Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 16:10   #91
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

hmm no właśnie "na suche włosy" stosować a tu właśnie chodziło - przynajmniej mi - żeby od razu stawała się puszystość
fakt, że nie wiem na co bym się zdecydowała teraz bo te różne końcóweczki kuszą
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:53   #92
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Mała szczotka jest obrotowa, co do uchwytu to sprawdzę, bo nie wiem
Sprawdziłam uchwyt - jest na końcu urządzenia. Jednak musisz pamiętać, że szczotki trzeba przechowywać w tych małych plastikach (obydwie szczotki mają te osłonki), żeby się nie odkształciły. Także w praktyce to ja ją trzymam po prostu w kartonie oryginalnym.
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2009-12-02 o 22:37
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 07:57   #93
Ann_na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

No dobra, zdecydowałam się! Po konsultacjach z allegrowiczami, tu obecnymi użytkownikami i paniami sprzedającymi te cuda w Media Markt postanowiłam kupić jednak Rowentę! Stwierdziłam, że obrotowa mała szczotka w moim przypadku jest niezbędna a nie ma się co łaszczyć na ilość końcówek, których w efekcie i tak się nie używa. Poza tym, zadziałało tu powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i wystarczą mi po prostu szczotki, dyfuzor mam w zwykłej suszarce, a do tej końcówki prostującej włosy jakoś nie mam zaufania. Inne subtelności to wieszaczek, w Babyliss go nie ma, a przyda się bo nie chce mi się za każdym razem wyjmować całego ekwipunku jak do tej pory ze wszystkimi sprzętami...Zatem decyzja podjęta! Dzięki za wszystkie opinie! O Rowencie nie znalazłam chyba ani jednej niepochlebnej
Za kilka dni zacznę stosować, więc chętnie podzielę się wrażeniami
Ann_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:36   #94
asiuniach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Mam stary model od 2 lat i jestem bardzo zadowolona, bo szybko i ladnie uklada moje wloski.Moze nie prostuje ich, ale modeluje i nadaje fajny polysk. Jednak wloski na szczotce grubej troche sie "rozczapizyly" i mam wrazenie ze jakosc ukladania troche spadla.Dlatego skusilam sie na ten nowszy model i musze przyznac,ze zawiodlam sie.Wlosy wogole nie nawijaly mi sie na szczotke i byly jakby rozwiewane przez powietrze ze szczotki(nie wiem czy to zasluga ten jonizacji czy czego, ale zauwazylam ze wsrodku w szczotce jest taka zielona czesc w odroznieniu od starszego modelu, i przypuszczam ze to jest powod)Ten "niby" zimny nawiew wogole nie jest zimny, a cieply jest wrecz goracy.Po tym jak pol glowy wymodelowalam stara a pol nowa suszarka, oddalam spowrotem nowy model Rowenty!Dziwi mnie tylko, jak mozna wprowadzic model ktory jest gorszy od poprzedniego.Przeciez to glupota.Mam nadzieje ze Rowenta to zauwazy i kolejny model Brush Activ bedzie zachwycajacy!
asiuniach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 11:12   #95
Klara2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

do uzyskania taich loków polecam raczej termoloki. Moja koleżanka osiąga taki efekt właśnie przy ich pomocy

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

mowa oczywiście o fotce załąconej przez amstafy
Klara2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:30   #96
szyszaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wenus ;D
Wiadomości: 26
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Mam pytanie... Jak zrobić tą suszarko-lokówką fale? Na pewno małą szczotką ale jak ? Proszę o radę. Z góry dziękuję
szyszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:48   #97
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez szyszaczek Pokaż wiadomość
Mam pytanie... Jak zrobić tą suszarko-lokówką fale? Na pewno małą szczotką ale jak ? Proszę o radę. Z góry dziękuję
Nie mam pojęcia Jedynie co mi się nasuwa to bierzesz małą szczotkę zawijasz włosy do samej głowy i suszysz (nie kręcąc oczywiście), ale nigdy nie miałam cierpliwości wypróbować - jak spróbujesz daj znać.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 23:24   #98
szyszaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wenus ;D
Wiadomości: 26
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Spróbuję Tylko czy ja mam potem odwinąć czy jakoś te włosy ściągnąć ze szczotki. Jak uważasz ?
szyszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:27   #99
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez szyszaczek Pokaż wiadomość
Spróbuję Tylko czy ja mam potem odwinąć czy jakoś te włosy ściągnąć ze szczotki. Jak uważasz ?
Wydaje mi się, że delikatnie odwinąć za pomocą guzika, bo ściągać zakręcone włosy ręcznie to bym nie chciała Daj koniecznie znać jak Ci to wyszło. Ja jakoś nigdy nie miałam cierpliwości do takiego nawijania każdego pasma.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:29   #100
szyszaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wenus ;D
Wiadomości: 26
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Jasne, spoko. Jutro wypróbuję i dam znać Obiecuję
szyszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:35   #101
szyszaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wenus ;D
Wiadomości: 26
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Słuchajcie dziewczyny! Robi fale - PIĘKNE fale Przynajmniej u mnie działa Zrobiłam tak, że na mokre włosy dałam piankę. Potem wzięłam CUDEŃKO i zaczęłam kręcić w taki sposób, że mała szczotka była pionowo ułożona. Zawinęłam do samej góry i suszyłam. Efekt piękny - cudne, delikatne, "hollywoodzkie" fale

p.s.Astrusio, ja tak jak powiedziałaś odwinęłam delikatnie guziczkiem włosy

Edytowane przez szyszaczek
Czas edycji: 2009-12-29 o 14:36
szyszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 13:51   #102
Katja80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 66
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Właśnie mam dylemat... Mam kręcone włosy, ale dość podatne na układanie. Jak fryzjerka mi modeluje na szczotkę to spokojnie wytrzymują do następnego mycia. Sama też mogę je suszarko-lokówką wyprostować, ale to wymaga cierpliwości
Używałam do tej pory Brauna suszarko-lokówkę, i nie narzekam ogólnie, ale ciężko nią samemu operować, i chciałabym zmienić własnie na tą Rowentę. Czy ktoś z kręconymi, dość długimi włosami używa tej Rowenty i co mi poradzi?
Katja80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 00:04   #103
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez szyszaczek Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny! Robi fale - PIĘKNE fale Przynajmniej u mnie działa Zrobiłam tak, że na mokre włosy dałam piankę. Potem wzięłam CUDEŃKO i zaczęłam kręcić w taki sposób, że mała szczotka była pionowo ułożona. Zawinęłam do samej góry i suszyłam. Efekt piękny - cudne, delikatne, "hollywoodzkie" fale

p.s.Astrusio, ja tak jak powiedziałaś odwinęłam delikatnie guziczkiem włosy
Super, że wyszło - muszę spróbować. Jakoś nigdy nie miałam cierpliwości tak pasmo po paśmie kręcić
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:45   #104
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

No i po raz kolejny śledząc rowentowe nowości oraz szczotki podobne natknęłam się na ten oto model - Rowenta CF9002 Ellite Model Look

Na początku myślałam, że to jakaś wybitna nowość, a to chyba taka troszkę gorsza wersja CF9220, którą posiadam. Nie ma jej (jeszcze?) na stronie producenta, a może to jednak jakiś stary model. Od CF9220 różni się przede wszystkim mocą - tutaj tylko 400-450W (różnie podają) oraz posiada tylko jedną szczotkę - tę dużą. Gdyby cena była odpowiednia do parametrów - brak jednej szczotki oraz mniejsza moc, to pewnie znalazłaby zwolenników, jednak cena powyżej 170 zł to jednak trochę za dużo wg mnie. Fajny kolor, to chyba jednak za mało.

http://www.kupujemy.pl/cf9002-cena-sklep.html
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 16:44   #105
goya2a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: aktualnie W-wa
Wiadomości: 9
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Nie jedyną, bo jeszcze jest Babyliss 2735e
Pozdrawiam.
goya2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 22:25   #106
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez goya2a Pokaż wiadomość
Nie jedyną, bo jeszcze jest Babyliss 2735e
Pozdrawiam.
Pierwszy post był pisany 2009-03-15, 14:52 kiedy Rowenta Brush Activ była jedyną obrotową szczotką... Babyliss wypuścił swoje urządzenie na rynek dużo później - jest nawet o tym w wątku. Tak więc trzeba patrzeć na daty postów, a poza tym nadal jest jedyną posiadają dwie obrotowe szczotki
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:20   #107
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Znalazłam film ilustrujący jak korzystać z rowenty http://www.youtube.com/watch?v=U12KU...eature=related czy Wy też używacie wałków Skoro rowenta to po co wałki.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:22   #108
katatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 248
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

wałki pełnią tutaj rolę badziej "rozdzielnika" włosów niż sposobu ich stylizacji.

Moja rowenta jest inna, a wasze?
końcówki tych "szczotek" są mniejsze ( ta dziewczyna ma strasznie długie te części, którymi mocuje się szczotki do suszarki) i ogólnie kształt suszarki ona ma inny...


co do loków - mozna przy pomocy Rowenty zrobić loki, tylko trwa to długo, bo robi się je przy pomocy tej mniejszej szczotki, a w jej przypadku trzeba podzielić włosy na cienkie pasemka,
później już wystarczy nawijać pasemka na szczotkę lekko pod skosem i świetne loki wychodzą


EDIT:
już wiem skąd różnica, moja to rowenta brush activ 1000 CF9220, a dziewczyna z filmu ma bodajże CF9000

Edytowane przez katatarzyna
Czas edycji: 2010-01-31 o 21:31
katatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 22:21   #109
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez katatarzyna Pokaż wiadomość
EDIT:
już wiem skąd różnica, moja to rowenta brush activ 1000 CF9220, a dziewczyna z filmu ma bodajże CF9000
Tak, dokładnie, na filmie jest poprzedni model rowenty bez jonizacji, co niestety widać na filmie
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 21:06   #110
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

A ja mam jeszcze inny problem Generalnie Rowenta jest super, świetnie modeluje włosy i sprawia, że są one puszyste - pod względem efektu jestem nią zachwycona. Jednak mam problem z używaniem jej:
mam włosy długie, do połowy włosów i kiedy prostuję włosy z tyłu głowy, czy je wyciągam mocno końcówka (ten nakładany wałek) mi wypada :/ I wygląda to tak, że co drugie pasemko spada mi ten wałek. Jest to nieco irytujące, zwłaszcza, że rano nie mam czasu na poranną gimanstykę pt. skłony, szukanie wałka na podłodze i mocowanie go co chwila na korpusie urządznia... W instrukcji jest napisane, że trzeba końcówkę wałka przekręcić w lewo, ale u mnie nie ma czego przekręcać :/ Przejrzałam teraz dokładnie opakowanie i z boku jest napisane, że mam model CF9220/A. U Was też tak model jest podpisany czy Wy macie po prostu CF9220? ehhh mi to zawsze trafi się jakiś szit
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:49   #111
katatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 248
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez gorąca_czekolada Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze inny problem Generalnie Rowenta jest super, świetnie modeluje włosy i sprawia, że są one puszyste - pod względem efektu jestem nią zachwycona. Jednak mam problem z używaniem jej:
mam włosy długie, do połowy włosów i kiedy prostuję włosy z tyłu głowy, czy je wyciągam mocno końcówka (ten nakładany wałek) mi wypada :/ I wygląda to tak, że co drugie pasemko spada mi ten wałek. Jest to nieco irytujące, zwłaszcza, że rano nie mam czasu na poranną gimanstykę pt. skłony, szukanie wałka na podłodze i mocowanie go co chwila na korpusie urządznia... W instrukcji jest napisane, że trzeba końcówkę wałka przekręcić w lewo, ale u mnie nie ma czego przekręcać :/ Przejrzałam teraz dokładnie opakowanie i z boku jest napisane, że mam model CF9220/A. U Was też tak model jest podpisany czy Wy macie po prostu CF9220? ehhh mi to zawsze trafi się jakiś szit
u mnie też wy[ada kiedy nakładam zbyt grube pasmo naraz - niestety trzeba się trochę pomęczyć i modelować cienkie pasma, zwłaszcza w przypadku włosów długich...

(również nie mam co przekręcać aby "zablokować" końcówkę na suszarce)
katatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 00:09   #112
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

W moim modelu 9220 przekręcacie końcówkę tej końcówki I nigdy nic mi nie spadło. Zróbcie fotki Waszych końcówek to postaram się podpowiedzieć. W wolnej chwili cyknę też moją rowentę - nie ma prawa nic wypadać.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:18   #113
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez katatarzyna Pokaż wiadomość
u mnie też wy[ada kiedy nakładam zbyt grube pasmo naraz - niestety trzeba się trochę pomęczyć i modelować cienkie pasma, zwłaszcza w przypadku włosów długich...

(również nie mam co przekręcać aby "zablokować" końcówkę na suszarce)

Czyli nie jestem jedyna, faktycznie biorę trochę grubsze pasma, żeby szybciej było, chyba będę musiała przyzwyczaić się do brania cieńszych...

A zdjęcia zrobię i załączę jutro, bo dziś cały dzień jestem poza domem.
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 18:32   #114
katatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 248
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
W moim modelu 9220 przekręcacie końcówkę tej końcówki I nigdy nic mi nie spadło. Zróbcie fotki Waszych końcówek to postaram się podpowiedzieć. W wolnej chwili cyknę też moją rowentę - nie ma prawa nic wypadać.
mam model 9000 i nie ma tej końcówki do przekręcania (wiem, o której końcówce piszesz - na którymś z filmików na youtube dziewczyna pokazuje jak "instalować" końcówkę na suszarkę - kiedy otworzyłam opakowanie ze swoją suszarką zdziwiłam się, że nie ma nic do "blokowania" końcówki na suszarce)
katatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 21:54   #115
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez katatarzyna Pokaż wiadomość
mam model 9000 i nie ma tej końcówki do przekręcania (wiem, o której końcówce piszesz - na którymś z filmików na youtube dziewczyna pokazuje jak "instalować" końcówkę na suszarkę - kiedy otworzyłam opakowanie ze swoją suszarką zdziwiłam się, że nie ma nic do "blokowania" końcówki na suszarce)
To masz pewnie tę szczotkę - a ten pierwszy guzik z lewej - taki mały różowy to nie służy do uwalniania szczotki?? Tzn. że ona się sama zatrzaskuje, a żeby ją wyjąć to trzeba wdusić ten guzik??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:23   #116
katatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 248
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

no nei do końca tak wygląda, ale:
tak, ten guzik służy do uwalniania szczotki.
i owszem - przy zakładaniu zatrzaskuje się ona i tak jak pisałam - przy modelowaniu cienkich pasm nie ma problemu z wypadaniem, jednakże kiedy nałoży się grubsze pasmo długich włosów (większą objętość pasma) wtedy zdaża się, że szczotka wypada.



swoją rowentę wygrałam i ostatio zastanawiałam się, czy wysyłać do reklamacji (właśnie z powodu tej wypadającej końcówki), ale teraz widzę, że nie tylko mój egzemplarz ma taki "problem", więcto chyba kwestia niedopracowania, lub poprostu dopracowania pod konkretny sposób używania (w instrukcji jasno napisane jest by suszyć i modelować cienkie pasma - to przynosi najlepsze efekty)
katatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 07:21   #117
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
To masz pewnie tę szczotkę - a ten pierwszy guzik z lewej - taki mały różowy to nie służy do uwalniania szczotki?? Tzn. że ona się sama zatrzaskuje, a żeby ją wyjąć to trzeba wdusić ten guzik??
Dokładnie - to moja szczotka! tylko tak jak pisze Katarzyna - guzik zatrzaskujący guzikiem, a szczotka i tak wypada, przy długich włosach i zbyt grubych pasmach. Uciążliwe, ale najwyraźniej nie ma już wyjścia, przy zakupie nie wiedziałam, że trzeba na coś takiego zwracać uwagę. Nawet mi przez myśl nie przeszło, że jedna szczotka może mieć dodatkową blokadę, a druga nie...
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 11:05   #118
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

A ja mam pytanie...Chcę kupic rowentę,bo moje włosy są ani proste ani kręcone i wybitnie mi to nie odpowiada.natomiast już są przesuszone,boję się,czy rowenta je bardzo zniszczy?Dziewczyny,używa cie już rowenty długo,zaobserwowałyście pogorszenie stanu włosów?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:05   #119
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Nie wiem jak dotąd układałaś włosy, bo ja najpierw suszyłam suszarką, a potem prostowałam prostownicą. Więc wydaje mi się, że stosowanie jednej szuszarko-lokówki i tak wyjdzie im na zdrowie w porównaniu z tym co do tej pory im fundowałam Ale ja mam rowente od dwóch tygodni, więc jeszcze trudno mi konkretnie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Generalnie polecam, tylko jakbyś miała kupować, to zwróć uwagę czy na końcówce wałka jest blokada, żeby nie wypadał podczas używania
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:15   #120
blizniaczki09
Raczkowanie
 
Avatar blizniaczki09
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 193
Dot.: Porady dotyczące użytkowania suszarko-lokówki Rowenta Brush Activ

Chce sobie kupić tą szczotkie bo czytam na jej temat tylko same pozytywy tylko jestem ciekawa ktora jest lepsza rowenta brush actic 9000 czy ta nowsza 9200 którą bardziej polecacię ??
blizniaczki09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-04 17:01:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.