milosny problem z przyjacielem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 15:18   #1
smutne_dziewczatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 96

milosny problem z przyjacielem


ja to chyba nie mam szczescia do facetow:/ ale pokolei. wiele lat przyjaznilam sie z pewnym chlopakiem. i dalej sie przyjaznimy. nasze relacje jednak nigdy nie byly do konca takie przyjacielskie, zawsze cos nas do siebie ciagnelo. spedzamy ze soba kazdy dzien. no ale on ma kogos. tzn to jest tak ze ta dziewczyna studiuje teraz w innym miescie, a oni odkad ze soba sa widzieli sie 3 razy. nie wiem dokladnie jak to jest ale wiem ze ona nie jest mu wierna(sama widzialam ja z innym facetem za reke w tym miescie gdzie studiuje, bo tak sie sklada ze mam tam rodzine). no i teraz do rzeczy. co ja powinnam zrobic? nie ukrywam ze zaczelam sie zastanawiac czy to nie jest milosc. ta dziewczyna strasznie mu sie narzuca to tez widac jak dzwoni co 5 min i pyta co robi a z kim. on tak samo zwierzal mi sie ze nie jest z tego zadowolony ale nie wie jak sie z tego wyplatac... tylko nie wiem czy powinnam cos zrobic czy moze nie robic nic? nie wiem tez jakie sa uczucia z jego strony. wiem ze w pewnym sensie tez ja ze mna zdradzil zanim dowiedzialam sie ze ze soba sa pocalowal mnie i ja ten pocalunek odwzajemnialam przez chwile, ale pozniej obrocilam wszystko w zarty... mozecie mnie potepic, ale ja wtedy myslalam ze on jest wolny ( w sumie to bylo chyba 3 dnia jak oni zaczeli ze soba byc). dzieki z gory za jakas pomoc. aha no i jak myslicie jak czesto bedzie wracac do domu z tych studiow? ma tam mieszkanie. studiuje medycyne. pozdrawiam
__________________
Juz nie smutne Ale jeszcze nie szczesliwe...
smutne_dziewczatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:28   #2
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Smutne dziewczoatko, Ty nie mysl za duzo tylko do roboty sie bierz Facet jest w zasiegu reki, wiec jesli tylko odczujesz, ze masz zielone swiatlo to szybko dasz rade go z tego wyplatac wydaje mi sie, ze to zaden Bog wie jaki powazny zwiazek nie jest, wiec zadnych wyrzutow nie miej takie moje zdanie
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:33   #3
smutne_dziewczatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 96
Dot.: milosny problem z przyjacielem

a co jak ja sie zaczne angazowac a oni sie do siebie zbliza? poza tym no tak do konca nie wiem jak to miedzy nimi jest... ech nie wiem co robic.
__________________
Juz nie smutne Ale jeszcze nie szczesliwe...
smutne_dziewczatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:41   #4
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Nie zaryzykujesz to sie nie dowiesz i bedziesz myslec a co by bylo gdyby... A tak do dziela i bedzie wszystko jasne
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:18   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez smutne_dziewczatko Pokaż wiadomość
ja to chyba nie mam szczescia do facetow:/ ale pokolei. wiele lat przyjaznilam sie z pewnym chlopakiem. i dalej sie przyjaznimy. nasze relacje jednak nigdy nie byly do konca takie przyjacielskie, zawsze cos nas do siebie ciagnelo. spedzamy ze soba kazdy dzien. no ale on ma kogos. tzn to jest tak ze ta dziewczyna studiuje teraz w innym miescie, a oni odkad ze soba sa widzieli sie 3 razy. nie wiem dokladnie jak to jest ale wiem ze ona nie jest mu wierna(sama widzialam ja z innym facetem za reke w tym miescie gdzie studiuje, bo tak sie sklada ze mam tam rodzine). no i teraz do rzeczy. co ja powinnam zrobic? nie ukrywam ze zaczelam sie zastanawiac czy to nie jest milosc. ta dziewczyna strasznie mu sie narzuca to tez widac jak dzwoni co 5 min i pyta co robi a z kim. on tak samo zwierzal mi sie ze nie jest z tego zadowolony ale nie wie jak sie z tego wyplatac... tylko nie wiem czy powinnam cos zrobic czy moze nie robic nic? nie wiem tez jakie sa uczucia z jego strony. wiem ze w pewnym sensie tez ja ze mna zdradzil zanim dowiedzialam sie ze ze soba sa pocalowal mnie i ja ten pocalunek odwzajemnialam przez chwile, ale pozniej obrocilam wszystko w zarty... mozecie mnie potepic, ale ja wtedy myslalam ze on jest wolny ( w sumie to bylo chyba 3 dnia jak oni zaczeli ze soba byc). dzieki z gory za jakas pomoc. aha no i jak myslicie jak czesto bedzie wracac do domu z tych studiow? ma tam mieszkanie. studiuje medycyne. pozdrawiam
To,jakie między nimi panują stosunki to nie Twój problem i nie Twoja sprawa.
Gdyby zależało mu na Tobie,gdyby chciał ,żebyście byli parą-zerwałby ze swoją dziewczyną i był z Tobą.

Póki co-nie zrobił tego.

Konkluzja.
Nic nie robić.
Dać im spokój.
Niech oni żyją swoim życiem.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 17:22   #6
droga_mleczna
Raczkowanie
 
Avatar droga_mleczna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: milosny problem z przyjacielem

a ja uważam ,że najpierw powinien doprowadzić do konca spraw ze swoja "obecną" dziewczyną,bo mimo,że rzadko się widują to jak pisze,nadal są ze sobą.Jak już będzie free to wtedy możesz działać.Narazie bym poczekała.
droga_mleczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 17:39   #7
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Ja uważam, że on się zachowuje nie w porządku... No, ale jego dziewczyna też... Dopiero zaczynają, eh marny start. Ale to oznacza szansę dla Ciebie. "Związek" ich nie jest długi, więc jeśli to na Tobie mu zależy nie powinien mieć takich trudności z zakończeniem go. Tylko dopilnuj, żeby nie zrobiła się z tego gra na dwa fronty (gdzie karty rozdaje on). Powodzenia.
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 17:43   #8
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
To,jakie między nimi panują stosunki to nie Twój problem i nie Twoja sprawa.
Gdyby zależało mu na Tobie,gdyby chciał ,żebyście byli parą-zerwałby ze swoją dziewczyną i był z Tobą.

Póki co-nie zrobił tego.

Konkluzja.
Nic nie robić.
Dać im spokój.
Niech oni żyją swoim życiem.
Zgadzam się- nie ważne czy na odległość i czy mało poważnie-ale Oni się spotykają, nie masz prawa w to ingerować. Możesz zapytać jedynie kolege co do Ciebie czuje,jeśli się okaże że czuje coś poważnego to niech zakończy tamten związek...ale to musi być Jego decyzja i jego krok... Ty nic nie powinnaś robić.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:08   #9
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Tak naprawdę to, że on mówi, że nie jest do końca zadowolony z tego, że dziewczyna często do niego dzwoni, to nie znaczy, że ich związe jest nieudany.

Było parę wątków o tym, że dziewczyny się żaliły, że ich TŻ mają przyjaciółki, które robią sobie nadzieję na coś więcej, a potem się naprzykrzają. Więc staram się spojrzeć na to obiektywnie.

Zatem póki ze sobą są
nie rób nic.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:27   #10
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: milosny problem z przyjacielem

dziewczyny mają rację, nie powinnaś brać się narazie za niego, póki ma dziewczynę, bo moze się to obrócić przeciwko Tobie. Jednak skoro jesteś jego przyjaciółką, jeśli widziałaś że ona go zdradza - powinnaś mu powiedzieć o tym, żeby go uchronić od złego. Tylko kiedy to zrobisz, nie bierz się odrazu za niego bo może sobie pomyśleć że zmyśliłaś coś, albo ta dziewczyna tak stwierdzi i ani on nie będzie 'szczęśliwy' z nią ani z Tobą.

Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia )
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:28   #11
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: milosny problem z przyjacielem

A chcialabys byc z chlopakiem, który zdradza dziewczyne?
Pocałował Cię będąc z inną.
To samo może spotkać każdą inną dziewczyne.
Domyślam się, że ona o tym nic nie wie, czyli nie jest z nią szczery.

Rób co uważasz...
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 21:15   #12
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: milosny problem z przyjacielem

A może ta dziewczyna to tylko taki znak.. Tzn. może chce w Tobie wzbudzić zazdrość...
Odpowiem tekstem z filmu: "Ja bym brała "
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 22:23   #13
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: milosny problem z przyjacielem

a ja powiem tak: pocałował cię i odwzajemniłaś pocałunek, więc coś miedzy wami jest. tak sobie właśnie myślę i jam w sumie takiego kolegę tez mam do którego mnie ciągnie i podoba mi sie i gdybym miała okazję, to przyznam sie szczerze wykorzystałabym ja aby sie do niego zbliży, być z nim. W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. ja bym nie wypuszczała.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 00:15   #14
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
a ja powiem tak: pocałował cię i odwzajemniłaś pocałunek, więc coś miedzy wami jest. tak sobie właśnie myślę i jam w sumie takiego kolegę tez mam do którego mnie ciągnie i podoba mi sie i gdybym miała okazję, to przyznam sie szczerze wykorzystałabym ja aby sie do niego zbliży, być z nim. W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. ja bym nie wypuszczała.
Dziewczyny... dzieki takim podejsciom potem mamy zdrady i inne tego typu historie w przyszłych związkach...czym skorupka...
Na razie zostaw ale ja bym chyba mu powiedziała o tym co widziałaś, ale jak mówi wizażanka przede mną, nie wykorzystuj tego do swoich celów
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 07:45   #15
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Smutne jest to, co piszecie. Nie wiem jak byscie sie czuly, gdyby jakas dziewczyna dazyla do bycia z waszym Tztem po trupach (aczkolwiek widzac, w jaki sposb chlopak bajeruje autorke watku, mozemy wywnioskowac pochodzenie tych wszystkich, zabiegajacych o wzgledy Tztow, przyjaciolek).

Mimo wszystko pewnych rzeczy sie nie robi. Nie wam oceniac, jak wyglada ich zwiazek - zwlaszcza, ze chlopak moze mowic wszystko a sam jest juz duzym chlopcem, ktory potrafilby zakonczyc zwiazek.


Bylam niegdys w podobnej sytuacji, ktora okazala sie poczatkiem toksycznego zwiazku. Teraz mysle, ze gdybym wtedy, na podstawie zdarady wywnioskowala jakim jest czlowiekiem, oszczedzilabym sobie wielu przykrosci. Uwoerzcie - facet, ktory zdradza nadaje sie tylko do odstrzalu.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:17   #16
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Ale sekunda, przeciez oni nie sa strasznie zazylym zwiazkiem, widuja sie rzadko, ona chodzi za reke z innym, a jego wkurzaja jej telefony. To nie jest potwornie goraca milosc jakas. Gdyby tak bylo, on by Cie nie calowal. Owszem, ryzykujesz troche, ale kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje A moze on tylko czeka na znak i zakonczy ten zwiazek? A jak nie, to bedziesz wiedziala na czym stoisz i tyle. Ja bym ryzykowala
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 14:07   #17
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
a ja powiem tak: pocałował cię i odwzajemniłaś pocałunek, więc coś miedzy wami jest. tak sobie właśnie myślę i jam w sumie takiego kolegę tez mam do którego mnie ciągnie i podoba mi sie i gdybym miała okazję, to przyznam sie szczerze wykorzystałabym ja aby sie do niego zbliży, być z nim. W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. ja bym nie wypuszczała.
To najgłupsze przysłowie jakie znam... dla mnie to,że w miłości wszystkie chwyty są dozwolone to czysty egoizm...pomyśl o tej drugiej dziewczynie, jak byś się czuła na jej miejscu... takie argumentu,że w miłości wszystkie chwyty dozwolone trzymają się kobiety rozbiające rodziny i romansujące z żonatymi.... miłość potafi zaślepić ale nie na tyle by dążyć do niej po trupach raniąc przy tym innych... a to że odwzajemnił pocałunek nic nie znaczy, może był zaskoczony po prostu... on ma dziewczyne- nieważne,że rzadko się spotkyają, że ta dziewczyna "podobno: chodzi za ręke z innymi to nie jest Twoja sprawa, niech sami sobie to wyjaśnią, niech On sam zauważy że Jego dziewczyna go "podobno" zdradza... nie masz prawa ani Mu tego mówić ani wchodzić w ich związek.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 14:11   #18
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
Ale sekunda, przeciez oni nie sa strasznie zazylym zwiazkiem, widuja sie rzadko, ona chodzi za reke z innym, a jego wkurzaja jej telefony. To nie jest potwornie goraca milosc jakas. Gdyby tak bylo, on by Cie nie calowal. Owszem, ryzykujesz troche, ale kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje A moze on tylko czeka na znak i zakonczy ten zwiazek? A jak nie, to bedziesz wiedziala na czym stoisz i tyle. Ja bym ryzykowala
Szczerze... wolałabym być sama niż ryzykować i rozbijać komuś związek.. nieważne czy szcześliwy- nie mamy prawa wchodzić w żaden związek do póki nie jest zakończony...nie życzę nikomu źle ale ciekawa jestem jakbyście się poczuły gdyby zerwał z Wami chłopak bo ma inną... i tłumaczył,że Wasz związek przecież nie był zażyły...
swoj drogą to jaki jest ten związek naprawde to wie tylko On i Jego dziewczyna a nie autorka wątku, i może widziała ją z innym jak szła za reke..ale to nie daje jej prawa to podrywania zajętego faceta... ja po prostu nie szanuję takich osób, takim zachowaniem autorka wątku zniża się do zachowania tej Jego dziewczyny, która go niby zdradza... no ale wybór należy do autorki wątku...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 14:26   #19
porcelanka
Raczkowanie
 
Avatar porcelanka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 43
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Moim zdaniem skoro napisałaś że znacie się kilka lat.. to możesz jeszcze trochę zaczekać Nie ingeruj w ich związek. Jeżeli to nic poważnego to umrze śmiercią naturalna. Wtedy będziesz mogła "wkroczyć do akcji", dać mu do zrozumienia że chciała byś aby został kimś więcej niż przyjacielem. Ale na razie daj spokój, cierpliwości Pozdrawiam
porcelanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 15:33   #20
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
To najgłupsze przysłowie jakie znam... dla mnie to,że w miłości wszystkie chwyty są dozwolone to czysty egoizm...pomyśl o tej drugiej dziewczynie, jak byś się czuła na jej miejscu... takie argumentu,że w miłości wszystkie chwyty dozwolone trzymają się kobiety rozbiające rodziny i romansujące z żonatymi.... miłość potafi zaślepić ale nie na tyle by dążyć do niej po trupach raniąc przy tym innych... a to że odwzajemnił pocałunek nic nie znaczy, może był zaskoczony po prostu... on ma dziewczyne- nieważne,że rzadko się spotkyają, że ta dziewczyna "podobno: chodzi za ręke z innymi to nie jest Twoja sprawa, niech sami sobie to wyjaśnią, niech On sam zauważy że Jego dziewczyna go "podobno" zdradza... nie masz prawa ani Mu tego mówić ani wchodzić w ich związek.
To on nie ma prawa się o tym dowiedzieć. Może autorka wątku nie jest najodpowiedniejszą osobą do przekazania tej informacji, jednka uważam, że powinień on się dowiedzieć. Z tego, co napisała założycielka wątku związek ten nie jest niczym ambitnym, wręcz żałosny.
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 15:39   #21
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
To on nie ma prawa się o tym dowiedzieć. Może autorka wątku nie jest najodpowiedniejszą osobą do przekazania tej informacji, jednka uważam, że powinień on się dowiedzieć. Z tego, co napisała założycielka wątku związek ten nie jest niczym ambitnym, wręcz żałosny.
Wiesz..jak chce niech mówi.. ja bym nie mówiła-to ich sprawa,poza tym ona jest pewna,że ją widziała na 100procent... ? Po prostu to może wyglądać dla chłopaka albo osoby patrzącej z boku jak tania sztuczka by odbić komuś chłopaka... jeśli ma pewność,że chłopak Jej uwierzy to może spróbować .. ja bym nie uwierzyła tak od razu bo partnerowi sie z reguły ufa,wolałabym to sama sprawdzić...On ma prawo wiedzieć ale chyba nie od Niej...
Ja bym radziła poczekać, ktoś już mądrze napisał, że jeśli to nic poważnego to umrze śmiercią naturalną i nie trzeba tego przyspieszać...
poza tym jaką Ona bedzie miała pewność,że On zakończy związek na odległość w tygodniu bedzie miał Ją a w weekendy swoją studentke medycyny... po prostu jeśli chce coś zrobić to niech zapyta Go wprost co On do niej czuje a nie opowiada Mu historie jak to widziała Jego dziewczyne z kimś... dwoje dorosłych ludz- wystarczy rozmowa...a nie zastanwianie się czy jeden pocałunek tojuż coś czy nie...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 16:40   #22
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
To najgłupsze przysłowie jakie znam... dla mnie to,że w miłości wszystkie chwyty są dozwolone to czysty egoizm...pomyśl o tej drugiej dziewczynie, jak byś się czuła na jej miejscu... takie argumentu,że w miłości wszystkie chwyty dozwolone trzymają się kobiety rozbiające rodziny i romansujące z żonatymi.... miłość potafi zaślepić ale nie na tyle by dążyć do niej po trupach raniąc przy tym innych... a to że odwzajemnił pocałunek nic nie znaczy, może był zaskoczony po prostu... on ma dziewczyne- nieważne,że rzadko się spotkyają, że ta dziewczyna "podobno: chodzi za ręke z innymi to nie jest Twoja sprawa, niech sami sobie to wyjaśnią, niech On sam zauważy że Jego dziewczyna go "podobno" zdradza... nie masz prawa ani Mu tego mówić ani wchodzić w ich związek.
Autorka wątku napisała, że ona nie pocałował go pierwsza, tylko on ja. a poza tym on nie jest żonaty, i najwyraźniej nie czuje nic głębszego do dziewczyny. myślę,m że bardziej bliższa jest mu autorka wątku, z którą łączy go pewna więź. wydaje mi sie, że rzeczywiście powinna zapytać co czuje do niej i porozmawiać o tym pocałunku, zresztą z rozmowy wywnioskuje, czy to naprawdę ma jakieś poważne intencje względem autorki wątku, czy to był tylko całus, i czy zalezy mu aby utrzymac zwiazek z tamta dziewczyną.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 16:44   #23
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
Autorka wątku napisała, że ona nie pocałował go pierwsza, tylko on ja. a poza tym on nie jest żonaty, i najwyraźniej nie czuje nic głębszego do dziewczyny. myślę,m że bardziej bliższa jest mu autorka wątku, z którą łączy go pewna więź. wydaje mi sie, że rzeczywiście powinna zapytać co czuje do niej i porozmawiać o tym pocałunku, zresztą z rozmowy wywnioskuje, czy to naprawdę ma jakieś poważne intencje względem autorki wątku, czy to był tylko całus, i czy zalezy mu aby utrzymac zwiazek z tamta dziewczyną.
Rozmowa jest potrzebna... chociaż u mnie ten chłopak miałby minus- całuje się z inną a jest z inną... czy to znaczy,że nie potrafi zakończyć związku czy może lubi mieć dwie sroczki w garści... sama nie wiem, autorka wątku zna Go na tyle długo,że powinna wiedzieć jakim jest typem człowieka...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:56   #24
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
autorka wątku zna Go na tyle długo,że powinna wiedzieć jakim jest typem człowieka...
Dokładnie . zresztą ten pocałunek, to nikt inny obrócił w żart jak ona.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 17:57   #25
smutne_dziewczatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 96
Dot.: milosny problem z przyjacielem

dzieki dziewczyny ale przesadzacie troszke. Bo ja szanuje to ze w tym zwiazku jest i nic nie robie. nie podrywam go ani nic, po prostu jestem. tak sama dla siebie zastanawiam sie czy to nie jest cos wiekszego. dzisiaj mi sie zwierzyl ze jak wroci na weekend przyszly ( na ten nie chce jej sie przyjezdzac bo idzie na jakas impreze) to z nia zerwie. ja sie was pytam bo po rpostu nie wiem czy on jest szczery ze mna czy tak tylko mi kity wciska. bo przeciez nie sprawdze tego ze z nia zerwal. to byla ona na sto procent bo widzialam ja z bardzo bliska z tym chlopakiem i slyszalam jej charakterystyczny smiech (troche jak doda). a co do tego pocalunku... to przeciez ja nie wiedzialam wtedy ze on kogos ma. rozmawialismy na ten temat i on powiedzial ze z tamta sie nawet nie calowal, a ze jak mnie pocalowal to poczul cos wyjatkowego. hm sama nie wiem co dalej...
__________________
Juz nie smutne Ale jeszcze nie szczesliwe...
smutne_dziewczatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:03   #26
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez smutne_dziewczatko Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny ale przesadzacie troszke. Bo ja szanuje to ze w tym zwiazku jest i nic nie robie. nie podrywam go ani nic, po prostu jestem. tak sama dla siebie zastanawiam sie czy to nie jest cos wiekszego. dzisiaj mi sie zwierzyl ze jak wroci na weekend przyszly ( na ten nie chce jej sie przyjezdzac bo idzie na jakas impreze) to z nia zerwie. ja sie was pytam bo po rpostu nie wiem czy on jest szczery ze mna czy tak tylko mi kity wciska. bo przeciez nie sprawdze tego ze z nia zerwal. to byla ona na sto procent bo widzialam ja z bardzo bliska z tym chlopakiem i slyszalam jej charakterystyczny smiech (troche jak doda). a co do tego pocalunku... to przeciez ja nie wiedzialam wtedy ze on kogos ma. rozmawialismy na ten temat i on powiedzial ze z tamta sie nawet nie calowal, a ze jak mnie pocalowal to poczul cos wyjatkowego. hm sama nie wiem co dalej...
Bardzo dobrze robisz czekając- mam nadzieję,że cierliwość się opłaci i skoro On mówi że zerwie to tak zrobi...i nie rzuca słów na wiatr. życzę szczęścia
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 18:44   #27
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: milosny problem z przyjacielem

ja bym sie jednak zastanowila nad czyms innym.

skoro mowisz,ze to Twoj przyjaciel to ja pytam: warto ryzykowac?
Zalozmy, ze bedziecie ze soba,ale po jakims czasie dojdziecie do wniosku ze to jednak nie to,ze nie pasujecie do siebie etc. krotko mowiac rozstaniecie sie i co?Stracisz go. Bo do przyjazni takiej szczerej nei da sie wrocic po zwiazku w ktorym cos peklo.
Zastanow sie czy warto ryzykowac i byc z nim nie wiem..przez miesiac,pol roku,rok i potem stracic go czy tez zostac przyjaciolmi do konca,na zawsze?
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 19:26   #28
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Istnieje takie prawdopodobieństwo, że jak ( jeśli) związek się zakończy to nie będą już tak dobrymi przyjaciółmi. ale autorkę wątku nie łączyła czysta przyjaźń, jak pisała zawsze ich ciągnęło do siebie, więc wydaje mi sie, że warto zaryzykować. Mam nadzieję, że jej przyjaciel zostawi tamtą dziewczynę i będzie żył długo i szczęśliwie z nasza Wizażanką.
smutne_ dziewczątko, życzę ci dużo szczęście, mam nadzieję, że poukłada sie u ciebie po twojej myśli



Ten watek przypomniał mi o moim koledze, ostatnio cały czas o nim myślę i...tęsknię
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:10   #29
smutne_dziewczatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 96
Dot.: milosny problem z przyjacielem

no wiec jesli kogos to choc troszke interesuje zaktualizuje watek
zerwal z nia z tydzien temu, wogole nie maja kontaktu. nie bylo to tak ze zerwal z nia i przybiegl do mnie napewno bardzo sie do siebie zblizylismy,ale co bedzie dalej czas pokaze. nie chce krakac ani niczego planowac, bo wiadomo ze z planowania najczesciej nic nie wychodzi..
dziekuje za wszystkie wypowiedzi
__________________
Juz nie smutne Ale jeszcze nie szczesliwe...
smutne_dziewczatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:51   #30
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: milosny problem z przyjacielem

Daj mu dojsc po rozejsciu sie do siebie.
Zebys nie była żadnym pocieszeniem, czy zapomnieniem.
No i powodzenia!
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.