pytanie do pani Agnieszki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-14, 14:53   #1
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126

pytanie do pani Agnieszki


[img]icons/icon40.gif[/img]
zastanawiam sie jaki kolor szminki/blyszczyka pasowalby do jasnych szaro-srebrnych ( blyszczących ) cieni? nie mam pojecia co wybrac, lepiej czuje sie w jasnych odcieniach na ustach ale moze dobry bylby kontrast? ale z drugiej strony boje sie zeby nie przesadzic - moze tylko bezbarwny blyszczyk albo cos w cielistym kolorze ( tak radzila mi kolezanka ) ja sama myslam o kolorze rozowym, zlotym, a ostatnio widzialam bardzo ladną dosc ciemną fioletowo-rozowa szminke - prosze o jak najwiecej mozliwosci, dodam jeszcze ze mam brazowe wlosy, zielone oczy ( ktore wygladają na dosc ciemne ) a makijaz chce dopasowac do czarnej ( lekko blyszczącej ) sukienki
z gory dziekuje za rady [img]icons/icon7.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 15:55   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: pytanie do pani Agnieszki

Witaj Bogini [img]icons/icon7.gif[/img]
Oj, ja bym do takich cieni na wieczór zdecydowała się na jakiś mocniejszy kolorek ust. Pięknie wygląda na przykład wtedy soczysta ciemna czerwień, ale wiem ze nie każdy dobrze się czuje w takim kolorze.

Odradzam Ci natomiast te cieliste kolorki, czy złote. Myślę, ze bardzo dobra może być ta fioletowo-rozowa. Zobacz sobie proszę jeszcze szminkę: Bourjois violet Legendaire 29. Piękny, aksamitny, zgaszony róż. Może być sama lub w połączeniu z tym fioletem, gdzie ciemniejsza położysz na brzegach ust. W ten sposób powiększysz optycznie usta. A jak przed tym obrysujesz delikatnie usta białą kredką albo jasnym korektorkiem to będziesz miała usta jak silikonowe [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 12:18   #3
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: pytanie do pani Agnieszki

A ja mam pytanie, czy do czarnej sukienki w białe groszki, dokładnie takiej: http://allegro.pl/item124134900_seks...t_sezonu_.html pasowałby fioletowy makijaz czy raczej postawic na lekko pomalowane oczy w koloze srebrym, bialym, itp.? Mam taki sam typ urody, jak Bogini.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 124134900.jpg (41,8 KB, 18 załadowań)
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.