amerykanska TV:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-27, 05:59   #1
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039

amerykanska TV:)


ciekawa jestem, co lubicie ogladac w tv, jesli w ogole ogladacie. no wiadomo, sporo z tego co leci u nas idzie tez do polski - ale nie wszystko. np moj ukochany seinfeld, kiedys pol roku chyba lecial na canal+ w pasmie bezplatnym, dawno, dawno temu... szybko go zdjeli, widac w polskiej rzeczywistosci nie sprawdzal sie. ja ten serial kocham wrecz fanatycznie. kazdy jeden odcinek widzialam po kilkadziesiat razy, co nie zmienia faktu, ze codziennie o godzinie 11:30 seinfeld jest obowiazkowo, mimo, ze wszystkie odcinki znam na pamiec musze powiedziec, ze nawet jako stara wyjadaczka wciaz odkrywam smaczki, niuanse, subtelne dowcipy, ktore nie sa zbyt oczywiste i wylawia sie je dopiero doskonale znajac bohaterow.. za to wlasnie kocham ten serial, ma tyle wymiarow i zakamarkow ech, o seinfeldzie moglabym gadac godzinami.
a oto inne programy/ seriale, od ktorych bylam uzalezniona swojego czasu (wiekszosc niestety nie jest wysokich lotow, wiem ):
* american next top model
* surreal life (chociaz ostatia seri abyla do d....)
* ally mc beal (dawno temu )
* wszelkie denne programiki z mtv typu made, date my mom, next, room raiders dobre do ponabijania sie
*
Dr. 90201
* w ogole programy na discovery health
* extreme makovers
* how do I look? (smiesza mnie te ich analizy psychologiczne tam i te dramatyczne momenty, ale super sympatycznie sie oglada )
* real world - ale nie austen, ten najnowszy wola o pomste do nieba
lubie tez kreskowki - family guy i aqua teen hunger force (bardzo dziwna )
zaznacze, ze tv nie ogladam za czesto, dlatego moze wlasnie wybieram programy lekkie i przyjemne, jak sie rzadko oglada to ciezko sie wciagnac w jakis ambitniejszy serial na przyklad.
a wy - co ogladacie?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:11   #2
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: amerykanska TV:)

Ja w ogole malo ogladam TV bo mnie raczej nudzi ale z tych ulubionych to kanal CNN, discovery. Extreme makeover hahaha, fear factory What not to wear, seriali nie znam zadnych wciagajacych ale na pewno sa jakies...

Edytowane przez Rodolphe Lindt
Czas edycji: 2005-08-28 o 00:41
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:31   #3
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: amerykanska TV:)

Wybor wszystkich reality jest ogromny. Nie lubie tylko, ze Amerykanie tak bardzo afiszuja sie z okazywaniem emocji /co oczywiscie nie jest jednoznacznie z ich wewnetrzym odczuwaniem/. Niektore z tych programow sa calkowicie odmozdzajace "Cheaters" dno kompletne.
Natomiast z mila checia ogladam Fear Factor, Extreme Makeover, Next American ...
Oraz seriale: Sex and the city, stary Becker czy King of Queens, uwielbiam Will & Grace. Acha jest jeszcze taki program Antique Roadshow.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:51   #4
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: amerykanska TV:)

Nie wiem, czy tu pasuje, ale uwielbiam Discovery i Orange County Choppers, to moja ukochana opera mydlana, przebija wszystkie seriale Ktora oglada? To serial o rodzince skladajacej motocykle (tzw. choppery), cudni sa

A poza tym uwielbiam "sluchac" amerykanskich seriali rozgrywajacych sie w sadzie Sluchac, bo nie ogladam, w tym czasie robie tlumaczenia. Nie wiem czemu, ale wlaczona TV, a szczegolnie seriale o prawnikach pomagaja mi sie skoncentrowac
__________________
Potłuczydło.

Edytowane przez svenja
Czas edycji: 2005-08-27 o 13:53 Powód: bosz, nie umiem po polsku pisac :)
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 14:23   #5
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: amerykanska TV:)

Ja przez 3 lata nie mialam w ogole telewizora (bo nie chcialam miec).Teraz jak juz mam(niestety) i tak nic nie ogladam tylko moze jakies wiadomosci na fox5 raz na 2 dni i czasem court tv.
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:39   #6
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: amerykanska TV:)

Vanilla ja tez ogladam Ameriacan Next top Model.. nastepna seria ma byc od konca wrzesnia!!!

- ogladam Hause Hunters
- get color
- look for less (czasami)
- what not to wear (jesli sobie przypomne)
- sex and the city (ale to mam na DVD wiec ogladam namietnie prawie kazdego dnia.. jestem maniaczka tego serialu. gdyby ktos kiedys slyszal o konkursie z znajomosci tego serialu to prosze dac mi znac )
- designed to sell

Edytowane przez nineczka
Czas edycji: 2005-08-28 o 05:02
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:01   #7
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: amerykanska TV:)

Bylabym szczesliwa z moze 10 kanalami, bo malo tv ogladam.

Uwielbiam i najczesciej ogladam kanaly:
*HGTV (w szczegolnosci Designed to sell, House Hunters)
*Style network (np. How do i look, The look for less)
*Kazdy ktory nadaje mecz mojego zespolu.

Z seriali:
*Friends
*Gilmore Girls

Poza tym:
*Comcast Sports Net
*ESPN (w szczegolnosci Baseball Tonight)

*Czasem z mezusiem ogladamy kanaly ze starymi filmami, historyczny i Food Network (programy z Rachael Ray, Good Eats).

*Oprah tez, bo jest mistrzynia gatunku.

*Lubie lokalne kanaly z wiadomosciami.

Kiedy czesciej ogladalam The Nanny , What not to wear i Queer eye for the straight guy.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 18:08   #8
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez Liluu
Wybor wszystkich reality jest ogromny. Nie lubie tylko, ze Amerykanie tak bardzo afiszuja sie z okazywaniem emocji /co oczywiscie nie jest jednoznacznie z ich wewnetrzym odczuwaniem/. Niektore z tych programow sa calkowicie odmozdzajace "Cheaters" dno kompletne.
Natomiast z mila checia ogladam Fear Factor, Extreme Makeover, Next American ...
Oraz seriale: Sex and the city, stary Becker czy King of Queens, uwielbiam Will & Grace. Acha jest jeszcze taki program Antique Roadshow.
taaak, cheaters to dno, ale mam ciagotki do dna i czasem sobie ogladam, nie powiem.. ta dennosc jest fascynujaca na tej zasadzie zreszta ogladam wiele innych programow uwlaczajacych ludzkiej godnosci
jak pierwszy raz zobaczylam fear factor to bylam w glebokim szoku. do dzis pamietam co jedli: liquified pig liver (w takich szklankach na shake'i), embriony kaczek (z jajek) i zupe z pluskiew wczesniej nic takiego nie widzialam.. ludzie mieli odruchy zwrotne a wciaz jedli te swinstwa. to byla trauma, ogladac to po raz pierwszy. czulam sie zdegustowana, ze ludzie robia to dla pieniedzy, powiedzialam sobie, ze juz nie bede ogladac tego programu. ale czlowiek sie do wsyzstkiego przyzwyczaja - teraz mnie to malo rusza i jak nic innego nie ma to chetnie ogladam
jak patrze na te reality show to zaczynam myslec, ze te wszystkie futurystyczne filmy o krwawych reality show nie sa wcale takie nierealne. czytalyscie wielki marsz kinga albo uciekiniera? kiedys to byla tylko fikcja, teraz coraz bardziej wierze, ze za 10-20 lat takie cos bedzie na porzadku dziennym (jestem pesymistka, wiem )
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:12   #9
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez svenja
Nie wiem, czy tu pasuje, ale uwielbiam Discovery i Orange County Choppers, to moja ukochana opera mydlana, przebija wszystkie seriale Ktora oglada? To serial o rodzince skladajacej motocykle (tzw. choppery), cudni sa
chopper mi sie kojarzy z jednym...
who's motorcycle is this?
its a chopper baby..
who's chopper is this..?
Zeds..
who's zed?
Zed's dead baby, Zed's dead
a serialu tego nigdy nie widzialam svenja, a seinfelda kojarzysz?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:11   #10
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez svenja
Nie wiem, czy tu pasuje, ale uwielbiam Discovery i Orange County Choppers, to moja ukochana opera mydlana, przebija wszystkie seriale Ktora oglada? To serial o rodzince skladajacej motocykle (tzw. choppery), cudni sa
oglądam jak tylko jestem u rodziców w Ostrowie, rozkładają mnie na łopatki! cuda tworzą! Chciałabym mieć choć jedno takie cacko zrobione przez Nich
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:15   #11
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez Nefretete
oglądam jak tylko jestem u rodziców w Ostrowie, rozkładają mnie na łopatki! cuda tworzą! Chciałabym mieć choć jedno takie cacko zrobione przez Nich
Tak! Moim absolutnym ulubiencem jest Mikey, ktory wyglada jak cherubinek i kompletnie sie obija, a jak chce popracowac, to zwykle sprzata i wynosi smieci
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 19:29   #12
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez svenja
Nie wiem, czy tu pasuje, ale uwielbiam Discovery i Orange County Choppers, to moja ukochana opera mydlana, przebija wszystkie seriale Ktora oglada? To serial o rodzince skladajacej motocykle (tzw. choppery), cudni sa
A gdzie te seriale leca? Na którym?

__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 19:35   #13
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: amerykanska TV:)

Ja lubie ogladac :

makeover story
what not to wear
10 yeras younger
extreme makeover
nip tuck-serial o operacjach plastycznych
Punk'd
fear factor
i taki program gdzie zmieniaja stary samochod na super nowy z bajerami-zapomnialam tytulu

No i wogole lubie ogladac czasem babskie filmy na Life Time
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:23   #14
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
A gdzie te seriale leca? Na którym?

Ja ogladam na Discovery, mysle, ze tylko tam to puszczaja Zazwyczaj w piatki wieczorem, choc przez wakacje powtarzali odcinki po poludniu.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:25   #15
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
i taki program gdzie zmieniaja stary samochod na super nowy z bajerami-zapomnialam tytulu
Cos pewnie jak "Pimp my ride" na MTV W niemieckiej tv tez cos takiego jest, ale MTV moze sie przy nich schowac
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:37   #16
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez svenja
Cos pewnie jak "Pimp my ride" na MTV W niemieckiej tv tez cos takiego jest, ale MTV moze sie przy nich schowac
No, Pimp my Fahrrad

A bo ja Discovery nie mam
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:41   #17
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
No, Pimp my Fahrrad

A bo ja Discovery nie mam
Mozesz sciagnac z sieci pare odcinkow American Chopper... warto
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 20:58   #18
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: amerykanska TV:)

Chyba tez tak zrobie, obejrze jeden,czy warto
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 23:06   #19
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: amerykanska TV:)

Forum dla Emigrantek Super!

Nie mam kablowki, wiec ogladam tylko to, co dostepne dla ogolu Staram sie w nic nie wciagac i nie siedziec dlugo przed telewizorem, ale jak juz cos ogladam to:
America's Next Top Model ( ten sezon ponoc ma byc ciekawy )
Gilmore Girls
Ambush Makeover
Ophra
Friends
Everybody Loves Reymond
That's 70's Show ( )

Wiecej nie pamietam


__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 02:04   #20
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: amerykanska TV:)

Chyba zaczne wiecej ogladac TV bo zamowilismy sobie dodatkowy pakiet programow na kablowce. Lepiej dla mojego angielskiego
Dzis nawet trafilam na telenowele mojej babci (w polsce sa "troche" opoznione odcinki) ale musze jej powiedziec zeby sie nie martwila (babcia zawzse przezywa bardzo jak konczy sie jakis serial) ze jeszcze dluuuuuuuuggggooooo bedzie mogla ogladac. Wiec za namowa babci, ktora uwaza ze to taki film o zyciu i warto go ogladac, bede sledzic losy rodziny Forresterow (tylko nie ma juz babcinej galaretki z truskawkami )
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 02:24   #21
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: amerykanska TV:)

Nie chce zakladac odbrebnego watku, wiec pisze tu.
Czy korzystacie z serwisu Netflix?

Ja tak i bardzo sobie chwale. Za cene 4 filmow z Blockbuster mam nieograniczona ilosc filmow w miesiacu. Podoba mi sie, ze nie musze sie specjalnie wybierac do wypozyczalni i ze jest taka roznorodnosc filmow (nowe, stare, z roznych krajow).
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 04:32   #22
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez Magda.
Ja tak i bardzo sobie chwale. Za cene 4 filmow z Blockbuster mam nieograniczona ilosc filmow w miesiacu. Podoba mi sie, ze nie musze sie specjalnie wybierac do wypozyczalni i ze jest taka roznorodnosc filmow (nowe, stare, z roznych krajow).
jeszcze nie, ale jak skoncze szkole to na pewno zaczne, brzmi niezwykle kuszaco. w koncu nadrobilabym filmowe zaleglosci
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 04:38   #23
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: amerykanska TV:)

a ogladalyscie te wszystkie idiotyczne programy typu my sweet sixteen albo inny taki, gdzie ekipa makijazystow i stylistow JLo przerabiali dzieciaki na ich wlasne "proms"? (zapomnialam tytul) straszne to jest, jak tu to cale prom jest wazne, dla tutejszej mlodziezy staje sie to sprawa zycia i smierci. w polsce ze studniowka chyba nie jest az tak? to wynajmowanie limuzyny, robienie zdjec w ten sam desen, szukanie "date", uroczyste wkladanie kwiatkowej ozdoby na reke wybranki.. szopka
w tych programach o sweet sixten uderzylo mnie to, ze te malolatki wygladaja czesto jak wlasne mamy, takie stare malenkie, z biustami na wierzchu, pelnym makeupem, ja w wieku 15 lat naprawde taka nie bylam, ale chyba sie czasy zmieniaja, w polsce tez..
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 05:03   #24
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
a ogladalyscie te wszystkie idiotyczne programy typu my sweet sixteen albo inny taki, gdzie ekipa makijazystow i stylistow JLo przerabiali dzieciaki na ich wlasne "proms"? (zapomnialam tytul) straszne to jest, jak tu to cale prom jest wazne, dla tutejszej mlodziezy staje sie to sprawa zycia i smierci. w polsce ze studniowka chyba nie jest az tak? to wynajmowanie limuzyny, robienie zdjec w ten sam desen, szukanie "date", uroczyste wkladanie kwiatkowej ozdoby na reke wybranki.. szopka
w tych programach o sweet sixten uderzylo mnie to, ze te malolatki wygladaja czesto jak wlasne mamy, takie stare malenkie, z biustami na wierzchu, pelnym makeupem, ja w wieku 15 lat naprawde taka nie bylam, ale chyba sie czasy zmieniaja, w polsce tez..
Nigdy nie ogladalam wspomnianych przez Ciebie programow, ale czytalam o nich kiedys w gazecie ( My Sweet Sixteen), widzialam kilka zdjec i moge sobie wyobrazic co tam sie wyrabia. Rozpuszczone panny zadaja imprez za kilkaset tys dolarow - a madre mamusie i tatusiowe godza sie na wszelkie fanaberie kochanych coreczek
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:57   #25
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: amerykanska TV:)

Skoro sprzedaje sie zestawy do makijazu dla dzieci 6-letnich, to nie dziwne, ze w wieku 12 lat zaczynaja "zycie seksualne", a w wieku 15 wygladaja jak wlasne matki.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 03:48   #26
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez Magda.
Skoro sprzedaje sie zestawy do makijazu dla dzieci 6-letnich, to nie dziwne, ze w wieku 12 lat zaczynaja "zycie seksualne", a w wieku 15 wygladaja jak wlasne matki.
Juz dwa czy trzy razy widzialam naprawde male dzieci ( jedno w wozku - wiec moze 2-3 latka) z PASEMKAMI Pod kolor wlosow mamusi oczywiscie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 13:51   #27
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: amerykanska TV:)

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Juz dwa czy trzy razy widzialam naprawde male dzieci ( jedno w wozku - wiec moze 2-3 latka) z PASEMKAMI Pod kolor wlosow mamusi oczywiscie
Ja w wieku 6 lat mialam pasemka - naturalne, od slonca. I wszyscy mysleli, ze mnie mama do fryzjera wyslala.
No ale wierze, ze niektorym szajba bije i pasemka dzieci akurat nie od slonca maja.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.