Farbowanie włosów w domu czy u fryzjera? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-05, 21:43   #1
Deshavi
Przyczajenie
 
Avatar Deshavi
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9

Farbowanie włosów w domu czy u fryzjera?


Cześć dziewczyny Może zacznę od początku. Kilka lat temu mi odbiło i zrobiłam sobie czarne włosy szamponem do 26 myć () Niestety nie zmył się cały i gdzieniegdzie pozostały czarne plamy (najbardziej grzywka). Niedawno zamarzyły mi się piękne wiśniowe włosy Kupiłam więc farbę Garnier Olia 6.6 i z nadzieją że wyjdzie mój wymarzony kolor pofarbowałam Po wysuszeniu włosów nastąpiło ogromne rozgoryczenie gdyż włosy były takie jakie były (ciemny brąz) jedynie pod słońce można było zauważyć lekkie prześwity czerwieni. Odczekałam kilka miesięcy i kupiłam jasno brązową farbę aby troszeczkę rozjaśnić to co mam na głowie. Teraz znowu mam ochotę na taką ładną wisienkę Ale czy jest sens farbowania włosów samemu? Jeśli tak to jak uzyskać wymarzony efekt? Myślałam też na pójściem do fryzjera. Może to by dało jakiś efekt

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-01-25 o 09:01
Deshavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 23:44   #2
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: Farowanie włosów w domu czy u fryzjera?

W moim przypadku wygląda to tak.
Jest sobie kolor na włosach - chcę jego zmiany - idę do fryzjera - chcę utrzymać ten kolor na dłużej - kupuję w tym odcieniu farbę i farbuję sama w domu.

Z doświadczenia wiem, że zmiana koloru samemu w domu, jak nie ma się o tym bladego pojęcia, to nic dobrego .
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 09:04   #3
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Farowanie włosów w domu czy u fryzjera?

Ja nie malowałam nigdy na bardzo różny od naturalnego kolor (poza pasemkami w liceum, brr), więc z powodzeniem maluję sama w domu. Jakbym się chciała zrobić na platynkę, to jednak wolałabym się wybrać do fryzjera
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:33   #4
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Farowanie włosów w domu czy u fryzjera?

No ja zdecydowanie preferuję malowanie włosów tylko u fryzjera (i to sprawdzonego!) bo boję się że będę miała jakieś plamy czy wyjdzie inny kolor niż oczekiwany, a parę razy miałam tak jak Ty, obrazek sobie a kolor na włoskach sobie. Teraz już nie eksperymentuję
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 17:56   #5
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Farowanie włosów w domu czy u fryzjera?

ja zwykle farbowalam sama i zawsze wychodzilo ok-ale ejsli masz problem z usyskaniem koloru na wlosach przez wczesniejsze farby to moze faktycznie powinnas dowiedzic fryzjera-choc nie czarujmy sie z nimi tez roznie bywa

dziwi mnie jednak ,ze jakas wisnia/rudy nie chcial Ci zlapac bo to jest najsilniejszy barwnik nie wiem tez z Twojego postu czy pozniej ten jasny braz Ci wyszedl czy nie ? bo jesli nie to moze masz juz za ciemne wlosy i potrzebna by byla jakas dekoloryzacja ?

generalnie nie polecalabym tez wisni na wielokrotnie farbowanych wlosach bo jest to kolor, ktory najszybciej sie spiera-zwlaszcza z oslabionych wlosow

polecilabym sprobowanie henny jako nieniszczacego rudego barwnika,ktorym mozna farbowac i co tydzien wiec nie ma problemu spierania ale Ty chyba lubisz zmiany a po farbowaniu henna ciezko sie potem pozbyc tej rudosci
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:32   #6
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Farowanie włosów w domu czy u fryzjera?

Myśle, ze najlepiej bedzie tym razem pójść do fryzjera, tylko poszukaj sobie na forum jakiegoś w miarę dobrego
Uzyskasz przynajmniej jednolity kolor, a potem jak będziesz chciała to juz sama mozesz próbować.

Z reszta wydaje mi sie, że w ogóle lepiej pójść do fryzjera, bo pracują na lepszych farbach.
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 15:03   #7
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: Farowanie włosów w domu czy u fryzjera?

Ja zawsze farbuję sama w domu farbami fryzjerskimi, bo zwyczajnie szkoda mi pieniędzy. Schodziłam sama z czarnego, miałam na głowie wszelkie czerwienie i rudości, raz nawet prawie-blond, ale tak mi się nie spodobał, że szybko zamalowałam teraz mam brąz, ale niedługo znów planuję rudy

W każdym razie, droga Autorko, jeśli miałaś ciemny brąz i pomalowałaś farbą z poziomu 6, to nic dziwnego, że nie było efektu. Farby nie da się rozjaśnić farbą. Żeby teraz mieć coś jasnego na głowie, powinnaś rozjaśnić włosy, najlepiej robiąc tzw. kąpiel rozjaśniającą, i dopiero po tym zabiegu "chwyci" jakaś farba jasniejsza od Twojego aktualnego odcienia. Jeśli masz jakieś obawy, mało wiesz na temat farbowania/rozjaśniania itp. to jednak polecam fryzjera, bo możesz sobie zrobić niezły bałagan na głowie.
Ja tam zawsze wychodzę z założenia, że włosy odrastają i robię sama
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 14:29   #8
emisiakk
Przyczajenie
 
Avatar emisiakk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lubań
Wiadomości: 28
Dot.: Farowanie włosów w domu czy u fryzjera?

farbowanie wlosow w domu jest o wiele bardziej tansze, no i nie propagujmy opinii, ze farbowanie wlosow w domowym zaciszu to masakra dla wlosow, jak sie zrobi to umiejetnie to efekt jest taki jak po wyjsciu od fryzjera

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
emisiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 12:14   #9
for_hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

Każda kobieta chce mieć piękne i zdrowe włosy. Jednak wybierają różne drogi do osiągniecia celu. Jedne panie farbują włosy w domu inne w salonie. Każda z nich uważa swoją metodę za wygodną dla siebie. Czasem jednak domowe zabiegi kończą się przykrą niespodzianką. Kupując farbę w markecie, kupujemy produkt o większym stężeniu amoniaku i krótkotrwałym efekcie. Istnieje również ryzyko, że kolor nie spełni naszych oczekiwań. Nie mając wprawy w farbowaniu włosów możemy nałożyć kolor nierównomiernie, w wyniku czego pojawią się plamy. Bez doświadczenia, jakie posiada fryzjer, kolor lub pokrycie siwych włosów nie jest satysfakcjonujące.
Kolorysta jest jak magik, każdą klientkę traktuje indywidualnie. Dużym atutem fryzjera jest jego doświadczenie oraz szkolenia z bieżących trendów. Posiada on wiedzę, której nie posiada ekspedientka w markecie. Wybierz się do fryzjera, gdy pragniesz uzyskać wyjątkowy, niespotykany kolor, wymagający zmieszania kilku farb w różnych odcieniach. Paleta kolorów farb do włosów jest ogromna. Jeżeli fryzjer odpowiednio wybierze odcień, możemy nie tylko nadać fryzurze blasku, ale także ożywić cerę czy rozjaśnić spojrzenie. Dobrze dobrany kolor może nam optycznie zwiększyć objętość włosów.
for_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 15:09   #10
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

aha
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 15:18   #11
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

Cytat:
Napisane przez for_hair Pokaż wiadomość
Każda kobieta chce mieć piękne i zdrowe włosy. Jednak wybierają różne drogi do osiągniecia celu. Jedne panie farbują włosy w domu inne w salonie. Każda z nich uważa swoją metodę za wygodną dla siebie. Czasem jednak domowe zabiegi kończą się przykrą niespodzianką. Kupując farbę w markecie, kupujemy produkt o większym stężeniu amoniaku i krótkotrwałym efekcie. Istnieje również ryzyko, że kolor nie spełni naszych oczekiwań. Nie mając wprawy w farbowaniu włosów możemy nałożyć kolor nierównomiernie, w wyniku czego pojawią się plamy. Bez doświadczenia, jakie posiada fryzjer, kolor lub pokrycie siwych włosów nie jest satysfakcjonujące.
Kolorysta jest jak magik, każdą klientkę traktuje indywidualnie. Dużym atutem fryzjera jest jego doświadczenie oraz szkolenia z bieżących trendów. Posiada on wiedzę, której nie posiada ekspedientka w markecie. Wybierz się do fryzjera, gdy pragniesz uzyskać wyjątkowy, niespotykany kolor, wymagający zmieszania kilku farb w różnych odcieniach. Paleta kolorów farb do włosów jest ogromna. Jeżeli fryzjer odpowiednio wybierze odcień, możemy nie tylko nadać fryzurze blasku, ale także ożywić cerę czy rozjaśnić spojrzenie. Dobrze dobrany kolor może nam optycznie zwiększyć objętość włosów.

Wg mnie bzdura.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 21:05   #12
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
aha
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 21:35   #13
aga_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

Zgodzę się z wypowiedzią,ale tak pół na pół. Ja osobiście wolę farbować włosy u fryzjera,bo wiem,że pokryje on dokładnie farbą wszystkie moje włosy, szczególnie przy farbowaniu odrostów. Kolor też jest całkiem inny jak uzyskany sklepowymi farbami. Myslę jednak,że zależy to od włosów, znam wiele dziewczyn,które używaja drogeryjnych farb i mają piękny kolor,nie wazne czy blond czy rudy. Ja niestety nie znalazłam takiej farby sklepowej, która by mi odpowiadała, a przetestowałam juz wiele, także stawiam na fryzjerów. Mam ponadto b.cienkie włosy i gdy farbuje u fryzjera zauwazyłam,że zdecydowanie są mniej zniszczone.
__________________
Link do mojego bloga:
http://needleworkmylove.blogspot.com/


Link do mojego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=743432
aga_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 00:14   #14
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

Cytat:
Napisane przez aga_m Pokaż wiadomość
Zgodzę się z wypowiedzią,ale tak pół na pół. Ja osobiście wolę farbować włosy u fryzjera,bo wiem,że pokryje on dokładnie farbą wszystkie moje włosy, szczególnie przy farbowaniu odrostów. Kolor też jest całkiem inny jak uzyskany sklepowymi farbami. Myslę jednak,że zależy to od włosów, znam wiele dziewczyn,które używaja drogeryjnych farb i mają piękny kolor,nie wazne czy blond czy rudy. Ja niestety nie znalazłam takiej farby sklepowej, która by mi odpowiadała, a przetestowałam juz wiele, także stawiam na fryzjerów. Mam ponadto b.cienkie włosy i gdy farbuje u fryzjera zauwazyłam,że zdecydowanie są mniej zniszczone.
ja farbuję u fryzjera z podobnych powodów

- mam cienkie włosy, które po farbie z drogerii po jednorazowym zafarbowaniu po kilku mc nadają się do drastycznego cięcia
- kolor drogeryjnymi zawsze wychodzi nie taki, chciałam ciemny blond wyszedł mi ciemny brąz(?)
- nie zafarbuje sobie sama w domu odrostów nie mam do tego cierpliwości

ale znaleźć fryzjera który się zna na fachu to dopiero sztuka
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 08:25   #15
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

Rozjaśniałam sobie sama w domu włosy i to kilka razy nie zliczę ile...i włosy miałam do łokci a teraz mam zaledwie za ramiona . Kilka dni temu byłam ze swoją koleżanką u fryzjerki . Koleżanka miała ciemny blond chciała miec jasny złoty blond . Tak też się stało , fryzjerka przygotowała farbę i o dziwo ! nic nie czułam żadnego smrodu farby chemicznej nic , byłam zdziwiona mało tego koleżanka także była zszokowana bo farba nie paliła ją w skórę głowy a wręcz przyjemnie chłodziła . Była też praktykantka która opowiadała ,że też tutaj malowała włosy miała ciemn y blond i udało jej się osiągnąć bardzo jasny blond o ciepłym odcieniu . Spoglądałam na jej włosy nie były ani trochę zniszczone wręcz grube ładnie ułożone bez siana wyglądały na bardzo zdrowe mimo tego że przeszła kilka malowań farbą (nie rozjaśniaczem) . Efekt końcowy mojej koleżanki był świetny faktycznie miała złote włoski w dodatku mięciutkie
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 12:15   #16
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

Cytat:
Napisane przez for_hair Pokaż wiadomość
Każda kobieta chce mieć piękne i zdrowe włosy. Jednak wybierają różne drogi do osiągniecia celu. Jedne panie farbują włosy w domu inne w salonie. Każda z nich uważa swoją metodę za wygodną dla siebie. Czasem jednak domowe zabiegi kończą się przykrą niespodzianką. Kupując farbę w markecie, kupujemy produkt o większym stężeniu amoniaku i krótkotrwałym efekcie. Istnieje również ryzyko, że kolor nie spełni naszych oczekiwań. Nie mając wprawy w farbowaniu włosów możemy nałożyć kolor nierównomiernie, w wyniku czego pojawią się plamy. Bez doświadczenia, jakie posiada fryzjer, kolor lub pokrycie siwych włosów nie jest satysfakcjonujące.
Kolorysta jest jak magik, każdą klientkę traktuje indywidualnie. Dużym atutem fryzjera jest jego doświadczenie oraz szkolenia z bieżących trendów. Posiada on wiedzę, której nie posiada ekspedientka w markecie. Wybierz się do fryzjera, gdy pragniesz uzyskać wyjątkowy, niespotykany kolor, wymagający zmieszania kilku farb w różnych odcieniach. Paleta kolorów farb do włosów jest ogromna. Jeżeli fryzjer odpowiednio wybierze odcień, możemy nie tylko nadać fryzurze blasku, ale także ożywić cerę czy rozjaśnić spojrzenie. Dobrze dobrany kolor może nam optycznie zwiększyć objętość włosów.
Teoria zawsze brzmi pięknie i obiecująco, ale ja zwiedziłam w swoim życiu wielu naprawdę DOBRYCH fryzjerów, i nigdy tak naprawdę do końca nie byłam zadowolona z efektu farbowania Poza tym, fryzjerskie farby (WSZYSTKIE!!!) można już dawno kupić samemu, w hurtowniach fryzjerskich lub w sklepach internetowych i naprawdę nie trzeba do tego fryzjera, żeby nałożyć taką farbę wg instrukcji No chyba, że ktoś nie potrafi sobie równo nałożyć farby - wtedy ok.
I w końcu trzecia sprawa - niestety, nigdy nie miałam równie zniszczonych włosów jak w czasach gdy regularnie chodziłam do fryzjera i miałam robione pasemka (rzekomo "mniej niszczące" zamiast kładzenia blondu na całość)
Więc nie można generalizować! Co jednemu służy, innemu już niekoniecznie.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 20:35   #17
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim a nie w domu

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Teoria zawsze brzmi pięknie i obiecująco, ale ja zwiedziłam w swoim życiu wielu naprawdę DOBRYCH fryzjerów, i nigdy tak naprawdę do końca nie byłam zadowolona z efektu farbowania Poza tym, fryzjerskie farby (WSZYSTKIE!!!) można już dawno kupić samemu, w hurtowniach fryzjerskich lub w sklepach internetowych i naprawdę nie trzeba do tego fryzjera, żeby nałożyć taką farbę wg instrukcji No chyba, że ktoś nie potrafi sobie równo nałożyć farby - wtedy ok.
I w końcu trzecia sprawa - niestety, nigdy nie miałam równie zniszczonych włosów jak w czasach gdy regularnie chodziłam do fryzjera i miałam robione pasemka (rzekomo "mniej niszczące" zamiast kładzenia blondu na całość)
Więc nie można generalizować! Co jednemu służy, innemu już niekoniecznie.
bo byłaś u pseudo fryzjerki która ci te pasemka zrobiła rozjaśniaczem
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 14:44   #18
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: Farbowanie włosów w domu czy u fryzjera?

Nie wiem, dlaczego wszyskie dziewczyny od razu zakładają, że jak koloryzacja w domu, to farbami drogeryjnymi - co to za filozofia kupić farbę fryzjerską? Wcale nie są droższe od drogeryjnych, rozrobienie z utleniaczem nie wymaga poznania wiedzy tajemnej Polecam gorąco
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 15:26   #19
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Farbowanie włosów w domu czy u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez vilandravalo Pokaż wiadomość
Nie wiem, dlaczego wszyskie dziewczyny od razu zakładają, że jak koloryzacja w domu, to farbami drogeryjnymi - co to za filozofia kupić farbę fryzjerską? Wcale nie są droższe od drogeryjnych, rozrobienie z utleniaczem nie wymaga poznania wiedzy tajemnej Polecam gorąco
niby można, ale we dwie łatwiej dobrać odpowiedni kolor, zresztą ja nie wiem jaki utleniacz, sama sobie na odrosty nie nałożę, no i fryzjerka ma większe doświadczenie jeśli chodzi o to jak wychodza te kolory

ja i tak farbuje 2 razy do roku to nie jest to nie wiadomo jaki wydatek pojscie do fryzjera
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 19:39   #20
Wazka93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 893
Dot.: Farbowanie włosów w domu czy u fryzjera?

Ja też polecałabym u fryzjera, ponieważ trochę namieszałaś ze swoimi włosami, więc on Ci to ,,wyprostuje" wszystko, a potem możesz już sama sobie farbować domowo
__________________
Zapraszam do mojego bloga
http://codziennamoda.blogspot.com/
Wazka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-26 20:39:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.