WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 12:23   #4471
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

CAMA07, te tabletki to nowość na francuskim rynku. Posłała mi je koleżanka, która mieszka w Paryżu- kobieta w aptece jej poleciła. Kuracja trwa 3 miesiące. Wierzę, że tym razem się uda.

Aminexil z Loreala jest tańszy niż z Vichy. Może nie kupuj na raz całego opakowania, tylko kilka ampułek i zobaczysz, czy jest jakaś poprawa.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:40   #4472
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

anulinka2009 jaki jest koszt tych tabletek (miesięcznej kuracji) ?

Co do LOREAL AMINEXIL to zbieram motywację, żeby wcierać codziennie ampułkę przez 42 dni (duże opak), chętnie bym kupiła z kimś na pół po 22 amułki, ale moje koleżanki obkupiły się vichy dercos i nie chcą ...a ja u nich efektów po vichy nie widzę (one też raczej nie), więc myślę na Loreal Aminexil
...i żyję nadzieją, że coś mi w końcu pomoże.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:43   #4473
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
CAMA07, te tabletki to nowość na francuskim rynku. Posłała mi je koleżanka, która mieszka w Paryżu- kobieta w aptece jej poleciła. Kuracja trwa 3 miesiące. Wierzę, że tym razem się uda.
W Polsce pewnie nie są w ogóle dostępne?

Ja dziś kupiłam płyn na wypadanie Lotonu, przy tak krótkim wypadaniu jak u mnie może się sprawdzić Ma ładny ziołowy skład, więc w niego wierzę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:05   #4474
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

jyyli, to jest nowość na francuskim rynku. Wcześniej czy później do nas też dotrze ( tak jak było z oenobiolem ).
Jak posprzątam, to napiszę jaki mają skład.

Ja dzisiaj będę używać pierwszy raz olejek czosnkowy ( zrobiłam go 3 tygodnie temu ). Zobaczymy, co będzie jutro rano po myciu.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:22   #4475
freak9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mniej wiecej dwa razy do roku mam taki okres, kiedy wlosy wypadaja znacznie wiecej niz wczesniej. Jest to dosc niepokojace, ale staram sie z tym jakos radzci :P, To co ja moge polecic to tabletki Merzspecial+ szapmon i odzywka L'biotica Moc Natury WAX przeciw wypadaniu wlosów
freak9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:26   #4476
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

CAMA07, kupowałam u siebie w sklepie fryzjerskim i płaciłam bodajże 8 czy 8,50 zł za ampułkę.

Mam ulotkę do tabletek, ale w języku francuskim, dlatego musiałam się podeprzeć googlami i ich tłumczeniem.
Tabletki Vitalfan Antichute zawierają:
- olej z nasion dyni,
- ekstrakt z rzeżuchy,
- wosk pszczeli,
- siarczan cynku,
- witamina PP,
- witamina E,
- lecytyna sojowa,
- witamina B6,
- witamina A,
- witamina B8.

Co myślicie o tym składzie dziewczyny??

Edytowane przez anulinka2009
Czas edycji: 2009-10-24 o 15:23
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 17:05   #4477
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Hej, to nie nowość. Z tego co wiem drematolodzy często przepisują Ducrey-a, ja też się na to złpałam, ale mi nic nie pomogło pomimo 3-miesięcznej kuracji.
Są z tej firmy chyba 2 spsecyfiki na wypadanie - to o czym mówisz (3 fiolki) jest raczej na adrogenowe wypadanie. Drugi - Anastim - kilka fiolek do wcierania 2-3 razy w tygodniu. Koszt ok 150 zł
dzieki CAMA za odpowiedz. Ja czytalam ze ten Neoptide jest na przewlekle wypadanie dl kobiet a "androgenowe" wypadanie to chyba u facetow, tak? hmm to mnie zmarwilas ze nie podzialalo. A jest tez taki spray do wcierania LaRoche Posay - ktos uzywal?

i jeszcze mam pytanie czy któras dziewczyny uzywala ampulek seboradin do wcierania ?12 sztuk jest ale codzieniie ponoc trzeba wcierac
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 17:17   #4478
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
CAMA07, kupowałam u siebie w sklepie fryzjerskim i płaciłam bodajże 8 czy 8,50 zł za ampułkę.

Mam ulotkę do tabletek, ale w języku francuskim, dlatego musiałam się podeprzeć googlami i ich tłumczeniem.
Tabletki Vitalfan Antichute zawierają:
- olej z nasion dyni,
- ekstrakt z rzeżuchy,
- wosk pszczeli,
- siarczan cynku,
- witamina PP,
- witamina E,
- lecytyna sojowa,
- witamina B6,
- witamina A,
- witamina B8.

Co myślicie o tym składzie dziewczyny??
Mnie się ten skład podoba, szczególnie rzeżucha No ale czy zadziała, to i tak czas pokaże. Ale ja jednak myślę, że zadziała
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 17:25   #4479
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

jyyli, ja też mam taką nadzieję. Tym bardziej, że wczoraj zażyłam ostatnią tabletkę anty ( odstawiam ) i sama nie wiem, jak mój organizm zareaguje. Skoro z tabletkami wypadają, to może bez przestaną. Wiem, że może być również znacznie gorzej.
Pożyjemy, zobaczymy
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 19:06   #4480
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny, kupiłam dziś wierzbownicę z zamiarem picia, coby trochę zmniejszyć łojotok skóry na twarzy i pomóc sobie w walce z trądzikiem i oto, jakie wskazania znalazłam na LU:

Choroby skórne (łuszczyca, trądzik, wypryski, dermatozy, pokrzywka, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry, figówka, ropne zapalenie mieszków włosowych, łupież tłusty, dermatoza okołoustna) i autoimmunologiczne układowe, przerost i stan zapalny gruczołu krokowego, kamica moczowa, stany zapalne układu moczowego i płciowego u kobiet i mężczyzn, hirsutyzm (wirylizm) i inne choroby spowodowane nadmiarem androgenów, zaburzenia miesiączkowania, upławy; bóle głowy i zawroty głowy, nerwobóle, bezsenność, moczenie nocne, wyczerpanie nerwowe, trudno gojące się rany, choroby alergiczne, łysienie androgenne.

Nie wiem, czy ja mam androgenne, ale może akurat pomoże, a jak nie mnie, to może komuś innemu
Susz kupiłam w zielarskim, dałam 2,6zł za 50 g.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 19:23   #4481
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Nie znalazłam na forum zadowalającej mnie odpowiedzi, więc spytam tutaj
Chodziłam dzisiaj po Super-pharmie i natknęłam się na serię kosmetyków do włosów Alpecin - akurat szukam czegoś na wypadanie i mnie to zainteresowało. Tylko, że na forum dużo jest o szamponie kofeinowym z tej serii, a mnie interesują wcierki Alpecin Medicinal- wyczytałam na nich, że wciera się to w skórę głowy codziennie rano i po każdym umyciu. I były różne rodzaje - jakaś regeneracyjna i wzmacniająca, przeciw wypadaniu i chyba przeciwłupieżowa.

Używał ktoś może i może mi coś na ich temat powiedzieć?
Nikt nie stosował?
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 19:29   #4482
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

jyyli, piłaś już?? jakie w smaku?? ile tego trzeba wypić na dzień??
Ja codziennie piję Fitea Beauty.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 19:31   #4483
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
jyyli, piłaś już?? jakie w smaku?? ile tego trzeba wypić na dzień??
Ja codziennie piję Fitea Beauty.
Jeszcze nie piłam, ale na LU piszą, że smakuje jak sianko zalane wrzątkiem Czyli znośnie. Na opakowaniu jest napisane, żeby 2 łyżeczki zalać filiżanką wrzątku, parzyć 10 minut i to jest dzienna porcja. Ale ja myślę, że będę dawać cały kubek wody na te dwie łyżeczki i chyba 2 razy dziennie pić - na LU piszą, że piją nawet 3 razy dziennie i jest ok
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 19:36   #4484
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jeszcze nie piłam, ale na LU piszą, że smakuje jak sianko zalane wrzątkiem Czyli znośnie. Na opakowaniu jest napisane, żeby 2 łyżeczki zalać filiżanką wrzątku, parzyć 10 minut i to jest dzienna porcja. Ale ja myślę, że będę dawać cały kubek wody na te dwie łyżeczki i chyba 2 razy dziennie pić - na LU piszą, że piją nawet 3 razy dziennie i jest ok
Oświeć mnie proszę, co to jest LU??
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 21:08   #4485
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Oświeć mnie proszę, co to jest LU??
Laboratorium Urody, bardzo fajne i przydatne forum http://www.laboratoriumurody.pl
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 23:35   #4486
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Witam dziewczyny
Moje włosy ostatnio zaczęły koszmarnie, ale to koszmarnie wypadać. Dosłownie GARŚCIAMI. Domyślam się, że jest to skutkiem głupiego odchudzania i dość drastycznego spadku wagi... Dodając do tego farbowanie, suszenie i odstawienie tabletek anty, mamy gotową receptę na to, jak zapewnić sobie przedwczesne łysienie;/

Wczoraj zaczęłam kurację, zakupiłam:
- Ampułki do wcierania Seboradin
- maseczkę Wax
- tabletki Merz Special
- pokrzywę do popijania

Jak myślicie, czy tyle wystarczy, by odratować moje biedne pióra? I nie wiem jakiego szamponu/odżywki powinnam używać. Włosy mam przetłuszczające się przy głowie, a zarazem suche i rozdwajające się na końcach. I wypadające... Ahhh, g****o nie włosy
__________________

...a ta pustka, ta pustka, ta pustka?!
to najpewniej głód.
w źrenicy tak pełnej żywej mgły
nie ma nic...
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 06:27   #4487
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez guniagusia Pokaż wiadomość
dzieki CAMA za odpowiedz. Ja czytalam ze ten Neoptide jest na przewlekle wypadanie dl kobiet a "androgenowe" wypadanie to chyba u facetow, tak? hmm to mnie zmarwilas ze nie podzialalo. A jest tez taki spray do wcierania LaRoche Posay - ktos uzywal?

i jeszcze mam pytanie czy któras dziewczyny uzywala ampulek seboradin do wcierania ?12 sztuk jest ale codzieniie ponoc trzeba wcierac
Wiesz co do Ducray to jest na łysienie androgenowe-co moim zdaniem oznacza łysieni typu męskiego (skronie, czubek głowy).

Sprayu LaRoche Posay nie używałam, tylko szampon-miał on zapobiegać wypadaniu włosów już podczas mycia ha ha ha -nic z tych rzeczy, włosy lecą jak leciały. Faktem jest to, że ma dobrą kremową konsystencję i nie wysusza włosów (ja np Ducray).

Seboradin stosowałam-trzeba wcierać codziennie a ampułka jest dość duża więc włosy są wilgotne przy skórze ...no i ten zapaszek!!
Ja wcierałam na noc a rano myłam włosy, bo one strasznie trzymały ten smrodek (zapach bardzo podobny do toniku Seboradin na wypadanie).
Polecam raczej osobom które mają niewielki problem z wypadaniem lub borykające się z sezonowym wypadaniem (np na zimę
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 08:38   #4488
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Wiesz co do Ducray to jest na łysienie androgenowe-co moim zdaniem oznacza łysieni typu męskiego (skronie, czubek głowy).

Sprayu LaRoche Posay nie używałam, tylko szampon-miał on zapobiegać wypadaniu włosów już podczas mycia ha ha ha -nic z tych rzeczy, włosy lecą jak leciały. Faktem jest to, że ma dobrą kremową konsystencję i nie wysusza włosów (ja np Ducray).

Seboradin stosowałam-trzeba wcierać codziennie a ampułka jest dość duża więc włosy są wilgotne przy skórze ...no i ten zapaszek!!
Ja wcierałam na noc a rano myłam włosy, bo one strasznie trzymały ten smrodek (zapach bardzo podobny do toniku Seboradin na wypadanie).
Polecam raczej osobom które mają niewielki problem z wypadaniem lub borykające się z sezonowym wypadaniem (np na zimę
widze ze masz duze doswiadczenia z tymi specyfikami) to co polecasz? placente ampulki moze? przyznam ze kusi mnie cos co mozna wetrzec po myciu wlosow i miec spokoj. Uzywlam kiedys zelu Dermena ale to jest nieskuteczne, wiec podejrzewam, że rzeczy cenowo porównywalne (np taki tonik Shwrzkopf widzialam niedawno w superkarkecie za 24zl) beda rownie "skuteczne"
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 09:19   #4489
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Tak guniagusia, mam już trochę doświadczenia ze specyfikami na wypadanie. Jak dotąd nic mnie na nogi nie powaliło a z gubieniem piór borykam się nadal.

Placenty nigdy nie używałam, ale nie mam jakoś do niej przekonania (taka kobieca intuicja hahaha!!!) Nie ufam jakimś dziwnym markom i producentom, wolę specyfiki sprawdzonych marek.
Co do placenty, to mój znajomy fryzjer powiedział, że placenta (ta która pomagała i z którą miał do czynienia w swoim salonie) to cena rzędu 200-300 zł i ona pomaga gdy są prześwity są bardzo widoczne, pomaga odrastać włosom, pobudza mieszki itp... nie jest raczej na wypadanie jakoś nastawiona.

Ja obecnie mam straszną chęć na LOREAL AMINEXIL słyszłam,że jest bardzo bardzo dobry. Motywuję się żeby kupić zestaw 42 ampułki i wcierać je codziennie-z doświadzcenia wiem, że jeżeli się to uda włosy napewno się poprawią (systematyczność to połowa sukcesu) a i zaczną dość szybko rosnąć-to dla mnie w tej chwili ważne.
O Loreal Aminexil chciałam się tutaj czegoś dowiedzieć, ale chyba dziewczyny nie miały z nim zbytnio do czynienia.
LOREAL AMINEXIL można kupić w dobrej cenie na allegro (198 zł za 42 ampułki) jeżeli nie chce się przepłacać w salonach.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 09:30   #4490
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Ja obecnie mam straszną chęć na LOREAL AMINEXIL słyszłam,że jest bardzo bardzo dobry. Motywuję się żeby kupić zestaw 42 ampułki i wcierać je codziennie-z doświadzcenia wiem, że jeżeli się to uda włosy napewno się poprawią (systematyczność to połowa sukcesu) a i zaczną dość szybko rosnąć-to dla mnie w tej chwili ważne.
O Loreal Aminexil chciałam się tutaj czegoś dowiedzieć, ale chyba dziewczyny nie miały z nim zbytnio do czynienia.
LOREAL AMINEXIL można kupić w dobrej cenie na allegro (198 zł za 42 ampułki) jeżeli nie chce się przepłacać w salonach.
O tych ampułkach traktuje chyba ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=AMINEXIL
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 09:48   #4491
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

syrenka wątek który podałas jest o doświdczeniach z VICHY DERCOS a ja szukam konkretnie o kuracji LOREAL AMINEXIL.
Ale dzięki
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 10:38   #4492
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
syrenka wątek który podałas jest o doświdczeniach z VICHY DERCOS a ja szukam konkretnie o kuracji LOREAL AMINEXIL.
Ale dzięki
A przepraszam, oba mają ten sam składnik i to mnie zmyliło
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:18   #4493
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

CAMA07, na mnie placenta nie działała, wręcz mogę powiedzieć, że nasilała wypadanie. Widziałam poprawę po aminexilu z L'Oreala.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 14:16   #4494
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dziewczyny powiem sczezre zemi nic tak nie pomoglo jak inneov.. wlasnie zaczynam kuracje na nowo po dlugiej przerwie. Zakupilam tez vichy dercos szampon bo tez uwazam za dosyc skuteczny ale chce tez cos do wcierania w skóre glowy, jakas mocna odzywke cos takiego- wiec szukam tego IDEAŁU. Pewnie jakies ampulki kupie
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 06:35   #4495
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/leki/p4026-Loxon na mocno wypadające włos może komuś pomoże
jodi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:06   #4496
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

zdecydowalam sie na kerium dzis zamierzam kupic. Bee sie dzielic wrazeniami)
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:27   #4497
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja kupię w tym tyg Loreal Aminexil - mam nadzieję, że się sprawdzi
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 12:42   #4498
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Czesć dziewczyny,

w lasnie skonczylam kuracje seboradinem, było ok... ale jak zostały mi 4 ampułki do konca, wypadanie znowu powrocilo biore ha-pantoten 2 razy dziennie, myje wlosy joanna- czarna rzepa... teraz seboradin zastapie wax-em, moze ustanie juz calkiem to wypadanie, slyszalam ze po seboradinie nie powinny wypadac wlosy, czy to normalne ze mi wypadanie powrocilo po tych 10 zuzytych ampulkach?
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 12:59   #4499
tan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

hej ja już od ponad dwóch lat borykam się z wypadającymi włosami...
mój problem polega na tym, że włosy wypadają tylko z przodu głowy, z tyłu są normalne gęste... stosowałam już aminexil z vichy, loxon, szampony przeciwko wypadaniu, preparaty doustne... co jeszcze może pomóc?
tan88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:16   #4500
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

zazwyczaj, spowodowane to jest nieprawidlowa gospodarka hormonalna , sprawdz tarczyce, poziom hormonow (tabletki antykoncepcyjne) , przysadki nerkowe
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.