Finansowy problem z wizazanka - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 11:45   #271
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
gdybym zobaczyła wątek wcześniej to bym się od razu wypowiedziała, ale super karo ma odwagę najeżdzać na inncyh i kłamać, tylko i wyłącznie, za czyimiś plecami.
tylko tyle ... ?
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:46   #272
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
gdybym zobaczyła wątek wcześniej to bym się od razu wypowiedziała, ale super karo ma odwagę najeżdzać na inncyh i kłamać, tylko i wyłącznie, za czyimiś plecami.
To się porobiło. Bardzo chętnie posłuchamy Twojej wersji.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:46   #273
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
oj superkaro, szkoda, że nie napisałas dokładnie jak wszystko było bo napisałaś nieprawdę, ale rozumiem, że bardzo zależy Ci żeby mnie oczernić na wizażu, bo ofiarom zwykle się wierzy........ kilka osób napisało, że robiło ze mną wymianę, Ty zresztą też niejedną paczkę dostałaś, tego nie pamiętasz?? Za nic ma wszystko, jak tylko nie dostaniesz swoich ciuszków, szkoda gadać. Dopiero dziś otrzymałam linka do tego wątku szkoda, że nie mam czasu na dłuższą wypowiedź, ale na pewno ją pryzgotuje, żebyś się też musiała karo, gęsto tłumaczyć!

Ale co tutaj trzeba przygotowywac - nie rozumiem, wystarczy prawde napisac. No ale ja prosta dziewczyna ze wsi jestem.
__________________
Kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta mozliwość nie może być pewnością.
/Milan Kundera/
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:48   #274
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
gdybym zobaczyła wątek wcześniej to bym się od razu wypowiedziała, ale super karo ma odwagę najeżdzać na inncyh i kłamać, tylko i wyłącznie, za czyimiś plecami.

Skoro zdecydowałas się wypowiedzieć w tym wątku, to może powinnaś konkretniej?
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:51   #275
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Skoro zdecydowałas się wypowiedzieć w tym wątku, to może powinnaś konkretniej?
Megaan, sorry za offtop ale jeśli to Ty w avku to jesteś baaaardzo ładna. Zresztą tak samo jak agabil1.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 11:53   #276
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Nie wiem po co ma się tutaj tłumaczyć...i tak nie wiemy co jest prawdą a co kłamstwem. Wytłumaczy się policji. Jeżeli postąpiła fair i wysłała ciuchy to pokaze dowody nadania i sprawa bedzie rozwiazana.
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:04   #277
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

przeglądam wątek od 5 minut, a mam jeszcze 10 W każdym razie, to prawda, że jestem poniekąd winna pieniedze Karolinie i nie mam zamiaru zatrzymać ich dla siebie, ani jej nie oddawać, mimo, że sytuacja wyszła tak nie z mojej winy i to nie zatrzymałam dla siebie jej rzeczy. To, że byłam w szpitalu, a Karolina coiennie dzowniła, czy już kupiłam jej bluzeczkę czy torebeczkę, tego już nie wspomniała i też tego, że powiedziała wtedy, że jak zależy jej na czasie to ja niestety nie mogę się tym zająć, bo choruje i nie latam po mieście. Moja wina jest taka, że powierzyłam zkaupy, wysyłkę i całą sprawę komuś nieodpowiedzialnemu i wszystko poszło na moje konto. Nie wiem czemu Karolina nie wspomniałaś o tym, że ja wszystko wzięłam na siebie, ale postaraj sie zrozumieć, że mam taka samą sytuację i też staram się te pieniądze od kogoś wyegzekwować!!!! Czy ja powiedziałam, że nie oddam? Nie. Wpłacałam Ci kilka razy azy kwoty, żeby udwodnić, że tak nie będzie. Przeprosiłam Cię i dalej za sytuację przepraszam, myślałam, że uda mi się to szybko i bezboleśnie dla obu stron rozwiązać... Pominęłaś wątek, jak Twoja mamusia wyzwała mnie od głupich i idiotek, co też swoją drogą chyba warte wspomnienia. Przygotowywać, w sensie napisać, jak było, bo z perspektyywy osoby, którą się już zdązylo zjechac, zwyzywac od wiesniar i oszustek, to stanowi pewien problem, nie sadzicie? Przykro mi Karolina, ze nie wierzysz mi, ze ja mam jeszcze gorsza sytuacje, ale poczuwam sie do winy i staram sie ja rozwiazac, tak jak Ty, tylko jak widzisz, troszke innymi metodami. Nigdy nie powiedzialam, ze ta sprawe od tak zostawie! Ty mi zawierzylas pieniadze, a ja komus, ale rozne sytuacje zyciowe sie zdarzaja. Ja sama nie chcialabym byc stratna te 450zl, bo kazdy ma jakies wydatki, ale jak najbardziej Cie rozumiem. Tylko Ty postaraj sie tez zrozumiec mnie i podejsc do tego racjonalnie. Ja walcze z tym jak moge i absolutnie nie mam nic do ukrycia, tylko, tez nie chcialabym byc do tylu o taka kwote. Pieniadze dostaniesz, jeszcze dzis postaram sie cos z tym zrobic. Sytuacja jest naprawde skomplikowana, ale ile moge to oddaje Ci ze swoich. Trudno, bede sie meczyc pozniej ja i Ciebie to nie bedzie nic obchodzilo.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 12:07   #278
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

ALE SIE POROBILO
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:08   #279
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Skoro zdecydowałas się wypowiedzieć w tym wątku, to może powinnaś konkretniej?
proszę jest konkretniej

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
Nie wiem po co ma się tutaj tłumaczyć...i tak nie wiemy co jest prawdą a co kłamstwem. Wytłumaczy się policji. Jeżeli postąpiła fair i wysłała ciuchy to pokaze dowody nadania i sprawa bedzie rozwiazana.
oczywiście, tylko, że Karolina przedstawiła swoją wersję z pozycji ofiary, której jest prosto pisać, a teraz ja się muszę tłumaczyć, a gdybym sama zaczęła wątek to sprawa wyglądałaby nieco inaczej.
Jasne, mogę się wytłumaczyć, nie zwalam na nikogo winy, ani nikogo NIE CHCĘ OSZUKAĆ! Sama mam z tym zgrzyt, a niestety ja policji wezwać nie mogę. Jasne, mój problem, bo transakcja była między mną a Karoliną. Więc problem rozwiąże i superkaro dostanie swoje pieniądze, a ja mam nadzieję, też odzyskam.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:10   #280
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
przeglądam wątek od 5 minut, a mam jeszcze 10 W każdym razie, to prawda, że jestem poniekąd winna pieniedze Karolinie i nie mam zamiaru zatrzymać ich dla siebie, ani jej nie oddawać, mimo, że sytuacja wyszła tak nie z mojej winy i to nie zatrzymałam dla siebie jej rzeczy. To, że byłam w szpitalu, a Karolina coiennie dzowniła, czy już kupiłam jej bluzeczkę czy torebeczkę, tego już nie wspomniała i też tego, że powiedziała wtedy, że jak zależy jej na czasie to ja niestety nie mogę się tym zająć, bo choruje i nie latam po mieście. Moja wina jest taka, że powierzyłam zkaupy, wysyłkę i całą sprawę komuś nieodpowiedzialnemu i wszystko poszło na moje konto. Nie wiem czemu Karolina nie wspomniałaś o tym, że ja wszystko wzięłam na siebie, ale postaraj sie zrozumieć, że mam taka samą sytuację i też staram się te pieniądze od kogoś wyegzekwować!!!! Czy ja powiedziałam, że nie oddam? Nie. Wpłacałam Ci kilka razy azy kwoty, żeby udwodnić, że tak nie będzie. Przeprosiłam Cię i dalej za sytuację przepraszam, myślałam, że uda mi się to szybko i bezboleśnie dla obu stron rozwiązać... Pominęłaś wątek, jak Twoja mamusia wyzwała mnie od głupich i idiotek, co też swoją drogą chyba warte wspomnienia. Przygotowywać, w sensie napisać, jak było, bo z perspektyywy osoby, którą się już zdązylo zjechac, zwyzywac od wiesniar i oszustek, to stanowi pewien problem, nie sadzicie? Przykro mi Karolina, ze nie wierzysz mi, ze ja mam jeszcze gorsza sytuacje, ale poczuwam sie do winy i staram sie ja rozwiazac, tak jak Ty, tylko jak widzisz, troszke innymi metodami. Nigdy nie powiedzialam, ze ta sprawe od tak zostawie! Ty mi zawierzylas pieniadze, a ja komus, ale rozne sytuacje zyciowe sie zdarzaja. Ja sama nie chcialabym byc stratna te 450zl, bo kazdy ma jakies wydatki, ale jak najbardziej Cie rozumiem. Tylko Ty postaraj sie tez zrozumiec mnie i podejsc do tego racjonalnie. Ja walcze z tym jak moge i absolutnie nie mam nic do ukrycia, tylko, tez nie chcialabym byc do tylu o taka kwote. Pieniadze dostaniesz, jeszcze dzis postaram sie cos z tym zrobic. Sytuacja jest naprawde skomplikowana, ale ile moge to oddaje Ci ze swoich. Trudno, bede sie meczyc pozniej ja i Ciebie to nie bedzie nic obchodzilo.
Wiesz, wybacz ale według mnie caro nie powinno obchodzić, ze Ty powierzyłas sprawę komuś innemu kto okazał się nieuczciwy. To już jest tylko Twoja prywatna sprawa. To Ty jesteś winna caro pieniądze i zwrotu od Ciebie ma prawo wymagać caro. To powierzyłaś tą kasę komuś nie wartemu zaufania a nie caro.
To Ty masz zobowiązanie finansowe wobec caro i od pół roku nie wywiązujesz się z niego...
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:10   #281
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

skoro ktos oszukal Ciebie tez mozesz to zglosic i moze odzyskasz kase,jak widac te inne metody nie przynosza rezultatów ,bo pieniedzy nie ma
I zgadzam sie ,ze Karo nie musi obchodzic komu powierzylas jej kase,nie ma jej i to jest fakt,wystarczajaco długo czekala

Powiedz tej osobie,ze przez nia mozesz miec teraz powazne kłopoty !a jesli bedziesz musiala sie z tego tlumaczyc powiesz jak wygladala ta sytuacja i chcac nie chcac tamta osoba tez dostanie wezwanie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 12:12   #282
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Mia, wybacz ale szpital Cię nie usprawiedliwia. Przykro mi oczywiscie z tego tytułu ale mogłaś zrezygnowac z załatwiania tych zakupów w takiej sytuacji. Skoro powierzyłaś czyjeś pieniądze i to niemałe komuś nieodpowiedzialnemu to Twoja wina i tak prawdę mówiąc Karo nie musi przyjmowac Twoich usprawiedliwień i czekac w nieskończonosc na zwrot gotówki.
Nie mieści mi sie w głowie coś takiego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:14   #283
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
przeglądam wątek od 5 minut, a mam jeszcze 10 W każdym razie, to prawda, że jestem poniekąd winna pieniedze Karolinie i nie mam zamiaru zatrzymać ich dla siebie, ani jej nie oddawać, mimo, że sytuacja wyszła tak nie z mojej winy i to nie zatrzymałam dla siebie jej rzeczy. To, że byłam w szpitalu, a Karolina coiennie dzowniła, czy już kupiłam jej bluzeczkę czy torebeczkę, tego już nie wspomniała i też tego, że powiedziała wtedy, że jak zależy jej na czasie to ja niestety nie mogę się tym zająć, bo choruje i nie latam po mieście. Moja wina jest taka, że powierzyłam zkaupy, wysyłkę i całą sprawę komuś nieodpowiedzialnemu i wszystko poszło na moje konto. Nie wiem czemu Karolina nie wspomniałaś o tym, że ja wszystko wzięłam na siebie, ale postaraj sie zrozumieć, że mam taka samą sytuację i też staram się te pieniądze od kogoś wyegzekwować!!!! Czy ja powiedziałam, że nie oddam? Nie. Wpłacałam Ci kilka razy azy kwoty, żeby udwodnić, że tak nie będzie. Przeprosiłam Cię i dalej za sytuację przepraszam, myślałam, że uda mi się to szybko i bezboleśnie dla obu stron rozwiązać... Pominęłaś wątek, jak Twoja mamusia wyzwała mnie od głupich i idiotek, co też swoją drogą chyba warte wspomnienia. Przygotowywać, w sensie napisać, jak było, bo z perspektyywy osoby, którą się już zdązylo zjechac, zwyzywac od wiesniar i oszustek, to stanowi pewien problem, nie sadzicie? Przykro mi Karolina, ze nie wierzysz mi, ze ja mam jeszcze gorsza sytuacje, ale poczuwam sie do winy i staram sie ja rozwiazac, tak jak Ty, tylko jak widzisz, troszke innymi metodami. Nigdy nie powiedzialam, ze ta sprawe od tak zostawie! Ty mi zawierzylas pieniadze, a ja komus, ale rozne sytuacje zyciowe sie zdarzaja. Ja sama nie chcialabym byc stratna te 450zl, bo kazdy ma jakies wydatki, ale jak najbardziej Cie rozumiem. Tylko Ty postaraj sie tez zrozumiec mnie i podejsc do tego racjonalnie. Ja walcze z tym jak moge i absolutnie nie mam nic do ukrycia, tylko, tez nie chcialabym byc do tylu o taka kwote. Pieniadze dostaniesz, jeszcze dzis postaram sie cos z tym zrobic. Sytuacja jest naprawde skomplikowana, ale ile moge to oddaje Ci ze swoich. Trudno, bede sie meczyc pozniej ja i Ciebie to nie bedzie nic obchodzilo.
Totalnie nie rozumiem, co stało się z kasą super karo? komuś ją oddałaś? to lekka przesada, że ona musiała czekac az 6 miesiecy i wcale się nie dziwie ze do ciebie wydzwaniala. Nie ważne skąd bierzesz te pieniadze czy ze swoich czy od kogokolwiek, powinnaś jej oddac i koniec a nie zwlekac z tym tak dlugo. Ma ci jeszcze dziekowac ze bierzesz kase ze swoich? Jezeli sie na to zgodzilas ze powinnas sie wywiazac z umowy w terminie. Poza tym juz troche za pozno na wyjasnienia...


A to że pisałas jej a nawet grozilas na gg ze nie oddasz jej kasy ani ciuchow to tez kłamstwo?

Edytowane przez bejbi19
Czas edycji: 2008-04-04 o 12:18 Powód: dopisek
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:15   #284
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Widze wątek cieszy się duża popularnością ( przegląda go 50 osób)

Wiesz, jeżeli nie byłas w stanie kupic tych rzeczy to po co sie zobowiązywałas? To, że przekazałaś komuś tam pieniądze nie są winą karo i niestety Ty będziesz musiała za to ponieśc konsekwencje, chyba że ta osoba Ci je zwróci.
Co do tego, że będziesz musiała się męczyć to może trzeba będzie zaoszczędzić? Byłaś świadoma tego, że jestes winna karo pieniądze, a na forum chwalisz się swoimi zakupami. Wybacz ale tak to wygląda z perspektywy przeczytania tego wątku.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:15   #285
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Jasna, moja wina. Żałuję teraz, że w ogóle chciałam pomoc. Bo jak byłam w szpitalu to trzy razy dziennie dostawałam smsa, czy zrobiłam już zakupy Ja rozumiem karo, tylko niech ze mnie nie robi oszustki, bo to co na razie oddałam i to co mogę od siebie oddać to sama mam na minusie. Bardzo bardzo żałuję, że zgodziłam się, akurat w tym czasie,żeby pomóc w odnajdywaniu tych ciuchów i że superkaro tak na mnie naciskała, jak powiedziałam, że nie mogę się aktualnie tym zająć. Macie rację, ja jestem winna i jak widać do winy sie poczuwam Jeszcze dziś postaram się rozwiązać tą sprawę inaczej i bardziej stanowczo.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:19   #286
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Wedlug mnie za pozno na wyjasnienia skoro nie mozesz zrobic zakupow to nie podejmuj sie tego a tym bardziej nie dawaj komus pieniedzy innej osoby. Nic Cie nie usprawiedliwia a poza tym nie mozesz miec wyrzutow do nikogo tylko wylacznie do siebie samej. Super_Karo i tak jest cierpliwa ja ta sprawe bym wyjasnila inaczej kasa by byla u mnie juz w ciagu miesiaca. Nie interesowaloby mnie to ze oddalas moje pieniadze komus innemu ani to w jaki sposob i co zrobisz by mi ja oddac :/ Dziwie sie Super karo ze tak pozno zaaregowala i dopiero po 6 m-cach zaczela konkretnie walczyc o swoje pieniadze :/
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:19   #287
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Jasna, moja wina. Żałuję teraz, że w ogóle chciałam pomoc. Bo jak byłam w szpitalu to trzy razy dziennie dostawałam smsa, czy zrobiłam już zakupy Ja rozumiem karo, tylko niech ze mnie nie robi oszustki, bo to co na razie oddałam i to co mogę od siebie oddać to sama mam na minusie. Bardzo bardzo żałuję, że zgodziłam się, akurat w tym czasie,żeby pomóc w odnajdywaniu tych ciuchów i że superkaro tak na mnie naciskała, jak powiedziałam, że nie mogę się aktualnie tym zająć. Macie rację, ja jestem winna i jak widać do winy sie poczuwam Jeszcze dziś postaram się rozwiązać tą sprawę inaczej i bardziej stanowczo.
Jedyne rozwiązanie to zrobić dziś przelew na konto caro...

A co do tego, że caro naciskała. A gdyby ktoś bardzo naciskał żebyć skoczyła z 11 piętra na główkę (drastyczny przykład) to też byś to zrobiła? Trochę asertywności!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:20   #288
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

A co powiesz na twoje rzekome wyśmianie próś Caro


Niestety na razie robisz z siebie ofiarę. Tłumaczenie, że się nie odda czyichś pieniędzy, bo się je głupio straciło jest zupełnie beznadziejne
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:20   #289
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

zobowiazałam się jak mogłam i chciałam ze zobowiązania zrezygnować, tylko superkaro mnie prosiła. Chciałam dobrze, a wyszło.... szkoda gadać jasne, to ja jestem winna i cały czas ponosze konsekwencje tego! W sumie dobrze, ze dostalam link do watku, moge oddac ze swoich i sie sama meczyc i tak zrobie. Myslalam, ze ta osoba szybciej odda jak bedzie wiedziala ze jest winna komus obcemu, a nie bliskiemu.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 12:23   #290
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Wg mnie robisz z ciebie ofiarę...oczekujesz jeszcze podziękowania? jeżeli taka sytuacja wyszła trzeba było przez te 6 miesięcy odkładać kase a nie wydawać. To, że nie masz kasy już super karo nie powinno obchodzić. Szkoda tylko ze musiało dojsc do takiego incydentu abys sie obudzila :/

teraz ciezko bedzie zaufac jakiej kolwiek wizazance
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:24   #291
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Jasna, moja wina. Żałuję teraz, że w ogóle chciałam pomoc. Bo jak byłam w szpitalu to trzy razy dziennie dostawałam smsa, czy zrobiłam już zakupy Ja rozumiem karo, tylko niech ze mnie nie robi oszustki, bo to co na razie oddałam i to co mogę od siebie oddać to sama mam na minusie. Bardzo bardzo żałuję, że zgodziłam się, akurat w tym czasie,żeby pomóc w odnajdywaniu tych ciuchów i że superkaro tak na mnie naciskała, jak powiedziałam, że nie mogę się aktualnie tym zająć. Macie rację, ja jestem winna i jak widać do winy sie poczuwam Jeszcze dziś postaram się rozwiązać tą sprawę inaczej i bardziej stanowczo.
Stanowczo przelej dzisiaj pieniadze na konto Karo.
__________________
Kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta mozliwość nie może być pewnością.
/Milan Kundera/
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:25   #292
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

powiedz tej osobie o sytuacji ,ktora Ci grozi i ze jakby co pociagniesz ja za soba.Niewazne czy jest bliska czy nie.Moze to cos da
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:25   #293
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Jasna, moja wina. Żałuję teraz, że w ogóle chciałam pomoc. Bo jak byłam w szpitalu to trzy razy dziennie dostawałam smsa, czy zrobiłam już zakupy Ja rozumiem karo, tylko niech ze mnie nie robi oszustki, bo to co na razie oddałam i to co mogę od siebie oddać to sama mam na minusie. Bardzo bardzo żałuję, że zgodziłam się, akurat w tym czasie,żeby pomóc w odnajdywaniu tych ciuchów i że superkaro tak na mnie naciskała, jak powiedziałam, że nie mogę się aktualnie tym zająć. Macie rację, ja jestem winna i jak widać do winy sie poczuwam Jeszcze dziś postaram się rozwiązać tą sprawę inaczej i bardziej stanowczo.
Mia dla mnie twoje wyjaśnienia są wiarygodne i teraz współczuję wam obu takiej sytuacji. Na początku byłam w szoku jak po przeczytaniu tego wątku bo cala sytuacja była zupełnie od ciebie nie podobna.
Teraz widzę, że jest to wszystko dużo bardziej skomplikowane i przez chęć pomocy sama masz poważne problemy.
Nie kwestionuję prawa super_karo do ubiegania sie o zwrot pieniędzy, ale skoro kilka wypowiadających sie dziewczyn mówiło ze Mia im pomagała w zakupach to warto to wziąć pod uwagę i nie ferować tak jednoznacznymi sądami.
Mam nadzieję, że ta osoba o której tu napisałaś zwróci ci pieniądze.
Wysyłania komuś kilku sms-ów do szpitala o ciuchy nie skomentuję.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:25   #294
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

nie powiedzialam, ze stracilam, ale ze mam taki sam problem jak caro, a pewnie nawet większy, ale nie jest tak jak to ona przedstawila. Ze strony jej rodziny spotkało mnie wiele przykrosci i sposobow w jaki ta sprawa nie powinna byc zalatwiana, wyzwiska, obrazliwe slowa. Wszystko da sie wyjasnic i zalatwic kulturalnie. Ja poczuwam sie do winy, jak najbardziej, bo nie mogac sie zajac tym sama, powierzylam to komus innemu. I slyszalam dokladnie takie wyjasnianie co mowilam, myslalam, ze sprawa sie szybko rozwiaze, a faktycznie to juz 4 miesiace. Ile moge jeszcze dzis przesle. Nie jestem oszutka, ani malwersantka, jakby tak bylo zniknelabym z wizazu, jak to sie juz zdarzalo w innych przypadkach oszustw czy naciagniec.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:26   #295
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

z tego co opisuje mia, to potraktowala kase caro jako zastrzyk gotowki, ktora powierzyla komus innemu. we lbie mi sie to nie miesci! jak bylas w szpitalu trzeba bylo jej napisac: 'sluchaj nie dam rady' i koniec! a nie tak kombinowac :/
jesli dopiero ten watek Cie zmotywowal do oddania pieniedzy ('jeszcze dzis'), a przez pol roku nie bylas do tego skora.... no coz, moim zdaniem sie przecwanilas, inaczej nazwac tego nie potrafie.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:29   #296
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
nie powiedzialam, ze stracilam, ale ze mam taki sam problem jak caro, a pewnie nawet większy, ale nie jest tak jak to ona przedstawila. Ze strony jej rodziny spotkało mnie wiele przykrosci i sposobow w jaki ta sprawa nie powinna byc zalatwiana, wyzwiska, obrazliwe slowa. Wszystko da sie wyjasnic i zalatwic kulturalnie. Ja poczuwam sie do winy, jak najbardziej, bo nie mogac sie zajac tym sama, powierzylam to komus innemu. I slyszalam dokladnie takie wyjasnianie co mowilam, myslalam, ze sprawa sie szybko rozwiaze, a faktycznie to juz 4 miesiace. Ile moge jeszcze dzis przesle. Nie jestem oszutka, ani malwersantka, jakby tak bylo zniknelabym z wizazu, jak to sie juz zdarzalo w innych przypadkach oszustw czy naciagniec.
Dziewczyno! To trwa pół roku! I niby przez pół roku nie mogłaś odłożyć 450 zł? A na książki kasę miałaś?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:30   #297
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

nie oczukuje podziękowania, ani oklasków, tylko ODROBINy zrozumienia, naprawdę. Myślałam, że obejdzie się bez takich sytuacji, że wyegzekwuje ciuchy albo pieniądze i wszystko się szybko skończy. Nie widziałam powodów to odmawiania sobie drobnych zakupów, bo przeciez nie wchodzę do księgarni i nie przepuszczam 500zł tygodniowo, jakbym dysponowała taką kwotą, wpłaciłabym od razu i miałabym z tym wszystkim spokoj przynnajmniej z jednej strony. Moja wina, że chcialam dobrze. Szpital mnie nie usparwiedliwia, ale nie wiem czy Wam byloby milo wlaczajac komorrke czyatc smsy od superkaro - i co lepiej sie czujesz? kupilas mi sweterek? sprawdzilas czy sa buty w rozmiarze 40? a ta bluzka L czy M, jak myslisz? :/ Nie robie z siebie ofriary, ani nie jestem pewna siebie, bo mnie tez ta cala sprawa ciazy bardzo Ale rozumiem, ze czyjes prolemy tzreba miec gdzies i przejmowac sie tylko wlasnymi.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:31   #298
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Dziwne ze wiekszosc osob ktore mataczą na targowisku ciucholandi albo jesli cos komus kupują tłumacza sie że były w szpitalu lub gdzies nagle wyjechały...
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:32   #299
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

codzienne skladanie po 2,5 zl przez pol roku = 450 zl ;]
zastanawiam sie czemu jak ktos niewysle paczki na ciuchlandi albo wysle cos niezgodnego z opisem, to zawsze jest w szpitalu i wysyla kolezanka mama tata mąż

hmm...
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial





tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 12:33   #300
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

ja pisalam, ze jestem w szpitalu i nie dam rady, ale Karolina nie chciala sluchac za bardzo bo TAAAAAK jej zalezalo. Jasne, ze moglam odlozyc, ale ja tez ja chcialam odzyskac i jak mowilam, myslalam, ze to bedzie wieksza motywacja dla kogos. Nie moglam dopilnowac tego, bo nie bylo mnie w domu i przez mysl mi nie przeszlo, ze to tak wyjdzie. Sama nie chce problemow i rozumiem burze, ale to nie jest sprawa typu MIA winna, Superkaro OSZUKANA OFIARA.

to zajrzycie do watku sporkania wizazanek, czy ksiazkowego, jak pisalam ze leze w szpitalu.... to nie jest wytlumaczenie, bo pisalam o tym wtedy jak to mialo miejsce.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.