Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-19, 08:00   #4171
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Mi tam się bardzo podoba Twój nosek, naprawdę. Zresztą dziewczyny też pisały, że bardzo ładny.
No to dość długo wytrzymałaś z tym spaniem. Ja dziś obudziłam się lekko na boku, co prawda na rogalu i tak na policzku, ale mam jeszcze gips. A jak ściągną mi gips, to będzie troszkę niebezpiecznie.
Wiesz w porównaniu z tym.co było to jest idealny :p ale krótszy mógłby być ważne, że nie myślę o tym, że każdy patrzy tylko na mój nos. Względy zdrowotne to już w ogóle bajka

No jak wróciłam do pracy po dwóch miesiącach to było coraz gorzej z tym spaniem
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 08:25   #4172
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Wiesz w porównaniu z tym.co było to jest idealny :p ale krótszy mógłby być ważne, że nie myślę o tym, że każdy patrzy tylko na mój nos. Względy zdrowotne to już w ogóle bajka

No jak wróciłam do pracy po dwóch miesiącach to było coraz gorzej z tym spaniem
Nie, no i tak długo wytrzymałaś, podziwiam
A różnica kolosalna

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Też tak miałam, że jak z kimś rozmawiałam, to miałam wrażenie, że ludzie gapią się tylko na mój nos. Mam nadzieję, że to już przeszłość............... ...........
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 08:26   #4173
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Nie, no i tak długo wytrzymałaś, podziwiam
A różnica kolosalna

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Też tak miałam, że jak z kimś rozmawiałam, to miałam wrażenie, że ludzie gapią się tylko na mój nos. Mam nadzieję, że to już przeszłość............... ...........
Niektórzy uważają że nie ma żadnej różnicy

No powiem Ci że pewność siebie mi wzrosła o 200 procent mimo że nadal mam jakieś tam kompleksy to już jest Pikuś w porównaniu z tym co było
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 11:36   #4174
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziewczyny z tym gryzieniem to faktycznie na początku problem,ale ja już po trzeciej dobie normalnie gryzłam,troszkę bolało,ale dało się wytrzymać.Natomiast mycie zębów szczotka elektryczna był prawdziwym hardcorem musiałam zwy=kłą kupić i kilka dni nią myć.

Weteranka
czy można obejrzeć gdzieś Twoje zdjęcia?Miałam 4dni przed Tobą operację nosa.Moje są w albumie dla przyjaciół
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 15:36   #4175
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Niektórzy uważają że nie ma żadnej różnicy

No powiem Ci że pewność siebie mi wzrosła o 200 procent mimo że nadal mam jakieś tam kompleksy to już jest Pikuś w porównaniu z tym co było
No jak nie ma, przepraszam Cię bardzo, ale poprzedni nosek nie był ładny, a teraz prościutki, śliczny. Więc albo ludzie są ślepi, że nie widzą korzyści na plus, albo mają jakieś powody żeby tak mówić.

A co do pewności siebie, to mam nadzieję, że u mnie też to tak zadziała

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym gryzieniem to faktycznie na początku problem,ale ja już po trzeciej dobie normalnie gryzłam,troszkę bolało,ale dało się wytrzymać.Natomiast mycie zębów szczotka elektryczna był prawdziwym hardcorem musiałam zwy=kłą kupić i kilka dni nią myć.

Weteranka czy można obejrzeć gdzieś Twoje zdjęcia?Miałam 4dni przed Tobą operację nosa.Moje są w albumie dla przyjaciół
Tak myślałam, że zwykłą będzie lepiej, więc elektrycznej nawet z domu nie zabrałam
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:13   #4176
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Kurde, przed chwilą czyściłam nos i wypadł mi szew z lewej dziurki. czy to nie za wcześnie?
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:16   #4177
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Kurde, przed chwilą czyściłam nos i wypadł mi szew z lewej dziurki. czy to nie za wcześnie?
To normalne . One tak będą jeszcze wypadać przez ok. 4 tygodnie.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 18:26   #4178
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Znalazłam artykuł o korekcji nosa i jest napisane:
"......Rany wewnątrz nosa zeszywa się szwami, które nie wymagają usuwania, lecz wypadają lub rozpuszczają się po około tygodniu......."
U mnie dziś już 6 dzień, więc chyba jest ok.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To normalne . One tak będą jeszcze wypadać przez ok. 4 tygodnie.
Dzięki Never, bo już chciałam do p. Bożenki pisać maila.
A ile ich tam jest wszystkich w środku?
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 18:33   #4179
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Znalazłam artykuł o korekcji nosa i jest napisane:
"......Rany wewnątrz nosa zeszywa się szwami, które nie wymagają usuwania, lecz wypadają lub rozpuszczają się po około tygodniu......."
U mnie dziś już 6 dzień, więc chyba jest ok.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



Dzięki Never, bo już chciałam do p. Bożenki pisać maila.
A ile ich tam jest wszystkich w środku?
A nie wiem ale większość i tak się rozpuszcza. Mi jeden pamiętam siedział z 4 tygodnie i to przy samym wejściu do nosa . Wyglądało to jak nie powiem co .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:32   #4180
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Znalazłam artykuł o korekcji nosa i jest napisane:
"......Rany wewnątrz nosa zeszywa się szwami, które nie wymagają usuwania, lecz wypadają lub rozpuszczają się po około tygodniu......."
U mnie dziś już 6 dzień, więc chyba jest ok.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



Dzięki Never, bo już chciałam do p. Bożenki pisać maila.
A ile ich tam jest wszystkich w środku?
Ja miałam 4 szwy, dwa wyciągał doktor i dwa zostawił, odpadły po 6 tygodniach
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:42   #4181
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Mi dr powiedzial ze mam sobie sama szwy wyciagnac, albo uciac wezelki po jakichs 2 tygodniach. Same nie wypadaly, siedzialy dosc mocno, wiec tylko je poucinalam i nawet nie wiem co sie z nimi stalo
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 21:10   #4182
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
No powiem Ci że pewność siebie mi wzrosła o 200 procent mimo że nadal mam jakieś tam kompleksy to już jest Pikuś w porównaniu z tym co było
Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość

A co do pewności siebie, to mam nadzieję, że u mnie też to tak zadziała
Również mam nadzieję że tak to u mnie zadziała... w zasadzie to głównie po to zdecydowałam się na operację
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:13   #4183
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

[QUOTE=Sunny Tiger;49839559]
Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość

A co do pewności siebie, to mam nadzieję, że u mnie też to tak zadziała
[
/QUOTE]

Również mam nadzieję że tak to u mnie zadziała... w zasadzie to głównie po to zdecydowałam się na operację
Nie wstydzę się aż tak patrzeć na rozmówcę, jak ktoś się na mnie spojrzy na ulicy to nie myślę "matko pewnie widzi mój nos" "pewnie ma ubaw, albo myśli biedna dziewczyna" tym bardziej, że potrafiłam usłyszeć na ulicy przykre słowa od obcych ludzi, więc jak ktoś się patrzył to w jakimś stopniu czekałam na atak... teraz idę ulicą i mam gdzieś czy ktoś patrzy czy nie, nie zastanawiam się dlaczego patrzy.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 06:59   #4184
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cześć dziewczyny! Mam do was pytanie! Czy rzeczywiście operacja podniesienia koniuszka nosa jest najtrudniejsza w wykonaniu i najdroższa? Przepatrywałam ceny zabiegu w internecie i oscylują one w graniach 10-15 tysięcy. Nie powiem, troszkę mnie to przeraża, aczkolwiek efekt piorunujący. Zamierzam się umówić do dr Bromy na konsultację i wizualizację, ale to za jakiś czas dopiero. Miała któraś z was kontakt z tym panem?

Pozdrawiam!
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 16:26   #4185
angelynn
Raczkowanie
 
Avatar angelynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 390
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

dziewczyny moje kochane został w sumie jeden dzień


Angel śliczny nosek (widziałam nowe fotki)

butterfly, jak się czujesz?
__________________
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
angelynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 17:29   #4186
majami80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 61
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Angelyn myślami jestem z Tobą

Angel czy mogłabym zobaczyć twoje fotki?
majami80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 17:37   #4187
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez angelynn Pokaż wiadomość
dziewczyny moje kochane został w sumie jeden dzień


Angel śliczny nosek (widziałam nowe fotki)

butterfly, jak się czujesz?
Dziękuję angelynn, czuję się ogólnie dobrze. Pierwsze 2-3 dni były nieciekawe, bo kręciło mi się w głowie przy wstawaniu, bolało gardło i w ogóle byłam trochę słaba. A teraz mnie już roznosi, nudzi mi się tu strasznie, aż nawet z tych nudów wyszłam dwa razy do miasta. Ludzie gapili się jak na kosmitę, no ale już nie wyrabiałam w domu. W piątek ściągam gips i nareszcie do domciu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo wczoraj wypadł mi jeden szew z lewej dziurki, a dziś z prawej. No ale ponoć to normalne.
Fizycznie to naprawdę dobrze się czuję, myślałam, że będę tydzień leżeć w łóżku. Trochę gorzej psychicznie, bo ciągle rozmyślam czy na pewno wszystko się udało, czy nosek jest prosty, bez garbka, mały.
Ciągle wydaje mi się, że doktor za mało go zmniejszył, bo mam kontakt z dziewczyną co robiła dzień wcześniej operację i jak pokazała zdjęcia to u niej taki mały ten nosek i w ogóle jej operacja trwała tylko 1 godzinę i gips ściąga 2 dni wcześniej niż ja i taka jestem troszkę zdołowana, bo moja operacja trwała dwa razy dłużej niż jej(chociaż miała robione prawie to samo co ja, ja miałam dodatkowo resekcję skrzydełek).
Nie wiem sama co myśleć, a tu jeszcze dwa dni niepewności.

Sorki za te moje żale, oczywiście będę bardzo mocno trzymać w czwartek kciuki. Dokładnie wytłumacz lekarzowi jaki chcesz nosek, bo ja się tak zastanawiam czy dobrze mu wytłumaczyłam.
A jak ze stresem u Ciebie?
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 18:01   #4188
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez angelynn Pokaż wiadomość
dziewczyny moje kochane został w sumie jeden dzień


Angel śliczny nosek (widziałam nowe fotki)

butterfly, jak się czujesz?
Dziękuję :-*
Trzymam kciuki za Twój :-*
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 10:57   #4189
madziula0929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 64
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Angelyn trzymamy kciuki będzie pięknie
madziula0929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 16:53   #4190
angelynn
Raczkowanie
 
Avatar angelynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 390
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Dziękuję angelynn, czuję się ogólnie dobrze. Pierwsze 2-3 dni były nieciekawe, bo kręciło mi się w głowie przy wstawaniu, bolało gardło i w ogóle byłam trochę słaba. A teraz mnie już roznosi, nudzi mi się tu strasznie, aż nawet z tych nudów wyszłam dwa razy do miasta. Ludzie gapili się jak na kosmitę, no ale już nie wyrabiałam w domu. W piątek ściągam gips i nareszcie do domciu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo wczoraj wypadł mi jeden szew z lewej dziurki, a dziś z prawej. No ale ponoć to normalne.
Fizycznie to naprawdę dobrze się czuję, myślałam, że będę tydzień leżeć w łóżku. Trochę gorzej psychicznie, bo ciągle rozmyślam czy na pewno wszystko się udało, czy nosek jest prosty, bez garbka, mały.
Ciągle wydaje mi się, że doktor za mało go zmniejszył, bo mam kontakt z dziewczyną co robiła dzień wcześniej operację i jak pokazała zdjęcia to u niej taki mały ten nosek i w ogóle jej operacja trwała tylko 1 godzinę i gips ściąga 2 dni wcześniej niż ja i taka jestem troszkę zdołowana, bo moja operacja trwała dwa razy dłużej niż jej(chociaż miała robione prawie to samo co ja, ja miałam dodatkowo resekcję skrzydełek).
Nie wiem sama co myśleć, a tu jeszcze dwa dni niepewności.

Sorki za te moje żale, oczywiście będę bardzo mocno trzymać w czwartek kciuki. Dokładnie wytłumacz lekarzowi jaki chcesz nosek, bo ja się tak zastanawiam czy dobrze mu wytłumaczyłam.
A jak ze stresem u Ciebie?

kochana a co mówił doktor po operacji? Co udało się zrobić itp?

Mnie głownie zależy na MNIEJSZYM I KRÓTSZYM nosie i on o tym dobrze wie. I tyle mi wystarczy, no ale na wszelki biorę zdjęcie Latihy (Która jeszcze nie wyraziła zgody, ale mam nadzieję, że nie ma nic przeciwko:brzyda l:, wiem co prawda, że to nie nos od Giedrojcia, no ale... akurat taki jest mój nosowy ideał)

a to, że ktoś inny miał szybciej zdjęty gips i operacja mniej trwała to nic nie znaczy czekam na piątek razem z Tobą i na efekty, koniecznie wstaw fotki jak najszybciej

co do tego, czy się stresuję... o dziwo, stres jest, ale nie tak wielki jak myślałam, że będzie... uśmiecham się więcej niż kiedykolwiek, w sumie to jestem szczęśliwa. Myślę, że nie ma się czego obawiać, oddaję się w dobre ręce dobrego fachowca, a nie jakiegoś pierwszego lepszego partacza będzie dobrze bo nie ma innej opcji!!! i jestem pewna, że u Ciebie pod gipsem jest to samo


lecę się pakować, jeszcze muszę zawieźć psiaka do znajomych (swoją drogą, doradźcie coś, co mogłabym im za to kupić lub w jaki inny sposób się odwdzięczyć? )
jutro o 4 pobudka, od ósmej mocno trzymajcie kciuki
__________________
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
angelynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 17:22   #4191
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Angelynn kochana no jasne, że możesz wziąć moje zdjęcie, cieszę się, że mój nos komuś się podoba, bo mi wcale
Mam nadzieję, że osiągniesz wymarzony efekt Bedę trzymała kciuki
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 17:32   #4192
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez angelynn Pokaż wiadomość
kochana a co mówił doktor po operacji? Co udało się zrobić itp?

Mnie głownie zależy na MNIEJSZYM I KRÓTSZYM nosie i on o tym dobrze wie. I tyle mi wystarczy, no ale na wszelki biorę zdjęcie Latihy (Która jeszcze nie wyraziła zgody, ale mam nadzieję, że nie ma nic przeciwko:brzyda l:, wiem co prawda, że to nie nos od Giedrojcia, no ale... akurat taki jest mój nosowy ideał)

a to, że ktoś inny miał szybciej zdjęty gips i operacja mniej trwała to nic nie znaczy czekam na piątek razem z Tobą i na efekty, koniecznie wstaw fotki jak najszybciej

co do tego, czy się stresuję... o dziwo, stres jest, ale nie tak wielki jak myślałam, że będzie... uśmiecham się więcej niż kiedykolwiek, w sumie to jestem szczęśliwa. Myślę, że nie ma się czego obawiać, oddaję się w dobre ręce dobrego fachowca, a nie jakiegoś pierwszego lepszego partacza będzie dobrze bo nie ma innej opcji!!! i jestem pewna, że u Ciebie pod gipsem jest to samo


lecę się pakować, jeszcze muszę zawieźć psiaka do znajomych (swoją drogą, doradźcie coś, co mogłabym im za to kupić lub w jaki inny sposób się odwdzięczyć? )
jutro o 4 pobudka, od ósmej mocno trzymajcie kciuki
Oczywiście, będziemy trzymać mocno kciuki od samego rana.
Wrzucę w piątek fotki, mam nadzieję, że będzie na co patrzeć. Lekarz po operacji przyszedł i powiedział, że poszło dobrze, ale wcześniej mówił, że gruba skóra nie obkurcza się tak jak cienka i mimo jego starań, to goić może się gorzej. Wczoraj zaczęłam sobie wkręcać, że lewa strona gipsu bardziej odstaje. No ale nie będę Cię tu zanudzać. Pakuj się spokojnie i wszystkiego dobrego, ładnego noska
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 17:44   #4193
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Przylepa73, a jak ma się Twój nosek???
Wiem, że Twój nosek był idealnie prosty po zdjęciu gipsu, a na miesiąc po operacji zauważyłaś takie, hmm, przejście między grzbietem a czubkiem, czy to już się unormowało???
Pytam, bo mam dokładnie tam samo, mój nos po zdjęciu gipsu był idealnie prosty (pomijając, że zadarty), no ale grzbiet i czubek były idealnie połączone, a teraz na miesiąc od operacji już tak nie jest... Jakby grzbiet jeszcze opadł, a czubek nadal był spuchnięty... Albo grzbiet pozostał bez zmian, a czubek dodatkowo spuchł... Sama nie wiem.
O ile wcześniej nie byłam do końca usatysfakcjonowana, to teraz to już wogóle.
Kartofla mam !!!!
Powiedzcie, że to się jeszcze unormuje bo to w końcu dopiero miesiąc minął...
W ogóle ten nos ma bardzo niewiele wspólnego (czytaj: NIC) z tym, który doktor pokazał mi na symulacji komputerowej. Jest jakieś 3x większy.
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 18:59   #4194
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Latiha, już to pisałam, bardzo ładny nosek, a to czarno-białe zdjęcie, po prostu wypas. Ale rozumiem, że Ty nie jesteś zadowolona, bo oczekiwałaś trochę innego.
Powiedz mi proszę, czy to przejście miedzy grzbietem a czubkiem jest widoczne czy tylko jak przejedziesz palcem po nosie?
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 19:47   #4195
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez butterfly34 Pokaż wiadomość
Latiha, już to pisałam, bardzo ładny nosek, a to czarno-białe zdjęcie, po prostu wypas. Ale rozumiem, że Ty nie jesteś zadowolona, bo oczekiwałaś trochę innego.
Powiedz mi proszę, czy to przejście miedzy grzbietem a czubkiem jest widoczne czy tylko jak przejedziesz palcem po nosie?
Dziękuję Ci bardzo
To przejście jest niestety widoczne teraz.
Ja przejadę palcem to już wogóle kosmos: palec ładnie sunie po grzbiecie a jak dochodzi do czubka to jakby na jakąś górę się wspinał ( nie wiem jak to wytłumaczyć ) ale ten czubek taki gruby, jakby spuchnięty, bez czucia.
Ehh nie wiem o co chodzi.
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 19:51   #4196
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Latiha Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo
To przejście jest niestety widoczne teraz.
Ja przejadę palcem to już wogóle kosmos: palec ładnie sunie po grzbiecie a jak dochodzi do czubka to jakby na jakąś górę się wspinał ( nie wiem jak to wytłumaczyć ) ale ten czubek taki gruby, jakby spuchnięty, bez czucia.
Ehh nie wiem o co chodzi.

Mój tak samo
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 20:16   #4197
angelynn
Raczkowanie
 
Avatar angelynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 390
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Latiha Pokaż wiadomość
Angelynn kochana no jasne, że możesz wziąć moje zdjęcie, cieszę się, że mój nos komuś się podoba, bo mi wcale
Mam nadzieję, że osiągniesz wymarzony efekt Bedę trzymała kciuki

Latiha dodałaś nowe fotki i nie mogę wyjść z podziwu, gdzie Ty tam coś widzisz nie tak? jest śliczny ten Twój nosek, lekki łuczek, dokładnie taki mi się podoba, Boże oby z mojego się udało takie coś wyczarować
__________________
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
angelynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 20:33   #4198
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Latiha - u mnie juz sie to zmiejszylo, widac takie leciutkie przejscie, ale minimalne, ktore nawet dodaje uroku. Jestem juz 2 miesiace po OP, a nos dalej czasem puchnie, najbardziej rano opuchniety jest wlasnie czubek. Wtedy nos wydaje sie kartoflany i szeroki. Ale to zejdzie, dajmy sobie jeszcze czas Pod koniec dnia najczesciej nosek jest sliczny, z casem coraz ladniejszy. Z kolei na mrozie puchnie mi grzbiet nosa (robi sie garb), nie wiem dlaczego akurat tak

Mi jedynie zostanie lekka krzywizna na stronie, na ktorej wczesniej mialam garbek ale musze ja pokochac, bo nic sie tu juz nie zmieni. To nie opuchlizna, a ksztalt kosci o tym zadecydowal

Trzymam kcuki za operacje!
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 22:24   #4199
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Angelynn trzymam kciuki Powodzenia!
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 06:28   #4200
butterfly34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 467
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

angelynn, kciuki zaciśnięte:kciuki :. Powodzenia kochana!!!
butterfly34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.