Sposoby na mdłości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 12:02   #1
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076

Sposoby na mdłości


DObrze dziewczyny paluszki w ruch i wymieniac...zwłaszcza takie dostępne wszedzie - nawet w miejscu pracy.
Do tej pory pomagało mi żucie gumy - ale własnie przestało
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:05   #2
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Sposoby na mdłości

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
DObrze dziewczyny paluszki w ruch i wymieniac...zwłaszcza takie dostępne wszedzie - nawet w miejscu pracy.
Do tej pory pomagało mi żucie gumy - ale własnie przestało
bardzo pomaga zjedzenie banana zaraz po przebudzeniu zanim wstanie się z łóżka a także chrupanie krakersów w trakcie dnia
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:06   #3
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Sposoby na mdłości

Mi pomagalo picie melisy i miety (z tym ze bez przesady!!)

Czesto tez chrupalam paluszki albo suche wafle i nieraz zapijalam barszczykiem albo ogorkowa (goracy kubek)
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:17   #4
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Sposoby na mdłości

pytanko - czy jesli wywolam wymioty metoda dwa palce to czy to cos pomoze i mdlosci znikna? - tak zebym byla w stanie zjesc obiad....bo od rana jem tylko owoce bo odrzuca mnie od wszystkich innych pokarmow
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:34   #5
samanthhha
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 571
Dot.: Sposoby na mdłości

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
pytanko - czy jesli wywolam wymioty metoda dwa palce to czy to cos pomoze i mdlosci znikna? - tak zebym byla w stanie zjesc obiad....bo od rana jem tylko owoce bo odrzuca mnie od wszystkich innych pokarmow
Tak owszem - mdłości na chwilę znikną ale zaraz powrócą Nie wymiotuj na siłę. Podrażnisz i przełyk i żołądek. Pomaga herbatka z imbirem - pijesz i przy okazji wdychasz zapach. Jedz też mało ale często.

Swoją drogą czuje się już jak ekspert jeśli chodzi o mdłości i wymioty Tyle czasu mnie trzymały w ciąży, że na wszelkie sposoby z nimi walczyłam... Najlepsza rada - przeczekać
samanthhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:40   #6
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Sposoby na mdłości

samanthhha - tak tylko sie martwie o kropke w brzuszku bo jak nic nie moge przelkanc oprocz owocow to czy to nie zaszkodzi? Wiem lekarze mowia ze to zdrowy objaw ale ja i tak sie martwie o to malenstwo w srodku
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:46   #7
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Sposoby na mdłości

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
samanthhha - tak tylko sie martwie o kropke w brzuszku bo jak nic nie moge przelkanc oprocz owocow to czy to nie zaszkodzi? Wiem lekarze mowia ze to zdrowy objaw ale ja i tak sie martwie o to malenstwo w srodku
kochana niczym sie nie przejmuj- dziecku nic nie bedzie- ja caly pierwszy trymestr prawie nic nie jadlam- naprawde wszystko wywalywalo u mnie mdlosci- maz nawet herbaty w domu nie mogl wypic bo mnie mdlilo do konca 4 miesiaca tak sie meczylam- a dziecko jest zdrowe i duze na moje mdlosci nic nie pomagalo- poprostu musialam sie przemeczyc
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 13:47   #8
samanthhha
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 571
Dot.: Sposoby na mdłości

Wiesz Ita ja mam mdłości od jakiegoś 10 tc a już jestem w 21 i nadal od czasu do czasu zdarza mi się biegać po trzy razy do łazienki
Nie przejmuj się. Jeśli badania masz dobre i lekarz mówi, że z maleństwem jest dobrze to trzeba po prostu przeczekać.

Dużo odpoczywaj, nie przemęczaj się i staraj się nie dopuszczać do tego alby żołądek był pusty - wtedy zaczynają się mdłości. Tak jak napisałam jedz często a w małych ilościach i pij dużo. Herbatka imbirowa na prawdę pomaga, szczególnie jej zapach. Żałuje, że wcześniej nie wpadłam na to, żeby ją pić
samanthhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:52   #9
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Sposoby na mdłości

Po herbatke sie wybieram po pracy - o ile uda mi sie takowa znalezc w IRL.... a jak nie to po ciasteczka imbirowe - z tym nie powinno byc problemu
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:02   #10
samanthhha
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 571
Dot.: Sposoby na mdłości

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
Po herbatke sie wybieram po pracy - o ile uda mi sie takowa znalezc w IRL.... a jak nie to po ciasteczka imbirowe - z tym nie powinno byc problemu
Spróbuj i daj znać czy coś zdziałały Pozdrawiam
samanthhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:25   #11
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Sposoby na mdłości

Pogryzanie migdałów, wyciąg z imbiru, Rennie
__________________
*Sterylizuj i kastruj swoje zwierzęta*
*Nie rozmnażaj ich bezmyślnie*

L
J
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 15:30   #12
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Sposoby na mdłości

mi w ciązy pomagały ....tik-taki....matko ile ja tego zjadałam!! tylko oczywiście miętowe z jaknajwiękzsą zawartościa mięty --te w granatowym opakowaniu...
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 15:41   #13
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Sposoby na mdłości

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
bardzo pomaga zjedzenie banana zaraz po przebudzeniu zanim wstanie się z łóżka a także chrupanie krakersów w trakcie dnia
lepsze i szybsze jest wypicie soku pomarańczowego, obowiązkowo po wypiciu należy poleżeć kilka minut
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 16:53   #14
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: Sposoby na mdłości

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
samanthhha - tak tylko sie martwie o kropke w brzuszku bo jak nic nie moge przelkanc oprocz owocow to czy to nie zaszkodzi? Wiem lekarze mowia ze to zdrowy objaw ale ja i tak sie martwie o to malenstwo w srodku

ja przez pierwsze trzy miesiące leciałam tylko na kiślu ... rano kisiel, obiad kisiel, kolacja kisiel ... i od czasu do czasu jakiś owoc. A na wszystko inne nie mogłam patrzeć od razu wymiotowałam. Dopiero po 15 tygodniu wszystko wróciło do normy, a ja nadrobiłam zaległosci i spadek wagi ... teraz jestem w 34 tygodniu i mam na plusie 18 kg
a jak ktoś mówi kisiel, to robi mi sie słabo .... nie ma mowy, zebym to kiedys zjadla
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 08:07   #15
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Sposoby na mdłości

herbatki imbirowej nie dostalam - na razie ratuje mnie jedzenie jablek oraz picie wody z cytryna....ciekawe na jak dlugo......
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 11:31   #16
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Sposoby na mdłości

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
herbatki imbirowej nie dostalam - na razie ratuje mnie jedzenie jablek oraz picie wody z cytryna....ciekawe na jak dlugo......
a moze sprobuj zwykla herbate i dosyp imbiru ja pamietam, jak przyszlam do nowej pracy to byla ksiegowa zawsze pila herbate zielona z dosypka imbiru ale z tego co wiem to nie byla i nie jest w ciazy widocznie takie zestawienie dobrze smakuje-poza tym ona twierdzila, ze ja rozgrzewa

tez gdzies kiedys czytalam, ze majeranek mozna zaparzyc i wypic i ponoc pomaga ale Wam zazdroszcze tych mdlosci tez juz bym chciala
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:31   #17
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Sposoby na mdłości

dzis nie jest tak zle jak wczoraj - tylko mi w brzuchu burczy- zaraz mam przerwe wiec lece do sklepu po cos co nie wywola u mnie mdlosci na sam widok hehehehehehe
A w sumie to dziwne ze jak glodna chodze to mdlosci znikaja -
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:02   #18
belfegoreczka
Raczkowanie
 
Avatar belfegoreczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Górny- Śląsk
Wiadomości: 260
Dot.: Sposoby na mdłości

Ja od poczatku ciazy do konca 4 miesiaca mialam potworne mdlosci i wymioty , schudlam bardzooo, a najbardziej pomagala mi woda z ogromna iloscia cytryny i sucharki - to byly moje dania przez 4 miesiace
belfegoreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:42   #19
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Sposoby na mdłości

Nio wiec obalam mit z bananem - zjadlam tak jak radzilyscie w lozku jeszcze i nie zdazylam polezec bo juz lecialam do kibelka buhahahahaha
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 07:52   #20
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Sposoby na mdłości

Polecam tabletki imbirowe - wczoraj znalazlam w sklepie zielarskim oraz
Coca-cole
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:56   #21
indiria
Raczkowanie
 
Avatar indiria
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 284
Dot.: Sposoby na mdłości

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
Polecam tabletki imbirowe - wczoraj znalazlam w sklepie zielarskim oraz
Coca-cole
Ita, gazowanej coli chyba powinnas raczej unikac, niektóre dziewczyny polecają taką odstaną, bez gazu, ale takiej to ja nie byłabym w stanie przełknąc.
Polecane na mdłości migdały na mnie działają, ale wymiotnie
Za to moim patentem są wszelakie zupy, popijanie rosołku np.
indiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 14:00   #22
asienka240
Rozeznanie
 
Avatar asienka240
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 664
Dot.: Sposoby na mdłości

dziewczyny ja polecam ... przeczekanie...
nie wiem jak w waszym przypadku ale u mnie nic sie nie sprawdza, ani cola, ani jablko, ani herbata imbirowa, ani woda z cytryna, ani krakersy, sucharki, banany... wszystko leci do klopa... az mnie dziwi ze schudłam tylko 2 kilo...

... poki co :P
__________________
Emilka jest już z nami

Edytowane przez asienka240
Czas edycji: 2009-08-14 o 14:02
asienka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 14:23   #23
agnisiarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: Sposoby na mdłości

Ja mam taki sposób.
Wieczorem leje przegotowana wodę do szklanki, czekam aż wystygnie. Następnie dodaję 1 łyżeczkę miodu (koniecznie prawdziwego) i wciskam kilka kropli z cytryny. Mieszam. Rano wypijam to zimne powoli i koniecznie na czczo i jem najwcześniej po 15-20 min. Działa naprawdę nieźle
agnisiarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:55   #24
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Sposoby na mdłości

Mi pomaga jakiś orzeźwiający sok np. antonówka , pomarańcza, czasem czarna porzeczka, taki zimny prosto z lodówki, wybieram te bez cukru mniej słodkie, albo zwykła woda gazowana , też zimna.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 07:47   #25
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Sposoby na mdłości

mi pomaga jogurt naturalny i sucharki, krakersy chyba ze ich brak pod reka to wtedy zadawalam sie jeszcze guma do zucia
ponoc pomaga zucie kawalka korzenia imbiru ale ja nie probowalam
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:28   #26
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Sposoby na mdłości

Chcialam tylko napisac ze u mnie imbir po tygodniu wywolal biegunke - co grozilo szpitalem jako ze biegunka powoduje skurcze macicy co grozi poronieniem.
Tak wiec dziewczyny obserwujcie co sie z wami dzieje nawet po tych domowych sposobach - cale szczescie u mnie skonczylo sie wszystko w porzadku - jedynie mdlosci wrocily
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 14:33   #27
redaktorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Sposoby na mdłości

Drogie Mamy,
mdłości dotykają co drugą kobietę w ciąży. Niestety nie wymyślono sposobu, który pozwoliłby całkowicie zwalczyć tę dolegliwość. W naszej encyklopedii znajduje się kilka wskazówek mówiących, jak poradzić sobie z mdłościami. (Źródło: Mamopedia, pod hasłem: Sposoby na nudności). Mam nadzieję, że będą pomocne.
Ela, redaktorka Mamopedii
redaktorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 12:35   #28
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Sposoby na mdłości

Żródło: "Twoja ciąża tydzień po tygodniu" wyd. buchmann

Wymioty i nudności.

OPIS:
Jest to jeden z pierwszych objawów ciąży, który dotyczny 70% kobiet. Mdłości występują zwykle rano. Zmienione zmysły smaku i zapachu mogę je pogorszyć. Mdłości zwykle zanikają ok. 14tyg. ciąży, lecz czasami trwają przez całą ciążę lub zanikają i pojawiają się pod koniec. Być może ma to związek z hormonem HCG. Jej poziom we krwi spada ok. 12tyg, kiedy zaczynają działać inne hormony, dlatego nudności częściej występują w początkowej fazie ciąży. Estrogen obniża ciśnienie krwi oraz spowalnia pracę układu trwiennego, co z kolei może powodować mdłości. Zwykle wymioty ciężanych nie szkodzą dziecku, które wciąż dostaje od Ciebie to, czego potzrebuje, nawet jeśli możesz jeść tylko w małych ilościach - o ile twoja dieta jest zróżnicowana. Istnieją pewne dowody wskazujące na to, że mdłości i wymioty mają wpływ na lepszy wynik ciąży, co oznacza, że poronienia zarzają się wtedy rzadziej - co być może, doda otuchy kobietom, które skądinąd czują się fatalnie!

POSTĘPOWANIE:
Jedz mało, a często. Sięgaj po produkty bogate w białko i węglowodany złożone (np. brązowy ryż, makaron) oraz unikaj tłustych potraw. Zjedz przekąskę przed pójściem spać, a drugą przynajmniej 20min przed wstaniem z łóżka. Zabieraz ze sobą porzekąski (np. paczę suszonych owoców lub pieczywo ryżowe), wychodząc z domu. Jeżeli wymiotujesz, musisz uzupełnić stracone płyty. Unikaj napojów z kofeiną, np. kawy, herbaty i coli, które odwadniają organizm. Zamiast tego pij soki warzywne i owocowe, a także wodę. Jeżeli picie wody powoduje u Ciebie mdłości pij ją małymi łyki pomiędzy posiłkami, ssij kostki lodu lub jedz lizaki lodowe. Niektórym kobietom pomagają napoje gazowane. Świeży imbir może pomóc zmniejszyć mdłości. Zalej świżo starty korzeń imbiru gorącą wodą i dodaj łyżeczkę cukru, miodu lub soku z cytryny. Odcedź po kilku minutach i wypij gorący, lub zimny z lodówki. Pomaga również picie BEZALKOHOLOWEGO piwa imbirowego, dodawaj imbir do smażonych dań chińskich, sosów lub podgryzaj ciastka imbirowe. Unikaj zapachów i pokarmów (zazwyczaj tych o silnym zapachu), które wywołują u Ciebie mdłości. Spróbuj więcej spać i rób sobie przerwy na krótki odpoczynek w ciągu dnia. Poranne mdłości często się nasilają, kiedy jesteś zmęczona lub zestresowana. Noś luźną odzież. Wiele kobiet czuje się bardziej wzdęta pod koniec dnia. Zajmij się czymś i spróbuj nie myśleć o mdłościach na tyle, na ile to możliwe. Spytaj lekarza, czy potrzebujesz jakiegoś preparatu witaminowego (niektórym kobietom w ciąży brakuje witaminy B6). Zawsze konsultuj się z lekarzem zanim zaczniesz przyjmować jakiekolwiek preparaty witaminowe.
Terapie uzupełniające:
Spróbuj aromaterapii. Olejki cytrusowe (z limonki, grejpfruta, bergamotki, pomarańczy i mandarynki( są bezpieczne, podobnie jak mięta pieprzowa, mięta ogrodowa oraz imbir.
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 08:09   #29
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Sposoby na mdłości

Moim zdaniem każdy organizm jest inny , tak jak i ciąża i to co pomaga jednej nie koniecznie musi pomóc drugiej ,wydaje mi się ,że możemy intuicyjnie wyczuć co będzie dla nas dobre.Pewnie bywają też przypadki beznadziejne ,kiedy nic nie pomaga.Moje mdłości na szczęście ustały samoczynnie, jestem w 14 tyg.Mam nadzieję,że i wam przejdą.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 10:31   #30
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Sposoby na mdłości

ja kupilam sobie w aptece pastylki z imbierem, maja cytrynowy smak z czego bardzo sie ciesze, bo za imbirem nie przepadam. mysle, ze to dobre rozwiazanie, ale pewnie, ze nie caly czas, no i ta cena, za 6 tabletek 5 zl z groszami, mi osobiscie to starczyloby gora na 1- 2 dni. no ale dzialaja...
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 15:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.