Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!! - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 08:41   #4711
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Kotki przechodzą sterylizację całkiem nieźle. Są znacznie bardziej dzielne i ładniej się goją niż koci faceci Nasza Majka po dwóch dniach biegała jak wcześniej. Było mi tylko żal zaraz po zabiegu kiedy miała takiego głupiego jaśka i dziwnie wyglądające całą noc otwarte oczy i opadającą główkę. Będzie dobrze
nasz weterynarz powiedział, że będzie miała założony wenflon ciągle i na drugi dzień mam z nią jeszcze przyjechać na podanie przez ten wenflon antybiotyku i dopiero wtedy go zdejmie. Nie wyobrażam sobie jej całą noc z wenflonem, bo ona jest delikatnie mówiąc żywotnym kotem. Jak będzie chciała go sobie odgryźć?
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:49   #4712
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
nasz weterynarz powiedział, że będzie miała założony wenflon ciągle i na drugi dzień mam z nią jeszcze przyjechać na podanie przez ten wenflon antybiotyku i dopiero wtedy go zdejmie. Nie wyobrażam sobie jej całą noc z wenflonem, bo ona jest delikatnie mówiąc żywotnym kotem. Jak będzie chciała go sobie odgryźć?
Myślę, że po narkozie będzie na tyle zmulona, że nie powinna interesować się wenflonem. Ona po wybudzeniu jeszcze długo będzie przymulona, ospała zanim dojdzie do siebie. Ale dziwne z tym wenflonem. U nas były po prostu zastrzyki na drugi dzień.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:49   #4713
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Witam wszystkie Mamy
napiszcie proszę, czy usg w 20 tyg robi się licząc 20 tygodni od dnia ostatniej miesiączki czy 2 tyg później?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:52   #4714
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamy
napiszcie proszę, czy usg w 20 tyg robi się licząc 20 tygodni od dnia ostatniej miesiączki czy 2 tyg później?
Mandarynko (smakowity masz nick ) ja mam Usg w 22 tyg licząc od daty ostatniej miesiączki, czyli w sumie wypada 20 tydzień od dnia zapłodnienia
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:53   #4715
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
Myślę, że po narkozie będzie na tyle zmulona, że nie powinna interesować się wenflonem. Ona po wybudzeniu jeszcze długo będzie przymulona, ospała zanim dojdzie do siebie. Ale dziwne z tym wenflonem. U nas były po prostu zastrzyki na drugi dzień.

Ja już po śniadaniu mam fazę ostatnio na ser biały z kiełkami rzodkiewki mogłabym takie kanapki jeść codziennie :p
Nie znam się na kiciach, ale niedawno sterylizowałam swoją sunie i ona po zabiegu już od razu normalnie hasała, skakała po łóżku i kanapie. Bałam się, że sobie porozrywa tam wszystko, ale chyba wiedziała co robi
Dziewczyny, u mnie już 21 tc a ruchów nic :banghead: zazdroszczę wam. ..
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:53   #4716
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
nasz weterynarz powiedział, że będzie miała założony wenflon ciągle i na drugi dzień mam z nią jeszcze przyjechać na podanie przez ten wenflon antybiotyku i dopiero wtedy go zdejmie. Nie wyobrażam sobie jej całą noc z wenflonem, bo ona jest delikatnie mówiąc żywotnym kotem. Jak będzie chciała go sobie odgryźć?
My mieliśmy przyjeżdżać na zastrzyki z antybiotyku, ale bez wenflonu. Ostatecznie Majka dostała antybiotyk w tabletkach, bo nie dała sobie zastrzyku zrobić. Jak tylko zobaczyła Panią weterynarz, to ozdrowiała i zwiała za szafę Była "ulubienicą" naszej Pani weterynarz. Dostawała przez tydzień tabletki, które uwielbiała Mówiliśmy tylko- Majusia tebleta i biegła na złamanie karku. Nie musieliśmy wciskać na siłę, wkruszać do jedzenia. Do tego stopnia uwelbia tabletki, że trzebe je przed nią chować. Kiedyś mój tato przygotował sobie leki na serce (jest po zawale), ale wcześniej zażył osłonową, po której musi odczekać. Majunia wykorzystała sytuację i zjadła jedną na nadciśnienie. Dobrze, że nic jej się nie stało, ale tato już nigdy nie zostawił tak leków.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:57   #4717
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
Ja już po śniadaniu mam fazę ostatnio na ser biały z kiełkami rzodkiewki mogłabym takie kanapki jeść codziennie :p
Nie znam się na kiciach, ale niedawno sterylizowałam swoją sunie i ona po zabiegu już od razu normalnie hasała, skakała po łóżku i kanapie. Bałam się, że sobie porozrywa tam wszystko, ale chyba wiedziała co robi
Dziewczyny, u mnie już 21 tc a ruchów nic :banghead: zazdroszczę wam. ..
A może po prostu mylą Ci się te smyranka, bąbelkowanie, pukanie z gazami? W książce, którą mam pod łóżkiem (w oczekiwaniu na dziecko) napisane jest, że ruchy powinny się pojawić między 18-22 tyg. Tzn powinnaś odczuć. Ja czułam dużo wcześniej, może za bardzo się wsłuchuję w swój organizm Miałaś już usg połówkowe?

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
My mieliśmy przyjeżdżać na zastrzyki z antybiotyku, ale bez wenflonu. Ostatecznie Majka dostała antybiotyk w tabletkach, bo nie dała sobie zastrzyku zrobić. Jak tylko zobaczyła Panią weterynarz, to ozdrowiała i zwiała za szafę Była "ulubienicą" naszej Pani weterynarz. Dostawała przez tydzień tabletki, które uwielbiała Mówiliśmy tylko- Majusia tebleta i biegła na złamanie karku. Nie musieliśmy wciskać na siłę, wkruszać do jedzenia. Do tego stopnia uwelbia tabletki, że trzebe je przed nią chować. Kiedyś mój tato przygotował sobie leki na serce (jest po zawale), ale wcześniej zażył osłonową, po której musi odczekać. Majunia wykorzystała sytuację i zjadła jedną na nadciśnienie. Dobrze, że nic jej się nie stało, ale tato już nigdy nie zostawił tak leków.
kocinka idealna
moja zdemolowała kiedyś regał z ksiązkami w lecznicy, a tabletki muszę jej wpychać do gardła, co mam już super opanowane. Moja jest bardzo agresywna u weta
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 08:59   #4718
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie już 21 tc a ruchów nic :banghead: zazdroszczę wam. ..
Ja też byłam nakręcona na te ruchy. Tym bardziej, że co któryś dzień każda kolejna tutaj pisała, że już czuje. Teraz odpuszczam. Jestem w 18tc, dzidzia ma jeszcze czas Oczywiście, nadal czekam z niecierpliwością, ale nie nakręcam się już
Będę się martwiła po 22,23 tc. Jeśli jest wszystko ok na badaniach u lekarza, dzidzia na usg ładnie się rusza, należy tylko czekać

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Dostawała przez tydzień tabletki, które uwielbiała Mówiliśmy tylko- Majusia tebleta i biegła na złamanie karku. Nie musieliśmy wciskać na siłę, wkruszać do jedzenia. Do tego stopnia uwelbia tabletki, że trzebe je przed nią chować. Kiedyś mój tato przygotował sobie leki na serce (jest po zawale), ale wcześniej zażył osłonową, po której musi odczekać. Majunia wykorzystała sytuację i zjadła jedną na nadciśnienie. Dobrze, że nic jej się nie stało, ale tato już nigdy nie zostawił tak leków.
lekomanka
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:59   #4719
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
A może po prostu mylą Ci się te smyranka, bąbelkowanie, pukanie z gazami? W książce, którą mam pod łóżkiem (w oczekiwaniu na dziecko) napisane jest, że ruchy powinny się pojawić między 18-22 tyg. Tzn powinnaś odczuć. Ja czułam dużo wcześniej, może za bardzo się wsłuchuję w swój organizm Miałaś już usg połówkowe?
No ale właśnie nawet nie odczuwam żadnych gazów. ..jutro idę na połówkowe. Ze dwa razy mi się wydawało, że to może już to, ale tak to cisza.
Teściowa położna mi to tłumaczy tak, że mogę małej nie czuć, bo wszystko mi rośnie do środka. Mam niesamowite bóle pleców i kosci ogonowej i niby to właśnie przez malucha, bo w tamtą stronę się rozpycha.
Ale i tak już bym chciała coś czuć!
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:02   #4720
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
No ale właśnie nawet nie odczuwam żadnych gazów. ..jutro idę na połówkowe. Ze dwa razy mi się wydawało, że to może już to, ale tak to cisza.
Teściowa położna mi to tłumaczy tak, że mogę małej nie czuć, bo wszystko mi rośnie do środka. Mam niesamowite bóle pleców i kosci ogonowej i niby to właśnie przez malucha, bo w tamtą stronę się rozpycha.
Ale i tak już bym chciała coś czuć!
będzie dobrze, trzymam kciuki za jutro
A tego rozpychania i kopów to my jeszcze dużo mieć będziemy i dopiero będziemy narzekać
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:03   #4721
paulinka777
Raczkowanie
 
Avatar paulinka777
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazury/ Warszawa
Wiadomości: 414
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Witam wszystkie Mamusie z poranną herbatką
__________________
Maleństwo
paulinka777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 09:05   #4722
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez cynamon_owa Pokaż wiadomość
Raz sie skusilam na golabki bez zawijania:
Hej mamusie

Cnamonowa, ja uwielbiam te gołabki...ale mi smaka narobiłas:/
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:05   #4723
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez katarzynkajg Pokaż wiadomość
Witajcie
Idę na 8 do lekarza trzymajcie kciuki proszę bo stracha mam wielkiego
Jak wrócę to was ponadrabiam i trzymam kciuki za wasze wizyty
i potem migusiem wracaj zdać relację !

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
koło gospodyń wiejskich, czyli hafty, szydełkowanie, robienie na drutach i pieczenie ciast ?

możesz trenować karmienie cycem - Tż zapewne z przyjemnością by Ci pomógł w ćwiczeniach

----------------------------
Witam z rana

biodro mnie w nocy bolało, sny miałam mało przyjemne, jestem po śniadaniu, zaraz biorę się ostro do pracy póki i chęci i siły mam.
Ja Ci dam koło gospodyń wiejskich Mnie kręgosłup boli po całej nocy

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
Witam się z rana
Mam ochotę na truskawki ze śmietaną
O Boże, Ty okrutna kobieto

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Witam z rana
lekko zaspałam więc szybciutko mówię "dzień dobry" i lecę do roboty!
Dzisiaj wieczorkiem dopiero chwila, czyli pewnie nawet nie dam rady was nadrobić...:P a moze już nowy wątek będzie
Wpadaj i nie jęcz !

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Witam mamuśki
pisze z rana bo zaraz do pracy i co by mi potem nikt nie zarzucał ze podgl ądam a sie nie udzielam :P
Ja tez mysle o zajeciach dla ciezarnych bo kregosłup daje mi juz czadu (13 tydz.) brzuch mam juz spory a ze krzywy z młodosci to mi teraz na prawde ciezko. A gdzie tu jeszcze prawie 6 mies ???
Do szkoły rodz. tez juz sie zapisałam ale dopiero od kwietnia ide. Za darmo i rzut beretem od domu
A w weekend przegladałam ciuszki które dostałam w spadku po bratankach.
Ciuchów mam na 2 dzieci do 5 roku zycia
Niby po chłopakach ale kolorki b. neutralne i nie ma koparek itd. a nawet znalazło sie kilka dziewczecych bo bratowa wierzyła ze urodzi córeczke.
A ja nadal po cichu licze na chłopaka ( mam nadzieje ze córa w brzuszku sie na mnie nie gniewa ) w marcu ide do innego gina na inny sprzet to albo potwierdzi albo zasieje ziarenko niepewnosci
dobra uciekam bo mam zaległosci w pracy juz 2 tyg. a kaska jest teraz potrzebna
to jak liczysz na chłopaka, ja trochę na kobitę to możemy się brzuchami zamienić bo ja dalej po cichu liczę na to, że siurek mojemu odpadnie i okaże się Kingusią

Cytat:
Napisane przez Myszolka91 Pokaż wiadomość
Witam sie z rana. Jakies mdlosci mnie z rana dopadly mam nadzieje ze dzis obedzie sie bez haftowania.Ja musze wszystko nowe kupowac bo w mojej rodzinie jak i narzeczonego same dziewczynki sa. Wczoraj pochodzilam troche po dzieciecych sklepach i zauwazylam ze dla dziewczyn jest wiekszy wybor ubran,dyskryminacja!
Zgadzam się całkowicie, dla chłopców to albo z koparkami, albo z bobem budowniczym, albo granatowe. A gdzie inne, piekne kolory?

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
Witam Was kochane.

Wczoraj przysnęłam i obudziłam się późno.

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze.

Znowu mam mdłości
Ojjj współczucia woda z cytryną !

Cytat:
Napisane przez charmeuse_25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Wszystkim!!
Zostało mi troche do nadrobienia ale ponieważ wczoraj zostałam publicznie opiórkowana to najpierw sie przywitam a potem zajmę sie resztą. Obiecuje już zachowywać sie poprawnie.
No, bardzo dobrze, że najpierw przywitanie
Zapraszamy do pisania jak juz nadrobisz !

lachryma- Nie bój się, trzy moje kotki przechodziły sterylizację i tak jak dziewczyny mówią, oprócz tego, że była przymulona po to bardzo szybko dochodzi do siebie


Witamy się
Śniło mi się dzisiaj, że dziecko urodziłam w 3 minuty bo po prostu ze mnie wyskoczyło a najlepsze było w tym to, że Tż poszedł do ubikacji, wraca, a ja z dzieckiem na rękach i on do mnie: "to moje?"
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:06   #4724
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Dobra spamerki (spamery raczej), ja spadam, naczytałam się dzisiaj jak mało kiedy

Podjęliśmy z TŻ decyzje że idziemy na USG przed połówkowym żeby podejrzeć czy maluch ma siusiara. Klamka zapadła, gdy okazało się, że jutrzejsza wizyta u mojej gin przepadła (rozchorowała się), a miałam mieć robiony posiew (też leczyłam się nystatyną), więc pójdę prywatnie do zaufanej gin z usg genetycznego i machnę obie rzeczy dobre tłumaczenie co

Do jutra
edit: 100 lat Katarzynko ! (cały dzień miałam pisać)
i gratki za udane wizyty i sliczne kręgosłupiki

ps. która ostatnia dziś na forum ta przytyje w ciąży 25 kg
przekonałaś mnei tymi kilogramami i już zamilkłam na wieczór
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:09   #4725
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość
będzie dobrze, trzymam kciuki za jutro
A tego rozpychania i kopów to my jeszcze dużo mieć będziemy i dopiero będziemy narzekać
To właśnie mi tż powtarza, że jeszcze będę miała tego dosyć
Dziekuje za kciuki mała na usg to wierzga, bo 2 tyg temu byłam z bólami brzucha i gin sprawdzała czy wszystko ok z dzieckiem, ale ja tego nie czuje gruboskórna chyba jestem
Mam takiego lenia, że najchętniej bym z domu nie wychodziła a tu z psem trzeba iść. ..
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:11   #4726
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
lekomanka
Swego czasu nazywaliśmy ją "Naszą Małą Ćpunką"

Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
No ale właśnie nawet nie odczuwam żadnych gazów. ..jutro idę na połówkowe. Ze dwa razy mi się wydawało, że to może już to, ale tak to cisza.
Teściowa położna mi to tłumaczy tak, że mogę małej nie czuć, bo wszystko mi rośnie do środka. Mam niesamowite bóle pleców i kosci ogonowej i niby to właśnie przez malucha, bo w tamtą stronę się rozpycha.
Ale i tak już bym chciała coś czuć!
Poczujesz, poczujesz Ja też nie mogłam się tego doczekać. Nakręcałam się, stresowałam, tym bardziej że dziewczyny już w 16-17 tc pisały, że coś czują. Będzie dobrze
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:16   #4727
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

ooo..Paulinko podziel się herbatką bo mi tak się nie chce iść do kuchni

Oooo i Madi przybyła
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:17   #4728
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ja juz waze przeszlo 85 kg!! przeraza mnie to dlaczego przed ciaza nie schudlam!!! zaczyma sie siebie brzydzic ;(
może mniej przytyjesz przynajmniej Witaj w klubie tych xl
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:19   #4729
paulinka777
Raczkowanie
 
Avatar paulinka777
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazury/ Warszawa
Wiadomości: 414
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
ooo..Paulinko podziel się herbatką bo mi tak się nie chce iść do kuchni

Proszę bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,8 KB, 0 załadowań)
__________________
Maleństwo
paulinka777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 09:19   #4730
charmeuse_25
Raczkowanie
 
Avatar charmeuse_25
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom/Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość


No, bardzo dobrze, że najpierw przywitanie
Zapraszamy do pisania jak juz nadrobisz !
Hahah, już nadrobiłam ale muszę iść na jakieś zakupy w końcu jutro Środa Popielcowa trzeba rybę chociaż złowić w jakimś sklepie. Poza tym u mnie śliczne słonko wiec Młodemu tez spacer się przyda. Zatem do zobaczenia za jakis czas.
__________________
charmeuse_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:22   #4731
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez paulinka777 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Haha, a która będzie tak dobra i mi śniadanko do łóżka poda?

Cytat:
Napisane przez charmeuse_25 Pokaż wiadomość
Hahah, już nadrobiłam ale muszę iść na jakieś zakupy w końcu jutro Środa Popielcowa trzeba rybę chociaż złowić w jakimś sklepie. Poza tym u mnie śliczne słonko wiec Młodemu tez spacer się przyda. Zatem do zobaczenia za jakis czas.
No to wracaj szybko bo Cię następna część wątku zastanie !

Gdzie Neni ? Bo ja to czuję co u Niej w brzuchu siedzi
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm

Edytowane przez enlevee
Czas edycji: 2013-02-12 o 09:23
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:22   #4732
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Też już się kładę, brzusio zmulony.. Dobranoc
Dzoan bidulko.....byłas ostatnia

A która tak brzydko wróżyła, że ostatnia przytyje 25 kg?:/
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:23   #4733
BelleFramboise
Raczkowanie
 
Avatar BelleFramboise
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 332
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Witamy się w 20 tygodniu
__________________


Kocham

Razem od 23.08.2009
03.11.2012.- II kreseczki

Maleństwo

Nelly
BelleFramboise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:23   #4734
Myszolka91
Raczkowanie
 
Avatar Myszolka91
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 285
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

[QUOTE=enlevee;39182166]


Zgadzam się całkowicie, dla chłopców to albo z koparkami, albo z bobem budowniczym, albo granatowe. A gdzie inne, piekne kolory?
/QUOTE]
Wczoraj widzialam tylko jakies szaro-bure ubranka z nadrukiem pinokio albo pies Snoopy! A ja szukalam w samoloty bo moj narzeczony ma na ich punkcie bzika
Myszolka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:24   #4735
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez BelleFramboise Pokaż wiadomość
Witamy się w 20 tygodniu
No brawo Nic tylko gratulować !

Madi- jak to która? Sammi taka wiedźma że nam życzy 25kg na plusie
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm

Edytowane przez enlevee
Czas edycji: 2013-02-12 o 09:25
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:26   #4736
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamy
napiszcie proszę, czy usg w 20 tyg robi się licząc 20 tygodni od dnia ostatniej miesiączki czy 2 tyg później?
hej!
usg połówkowe robi się od 20 do 22 tygodnia.
nie ma jakiejś konkretnej daty, tak mniej więcej.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

a wiecie co ja dzis mialam szalona noc.
bo o 1 w nocy dostalam wiadomosc ze moja przyjaciolka (zona mojego kuzyna) zaczela rodzic. no i spac nie moglam z przejecia.
urodzila synka nad ranem.
takze ledwo pospalam.
niestaty maly zachlysnal sie wodami plodowymi (byly zielone) i wzieli go do kliniki na obserwacje i badania.

takze jestem ciocia malego Maxa)
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:27   #4737
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Dzień dobry
jesteście szalone z tym pisaniem, ja na L4 nie nadążam

Gratuluję wszystkich udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

śniło mi się dzisiaj (jak Damciątku ostatnio) że poczułam ruchy maleństwa, takie delikatne smyranie, a potem jakby kopniaczek jeden lekki, szkoda, że to tylko sen
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:28   #4738
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
Ja też byłam nakręcona na te ruchy. Tym bardziej, że co któryś dzień każda kolejna tutaj pisała, że już czuje. Teraz odpuszczam. Jestem w 18tc, dzidzia ma jeszcze czas Oczywiście, nadal czekam z niecierpliwością, ale nie nakręcam się już
Będę się martwiła po 22,23 tc. Jeśli jest wszystko ok na badaniach u lekarza, dzidzia na usg ładnie się rusza, należy tylko czekać
ja tez nic nie czuje.
wydawalo mi sie ze moze, jakies motylki mialam, ale chyba sobie wmawiam, bo nic.

takze tez czekam i sie doczekac nie moge.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:29   #4739
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
DZIEWUSZYNKA!!!
CORECZKA!!!
gratulacje - spelnilo sie to o czym marzylas

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ja juz waze przeszlo 85 kg!! przeraza mnie to dlaczego przed ciaza nie schudlam!!! zaczyma sie siebie brzydzic ;(
ja mialam ten sam dylemat w pierwszej ciazy, zaczelam z waga 76 kg, do porodu wazylam 96 teraz waze nadal 73 kg a zaczelam ciaze z waga 75. Dasz rade, pozniej ci duzo "spadnie"

WItam sie, po sniadnaku i bulce slodkiej. TZta mam w domu na L4 bo wybil bark, z siorka od rana zalatwialysmy sprawy spadkowe, aele udalo sie, w piatek odbierzemy swistek i mozna zlozyc to dziadostwo do US. Szok. PITy wczoraj juz zanioslam - oby kaska szybko wplynela, bo musimy oddac komus.

MOj TZ w pierwszej ciazy caly czas chodzil za mna i mowil ze bedzie MArysia i wogole, ja mowilam ze Adas. Wyszlo ze Marysia. Teraz on chodzi za mna i mowi ze bedzie Aleks, a ja ze HAniaa tu wizyta za 2,5 tygodnia dopiero.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:29   #4740
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamo, tato - ja urodzę się w to lato! Mamusie VII-VIII 2013 r!!!

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
hej!
usg połówkowe robi się od 20 do 22 tygodnia.
nie ma jakiejś konkretnej daty, tak mniej więcej.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

a wiecie co ja dzis mialam szalona noc.
bo o 1 w nocy dostalam wiadomosc ze moja przyjaciolka (zona mojego kuzyna) zaczela rodzic. no i spac nie moglam z przejecia.
urodzila synka nad ranem.
takze ledwo pospalam.
niestaty maly zachlysnal sie wodami plodowymi (byly zielone) i wzieli go do kliniki na obserwacje i badania.

takze jestem ciocia malego Maxa)
No nic tylko gratulować mi przyszło dzisiaj
Mam nadzieję, że badania wyjdą Maluszkowi dobrze

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
jesteście szalone z tym pisaniem, ja na L4 nie nadążam

Gratuluję wszystkich udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

śniło mi się dzisiaj (jak Damciątku ostatnio) że poczułam ruchy maleństwa, takie delikatne smyranie, a potem jakby kopniaczek jeden lekki, szkoda, że to tylko sen
A może jednak to nie sen? ja czuję rozpychanie się w brzuchu, zwłaszcza jak laptopa na nim kładę
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.