Kosmetyki M.A.C - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-27, 20:47   #1921
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

pst, paula, to takie tylko twoje twoje studio w reklamie?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 21:00   #1922
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Brand... pędzle są boskie. Mam jeden - do ust, ale marzę sobie o kilku do oczu.
Miałam okazję nimi malować i... też mam Ingloty i Sephory, ale ostatnio dostałam pędzel Make up for ever i powiem, że porównanie dobrych pędzli, to jak zestawienie maluchów i mercedesów klasy S.
Eh... niestety zadaję sobie z tego sprawę... po prostu cały czas używałam tych "gorszych" więc nie mam porównania i chciałam poznać obiektywne opinie użytkowniczek.

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
kilka stron temu zrobilam caly wywod na temat tych pedzli
Przepraszam że nie doczytałam... wzrok juz nie ten co za młodu

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
jesli mialabym wybrac tylko jeden pedzel do makijazu, to kupilabym wlasnie 187. uzywalam masy roznych pedzli do pudrow i rozow m.in wysoko ocenianych pedzli body shop i dla mnie zaden nie jest mu rowny..

polecam ci zakup oryginalnego zestawu, sa tanie (tzn ok 50dll za 5-6 pedzli) i bardzo funkcjonalne. wydaje mi sie, ze 187 bedzie wchodzil w sklad nadchodzacych limitowanych edycji na swieta bozego narodzenia, poszukaj w watku ktos chyba nawet ostatnio podawal linki...
Właśnie widziałam te zestawy na specktra w kolekcji Red She Said i nie powiem - chętnie bym kupiła, tyle że biorąc pod uwagę polskie ceny nie wiem czy te zestawy nie będą jakieś kosmicznie drogie. Ale już zacznę zbierać kasę


Dziękuję wszystkim pomocnym wizażankom za opinie o pędzlach
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 22:32   #1923
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki ;* czy istnieja takie PIGMENTY jak:
-Reflect rust
-Pout
-Red sparkle
-Violet sparkle
jesli tak, to czy mge prosic o fotki lub linki do fotek? bo nie moge znalezc tych odcieni na allegro. prosilabym o szybka odpowiedz, jesli to podrobki :/
Nie ma takich pigmentow.

Istnieje jedynie glitter o nazwie reflects rust
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 14:07   #1924
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Wpisalam nazwy tych pigmentow w google oraz w ebay i nic nie znalazlo...
A moze to jakies limitowanki? Skad je masz?
ooo wlasnie napisalam moj 1500-tny post!
nie mam ich, widzialam je na targowisku ale chcialam sprawdzic jakie to kolory, zaczelam szperac i... pupa. nie moglam nic znalezc na ich temat wiec pomyslalam ze to podrobki, ale wolalam zapytac dla pewnosci.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 14:34   #1925
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam serdecznie
Coś ostatnio mam pecha : najpierw cienie brutalnie potraktowane przez celników, potem jadąc odwieźć samochód do blacharza stuknęłam w bramę i zepsuł mi się aparat. W każdym razie porobiłam zdjęcia telefonem i jednak widać conieco
Zdjęcie 1 : cała moja kolekcja MAC
Zdjęcie 2: pędzel do różu ale z krótką rączką i moje pełnowymiarowe pigmenty ( inne pędzle te do oczu są gdzieś wcześniej wklejone, więc nie dublowałam )
Zdjęcie 3: moje 3 paletki cieni ( jak robiłam zdjęcia TŻet zwrócił mi uwage, że to takie same kolory hehe - dla mnie nie, ale cóż.... )
Zdjęcie 4: puder mineralny i róże blooming i true romantic
Zdjęcie 5: to samo co na 4, tylko pod innym kontem
Zdjęcie 6: błyszczyki, szczególnie kocham cherry bloosing

To moja mała kolekcja MACa
Najbardziej kocham cienie prasowane, fluidline potem róże i puder ( szczególnie jego shimmerek ) a najmniej udany zakup to cienie mineralne . Lubie efekt połączonego różu i shimerka na policzkach, róż true romantic zachwycił mnie na kilku filmikach na youtobe, ale na żywo chyba lepszy dla mnie jest blooming, chociaz na zime true bedzie lepszy
Pigmenty pełnowymiarowe mam 2, kilka odsypek - stosuje je jako wykończenie makijażu, póki co nie zachorowałam i nie muszę miec innych
Na razie jestem zaspokojona kolorówkowo, zbieram pilnie pieniązki na dalsze pędzle i na paletkę cieni - 15stkę, oraz myślę usilnie nad kontaktem w stanach w sprawie świątecznych kompletów pędzli


Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac cały.JPG (64,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac pędzel i pigmenty.JPG (48,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac cienie.JPG (46,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mac róże i puder.JPG (52,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg puder i róże.JPG (43,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg błyszczyki.JPG (14,3 KB, 41 załadowań)
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:05   #1926
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

witajcie dziewczyny, kupilam dzisiaj odsypki 3 pigmentow, napiszcie mi co sadzicie o kolorkach, dobry wybór???
golden olive, jardin airles, softwashed
mozna gdzies zobaczyc makijaz nimi wykonany???
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 20:25   #1927
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

spróbuj poszukać w szukaniu zaawansowanym na specktra.net wpisując nazwy pigmentów oraz zaznaczając members fotd jako miejsce szukania
a co o kolorach mogę powiedzieć, wdzięczne i uda się nimi zrobić ładny makijaż
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 20:46   #1928
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzieki kochana!
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:03   #1929
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam takie pytanie odnośnie paletek MAC.
Mam jedną paletkę - 6 kolorów, Cool Eyes, jestem z niej baaaardzo zadowolona
Zwłaszcza podoba mi się to, że niektóre cienie są takie wielokolorowe - tzn. np szary na zdjęciu jest szary, a na żywo na oku coś pięknego - z różem i fioletem, tak żeby zgrać z innymi kolorami paletki.
Czy w poczwórnych standardowych paletkach też to jest tak rozwiązane?

Bardzo lubię takie wielokolorowe cienie i chcialabym coś podobnego znaleźć Nie bardzo mam możliwość pojechania do sklepu i obmacania na żywo, zresztą pewnie i tak nie mają całego asortymentu
Mam nadzieję, że wyraziłam to, o co mi chodzi i pomożecie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:19   #1930
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Chm, no właśnie średnio rozumiem...
Czwórki można zrobić samemu (kupując paletkę czwórek- 15 zł + wkład z cieniem 45 zł) i wtedy dobierasz cienie jakie chcesz, byleby mieli wkład na stanie. Mac ma duzo takich opalizujących na różne kolory cieni, wiec na pewno byś coś wybrała.
Jeśli chodzi o czwórki gotowe - jak np. teraz z the cult of cherry, to też zalezy od koloru, akurat z tej serii raczej cienei nie są takie wielokolorowe
jesli chodziło o coś innego to powiedz
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 21:51   #1931
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Chm, no właśnie średnio rozumiem...
Czwórki można zrobić samemu (kupując paletkę czwórek- 15 zł + wkład z cieniem 45 zł) i wtedy dobierasz cienie jakie chcesz, byleby mieli wkład na stanie. Mac ma duzo takich opalizujących na różne kolory cieni, wiec na pewno byś coś wybrała.
Jeśli chodzi o czwórki gotowe - jak np. teraz z the cult of cherry, to też zalezy od koloru, akurat z tej serii raczej cienei nie są takie wielokolorowe
jesli chodziło o coś innego to powiedz
Rozumiesz dobrze
Tak, wiem, że czwórki mogę sobie sama wybrać
I jak piszesz, ze jest dużo takich opalizujących cieni to super, może faktycznie powinnam się wybrać i zobaczyć.
Ale własnie najbardziej zależałoby mi na gotowej paletce, w której ktoś te cienie dobrał za mnie tak, żeby pasowały do siebie - tak jak to jest w Cool Eyesach.

Miałam ochotę na coś z Cult of Cherry - w nazwie chyba czekoladę miało - ale się własnie zastanawiałam, czy one będą takie opalizujące i wielokolorowe

Jakbyście znały takie wielokolorowe cienie, to pliis, dajcie namiary, to najwyżej sama złożę jakąś paletkę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 23:09   #1932
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Akurat macałam tę czekoladową czwórkę, ma cudne kolory, ale się powstrzymałam, te kolory można znaleźć gdzieś indziej i taniej, bo oprócz cienia 'brash' (pomarańczowa miedź) nie są takie unikatowe
Takie wielokolorowe cienie, które ja mam w posiadniu to: club (brąz na zieleń), gorgeous gold (żółć na seledyn), tilt (błękit na turkus), solar white (biały na zieleń/zółć/róż) z tego co pamiętam. Generalnie, w opisach na stronie maca szukaj sformułowań takich jak w np. opisie cienia knight divine - carbon black with silver/blue reflects lub z duochrome w opisie


Aaaa,Kasiu zapomniałam o pomadkach, będą w środę,obiecuję
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 06:30   #1933
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Akurat macałam tę czekoladową czwórkę, ma cudne kolory, ale się powstrzymałam, te kolory można znaleźć gdzieś indziej i taniej, bo oprócz cienia 'brash' (pomarańczowa miedź) nie są takie unikatowe
A no to jak nie są unikatowe, to sobie daruję.
Mnie właśnie chodzi o znalezienie takich odcieni, których gdzie indziej nie ma
Cytat:
Takie wielokolorowe cienie, które ja mam w posiadniu to: club (brąz na zieleń), gorgeous gold (żółć na seledyn), tilt (błękit na turkus), solar white (biały na zieleń/zółć/róż) z tego co pamiętam. Generalnie, w opisach na stronie maca szukaj sformułowań takich jak w np. opisie cienia knight divine - carbon black with silver/blue reflects lub z duochrome w opisie
Super, dzięki wielkie
To już wiem, czego szukać
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 07:34   #1934
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Spiced Chocolate to akurat moja ulubiona paletka z CoC. Na pierwszy rzut oka byłam na nie bo nie lubię brązów ale po tym jak miałam nią zrobiony makijaż to kupiłam bez wahania - na oku bardzo ładne brązy łamane złotem i burgundem. Razem daja fajny efekt i dają dużo możliwości do wykorzystania z innymi cieniami. Jeśli chodzi o CoC to imo jest to zdecydowanie ciekawsza paletka niż Shadowy Lady a typowo czekoladowego i jesiennego Temptinga jeszcze nie próbowałam.

Gothic_Daisy wklejam opis typów cieni za spectra bo może Ci się przydać.

Cytat:
F - FROST
An iridescent shine that adds a highlight to any colour.
These are probably what you think of first when you think eye shadow. A fine sheen that varies some from color to color. Applied it has a pearly appearance.

L - LUSTRE
Smoothly pearlized; intensely frosted with deluxe ultra-fine "conditioned" finish.
A very flaky sparkle, similar to a pressed version of frost or rose pigment. Very sparkly and glittery, though some have problems getting lustre shadows to adhere to the skin.

M - MATTE
Hi-colour pay-off in a no-shine matte finish.
Your traditional matte shadow. No shine, no glitter, just a matte chalk-like finish and dense color.

S - SATIN
Pure colour in a satin-style finish. Provides a soft subtle non-frost, light-refractive sheen.
Satin shadows vary a lot color to color. Some seem almost completely matte, while others have a subtle pearly sheen, and still others have a high sheen almost identical to a frost.

VX - VELUXE
Superfine pigment rich and very luxe. Supple to apply. Provides silky smooth matte finish.
A sheer, smooth, matte shadow. Designed to apply sheerly yet to layer without looking chalky or feeling heavy. Very customizable color density.

VP - VELUXE PEARL
Vibrantly-toned. Velvety soft. Shimmeringly metallic. Veluxe eye shadow, now overlaid with high-shine pearl.
A very strong pearl to almost metallic finish. Very smooth texture, almost to a fault on some skins where these can become smeary.

V- VELVET
Soft look finish with high-colour intensity. Has a plush velvety look and feel.
Matte with glitter thrown in. Depending on the shade, some have larger glitter and a grainier matte base than others.

MINERALIZE
Velvet-soft eye colour that fuses sophisticated tones with high metallic ultra-luxe frost to bring a smooth, rich shimmer to the eye.
Designed to be used wet or dry. A baked pearl finish shadow.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 08:31   #1935
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Spiced Chocolate to akurat moja ulubiona paletka z CoC. Na pierwszy rzut oka byłam na nie bo nie lubię brązów ale po tym jak miałam nią zrobiony makijaż to kupiłam bez wahania - na oku bardzo ładne brązy łamane złotem i burgundem. Razem daja fajny efekt i dają dużo możliwości do wykorzystania z innymi cieniami. Jeśli chodzi o CoC to imo jest to zdecydowanie ciekawsza paletka niż Shadowy Lady a typowo czekoladowego i jesiennego Temptinga jeszcze nie próbowałam.

Gothic_Daisy wklejam opis typów cieni za spectra bo może Ci się przydać.
dzięki wielkie
To było moje kolejne pytanie - czyli czym się rózni frost od innych, bo sama jeszcze do tego nie doszłam A tak już wiem
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:11   #1936
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzień dobry

Podczytuję Was jako świeża miłośniczka MACa i mam pytanie - czy wie któraś z Was, jakie są ceny MACa w Berlinie? Mam okazję jutro jechać i nie wiem, na co się nastawiać - czy ceny są porównywalne do polskich, czy amerykańskich (oby do tych drugich )?

Dzięki
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 10:49   #1937
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość

Aaaa,Kasiu zapomniałam o pomadkach, będą w środę,obiecuję
dzięki, dzięki, spokojnie, nie spieszy mi się, zwłaszcza, że i tak póki co z kasą krucho. A tu trzeba jeszcze odkładać na Świąteczną kolekcję... Tak czy siak, nie ma pośpiechu
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
To moja mała kolekcja MACa
Piękna kolekcja!!!
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Podczytuję Was jako świeża miłośniczka MACa i mam pytanie - czy wie któraś z Was, jakie są ceny MACa w Berlinie? Mam okazję jutro jechać i nie wiem, na co się nastawiać - czy ceny są porównywalne do polskich, czy amerykańskich (oby do tych drugich )?

Dzięki
Witaj miłośniczko MACa!
Mariola13 powinna znać odpowiedź na Twoje zapytanie poczekaj aż się pojawi, z tego co pamiętam była ostatnio na MACowych zakupach w Berlinie
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 11:16   #1938
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Witaj miłośniczko MACa!
Mariola13 powinna znać odpowiedź na Twoje zapytanie poczekaj aż się pojawi, z tego co pamiętam była ostatnio na MACowych zakupach w Berlinie

Super, dziękuję

Moja "kolekcja" składa się z 6 odsypek z allegro, dwóch odsypek w drodze i mnóstwa pożądania wszystkiego z logiem MAC
Dobry początek
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:25   #1939
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Martaboy
Wejdź na stronę http://www.maccosmetics.com/home.tmpl na dole pod obrazkiem masz : country chooser, zmień na germany i jak będziesz oglądac produkty będą pod nimi ceny w niemczech np :
Spiced chocolate eye shadow x 4
Ein limitiertes Compact bestehend aus vier Eye Shadows, ausgewählt, um die opulente Farbpalette der M.A.C Cult of Cherry Kollektion zu vervollständigen. Von dem dunklen Ton des Kakaos inspiriert, beinhaltet dieses..
ca. € 39.00
Pozdrawiam
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 12:33   #1940
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a ja jakos nie wierze w te odsypki na allegro, skad mam wiedziec ze to oryginaly?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:12   #1941
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

RosesAreRed: czasem warto zaryzykować i uwierzyć. Ja wiem,że moje odsypki sa oryginalne. Po pierwsze, warto poczytać cały wątek. Po drugie - mam porównanie. Co prawda posiadam dopiero jeden pełnowymiarowy pigment, Naked, ale jest on identyczny z odsypką o tej samej nazwie od sprawdzonej osoby. biorę więc to za dobrą wróżbę i wierzę, że reszta też jest ok. Bo czemu od razu zakładać, że wszyscy sprzedawcy to oszuści i nasze zakupy to z pewnością podróby? Parę osób tutaj już poruszło temat nieuczciwych sprzedawców, polecam przestudiowaćnasz coraz szybciej rosnący wątek
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:14   #1942
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Martaboy
Wejdź na stronę http://www.maccosmetics.com/home.tmpl na dole pod obrazkiem masz : country chooser, zmień na germany i jak będziesz oglądac produkty będą pod nimi ceny w niemczech np :
Spiced chocolate eye shadow x 4
Ein limitiertes Compact bestehend aus vier Eye Shadows, ausgewählt, um die opulente Farbpalette der M.A.C Cult of Cherry Kollektion zu vervollständigen. Von dem dunklen Ton des Kakaos inspiriert, beinhaltet dieses..
ca. € 39.00
Pozdrawiam
Wiedziałam, że dobrze trafiłam Dziękuję

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
a ja jakos nie wierze w te odsypki na allegro, skad mam wiedziec ze to oryginaly?
Miałam poleconego sprzedawcę Wszystko doskonale opakowane, podpisane i na pewno oryginalne, nie byłam pierwszą zadowoloną klientką Poza tym mam wrażenie, że sprzedająca jest wizażanką
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:28   #1943
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a mozecie dac mi namiar na oryginalne odsypki? Bylabym bardzo wdzieczna
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:45   #1944
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://www.allegro.pl/item449202426_...e_gratisy.html


Ja kupowałam tutaj
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:49   #1945
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mariola13 powinna znać odpowiedź na Twoje zapytanie poczekaj aż się pojawi, z tego co pamiętam była ostatnio na MACowych zakupach w Berlinie
Jestem, jestem Tak, kupowałam w ubiegłym miesiącu w Berlinie pigmenty. Kosztują 23 euro, a Glitery 17 euro.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:13   #1946
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
ja chce wszystkie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:35   #1947
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jestem, jestem Tak, kupowałam w ubiegłym miesiącu w Berlinie pigmenty. Kosztują 23 euro, a Glitery 17 euro.
To niewiele mniej niż u nas, nie?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:20   #1948
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
To niewiele mniej niż u nas, nie?
Na dzień dzisiejszy to niewiele mniej jak u nas, ale jednak mniej. Jechac po 1 rzecz się nie opłaca, ale większe zakupy już tak.
U nas pigment kosztuje 91 zł a w Niemczech przeliczając na nasze ( po kursie z dzisiejszego dnia ) 78,39. Najbardziej opłaca się kupowac w USA jeśli ktoś ma taką możliwosc
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:27   #1949
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

martaboy ja kupilam u tej samej babki

dziewczyny doradzilyscie mi zeby poszukac zdjec na tej spektrze ale kurcze no nie moge sie zarejestrowac! dwa razy probowalam na dwa rozne maile i za kazdym razem info ze mail "has been banned". No kurcze co jest?
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 16:04   #1950
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
martaboy ja kupilam u tej samej babki

dziewczyny doradzilyscie mi zeby poszukac zdjec na tej spektrze ale kurcze no nie moge sie zarejestrowac! dwa razy probowalam na dwa rozne maile i za kazdym razem info ze mail "has been banned". No kurcze co jest?
Dziewczyny wpadłam tylko na sekundkę ,bo chora jestem i zdycham

Sigilio miałam ten sam problem ze spektrą i musisz w tej sytuacji założyć sobie pocztę na gmail po prostu spektra nie przyjmuje w rejestracji polskich adresów skrzynek pocztowych, uznawani jesteśmy za spamerów
Pisałam nawet do założycielki forum i ona doradziła mi to samo, założyłam pocztę gmail i zarejestrowałam się bez problemu
Pozdrawiam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.