Bond No. 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-01, 21:49   #1
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes

Bond No. 9


dziewczyny znacie tę markę ?

Podpatrzyłam na osmozie - ale u Nas nigdzie nie widziałam ... wiecie coś??
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:09   #2
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Bond N9

Niestety nic nie wiem. Chyba są niedostępne w Polsce. A szkoda, bo przynajmniej buteleczki są fascynujące.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:10   #3
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Bond N9

Dzięki wielkiej uprzejmości pewnej perfumomaniaczki znam New Haarlem Bond No 9. Jeśli ktoś lubi Gris Clair to są duże szanse, że spodoba mu się także NH. Wśród nut zapachowych m. in.: lawenda, kawa i paczula.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:13   #4
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Niestety nic nie wiem. Chyba są niedostępne w Polsce. A szkoda, bo przynajmniej buteleczki są fascynujące.

Tak, buteleczki są prześliczne, ciekawa jestem jak pachnie Coney Island i Fire Island ....nutki mnie zaciekawiły. Cena ok 125$ za flaszeczkę- nie pamiętam pojemności .... wyszukałam ich stronę, niestety tylko po angielsku.
http://www.bondno9.com/catalog/
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:24   #5
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bond N9

Czytałam opinie o nim na per-fumum (min. Anuschki) i zapałałam rządzą poznania go. Od czasów Gris Clair odkryłam w sobie miłość do lawendy, dlatego Bond N9 znajduje się na mojej liście zapachów do poznania. Jestem właśnie na etapie tworzenia takiej listy przed wyjazdem za granicę.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:33   #6
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Czytałam opinie o nim na per-fumum (min. Anuschki) i zapałałam rządzą poznania go. Od czasów Gris Clair odkryłam w sobie miłość do lawendy, dlatego Bond N9 znajduje się na mojej liście zapachów do poznania. Jestem właśnie na etapie tworzenia takiej listy przed wyjazdem za granicę.

O dobrze wiedzieć, że wyjeżdżasz, dobrze wiedzieć
Jakbyś była gdzieś przy Bondach to pamiętaj o mnie ... jakieś próbki czy coś może dają
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:44   #7
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bond N9

Favkes, jeśli będzie to możliwe i skleroza mnie nie dopadnie... Lista zapachów coraz bardziej się wydłuża.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 22:51   #8
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Bond N9

Dziewczyny, czytałam chyba w Elle, że ta marka będzię dostępna w warszawskiej perfumerii Quality. Jesli mnie pamięć nie zawodzi, to chyba od września.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 23:08   #9
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Bond N9

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4687305]Dziewczyny, czytałam chyba w Elle, że ta marka będzię dostępna w warszawskiej perfumerii Quality. Jesli mnie pamięć nie zawodzi, to chyba od września.[/quote]

Super
Jakby tak jeszcze Lutki mogli mieć... I Armani Prive...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 23:34   #10
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkiej uprzejmości pewnej perfumomaniaczki znam New Haarlem Bond No 9. Jeśli ktoś lubi Gris Clair to są duże szanse, że spodoba mu się także NH. Wśród nut zapachowych m. in.: lawenda, kawa i paczula.
Moge sie tylko podpisac pod tym, co napisala Anuschka. Zapach jest piekny, nawet nie jestem w stanie napisac nic wiecej. Polaczenie lawendy z kawa wprost genialne. Zapach mroczny, gesty, niesamowity. Testowalam go tylko raz, ale wprost mnie oszolomil. Na szczescie moa duza probke, wiec jeszce z przyjemnoscia oddam sie we wladanie New Harlem...
Bardzo chcialabym go miec
I pisze to ja, ktora nie przepada ogolnie za lawenda
Chociaz coraz teskniej patrze na moja odlewke Gris Clair, wiec moze moje zapachowe preferencje sie zmieniaja nieco.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:08   #11
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Bond N9

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4687305]Dziewczyny, czytałam chyba w Elle, że ta marka będzię dostępna w warszawskiej perfumerii Quality. Jesli mnie pamięć nie zawodzi, to chyba od września.[/quote]

Kijanko, Armani Privee ma być podobno w Douglasie w Złotych Tarasach

O New Haarlem Annie pisała pięknie na niszowym forum, do którego zainteresowani znajdą linka na Synestezji. Niestety - mimo, że my podajemy linka zarówno na blogach jak jak i Forum Horrorum właścicielka wizażu za bardzo boi się konkurencji i uniemożliwia Wam wolny wybór. Mimo że ochoczo korzysta z naszych recenzji Trudno. Chętnie podam adres na pw.
__________________
podpis usuniety przez administracje - zawieral nieoplacona reklame
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 23:23   #12
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Kijanko, Armani Privee ma być podobno w Douglasie w Złotych Tarasach

.
Toccato, zelektryzowałaś mnie tą wiadomością, teraz nie zasnę, a już ziewałam
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:28   #13
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Bond N9

Wiadomość jest dosyć stara niestety, ale Pani, którą pytałam o te perfumy powiedziała, że już szykują osobne stoisko i cena będzie wynosiła ok. 850 zł
__________________
podpis usuniety przez administracje - zawieral nieoplacona reklame
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:30   #14
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
i cena będzie wynosiła ok. 850 zł
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 00:08   #15
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Bond N9

No niestety
185 euro za granicą L(
Ale warto, niestety
__________________
podpis usuniety przez administracje - zawieral nieoplacona reklame
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 06:24   #16
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość

O New Haarlem Annie pisała pięknie na niszowym forum, do którego zainteresowani znajdą linka na Synestezji. Niestety - mimo, że my podajemy linka zarówno na blogach jak jak i Forum Horrorum właścicielka wizażu za bardzo boi się konkurencji i uniemożliwia Wam wolny wybór.
Link był bardzo długo zamieszczony i nic nikomu nie przeszkadzało. To ze link i watek został usunięty to inna sprawa. Cały temat został usunięty gdyż jedna z dziewczyn go kompletnie zdewastowała osuwając treść wszystkich swoich postów.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 10:35   #17
pietrevv
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 67
Dot.: Bond N9

Z tego co wiem z Basenotes to New Harlem Bond'a to lux wersja Rochas Man. Czy ktoś to może potwierdzić?
To był powód dla którego zaopatrzyłem sie w Rochas'a. Ale ten dość ostry syntetyczny zapach denerwuje mnie gdy mam go na sobie. Ale New Harlem musi być boski, ah ta kawa i słodka vanilia - cud miód i orzeszki
Kojarzy mi sie z wręcz uzależniającym A*Men... a to dopiero początek.

Z marką tą zetknąłem sie już 2 lata temu gdy byłem w USA. Bond to amerykańska odpowiedź na europejską markę Creed, tak się przynajmniej niepowszechnie pisze. Amerykanie mają w głębokim szacunku europejska tradycję Creed i niesamowite zapachy (co świadczy atmosfera i opinie na basenotes dla tej marki), stąd cieszą się mając coś równie (?) dobrego u siebie w NY. Bowiem sklepik znajduje się w Nowym Yorku na ulicy Bond w centrum Manhatanu. Żebyście widziały tamtejsze sklepiki, a Sephoria tam, w porównaniu z naszymi polskimi oddziałami- szkoda słów. Cała Quality się chowa, którą bardzo szanuje na marginesie, bo jest to jedyny profesjonalny sklep tego rodzaju w Polsce. Sephoria wyglądała bosko, taki z zewnątrz niewielki sklepik z wielkim szklanymi szybami... żyrandole .... wszystko utrzymane w klimacie ala baroku, jak z filmu Pachnidło. Super.

To tak nieco o marce Bond. Miałem to szczęście jakieś pół roku temu pomęczyć Quality aby zajęli sie ta marką i u nas w Polsce. A zwłaszcza ściągnęli ich dwa najlepsze hity, powyższy New Harlem, oraz Chinatown. Godne uwagi niszowce.

Pzdr.
pietrevv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:34   #18
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Bond N9

Niebawem bede miala okazje poznac troszke zapachow Bond No 9. Ale niektore z Was juz z cala pewnosica znaja pewnie wszystkie Bondy, wiec chcialabym dowiedziec sie czy te zapachy, ktore sa klasyfikowane jako damkso-meskie sa bardziej damskie czy meskie? Mowiac szczerze nie znosze uniseksow, zawsze w takim zapachu doszukuje sie meskich nut. Bylabym wdzieczna, gdybyscie powiedzialy mi cos blizej o:
The scent of peace
Bleecker street
West side
Z gory dzieki no i oczywiscie podziwele sie w tym watku swoimi wrazeniami, jak juz poznam to i owo
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 19:50   #19
em-jani
Raczkowanie
 
Avatar em-jani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 478
Pytanie – nie wiem czy warte osobnego watku.

Gdyby jednak to nazwałabym go “Co tak pięknie gra?”
Zastanawiałam się, gdzie się „podczepić” - praca z wyszukiwarka itp.. – ale nic nie pasowało
Teraz pytanie: co tak pięknie gra .... w Nowym Haarlemie, kiedy już wyszumi się lawenda i przycichnie kawa.
Co TO jest i gdzie jeszcze TEGO szukać?
Niby drobiazg, a wszystko za sprawa jednej Damy, która pewnie nie zdaje sobie sprawy, jaki uczyniła mi zamęt w głowie.
Wizażanie i Wizażanki
em-jani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 20:10   #20
Mitsouko
Zadomowienie
 
Avatar Mitsouko
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pytanie – nie wiem czy warte osobnego watku.

Cytat:
Napisane przez em-jani Pokaż wiadomość
Gdyby jednak to nazwałabym go “Co tak pięknie gra?”
Zastanawiałam się, gdzie się „podczepić” - praca z wyszukiwarka itp.. – ale nic nie pasowało
Teraz pytanie: co tak pięknie gra .... w Nowym Haarlemie, kiedy już wyszumi się lawenda i przycichnie kawa.
Co TO jest i gdzie jeszcze TEGO szukać?
Niby drobiazg, a wszystko za sprawa jednej Damy, która pewnie nie zdaje sobie sprawy, jaki uczyniła mi zamęt w głowie.
Wizażanie i Wizażanki
Pewnie zastanawiasz się, jakie aromaty grać zaczynają, gdy kawa cichutko swinguje w tle. Z kolei ja sie zastanawiałam jakimi zmysłami "współwąchamy ", u mnie najpierw występuje słyszenie, potem widzenie, następnie dotykanie, a potem smakowanie zapachu.
__________________

Mitsouko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:21   #21
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Pytanie – nie wiem czy warte osobnego watku.

Cytat:
Napisane przez Mitsouko Pokaż wiadomość
Pewnie zastanawiasz się, jakie aromaty grać zaczynają, gdy kawa cichutko swinguje w tle. Z kolei ja sie zastanawiałam jakimi zmysłami "współwąchamy ", u mnie najpierw występuje słyszenie, potem widzenie, następnie dotykanie, a potem smakowanie zapachu.
o to, to
ostatnio zlapalam sie na tym, ze zaczynam we wzajemnosc grac z pelna butelka


nie umiem delektowac sie wonia z probki
nie umiem, cholera, nawet z testera
wspolwacham caloscia
nawet tym nieobecnym korkiem, ktorego brak
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:24   #22
em-jani
Raczkowanie
 
Avatar em-jani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 478
Dot.: Pytanie – nie wiem czy warte osobnego watku.

Cytat:
Napisane przez Mitsouko Pokaż wiadomość
Pewnie zastanawiasz się, jakie aromaty grać zaczynają, gdy kawa cichutko swinguje w tle. Z kolei ja sie zastanawiałam jakimi zmysłami "współwąchamy ", u mnie najpierw występuje słyszenie, potem widzenie, następnie dotykanie, a potem smakowanie zapachu.
Zazdroszczę czterowymiarowego odbioru.. nigdy, nawet w skojarzeniach dla potrzeby komunikacji wrażeń, nie wyszłam poza dwa pierwsze.
No właśnie, jakie to akordy...bo nie nuty solo.
Zresztą nie czytam z nut, ani tych czarnych kropek na pięciolinii, ani tych wypisanych w piramidzie.
Ale ciągle mam nadzieję, ze uda się ów nastrój rozłożyć na czynniki pierwsze i tą metodą stworzyć klucz do dalszych poszukiwań.
Ja to skądś znam, tu kłania się inżynier M. z sąsiedniego wątku
em-jani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:01   #23
Mitsouko
Zadomowienie
 
Avatar Mitsouko
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pytanie – nie wiem czy warte osobnego watku.

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
o to, to
ostatnio zlapalam sie na tym, ze zaczynam we wzajemnosc grac z pelna butelka


nie umiem delektowac sie wonia z probki
nie umiem, cholera, nawet z testera
wspolwacham caloscia
nawet tym nieobecnym korkiem, ktorego brak
Nasturcjo , jak zauważyłam, to często grasz z tymi flaszkami jak conajmniej John Coltrane: szypry są dla mnie jak jazz: rytm, abstrakt, brak łatwej melodyjności i nierzadko wrażenie mistrzowskiej improwizacji.
Wąchanie z próbki jest surogatem i dla mnie.

Cytat:
Napisane przez em-jani Pokaż wiadomość
Zazdroszczę czterowymiarowego odbioru.. nigdy, nawet w skojarzeniach dla potrzeby komunikacji wrażeń, nie wyszłam poza dwa pierwsze.
No właśnie, jakie to akordy...bo nie nuty solo.
Zresztą nie czytam z nut, ani tych czarnych kropek na pięciolinii, ani tych wypisanych w piramidzie.
Ale ciągle mam nadzieję, ze uda się ów nastrój rozłożyć na czynniki pierwsze i tą metodą stworzyć klucz do dalszych poszukiwań.
Ja to skądś znam, tu kłania się inżynier M. z sąsiedniego wątku
New Harleem też mi się kojarzy z jazzem.
Życzę em-jani, by ten intrygujący nastrój udało się Tobie odszyfrować.
__________________

Mitsouko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:18   #24
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Pytanie – nie wiem czy warte osobnego watku.

Cytat:
Napisane przez Mitsouko Pokaż wiadomość
Nasturcjo , jak zauważyłam, to często grasz z tymi flaszkami jak conajmniej John Coltrane: szypry są dla mnie jak jazz: rytm, abstrakt, brak łatwej melodyjności i nierzadko wrażenie mistrzowskiej improwizacji.
Wąchanie z próbki jest surogatem i dla mnie.
Gdybym Ci powiedziala, ze ostanio nawet Emil Giles dla mnie jakby jazzujaca jednostka bywa, kazalabys mnie wychlostac
a jednak

nastroje to klucz do odbioru i muzyki, i obrazu ( i czlowieka, czlowieka przepraszam za nawias, powienien byc na marginiesie ) no i zapachu

Harleem tez taki jest, trzeba chyba zlapac odpowiednia aure, zeby moc chwycic zapach calym-nieskrepowanym nozdrzem.
Zapach historii ( bo jest wspolskladnikiem ) i wnetrza butelki.

Mnie Hareleen kojarzy sie z prohibicja, w tle placza sie kobiety z pioro-toczkami, perly, koniecznie perly i snuty dym z dlugolufkowego papierosa...
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:05   #25
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Bond N9

No i wpadlam... Weszlam do Quality z pytaniem, czy maja cos kawowego... Dostalam do powaczania New Haarlem i mnie wciagnelo. Potem tetno mi na chwile ustalo, jak cene uslyszalam... Ponad 4 stowki za 50 ml...
Ciulac? Nie ciulac??
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:23   #26
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No i wpadlam... Weszlam do Quality z pytaniem, czy maja cos kawowego... Dostalam do powaczania New Haarlem i mnie wciagnelo. Potem tetno mi na chwile ustalo, jak cene uslyszalam... Ponad 4 stowki za 50 ml...
Ciulac? Nie ciulac??

marze o poznaniu New Haarlem ale tez w sumie sie ciesze ze go nie znam, bo jak sie spodoba to co bedzie?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:29   #27
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Bond N9

Tak sie wwachuje w tego Bonda i coraz bardziej mi wychodzi, ze on meski jest... Nie mialyscie takich podejrzen??
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:41   #28
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Bond N9

bo one sa takie meskie, wachalam tylko 2 N.Haarlem i Bleecker street i oba takie byly, super sexi kiedys sobie zamowie reszte probek z Q, ale moim zdaniem NIE CIULAC!!! ta cena to lekko mowiac przesada i juz chyba lepiej sie skupic na innych cudenkach ( a tych jak wiemy jest masa)


edit: przyszlo mi do glowy, ze moze w zagranicznych bedzie duzo taniej? bo nie ma co sie oszukiwac, zapachy sa bardzoooo fajne
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-05-12 o 11:45
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:56   #29
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
moim zdaniem NIE CIULAC!!! ta cena to lekko mowiac przesada
Amen
Kilka osob z rzedu juz mi powiedzialo, ze New Haarlem im mesko pachnie, a jedna kolezanka uznala nawet, ze pachnie identycznie, jak Gucci Pour Homme... Obmyslilam zatem, ze obadam owego Gucciego i jesli test wypadnie pomyslnie, moj TZ dostanie go na urodziny...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 12:12   #30
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Bond N9

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

marze o poznaniu New Haarlem ale tez w sumie sie ciesze ze go nie znam, bo jak sie spodoba to co bedzie?
Też mnie boli ta rozterka
Między innymi z tego względu też jeszcze nie znam NH.
A aktualnie, jako że Etrę już mam, zastanawiam się, czy ciułać teraz na T42 czy na Serża Czarnego
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.