Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-23, 18:30   #751
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa1987 Pokaż wiadomość
o masakra ale wy chudziutkie jesteście..ehh tylko pozazdrościć. w zamierzchłych :P czasach gimnazjum to sie mieściłam w rozmiar 36 a teraz to szkoda gadać...ts100 - nie pakusiaj ! i tak napewno jesteś śliczna pocieszam Cie i też sie zgłaszam jako kolejny "wieloryb" do kolekcji hehe...

wzrost: 172cm
waga: 67kg
wymiary: 90-75-99
wiek: 19

i dziękuję Bogu, że jestem zdrowa !
Piękne wymiary
Na pewno masz świetną sylwetkę
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 18:45   #752
martusia-35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 126
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Witam Was bardzo serdecznie.
Jestem nowym użytkownikiem i pragnę się podzielić z Wami moimi (dla mnie tragicznymi) wymiarami. Wyglądam teraz jak chodzący wieszak z dużą ilością rozstępów na całych udach i pupie.

Wiek: 24
Wzrost: 172 cm
Waga: 53 kg (Tragedia ważyłam 60 kg ale po ciężkiej chorobie schudłam i za żadne skarby nie mogę przytyć a walczę z tym już sporo latek. Marzy mi się 65 kg)
Biust: 86-88 cm (kiedyś koszmarne 75A a teraz 75C-małe C, jupi)
Talia: 63 cm
Biodra: 91 cm

No ale mimo tego wszystkiego podobam się mojemu mężusiowi. Kiedyś bardzo mocno nienawidziłam swojego ciała a teraz je uwielbiam (bo piersi mi urosły o 2 rozmiary).

Gorąco pozdrawiam

Edytowane przez martusia-35
Czas edycji: 2007-01-04 o 22:49
martusia-35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 22:45   #753
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa1987 Pokaż wiadomość
o masakra ale wy chudziutkie jesteście..ehh tylko pozazdrościć. w zamierzchłych :P czasach gimnazjum to sie mieściłam w rozmiar 36 a teraz to szkoda gadać...ts100 - nie pakusiaj ! i tak napewno jesteś śliczna pocieszam Cie i też sie zgłaszam jako kolejny "wieloryb" do kolekcji hehe...

wzrost: 172cm
waga: 67kg
wymiary: 90-75-99
wiek: 19

i dziękuję Bogu, że jestem zdrowa !
Heheh mam dokładnie ten sam wzrost , tą samą wagę , a wymiary bardzo podobne bo : 96-73-96 , latek mniej bo niecałe 17
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 14:51   #754
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

A co mi tam...
Piszą tu same młode dziewczyny, ale i ja - staruszka się pochwalę Specjalnie wyciągnęłam centymetr.

Wiek: 34
Wzrost: 163
Biust: 89
Talia: 56
Biodra: 86
Wagi nie znam, bo nie mam sprzętu do pomiaru, ale będzie poniżej 50.

Nie odchudzam się - uprawiam sport.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 16:06   #755
Kot*
Raczkowanie
 
Avatar Kot*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
GG do Kot*
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Wiek: 20lat
Wzrost: 15,5cm
Waga: 50-52

Wymiary:
Biust:80
Talia: 60
Biodra:90

Miseczka: 70/75 A


Nie odchudzałam się nigdy, jem co i jak chce- moja dewiza: jedz to, na co masz akurat ochotę, twój organizm wie najlepiej czego potrzebuje. Dzięki tej dewizie również praktycznie nie choruję

Swoją droga chętnie bym troszkę przytyła, ale się ni da-najwyżej mi się brzuch wzdemie-co po nocy i tak przechodzi. albo w tyłek pójdzie

Kiedyś się przejmowałam małym biustem, ale już nie mam kompleksów-trza się cieszyć z tego co się ma (albo nie ma)
Kot* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 17:34   #756
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka Pokaż wiadomość
diety jak diety....staram się ćwiczyć :P
I slusznie a najzdrowsza dieta to z pewnoscia JP-czyli jedz polowe i nie objadac sie slodkim. Przede wszystkim cwiczenia.. wlasnie umowilam sie na trening na silownie i nie aby schudnac ale aby poprawic kondycje. Hmm... niektore z Was nie sa szczuple ale wrecz chude.. takie odnosze wrazenie. Nuty zazdrosci nie ma bo nadwagi nie mam ale patolem tez nie jestem.
wiek-prawie 30
waga 57
wzrost 170
gora-85
srodek-68
dol 92
troche niewymiarowo ale zdrowo
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 19:02   #757
lacrima
Raczkowanie
 
Avatar lacrima
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

No, pojawiły się jakieś trzydziestki, to mi teraz raźniej i też wypisuję swoje wymiary:
wiek:28,5
wzrost:167cm
biust: 85 cm(70-75 B)
talia:63cm
biodra:89cm
udo:49,5cm

Nie narzekam specjalnie, ale gdyby tak te 3 cm z talii przeskoczyło do góry to bym się na matkę naturę nie obraziła.
Poza tym cały czas pracuję nad mięśniami, bo u mnie coś szybko wiotczeją, zwłaszcza na udach i brzuchu (pewnie po ciąży). Za to się pochwalę, że nie mam ani jednego rozstepu... A cellulit? Hm... no tu już gorzej...Pozdrawiam wąteczek i życzę miłych chwil z centymetrem!
lacrima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 19:11   #758
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez lacrima Pokaż wiadomość
No, pojawiły się jakieś trzydziestki, to mi teraz raźniej i też wypisuję swoje wymiary:
wiek:28,5
wzrost:167cm
biust: 85 cm(70-75 B)
talia:63cm
biodra:89cm
udo:49,5cm

Nie narzekam specjalnie, ale gdyby tak te 3 cm z talii przeskoczyło do góry to bym się na matkę naturę nie obraziła.
Poza tym cały czas pracuję nad mięśniami, bo u mnie coś szybko wiotczeją, zwłaszcza na udach i brzuchu (pewnie po ciąży). Za to się pochwalę, że nie mam ani jednego rozstepu... A cellulit? Hm... no tu już gorzej...Pozdrawiam wąteczek i życzę miłych chwil z centymetrem!
Heh, to pogratulowac! a celulit?? tak szczerze, ktora z nas go nie ma.... cecha typowo kobieca :-/
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 21:44   #759
backyard
Raczkowanie
 
Avatar backyard
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 139
GG do backyard
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

wzrost 154 cm
talia 63-66 cm (zależy od pory dnia i posiłku )
biodra 88 cm
biust 89 cm
wiek 16

gdybym była wyższa byłabym zadowolona, ale przy moim wzroście to się prezentuje nieco gorzej... tłuszczyk też jest.
__________________
Radość jest wieczna, nigdy nie umrze;
zmartwienie jest złudą, nigdy nie będzie trwałe.
backyard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 22:30   #760
iluzyjqa
Przyczajenie
 
Avatar iluzyjqa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: mój zakątek zielenią pachnący :]
Wiadomości: 4
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

wzrost: 168
waga: 55
wymiary: 82/69/87
w pupie: 91
+ ok. 2 cm. tłuszczyku na każdym cm ciała
ciężko jest w życiu
__________________
.IDEAŁY sie sprzedały.
iluzyjqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 23:02   #761
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Heh, to pogratulowac! a celulit?? tak szczerze, ktora z nas go nie ma.... cecha typowo kobieca :-/
Ja nie mam
Może jestem mało kobieca...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 08:05   #762
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

kurcze musze się za siebie zabrać... patrze na te warsze wymiary i zazdrość mnie zrzera
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 13:55   #763
ErMiRkA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 292
GG do ErMiRkA
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

o Boże.... yhhehe ja mam:
wzrost 160
biodra - 89
talia - 72
biust - 92
i 19 lat...

no i waga : 53 kg :/

trzeba mi do stycznia z 5 cm w talii i w biuscie zrzucic ? Da się ? hehehh
__________________
31.08.2013 - zostaliśmy rodzicami INGI
ErMiRkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 13:58   #764
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez iluzyjqa Pokaż wiadomość
wzrost: 168
waga: 55
wymiary: 82/69/87
w pupie: 91
+ ok. 2 cm. tłuszczyku na każdym cm ciała
ciężko jest w życiu
chyba zartujesz,
ja mam bardzo podobne a nawet wiecej
wzrost 169
waga-57
wymiary 86-70-91
wiek 28 i jestem chuda ,
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 14:07   #765
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

waga : 58
wzrost: 159
wymairki: 90/62/92
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 17:15   #766
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nie mam
Może jestem mało kobieca...
To fajnie, ze nie masz A czy jestes przez to malo kobieca?? hmm.. skoro wyznacznikiem kobiecosci jest celulit to moze..... :P
...mialam na mysli, iz kobiety tak juz jakos maja wieksza sklonnosc do celulitu niz mezczyzni... wiec cos w tym jest.
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 20:16   #767
backyard
Raczkowanie
 
Avatar backyard
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 139
GG do backyard
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

to właśnie nie fair jest :P oni żrą, ile chcą i wyglądają jak patyki (no, nie wszyscy, nie będę uogólniać )! i rzadko mają cellulit... ale jednak mają widziałam faceta z tym na plecach...
__________________
Radość jest wieczna, nigdy nie umrze;
zmartwienie jest złudą, nigdy nie będzie trwałe.
backyard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 20:46   #768
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
To fajnie, ze nie masz A czy jestes przez to malo kobieca?? hmm.. skoro wyznacznikiem kobiecosci jest celulit to moze..... :P
...mialam na mysli, iz kobiety tak juz jakos maja wieksza sklonnosc do celulitu niz mezczyzni... wiec cos w tym jest.
Zgodzę się ze stwierdzeniem dotyczącym "większej skłonności", jednak faktem jest, że zdarzają się kobiety, które cellulitu nie mają, a także mężczyźni nim dotknięci. Nie ma reguły.

Moje poddanie w wątpliwość własnej kobiecości było raczej żartobliwe Nie sądzę, by tym, co decyduje o tym, jak bardzo jesteśmy kobiece była pomarańczowa skórka, rozstępy, obwisłe brzuchy, brak zdolności matematycznych, brak umiejętności logicznego myślenia etc. Komunały, komunały, komunały...

A co do stwierdzenia Backyard: mężczyźni zwykle żrą mniej słodyczy i więcej się ruszają, niż kobietki. A kiedy przestają - też tyją. Na bilans energetyczny nie ma rady
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 14:45   #769
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Sabbath mężczyźni mają zupełnie inną budowę anatomiczną i inną gospodarkę hormonalną
absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że jedzą mniej słodyczy i mają więcej ruchu
pierwszy raz w życiu słyszę zeby obwisły brzuch był typowo kobiecą cechą

a róznice w pracy mózgu u kobiet i mężczyzn to fakt naukowy a nie komunał
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 17:20   #770
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Czekaj... Czyli, że z obwisłym brzuchem się nie zgadzasz, ale już z pozostałymi stwierdzeniami tak?!
Różnice w budowie mózgu kobiety i mężczyzny nie determinują mniejszych zdolności do przedmiotów ścisłych i problemów z logiczną analizą. Kobietom często wygodnie tak mysleć, podobnie jak wygodne jest twierdzenie, że dodatkowe kilogramy nie zależą od nas samych, lecz od genów, wydzielenia hormonalnego, czy czegóż bądź jeszcze... To, w mojej opinii SĄ KOMUNAŁY. Kobiety są galaretowate i mają cellulit, bo taka ich natura, Polacy mają zepsute zęby, bo służba zdrowia jest kiepska, mężczyźni piją piwo zamiast odkurzać, bo taka ich rola... Heh... Ludzie akceptują tego typu stwierdzenia, bo w przeciwnym razie musieliby przyznać się do tego, że sami ponoszą odpowiedzialność za swoje problemy.
To, co piszę jest okrutne i bezpośrednie. Dlatego wzbudza złość i oburzenie. Rozumiem to. Nic tak nie wkurza, jak to, że ktoś próbuje wbrew woli otwierać nam oczy. Przepraszam.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 18:27   #771
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a róznice w pracy mózgu u kobiet i mężczyzn to fakt naukowy a nie komunał

Zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%. Na dzień dzisiejszy istnieje multum publikacji naukowych dot. "tego problemu" i udowadniających, że mózgi kobiet i mężczyzn nie tylko różnia się budową, ale i "pracą" - Np. "Płeć mózgu" (autor uleciał )
Oczywiście, można się z tym nie zgadzać
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 04:18   #772
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Sabbath Twoja wypowiedź tak nie bardzo wiąże się z moją, nie bardzo rozumiem co ma służba zdrowia i popsute zęby do innej budowy anatomicznej mężczyzn, o podziale obowiązków domowych już nie wspomnę...
Cellulit jest uwarunkowany genetycznie i znam mnóstwo szczupłych, wysportowanych kobiet, które go mają, bo np. biorą pigułkę
Natomiast mnóstwo otyłych facetów go nie ma, są oczywiście wyjątki.

To co piszesz nie jest okrutne tylko przesadzone, walczysz z komunałami za pomocą innych komunałów
I tak na marginesie: przybieranie na wadze w ciąży nie jest zalezne tylko i wyłącznie od diety, ruchu i nie każda kobieta, która przytyła w ciąży 20 kg obżerałą się na potęgę
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 05:22   #773
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Sabbath Twoja wypowiedź tak nie bardzo wiąże się z moją, nie bardzo rozumiem co ma służba zdrowia i popsute zęby do innej budowy anatomicznej mężczyzn, o podziale obowiązków domowych już nie wspomnę...
Cellulit jest uwarunkowany genetycznie i znam mnóstwo szczupłych, wysportowanych kobiet, które go mają, bo np. biorą pigułkę
Natomiast mnóstwo otyłych facetów go nie ma, są oczywiście wyjątki.

To co piszesz nie jest okrutne tylko przesadzone, walczysz z komunałami za pomocą innych komunałów
I tak na marginesie: przybieranie na wadze w ciąży nie jest zalezne tylko i wyłącznie od diety, ruchu i nie każda kobieta, która przytyła w ciąży 20 kg obżerałą się na potęgę
Nigdzie nie pisałam , że każda. Nigdzie tez nie twierdziłam, że każdy człowiek ma taką samą przemianę materii. Napisałam jedynie, że twierdzenie, że nasza figura nie zależy od nas to pójście na łatwiznę.

A co do cellulitu: oczywiście - masz rację. Polemizowałam tylko ze stwierdzeniem, że: "tak szczerze, ktora z nas go nie ma.... cecha typowo kobieca :-/". No - bywają takie, które nie mają i bywają mężczyźni, którzy mają. Sądzę, że w tej kwestii zgadzamy się wszystkie, tyle, że w różny sposób sformułowałyśmy swoje wypowiedzi i nie zrozumiałyśmy się

A co do moich dziwacznych przykładów... Miały ilustrować fakt, że w przeważającym stopniu to od nas zależy nasza waga, stan uzębienia i inne rzeczy, a "obiektywne czynniki" usprawiedliwiają tylko naszą słabość i pozwalają nadal nic nie robić. Kurczę, chyba rzeczywiście pogalopowałam z tymi przykładami.

Moje wypowiedzi, i w tym wątku i te, o których wspominasz ignorują specyficzne tabu, które nie pozwala mówić wprost, że większość przypadków otyłości i nadwagi to po prostu skutek niezdrowego stylu życia. Znam dziewczynę (no - kobietę, bo jest już w "pewnym" wieku), która ma bardzo silną astmę, od dziecka jest na dużych dawkach sterydów, jest na rencie inwalidzkiej z tego powodu i jakoś potrafi zadbać o to, by mieć świetna figurę. Znam też dziewczynę, która cierpi na to samo, tylko słabiej, bierze mniejsze dawki leków i normalnie pracuje, ale jest bardzo otyła i nikt, ale to nikt nie ma prawa jej powiedzieć, że to z powodu tego, że je straszne ilości niezdrowych śmieci i w ogóle się nie rusza - a tak jest. Kurczę - kolejny przykład nie wiem po co. Mesjasz ze mnie nie będzie, bo moje "przypowieści" są do chrzanu...
Podsumowując: co, jak co, ale figura zależy w 99,99 procentach od nas i każdy może mieć świetną, jeśli naprawdę chce. Tyle, że większość woli poleniuszkować i popobłażać sobie. No i proszę bardzo. Przecież to ich wybór. Kłamstewka ułatwiają życie, szczególnie, jeśli sami w nie uwierzymy.

A w ogóle to chyba dryfujemy... Może założymy sobie odrębny wątek, żeby się w nim "poniezgadzać"?
Mam nadzieję, że nie czujesz się dotknięta, ani urażona, ani zaatakowana, ani w ogóle... źle potraktowana. Nie było to moją intencją. Lubię polemizować, zdaję sobie sprawę, że często mam niepopularne poglądy, ale to nie znaczy, że nie szanuję swoich interlokutorów.
Pozdrawiam

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2006-11-28 o 06:33
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 07:00   #774
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Sabbaty ja uważam, że masz bardzo dużo racji, co prawda jako dietetyk nie mogę sie zgodzić z tym 99,99 ale 97
Z drugiej strony nie znosze uogólnień i staram się tego unikać
A Twoje poglądy w dużej mierze słuszne też są próbą wrzucenia ludzi do worka i ich zakwalifikowania tym razem do szufladki: leń i nieudacznik
Ja osobiście staram się postrzegać jednostki a nie grupy, niezaleznie czy chodzi o nadwagę, cellulitis czy mycie naczyń, bo to, że ja prasuję mojemu mężowi koszule nie świadczy o tym, że jestem "kurą domową" a on tyranem.
Dla mnie Twoje poglądy nie są niepopularne tylko tak samo powielają pewne komunały.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 08:02   #775
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

No dobrze, niech będzie 97 Nawet 95
I nie używam okreslenia leń i nieudacznik, bo przecież sukcesu zyciowego, ani szczęścia nie mierzy sę w kilogramach. To kwestia innych priorytetów. Są tacy, którym większą przyjemność, niż ganianie za piłką po boisk sprawia posiedzenie przy kawie i ciastku. Są tacy, którzy lubią jedno i drugie. I dobrze. Świat jest urozmaicony
To, co pisałam o podziale ról i zębach to były celowo przerysowane komunały własnie. Użyłam ich jako antyprzykładu. Heh... Niczego nie uogólniałam. Pisałam przecież, że NIE WSZYSTKIE kobiety mają cellulitis, a nie, że WSZYSTKIE go nie mają.
Jedyne uogólnienie do którego się posunęłam to stwierdzenie, że wygodnie nam (nam - mnie też!) usprawiedliwiać swoje zaniedbania i błędy siłą wyższą i że nie lubimy, kiedy nam ktoś tłumaczy, że wina lezy po naszej stronie. Dotyczy to nie tylko odchudzania i nie tylko Was. Ja, na przykład zrzędzę, że tyyyle mam roboty, a zamiast tłumaczyć siedzę na Wizażu i dyskutuję. Niech mi potem kto powie, że nie mam czasu na sen przez własne lenistwo! ;P
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 18:45   #776
lacrima
Raczkowanie
 
Avatar lacrima
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez iluzyjqa Pokaż wiadomość
wzrost: 168
waga: 55
wymiary: 82/69/87
w pupie: 91
+ ok. 2 cm. tłuszczyku na każdym cm ciała
ciężko jest w życiu

Jak to "w pupie"? Myślałam, że własnie tam mierzy się obwód bioder, tzn. w najszerszym miejscu. Jeśli nie, to zamieszczam sprostowanie co do moich wymiarów:
biodra:84
pupa:89
lacrima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 18:54   #777
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

No to ja też dołączę ..a co tam
waga:65
wzrost: 175
wymiary: 90-67-89
W sumie to nie wygląda to źle ale ja zawsze coś tam znajduję nad czym możnaby popracować więc teraz pracuję nad talią, brzuszkiem i nogami
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 21:05   #778
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez lacrima Pokaż wiadomość
Jak to "w pupie"? Myślałam, że własnie tam mierzy się obwód bioder, tzn. w najszerszym miejscu. Jeśli nie, to zamieszczam sprostowanie co do moich wymiarów:
biodra:84
pupa:89
biodra się własnie mierzy w najszerszym miejscu na posladkach
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 22:52   #779
chocolate12
Przyczajenie
 
Avatar chocolate12
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Aż głupio się przyznać do swoich wymiarów kiedy wy wszystkie takie laski jesteście. No ale pocieszam się tym, że zapisałam się na aerobic i zaczynam dietę. No więc:
biust:99
talia:71
biodra:97
waga:72
wzrost: 173
wiek:17
__________________
"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego."
chocolate12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 23:03   #780
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Aktualizacja danych

wiek: 25 lat
wzrost: 156 cm
waga: 45,8 kg
biust: 84 cm
talia: 55 cm
biodra: 82 cm
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.