>>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<< - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-21, 10:44   #1
~nadzieja~
Raczkowanie
 
Avatar ~nadzieja~
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 41
Thumbs up

>>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<


Hej kochane wizażanki chciałabym się dowiedzieć od Was (w końcu spece jesteście ) aby każda z Was która miała styczność z jakimi kolwiek tabletkami i innymi cudami wspomagającymi odchudzanie,spalanie tkanki tłuszczowej,lepszą przemianą materii itp.Wypowiedziała się na jego temat to będzie naprawdę bardzo pomocne i rozwiąże wiele problemów i zaspokoji ciekawość wiekszości wizażanek Osobiścię polecam APLEFIT i mogę powiedzieć,że jestem z jego działania zadowolona nie było z jego strony żadnych skutków ubocznych no i oczywiście dosyć skutecznie chamował łaknienie i muszę przyznać,że jest dosyć wydajny ostatnio zaciekawił mnie THERM LINE chciałabym zaczać go stosować ale bardzo sie boję,że jak przestane go stosować przytyje z powrotem i z nawiązką właściwie to tylko tego się boje.Myśle,że mogę na was polegać

P.S Piszcie wszystko co wiecie Dziękuje
__________________
Jak bardzo Cię kocham nigdy nie zgadniesz,
z inną być pragniesz...
więc dlaczego Twoje oczy,
tyle wiary w Nas mi do dziś dają?!
Chociaż jesteś z nią,
nadal na mnie tak samo spoglądają...
~nadzieja~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:44   #2
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Ja stosowalam Therm Line, po zakończeniu kuracji nie przytyłam. Uważam jednak, że stosowanie TL ma sens wtedy gdy ćwiczymy. Wyrażnie odczuwalam pobudzenie, wzrost wytrzymalości i przyśpieszenie przemiany materii (nie piję normalnie kawy więc zawarta tam dawka kofeiny i guarany na prawdę na mnie działała). Poza tym TL pomógł mi ruszyć zapasiki tłuszczu, które normalnie są trudne do ruszenia (w moim przypadku byly to tzw.boczki).
Jesli choć trochę się ruszasz, nie chodzi tu o jakieś maratony- myślę, że 4 razy w tygodniu po ok. 40 minut już wystarczy, żeby zobaczyć efekty- to naprawdę warto spróbować. Jeśli zaś liczysz na spektakularne efekty nie ruszając się z kanapy to raczej sobie daruj. Dla tych bezruchowych Aplefit jest chyba lepszy.
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:48   #3
arwenna1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Moja siostra stosowała Therm Line przez ponad miesiąc i jednoczesnie chodziła na ćwiczenia typu cardo mniej więcej 3 razy tygodniowo i schudła 4 kg Zatem rezultat jest najlepszy w połączeniu z ruchem ale nie mam na myśli wyciskania na siłowni tylko ćwiczenia w stylu bieżnia, rowerek, stepper itd (przez minimum 30 minut! Tłuszcz zaczynamy spalać dopiero po 20 minutach jednostajnego wysiłku ale nie możemy mieć przy tym zadyszki ! Chodzi o stałe tętno) Zatem trzymam kciuki
arwenna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 07:25   #4
qruczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

z tej strony siostra arwenny1983uzywałam nie therm line ale THERMO SPEED EXTREME Olimpupolecam kupno bardzo bardzo poza tym stosowałam TSE z przerwą tygodniowa ze względu na chorobę i jak widać nie miało to jakiegoś ujemnego skutku. jesli chce się zrzucić tłuszczyk to to naprawdę działa-schudłam 4kg z samego tłuszczu,a procent wody w organizmie pozostał bez zmian. również dieta (ale bez przesady;-))miała wpływ na taki efekt. w sprzedaży są dostępne thermo speed "normalne" i w wersji tej która stosowałam-extreme.jest ona silniejsza ponieważ w kapsułce są bardziej skondensowane składniki.opłaca się to kupić,bo łykasz 2 tabletki dzeinnie(w opakowaniu 90 kapsułek) koszt na 45dni-ok42zł. no i najważniejsze jest to żeby stosowanie TSE połączyć z wysiłkiem fizycznym w innym wypadku nie bedzie dużych efektów.
gorąco polecam!!
qruczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 12:55   #5
lacrima
Raczkowanie
 
Avatar lacrima
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

A znacie Lady Term Olimpu? Warto to brać? Oczywiście, w połączeniu z L-Karnityną i ćwiczeniami...
lacrima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 14:57   #6
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

tak Therm Line tylko i wyłącznie z ruchem \
rowniez poczulam lekkie podgrzewanie juz na poczatku cwiczonek na nieszczescie skonczyly mi sie tabletki dawno temu i nie mam za co kupic nastepnego opakowania :/

zaś aplefit brala moja siotra, efektow jako takich nie widzialam bo siostra kocha slodycze

natomiast moja druga siostra poczestowala mnie tabletkami mini mix super beauty : tu link --> http://vena-vita.pl/product_info.php...roducts_id=808

2 drazetki przed jedzonkiem i mozna nie jesc caly dzien ( ale oczywiscie nic nie jedzenie nie jest wskazane
Pozdr
ps. tam pisza ze posilki mozna zastepowac tym specyfikiem--glupota totalna tak off topic
__________________
Ain't No Mountain High Enough


Edytowane przez myszeczka00
Czas edycji: 2006-07-22 o 15:40
myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 19:23   #7
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Witam,
przeczytałam dzisiaj dużo pozytywnych art. na temat L-karnityny i wyszukałam coś takiego: L-karnityna Plus, firmy Olimp. Czy któraś z Was to stosowała???? zależy mi na szybkiej odp. bo jutro bede w aptece i chyba sie skusze. Dodam tylko że prowadze aktywny tryb życia, jezdże na rowerku, jeżdze na basen, i chce zrzucić tylko jakies 4kg. Nadwagi nie mam, w ostatnim czasie zrzucilam 5kg i waga mi sie zatrzymala. Chce wiec sie wspomóc żeby ruszyć jeszcze ten zalegly tłuszczyk z brzuszka, boszków i ud. Prosze więc o jakąś radę....
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 07:38   #8
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Większość z wymienionych przez Was suplementów nie działa. Nie ma cudownej tabletki, która spowoduje, że bez diety i wysiłku można schudnąć.

Podstawą obniżania poziomu tkanki tłuszczowej jest dieta z małym ujemnym bilansem kalorycznym oraz ruch.
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 10:43   #9
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Cytat:
Napisane przez pingwin2
Większość z wymienionych przez Was suplementów nie działa. Nie ma cudownej tabletki, która spowoduje, że bez diety i wysiłku można schudnąć.

Podstawą obniżania poziomu tkanki tłuszczowej jest dieta z małym ujemnym bilansem kalorycznym oraz ruch.
Ja powiem tak.
Owszem masz racje. Nie wspomnialam o tym ze sie ruszam duzo i dietkuje
Tez twierdze ze wszystkie suplementy bez ruchu i diety to nic.
Takze suplementacja tylko i wyłacznie z odpowiednim nastawieniem.
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:04   #10
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Cytat:
Napisane przez Lib_r4
Witam,
przeczytałam dzisiaj dużo pozytywnych art. na temat L-karnityny i wyszukałam coś takiego: L-karnityna Plus, firmy Olimp. Czy któraś z Was to stosowała???? zależy mi na szybkiej odp. bo jutro bede w aptece i chyba sie skusze. Dodam tylko że prowadze aktywny tryb życia, jezdże na rowerku, jeżdze na basen, i chce zrzucić tylko jakies 4kg. Nadwagi nie mam, w ostatnim czasie zrzucilam 5kg i waga mi sie zatrzymala. Chce wiec sie wspomóc żeby ruszyć jeszcze ten zalegly tłuszczyk z brzuszka, boszków i ud. Prosze więc o jakąś radę....
please, somebody answer.....
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:09   #11
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Jakie masz wymiary (waga, wzrost)? Czy zachowujesz przy ćwiczeniach (rower) tempo aerobowe? Jeśli nie chudniesz, to może doszłaś do optymalnej wagi albo Twój metabolizm jest lekko zaburzony, albo jest jakaś inna przyczyna. Może powinnaś zmienić coś w diecie albo planie treningowym. Nie wiadomo, czy L-karnityna rozwiąże Twój problem. Ale jeśli mimo to chcesz kupić, to sprawdź, jaka jest zawartość czystej L-karnityny w 1 tabletce (jeśli to tabletki, to substancją czynną jest winian karnityny) lub porcji płynu. Namniejsza skuteczna dawka to 1 g przed treningiem, mniej nie ma sensu przyjmować, więc jeśli te tabletki mają np. 300 mg czystej karnityny, to specyfik może się okazać po prostu bardzo nieekonomiczny.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 12:21   #12
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Moje wymiary to - 90-64-90
wzrost - 168 cm
waga - 56 kg

Tak jak mowilam nie mam nadwagi, i nie chce za wiele zrzucic. Chodzi mi o zaległy tłuszczyk. Przy rowerze i przy wszystkich innych ćwiczeniach mam tempo aerobowe. Być może mój metabolizm jest wlasnie zaburzony - miewam z tym problemy. Czytałam ze L-karnityna może go ulepszyć bez żadnych skutków ubocznych. A jeśli chodzi o te tabletki co podałam to tak sie wlasnie sklada że zawartość L-karnityny wynosi 300 mg.
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:42   #13
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Cytat:
Napisane przez Lib_r4
Moje wymiary to - 90-64-90
wzrost - 168 cm
waga - 56 kg

Tak jak mowilam nie mam nadwagi, i nie chce za wiele zrzucic. Chodzi mi o zaległy tłuszczyk. Przy rowerze i przy wszystkich innych ćwiczeniach mam tempo aerobowe. Być może mój metabolizm jest wlasnie zaburzony - miewam z tym problemy. Czytałam ze L-karnityna może go ulepszyć bez żadnych skutków ubocznych. A jeśli chodzi o te tabletki co podałam to tak sie wlasnie sklada że zawartość L-karnityny wynosi 300 mg.

L-karnityna nie wpływa w żaden sposób na metabolizm.
Metabolizm można przyspieszyć żwiększając kaloryczność diety i dodając ćwiczenia siłowe.
Możesz też spróbować treningu interwałowego ( zmienne tempo ).
Jeżeli nadal chcesz brać l-karnitynę to ok 1000 mg prze treningiem - w Twoim przypadku 4 tabletki przed treningiem, w dni bez treningu 2-3 tabletki rano na czczo.
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:19   #14
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Cytat:
Napisane przez pingwin2
L-karnityna nie wpływa w żaden sposób na metabolizm.
Znalazłam art. na temat wpływu L-karnityny na metabolizm:

"L-karnityna odgrywa ważną rolę w procesie odchudzania, usprawnia i przyspiesza procesy metabolizmu tłuszczów w organiźmie. Poprzez lepsze wykorzystanie energii zawartej w pożywieniu pomaga osobom odchudzającym się zredukować ilość kalorii. L-karnityna zwiększa witalność i zdolności energetyczne organizmu co pozwala lepiej dostosować się do zmiany diety i zmniejszenia ilości kalorii w pożywieniu."

"
Rola L-karnityny w metaboliźmie
L-karnityna jest niezbędna każdemu organizmowi w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondrii komórek. Zostają one tam przekształcone w energię niezbędną każdemu organizmowi do realizacji swoich funkcji życiowych. Jako niezbędny czynnik wyzwolenia energii przez organizm.(...)"

inf. pochodzą ze stronki: http://sklep.pakernia.pl/information.php?info_id=9


Cytat:
Napisane przez pingwin2
Możesz też spróbować treningu interwałowego ( zmienne tempo ).
Jeżeli nadal chcesz brać l-karnitynę to ok 1000 mg prze treningiem - w Twoim przypadku 4 tabletki przed treningiem, w dni bez treningu 2-3 tabletki rano na czczo.
Dziękuje za rady, na pewno skorzystam
A czy jest na forum jakiś wątek poświęcony L-karnitynie??
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:31   #15
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

uuu... właśnie przeglądam archiwum i ludzie piszą że L-karnityna to przereklamowany środek. Wyrzucanie pieniędzy w błoto... Może jednak jeszcze się wstrzymam z zakupem.
Ale sama już nie wiem co zrobić żeby ruszyć ten tłuszczyk...
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:37   #16
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Cytat:
Napisane przez Lib_r4
uuu... właśnie przeglądam archiwum i ludzie piszą że L-karnityna to przereklamowany środek. Wyrzucanie pieniędzy w błoto... Może jednak jeszcze się wstrzymam z zakupem.
Ale sama już nie wiem co zrobić żeby ruszyć ten tłuszczyk...
opisz proszę swoją dietę, trening i jak długo już się odchudzasz oraz ile schudłaś, podaj także wiek
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:26   #17
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

moja dieta polega właściwie na zasadzie NŻT a tak poza tym to nie jadam ani tłustych rzeczy ani żadnych fast-foodów ale to nie zaliczylabym do diety tylko do stylu żywienia. Staram sie jeść dużo warzyw, owoców, mięskiem też nie gardze Omijam pieczywo i słodycze.
Odchudzam sie od maja, schudłam jakies 5kg. (wiem że to malo w ciagu 3 miesiecy ale balam sie efektu jojo)
Mam 20lat,a moj trening to (prawie) codzienne: 8min ABS, Arms, Legs, skakanka, biegi w miejscu, taniec, basenik. Ogolnie ćwicze ok. godzinki dziennie.
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:21   #18
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Cytat:
Napisane przez Lib_r4
moja dieta polega właściwie na zasadzie NŻT a tak poza tym to nie jadam ani tłustych rzeczy ani żadnych fast-foodów ale to nie zaliczylabym do diety tylko do stylu żywienia. Staram sie jeść dużo warzyw, owoców, mięskiem też nie gardze Omijam pieczywo i słodycze.
Odchudzam sie od maja, schudłam jakies 5kg. (wiem że to malo w ciagu 3 miesiecy ale balam sie efektu jojo)
Mam 20lat,a moj trening to (prawie) codzienne: 8min ABS, Arms, Legs, skakanka, biegi w miejscu, taniec, basenik. Ogolnie ćwicze ok. godzinki dziennie.
Bardzo rozsądne podejście do diety.
Wolne odchudzanie nie tylko zapobiega przed jojo, ale świadczy też o tym, że spaliło się tłuszcz a nie mięśnie.
Moja rada dodaj zdrowe tłuszcze ( oliwa, orzechy, ryby) oraz trening z obciążeniem.
POza tym wszystko bardzo fajne
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:14   #19
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: >>Cała prawda na temat tabletek i suplementów!<<

Dziękuje za wszystkie rady pozdrawiam
__________________
14.07.2016:
waga: 58 kg (Cel: 54 kg)
biust: 93 cm
talia: 71 cm (Cel: 65 cm)
biodra: 94 cm
udo: 53 cm
łydka: 33 cm
ramię: 25,5 cm (Cel: 23 cm)

Kolejne mierzenie środek sierpnia.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.