kosmetyki Alterra - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 10:04   #1771
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Czyli nie rpobowalas jeszcze?
Bo ja swego czasu tak z rok temu, chodzilam kolo niego, ale boje sie tego skladu. Sporo olejkow eterycznych i alkohol i jakos nie mam przekonania ze mi krzywdy nie rzobi, dlatego wkoncu umerdalam walsne serum z kw. hyaluronowym i paroma innymi skladnikami i wkoncu mnie ten kwas nie wysusza. Latem makladalam na noc solo, a teraz mieszam z kropla oleju na dzien pod filtr.

Też się boje tego alkoholu w jego składzie Na razie mam serum z kwasami z BU i przeciwzmarszczkowy eliksir z YR, naprzemiennie ich używam... jak skończę (może za 2 miesiące) to zobaczę, czy sie na to z Alterry nie skusić, pożyjemy,zobaczymy
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 15:17   #1772
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 283
Dot.: kosmetyki Alterra

Witajcie

U mnie przy olejowaniu najlepiej sprawdza się wersja olejku do masażu papaja i migdały. Już po ok miesiącu stosowania, raz w tygodniu zauważyłam (i nie tylko ja ) różnice w kondycji włosków.
Odżywek nigdy nie miałam, ale za to szampon nawilżający naprawdę dobry. Bardzo delikatny (skład), jego jedyny minusik to wydajność.
hope1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:11   #1773
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez nennece Pokaż wiadomość
Szukam dobrej odżywki do włosów suchych, łamliwych, potrzebujących porządnej regeneracji. Słyszałam parę dobrych zdań o tych z Alterry. Próbowałyście? Możecie coś polecić?
http://jaskolcze-ziele.blogspot.com/
Dla mnie odżywka Aterry z granatem i aloesem jest bezkonkurencyjna- nie miałam nigdy lepszej Ta z morelą już dobry rok temu została wycofana
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:15   #1774
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: kosmetyki Alterra

U mnie niestety odżywka Alterra Granat i Aloes się nie sprawdziła Włosy były szorstkie i się puszyły A i sam zapach mi nawet do gustu nie przypadł, niestety będę omijać, chociaż tyle osób ją lubi.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 21:49   #1775
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
I cisza tu...

Wczoraj jako nowość widziałam olejek limetka&oliwka z pompką i pomarańczowych pełno było... za to papaja&migdał nawet miejsca na półce nie miał
Aaaah jak ja uwielbiam zapach tego z limetką i oliwką..
Nie miałam za to przyjemnosci probowac tej z papaja (jeszcze!)

Odn. papai i migdała - wg mnie nie ma lepszego szamponu na świecie od alterry z ww. cudami
Cytat:
Napisane przez hope1989 Pokaż wiadomość
Witajcie

U mnie przy olejowaniu najlepiej sprawdza się wersja olejku do masażu papaja i migdały. Już po ok miesiącu stosowania, raz w tygodniu zauważyłam (i nie tylko ja ) różnice w kondycji włosków.
Odżywek nigdy nie miałam, ale za to szampon nawilżający naprawdę dobry. Bardzo delikatny (skład), jego jedyny minusik to wydajność.
Zazwyczaj w kwestii olejowania to ten Brzoza&Pomarańcza chwalą sobie z tego co zauważyłam. Osobiście czaję się na niego (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ke-orange.html) ale to w ramach zapobiegania cellulitowi. Do włosów ten Papaja&Migdał naprawdę taki fantastyczny?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:14   #1776
hope1989
Raczkowanie
 
Avatar hope1989
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 283
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Aaaah jak ja uwielbiam zapach tego z limetką i oliwką..
Nie miałam za to przyjemnosci probowac tej z papaja (jeszcze!)

Odn. papai i migdała - wg mnie nie ma lepszego szamponu na świecie od alterry z ww. cudami

Zazwyczaj w kwestii olejowania to ten Brzoza&Pomarańcza chwalą sobie z tego co zauważyłam. Osobiście czaję się na niego (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ke-orange.html) ale to w ramach zapobiegania cellulitowi. Do włosów ten Papaja&Migdał naprawdę taki fantastyczny?
Kurcze chyba kwestia gustu... Bo mnie bardziej zniewala papaja Koniecznie spróbuj
Pomarańczka widzę, że na KWC bardzo wysoce chwalona do walki z C. Do tego akurat chętnie wypróbuje.
Co do Twojego pytanka o "fantastyczność". Dla mnie ta wersja najlepsza do włosków z wszystkich olei. Efekty, jak wyżej pisałam widzieli prawie wszyscy, nie tylko zainteresowana
hope1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 10:30   #1777
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

co do olejku z pomarańczą to teraz jest na niego promocja w Rossmannie i kosztuje 18,99 zł
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 12:35   #1778
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Dla mnie odżywka Aterry z granatem i aloesem jest bezkonkurencyjna- nie miałam nigdy lepszej Ta z morelą już dobry rok temu została wycofana
Aktualni to też moja ulubiona odżywka. Chociaż trochę mnie ten alkohol wysoko w składzie przeraża.
Mam wrażenie, że pozostawia ona włosy bardziej mięsiste, zmiękcza. Testuję razem z szamponem dla wrażliwców. Czuję że z nim zostanę na dłużej
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:42   #1779
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Ciekawe czy kiedyś do nas trafią takie wspaniałości
971029_10151534056133305_1883641609_n.jpg
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:43   #1780
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: kosmetyki Alterra

Kupiłam ostatnio mamie serum z orchideą. Ma konsystencję żelu hialuronowego i jest całkiem przyjemne, dobrze nawilża.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ciekawe czy kiedyś do nas trafią takie wspaniałości
Załącznik 5274619
Świetne kolory. Wejdą do Polski?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:02   #1781
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: kosmetyki Alterra

Ojejjj... Natural Swirl - jaka cudowna żółta pigmentacja
Też z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek info w tej sprawie, chyba wystarczy być na bieżąco z newsletterem, ale chyba nie ma się co spodziewać tego u nas za szybko.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2013-06-03 o 17:03
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-15, 19:56   #1782
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: kosmetyki Alterra

Na moich wakacyjnych wojażach w Czechach odwiedziłam Rossmanna (jakże by inaczej) i odkryłam tam kilka ciekawostek: wciąż mają odżywkę morelową do włosów i nieobecną u nas serię limonkową (balsam i żel)...ceny całkiem fajne, odżywki i szampony po 49 koron - dużo tańsze niż Alverde z DM. Makijażu natomiast nie zaobserwowałam.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 16:29   #1783
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

A mi się marzy krem tonujący w jaśniejszej tonacji od brzoskwiniowego, który nota bene uwielbiam, bo głównie dzięki niemu nie używam już podkładów
Ale chciałabym, żeby wypuścili taką jaśniejszą serię.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 22:05   #1784
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Jak tu cicho!

Mam pytanie - czy w Waszych Rossmannach sa jeszcze kremy do twarzy: aloesowy i niebieski dla skóry bardzo wrażliwej? Dziś w Rossmannie poinformowano mnie, że nie już ich i nie będzie, a zamiast tej dwójki jest krem dla cery suchej w dwoch wersjach no i krem orchidea
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 22:12   #1785
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Nie ma juz Mysle, ze zmieniaja opakowanie, bo w DE jest inne juz. U nas widzialam szampon z granatem w nowym opakowaniu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 22:16   #1786
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie ma juz Mysle, ze zmieniaja opakowanie, bo w DE jest inne juz. U nas widzialam szampon z granatem w nowym opakowaniu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czyli przegapiłam Dzięki za info No i mam nadzieję, że ten niebieski wróci Na razie kupiłam krem na noc do cery suchej z winogronami i białą herbatą zobaczymy jak sie sprawdzi



A testowałyście może Alterrowe nowinki: olejek do twarzy i balsam do ciała z granatem?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 22:58   #1787
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja mam ten nowy krem na noc i jak dla mnie dobry na noc. Nic nie podrażnia i zdąrzysię wchłonąć do rana, a z tym był problem przy sylveco, którego zimą stosuję.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 09:13   #1788
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Ja mam ten nowy krem na noc i jak dla mnie dobry na noc. Nic nie podrażnia i zdąrzysię wchłonąć do rana, a z tym był problem przy sylveco, którego zimą stosuję.
Tez go wczoraj kupiłam, przetestowalam na noc i wydaje mi się ze się polubimy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 09:26   #1789
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja kupiłam krem na dzień, ale nie używałam jeszcze, bo używam innych smarowideł. Kupiłam na zapas, jakby miało zostać zaraz wszystko wykupione
Mam też mleczko do mycia z granatem, raz użyłam i jest tłustawe, nie wysusza, a użyłam z wodą, więc dla suchej cery będzie ok, możesz ewwwa też spróbować
Ogólnie stan cery mi się BARDZO poprawił ostatnimi czasy, nie jest tak sucha.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 09:34   #1790
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam krem na dzień, ale nie używałam jeszcze, bo używam innych smarowideł. Kupiłam na zapas, jakby miało zostać zaraz wszystko wykupione
Mam też mleczko do mycia z granatem, raz użyłam i jest tłustawe, nie wysusza, a użyłam z wodą, więc dla suchej cery będzie ok, możesz ewwwa też spróbować
Ogólnie stan cery mi się BARDZO poprawił ostatnimi czasy, nie jest tak sucha.
Ja teraz tez sie boje że jak je pokocham to mi je wycofają

Mleczko z granatem do mycia w takim razie kupię na bank, mleczko do ciała myslę też, no i chyba olejkiem do twarzy nie pogardzę

A czym smarujesz aktualnie pyszczek że odnotowałaś taką poprawę?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 09:55   #1791
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja teraz tez sie boje że jak je pokocham to mi je wycofają

Mleczko z granatem do mycia w takim razie kupię na bank, mleczko do ciała myslę też, no i chyba olejkiem do twarzy nie pogardzę

A czym smarujesz aktualnie pyszczek że odnotowałaś taką poprawę?
Olejek do twarzy składa się głównie z alkoholu, średnio to wygląda.

Smaruję olejem jojoba + kropelka żelu HA, serum z wit. C do skóry suchej (z olejem śliwkowym) z BU + kropelka żelu HA, na noc czasem kremem łagodzącym z BU (zrobionym na wodzie różanej). I codziennie używam wody różanej, myślę, że ona też sporo zrobiła. Myję wieczorem olejkiem myjącym z BU (w końcu kupiłam, się na niego czaiłam chyba dwa lata ), a rano często tylko woda termalna i wodą różaną przecieram.
Jeszcze jakieś 3 miesiące temu bym nie mogła samego oleju z żelem używać, bo bym się ściągnęła na amen. Albo oleju jojoba bym nie mogła używać, bo to leciutki olej jest. Te kilka miesięcy temu używałam oleju arganowego na wilgotną od wody termalnej skórę, koktajlu warzywnego Gaia Creams też na wilgotną skórę, myłam twarz mleczkiem z Pat&Rub. Możliwe, że ta pielęgnacja tak wspomogła skórę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:31   #1792
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Olejek do twarzy składa się głównie z alkoholu, średnio to wygląda.

Smaruję olejem jojoba + kropelka żelu HA, serum z wit. C do skóry suchej (z olejem śliwkowym) z BU + kropelka żelu HA, na noc czasem kremem łagodzącym z BU (zrobionym na wodzie różanej). I codziennie używam wody różanej, myślę, że ona też sporo zrobiła. Myję wieczorem olejkiem myjącym z BU (w końcu kupiłam, się na niego czaiłam chyba dwa lata ), a rano często tylko woda termalna i wodą różaną przecieram.
Jeszcze jakieś 3 miesiące temu bym nie mogła samego oleju z żelem używać, bo bym się ściągnęła na amen. Albo oleju jojoba bym nie mogła używać, bo to leciutki olej jest. Te kilka miesięcy temu używałam oleju arganowego na wilgotną od wody termalnej skórę, koktajlu warzywnego Gaia Creams też na wilgotną skórę, myłam twarz mleczkiem z Pat&Rub. Możliwe, że ta pielęgnacja tak wspomogła skórę.
Dziękuję Kochana za tak dokładny opis
Właśnie czaję się do powortu do naturalnej pielęgacji Miałam kiedy serum z wit C z ZSK i w duecie z olejem makadamia działało u mnie cuda Niestety niekiedy serum podrażniało przesuszone miejsca i nie wiem czy znowu się na nie zdecydowac, bo aktualnie zasadzam sie na jakies serum do twarzy I chciałam postawić na naturalne a nie sklepowe - wiadomo prostota naturalnosc skladu to jest to
Tylko teraz nie wiem co wybrać, a dokładniej skąd - czy z BU czy z ZSK W BU jeszcze nic nie kupowałam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:01   #1793
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana za tak dokładny opis
Właśnie czaję się do powortu do naturalnej pielęgacji Miałam kiedy serum z wit C z ZSK i w duecie z olejem makadamia działało u mnie cuda Niestety niekiedy serum podrażniało przesuszone miejsca i nie wiem czy znowu się na nie zdecydowac, bo aktualnie zasadzam sie na jakies serum do twarzy I chciałam postawić na naturalne a nie sklepowe - wiadomo prostota naturalnosc skladu to jest to
Tylko teraz nie wiem co wybrać, a dokładniej skąd - czy z BU czy z ZSK W BU jeszcze nic nie kupowałam
Z ZSK zamawialam tylko raz polprodukty, jakos wole BU, bo maja zestawy. Wiem, ze ZSK tez maja, ale te z BU maja dla mnie lepsze sklady. Takze od siebie polecam BU. Kilka produktow uzywam i sa bardzo w porzadku
Ja mam praktycznie wszystko naturalne procz trzech produktow - antyperspirantu Ziai (naturalny mi sie skonczyl, ale chce przetestowac nowy z iheba i zbieram sie do zamowienia, jeszcze za malo mam zeby sie oplacalo...), suchego szamponu Batiste (nowosc dla mnie, dopiero raz uzylam ) i pasty do zebow Himalaya Herbals (ale sklad ma i tak ladny). Nie jest trudno zyc na naturalkach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:01   #1794
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Z ZSK zamawialam tylko raz polprodukty, jakos wole BU, bo maja zestawy. Wiem, ze ZSK tez maja, ale te z BU maja dla mnie lepsze sklady. Takze od siebie polecam BU. Kilka produktow uzywam i sa bardzo w porzadku
Ja mam praktycznie wszystko naturalne procz trzech produktow - antyperspirantu Ziai (naturalny mi sie skonczyl, ale chce przetestowac nowy z iheba i zbieram sie do zamowienia, jeszcze za malo mam zeby sie oplacalo...), suchego szamponu Batiste (nowosc dla mnie, dopiero raz uzylam ) i pasty do zebow Himalaya Herbals (ale sklad ma i tak ladny). Nie jest trudno zyc na naturalkach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pewnie, że tak I jak przyjemnie
Serum które używasz to to KLIK ?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:04   #1795
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak I jak przyjemnie
Serum które używasz to to KLIK ?
Tak sprobuj, warto

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:16   #1796
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: kosmetyki Alterra

A to serum nie jest ciężkie i nie zapycha?
Na starość dorobiłam się trądziku zaskórnikowego i nie wiem już co stosować.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:20   #1797
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
A to serum nie jest ciężkie i nie zapycha?
Na starość dorobiłam się trądziku zaskórnikowego i nie wiem już co stosować.
Dla mnie nie jest ciezkie i nie zapycha, ale ja mam sucha skore i bez sklonnosci do zapychania. W sumie kazdego co innego zapycha. Moglabys sprobowac wersji dla cery tlustej, zamiast oleju sliwkowego ma olej z zielonej kawy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:42   #1798
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: kosmetyki Alterra

Też mam cerę suchą a tu mi się takie coś trafiło i kwasy będę latem stosowała No nic, zamówię jak będę hydrolaty za miesiąc kupować.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:09   #1799
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Zaczelam uzywac kremu z biala herbata na dzien, niby do cery suchej, ale ja bym raczej ocenila jako do normalnej. Wchlania sie w chwile, do matu, jest lekki. Dobrze, ze teraz otworzylam, bo pozniej moglby byc za lekki Ale i tak to fajny krem, ladnie pachnie (syropem na kaszel z dziecinstwa ), buzia jest gladka, miekka, nawilzona. Zobacze jeszcze czy nie uczuli.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Daje tez druga szanse dezodorantowi w kulce, poprzednia proba sprzed paru lat skonczyla sie uczuleniem, mam nadzieje, ze tym razem sie powiedzie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 16:52   #1800
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: kosmetyki Alterra

Szkoda, że w Polsce nie ma kolorówki Alterra. Mam cichą nadzieję, że kiedyś wprowadzą do Rossmanna.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.