Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 11:03   #3781
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: filtry ochronne

Czy jest możliwe, że znajdę niezbyt drogi filtr spf 50 do cery mieszanej, wrażliwej, naczynkowej i skłonnej do zaskórników i zapychania, który nie zostawiał by bardzo tłustej skóry, ale by nawilżał?
Czy to w ogóle możliwe?
__________________
Człowiek jest tylko trzciną, ale trzciną myślącą.

Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:00   #3782
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: filtry ochronne

Cytat:
Napisane przez Oluraa Pokaż wiadomość
Czy jest możliwe, że znajdę niezbyt drogi filtr spf 50 do cery mieszanej, wrażliwej, naczynkowej i skłonnej do zaskórników i zapychania, który nie zostawiał by bardzo tłustej skóry, ale by nawilżał?
Czy to w ogóle możliwe?
Oluraa mamy podobne cery, tylko ja mam troche przesuszoną i odwodnioną obecnie przez kwasy także jestem na etapie poszukiwania dobrej ochrony. Przeglądając posty zauważyłam że dziewczyny chwalą Avene i LPR, tylko jest tak dużo różnych rodzajów postaci tych filtrów że nie wiem który byłby dla nas najlepszy z tego co czytałam przy naczynkach trzeba unikać alkoholu (ponoć mogą podrażniać naczynka) no i stawiamy obydwie na formuły nawilżające w filtrach
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:55   #3783
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: filtry ochronne

tak, ja też mam odwodnioną i ściągniętą jakbyś miała coś na oku to daj znać
__________________
Człowiek jest tylko trzciną, ale trzciną myślącą.

Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:09   #3784
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
60 szukam. I chyba na allegro się skończy.
Inseso, odezwij się do mnie na priv. Mam nie otwartą 60 Sorayi.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:32   #3785
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny ,co myslicie o YVES ROCHER Protectyl Vegetal SPF 50 ? Jest stabilny? Rozpoczynam kuracje Retin- A i Diacneal i potrzebuje dobrej ochrony
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:52   #3786
callmeblonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 25
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam chciałabym się zapytać czy krem pharmaceris VITA-CAPILARIL Krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy SPF 15 czy ma w składzie składnik chroniacy przed uva? Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Cetyl Alcohol, Isostearyl Isostearate, Cetearyl Octanoate, Dimethicone, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Decyl Olive Esters, Niacynamide, Sorbitol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Sodium Polyacrylate, Kelp (Macrocystis Pyrifera) Extract, Allantoin, Glyceryl Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Wheat (Triticum Vulgare) Germ Protein, Ascophyllum Nodosum Extract, Asparogopsis Armata Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum.
callmeblonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:21   #3787
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

tak-> ma Tinosorb M: Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 08:32   #3788
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Celine5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,co myslicie o YVES ROCHER Protectyl Vegetal SPF 50 ? Jest stabilny? Rozpoczynam kuracje Retin- A i Diacneal i potrzebuje dobrej ochrony
Mhm tak po opakowaniu mamy powiedzieć?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 12:18   #3789
callmeblonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 25
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
tak-> ma Tinosorb M: Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol
dziękuje
callmeblonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 17:09   #3790
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mhm tak po opakowaniu mamy powiedzieć?
właśnie nie mogę znaleśc jego składu
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:35   #3791
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Filtry a przebywanie w domu?

Odnawiam temat gdyż ten się zastanawiam czy np. siedząc całe dnie przed komputerem (w domu) powinnam mieć na twarzy krem z filtrem ? Filtry co prawda nie denerwują mnie już tak jak kiedyś (bo dzięki skrobii nauczyłam sie panowac nad błyskiem) ale kiedy go nie mam na sobie czuje sie wolnaaaa jak ptak
Wiem, że komputer wytwarza promienie UV (podobno te z płaskim ekranem mniej) i właśnie tego się boję. Rolety staram się mieć zawsze zasłonięte (rodzina uważa to za totalne dziwactwo, ale mówi sie trudno ).
Proszę o odpowiedź.
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 16:55   #3792
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

czy moglabym prosic o linki do informacji o filtrach? Lub testy filtrow? Wlasnie zaczelam uzywanie kwasow i potrzebuje czegos z filtrami. Moja wiedza o filtrach ZERO tylko ze juz siedze na forum drugi dzien- doslownie i juz nie mam sily szukac samodzielnie dalej strasznie to duzo pochlania czasu. Bede wdzieczna z jakas krotka sciage. Sa jakies filtry ktore moga "robic za podklad" Ja nie pzrepadam za makijazem i wlasciwie go nie stosuje ale jak bedzie trzeba to zniose filtr ktory takze koloruje. Jeszce raz prosze o wyrozumialosc ale forum Wizaz jest bardzo obszerne i ciezko dotrzec do "pigulek" z wiadomosciami

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2011-01-05 o 06:48 Powód: znalazlam byka:(:( sorry jak nie wiem co...
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 17:09   #3793
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Rozpoczęłam przygodę z filtrowaniem. Na pierwszy rzut poszedł Iwostin Solecrin krem ochronny spf 50+. Testuję go dopiero dwa dni, ale jestem zadowolona. Co prawda bieli dość mocno, ale pudruję się Miss Sporty so clear (tak, wiem, że puder destabilizuje filtr, ale na razie i tak siedzę w domu, więc ćwiczę tylko techniki nakładania, dobranie odpowiedniej ilości itp.) i naprawdę mi się podoba. Buźka wygląda lepiej niż z podkładem, a ochrona zdecydowanie lepsza. Czekam na puder z BU i wtedy będzie wszystko jak należy.

I tutaj mam pytanie. Niby sprawa prosta, ale jak czytałam ile produktów natestowałyście to aż dziwnie, że z moją problematyczną cerą trafiłam od razu na pasujący produkt. Czy testować coś dalej i trafić na coś tańszego, mniej bielącego, z lepszymi filtrami czy pozostać przy możliwie dobrym kremiku, który nie sieje spustoszenia na twarzy?

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
60 szukam. I chyba na allegro się skończy.

Iwostin ma dwa Tinosorby, to jest bardzo dobry filtr. W dodatku nie ma alkoholu.
Tańszego, równie dobrego filtra nie ma.
Jak Ci tylko pasuje ten fitr i opanujesz bielenie - nie szukaj dalej, bo bez sensu.
Może wiosną okaże się, że to zbyt ciężki krem (tak było u mnie), to wtedy poszukasz czegoś lżejszego.
Witajcie dziewczyny, to mój pierwszy post w tym wątku, czasem was będę podczytywać
Ja właśnie używam jak dotąd Iwostin Solecrin i fakt, z bieleniem i świeceniem można sobie poradzić, jest bardzo dobry, lecz szukam filtrów bez Parsolu, abym mogła śmiało się malować (już mi uszami wychodzi skrobia kukurydziana z cynamonem ) i poczytalam sobie o tych filtrach:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...nia-SPF-60.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ka-ochrona.htm

w aptece internetowej doz są aktualnie niedostępne, czy ktoś wie czy w okresie jesienno zimowym dostanę je gdzieś jescze? (oprócz super pharm) - wiadomo ze w Rossmannach i NAturach jest full filtrów przed sezonem letnim, ale nie wiem jak teraz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 14:19   #3794
yoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 145
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Bardzo proszę o radę. Pytałam już w innych wątkach ale nie otrzymałam opowiedzi. Od dawna używam filtra Bioderma AKN Mat i jestem z niego bardzo zadowolona. Obecnie staram się o dziecko więc odstawiłam wszystkie retinole i kwasy. Jednak sprawdzajac skład Biodermy znalazłam w nim ku mojemu zdziwieniu kwas glikolowy. Czy myślicie, że powinnam go odstawić w ciąży z tego powodu? Czy ilość kwasu zawarta w filtrze może być szkodliwa? Dotychczas myślałam, że krem jest ok, bo z tego co wiem zawiera filtry nieprzenikające więc nieszkodliwe w ciąży. Bardzo proszę specjalistki o radę. Pytałam już o to w temacie "Biochemia w ciąży" ale nikt mi nie odpisał, a jest to dla mnie jak i dla każdej przyszłej mamy bardzo ważne.
Poniżej wklejam skład:
Skład: Water (Aqua), Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tridecyl Salicylate, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycolic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate, Decyl Glucoside, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum)
yoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 07:59   #3795
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

bede bardzo wdzieczna za sprawdzone filtry dla osob juz niemlodych z cera sucha i wrazliwa. Kupilam Ivostin i swiece sie po nim bardzo Czy jakas dobra dusza moglaby mi cos podeslaco stosowaniu skrobii i innych "pudropodobnych" specyfikow po stosowaiu filtrow? Moga byc tylko linki do tematow gdzie to jest opisane. Jakos naprawde trudno mi znaleźć interesujace informacje na tym bardzo obszernym forum
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 09:55   #3796
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
bede bardzo wdzieczna za sprawdzone filtry dla osob juz niemlodych z cera sucha i wrazliwa. Kupilam Ivostin i swiece sie po nim bardzo Czy jakas dobra dusza moglaby mi cos podeslaco stosowaniu skrobii i innych "pudropodobnych" specyfikow po stosowaiu filtrow? Moga byc tylko linki do tematow gdzie to jest opisane. Jakos naprawde trudno mi znaleźć interesujace informacje na tym bardzo obszernym forum
Na swoją niemłodą , suchą i wrażliwą skórę stosowałam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23...ka-ochrona.htm , skończył się niestety a ze sklepów już zniknął . Udało mi sie złapac ostatnią tubkę w Rossmanie tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...0.html&next=11 . Stosuje dopiero trzeci dzień , póki co jest ok. .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:47   #3797
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Czy jakas dobra dusza moglaby mi cos podeslaco stosowaniu skrobii i innych "pudropodobnych" specyfikow po stosowaiu filtrow? Moga byc tylko linki do tematow gdzie to jest opisane. Jakos naprawde trudno mi znaleźć interesujace informacje na tym bardzo obszernym forum
Spróbuj użyć wyszukiwarki:

http://www.wizaz.pl/forum/search.php
http://www.wizaz.pl/forum/search.php...&query=skrobia
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 04:37   #3798
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Na swoją niemłodą , suchą i wrażliwą skórę stosowałam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23...ka-ochrona.htm , skończył się niestety a ze sklepów już zniknął . Udało mi sie złapac ostatnią tubkę w Rossmanie tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...0.html&next=11 . Stosuje dopiero trzeci dzień , póki co jest ok. .
żartujesz, zniknął naprawdę? czemu zawsze wszystko znika, zanim spróbuję mam nadzieję, że chodzi Ci tylko o fakt zniknięcia na okres jesienno-zimowy? Ja wczoraj byłam w 3 aptekach i nigdzie go nie mieli, tylko spf 60. Podobno bieli duzo bardziej ,chcialam tego uniknąć ale z braku laku dobre i to, dzisiaj chyba kupię
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 06:51   #3799
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dzieki za linki do skrobii. Doczytalam. Wyszukiwarki uzywalam ale wyrzucala mi tyle linkow ze sie zalamywalam.. takiej ilosci nie daloby sie pzreszukac..

Grazkako- dzieki za info o filtrach
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 09:48   #3800
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

jestem juz wnerwiona kupiłam tą sorayę, otwieram, wyjęłam w środku tą zawleczkę jakaś inna gumka mi wypadła , przez tą pompkę nic nie leci no tragedia czy ktoś doświadczony może mi opisać co mam zrobić aby to chcialo lecieć? niby costam przy wylocie jest ale nawet trzymając do góry nogami NIC NIE LECI ;/

edit: sorki, pryska jak trzymam do góry nogami i energicznie walę w pompkę .... wiec costam jednak leci ... tragedia z tym filtrem


bardzo was proszę, dziewczyny, niech któraś z was otworzy to opakowanie i powie mi jaka gumka gdzie ma byc i którą stroną skierowana bo naprawdę wszystko mi powypadało i wygląda beznadziejnie zdecydowanie powinni tworzyć filtry łatwiejsze w obsłudze

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2010-11-05 o 10:05
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:45   #3801
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23061118]jestem juz wnerwiona kupiłam tą sorayę, otwieram, wyjęłam w środku tą zawleczkę jakaś inna gumka mi wypadła , przez tą pompkę nic nie leci no tragedia czy ktoś doświadczony może mi opisać co mam zrobić aby to chcialo lecieć? niby costam przy wylocie jest ale nawet trzymając do góry nogami NIC NIE LECI ;/

edit: sorki, pryska jak trzymam do góry nogami i energicznie walę w pompkę .... wiec costam jednak leci ... tragedia z tym filtrem


bardzo was proszę, dziewczyny, niech któraś z was otworzy to opakowanie i powie mi jaka gumka gdzie ma byc i którą stroną skierowana bo naprawdę wszystko mi powypadało i wygląda beznadziejnie zdecydowanie powinni tworzyć filtry łatwiejsze w obsłudze[/QUOTE]

Moja soraya dała sie obsługiwać bez problemów i z przyjemnością. Puste opakowanie wylądowało dziś w koszu .Jeśli syneczek się nie pospieszył z wyniesieniem śmieci -bardzo by mnie zaskoczył -to wyciągne po pracy opakowanie z wiaderka i rozbiorę nakrętke. Dziś nie dam rady opisać co i jak . Zrobię to jutro .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:13   #3802
yoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 145
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yoga Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o radę. Pytałam już w innych wątkach ale nie otrzymałam opowiedzi. Od dawna używam filtra Bioderma AKN Mat i jestem z niego bardzo zadowolona. Obecnie staram się o dziecko więc odstawiłam wszystkie retinole i kwasy. Jednak sprawdzajac skład Biodermy znalazłam w nim ku mojemu zdziwieniu kwas glikolowy. Czy myślicie, że powinnam go odstawić w ciąży z tego powodu? Czy ilość kwasu zawarta w filtrze może być szkodliwa? Dotychczas myślałam, że krem jest ok, bo z tego co wiem zawiera filtry nieprzenikające więc nieszkodliwe w ciąży. Bardzo proszę specjalistki o radę. Pytałam już o to w temacie "Biochemia w ciąży" ale nikt mi nie odpisał, a jest to dla mnie jak i dla każdej przyszłej mamy bardzo ważne.
Poniżej wklejam skład:
Skład: Water (Aqua), Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tridecyl Salicylate, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycolic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate, Decyl Glucoside, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum)
Dziewczyny przypominam mojego posta. Naprawdę bardzo zależy mi na odpowiedzi.
yoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 20:16   #3803
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

tego kwasu glikolowego jest mało, zupełnie bym sie nim nie przejmowała
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 14:38   #3804
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Hej, mam pytanie
Czy podkłady EDM zdestabilizują filtr o takim składzie?

Skład: Ricinus communis, Isopropyl palmitate, Polyethylene, Octocrylene, Isohexadecane, Titanium dioxide, Ozokerite, Butyl methoxydibenzoylmethane, Drometrizole trisiloxane, Theobroma cacao, Butyrospermum parkii, Dimethicone, Glycine soja, Tocopherol

To jest sztyft Anthelios
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 15:06   #3805
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Moja soraya dała sie obsługiwać bez problemów i z przyjemnością. Puste opakowanie wylądowało dziś w koszu .Jeśli syneczek się nie pospieszył z wyniesieniem śmieci -bardzo by mnie zaskoczył -to wyciągne po pracy opakowanie z wiaderka i rozbiorę nakrętke. Dziś nie dam rady opisać co i jak . Zrobię to jutro .
ja jestem absolutnie zdolna do wszelkiego rodzaju demolki zawsze TŻ się ze mnie śmieje jak zepsuję coś nowego :P

niestety ani TŻ ani ja nic nie wskóraliśmy co do filtru, więc dziś udało mi się wygrzebać z szafki puste opakowanie i jutro przetransportuję tam filtr

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2010-11-06 o 15:08
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 15:46   #3806
yoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 145
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziękuję Justy, też tak myślałam, że kwasu musi być mało w filtrze, bo w końcu ma on zupełnie inne zadanie niż kremy z kwasem, ale wolałam się upewnić u kogoś kto się lepiej zna.
yoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 17:18   #3807
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23086074]ja jestem absolutnie zdolna do wszelkiego rodzaju demolki zawsze TŻ się ze mnie śmieje jak zepsuję coś nowego :P

niestety ani TŻ ani ja nic nie wskóraliśmy co do filtru, więc dziś udało mi się wygrzebać z szafki puste opakowanie i jutro przetransportuję tam filtr [/QUOTE]

Niestety nie zdążyłam obejrzeć opakowania, w miejskim kuble grzebac nie będę .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 01:22   #3808
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;23086074]niestety ani TŻ ani ja nic nie wskóraliśmy co do filtru, więc dziś udało mi się wygrzebać z szafki puste opakowanie i jutro przetransportuję tam filtr [/QUOTE]
jesli to opakowanie jest z plastiku to bron boze tego nie rob, jesli juz to do szklanej buteleczki:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...iem,t1299.html
__________________
scarface jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 10:44   #3809
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez scarface Pokaż wiadomość
jesli to opakowanie jest z plastiku to bron boze tego nie rob, jesli juz to do szklanej buteleczki:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...iem,t1299.html
o kurczę nie wiedziałam o tym ! Bardzo Ci dziękuję za informację

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Niestety nie zdążyłam obejrzeć opakowania, w miejskim kuble grzebac nie będę .
oki czyli synek grzecznie wyniósł śmieci

filtr przelany już do takich pojemniczków z grubego tworzywa (coś podobnego jak wnętrze filtru) , wiec mam nadzieje ze nic sie nie stanie przed chwila sie posmarowałam i jestem nadzwyczaj zadowolona oprócz męczącego zapachu samo stosowanie jest super - wcale nie bieli aż tak tragicznie (bywało gorzej ) wchłania się całkiem całkiem chyba się z nim nie rozstanę chyba, że zdradzę z SPF 45

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2010-11-08 o 06:37
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 17:27   #3810
shamrok
Raczkowanie
 
Avatar shamrok
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Grod Kraka
Wiadomości: 97
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ja dzis zakupialm pierwszy w zyciu filtr z firmy ROC spf 30 , do tej pory filtrow uzywalam tylko w okresie wakacyjnym - do twarzy tych samych co do ciala, ale ze wzgledu na wiek musze zaczac co dzien. mam skore sucha, alergiczna i latwo zapychajaca sie. po tygodniu uzywania zdam relacje jak sie spisal.
shamrok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.