Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-12, 19:44   #691
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Styska gratki zaliczenia ...

Ja byłam mała szogunka. ..wszystkie drzewa moje lazilam po garażach, skakalam z garaży na huśtawce takie to wiejskie zabawy w mieście sobie Urządzalismy. .. w gimnazjum w parku nad morzem jest ogromne drzewo z huśtawka linowa... każdy puwrwsziroczniak skakał o ile nie spekal fajnie było. .. ale na samą myśl że któryś z moich chłopaków miałby skoczyć mnie mrozi. ...

Pannazwany zdrówka dla Was

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:02   #692
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Nie polepszyło się, pobeczałam się z bólu i bezsilności. Mały też beczał i musiałam go nakarmić moim zatrutym mlekiem. Przez ostatnie dwa dni wydałam prawie 500 zł na lekarzy i leki. To pewnie nie koniec bo synkowi znowu zaczyna oczko ropieć.
Przytulam, oby Wasze problemy się skończyły. Oby mleczko nie spowodowało dodatkowych dolegliwości

A ja byłam osluchać dzisiaj Bartka bo w poniedziałek były świsty na oskrzelach i dostał wziewy. Dzisiaj już lepiej, zresztą sama widzę, że prawie nie kaszle. Ale pediatra zaznaczyła sobie, że to może być początek astmy dziecięcej bo to nie było zapalenie oskrzeli tylko jakieś typowe świsty oby jednak to nie astma. Jestem po dwóch strasznych nocach i zaraz chyba spać pójdę bo nie wiem co mnie dzisiaj czeka

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:22   #693
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam załamkę. Młody wciąż ma wysypkę, dermatolog dał nowe maści ale chyba jest tylko gorzej. Ja mam zapalenie ucha i dostałam antybiotyk który muszę brać a może wywołać u młodego biegunkę, grzyba lub uczulenie właśnie. Więc cała moja dieta też na nic. Do tego dochodzą wszystkie normalne problemy.
Chlip.
Przykro mi
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Pannazwanny życzę dużo sił.
Ewula, też mam kłopot ze znalezieniem ponownym dynii i brokuła.

Ja w około 5 klasie zafarbowałam sobie włosy na czarno, pod nieobecność rodziców ( wyjechali wtedy na dwa miesiące do Niemiec). Miały wyjść ciemno brązowe, jednak coś z kuzynką sknociłyśmy prz wyborze farby, zresztą juź teraz wiem że Palette zawsze wychodzą ciemniejsze. Pojechałyśmy więc stopem do niej do domu i próbowałyśmy w ukryciu zmyć to rozpuszczalnikiem do farb( takich olejnych), ciotka nas mało nie przetrąciła, jak to zobacxyła. A w domu potem tarłam włosy wacikiem ze zmywaczem do paznokci.
Hahaha jesteś mistrzem!
Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Przytulam, oby Wasze problemy się skończyły. Oby mleczko nie spowodowało dodatkowych dolegliwości

A ja byłam osluchać dzisiaj Bartka bo w poniedziałek były świsty na oskrzelach i dostał wziewy. Dzisiaj już lepiej, zresztą sama widzę, że prawie nie kaszle. Ale pediatra zaznaczyła sobie, że to może być początek astmy dziecięcej bo to nie było zapalenie oskrzeli tylko jakieś typowe świsty oby jednak to nie astma. Jestem po dwóch strasznych nocach i zaraz chyba spać pójdę bo nie wiem co mnie dzisiaj czeka

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Zdrówka!

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:26   #694
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

pannazwanny, ale mi przykro, że masz tyle zmartwień teraz.. przytulam

Zaniedbałam trochę forum, ale to przez to, że N. ma chyba jakiś skok, non stop marudzi, próbuje raczkować, ale narazie opanowała tylko moonwalk i to ją drażni... chce sięgnąć zabawki a zamiast do przodu przemieszcza się do tyłu.
W związku z tym jestem w stanie ogarnąć tylko jedno medium, padło na facebook, mam nadzieję, że mi wybaczycie!

Natalia już poszła spać, ale właśnie przekręciła się sama przez sen na brzuch (śpi w śpiworze)... Zostawić ją tak czy próbować odkręcić?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:38   #695
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Pannazwanny życzę dużo sił.
Ewula, też mam kłopot ze znalezieniem ponownym dynii i brokuła.

Ja w około 5 klasie zafarbowałam sobie włosy na czarno, pod nieobecność rodziców ( wyjechali wtedy na dwa miesiące do Niemiec). Miały wyjść ciemno brązowe, jednak coś z kuzynką sknociłyśmy prz wyborze farby, zresztą juź teraz wiem że Palette zawsze wychodzą ciemniejsze. Pojechałyśmy więc stopem do niej do domu i próbowałyśmy w ukryciu zmyć to rozpuszczalnikiem do farb( takich olejnych), ciotka nas mało nie przetrąciła, jak to zobacxyła. A w domu potem tarłam włosy wacikiem ze zmywaczem do paznokci.
dynie znalazłam w auchan z Humany. Poszukuję brokuły jeszcze...
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 20:44   #696
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

dziewczyny, odnośnie dyni i brokuła to patrzyłyście w rossmanach? u mnie zawsze jest. Kiedyś też w biedrze widziałam.
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 21:29   #697
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
pannazwanny, ale mi przykro, że masz tyle zmartwień teraz.. przytulam

Zaniedbałam trochę forum, ale to przez to, że N. ma chyba jakiś skok, non stop marudzi, próbuje raczkować, ale narazie opanowała tylko moonwalk i to ją drażni... chce sięgnąć zabawki a zamiast do przodu przemieszcza się do tyłu.
W związku z tym jestem w stanie ogarnąć tylko jedno medium, padło na facebook, mam nadzieję, że mi wybaczycie!

Natalia już poszła spać, ale właśnie przekręciła się sama przez sen na brzuch (śpi w śpiworze)... Zostawić ją tak czy próbować odkręcić?
O matko nasz dzisiejszy dzień wyglądał bardzo podobnie. Cały dzień coś nie tak. Kładłam ją na matę, ona zaraz myk na brzuch i po 2 minutach płacz bo ona nie chce leżeć na brzuchu, ale nie umie wrócić na plecy i tak w kółko. A popołudnie to już wogole tragedia
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 22:50   #698
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
pannazwanny, ale mi przykro, że masz tyle zmartwień teraz.. przytulam

Zaniedbałam trochę forum, ale to przez to, że N. ma chyba jakiś skok, non stop marudzi, próbuje raczkować, ale narazie opanowała tylko moonwalk i to ją drażni... chce sięgnąć zabawki a zamiast do przodu przemieszcza się do tyłu.
W związku z tym jestem w stanie ogarnąć tylko jedno medium, padło na facebook, mam nadzieję, że mi wybaczycie!

Natalia już poszła spać, ale właśnie przekręciła się sama przez sen na brzuch (śpi w śpiworze)... Zostawić ją tak czy próbować odkręcić?
Ja nie wybaczam
A tak na serio to szkoda, bo Twoje posty są jedne z bardziej pozytywnych i od razu się wyczuwa, że fajna z Ciebie babka
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 23:11   #699
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ewula, też mam kłopot ze znalezieniem ponownym dynii i brokuła.
Brokula chyba z Bobovita widziałam w Tesco 😁


Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
padło na facebook, mam nadzieję, że mi wybaczycie!
No chyba żartujesz. Nigdy nie wybaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 00:32   #700
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Zaczynam wierzyć w skoki.
Jest masakra. Biedactwo jest marudne, źle śpi i budzi bardzo często. Az sobie współczuję :/
Poprzedniego skoku w zasadzie nie odczułam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 01:22   #701
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

My nie śpimy. Mamy budzi się co 40 minut, mnie boli ucho, coś w nim rzęzi. Gardło też boli. Nie wiem jak przeżyję jutrzejszy dzień. Oby antybiotyk zaczął działać.
Konwalia napisz jak przemywać ta herbata bo nie wiem.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 04:01   #702
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
My nie śpimy. Mamy budzi się co 40 minut, mnie boli ucho, coś w nim rzęzi. Gardło też boli. Nie wiem jak przeżyję jutrzejszy dzień. Oby antybiotyk zaczął działać.
Konwalia napisz jak przemywać ta herbata bo nie wiem.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk


Kochana parzysz herbatę, studzisz do takiej cieplej i można wacikiem nasączonym a my zawsze torebka herbaty odciśnięta robiliśmy okład lub przecieraliśmy

A sprawdzałas w leksykonie czy faktycznie ten lek taki zły dla dziecka ? Na zapalenie ucha to ciezko cos doradzić ale smaruj sie maścią mentolowe np vickiem mojemu dziecku zapach nie przeszkadzał a maść mi pomagała .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 05:40   #703
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Pannazwanny- dużo siły dla was! I zdrówka! U bas tez oczko ciagle ropieje antybiotyk nie pomógł :c albo ten kwiat do ucha jest dobry, taki co mocno pachnie, moja mama go choruje

Megilla- ale widze, ze dużo dzieci wczoraj było marudbych mój tez

Nocka taka sobie znowu dużo razy do niego wstawałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 06:01   #704
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Olga między 22 a 23 płakała z 4 razy i to nie było lekkie kwilenie. Co odeszłam, to po chwili znowu. Jakieś koszmary chyba. O 3.30 butla i właśnie od 20 min bryka w łóżeczku.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 06:04   #705
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Kochana parzysz herbatę, studzisz do takiej cieplej i można wacikiem nasączonym a my zawsze torebka herbaty odciśnięta robiliśmy okład lub przecieraliśmy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pannazwany dokladnie tak jak napisala Lunus , ja nasaczalam gazik i przemywalam,nam pomoglo.
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 06:59   #706
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Pannazwanny, trzymajcie się
Ostatnio opracowano laktacyjny leksykon leków. Spróbuj sobie Wygooglac. Jak będę mieć możliwość to wrzuce ten link na pierwszą stronę.

Styska - to może faktycznie jakąś zemsta niemowlaków. Liczę na to, że dzisiaj będzie lepiej.
Noc do dupy. Nie wiem ile było pobudek, ale dużo. Wygodnie dziś tz na spacer i sama pójdę spać.
W dodatku nie udało mi się złapać sikow do analizy. Ona sika zawsze jak ja się obroce. Jakby specjalnie trzymała, kiedy stoję z kubeczkiem

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 07:10   #707
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

No właśnie... musimy być strong bo nasze bobasy wkładają całą swoją energię i zaangażowanie w poznawaniu świata, tylko trochę jeszcze nie nadążają. Jak patrzę na nią jak walczy każdego dnia o każdy kolejny centymetr na czworaka, jak się zmaga i jak ją złości jak jej nie wyjdzie, to serce mi się kraje.. z drugiej strony jej upierdliwość mnie osobiście wkurza i po całym dniu z maruderem MUSZĘ wyjść z domu doszło do tego, że do dentysty ostatnio leciałam jak na skrzydłach... no dobra, prawie
Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Ja nie wybaczam
A tak na serio to szkoda, bo Twoje posty są jedne z bardziej pozytywnych i od razu się wyczuwa, że fajna z Ciebie babka
aleeee jest mi teraz przyjemnie dzięki dobry z Ciebie motywator, bo dzisiaj nie wyloguję się nawet na minutę
Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość


No chyba żartujesz. Nigdy nie wybaczymy
Wiem, że nasza mafia nie wybacza nigdy Proszę w takim razie o łagodny wymiar kary
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Zaczynam wierzyć w skoki.
Jest masakra. Biedactwo jest marudne, źle śpi i budzi bardzo często. Az sobie współczuję :/
Poprzedniego skoku w zasadzie nie odczułam.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
no niestesty, wiem co czujesz :/
Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
My nie śpimy. Mamy budzi się co 40 minut, mnie boli ucho, coś w nim rzęzi. Gardło też boli. Nie wiem jak przeżyję jutrzejszy dzień. Oby antybiotyk zaczął działać.
Konwalia napisz jak przemywać ta herbata bo nie wiem.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
dużo zdrówka i siły dla maluszka i dla Ciebie
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 07:18   #708
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Wontrubka- ja tylko czekam żeby jechać na kolejny trening, chociaż dostaje tam taki wycisk, ze niw wiem jak mam na imię to pędzę i pędzę żeby złapać chwile oddechu, albo żeby pobiegać do dentysty oczywiście tez!

A ja sobie ogłaszam STOP DIETY! aż do po świętach. Zaczynam fiksowac od tego, dlatego czas dać na luz a po świętach zaczynam etap 2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 07:39   #709
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bzyczek Pokaż wiadomość
Haha wiedziałam! !!







Dobra to i ja się przyznam: wkrecilam sobie kiedyś spore pasmo włosów z czubka glowy nad czolem do miksera jak robiłam kogiel-mogiel bo nachylilam sie nad kubkiem a miałam długie włosy i złapał. W sumie to sie troche oskalpowalam i miałam łysy placek na głowie i byłam w takim szoku ze nikomu nie powiedziałam, musiałam się jakiś czas przylizywac i kamuflowac

Kiedyś też z siostrą przekluwalysmy sobie uszy na żywca naostrzonymi kolczykami, krew się lała, ale przykladalysmy lód i twardo się klulysmy żeby mieć po kilka dziurek w uszach


No taaaak jeszcze przekłuwanie uszu! Standard! Najlepiej jakimś metalowym, zasypfialym kolczykiem zamrażając sobie uprzednio ucho dezodorantem

Co do włosów to ja jak w gimnazjum na przerwie podpalałam papierosy zjaralam sobie rzęsy u brwi, ale mi pysk śmierdział była zima i wiało, przerwa krótka wiec trzebabylo sie uwijać, wiec koleżanka doradziła ze zamiast odpalać fajkę jedna zapalka, lepiej wziąć 2 lub 3 to nie zgaśnie od razu, ale ja oczywiście przedobrzyć musialam, nie byłabym sobą, wiec wzięłam tych zapałek chyba z 7 jak mi ogień poszedł to z moje brwi i rzęsy sie troszkę spaliły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 07:55   #710
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Fasolka10 Pokaż wiadomość
Styska gratki zaliczenia ...

Ja byłam mała szogunka. ..wszystkie drzewa moje lazilam po garażach, skakalam z garaży na huśtawce takie to wiejskie zabawy w mieście sobie Urządzalismy. .. w gimnazjum w parku nad morzem jest ogromne drzewo z huśtawka linowa... każdy puwrwsziroczniak skakał o ile nie spekal fajnie było. .. ale na samą myśl że któryś z moich chłopaków miałby skoczyć mnie mrozi. ...

Pannazwany zdrówka dla Was

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
No tak my moglibyśmy ale nasze dzieci never
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:13   #711
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Niech ktoś wyłączy deszcz... przecież co za dużo to nawet świnia nie chce! Wy mówicie, że Wasze maluchy nie w sosie wczoraj, mój tryskał humorem, za to ja miałam fiksy na wszystko dosłownie... Jakiś kryzys... Wszystko mnie wkurzało, irytowało, zbierało mi się na płacz non stop. Grrrr....... Dzisiaj też się już poryczałam z nie wiedzieć jakiego powodu... W ogóle mam pms jak stąd do Chin... @ powinna być 3 dni temu, a tu nic, tylko mnie męczy jakoś dziwnie, fizycznie i psychicznie, a zero progresu w sprawie... Jak ja nie cierpię takiego stanu, ech...

No to wylałam żale i... w ogóle do dupy jest Peru !

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
W związku z tym jestem w stanie ogarnąć tylko jedno medium, padło na facebook, mam nadzieję, że mi wybaczycie!
No co ty, szans nie ma. Musiałabyś się jakoś wkupić w łaski

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-04-13 o 08:21
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:24   #712
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Kasia- a może Szymek będzie mial rodzeństwo...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:27   #713
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Kasia- a może Szymek będzie mial rodzeństwo...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Śmieszne bardzo Idź sprawdź czy cię w łazience nie ma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:29   #714
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
dziewczyny, odnośnie dyni i brokuła to patrzyłyście w rossmanach? u mnie zawsze jest. Kiedyś też w biedrze widziałam.
hmm byłam w rossmanie ale nie widziałam ale wtedy szukałam czegoś innego:P

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Brokula chyba z Bobovita widziałam w Tesco 😁




No chyba żartujesz. Nigdy nie wybaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie lubię tesco bo tam jest f&f i zawsze coś kupię przy okazji robienia zakupów spożywczych
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:31   #715
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

W Piotrze i Pawle jest dość szeroki asortyment jeśli chodzi o słoiczki. Brokuł i dyni zawsze spore ilości.

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
nie lubię tesco bo tam jest f&f i zawsze coś kupię przy okazji robienia zakupów spożywczych
Ja mam podobnie, ratuje mnie tylko fakt, że w moim Tesco, F&F stawia na odzież dla dziewczynek, a dla chłopców bardzo ubogo...

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-04-13 o 08:33
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:35   #716
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Kasia- a może Szymek będzie mial rodzeństwo...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ano właśnie, któraś musi pierwsza wystartować na kolejny maraton ciążowych przeżyć.
Mój humor też do bani, pogoda mnie wkurza i to bardzo. Do tego usypianie nocne się popsuło trochę i trzeba lulać na rękach ostatnie dwa dni, bo niby odkładana przysypia, usnąc nie może i się złości, a do tego kupy jakoś nierozerwalnie połączyły się ze snem. Jak nie kupa z nerwów przy zasypianiu, to znów wybudzi kolejna.
Kupiłam już Enfamil 2, niebawem po jednej butelce będę wprowadzać.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:45   #717
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Niech ktoś wyłączy deszcz... przecież co za dużo to nawet świnia nie chce! Wy mówicie, że Wasze maluchy nie w sosie wczoraj, mój tryskał humorem, za to ja miałam fiksy na wszystko dosłownie... Jakiś kryzys... Wszystko mnie wkurzało, irytowało, zbierało mi się na płacz non stop. Grrrr....... Dzisiaj też się już poryczałam z nie wiedzieć jakiego powodu... W ogóle mam pms jak stąd do Chin... @ powinna być 3 dni temu, a tu nic, tylko mnie męczy jakoś dziwnie, fizycznie i psychicznie, a zero progresu w sprawie... Jak ja nie cierpię takiego stanu, ech...

No to wylałam żale i... w ogóle do dupy jest Peru !



No co ty, szans nie ma. Musiałabyś się jakoś wkupić w łaski
Moja przyszła w 46 dc i to jeszcze taka dziwna...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:53   #718
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Kasia, dołączasz do wątku grudniowek 2017? bez sensu po raz kolejny w zimę celować. Lepiej dla odmiany zrób sobie letniego bobasa

Blue, jesteś mistrzu!

Dominika, ach to popalanie ma przerwach ;D

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:58   #719
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Kasia, dołączasz do wątku grudniowek 2017? bez sensu po raz kolejny w zimę celować. Lepiej dla odmiany zrób sobie letniego bobasa
Nie, zostaję tutaj! Ja się tak łatwo stąd wygonić nie dam.
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 08:59   #720
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
nie lubię tesco bo tam jest f&f i zawsze coś kupię przy okazji robienia zakupów spożywczych
Haha znam to 😁 Wczoraj byłam w Tesco i znów chciałam coś kupić ale udało mi się powstrzymać. Uważam to zasukces 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.