Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 18:54   #151
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Przykład z życia- moja kuzynka. Blondynka 180 cm (jak zalozy szpilki to jeszcze więcej ) i chajtnęła się z facetem który ma 172cm, więc chyba nie o wygląd/wzrost w relacjach damsko męskich chodzi.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:56   #152
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Ku*wa, zrozum, że niski wzrost jest dla ciebie problemem. Może przyrównaj to do problemu głodu w afryce albo śmiertelności raka piersi od razu, taka sama ranga w końcu.
Nikt ci nie wmawia, że masz kompleksy. To akurat fakt. Gdybyś miał wywalone na swój wzrost to by tego wątku nie było, tymczasem twój niski wzrost przyczynia się do tego, że każdą kobietę i każdego wysokiego faceta wrzucasz do wora z napisem "głupi i nic sobą nie reprezentujący". To jest smutne i sprawia, że odechciewa się z taką osobą konwersować, bo próbujesz pokazać wszystkim, że jesteś na tym niesprawiedliwym świecie ofiarą, której nikt nie rozumie.
Gdybym założyła wątek "Kobiety z dużym, garbatym nosem nie mają prawa głosu wśród mężczyzn" i pisała w nim, że te z prostym nosem są głupie, puste i lecą na dolary, że ja mam tyle do zaoferowania, że o fizyce kwantowej rozmawiam, a te głupie dzidy tylko żartować umieją i o jedzeniu gadają, to najpewniej pomyślałbyś, że mam duuży problem ze sobą.
Nieee, to, że masowo rozmnażają się idioci to nie jest żaden problem, że kryminaliści, tępacy i zwyrodnialcy mają płazem puszczone i sielankowe, leniwe życie oparte na żerowaniu na kobietach to też nie jest problem. Ze mną jakoś odechciewa się kobietom konwersować jeszcze zanim ta konwersacja się zacznie, ale pewnie jest winny mój charakter i zakompleksienie.
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:57   #153
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
To jest znowu implikowanie mi czegoś, czego nigdy nie twierdziłem, naprawdę nie mam już kompletnie siły. Nikomu nie zabraniam się z nikim umowiać, bo w ogóle w wątku nie chodzi o randki. Rozmawiać też nie, to kobiet wybór, że wolą wpatrywać się w ciacho z mózgiem orzeszka i gadać o kanapkach. Mogę natomiast coś o tym napisać, może chociaż jedna osoba wyciągnie wnioski i się zastanowi. W sumie to byłem przerażony perspektywą życia pośród idiotów w efekcie rozmnażania się z facetami konkretnego pokroju, ale jakoś dotrwam na tym świecie. Szkoda tylko, że w pracy będę musiał mieć styczność z wysokimi półgłówkami, których spłodzicie z innymi wysokimi półgłówkami, ale może świat zmierza ku temu, żeby na ziemii istnieli tylko tacy ludzie? Kto to może wiedzieć...
juz pisalam to powyzej : jakim prawem nazywasz kogos idiota z mozgiem orzeszka?
i sorry ale o czym maja rozmawiac nowo poznane osoby to logiczne ze mowi sie o sobie, o nim itp, co sie lubi itp a nie o biologii molekularnej
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:58   #154
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
Przykład z życia- moja kuzynka. Blondynka 180 cm (jak zalozy szpilki to jeszcze więcej ) i chajtnęła się z facetem który ma 172cm, więc chyba nie o wygląd/wzrost w relacjach damsko męskich chodzi.
Jak facet jest którymś z kolei to już się nie liczy, bo jest tylko biednym frajerem do stabilizacji i nigdy nie pozostawi takich skaz emocjonalnych, jak wysocy przystojniacy z przeszłości. Naiwność i w konsekwencji wielka krzywda. Jeszcze za czasów szaleństw to dla większości kobiet, które związały się końcowo z niskim facetem byłby on śmieciem, którego bez wahania by poświęciły, dla swojej ognistej miłości do ogierów z przeszłości.
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:59   #155
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Nieee, to, że masowo rozmnażają się idioci to nie jest żaden problem, że kryminaliści, tępacy i zwyrodnialcy mają płazem puszczone i sielankowe, leniwe życie oparte na żerowaniu na kobietach to też nie jest problem. Ze mną jakoś odechciewa się kobietom konwersować jeszcze zanim ta konwersacja się zacznie, ale pewnie jest winny mój charakter i zakompleksienie.
no tak przecie tylko ty taki mądry i niedoceniony reszta sami idioci
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:04   #156
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

I kiedy noc pokona dzień
I ucieknie ostatni cień...
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:04   #157
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Jak facet jest którymś z kolei to już się nie liczy, bo jest tylko biednym frajerem do stabilizacji i nigdy nie pozostawi takich skaz emocjonalnych, jak wysocy przystojniacy z przeszłości. Naiwność i w konsekwencji wielka krzywda. Jeszcze za czasów szaleństw to dla większości kobiet, które związały się końcowo z niskim facetem byłby on śmieciem, którego bez wahania by poświęciły, dla swojej ognistej miłości do ogierów z przeszłości.
A ja to z kurduplami byłam. Metr 50 nawet, ale się opamiętałam i wzięłam wysokiego. Bez porównania.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 19:04   #158
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Jak facet jest którymś z kolei to już się nie liczy, bo jest tylko biednym frajerem do stabilizacji i nigdy nie pozostawi takich skaz emocjonalnych, jak wysocy przystojniacy z przeszłości. Naiwność i w konsekwencji wielka krzywda. Jeszcze za czasów szaleństw to dla większości kobiet, które związały się końcowo z niskim facetem byłby on śmieciem, którego bez wahania by poświęciły, dla swojej ognistej miłości do ogierów z przeszłości.
kiedy wiazalam sie z moim niskim bylym nie mialam skaz emocjonalnych od wysokich facetow a uwierz mi ze na brak powodzenia nie narzekam i nigdy nie narzekalam wiec na pewno nie bralam go z braku laku
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:05   #159
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
no tak przecie tylko ty taki mądry i niedoceniony reszta sami idioci
Nie to jest problemem, tylko algorytm, który podałem. I to jest realny i RZECZYWISTY problem!
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:09   #160
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Nie to jest problemem, tylko algorytm, który podałem. I to jest realny i RZECZYWISTY problem!
no nie watpie. az mi lza skapnela ze wzruszenia nad twoja niedolą.
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:10   #161
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A ja to z kurduplami byłam. Metr 50 nawet, ale się opamiętałam i wzięłam wysokiego. Bez porównania.
O ile nie był to Twój pierwszy facet, to weź się nie wypowiadaj. Kolejna "zaskakująca" refleksja o tym używanym towarze i jego wątpliwej wartości. Jacy ci porządni chłopcy z kręgosłupem moralnym przewidywalni...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 19:12   #162
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
O ile nie był to Twój pierwszy facet, to weź się nie wypowiadaj. Kolejna "zaskakująca" refleksja o tym używanym towarze i jego wątpliwej wartości. Jacy ci porządni chłopcy z kręgosłupem moralnym przewidywalni...
Nie, no co ty. Szlachetną postawą to byłoby zamknięcie ryja i czekanie na swoją kolej, aż przystojne ciacho da rozkosz, ulży instynktom, zapłodni, a wtedy ewentualnie na biednego śmiecia może przyjść kolej zbierać resztki.
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:15   #163
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Nie, no co ty. Szlachetną postawą to byłoby zamknięcie ryja i czekanie na swoją kolej, aż przystojne ciacho da rozkosz, ulży instynktom, zapłodni, a wtedy ewentualnie na biednego śmiecia może przyjść kolej zbierać resztki.
Spokojnie, większośc "resztek" nawet na Ciebie nie spojrzy.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:15   #164
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Nie, no co ty. Szlachetną postawą to byłoby zamknięcie ryja i czekanie na swoją kolej, aż przystojne ciacho da rozkosz, ulży instynktom, zapłodni, a wtedy ewentualnie na biednego śmiecia może przyjść kolej zbierać resztki.
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:19   #165
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Spokojnie, większośc "resztek" nawet na Ciebie nie spojrzy.
Mam taką nadzieję, bo wolałbym być sam do końca życia niż choćby dotknąć kogoś takiego, nawet gdyby wyglądała, jak złote bóstwo. Liczycie, że porządni faceci będą z ugrzecznieniem stać w kolejce za jakimiś zwyrolami i o nic nie pytać, nawet nie otwierać ryja w geście protestu, tylko łykać mamienie tekstami o miłości, a każdy kto nie da zrobić z siebie frajera to potwór...
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:22   #166
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieję, bo wolałbym być sam do końca życia niż choćby dotknąć kogoś takiego, nawet gdyby wyglądała, jak złote bóstwo. Liczycie, że porządni faceci będą z ugrzecznieniem stać w kolejce za jakimiś zwyrolami i o nic nie pytać, nawet nie otwierać ryja w geście protestu, tylko łykać mamienie tekstami o miłości, a każdy kto nie da zrobić z siebie frajera to potwór...
kogos takiego to znaczy kogo ?
hahaha wiec rozumiem ze tylko dziewice wchodza w gre ?
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:24   #167
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
kogos takiego to znaczy kogo ?
hahaha wiec rozumiem ze tylko dziewice wchodza w gre ?
Tak, a co? Coś w tym złego? Dla ciebie to takie śmieszne, że kobieta jest dziewicą? Dla mnie to godne szacunku i podziwu. O ile nie jest to dyktowane przymusem, a dobrowolnym wyborem.
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:24   #168
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieję, bo wolałbym być sam do końca życia niż choćby dotknąć kogoś takiego, nawet gdyby wyglądała, jak złote bóstwo. Liczycie, że porządni faceci będą z ugrzecznieniem stać w kolejce za jakimiś zwyrolami i o nic nie pytać, nawet nie otwierać ryja w geście protestu, tylko łykać mamienie tekstami o miłości, a każdy kto nie da zrobić z siebie frajera to potwór...
Jest masa fajnych facetów na Świecie. A że Twoja osobowość przegrywa nawet z nałogowcami i cwaniakami, to wcale się nie dziwię.


Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
kogos takiego to znaczy kogo ?
hahaha wiec rozumiem ze tylko dziewice wchodza w gre ?
Oczywiście, przecież nie po to dzielnie uchował wianek, mimo przeciwności losu, żeby teraz z jakąś macaną dziwką się zadawać.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:27   #169
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Mam tylko nadzieję, że nie pozwolisz swojemu problemowi rozwinąć się na tyle, że skrzywdzisz kogoś fizycznie. Ale na to już nikt w internecie nie ma wpływu.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 19:28   #170
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jest masa fajnych facetów na Świecie. A że Twoja osobowość przegrywa nawet z nałogowcami i cwaniakami, to wcale się nie dziwię.




Oczywiście, przecież nie po to dzielnie uchował wianek, mimo przeciwności losu, żeby teraz z jakąś macaną dziwką się zadawać.
Facet, który wziął na stałą partnerkę kobietę, która nie jest dziewicą to facet, który przekreślił całe swoje życie i skazał siebie na egzystowanie w kłamstwie. Oczywiście jemu będzie wmawiane, że jest prawdziwym facetem, tym jedynym, zwycięzcą, bo zwycięzca bierze wszystko. Nie...to pierwsi są zwycięzcami, a on jest biednym, mamionym nieszczęśnikiem. Zawsze.
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:30   #171
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jest masa fajnych facetów na Świecie. A że Twoja osobowość przegrywa nawet z nałogowcami i cwaniakami, to wcale się nie dziwię.




Oczywiście, przecież nie po to dzielnie uchował wianek, mimo przeciwności losu, żeby teraz z jakąś macaną dziwką się zadawać.
Nie pamiętacie nadgryzionych jabłek z lekcji wychowania do życia w rodzinie czy jakoś tak. Wszystkie nagryzione jabłuszka zamknąć swoje brudne macane usta. Tutaj mamy wzór cnót. Niegodne my, niegodne.

Facet jest masakrycznym egocentrykiem, okropnym nudziarzem, frustratem i obraża wszystkich. Ciekawe czemu nikt z nim nie chce gadać. No tak - jest niski.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:33   #172
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;64905816]Mam tylko nadzieję, że nie pozwolisz swojemu problemowi rozwinąć się na tyle, że skrzywdzisz kogoś fizycznie. Ale na to już nikt w internecie nie ma wpływu.[/QUOTE]
Nie wykluczam tego, że tak się kiedyś stanie. W końcu jeśli społeczeństwo nie piętnuje karygodnych postaw to ktoś musi coś z tym zrobić, a znam takich paru bezkarnych cwaniaków, którzy przelawirowali życie i mają wiele na sumieniu, oczywiście dla kobiet bogowie, bo są wysocy.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Nie pamiętacie nadgryzionych jabłek z lekcji wychowania do życia w rodzinie czy jakoś tak. Wszystkie nagryzione jabłuszka zamknąć swoje brudne macane usta. Tutaj mamy wzór cnót. Niegodne my, niegodne.

Facet jest masakrycznym egocentrykiem, okropnym nudziarzem, frustratem i obraża wszystkich. Ciekawe czemu nikt z nim nie chce gadać. No tak - jest niski.
Ja jestem nudziarzem? To wy po raz kolejny, jak mantrę powtarzacie, że nie chcą ze mną gadać przez moją odrażającą osobowość, gdy tłumaczyłem 23123132213214332453654 razy, że ja nawet pierwszego zdania nie mogę często wypowiedzieć, więc skąd mają wiedzieć, jaki ja jestem?
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:33   #173
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Nie wykluczam tego, że tak się kiedyś stanie. W końcu jeśli społeczeństwo nie piętnuje karygodnych postaw to ktoś musi coś z tym zrobić, a znam takich paru bezkarnych cwaniaków, którzy przelawirowali życie i mają wiele na sumieniu, oczywiście dla kobiet bogowie, bo są wysocy.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


Ja jestem nudziarzem? To wy po raz kolejny, jak mantrę powtarzacie, że nie chcą ze mną gadać przez moją odrażającą osobowość, gdy tłumaczyłem 23123132213214332453654 razy, że ja nawet pierwszego zdania nie mogę często wypowiedzieć, więc skąd mają wiedzieć, jaki ja jestem?
A ja pisałam, że plotki szybko się rozchodzą. Poza tym mówie o swoich spostrzeżeniach.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:36   #174
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Facet, który wziął na stałą partnerkę kobietę, która nie jest dziewicą to facet, który przekreślił całe swoje życie i skazał siebie na egzystowanie w kłamstwie. Oczywiście jemu będzie wmawiane, że jest prawdziwym facetem, tym jedynym, zwycięzcą, bo zwycięzca bierze wszystko. Nie...to pierwsi są zwycięzcami, a on jest biednym, mamionym nieszczęśnikiem. Zawsze.
ehh. az nie wiem co na to odpisac takie to zalosne.

patrz a moj biedny tż jeszcze nie wie ze przekreslil cale swoje zycie i jest biednym nieszczesnikiem. i jeszcze chce brac ze mna slub bidulek.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
Nie wykluczam tego, że tak się kiedyś stanie. W końcu jeśli społeczeństwo nie piętnuje karygodnych postaw to ktoś musi coś z tym zrobić, a znam takich paru bezkarnych cwaniaków, którzy przelawirowali życie i mają wiele na sumieniu, oczywiście dla kobiet bogowie, bo są wysocy.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


Ja jestem nudziarzem? To wy po raz kolejny, jak mantrę powtarzacie, że nie chcą ze mną gadać przez moją odrażającą osobowość, gdy tłumaczyłem 23123132213214332453654 razy, że ja nawet pierwszego zdania nie mogę często wypowiedzieć, więc skąd mają wiedzieć, jaki ja jestem?
serio brzmisz jak ktos z powaznymi problemami psychicznymi. do lekarza a nie na kobieca fora.
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:37   #175
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
ehh. az nie wiem co na to odpisac takie to zalosne.

patrz a moj biedny tż jeszcze nie wie ze przekreslil cale swoje zycie i jest biednym nieszczesnikiem. i jeszcze chce brac ze mna slub bidulek.
No właśnie nie wie, i to mnie boli bardzo. Kolejny facet dożyje resztę swoich dni w fałszu i przekonaniu, że jest kochany, gdy receptory dopaminowe zużyte już dawno na innych.
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:38   #176
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Przecież to
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:38   #177
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;64905816]Mam tylko nadzieję, że nie pozwolisz swojemu problemowi rozwinąć się na tyle, że skrzywdzisz kogoś fizycznie. Ale na to już nikt w internecie nie ma wpływu.[/QUOTE]
Jest psychopata. Jest obietnica popełnienia przestępstwa. Są informacje, pozwalające na przypuszczenie, że autor jest poważnie zaburzony i się nie leczy. Takie rzeczy zgłasza się na policję.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:39   #178
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Przecież to
oby.
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:41   #179
Dovakhiin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 63
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Jest psychopata. Jest obietnica popełnienia przestępstwa. Są informacje, pozwalające na przypuszczenie, że autor jest poważnie zaburzony i się nie leczy. Takie rzeczy zgłasza się na policję.
No proszę. Domorosły prawnik się znalazł. Nawet wyraźne napisanie o ZAMIARZE popełnienia przestępstwa nie jest w świetle prawa karane żadnym sankcjami, a napisanie, że "nie wykluczam" już w ogóle nie podchodzi nawet pod kategorię zamiaru. No, ale czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było mocną stroną kobiet. Od sześciu stron imputuje mi się tutaj coś czego nigdy nie napisałem i na tym opiera się połowa odpowiedzi.
Dovakhiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 19:44   #180
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Facet niski nie ma prawa głosu wśród kobiet, jest wręcz nienawidzony.

Cytat:
Napisane przez Dovakhiin Pokaż wiadomość
No właśnie nie wie, i to mnie boli bardzo. Kolejny facet dożyje resztę swoich dni w fałszu i przekonaniu, że jest kochany, gdy receptory dopaminowe zużyte już dawno na innych.
twoja wypowiedz to dno i kilometr mulu. moj narzeczony jest dla mnie wszytskim i ja dla niego tez i jestesmy doroslymi ludzmi i nie przeszkadza nam ze kazdy z nas mial kiedys seksualna przeszlosc, bo to calkowicie normalne.

a swoja droga ciekawe czy ty tez tak dzielnie trzymasz swoj wianek czy tylko od kobiet tego wymagasz..
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-04 02:52:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.