Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-19, 11:39   #1
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.

Nieaktualne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!


---------------------------------------------------------------------------------
WYMIENIONE :


moniga
Night Peel Lierac 30 ml, kartonik, ulotka, ubytek w granicach 20 %

mina
Revlon Skinlights Face Illuminator sypki puder rozświetlający w odcieniu 03 Warm Light - pojemność 21,2 g, w komplecie pędzelek, ubytek nieduzy, nie mam wagi, więc nie moge powiedzieć ile dokładnie brakuje, ale na moje oko zostało 90 % jesli nawet nie więcej,
odsypka pudru matujacego kryolan (transparentny)- w słoiczku dostałam jakieś 10 g uzyłam 2 razy, więc ubytek minimalny, jednak nie lubie mocnego matu

Helena
Toleriane mleczko do zmywania skóry i demakijażu - 200 ml, ubytek 30 %, not for sale
peeling angielskiej marki N7 Radiance Revealed - hypoalergiczny, do wszystkich typów skóry, zostało ok. 60% z 75 ml, peeling ma formę kremu z drobinkami,

Marla
serum Paula's Choice pojemność 30 ml, zostało 60%, r
Paula's Choice Skin recovery moisturizer - od skóry normalnej do bardzo suchej, pojemność 118 ml, ubytek 30%
szampon Loreal Absolut repair - 250 ml, uzyty 3 razy, ubytek jakies 10 ml

lola
Matrix Biolage Hydratherapie Daily Leave-In Tonic tonik nawilżający do włosów suchych, porowatych, postrzępionych, puszących się, elektryzujących itp. opakowanie 400 ml- ubytek niecałe 100 ml

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2006-10-03 o 07:44
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:42   #2
groovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Przekupka: 11 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

znajdziesz cos u mnie? podoba mi sie u Ciebie kilka rzeczy
groovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:51   #3
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Cytat:
Napisane przez groovee Pokaż wiadomość
znajdziesz cos u mnie? podoba mi sie u Ciebie kilka rzeczy
dzięki, ale ubrań nie szukam,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:51   #4
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

foto 1

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2016-06-20 o 21:46
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:51   #5
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

foto 2

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2016-06-20 o 21:46
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:52   #6
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

foto 3

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2016-06-20 o 21:46
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:52   #7
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

foto 4

Edytowane przez Madlaine
Czas edycji: 2016-06-20 o 21:46
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 11:54   #8
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Mam prośbę - zarezerwuj mi, proszę, szampon i mleczko Absolut Repair L'Oreal i meteoryty. Mam sporo profesjonalnych do włosów, zaraz wypiszę. Pozdrawiam
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:57   #9
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

I jeszcze odżywkę Annato poproszę. Czy interesują Cię produkty do stylizacji TiGi i Aveda - bo tego to całkiem sporo mam, a nie mam kiedy zużyć, poza tym z lenistwa mam teraz mocno długie włosy i nie wszystko się nadaje .

Czy za Meteoryty szukasz czegoś konkretnego, czy kolorówka albo preparaty do włosów też się nadają?


Aha, i jeszcze proszę o rezerwacji Pauli Begoun, za jakaś godzinkę przetrzepię zapasy. Czy interesują Cię równiez zapachy (niedlugo będę wystawiala Palais Jamais Etro i Sicily)? Pozdrawiam, ,
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 12:14   #10
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Przekupka: 28 pkt / 100% pozyt.
Smile Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Witaj, Mad,
dochodzę do wniosku, że mieszkasz w magazynie gdzie Ty to kobieto wszystko trzymasz
A propos tamponów i inteligencji kosmetycznej naszych TŻ - kiedy byłam w szpitalu, po urodzeniu Kaliny i przeprowadzce do sali poporodowej zginął mi krem. Miałam w domu krem Toleriane, proszę mojego Miśka, żeby mi przyniósł krem Toleriane, to mi przyniósł Toleriane, ale żel do mycia twarzy Więc dzień po porodzie obolała jak nieboskie stworzenie musiałam się stoczyć po schodach w szpitalu do kiosku na dole i kupić sobie jakąś Ziaję
Madi, jestem zainteresowana nawilżaczem Lierac. Mogę zaproponować Ci preperat do demakijażu oczu Avene 125 ml, użyty 1 raz, skurczybyk ma zapach miodu, który teraz wywołuje u mnie mdłości. Muszę go oddać, bo choć jest rewelacyjny, zapach mnie zabija
wiem, że Lierac tani nie jest, mogę Ci jeszcze sprezentować Tonik Ziaja Pro z serii profesjonalnej do gabinetów (zawiera ekstrakt z oczary wirg, tymianku, lukrecji i prowit. B5. Nie ma parabenów).
Uściski, Helen
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 12:32   #11
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Marlo napisz co masz, nigdy nie wiem, co mi w oko wpadnie Sicily akurat mam 50 ml, bo bardzo lubie miodek

Cytat:
Napisane przez Helena Pokaż wiadomość
Witaj, Mad,
dochodzę do wniosku, że mieszkasz w magazynie gdzie Ty to kobieto wszystko trzymasz
prawie mieszkamy teraz na powierzchni 240 m2 więc jest gdzie upchnąć
musisz mi koniecznie napisac, co u Was słychac, no jak maleństwu podoba sie poza brzuchem mamci ?

Cytat:
Napisane przez Helena Pokaż wiadomość
A propos tamponów i inteligencji kosmetycznej naszych TŻ - kiedy byłam w szpitalu, po urodzeniu Kaliny i przeprowadzce do sali poporodowej zginął mi krem. Miałam w domu krem Toleriane, proszę mojego Miśka, żeby mi przyniósł krem Toleriane, to mi przyniósł Toleriane, ale żel do mycia twarzy Więc dzień po porodzie obolała jak nieboskie stworzenie musiałam się stoczyć po schodach w szpitalu do kiosku na dole i kupić sobie jakąś Ziaję
Madi, jestem zainteresowana nawilżaczem Lierac. Mogę zaproponować Ci preperat do demakijażu oczu Avene 125 ml, użyty 1 raz, skurczybyk ma zapach miodu, który teraz wywołuje u mnie mdłości. Muszę go oddać, bo choć jest rewelacyjny, zapach mnie zabija
wiem, że Lierac tani nie jest, mogę Ci jeszcze sprezentować Tonik Ziaja Pro z serii profesjonalnej do gabinetów (zawiera ekstrakt z oczary wirg, tymianku, lukrecji i prowit. B5. Nie ma parabenów).
Uściski, Helen
Ty mi nic nie mów o facetach, toć mnie krew ostatnio zalała, jak mój mąż mi buty kupował - wysłałam go do sklepu, gdzie miałam zamówione buty, przyjechał z nimi, otwieram karton, a to nie te, jade do sklepu sama, tłumacze jaka sytuacja itd. Sprzedawczyni mi na to, że jej przykro, ale buty które sobie upatrzyłam zostały sprzedane, bo się w ustalonym teminie nikt nie zjawił, no i jasne, że NIKT, bo mój mąż był w drugim sklepie tego samego właściciela, a najgorsze, że juz tych butów nie będzie i tak moje wymarzone kozaki na jesień szlag trafił całe szczęście, że przyjęto zwrot

teraz będę po 3city zasuwać i szukac tych kozaków, albo przynajmniej podobnych, bo w Olsztynie moge o nich zapomnieć

ale wracając do watku do demakijazu uzywam wyłącznie dwufazowego Loreala, zresztą po ostatnich zakupach w Makro mam spory zapas zachomikowany w piwnicy Tonik Ziaji brzmi fajnie, ale to raczej byłoby dla mojej mamy, bo ja sobie 2 flaszki po 400 ml CLinique claryfing lotion zamówiłam dokładnie wczoraj i już zapłaciłam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 12:56   #12
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Przekupka: 28 pkt / 100% pozyt.
Smile Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

[QUOTE=Madlaine;2741485]Ty mi nic nie mów o facetach, toć mnie krew ostatnio zalała, jak mój mąż mi buty kupował - wysłałam go do sklepu, gdzie miałam zamówione buty, przyjechał z nimi, otwieram karton, a to nie te, jade do sklepu sama, tłumacze jaka sytuacja itd. Sprzedawczyni mi na to, że jej przykro, ale buty które sobie upatrzyłam zostały sprzedane, bo się w ustalonym teminie nikt nie zjawił, no i jasne, że NIKT, bo mój mąż był w drugim sklepie tego samego właściciela, a najgorsze, że juz tych butów nie będzie i tak moje wymarzone kozaki na jesień szlag trafił całe szczęście, że przyjęto zwrot



Ja za to zażyczyłam sobie na imieniny aparat SONY DSC-T9 (mam fioła na punkcie kompaktów), wychwalałam, że taki cieniutki itp. Zanim wynalazłam odpowiedni model minął miesiąc, zrobiłam dokładne badanie rynku. Mój prawie-mąż wykazał się genialną inicjatywą i kupił mi Sony DSC-T5, bo mu sprzedawca powiedział w sklepie, że jest cieńszy niż ten nowszy model. Myślałam, że go wyrzucę z tym aparatem i będzie spał na wycieraczce ale jak zwykle żal mi się go zrobiło (chciał w końcu dobrze) i sama wymieniłam ten aparat zapieprzając z małym dzieckiem przez pół Warszawy. Na szczęście się nie zorientował, że aparat jest inny. Bosz.....
Mogę wysłać Ci tonik Ziaji (500 ml) - moja mama teżgo używa - czyżby więc Ziaja Marką Naszych Mam?, jeśli sprawi to Twojej Mamie przyjemność. Coś tam sobie wybiorę tańszego z Twojego wątku, w chwili wolnej, teraz Kalina się budzi
Wiesz, targi niedługo>>>>
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 13:10   #13
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Cytat:
Napisane przez Helena Pokaż wiadomość
Mogę wysłać Ci tonik Ziaji (500 ml) - moja mama teżgo używa - czyżby więc Ziaja Marką Naszych Mam?, jeśli sprawi to Twojej Mamie przyjemność. Coś tam sobie wybiorę tańszego z Twojego wątku, w chwili wolnej, teraz Kalina się budzi
Wiesz, targi niedługo>>>>
umarłam i ledwo się moge powstrzymać

o targach nie pisz, nic a nic

tonik Ziajki chętnie przygarne dla mamy, bardzo lubi i Ziaję Pro i Norela, jakby nic z watku Ci nie pasowało, to napisz, co ewentualnie jeszcze byś chciała, zawsze cosik w łazience wynajde

ucałuj Te Twoje sliczności od "cioci" Madzi - alez mi sie maleństwo coraz częściej marzy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 13:25   #14
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Madlaine, na szybko:

Mam ten roz Divinora Radiant Blush, 515, bez drobinek

Mam Tigi Bead Head Manipulator - polowa wosku do wlosow

Defining Whip Avedy - taki mus do stylizacji, zuzycie chyba okolo 1/4 ze 125 ml, jeszcze sprawdze

Head Rush - mgielka nalyszczajaca TiGi, zzyte chyba ze 20-25 % z 200 ml

Tigi Bead Head Superstar - taki produkt to zageszczania i napuszania, uzyty ze razy, spora butelka, chyba 200 ml sparwdze pojemnosc pozniej,

Cien Clarins 01, taka paletka pomieszanych niebieskosci i brazow, jardin d'iris.

Celine Sensual Summer, jakies 70 ml ze 100 ml, kartonik

Karastase Nutritie Nacre Nutri Sculpt, taki wosk nablyszczajacy w kartoniku, zuzyte jakies 20-25 %

Podklad w sztywcie Dora Teint Glace, zuzycie 2%, kolor 200

I pewnie jeszcze jakies rzeczy, byc moze cos z tego odpadnie, bo czekam na odpowiedz M@rti, ale niekoniecznie
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 13:35   #15
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Aha, i cały zestaw Hauschki pielęgnacyjny do twarzy mam, nietknięty,w srebrnym pudełku
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 14:16   #16
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Cytat:
Napisane przez MarlaKa Pokaż wiadomość

Head Rush - mgielka nalyszczajaca TiGi, zzyte chyba ze 20-25 % z 200 ml

Defining Whip Avedy - taki mus do stylizacji, zuzycie chyba okolo 1/4 ze 125 ml, jeszcze sprawdze

Karastase Nutritie Nacre Nutri Sculpt, taki wosk nablyszczajacy w kartoniku, zuzyte jakies 20-25 %
Cytat:
Napisane przez MarlaKa Pokaż wiadomość
Aha, i cały zestaw Hauschki pielęgnacyjny do twarzy mam, nietknięty,w srebrnym pudełku
może napisac jaki zestaw H masz na mysli, o reszcie, którą zaznaczyłam poczytam dzisiaj i dam znać, czy mi pasuje - aha, może masz coś z serii Sap Moss lub odzywki Deep Penetrating ?

edit: aha, jesli Defining Whip - to seria Lights elements - to jestem bardzo chętna, mam teraz Control paste, ale za mocne na moje włosy, przy krótkich sprawdza się lepiej, a ja mam teraz taka pośrednią długość

o reszcie idę poczytac

edit 2: poczytałam i na pewno Aveda Defining Whip, oprócz tego może nabłyszczacz TIGI nad Kerastase pomysle jeszcze, może znjade jakies opinie uzytkowników
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 14:33   #17
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

zapraszam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 15:01   #18
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Madlaine, ten zestaw Hauschki to Pielęgnacja twarzy ważny do września przyszłego roku. Mam też caly zestaw oczysczzanie twrazy, ważny do końca grudnia tego roku - fascynacja Hauschką mi przeszła, zestawy zostały

Jeszcze później sparwdzę dokladne pojemności TiGi i Avedy i dam Ci znać, pa
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 15:05   #19
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Aha, mam też tonik Hauschki, nie pamętam teraz dokladnie, ile zużyte, chyba około 20 %, też sparwdzę - nie ten oczyszczający, tylko pielęgnujący - może nawet kartonik się ostał, nie pamiętam, wazny jakoś dosyć długo
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 16:12   #20
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Wiem już, że mam na pewno fluid Clinique Super Fit w odcieniu Cream. Jest jeszcze jeden - Soft Finish w kolorze Soft Cream. Wspomniałaś jeszcze, że szukasz wód YR. Może Monoi De Thaiti z mikroskopijnym ubytkiem ?
U Ciebie bardzo podoba mi się:

- Toni&Guy iron-it heat defence spray - płyn chroniący włosy przed działaniem ciepła, mający właściwości wygładzające oraz odzywcze - może być stosowany równiez jako odzywka bez spłukiwania - pojemność 200 ml, szacuję że zostało ok. połowy

- szampon Loreal Absolut repair - 250 ml, uzyty 3 razy, ubytek jakies 10 ml

- mleczko Absolut Repair 150 ml - ubytek ok. 1/6,
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 16:29   #21
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Przekupka: 77 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Najbardziej zainteresował mnie:
Cytat:
Sally Hansen Insta-Dri - wysuszacz lakieru, nadaje połysk, przedłuża trwałość - raz uzyty, ubytku nie widać
Znalazłabyś coś?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 16:47   #22
bajkopisarka
Raczkowanie
 
Avatar bajkopisarka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 165
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
GG do bajkopisarka
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Witam
byłaś zainteresowana srebrnymi kolczykami ode mnie,
założyłam nowy wątek, zapraszam, może któreś Ci się spodobają
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145563
bajkopisarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:50   #23
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Cytat:
Napisane przez MarlaKa Pokaż wiadomość
Madlaine, ten zestaw Hauschki to Pielęgnacja twarzy ważny do września przyszłego roku. Mam też caly zestaw oczysczzanie twrazy, ważny do końca grudnia tego roku - fascynacja Hauschką mi przeszła, zestawy zostały

Jeszcze później sparwdzę dokladne pojemności TiGi i Avedy i dam Ci znać, pa
Marlo powiedz mi co wchodzi w skład zestawu pielęgnacyjnego ?

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Wiem już, że mam na pewno fluid Clinique Super Fit w odcieniu Cream. Jest jeszcze jeden - Soft Finish w kolorze Soft Cream. Wspomniałaś jeszcze, że szukasz wód YR. Może Monoi De Thaiti z mikroskopijnym ubytkiem ?
U Ciebie bardzo podoba mi się:

- Toni&Guy iron-it heat defence spray - płyn chroniący włosy przed działaniem ciepła, mający właściwości wygładzające oraz odzywcze - może być stosowany równiez jako odzywka bez spłukiwania - pojemność 200 ml, szacuję że zostało ok. połowy

- szampon Loreal Absolut repair - 250 ml, uzyty 3 razy, ubytek jakies 10 ml

- mleczko Absolut Repair 150 ml - ubytek ok. 1/6,
daigee na stronie CLinique nie ma superfit w odcieniu cream - jestes pewna, że to ten, Monoi De Thaiti to nie moja bajka

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Najbardziej zainteresował mnie:


Znalazłabyś coś?
niestety nic

Cytat:
Napisane przez bajkopisarka Pokaż wiadomość
Witam
byłaś zainteresowana srebrnymi kolczykami ode mnie,
założyłam nowy wątek, zapraszam, może któreś Ci się spodobają
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145563
bajkopisarko dostałam ostatnio 3 nowe pary i juz nie mam co z nimi robić, chętnie sama bym się dwóch pozbyła, więc dziekuję za pamięć, ale byłyby mi zbędne
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:58   #24
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

W pięgnacji twarzy Hauschki jest mleczko do demakijażu (10 ml), krem do mycia twarzy (5 ml), mleczko do twarzy (5 ml) krem do twarzy z pigwy (5 ml), krem do twarzy z płatkow rózy (5 ml), i tonik odświeżający (10 ml)

Aha, Defining Whipa jest zużyte 15-20 %, a mgiełki headrsh tak na potrząsanie chyba faktycznie koło 20 % - nieprzeźroczyste cholerstwo, moze być go więcej, na pewno nie mniej,
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:12   #25
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Cytat:
Napisane przez MarlaKa Pokaż wiadomość
W pięgnacji twarzy Hauschki jest mleczko do demakijażu (10 ml), krem do mycia twarzy (5 ml), mleczko do twarzy (5 ml) krem do twarzy z pigwy (5 ml), krem do twarzy z płatkow rózy (5 ml), i tonik odświeżający (10 ml)

Aha, Defining Whipa jest zużyte 15-20 %, a mgiełki headrsh tak na potrząsanie chyba faktycznie koło 20 % - nieprzeźroczyste cholerstwo, moze być go więcej, na pewno nie mniej,

w takim razie na pewno chcę Avedę i Headrush, reszta niestety będzie u mnie leżeć - zajrząłam jeszcze do twojego watku i poczytałam na stronie Etro o PJ i tak trochę mnie kusi, ale nie wąchałam, więc w ciemno trudna decyzja, mogłabyś opisac ten zapach swoimi słowami ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:14   #26
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

aha i zrobiłam dokładkę, tym razem serum paula's choice może ktos się jeszcze na cos skusi ?

no i niezmiennie przygarnę Sublimine w odcieniu 102 !!! może ktos ma i mu zbywa ???
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:27   #27
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

No jasne, ze ja chce serumPauli . Ide wachac PJ i opisywac
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:38   #28
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

O kurcze, PJ jest ladniejszy, niz zapamietalam - jak sie nie zdecydujesz, to go i tak wycofam ze swojego straganu i jeszcze poużywam. Pachnie teraz na moim nadgarstku tak dymnie i egzotycznie herbacianie, troche tez taka szorstka skora. Kiedys przez te nute tytoniu wydawal mi sie troche meski, teraz wcale nie - to takie jakby pogniecione liscie tytoniu. Jest tam jasmin, ale leciutenki, nie taki dajacy po nosie. I chyba tyle, bo nie umiem opisywac zapachow w ogole
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:49   #29
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Marla musze sie zastanowić, poszukam jeszcze opinii na zagranicznych portalach, może coś mi to pomoże
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 21:00   #30
MarlaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Przekupka: 14 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Sporo nowości - wszystkie półki - serdecznie zaparaszam do nowego wątku :)

Jasne, wcale się nie dziwię. Ja na bank bym wzięła Absolut Repair szampon, Annatto (Madlaine, moja odżywka ma pojemność 250 ml, Twoja 200?) i Paulę, a nad resztą się zastanowię w miarę rozwoju sytuacji, może coś się zmieni . Jakbyś ewentualnie podtrzymała mi rezerwację, to byłoby fajnie
MarlaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.