Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 08:59   #1621
Kasiutekg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Ja Was również doskonale rozumiem, że możecie nie ufać nowo ujawnionym mamom. Jednocześnie mogę się wytłumaczyć, że nie udzielałam się właśnie dlatego, że forum jest ogólnodostępne, a na pasku nie było mnie, bo bardzo rzadko się logowałam, gdyż głównie czytałam rzeczy, które mogłyby mi pomóc czy nauczyć mnie czegoś nowego, a do tego nie trzeba być zalogowanym. Dostałam zaproszenie od Ania, ale w takim razie z niego nie skorzystam. Przy okazji chciałam Wam bardzo, bardzo, bardzo podziękować, bo gdyby nie Wy, nie miałabym dłuższego o 2 tygodnie macierzyńskiego, bo u mnie w pracy o tym nie słyszeli. Zapomniałabym również o tym, że moje dziecko nie miałoby super zabawki - gąsieniczki !! Jeszcze raz dziękuję i przepraszam, że to wszystko tak "na krzywy ryj", jak to bardzo słusznie, któraś z Was określiła.
Kasiutekg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:01   #1622
nadzieja1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez nadzieja1979 Pokaż wiadomość
Bedzie mi Was baaaaaaaaaaaaardzo brakowalo
Mam tylko nadzieje ze czasami bedziecie tutaj zagladac Trzymajcie sie cieplutko!!!
nadzieja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:01   #1623
ania_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stoke-On-Trent (uk)
Wiadomości: 208
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
ania, przepraszam. zapomnialam, ze Ty to Ty
wybaczam to przez ta zmiane nicku, mialas prawo nie skojarzyc
zaraz z malym na szczepienie lece, az juz sie normalnie boje bo po ost. szczepionce przez 3 dni mialam meksyk
ania_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:03   #1624
nadzieja1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez nadzieja1979 Pokaż wiadomość
Mam tylko nadzieje ze czasami bedziecie tutaj zagladac Trzymajcie sie cieplutko!!!
I tez Wam baaaaaaardzo dziekuje za wszystko bo wiele sie od Was dowiedzialam i nauczylam Pa,pa
nadzieja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:04   #1625
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

zaglądać będziemy chociażby z sentymentu
__________________
Moje kochane dzieci :
Julia
i Maciej
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:16   #1626
Kasiutekg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jeszcze a propos zamkniętego wątku, udzielam się też na innym forum, nie wiem czy podawać nazwę, ale tam, żeby mieć dostęp do działów np. dzieciaczkowych trzeba osiągnąć wyznaczoną ilość postów i poprosić o zgodę moderatora. Tam nie boję się pisać o różnych, nawet osobistych sprawach, czy wklejać zdjęcia naszego Filipka. Pewnie też istnieje jakieś zagrożenie, ale o wiele mniejsze. Tamto forum ma tylko taką wadę, że wątki nie są podzielone tak jak tu i przez to nie ma codziennej, żywej dyskusji.
Kasiutekg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:28   #1627
maalena
Raczkowanie
 
Avatar maalena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Hej.
Widzę że przedsiewziełyście nowe środki bezpieczeństwa i właśnie wyleciałam z grona No cóż choćby nie wiem jjak zabolało to uważam ze w sumie słusznie i się wam nie dziwię. Sama nie zyczyłabym sobie dostać takiego maila jak Aniajarosz. Uważałabym jeszcze na nk. Przecież wystarczy wstukac np. Ania Jarosz Warszawa i odpowiedni przedział wiekowy. Trafiony zatopiony Będzie mi was szalenie brakowało bo ciągnąc na dwa watki raczej nie bedziecie. Mnie samą tak to wczoraj wykończyło że całą noc śniło misię że zakładam sobie profile
W każdym razie nie będzie już tak samo
Mam jednak chytry plan i póki co poczytam sobie wrzesniowo-pazdziernikowe mamusie08-taka namiastka waszej obecności


A na pasku jestem zawsze bo się nigdy nie wylogowuje
A jeszcze gdyby to pomogło w weryfikacji mej szanownej osoby to zerknijcie kiedy zostałam zarejestrowana na wizazu

Edytowane przez maalena
Czas edycji: 2009-01-26 o 09:35
maalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 09:36   #1628
ewe_dz
Raczkowanie
 
Avatar ewe_dz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 106
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dzięki ania-anuhaaaaaa,dostałam zaproszonko tylko nikaki nie wiem jak wejść do naszego wątku na tym gronie???
może któraś podpowie???
ewe_dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:38   #1629
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

napisz kochana do Anuhyy lub Jaroszani bo muszą wysłać do Ciebie zaproszenie na tem prywatny wątek
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:46   #1630
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ale na nk mam zablokowane zdjecia. poza tym nie chodzi o to, ze ktos moze mnie znalezc i cos mi zrobic. nie podoba mi sie, ze tu moze czytac/ogladac zdjecia kazdy kto tylko tego chce. zdawalam sobie z tego sprawe, ale dopiero po tej wiadomosci tak naprawde zobaczylam, ze pisanie tu nie ma sensu. lubie z dziewczynami pogadac prywatnie i wolalabym zeby nie czytal tego ani jakis psychol ani chociazby moja 'tesciowa'
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:58   #1631
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Drogie mamy przykro mi, że dajecie się tak ponieść emocjom. To jest jak z krzyknięciem w kinie - PALI SIE !!
Internet nie jest i nie był anonimowy. Zrobicie co będziecie uwazały za słuszne, ale przeniesienie się na grono czy na inny wątek "zamknięty" i tak NIGDY nie zapewni Wam całkowitego bezpieczeństwa. Jeżeli ktoś zakłada nick pod własnym imieniem czy nazwiskiem, czy udostępnia wszystkim swojej gg czy sky'pa to mnie wcale nie dziwi, że w pewnym momencie może trafić się jakaś chora osoba, która będzie próbowała zabawić się Waszym kosztem

Nie mogę zgodzić się na masowe niszczenie wątków. Dotyczy to całego forum. Ja jedynie mogę zaapelować o rozsądek. Stanowicie jakąś zgraną grupę, ale w tym momencie pozwalacie sobą manipulować.
Zrobicie jak uważacie, ja osobiście widzę jakąś masową panikę.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 09:58   #1632
maalena
Raczkowanie
 
Avatar maalena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Rozumiem. Myślę że chodzi o brak anonimowości dla postronnych osób. Do mnie tez dopiero teraz dotarło ze nie jestesmy tu tak do konca bez twarzy i nie życzyłabym sobie żeby ktos w stylu"świra" grzebał w mojej prywatności
maalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:07   #1633
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aga,
nie chodzi o panike ani strach. mysle, ze bardziej dyskomfort tego, ze tyle osob sledzi nasze zycie. wiadomo, ze kazdy sobie zdawal sprawe, ale ja dopieor teraz zobaczylam ile jest tu takich podczytywaczy i jakie to nieprzyjemne. bedac ponad rok razem wczesniej czy pozniej zaczyna sie rozmawiac na jakies intymne tematy dlatego tez uwazam, ze najrozsadniej przeniesc sie tam gdzie nikt obcy nie bedzie mial do tego dostepu.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:11   #1634
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dodając do tego reakcję pewnego moderatora i nazwanie nas "naiwnymi" - bez komentarza
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:12   #1635
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

ja doskonale rozumiem, że nawet na zamknięty wątek, jak ktoś bardzo będzie chciał to się włamie i wszystko przeczyta. Ale my przez ten rok czasu naprawdę się ze sobą zżyłysmy i często chciałoby się napisać o pewnych sprawach, ale nie chce się tego robić publicznie.

Myślę, że w naszym przypadku decyzja już zapadła. Ta sytacja otworzyła nam oczy i pewnych błędów napewno już nie popełnimy, np. żadna z nas nie odnaży się już ze swojego życia na tym wątku.

My postąpiłysmy w ten sposób, inne mamy i inne wątki będą kwitły dalej, bo ich uczestniczkom widocznie nie przeszkadza opowiadanie szczegółów swojego życia publicznie. Nam zaczęło to przeszkadzać.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:12   #1636
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
Aga,
nie chodzi o panike ani strach. mysle, ze bardziej dyskomfort tego, ze tyle osob sledzi nasze zycie. wiadomo, ze kazdy sobie zdawal sprawe, ale ja dopieor teraz zobaczylam ile jest tu takich podczytywaczy i jakie to nieprzyjemne. bedac ponad rok razem wczesniej czy pozniej zaczyna sie rozmawiac na jakies intymne tematy dlatego tez uwazam, ze najrozsadniej przeniesc sie tam gdzie nikt obcy nie bedzie mial do tego dostepu.

ps mnie do wizazu zniechecil zlosliwiec. uwazam, ze osoba na takim stanowisku powinna umiec ugryzc sie w jezyk i byc obiektywna.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:25   #1637
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
ps mnie do wizazu zniechecil zlosliwiec. Uwazam, ze osoba na takim stanowisku powinna umiec ugryzc sie w jezyk i byc obiektywna.

jak usunac sie z wizazu? I czy jak wykasuje swoj profil to znikna tez zdjecia? Bo jak nie to wczesniej pokasuje i tak mi juz ban nie straszny
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:25   #1638
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
Aga,
nie chodzi o panike ani strach. mysle, ze bardziej dyskomfort tego, ze tyle osob sledzi nasze zycie. wiadomo, ze kazdy sobie zdawal sprawe, ale ja dopieor teraz zobaczylam ile jest tu takich podczytywaczy i jakie to nieprzyjemne. bedac ponad rok razem wczesniej czy pozniej zaczyna sie rozmawiac na jakies intymne tematy dlatego tez uwazam, ze najrozsadniej przeniesc sie tam gdzie nikt obcy nie bedzie mial do tego dostepu.
Ja swoje powiedziałam i zdania nie zmienię. To forum jest i będzie publiczne. Właśnie po to, aby dotrzeć do jak największej ilości kobiet. Przykro mi, że tego nie rozumiecie, że Wasze problemy, sposób ich rozwiązywania, czy radzenia sobie... daje innym fantastyczny przykład, podpowiada pewne rozwiązania czy zachowania.
To jest właśnie fantastyczna moc internetu. Nie każdy jest przebojowy, odważny czy otwarty na innych ludzi. Stąd jest tak wielu tylko "czytających". Potem często tylko Ci "czytający" sami otwierają się przed Wami. Poznajecie coraz więcej fantastycznych kobiet.
Ale jeśli uważacie, że stworzenie kółka wzajemnej adoracji, czy "zamkniętego kręgu zaufania" to lepsze rozwiązanie - proszę bardzo, droga wolna.
Czytam jak wzajemnie sobie nie ufacie, jak wywalcie się grona... moim zdaniem to przykre
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:26   #1639
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
jak usunac sie z wizazu? I czy jak wykasuje swoj profil to znikna tez zdjecia? Bo jak nie to wczesniej pokasuje i tak mi juz ban nie straszny
nie wiem dlaczego zamiast edytuj biore cytuj:/
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 10:33   #1640
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

podejrzewam, że specjalnie zostałą usunięta opcja Edytuj
żebyśmy nie mogły nic pokasować
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:37   #1641
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

boja sie, ze wzniecimy bunt i bedziemy usuwac nasze wypowiedzi??? brak slow.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:37   #1642
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego zamiast edytuj biore cytuj:/
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
podejrzewam, że specjalnie zostałą usunięta opcja Edytuj
żebyśmy nie mogły nic pokasować

kolejna rzecz przez ktora czuje sie zniemaczona, ja usunelam te zdjecia ktore moglam, wali mnie to czy tostane banana czy nie.


Najbardziej wkurzyl mnie to jak zachowal sie zlos, nie pierwszy raz moderatorzy bagatelizuja problem. Krol i wladca cholera jasna.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:40   #1643
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Nikt ze stalych mamusiek nie zostal wywalony.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:41   #1644
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Ja swoje powiedziałam i zdania nie zmienię. To forum jest i będzie publiczne. Właśnie po to, aby dotrzeć do jak największej ilości kobiet. Przykro mi, że tego nie rozumiecie, że Wasze problemy, sposób ich rozwiązywania, czy radzenia sobie... daje innym fantastyczny przykład, podpowiada pewne rozwiązania czy zachowania.
To jest właśnie fantastyczna moc internetu. Nie każdy jest przebojowy, odważny czy otwarty na innych ludzi. Stąd jest tak wielu tylko "czytających". Potem często tylko Ci "czytający" sami otwierają się przed Wami. Poznajecie coraz więcej fantastycznych kobiet.
Ale jeśli uważacie, że stworzenie kółka wzajemnej adoracji, czy "zamkniętego kręgu zaufania" to lepsze rozwiązanie - proszę bardzo, droga wolna.
Czytam jak wzajemnie sobie nie ufacie, jak wywalcie się grona... moim zdaniem to przykre
i takim tekstem tylko zachęcasz nas do zostania tutaj.

a z usunięciem funkcji EDYTUJ to już chyba lekka przesada

może zaraz jeszcze posypią się punkty za pisanie posta pod postem??
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:42   #1645
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

a ja zamiast walczyć ze wszytskimi świętymi proponuję po prostu-na stałe się stąd wynieść niech wątek umrze śmiercią naturalną...
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:42   #1646
maalena
Raczkowanie
 
Avatar maalena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Kurczę wiem że się bronie nogami i rekami przed odseparowniem od was ale magdda miała rację. Mozecie nas sprawdzić na nk-są tam zdjęcia moje ,mojego tz,jestem ja ze starszym synem (ma na imię tak jak synek Anah a moje dane macie przeciez na gronie.

Obiecuję że to z mojej strony ostatnia żenująca próba dołączenia do was-zrobicie jak uważacie
maalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:44   #1647
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
kolejna rzecz przez ktora czuje sie zniemaczona, ja usunelam te zdjecia ktore moglam, wali mnie to czy tostane banana czy nie.


Najbardziej wkurzyl mnie to jak zachowal sie zlos, nie pierwszy raz moderatorzy bagatelizuja problem. Krol i wladca cholera jasna.

Przykro mi, ale mnie "nie wali" czy ktoś niszczy wątki usuwając masowo zdjęcia. To jest moja decyzja odnośnie zablokowania edycji zdjęć.
Nie chcecie się udzielać na forum, trudno, ale nie będziecie niszczyć czyjejś pracy i miejsca spotkań dla innych wizazanek.

Nie bardzo wiem, co chcecie osiągnąć. Chcecie coś udowodnić? skłócić? Jak zakładałyście nicki na forum i zapoznawałyście się z regulaminem - było wszystko OK. Teraz jest afera, bo nie pozwalam łamać zasad panujących na tym forum
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:45   #1648
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Wydaje mi sie ze mod czy admin powinien sie powstrzymywac z kasliwymi uwagami i pozostawac bezstronny... ale moze to tylko takie moje przemyslenia...tudziez insynuajce
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:53   #1649
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze mod czy admin powinien sie powstrzymywac z kasliwymi uwagami i pozostawac bezstronny... ale moze to tylko takie moje przemyslenia...tudziez insynuajce

Zawiesiłaś się na Złośliwcu. Jest jaki jest i nic tego nie zmieni.
Proszę podyskutuj ze mną. Jak na razie na moje argumenty żadna z Was nie odpowiedziała. Jesteście złe, że ktoś nie chce spełnić Waszych żądań.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:57   #1650
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aga dlaczego nie mozna edytowac wypowiedzi? naprawde myslisz, ze bedziemy siedziec i usuwac kilka tysiecy postow???
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.