Wielbicielki Piękna część 3 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 20:23   #3031
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Oo Airish to tak jak ja 173cm, waga ok 57kg A sorry że tak wypytuje ale jakie masz wymiarki Może też podobne
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:23   #3032
tequilla.sunrise
Zadomowienie
 
Avatar tequilla.sunrise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 736
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
co sądzicie o tych szamponach do mycia włosów na sucho??
mój kolega używał jak miał dready. teraz ściął on miał taki już specjalnie do dreadów przeznaczony, ale tez suchy szampon

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Hihi to może się przejadę i też bym chciała żebyś mnie namalowała ;P no to w sumie prawie, że charytatywnie to robisz, bo podejrzewam, że farby do tego do tanich nie należą. Bądź co bądź, ale na prawdę są CUDNE!


172 - 173 cm ale wszyscy mi mówią, że wyglądam na mniej kg niż mam i nie chcą wierzyć. Jakieś kości ciężkie muszę mieć :P
nie no zawsze coś za robotę sobie doliczę, a materiały, płótna itp. to liczę normalnie bo tak to bym dopłacała jakbym brała takie normalne stawki to bez problemu bym się z tego utrzymała

to Ty dość wysoka jesteś
__________________
_________________________ ___
odchudzanie z WP i zdrowe odżywianie
było: 48kg
jest: 50kg
będzie: 48kg (wracamy do starej wagi)
wzrost: 168cm

tequilla.sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:24   #3033
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

wrócilam do was.......


chyba dziś nadrobię to co naskrobałyście. Wróciłam niedawno z konfirmacji, wczoraj z tż sobota super.... ach
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:26   #3034
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
TEQUILKO to malutko za te cuda bierzesz ehh piękne te obrazy

Arisha w życiu bym niepowiedziała że ważysz nawet 57 wygladasz bardzo szczuplutko
Teraz to ja ważę z 60 :P
Każdy mi tak mówi. Jak siostrze powiedziałam to mi na wadze kazała stawać bo nie wierzyła. Mówiła, że max 54 :P

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Oo Airish to tak jak ja 173cm, waga ok 57kg A sorry że tak wypytuje ale jakie masz wymiarki Może też podobne
No teraz to ja przytyłam i jest z 60 kg a wymiarki nie wiem. Jutro się zmierzę jak znajdę cm to podam A Ty jakie masz?

Na pewno mam w cyckach za mało hehe :P

Teqilla to dobrze, bo tak faktycznie żaden interes a szkoda nie wykorzystywać takiego talentu
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI

Edytowane przez Airish88
Czas edycji: 2009-05-24 o 20:27
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:29   #3035
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Zdjęcia z mojego dzisiejszego spaceru już w albumie. To pierwsze nie jest co prawda z klifów ale widać ładnie za nami wyspę. Sorry, że zasłoniłam twarze ale mamy takie grymasy że lepiej żebyście nie widziały

A i bonus na tych zdjęciach dla Renatki to nowe spodnie A i kolorek też widać co nawyprawiałam, w sumie wygląda bardzo podobnie ale te końce już nie są takie ciemne tylko rudawe

Ja mam Airish w cyckach baaaardzo mało, zwłaszcza teraz jak schudłam 84-65-92, udo 52
__________________
Marzenia się spełniają!!!

Edytowane przez Martysia_
Czas edycji: 2009-05-24 o 20:32
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:30   #3036
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

no to może kupie na próbe
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:32   #3037
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Zdjęcia z mojego dzisiejszego spaceru już w albumie. To pierwsze nie jest co prawda z klifów ale widać ładnie za nami wyspę. Sorry, że zasłoniłam twarze ale mamy takie grymasy że lepiej żebyście nie widziały
Jakie piękne widoki
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 20:34   #3038
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Pięknie Martysia
Śliczne widoki, szkoda, że buźki nie widać.
Chudziutkie masz nóżki. Ja mam z tym problem, bo bw udach jestem zbyt wielka :/
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:35   #3039
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Zdjęcia z mojego dzisiejszego spaceru już w albumie. To pierwsze nie jest co prawda z klifów ale widać ładnie za nami wyspę. Sorry, że zasłoniłam twarze ale mamy takie grymasy że lepiej żebyście nie widziały

A i bonus na tych zdjęciach dla Renatki to nowe spodnie A i kolorek też widać co nawyprawiałam, w sumie wygląda bardzo podobnie ale te końce już nie są takie ciemne tylko rudawe

Ja mam Airish w cyckach baaaardzo mało, zwłaszcza teraz jak schudłam 84-65-92, udo 52
super widoczki masz tez bym sobie chetnie zrobila wypadzik nad morze
tez zawsze robie glupia mine jak slonce swieci hehe
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:36   #3040
ewcia19
Rozeznanie
 
Avatar ewcia19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

aniusiuniaa miałam kiedyś suchy szampon, ale stosowałam na umyte żeby odbić od nasady
ewcia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:36   #3041
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Pięknie Martysia
Śliczne widoki, szkoda, że buźki nie widać.
Chudziutkie masz nóżki. Ja mam z tym problem, bo bw udach jestem zbyt wielka :/
spojrz sobie na swoje zdjecia nie widze zbys byla "zbyt wielka"
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 20:38   #3042
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Pięknie Martysia
Śliczne widoki, szkoda, że buźki nie widać.
Chudziutkie masz nóżki. Ja mam z tym problem, bo bw udach jestem zbyt wielka :/
Ale opowiadasz bajeczki kochana widziałam twoje foty w obcisłych leginsach i jasnych dzisach i masz boska figurke i basta
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:40   #3043
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Ale opowiadasz bajeczki kochana widziałam twoje foty w obcisłych leginsach i jasnych dzisach i masz boska figurke i basta

Dziękuję Kochane. Ja wiem, że nie jest bardzo źle. ALe my babeczki tak już mamy, że zawsze coś by się znalazło do poprawy :P
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:41   #3044
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Renatko dziękuję za zrozumienie mnie w sprawie wesela
Tequillka przecudowne obrazy

Ja nie poczułam weekendu .Wczoraj z TZ wyruszyłam po sukienkę. Najpierw pojechaliśmy pod Dublin do wielkiego centrum handlowego. Chciałam ta na żywo zobaczyć te sukienkę co wam niedawno wstawiałam. Oczywiście ich nie było. Kilka godzin łaziliśmy i nic nawet nie zmierzyłam bo wszystko było okropne. Wiec pojechaliśmy w samo centrum Dublina. Najpierw z 30 min szukaliśmy wolnego miejsca na parkingu. Potem poszliśmy połazić. W Dublinie turystów masa, przejść sie nie dało. Były tam 2 sklepy z tej sieci z sukienkami ale też nie było tych co mi sie podobały. Obeszliśmy całe centrum i nic. Nie przymierzyłam ani jednej sukienki. Wróciłam zła i zmęczona. Od razu po powrocie zasnęliśmy. Dziś pojechaliśmy w drugą stronę wyspy bo kiedyś tak już byliśmy i był jakiś wybór w sukienkach. 2 mi sie spodobały ale jedna była za wielka (tylko 1 szt, mieli) a druga za krótka była. Był tam też sklep z tej sieci gdzie poluję na te sukienki no ale oczywiście ich nie było. Dowiedziałam sie tylko tyle że mogę zamówić ta sukienkę płacąc z góry i dostarczą mi do domu lub do sklepu. Ale sprzedawczyni była mało pomocna nie umiała mi doradzić co do rozmiaru itp.
Kupić tu sukienkę to jakiś dramat. W każdym sklepie masa ciuchów leży na ziemi. Po sukniach w cenach od 200e łażą ludzie, prawie każda ma ślady podkładu i dosłownie każda jest pozaciągana. Weszliśmy też do jednego sklepu z górnej półki - zwykła sukienka do ziemi tylko ozdobiona kamykami na ramiączkach 850 e ale przeceniona na 150e ale co z tego jak przez całą szerokość lecą dwa zaciągnięcia bardzo bardzo widoczne i nie do naprawienia. W wielu zamki powyrywane bo tu babki są grube a wciskają sie w małe rozmiary (a ceny nie obniżone).
No ale po powrocie do domu TZ mnie pomierzył wg instrukcji na stronce i zamówił mi sukienkę. Ma być za 7-10 dni roboczych. Trochę sie waham czy dobrze zrobiłam bo nie widziałam na żywo ani materiału ani koloru ale jak coś to można oddać w przeciągu 10 dni do dowolnego sklepu z tej sieci.
Byłam też na ostatnich naukach do bierzmowania - mam w przyszłą niedziele. Pomieszanie z poplątaniem bo ma być i po angielsku i po polsku.
Niedawno wróciliśmy do domu a tu juz koniec weekendu

Jedyne plusy weekendu to to że kupiłam sobie czapeczkę nike białą cieniutką i w sklepie w lusterku zauważyłam że mam ładnie opalone nogi (choć myślałam ze sa blade)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:43   #3045
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Oczywiście Airish że masz super figurę! Zmierz swoje uda i zobaczysz że wcale nie więcej ode mnie a przecież mówisz ze moje są chudziutkie. Mnie się natomiast moje zbyt duże wydają :P Bo jakby nie było różnica jest dość spora między łydkami a udami ale nie można być taką chudą jak modelki co mają uda wielkości łydek, a Ty wyglądasz na zdjęciach wspaniale więc nie wiesz co możesz od siebie chcieć :P Musisz tylko przestawić swoje myślenie, masa dziewczyn zabiłaby się za te Twoja "większe uda" jak twierdzisz Spójrz np na burciage? Ona ma małe? Nie, bo ma większą pupcię i musi coś ją "podtrzymywać" Ja wiem, Tobie tłumaczę a swoje głupoty mam dalej w głowie Dodaję jeszcze jedno zdjęcie które robiłam z drugiej strony wyspy, na innym spacerze, moim zdaniem ono bardziej oddaje urok klifów Narzekam tak na tą wyspę, że jest dziurawa, ma mało sklepów i trudno się z niej wydostać (na nie ma bezpośrednich lotów do PL i cały dzień zajmuje dolecenie do domu) ale czego jak czego ale braku pięknych widoków jej zarzucić nie można. Szkoda tylko że tak mało miejsc fajnych tu znam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00550.jpg (161,7 KB, 22 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają!!!

Edytowane przez Martysia_
Czas edycji: 2009-05-24 o 20:47
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:48   #3046
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Oczywiście Airish że masz super figurę! Zmierz swoje uda i zobaczysz że wcale nie więcej ode mnie a przecież mówisz ze moje są chudziutkie. Mnie się natomiast moje zbyt duże wydają :P Bo jakby nie było różnica jest dość spora między łydkami a udami ale nie można być taką chudą jak modelki co mają uda wielkości łydek, a Ty wyglądasz na zdjęciach wspaniale więc nie wiesz co możesz od siebie chcieć :P Musisz tylko przestawić swoje myślenie, masa dziewczyn zabiłaby się za te Twoja "większe uda" jak twierdzisz Spójrz np na burciage? Ona ma małe? Nie, bo ma większą pupcię i musi coś ją "podtrzymywać" Ja wiem, Tobie tłumaczę a swoje głupoty mam dalej w głowie
Dzieki Kochana. Troszkę mam fioła na punkcie wagi bo kiedyś byłam gruba i dużo nad sobą pracowałam. Masz całkowitą rację, ale jak schudnę z 2 kg to lepiej będę się czuła. lubię takie uczucie lekkości
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:48   #3047
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Oczywiście Airish że masz super figurę! Zmierz swoje uda i zobaczysz że wcale nie więcej ode mnie a przecież mówisz ze moje są chudziutkie. Mnie się natomiast moje zbyt duże wydają :P Bo jakby nie było różnica jest dość spora między łydkami a udami ale nie można być taką chudą jak modelki co mają uda wielkości łydek, a Ty wyglądasz na zdjęciach wspaniale więc nie wiesz co możesz od siebie chcieć :P Musisz tylko przestawić swoje myślenie, masa dziewczyn zabiłaby się za te Twoja "większe uda" jak twierdzisz Spójrz np na burciage? Ona ma małe? Nie, bo ma większą pupcię i musi coś ją "podtrzymywać" Ja wiem, Tobie tłumaczę a swoje głupoty mam dalej w głowie Dodaję jeszcze jedno zdjęcie które robiłam z drugiej strony wyspy, na innym spacerze, moim zdaniem ono bardziej oddaje urok klifów Narzekam tak na tą wyspę, że jest dziurawa, ma mało sklepów i trudno się z niej wydostać (na nie ma bezpośrednich lotów do PL i cały dzień zajmuje dolecenie do domu) ale czego jak czego ale braku pięknych widoków jej zarzucić nie można. Szkoda tylko że tak mało miejsc fajnych tu znam
dobrze mowisz, zreszta uda nie moga byc grubosci lydek
kobieca sylwetka wyglada tak ze trzeba miec uda, spytajcie sie jakiegos faceta
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:49   #3048
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Martysia fajne widoki!
Ja do klifów mam sentyment bo mój TZ oświadczył mi sie na klifach (Cliffs of Moher - ponad 200 metrów wysokości)
http://images.google.com/images?clie...-8&sa=N&tab=wi

__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:50   #3049
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Martysia fajne widoki!
Ja do klifów mam sentyment bo mój TZ oświadczył mi sie na klifach (Cliffs of Moher - ponad 200 metrów wysokości)
http://images.google.com/images?clie...-8&sa=N&tab=wi
super widoczki
pokazesz jaka sukienke zamowilas?
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 20:52   #3050
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Uuu te też są piękne!!! To romantyczne zaręczyny miałaś Tak to jest Kasiu, zawsze jak się czegoś szuka to nie można znaleść. Ja mam tak po prostu ZAWSZE!! Ale będe trzymać kciuki żeby ta sukieneczka przyszła śliczna. Jak nie zawsze możesz oddać więc nie jest źle Czemu nie pisałaś że się wybierasz w weekend do Dublina!! Mnie G proponował w ten weekend żebyśmy się wybrali do DUblina, mogłybyśmy choć na chwilkę się spotkać.A tak to odmówiłam bo nie powinnam kasy wydawać na ciuchy a i tak wydałam tylko, że tu :P
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:53   #3051
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
super widoczki
pokazesz jaka sukienke zamowilas?
Wklejałam już wcześniej. Kupiłam ją na drugi dzień wesela. Wybrałam różową.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (28,5 KB, 38 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:54   #3052
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Uuu te też są piękne!!! To romantyczne zaręczyny miałaś Tak to jest Kasiu, zawsze jak się czegoś szuka to nie można znaleść. Ja mam tak po prostu ZAWSZE!! Ale będe trzymać kciuki żeby ta sukieneczka przyszła śliczna. Jak nie zawsze możesz oddać więc nie jest źle Czemu nie pisałaś że się wybierasz w weekend do Dublina!! Mnie G proponował w ten weekend żebyśmy się wybrali do DUblina, mogłybyśmy choć na chwilkę się spotkać.A tak to odmówiłam bo nie powinnam kasy wydawać na ciuchy a i tak wydałam tylko, że tu :P
Martyś ja nic straconego ja mieszkam niedaleko Dublina (moj TZ co dzień dojeżdża do pracy do Dublina)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:56   #3053
tequilla.sunrise
Zadomowienie
 
Avatar tequilla.sunrise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 736
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Martysia fajne widoki!
Ja do klifów mam sentyment bo mój TZ oświadczył mi sie na klifach (Cliffs of Moher - ponad 200 metrów wysokości)
http://images.google.com/images?clie...-8&sa=N&tab=wi
byłam tam to są najwyższe klify schodzące pionowo do morza, bo takie schodzące po skosie są jeszcze wyższe

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Wklejałam już wcześniej. Kupiłam ją na drugi dzień wesela. Wybrałam różową.
fajna ta sukienka
__________________
_________________________ ___
odchudzanie z WP i zdrowe odżywianie
było: 48kg
jest: 50kg
będzie: 48kg (wracamy do starej wagi)
wzrost: 168cm

tequilla.sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:57   #3054
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

To dobrze, po urlopie napewno odwiedzę dublin więc liczę na Ciebie, ze i Ty się stawisz Sukieneczkę oczywiście wybrałaś tą najładniejszą widzę
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:01   #3055
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez tequilla.sunrise Pokaż wiadomość
byłam tam to są najwyższe klify schodzące pionowo do morza, bo takie schodzące po skosie są jeszcze wyższe


fajna ta sukienka
Dziękuję Lepszej nie znalazłam (ciekawe jak na żywo wygląda )

W Irlandii sa jeszcze jedne ( na jakiejś wysepce) wg. mapy wyższe ale niebyłym tam. Mohery robią wrażenie na żywo bo na fotkach nie widać wysokości. Byłam już tam kilka razy a właśnie za 1 razem TZ tam na kolanach prosił mnie o rękę przy masie turystów z całego świata
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:07   #3056
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Martysiu - jesteś śliczna, przejrzałam Twoje zdjęcia
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:18   #3057
<<livia>>
Rozeznanie
 
Avatar <<livia>>
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 820
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Zrobilam peeling buzki,nalozylam maseczki,czuje sie taaakaaa oczyszczona,mm
Martysiu suuper widoczki
Kasiu trzymam kciuki by sukienka okazala sie idealna na Ciebie i abys sie w niej bosko czula
Renatko,ciuutek(3l.) tylko starsza od Ciebie jestema czemu pytasz?
A tequilko tz od razu tez pytal skad jestes,taaak mu sie spodobal po3jny obraz
__________________


<<Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach>>






<<livia>> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:24   #3058
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Ojj dziękuje Mess Oczywiście jak każda kobieta nie jestem do końca z siebie zadowolona więc miło słyszeć takie słowa
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:25   #3059
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

zdjęcie mojego półgołego tyłka z cellulitem w galerii
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:26   #3060
tequilla.sunrise
Zadomowienie
 
Avatar tequilla.sunrise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 736
Dot.: Wielbicielki Piękna część 3

Cytat:
Napisane przez <<livia>> Pokaż wiadomość
A tequilko tz od razu tez pytal skad jestes,taaak mu sie spodobal po3jny obraz
który potrójny
__________________
_________________________ ___
odchudzanie z WP i zdrowe odżywianie
było: 48kg
jest: 50kg
będzie: 48kg (wracamy do starej wagi)
wzrost: 168cm

tequilla.sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.