Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-05, 14:47   #661
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Mam podobny problem-tyle ze zdekoloryzowałam czern,pozniej-tego samego dnia pofarbowałam 2 razy-(no bo co POMARAŃCZOWA miałam chodzic??)-po tygodniu kolor spłynął z woda w wannie więc sobie walnęłam dziś henne w kolorze orzech laskowy...no i przy hennie juz zostane..Moim głównym problemem-jest brak połysku -mam nabłyszczacz get 2 be ale wylewam jego poł po myciu i efekt jest mi-zer-ny....moje włosy chłonią go jak gąbka..
Kupiłam wax i maske absolut repair (faktycznie super)..no i walcze o moje włosy...żeby ich nie obcinać bo są długie i szkoda..
Macie jeszcze jakieś pomyśły na odżywianie włośów..i nabłyszczanie (!!!)-ALE TAKIE EXTREME MOCNE
chciałam dodać że kocham wizaż bo widzę że nie tylko mi TAKIE pomysły przychodzą do głowy i nie tylko ja je realizuje
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 15:52   #662
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

czytałam właśnie opinie na temat serii absolut repair no i jest wiele negatywnych opinii, że maska w ogóle nie działa, nie pomogła, tylko obciąża włosy i są bardziej puszyste... tego bym nie zniosła, szczególnie za takie pieniądze. już raz przechodziłam przez regenerację włosów i koleżanka ze słowacji przywiozła mi taki wielki słój jakieś odżywki i pomagała tylko już nie pamiętam co to było. kupiłam sobie merz special mam nadzieje, że pomoże. kupiłam też wax wczoraj takie ogromne opakowanie ale jeszcze nie użyłam, może dziś użyję albo jutro. zastanawiam się też nad intense repair bo właściwie nie mam rozdwojonych końcowek, tylko włosy są takie suche i szorstkie... takie niemiłe w dotyku i plączą sie na końcach... nic na to nie pomaga a stosuję m.in. fructis i gliss kur

błyszczeć super nie muszą, byleby się regenerowały. jak już bedą zdrowe to same z siebie będą błyszczeć. zresztą używam jedwabiu do włosów taka mała buteleczka za chyba 6-10 zł (zależnie gdzie kupisz) no i nabłyszcza trochę, ale mam wrażenie że wysusza więc nie używam. chcę czegoś, co je nawilży i zregeneruje.


aha a ten matrix sleek look to co to jest? na co pomaga ta odżywka i do jakich włosów jest? nawilża/odżywia, czy tylko nabłyszcza? gdzie to można kupić?
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 16:57   #663
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Ja wczesniej ,kilka lat temu-schodziłam z czarnego na platyne,po tygodniu mi sie znudziło i wrociłam do czerni ..i włosy udało mi sie uratowac własnie dzieki masce intensive repair-dlatego wierze ze absolut uratuje te
on jest mocniejszy niz intensive i jest do bardzo zniszczonych włosow-więc te srednio zniszczone może obciążac.
co do matrixa sleek look-to seria do włosow puszacych sie,niezdyscyplinowanych. .jego zadaniem jest wygładzenie-nie wiem czy nawilza i regeneruje -może niech sie wypowie któras z dziewczyn co używała.
Ja stosowałam kiedys tylko szampon i odzywke do włosów farbowanych Matrixa-i nie byłam zadowolona.Nie za takie pieniądze..więc nie oczekuję cudów po innych jego szamponach i odżywkach.
A gdzie można kupić-na allegro-słodka czarnulko -albo w sklepach fryzjerskich..
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 17:01   #664
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość
czytałam właśnie opinie na temat serii absolut repair no i jest wiele negatywnych opinii, że maska w ogóle nie działa, nie pomogła, tylko obciąża włosy i są bardziej puszyste... tego bym nie zniosła, szczególnie za takie pieniądze. już raz przechodziłam przez regenerację włosów i koleżanka ze słowacji przywiozła mi taki wielki słój jakieś odżywki i pomagała tylko już nie pamiętam co to było. kupiłam sobie merz special mam nadzieje, że pomoże. kupiłam też wax wczoraj takie ogromne opakowanie ale jeszcze nie użyłam, może dziś użyję albo jutro. zastanawiam się też nad intense repair bo właściwie nie mam rozdwojonych końcowek, tylko włosy są takie suche i szorstkie... takie niemiłe w dotyku i plączą sie na końcach... nic na to nie pomaga a stosuję m.in. fructis i gliss kur

błyszczeć super nie muszą, byleby się regenerowały. jak już bedą zdrowe to same z siebie będą błyszczeć. zresztą używam jedwabiu do włosów taka mała buteleczka za chyba 6-10 zł (zależnie gdzie kupisz) no i nabłyszcza trochę, ale mam wrażenie że wysusza więc nie używam. chcę czegoś, co je nawilży i zregeneruje.


aha a ten matrix sleek look to co to jest? na co pomaga ta odżywka i do jakich włosów jest? nawilża/odżywia, czy tylko nabłyszcza? gdzie to można kupić?

Matrix to także profesjonalne kosmetyki do kupienia na allegro lub w salonach fryzjerskich, nieco tańszeo od loreala, seria Sleek look wygładza ale też nawilża włosy. Matrix ma wiele fajnych kosmetyków, poczytaj choćby na allegro.
Co do Waxa- na efekty możesz troche poczekać i nie spodziewaj się efektów hmm wizualnych, Wax wzmacnia włosy , ale ich nie nabłyszcza, przy tym musisz znaleźć własną częstotliwość i ilość nakładania by nie przeciązyć włosów, gdy juz znajdziesz powinien zadziałaś
Intense Repair jest słabszy w działaniu od Absolut repair, i jeszcze jedno- pisałaś gdzieś, że nie zdecydujesz się na szampon, wierz mi on to połowa sukcesu, drogeryjne szampony się nie umywają, ten jest świetny. Fructis i inne serie drogeryjne w porównaniu z dobrym profesjonalnym kosmetykiem nie mają raczej szans.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 17:33   #665
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

hmm to moze jednak kupie szampon, ale to w przyszlym mies teraz mam troche wydatkow i jeszcze jak mam sie zrujnowac na te wszystkie kosmetyki do wlosow... kupilam juz wax i olej rycynowy i tabletki merz special, do loreala przymierzam sie do maski i mleczka... tak moze stopniowo bede kompletowac sobie cala serie i kupie tez ampulki

w sumie nie myslalam ze szampon jest az tak wazny, w koncu tylko myjemy nim wlosy a odzywki/maski pozostaja na nich na dluzej


aha co do waxa - gdzieś ktoś tutaj pisał, że wygładza i nawilża włosy, dzięki czemu są miękkie i lśniące, więc nie wiem... w sumie nie spodziewam się żadnych spektakularnych efektów po pierwszym użyciu, ani nawet po 10-tym, wiadomo, że na efekty trzeba poczekać...
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 17:56   #666
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość


w sumie nie myslalam ze szampon jest az tak wazny, w koncu tylko myjemy nim wlosy a odzywki/maski pozostaja na nich na dluzej.
też tak myślałam,ale szampon może wysuszać i plątać zniszczone włosy.Większość drogeryjnych tak własnie robi.Dlatego też polecam szampon Absolut Repair,bo ten naprawde delikatnie myje włosy.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 18:03   #667
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

a czy ktos uzywal loreal hydra repair?

http://allegro.pl/item169355093_l_or...cza_suche.html
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 19:48   #668
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Czarnulko-wydaje mi sie ze ten hydra repair-to może i dobry..ale napewno nie umywa sie do absoluta
Ja również kupiłam dzis olej rycynowy i nafte..wczesniej skompletowałam szampon renee furterer do zniszczonych,wax i maske absolut repair..no i walcze
nałożyłam rycyne na włoski i mam zamiar w tym spac choć to masakra tłuste..ale na włosach nie jest tak żle...możliwe że moje włosy ją po prostu wchłaniają...
Podziel sie z nami swoimi poczynaniami z pielęgnacją i jakie efekty to przynosi.
Good luck
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 22:02   #669
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

nałożyłam ten wax i włosy są bardziej miękkie. wiem, że cudów nie można się spodziewać, tym bardziej po 1-szym użyciu, ale jakieś tam efekty są już zauważalne. po spłukaniu włosy były miękkie w dotyku. niestety gdy wyschły nadal straszne siano i odstają na wszystkie strony. ale coż, cierpliwości
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 10:00   #670
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Witaj
Z tymi kosmetykami to jest róznie,czeka Cię długa droga prób odżywek które akurat odpowiadają Twoim włosom.
Moim niestety ampułka Kerastase nie pomogła mimo,że większosć sobie chwali.
Moje patenty na zniszczone suchwe włosy to:
-Rigenol
-Wax
-Alfaparf amupłki niebieskie semi di lino
-olejek kokosowy na ciepło,może byc jojba,migdałowy(kazdy fajnie działa)
-olejek rycynowy wetrzeć w skórę głowy i we wlosy(ciepły)
-maska z Joanny Professional
-domowa maseczka(żółtko,krem glicerynowy do rąk,olejek bądz oliwa)
-kompresy z ciepłej oliwy z oliwek(bardzo dobre)
-L'oreal absolut repair
-szampon Revalid
-Vitapil doustnie-włosy są nawilżone
Mam też Kallosa placente i latte.
Teraz zamówiłam z L'oreala ampulki renew c.
Tyle co przyszło mi do głowy.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 12:54   #671
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

SweetCzarnulko! Musze Cie ostrzec przed Absolute Repair, nie wiem, moze komus pomogl, mnie nie, a wrecz bardziej sianowate sie wydawaly. Boje sie go i wiecej nie uzyje. Chyba wolalabym najtansza odzywke nalozyc niz absolute repair. To jakas pomylka dla mnie a nie odzywka. Mnie on wysusza i nawet dalam przyjaciolce pol tej maseczki z wyrzutami sumienia ze jej sie zniszcza wlosy przez to cos. Ostrzeglam ja jednak Nie uzywam tego, poprostu nie potraktuje tym czyms moich wlosow, bo im totalnie nie sluzy, a siano mam pewnie takie jak i Ty, bo podobne eksperymenty przechodzilam, za wyjatkiem trwalej.

Sluzyl mi bardzo oleo relax z kerastase, ale mam wrazenie ze po trzech sloiczkach maseczki moje wlosy sie do niego przyzwyczaily. Polecam maseczki, a w szczegolnosci wlasnie kerastase. Sprobuj oleo relax, ostatnio nalozylam go mojej przyjaciolce, ktora nigdy wczesniej nie stosowala profesjonalnych odzywek, a sianko tez ma, i byla bardzo mile zaskoczona i idzie do fryzjera sobie tez kupic. Ja albo kupie sobie zielona kerastase Age recharge, bardzo dobra, juz ja mialam ale drozsza byla niz oleo relax, albo jakas naturalna bez chemii.

Obecnie stosuje szampon bez sls, odzywka mi sie skonczyla wiec dzis nie uzylam zadnej, tylko wtarlam serum silikonowe w koncowki. Jutro kupie chyba odzywke naturalna, a jak nie pomoze to zielona kerastase i po niej znowu oleo relax.

Co do ampulek, hmmmm, sprobuj, ale to duzo kosztuje i nie jestem pewna czy naprawde dziala...

Pamietaj, ze nic w cudowny sposob nie przywroci calkowicie zdrowia Twoim wlosom, tak zniszczone klaczki trzeba bardzo chronic przed czynnikami zewnetrznymi, modelowac ze szczegolna ostroznoscia by jakos wygladac, dac im odpoczac, poprostu byc cierpliwym i zapuscic zdrowe...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 18:42   #672
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

czyli już nigdy się nie zregenerują? i będą ładne dopiero jak zetnę te, które teraz mam? przecież to lata zapuszczania! ech ale się doprawiłam... no cóż. już właściwie nie wiem co kupić, a nóż zamówię coś, co nie będzie mi służyło i pieniądze wyrzucone w błoto... wypróbuję na razie te ampułki, czy je się jakoś specjalnie używa czy tylko nakłada i zmywa ewentualnie myje szamponem włosy? czy trzeba użyć jakiegoś specjalnego szamponu? jak to jest z tymi maskami, że jednym odpowiadają a innym wręcz odwrotnie, mimo, że mają za zadanie nawilżać... aaa już kompletnie nie wiem co robić, nie kupię przecież wszystkich kosmetyków z wszystkich serii żeby tak sobie próbować bo po 1 trwałoby to latami a moje włosy do tego czasu by pewnie wypadły a po drugie zrujnowałabym się totalnie i nie wydawałabym chyba już pieniędzy na nic innego tylko na same odżywki no ale mimo wszystko wypróbuję tą maskę absolut repair, jeśli nie zadziała to przymierzę się do kerastase (w jakich one są cenach w ogóle? podobno droższe niż loreal? wydajne?)... no i zobaczymy jak to będzie. nie chcę ścinać włosów, bo już to zrobiłam całkiem niedawno i są strasznie krótkie (miałam długie włoski)... a im krótsze, tym gorzej wyglądają (ścięcie wcale im nie pomogło - może końcówki troszkę lepiej się prezentują), ale wyglądają bardziej licho i marnie, tak jakoś ich mało że zastanawiam się nad przedłużeniem i zagęszczeniem... ale odrzuca mnie fakt, że to wygląda nienaturalnie i że gdzieś mogłaby mi wystawać spod włosów jakaś taśma jak zawieje wiatr czy coś... bleeee
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 20:22   #673
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Czarnulko-po pierwsze NIE ŚCINAMY WŁOSÓW
damy rade-jestem z Toba i moje kudły teżNa pocieszenie dodam,że są w pewnie gorszym stanie..ja WIEM, że da sie to coś zregenerować..
Słuchaj..jeśli chodzi o ABSOLUT REPAIR-jak dla mnie bomba..i jest dużooo dziewczyn które to powtórzą.
Pewnie jak każdy kosmetyk -ma to że nie w 100% na każdego będzie pasował-nie oczekujmy cudów-ale i tak zniewalająca większość jest za.
Ja kiedyś miałam robione ampułki z cementem u fryzjera-przyjemnosc nałożenia i podgrzania kosztowała mnie 50 zł.Ale włosy były super po nich..
Innych ampułek nie robiłam tylko te Kerastase Vita Ciment.
Ten sam efekt osiągniesz-kupując ampułke na allegro-i potraktujesz na ciepło.
Ampułki są skoncentrowaną odżywką więc nie ma że na Twoje włosy nie zadziałają.
Proponuję ci nałożyc na całą noc olejek rycynowy -moje włosy były dużooo lepsze po nim-zmyłam go rano szamponem liss extreme loreala i jest git-poki co-codziennie mocze i odzywiam-co 2 śpie z odzywką-na przemian wax,absolut repair i rycyna..po tygodniu jest lepiej.
A dodam że moje włosy z tyłu jak są mokre to mają konsystencję gumy do żucia..ale nie poddaje sie
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 20:34   #674
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Czarnulko-po pierwsze NIE ŚCINAMY WŁOSÓW
damy rade-jestem z Toba i moje kudły teżNa pocieszenie dodam,że są w pewnie gorszym stanie..ja WIEM, że da sie to coś zregenerować..
Słuchaj..jeśli chodzi o ABSOLUT REPAIR-jak dla mnie bomba..i jest dużooo dziewczyn które to powtórzą.
Pewnie jak każdy kosmetyk -ma to że nie w 100% na każdego będzie pasował-nie oczekujmy cudów-ale i tak zniewalająca większość jest za.
Ja kiedyś miałam robione ampułki z cementem u fryzjera-przyjemnosc nałożenia i podgrzania kosztowała mnie 50 zł.Ale włosy były super po nich..
Innych ampułek nie robiłam tylko te Kerastase Vita Ciment.
Ten sam efekt osiągniesz-kupując ampułke na allegro-i potraktujesz na ciepło.
Ampułki są skoncentrowaną odżywką więc nie ma że na Twoje włosy nie zadziałają.
Proponuję ci nałożyc na całą noc olejek rycynowy -moje włosy były dużooo lepsze po nim-zmyłam go rano szamponem liss extreme loreala i jest git-poki co-codziennie mocze i odzywiam-co 2 śpie z odzywką-na przemian wax,absolut repair i rycyna..po tygodniu jest lepiej.
A dodam że moje włosy z tyłu jak są mokre to mają konsystencję gumy do żucia..ale nie poddaje sie
a inne zaprzeczą
na moich włosach seria absolute , nie sprawdziła się .
Zero nawilżenia i regeneracji.
za to cement - ampulki kerastase były rewelacyjne , wlosy po jednej ampułce zmieniły się nie do poznania .
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 20:35   #675
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

aaa..........jeszcze jedna rada..na allegro sa miniaturki produktów kerastase i loreala-za 4-5 złotych mozesz kupic 30 ml miniaturke szamponów czy odzywek i bedziesz wiedziała czys a dobre-jak nie nie bedzie szkoda pieniazków.
2 opcja-cos ci nie przypasuje-mozesz zawsze wymienic to na wizażowym targowisku.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 20:39   #676
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
a inne zaprzeczą
na moich włosach seria absolute , nie sprawdziła się .
Zero nawilżenia i regeneracji.
za to cement - ampulki kerastase były rewelacyjne , wlosy po jednej ampułce zmieniły się nie do poznania .
masz racje-
to własnie mam na mysli-włosy,cera -to kazda z nas ma indywidualne-na jedne działa to-na inne tamto..
dlatego warto zainwestowac w próbki
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 21:41   #677
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

w sumie te próbki to dobra sprawa. najlepiej jakby jedna osoba sprzedawała od razu wszystkie - wtedy wypróbuję wszystkie i być może znajdę jakiś ratunek dla moich kłaczków. nie chce absolutnie ich ścinać, gdyż w krótkich wyglądam brzydko, wręcz chłopięco :/ na prawdę nie podobam się sobie i czekam z niecierpliwością aż odrosną. nie wyobrażam sobie jeszcze bardziej ich ściąć. końcówki nie są rozdwojone właściwie... hmm właściwie to nie iwem co jest tym włosom, końcówki nierozdwojone, włosy w dotyku dość miękkie (jedynie gdzieniegdzie końcówki szorstkie), ale takie suche, liche, cienkie, sterczące na wszystkie strony, jakbym miała 4 włosy na krzyż... w ogóle nie chcą "przyklapnąć" - mam z tym problem bo końcówki odstają na wszystkie strony i dłuuuuuugo muszę modelować zanim w ogóle będę mogła wyjść z domu!
na tym targowisku nigdy się nie wymieniałam nawet nie wiem co to rozumiem że wymienia się tutaj kosmetykami tak? np. ja komuś daje szampon a ten ktoś w zamian daje mi inny tak?



aha i napiszcie proszę DOKŁADNĄ instrukcję stosowania tych ampułek, ok? bo ja taka zielona jestem i czasem oczywistych rzeczy mogę nie wiedzieć i coś spapram
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 00:29   #678
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Czarnulko! Potwierdzam, ze ampulki vita ciment sa ok, uzylam ich piec, cudow na wlosach nie zauwazylam, ale chwilowo poprawil sie ich wyglad. Ampulki te nie obciazaja wlosow, sprawiaja ze wlosy sie blyszcza i wygladaja zdrowiej. Gdyby byly tansze, uzywalabym ich po kazdym myciu...

Wlosow nie obcinaj, bo musialabys bardzo krotko... Moze Tobie Absolut Repair pomoze, kto wie, zycze Ci tego z calego serca, bo wiem co przezywasz. Napewno poprzez odzywki i srodki do stylizacji poprawi sie ich wyglad, mam nadzieje ze bedzie to nie od mycia do mycia... Tak jest u mnie Ja np. jak uzyje maski kerastase i wymodeluje je i podprostuje konce ceramiczna prostownica to nikt by sie nie zorientowal, ze sa one zniszczone. Blyszcza sie bardzo. Za to jak zdarzy mi sie umyc wlosy szamponem i nie uzyc zadnej odzywki i nie wymodelowac, to mam na glowie tragedie. Czyli na to wychodzi, ze te maski to tylko oblepiaja wlosy i chronia ja z zewnatrz, modelowanie sprawia ze wygladaja zdrowo, ale zdrowe nie sa... Zadna z masek jakie mialam nie sprawila, ze wlosy w cudowny sposob ozdrowialy. Ciagle musze kupowac drogie odzywki i modelowac letnim powietrzem, nie ciagnac bo moge urwac, chronic przed zimnem, wiatrem, kupilam specjalna prostownice i czasem same konce tylko prostuje zeby wygladac w miare normalnie, jak tego nie zrobie to mam pofalowana strzeche, sucha jak wior, przyklapnieta przy skorze glowy, na dole puszaca sie i poplatana, powywijana w rozne strony, kosmyki odstaja od samego czubka glowy w rozne strony, sa jakby pocieniowane na calej dlugosci, choc scinam je prawie na prosto. Widze duzo odrastajacych, zdrowych krotkich wloskow. Gdy chwyce moje wlosy w kucyk to sa jak taki cienki mysi ogonek

Moze jakbym nie uzywala masek wogole to byloby jeszcze gorzej? Kto wie...
Kucyka nie moge zrobic bo brzydko wygladam w nim, i tak sie mecze... Najgorzej wlosy wygladaja zaraz po radykalnym chemicznym zabiegu, po dwoch tygodniach powinny dojsc do siebie, wspomagaj je odzywkami i dobrze sie odzywiaj plus jakies tabletki na wloski i bedzie znacznie lepiej.

Ja nie wiem jak to dziala, ale moze najlepsza droga byloby odbudowac wlos od srodka, poprzez odzywianie? Tylko teraz czy witaminy, mikroelementy i inne potrzebne skladniki dostana sie do koncowek wlosow, czy tylko do tych czesci ktore w tym momencie odrastaja. Jak to jest? Czy ktos wie?

Absolut Repair, Kerastase to marki Loreala.

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 09:46   #679
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

A ja polecam kosmetyki Fekkai- dostepne w Polsce jedynie w Sephorze - dosc spory wybor , mozna dobrac do rodzaju wlosow- ja polecam serie Shea Butter- odzywka i maska sa boskie, swietne jest tez serum color protecting glaze- przepieknie nablyszcza wlosy i wygladza- a ten zapach .... uwielbiam go niby jest do farbowanych wlosow ale ja nie farbuje i dla mnie tez jest super, zamyka łuski wlosa , do bardzo suchych wlosow polecam glossing cream - fajnie nawilza i wygladza - jest na bazie oliwy z oliwek. Ogolnie kosmetyki Fekkai sa warte swojej ceny - moze nie sa tanie ale bardzo wydajne ja je uwielbiam Jesli ktos moze zainwestowac troszke wiecej pieniazkow we wloski to polecam maseczke Kanebo Intensive Hair Mask - bardzo tresciwa konsystencja i swietne dzialanie - cena ogromna ale naprawde pomaga wloskom no i jest baaardzo wydajna
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 10:04   #680
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to dziala, ale moze najlepsza droga byloby odbudowac wlos od srodka, poprzez odzywianie? Tylko teraz czy witaminy, mikroelementy i inne potrzebne skladniki dostana sie do koncowek wlosow, czy tylko do tych czesci ktore w tym momencie odrastaja. Jak to jest? Czy ktos wie?

Absolut Repair, Kerastase to marki Loreala.

Pozdrawiam serdecznie!
No właśnie w tym problem, ze odżywianie posłuży tym fragmentom, które będą powstawały w trakcie odżywiania ( lepszy będzie stan mieszków, ich praca, włosy będa mocniejsze, ładniejsze), bo włosy są martwe. I właśnie dlatego oprócz ścięcia w takich przypadkach zostaje używanie profesjonalnych kosmetyków zawierających składniki odbudowujące czyli np wspominane tu Loreal, Kerastase, Joico.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:07   #681
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

no odżywiam te włoski (biorę tabletki) ale właśnie to chyba nie będzie wpływało na końcówki... dzięki Wam za rady, zakupię sobie tą serie absolut repair i zobaczymy, mam nadzieję że moje włoski się zregenerują, czasami jestem tak zdesperowana że mam ochotę po prostu je ściąć na łyso bo tak mnie denerwują jak je dotknę a one takie szorstkie... bleeee... ale miejmy nadzieję że będzie ok jeszcze raz dzięki za wszystkie rady
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 18:36   #682
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

kupiłam ten szampon ale włoski bez zmian - nadal sianko
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 20:43   #683
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

podam wam mój domowy przepis na pielęgnacje włoskówstosuje go od lat i prawde mówiąc nie przypominam sobie kiedy ostatnio raz rozdwajały mi sie włoski mimo ze maluje je dośc często itd ciąz sa mocne, "zdrowe" i td.
olej/oliwa(do słoiczka wsypałam ziele skrzypu i pokrzywy i zalałam olejem, troszke postało (około 2 tygodni) olej zrobił sie zielonkawy) ten oto olej mieszam z żółtkiem i sokiem z cytryny, lekko ogrzewam i nakładam na włoski owijam folią i ręcznikiem aby nie stracił ciepła. robie takie zabiegi 1-2 razy w tygodniu. REWELACJA!
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 23:28   #684
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

spróbuję, na razie używam szamponu Absolut Repair, no i troszkę stan włosów się poprawil, są takie jakby bardziej miękkie po myciu ,ale po wysuszeniu nadal są takie suche i szorstkie w dotyku szczególnie na końcówkach i w ogóle się nie układają wywijają się i w ogóle muszę ciągle je suszyć ze szczotką bo inaczej to wyglądam jak czarownica ale mam nadzieję, że ich stan się poprawi,zamówię sobie resztę produktów z tej serii Absolut Repair mam nadzieję że pomogą dziękuję Wam za rady
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 13:35   #685
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Ratunek dla moich włosów - pomóżcie, co używać?

Czekamy Czarnulko na Twoja opinie o Absolut Repair, bardzo jestem ciekawa, jak na Ciebie zadzialaja! Pozdrawiam!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 23:19   #686
Lady_D
Raczkowanie
 
Avatar Lady_D
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 212
GG do Lady_D
Bardzo zniszczone włosy- Pomocy!!!!

Drogie wizażanki!!!!
Czytam wasze wypowiedzi na forum- zreszta dzieki wam dowiedziałam sie wielu interesujących rzeczy- i postanowiłam napisać. Może akurat któraś z was ma taki sam problem jak ja i mi pomoże!!!
5 lat temu poszłam do fryzjera i pani fryzjerka mi wyprostowała włosy. Mam krecone włosy wiec byłam zachwycona efektem jaki wyszedł!!!! Po wyjściu od fryzjera odrazu poszłam do sklepu specjalistycznego dla fryzjerów i kupiłam prostownice. I od tamtej pory zaczeło się.... prostowanie stało sie moim nałogiem. Potrafiłam 2 razy dziennie prostować włosy. A później zaczełam dobijac swoje włosy- modelowanie włosów na grubej szczotce+prostownica+czer wone pasemka, a później bordowe włosy!!! Na dodatek zaczełam farbować włosy farbą palette, bo akurat taki kolor pasował mi najbardziej. Włosy zaczeły mi strasznei wychodzić- dosłownie garsciami. Stały sie suche i matowe. Kiedyś miałam bardzo grube włosy, a teraz zostało mi ich o połowe mniej. I do tego nad czołem mam bardzo rzadkie włosy. Teraz prawie wogóle nie prostuje włosów. Zdarza mi sie to sporadycznie. Ale niestety mam takie włosy, że musze je jakoś wymodelować... bo jak bym tego nie zrobiła to po umyciu wyglądam jak tina turner... więc suszarka i gruba szczotka zostaje.

I tu moja prośba... napiszcie jakie powinnam używać odżywki, szampony, może jakieś ampułki td.
Będe wam bardzo wdzięczna!!!
Lady_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 23:29   #687
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bardzo zniszczone włosy- Pomocy!!!!

a nie mozesz sie przerzucic na grube walki z rzepami???mnie przynajmniej wygladzaja szope
Ze 3 lata łykam skrzypovite i wlosy mi nie wypadaja
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 23:49   #688
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Bardzo zniszczone włosy- Pomocy!!!!

Dziewczyny z naturalnie kreconymi wlosami chwala sobie produkty Tigi, Catwalk, Curls Rock. Poczytaj sobie opinie w KWC, moze okaze sie, ze akurat tego potrzebujesz
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 07:22   #689
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Bardzo zniszczone włosy- Pomocy!!!!

A jeżeli chodzi o regeneracje bardz zniszczonych włosów to może profesjonalne maski Kerastase albo L'oreal Absolut Repair + jakies dobre ampułki ale u fryzjera pod sauną ( w domu nigdy nie osiągnie sie takiego efektu)... I witaminy, przez Wizazanki polecany jest Kumavit, Skrzypowita, Revlid, Silica... Tak więc zmasowany atak i powinno po jakims czasie być lepiej.
Ja zniszczyłam włosy rozjaśnianiem... teraz bardzo o nie dbam (prostownicy nie używam już w ogóle ale raczej dlatego że nie musze) ale zdaję sobie sprawę że takich włosów jak miałam kiedyś juz nigdy mieć nie będę...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 15:28   #690
flyhigh17
Raczkowanie
 
Avatar flyhigh17
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 310
Dot.: Bardzo zniszczone włosy- Pomocy!!!!

Oczywićie musisz odstawić prostownicę i podjąć się kuracji regenerującej
1. Kup sobie profesjonalny szampon do zniszczonych włosów.
2. Przed myciem włosów wcieraj naftę (wzmocni cebulki)
3. Stosuj olejek rycynowy.
4. 2 razy w tygodniu stosuj WAX.
5. Kup sobie profesjonalną odżywkę.
6. Podcinaj włosy regularnie.
7. Stosuj jedwab w płynie np. biosilk (włosy po nim nie będą szorstkie)
Dużo "roboty", ale efekty napewno będą widoczne.
flyhigh17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.