzis zaczęłam czytać kto jest na pasku
hmm a to dziwne bo ja jednoczesnie znikłam z obu czesci ktoś za mnie siedzi na wizażu

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
no i wątek samiry jak sie rozwinął:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post10658081
jestem zbulwersowana mam ochote zmienic mój głos - nie bede tutaj po tym co przeczytałąm


Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość

wkurza mnie tylko to że straaaaaaaaaasznie mi się muli to grono nie wiem dlaczego??????????????
jakiej używasz przeglądarki? Mam nadzieje że nie IE, ale to mze byc kwestia usawien przegladarki - bo ja nie mam zadnych reklam niczego
to własnie wizaz mi raz po raz z czymś wyskoczy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
magdda to tekst automatyczny wiec nie bierz go do siebie.

jak tyle wytrzymalas nie piszac z nami to mysle, ze okres probny tez przetrwasz
heh zabrzmiało jak poważna rekrutacja - a powaznie moze by jaks trojca robiła weryfikacje po okresie probnym - chodzi mi o kontakt osobisty mailowy np zaprosaznie na nk itp

Cytat:
Napisane przez magdda Pokaż wiadomość
Ja was jak najbardziej rozumiem, sama z resztą napisałam, że zastanowiłabym się nad zapraszaniem nowych mam, ale to nie przeszkodziło mi poryczeć się - nie widzę płaczącego emotikonka
Ja postaram się trochę tu udzielać, tylko się zastanawiam jak mnie teraz sprawdzicie, bo nie chcę pisać za dużo o sobie, tym bardziej teraz po akcji ze świrem. Mam nadzieję, że to co napisałam na gronie wam wystarczy.
To na koniec powiem, że w końcu udało mi się zrobić hummus, który robiłam chyba ze trzy dni. Gotowanie to nie moja specjalność. Co innego ciasta Dlatego jutro lecę po krówkę! A teraz spać. Dobrej nocki!
jeszcze kilka razy upieczesz krówkę i roześłesz nam po kawałku i jestes z nami a powaznie mysle że szybko do nas wrocisz wierzymy
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 07:59   #1614
magdda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
ok Magdda dzięki wielkie będę czekać.
najgorsze to, że tych nosidełek ergonomicznych to w sumie w internecie bardzo mało do kupienia jest
Witam z rana!
Mnie się w ogóle wydawało, że to tak jak z chustami. W sklepie normalnym się nie kupi, tylko od ludzi, dla których noszenie dzieci (czy w chuście czy w nosidle) jest pasją. Ale tu zaskoczona widzę co mi odpisała jedna dziewczyna: "zakładanie nie jest skomplikowane, w niektórych modelach można nosić już maluszki (np. Bondolino, Manduca, Ergo), trzeba patrzeć na konkretny model, najlepiej przymierzyć i sobie dopasować bo każdemu pasuje coś innego". No i zgłupiałam. Gdzie przymierzyć? W sklepie normalnym czy szukać nosicielki. Dziewczyny organizują coś takiego jak Kluby Kangura w różnych miastach i tam spotykają się mamy i uczą się wiązać chusty, testują je, więc może jej o to chodziło i na takim spotkaniu można poprzymierzać też nosidła. Oczywiście spytałam ją o to i czekam na odpowiedź.
magdda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:13   #1615
magdda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

magflieg - heh zabrzmiało jak poważna rekrutacja - a powaznie moze by jaks trojca robiła weryfikacje po okresie probnym - chodzi mi o kontakt osobisty mailowy np zaprosaznie na nk itp

Taaak, czuję się jakbym jakąś inicjację przechodziła I jak sobie dokładnie tak samo pomyślałam, na gronie macie moje dane: imię, nazwisko, datę urodzenia, zdjęcie, wystarczy wejść na nk i zobaczyć czy zdjęcie się zgadza (chyba mam nawet to samo, czy ta dziewczyna na zdjęciu to nie przypadkiem jakiś zboczeniec, co wy na to? Każda mnie sobie tam obejrzy i zdecydujecie.


magflieg - jeszcze kilka razy upieczesz krówkę i roześłesz nam po kawałku i jestes z nami a powaznie mysle że szybko do nas wrocisz wierzymy[/quote]

A ja wam wtedy nawet po krówce wkupnego i będzie git

Edytowane przez magdda
Czas edycji: 2009-01-26 o 08:14 Powód: Chyba nieumiejętność cytowania:)
magdda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:27   #1616
ania_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stoke-On-Trent (uk)
Wiadomości: 208
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

a ja z Wami tak dlugo jestem i tez zostalam wyproszona ...
tak a propo jak ktoras nie doczytala misiulinda to ja ...
...
ania_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:29   #1617
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ania, przepraszam. zapomnialam, ze Ty to Ty
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:33   #1618
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Heloł z rańca... nie mogłam wczoraj zasnąć przez to wszystko, miałam nawet w planach mieć kompa włączonego przez całą noc, ale stwierdziłam, że to już byłaby lekka przesada... Mimo wszystko dzisiaj i tak wcześniej wstałam i sobie pomyślałam: najpierw posprzątam, ogarnę, zrobię obiad, a później włącze wizaż, a tu bach ledwo z łóżka wstałąm cyk i komputer włączony... jestem pewna, że to uzależnienie
Jaroszania
Ania Napewno Jaroszania albo anuhaaa dodadzą Cię z powrotem, pewnie nowy nick je zmylił
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:57   #1619
nadzieja1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez samira22 Pokaż wiadomość
Heloł z rańca... nie mogłam wczoraj zasnąć przez to wszystko, miałam nawet w planach mieć kompa włączonego przez całą noc, ale stwierdziłam, że to już byłaby lekka przesada... Mimo wszystko dzisiaj i tak wcześniej wstałam i sobie pomyślałam: najpierw posprzątam, ogarnę, zrobię obiad, a później włącze wizaż, a tu bach ledwo z łóżka wstałąm cyk i komputer włączony... jestem pewna, że to uzależnienie
Jaroszania
Ania Napewno Jaroszania albo anuhaaa dodadzą Cię z powrotem, pewnie nowy nick je zmylił
Czesc,szkoda ze nie chcecie nowych Mam ale rozumiem Was,mam nadzieje ze kiedys sie do nas przkonacie
nadzieja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:58   #1620
nadzieja1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez nadzieja1979 Pokaż wiadomość
Czesc,szkoda ze nie chcecie nowych Mam ale rozumiem Was,mam nadzieje ze kiedys sie do nas przkonacie
Bedzie mi Was baaaaaaaaaaaaardzo brakowalo
nadzieja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.