solarium a skóra - praca licencjacka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 19:36   #1
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka

solarium a skóra - praca licencjacka


hej,
piszę pracę licencjacką na temat dotyczący solarium i jego oddziaływania na skórę.
nie mam wiele czasu na napisanie jej, gdyż po wakacjach powinnam się bronić. Pewnie pojawią się liczne komentarze dot. tego, że trochę za późno się z tym obudziłam etc.. Trudno, ale wierzcie mi, gdybym mogła to napisałabym to wcześniej.

Mam w głowie wstępny zarys pracy, przejrzałam już książki dostępne w mojej uczelnianej bibliotece. Niestety znalazłam bardzo mało, w sumie mam 2 pozycje i one posłużą mi do napisania rozdziału o budowie skóry, i ten rozdział rozpocznie moją pracę..
Następnie chciałabym poruszyć tematy:
- solarium kiedyś a dziś
- promieniowanie w solarium
- skutki korzystania
Może zrobię też ankietę dotyczącą świadomości osób korzystających, z podziałem na grupy wiekowe..

I tutaj moje pytanie a właściwie gorąca prośba. Czy znacie w ogóle jakieś książki poświęcone tematyce solarium, z których mogłabym skorzystać? Próbowałam szukać, ale niczego odpowiedniego nie znajduję.. Wiem też że jest czasopismo "solarium". Czy jest to na tyle fachowe aby opierać się też na nim pisząc pracę?

Nie proszę o żadne gotowe prace etc.. chciałabym po prostu zasięgnąć porady wśród lepiej zorientowanych ode mnie osób.

Z góry bardzo Wam dziękuję!
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:19   #2
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: solarium a skóra - praca licencjacka

Na stronie czasopisma "Solarium" reklamuje sie jako profesjonalny dwumiesięcznik branżowy to chyba wystarczy, napisz do nich może znają jakieś pozycje książkowe.
Mi kiedyś kobitka z solarki mówiła, że była na jakimś szkoleniu dot opalania i solarium-może warto poszukać firm szkoleniowych i ich tez zapytać
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 08:43   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: solarium a skóra - praca licencjacka

może nie ograniczaj się tylko do swojej biblioteki uczelnianej, lecz przespaceruj się np. na jakąś akademię medyczną. jeśli mowa o promieniowaniu w solarium, to chodzi gł. o UVA. a o wpływie UVA na skórę jest mnóstwo badań- łatwo je znajdziesz np. na stronie PubMed.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:26   #4
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: solarium a skóra - praca licencjacka

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Na stronie czasopisma "Solarium" reklamuje sie jako profesjonalny dwumiesięcznik branżowy to chyba wystarczy, napisz do nich może znają jakieś pozycje książkowe.
wczoraj napisałam do jednego Pana który miał sporo artykułów na ich stronie etc i niestety ale pomoże jedynie jeśli osobiście się stawię w Opolu a to jest nie wykonalne w obecnej sytuacji. ale dzięki

Cytat:
może nie ograniczaj się tylko do swojej biblioteki uczelnianej, lecz przespaceruj się np. na jakąś akademię medyczną. jeśli mowa o promieniowaniu w solarium, to chodzi gł. o UVA. a o wpływie UVA na skórę jest mnóstwo badań- łatwo je znajdziesz np. na stronie PubMed.
mój angielski nie jest na takim poziomie by zaczerpnąć wystarczających informacji w tym serwisie, właśnie przejrzałam nieco ale do biblioteki medycznej się wybiorę
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.