Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-24, 12:32   #721
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Hej, macie może jakieś PARAGONY za Bilety do: kina, teatru, koncerty, filharmonii? Potrzebuję do pracy... :<
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 16:29   #722
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Gdzie kupię szampon w kostce? W Millenium gdzieś będzie? No i miło by było gdyby cena nie urwała kieszeni, bo nie wiem czy mi podpasuje...
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 19:27   #723
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię szampon w kostce? W Millenium gdzieś będzie? No i miło by było gdyby cena nie urwała kieszeni, bo nie wiem czy mi podpasuje...
Jakikolwiek szapon w kostce? W Mydlarni u Franciszka kiedyś kupowałam.


Wiecie może kiedy w Douglas pojawi się MAC? Przy wejściu jest napisane, żeby pytać o szczegóły przy kasie, ale nie miałam już czasu się pytać.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 21:08   #724
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Jakikolwiek szapon w kostce? W Mydlarni u Franciszka kiedyś kupowałam.

Jakikolwiek, bo nie mam z tym kompletnie żadnych doświadczeń. Byleby się nadawał do włosów przetłuszczających się. Dziękuję za wskazówkę
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 17:29   #725
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Wiecie może gdzie kupię pomadke z Bell Klasyczną?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 18:32   #726
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Czy w ZUSie w poniedzialek po 15 wybiore zaswiadczenie o skladkach czy musze isc w godzinach 7-15 jak w inne dni? Na stronie jest ze w poniedzialek jest otwarty 7-18 ale czy wszystko wtedy zalatwie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-07, 18:44   #727
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Czy w ZUSie w poniedzialek po 15 wybiore zaswiadczenie o skladkach czy musze isc w godzinach 7-15 jak w inne dni? Na stronie jest ze w poniedzialek jest otwarty 7-18 ale czy wszystko wtedy zalatwie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy jakie zaświadczenie, teoretycznie na każde jest 7 dni.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-15, 12:02   #728
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Czy znacie może jakiegoś dobrego i sprawdzonego endokrynologa i/lub lekarza dobrze wykonującego biopsję tarczycy w Rzeszowie lub okolicy? Chodzi o guzy na tarczycy i podejrzenie nowotworu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 16:33   #729
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Siska Pokaż wiadomość
Czy znacie może jakiegoś dobrego i sprawdzonego endokrynologa i/lub lekarza dobrze wykonującego biopsję tarczycy w Rzeszowie lub okolicy? Chodzi o guzy na tarczycy i podejrzenie nowotworu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio sama robiłam biopsje. U dr Michała Osluchowskiego, w ciągu tygodnia miałam zabieg. A wynik przyszedł poczta po 2-3 dniach. Bałam się bardzo, bo guzy miałam koło strun głosowych. Ale pan dr bardzo miły, wszystko wytłumaczył. Koszt biopsji około 200zl lub 250 zł.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-16, 18:59   #730
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Hej.
Znacie jakąś dziewczyne, która w domu robi bardzo ładne paznokcie - niedrogo? Chodzi mi o utwardzenie żelem swojej płytki i na to położenie hybrydy.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 09:43   #731
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Wiecie może kiedy jest spowiedź w kościele u saletynow na Dąbrowskiego?


Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-19, 09:49   #732
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Hej.
Znacie jakąś dziewczyne, która w domu robi bardzo ładne paznokcie - niedrogo? Chodzi mi o utwardzenie żelem swojej płytki i na to położenie hybrydy.
Baas, ja a propos Twojego podpisu Chodzi Ci o kogoś do motywowania żeby w ogóle pójść czy do wspólnych ćwiczeń?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 11:23   #733
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

Miałam leczony ząb kanałowo pod mikroskopem w największej klinice w Rzeszowie. Pani doktor powiedziała, że może mnie przez kilka dni ząb po leczeniu boleć. Robiła zdjęcie po wyleczeniu zęba, Wszystko miało być ok. Ból zęba dzień po leczeniu była strasznie silny. Pod mikroskopem raczej nie pominęła kanałów. W ten czwartek trafiłam z powrotem do kliniki. Pani doktor powiedziała, że znów jest stan zapalny w tym zębie. Dała antybiotyk . Zapłaciłam 1300 zł za zeba a ząb do leczenia od nowa. Zrobiła mi pantonogram i się nie wyznała , które zęby z lewej strony mam do leczenia. A mnie zęby bolą z lewej strony. 950 zł za kanałówkę zęba dałam 2 razy po 40 zł za znieczulenie 200 zł plomba 2 zdjecia po 30 zł łącznie coś ok 1300 zł a ja dalej nie wiem, co się dzieje z moimi zębami. Mam pytanie do was gdzie wy leczycie zęby pod mikroskopem w Rzeszowie i ile płacicie za leczenie. ? Jeśli w złym miejscu umieściłam post proszę o przeniesienie go,
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 21:21   #734
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Baas, ja a propos Twojego podpisu Chodzi Ci o kogoś do motywowania żeby w ogóle pójść czy do wspólnych ćwiczeń?
A żeby chodzić z kimś. To wtedy mnie motywuje.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Miałam leczony ząb kanałowo pod mikroskopem w największej klinice w Rzeszowie. Pani doktor powiedziała, że może mnie przez kilka dni ząb po leczeniu boleć. Robiła zdjęcie po wyleczeniu zęba, Wszystko miało być ok. Ból zęba dzień po leczeniu była strasznie silny. Pod mikroskopem raczej nie pominęła kanałów. W ten czwartek trafiłam z powrotem do kliniki. Pani doktor powiedziała, że znów jest stan zapalny w tym zębie. Dała antybiotyk . Zapłaciłam 1300 zł za zeba a ząb do leczenia od nowa. Zrobiła mi pantonogram i się nie wyznała , które zęby z lewej strony mam do leczenia. A mnie zęby bolą z lewej strony. 950 zł za kanałówkę zęba dałam 2 razy po 40 zł za znieczulenie 200 zł plomba 2 zdjecia po 30 zł łącznie coś ok 1300 zł a ja dalej nie wiem, co się dzieje z moimi zębami. Mam pytanie do was gdzie wy leczycie zęby pod mikroskopem w Rzeszowie i ile płacicie za leczenie. ? Jeśli w złym miejscu umieściłam post proszę o przeniesienie go,
O ja cież pierdziele...
Hmm... ja nie leczę pod mikroskopem, a koniecznie musi być pod mikroskopem? Po sąsiedzku, koło mnie, sąsiedzi mają prywatny gabinet, w domu i do nich chodzę od 15 lat i jestem bardzo zadowolona.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 21:25   #735
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Miałam leczony ząb kanałowo pod mikroskopem w największej klinice w Rzeszowie. Pani doktor powiedziała, że może mnie przez kilka dni ząb po leczeniu boleć. Robiła zdjęcie po wyleczeniu zęba, Wszystko miało być ok. Ból zęba dzień po leczeniu była strasznie silny. Pod mikroskopem raczej nie pominęła kanałów. W ten czwartek trafiłam z powrotem do kliniki. Pani doktor powiedziała, że znów jest stan zapalny w tym zębie. Dała antybiotyk . Zapłaciłam 1300 zł za zeba a ząb do leczenia od nowa. Zrobiła mi pantonogram i się nie wyznała , które zęby z lewej strony mam do leczenia. A mnie zęby bolą z lewej strony. 950 zł za kanałówkę zęba dałam 2 razy po 40 zł za znieczulenie 200 zł plomba 2 zdjecia po 30 zł łącznie coś ok 1300 zł a ja dalej nie wiem, co się dzieje z moimi zębami. Mam pytanie do was gdzie wy leczycie zęby pod mikroskopem w Rzeszowie i ile płacicie za leczenie. ? Jeśli w złym miejscu umieściłam post proszę o przeniesienie go,
Ale to chyba powinni Ci to zrobić za darmo w ramach tego leczenia? Bo jeśli to jest ich wina i oni wszystkiego nie zrobili dobrze, to co Ciebie to interesuje? Zapłaciłaś, miało być zrobione, nie jest.
Jeżeli brałaś na wszystko rachunki to ja bym się do nich przeszła i to wyjaśniła.
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 22:22   #736
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;86276541]Ale to chyba powinni Ci to zrobić za darmo w ramach tego leczenia? Bo jeśli to jest ich wina i oni wszystkiego nie zrobili dobrze, to co Ciebie to interesuje? Zapłaciłaś, miało być zrobione, nie jest.
Jeżeli brałaś na wszystko rachunki to ja bym się do nich przeszła i to wyjaśniła.[/QUOTE]

Zrobią za darmo ale kazują z bólem czekać do końca stycznia wtedy mają terminy dopiero. A oprócz tego zęba mam inne zęby co mnie okropnie bolą. Codziennie dzwonie do nich i słyszę słowa nie mamy wolnych terminów. Dziś z bólu zębów się poryczałam. Najgorsze że sama nie wiem które oprócz tego jednego bola. A dentystka z pantobogramu też się nie wyznała co z lewej strony mam do leczenia. A cos z lewej strony boli okropnie.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 21:26   #737
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

heej ktoś może polecić jakiegoś dobrego fryzjera w rozsądnej cenie? z góry dziękuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 23:06   #738
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
heej ktoś może polecić jakiegoś dobrego fryzjera w rozsądnej cenie? z góry dziękuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skybeauty
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 12:16   #739
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Zrobią za darmo ale kazują z bólem czekać do końca stycznia wtedy mają terminy dopiero. A oprócz tego zęba mam inne zęby co mnie okropnie bolą. Codziennie dzwonie do nich i słyszę słowa nie mamy wolnych terminów. Dziś z bólu zębów się poryczałam. Najgorsze że sama nie wiem które oprócz tego jednego bola. A dentystka z pantobogramu też się nie wyznała co z lewej strony mam do leczenia. A cos z lewej strony boli okropnie.
ja bym zadzwoniła i równo ich opierdzieliła... jeżeli co coś zepsuli i nie tak zrobili to postraszyć ich sądem, trochę się powydzierać. niestety, ale najczęściej tylko takie metody na nich działają, chociaż nie jestem tego fanką zapewne wtedy znajdą szybciej dla Ciebie termin.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 07:36   #740
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez cocolocco Pokaż wiadomość
heej ktoś może polecić jakiegoś dobrego fryzjera w rozsądnej cenie? z góry dziękuję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie masz włosy i czego oczekujesz?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 20:12   #741
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Zrobią za darmo ale kazują z bólem czekać do końca stycznia wtedy mają terminy dopiero. A oprócz tego zęba mam inne zęby co mnie okropnie bolą. Codziennie dzwonie do nich i słyszę słowa nie mamy wolnych terminów. Dziś z bólu zębów się poryczałam. Najgorsze że sama nie wiem które oprócz tego jednego bola. A dentystka z pantobogramu też się nie wyznała co z lewej strony mam do leczenia. A cos z lewej strony boli okropnie.
Co to za miejsce, że z bólem nie chcą przyjąć?

Widziałam tu informacje, które prywatne gabinety przyjmują dodatkowych pacjentów, żeby człowiek nie cierpiał. Tutaj link do posta
Może grupa Sąsiedzi Rzeszów na facebooku coś pomoże.

Mówiłaś w rejestracji, że Cię boli? Jakby znów odmówili to powiedz jaką kwotę zostawiłaś u nich za niewyleczenie i poproś jakiegoś kierownika. Masakra, że tak postępują.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"

Edytowane przez Kirenne
Czas edycji: 2018-12-28 o 20:23
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 15:23   #742
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Gdzie w Rzeszowie kupię świece zapachowe Wood Wick?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 17:36   #743
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Wood wick w tx maxie 😊
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 18:08   #744
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Wood wick w tx maxie

A duzo tam jest ich do wyboru? Bo kojarzylam wlasnie ze tam sa ale raczej kilka sztuk wyrozstawianych po calym tk max


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 19:05   #745
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

No właśnie rzucą kilka na sklep :/ a madlen sklep? Coś tam widziałam na fb że mają jakieś świeczki.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 21:10   #746
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
No właśnie rzucą kilka na sklep :/ a madlen sklep? Coś tam widziałam na fb że mają jakieś świeczki.

Ooo o tym nie pomyslalam sprawdze, dzieki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 12:33   #747
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Co to za miejsce, że z bólem nie chcą przyjąć?

Widziałam tu informacje, które prywatne gabinety przyjmują dodatkowych pacjentów, żeby człowiek nie cierpiał. Tutaj link do posta
Może grupa Sąsiedzi Rzeszów na facebooku coś pomoże.

Mówiłaś w rejestracji, że Cię boli? Jakby znów odmówili to powiedz jaką kwotę zostawiłaś u nich za niewyleczenie i poproś jakiegoś kierownika. Masakra, że tak postępują.
Już więcej żadnych rad niczyich nie posłucham. Namówiła mnie znajoma na tą klinikę, żałuje tego. 3 dentystów leczy mi zęby w tej klinice. Pierwsza dentystka ma poprawiać zęba tego ze stanem zapalnym. Drugi dentysta wyleczył mi innego zęba , który mnie bolał prze świętami, ponoć koło dziąsła była mała próchnica, a ząb mimo to bolał.. . W niedzielę przed świętami udało mi się zęba wyleczyć u niego. Umówiona jestem do niego na leczenie 8 ale termin odległy , jeden termin mam na 24 stycznia dopiero a drugi dopiero na luty. Najbliższe terminy jakie miał. Trzeci dentysta wyleczył mi znów innego zęba. 1 dentystka kwalifikowała zęba do kanałówki, ten doszedł do wniosku,że nie trzeba robić kanałówki i wyleczył normalnie Teraz pora się modlić by ten zab nie bolał. Ten trzeci ma mi robić kanałówkę innego zęba, poprawa po dentysce państwowej, ale dopiero na luty ma termin na ten ząb. I tak naprawdę bolą mnie zęby a wg tego co gadał trzeci mam tylko te 8 i tą jedną kanałówkę plus ten jeden do poprawki. Ta pierwsza coś gadała na temat zębów nr 5 ale nie pamiętam co. Drugi mówił , że mam zapalenie dziąseł i dlatego mogą mnie na 5 boleć. Jak mi koło 5 oczyścił dziąsło to ząb faktycznie przestał boleć. ten drugi zajmował się tylko lewą stroną i tam znalazł tylko jednego zęba. Wszyscy oglądają pantonogram i nic nie wynika. Trzeci powiedział, że przy kamieniu nazębnym nie widać próchnicy powiedział , że jak usunę kamień to jeszcze raz obejrzy zęby czy coś jeszcze nie ma. A najgorsze że ja mam chyba zapalenie jakie przyziębia czy okostnej. Nie raz boli mnie jedna strona twarzy. dziś np bolała mnie wszytskie zęby z tej strony co miałam zęba przez dentystę nr 3 leczonego takie mrownienie na twarzy czułam kłucie twarzy ale przestały. ŻAden z tych dentystów nie ma wolnych terminów by się wszystkimi zębami zająć. Muszę chodzić do trzech. PO 20 stycznia mam dopiro terminy do dwóch pierwszych i na luty do trzeciego. Ba na kamień też mam po 20 i się dowiedziałam wczoraj, że kamień będzie mi usuwał inny dentysta niż co do nich chodzę. Czwarty dentysta będzie to robił. Wcześniej leczyłam zęby u siebie w miasteczku u super dentysty ale przez pół roku teraz nie przyjmuje, nie leczy. I dojeźdżam 70 km do kliniki na leczenie.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayk0 Pokaż wiadomość
Pani Nas poinformowała, że w weekend doliczają dodatkową opłatę, jeśli nie jesteś ich stałym klientem.

Ceny mają wysokie, ale z bólem przyjmują od razu i pomagają, można sie zdecydować na leczenie u nich, albo zabezpieczą na miejscu i reszta do leczenie u swojego dentysty. Więc jeśli komuś sie coś dzieje w niedziele, szczerze polecam.

Byliśmy, zapłaciliśmy 50zł, zostało zrobione zdjęcie, zapisany antybiotyk i ząb zabezpieczone i nie naliczyli opłaty.
Czy dalej leczycie tam zęby ? Jesteście zadowoleni z primadentu ?
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 12:55   #748
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

U nas wiekszość znajomych chodzi do Primadentu. Sami chodzimy z 2 dzieci, wszystko jest ok. Kiedy mlodszego bolał ząb to od razu przyjeli.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 12:59   #749
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Rzeszów... gdzie kupię/załatwię/znajdę? cz.5

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
U nas wiekszość znajomych chodzi do Primadentu. Sami chodzimy z 2 dzieci, wszystko jest ok. Kiedy mlodszego bolał ząb to od razu przyjeli.
A robiliście tam kanałówki ? Długo czekacie na kolejną wizytę po ostatniej wizycie ?
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 13:43   #750
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rzeszów -leczenie kanałowe pod mikroskopem

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Już więcej żadnych rad niczyich nie posłucham. Namówiła mnie znajoma na tą klinikę, żałuje tego. 3 dentystów leczy mi zęby w tej klinice. Pierwsza dentystka ma poprawiać zęba tego ze stanem zapalnym. Drugi dentysta wyleczył mi innego zęba , który mnie bolał prze świętami, ponoć koło dziąsła była mała próchnica, a ząb mimo to bolał.. . W niedzielę przed świętami udało mi się zęba wyleczyć u niego. Umówiona jestem do niego na leczenie 8 ale termin odległy , jeden termin mam na 24 stycznia dopiero a drugi dopiero na luty. Najbliższe terminy jakie miał. Trzeci dentysta wyleczył mi znów innego zęba. 1 dentystka kwalifikowała zęba do kanałówki, ten doszedł do wniosku,że nie trzeba robić kanałówki i wyleczył normalnie Teraz pora się modlić by ten zab nie bolał. Ten trzeci ma mi robić kanałówkę innego zęba, poprawa po dentysce państwowej, ale dopiero na luty ma termin na ten ząb. I tak naprawdę bolą mnie zęby a wg tego co gadał trzeci mam tylko te 8 i tą jedną kanałówkę plus ten jeden do poprawki. Ta pierwsza coś gadała na temat zębów nr 5 ale nie pamiętam co. Drugi mówił , że mam zapalenie dziąseł i dlatego mogą mnie na 5 boleć. Jak mi koło 5 oczyścił dziąsło to ząb faktycznie przestał boleć. ten drugi zajmował się tylko lewą stroną i tam znalazł tylko jednego zęba. Wszyscy oglądają pantonogram i nic nie wynika. Trzeci powiedział, że przy kamieniu nazębnym nie widać próchnicy powiedział , że jak usunę kamień to jeszcze raz obejrzy zęby czy coś jeszcze nie ma. A najgorsze że ja mam chyba zapalenie jakie przyziębia czy okostnej. Nie raz boli mnie jedna strona twarzy. dziś np bolała mnie wszytskie zęby z tej strony co miałam zęba przez dentystę nr 3 leczonego takie mrownienie na twarzy czułam kłucie twarzy ale przestały. ŻAden z tych dentystów nie ma wolnych terminów by się wszystkimi zębami zająć. Muszę chodzić do trzech. PO 20 stycznia mam dopiro terminy do dwóch pierwszych i na luty do trzeciego. Ba na kamień też mam po 20 i się dowiedziałam wczoraj, że kamień będzie mi usuwał inny dentysta niż co do nich chodzę. Czwarty dentysta będzie to robił. Wcześniej leczyłam zęby u siebie w miasteczku u super dentysty ale przez pół roku teraz nie przyjmuje, nie leczy. I dojeźdżam 70 km do kliniki na leczenie.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



Czy dalej leczycie tam zęby ? Jesteście zadowoleni z primadentu ?
Uni, a Ty to może jeszcze skonsultuj jeszcze? Bo ja tak chodziłam z członkiem rodziny, który uskarżał się na ból zeba, ten ból był leczony i leczony, już nic się tam nie mogło dziać i dopiero po wyrwaniu okazało się, że to zupełnie coś innego. Jeśli masz zapalenie okostnej to w ogóle powinnaś dostać jakiś antybiotyk czy cos a nic o tym nie piszesz. Wtedy ból jest na pewno okropny. Chyba że masz po prostu mała tolerancję na ból i dlatego zapisują Cię na tak odległe terminy. Nie piszę tego jako atak tylko po prostu niektórzy tak mają. Ja jak miałam jakiś problem z zębem to byłam przyjmowana zarówno u swojego, jak i na występach gościnnych, tego samego dnia lub na następny. Mój mąż chodzi do Koguta i jest zadowolony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-29 00:36:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.