Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :)) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 13:52   #61
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Kupiłam ten tusz 2 dni temu i ... na razie jestem na etapie przeklinania go Strasznie skleja mi rzęsy, nabiera się tą szczoteczką bardzo dużo tuszu. Jestem bliska wystawienia go na targowisku. Ale z drugiej strony może warto się przemęczyć aż trochę przeschnie, bo z tego co przeczytałam świeży nie sprawuje się najlepiej... Sama nie wiem, czy wystarczy mi cierpliwości...
Ja kupiłam w końcu ten tusz wczoraj i po dwóch podejściach przeklinam go bardzo głośno. Wczoraj, jak pomalowałam nim rzęsy po raz poerwszy, to aż się rozpłakałam - były niewiarygodnie sklejone, porobiły mi sie owadzie nóżki (efekt jak po Lash Architect). Dzisiaj jest już lepiej, ale to nie jest efekt, jakiego się spodziewałam - na pierwszym miejscu wśród rzeczy podlegających przeklinaniu znajduje się nierównomierne nałożenie tuszu na rzęsy i zbyt naturalny efekt.

Dlatego też: niech ktoś się pochwali swoją metodą na ten tusz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 17:18   #62
Nelisko
Raczkowanie
 
Avatar Nelisko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Vinyl City ;)
Wiadomości: 33
Wyślij wiadomość przez MSN do Nelisko
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
A ile musi upłynąc czasu, żeby stał się taki zachwycający...?
Hmm z tego co pamiętam z 10 dni na pewno ...
Swój tusz już mam 4 miesięce nie wygląda jeszcze żeby się kończył a kłade zawsze conajmniej dwie warstwy. Nie długo będę musiała kupic kolejną sztukę i myślę nad radyklanymi środkami postarzania go
__________________
14.04.07 - Tiesto EOL
02.05.07 - Trance Connection
02.06.07 - Sensation White
07.07.07 - Creamfields

Nelisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 17:46   #63
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

ciekawe właściwości ma w takim razie ten tusz
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 18:05   #64
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Dziś dumałam pół godziny nad tym tuszem w drogerii, ale w końcu nie kupiłam, bo trochę mnie ta szczoteczka przeraża
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 18:58   #65
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Za trzecim podejściem już jest trochę lepiej, ale chyba faktycznie odłożę go na jakiś czas, niech podeschnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:08   #66
agnilysa
Przyczajenie
 
Avatar agnilysa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Ja kupilam ten tusz poniewaz byl w promocji (w Anglli zawsze nowosc ma nizsza cene, lubie dlugie rzeski wiec sie skusilam.
Szczoteczka troszeczke dziwna tzn. gietka i tusz jest lepszy po dluzszym uzywaniu ale nie kruszy sie -ma gladka konststencje i ladnie rozczesuje. Polecam dla dziewczyn ktore maja krociutkie rzeski.Nie podkreca i nie pogrubia ale tego producent nie obicuje.
W stosowaniu nie polecam metody zygzakowatej ale okretna
Nie zachwycil ale tez nie rozczarowal.
Teraz mysle nad mf masterpice max -nowosc wiec jest w promocji jak kupie i wyprobuje to umieszcze recenzje
__________________
agnilysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:09   #67
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Cytat:
Napisane przez agnilysa Pokaż wiadomość
Ja kupilam ten tusz poniewaz byl w promocji (w Anglli zawsze nowosc ma nizsza cene, lubie dlugie rzeski wiec sie skusilam.
Szczoteczka troszeczke dziwna tzn. gietka i tusz jest lepszy po dluzszym uzywaniu ale nie kruszy sie -ma gladka konststencje i ladnie rozczesuje. Polecam dla dziewczyn ktore maja krociutkie rzeski.Nie podkreca i nie pogrubia ale tego producent nie obicuje.
W stosowaniu nie polecam metody zygzakowatej ale okretna
Nie zachwycil ale tez nie rozczarowal.
Teraz mysle nad mf masterpice max -nowosc wiec jest w promocji jak kupie i wyprobuje to umieszcze recenzje
A ile Telescopic w Anglii kosztuje? I czym się różni ten nowy Masterpiece od starego?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 20:13   #68
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Ja jestem zadowolona-wspaniale wydłuża rzęsy,lekko je pogrubia.Ale faktycznie może sklejać jak ktoś nie potrafi się nim obchodzić.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:55   #69
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Telescopic to rewelacja jeśli chce się wydłużyć rzęsy i wytuszować je już od nasady. Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych opinii na jego temat. Ma fajną kremową konsystencję, dzięki której możemy nakładać nawet 2-3 warstwy. Szczoteczka inna niż tradycyjne, moim zdaniem łatwiejsza w użyciu. Jeśli tylko użyjemy jej zgodnie z zaleceniami tzn. prowadząc od nasady rzęs w górę, bez wykonywania ruchu "zygzakowego" nie sklei a wręcz przepięknie rozczesze rzęsy. No, może troszkę trudniej się zmywa, ale czy to problem, jeśli cały dzień możemy cieszyć się estetycznymi rzęsami?
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 07:29   #70
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Wydaje mi się, że używam go zgodnie z zaleceniami - bez zygzaków w prowadzeniu szczoteczki. Malowałam się nim juz jakieś 5 razy, a mimo to nie widzę żadnej zmiany na lepsze, a frustracja tylko rośnie Wystawiam go na targowisku. Moja cierpliwośc się skończyła.
A tak na marginesie: chyba nie można nazwać dobrym tuszu, który musi przeschnąć, żeby można go było w miarę komfortowo używać...
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 22:11   #71
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że używam go zgodnie z zaleceniami - bez zygzaków w prowadzeniu szczoteczki. Malowałam się nim juz jakieś 5 razy, a mimo to nie widzę żadnej zmiany na lepsze, a frustracja tylko rośnie Wystawiam go na targowisku. Moja cierpliwośc się skończyła.
A tak na marginesie: chyba nie można nazwać dobrym tuszu, który musi przeschnąć, żeby można go było w miarę komfortowo używać...
Rozumiem Cię, każda z nas ma jakieś swoje preferencje jeśli chodzi np. o wybór tuszu do rzęs. Oczywiście może Ci on nie odpowiadać.
Nie zgadzam się jedynie z czyjąś, wcześniejszą opinią, którą Ty Angy przytaczasz, że Telescopic musi "przeschnąć" by być zdatnym do użycia. To oczywiste, że taki kosmetyk jak tusz, musi być od razu do tego gotowy. (Tu właśnie biorą górę emocje decydujące o naszych indywidualnych preferencjach. )
Moim zdaniem konsystencja tuszu o którym mówimy, jest właściwa. W przeciwieństwie do innych tuszy L'Oreal, ten nie zasycha na rzęsach tuż po nałożeniu. Możemy śmiało dokładać kolejne warstwy i nic negatywnego z rzęsami się nie dzieje. Generalnie tusze tej marki mają konsystencję, która nadaje się do natychmiastowego zużycia, bo inaczej zasychają, kruszą się itd. Dla porównania większość tuszy Max Factor cechuje się "cięższą" konsystencją a np. Isa Dora ma doskonale "kremowe" tusze dzięki czemu można pracować nimi dłużej. Telescopic uważam za najlepszy pod względem konsystencji (ale i rozdzielenia rzęs) tusz L'Oreala.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 22:27   #72
agnilysa
Przyczajenie
 
Avatar agnilysa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 13
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

MagJa Telescopic w promocji mozesz kupic w drogeriach jak Boots albo Superdrug za£ 6.99 nie wiem jaka cena jest w Polsce ale jakosc kosmetykow na niekorzysc tych w Polsce. Max factor masterpice max rozni sie od zwyklego ze ma troszeczke inna szczoteczke (innowacyjna(?)i pogrubia rzeski o 400%.Jutro kupie wiec przetestujemam problem w klejeniem zdjecia wiec wstawiam link http://www.boots.com/shop/product_de...lmRefer=000Nie sugeruj sie cena bo jest w promocji £7.99
__________________
agnilysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 23:04   #73
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Cytat:
Napisane przez agnilysa Pokaż wiadomość
MagJa Telescopic w promocji mozesz kupic w drogeriach jak Boots albo Superdrug za£ 6.99 nie wiem jaka cena jest w Polsce ale jakosc kosmetykow na niekorzysc tych w Polsce. Max factor masterpice max rozni sie od zwyklego ze ma troszeczke inna szczoteczke (innowacyjna(?)i pogrubia rzeski o 400%.Jutro kupie wiec przetestujemam problem w klejeniem zdjecia wiec wstawiam link http://www.boots.com/shop/product_de...lmRefer=000Nie sugeruj sie cena bo jest w promocji £7.99
Dzięki za info. Pytałam z ciekawości, bo mam kumpelę w Anglii i zawsze mogę się do niej uśmiechnąć, ale w sumie różnica nie jest tak wielka, więc nie ma sensu. Zresztą na Allegro jest jeszcze taniej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 21:39   #74
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Odswiezam watek jako nowa uzytkowniczka tuszu Telescopic Nigdy nie kupuje rzeczy reklamowanych, wszelkiego rodzaju nowosci ot tak z przekory Tym razem jakies licho mnie podkusilo i zakupilam ten tusz. Przed zakupem przygladalam sie uwaznie rzesom rekamujacej tusz Penelope Cruz i w duchu myslalam sobie iluz to makijazystow pracowalo nad ich wygladem. Przychodze do domu, nakladam tusz iiiii ogromne zaskoczenie, rzesy jak u Cruz, nie powiem zebym byla do konca z tego efektu zadowolona, bo zamiast rzes mialam firany Musze przyzwyczaic sie do tak mocno podkreslonych rzes, mam jednak prosbe do osob bardziej ode mnie wprawnych w malowaniu rzes tym cudem, jak nakladac Telescopic zeby nie przesadzic z iloscia, a efekt byl bardziej naturalny Wiem czekac az podeschnie, a moze jest inny sposob? Jak sie nim malujecie??? Opanowalyscie jakies sekretne techniki??? Jesli tak, dajcie znac
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 21:52   #75
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Prawdę mówiąc, to jeżeli efekt jaki daje ten tusz jest dla kogoś teatralny, to chyba do innych teatrów chodzimy. Owszem wydłuża, ale ja jako wielbicielka tzw. firan nie uważam, żeby był pod tym względem zachwycający.
Jak raz przejedziesz grzebykiem po rzęsach to efekt będzie całkiem naturalny.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:34   #76
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc, to jeżeli efekt jaki daje ten tusz jest dla kogoś teatralny, to chyba do innych teatrów chodzimy. Owszem wydłuża, ale ja jako wielbicielka tzw. firan nie uważam, żeby był pod tym względem zachwycający.
Jak raz przejedziesz grzebykiem po rzęsach to efekt będzie całkiem naturalny.

Może to po prostu zależy od tego,jakie kto ma naturalne rzęsy??

Wiadmo,że zaden tusz nie zrobi z krótkich rzęs mega długich firan

Poza tym na cienkich rzęsach efekt będzie naturalniejszy niż na grubych i gęstych ,itd.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:41   #77
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

a czy moglaby go ktoras wizazanka porownac szczoteczkowo z tym z avonu co jets teraz jako kwc?bo ja go mam i dla moich krotkich rzes jest fatalna :/,tak smao jak star stylist na ktorego sie skusilam przez kwc...a teraz mam 3 tusze bo jeszcze rimmela w szafie i nadal nie mam sie czym malowac...moze ktoras wizazanka by sie chciala wymienic?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:48   #78
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Może to po prostu zależy od tego,jakie kto ma naturalne rzęsy??

Wiadmo,że zaden tusz nie zrobi z krótkich rzęs mega długich firan

Poza tym na cienkich rzęsach efekt będzie naturalniejszy niż na grubych i gęstych ,itd.
Mam długie i gęste rzęsy, więc firany to u mnie nie problem, ale ten tusz firan nie zapewnia.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:49   #79
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Ja kupiłam Telescopic mojej mamie, sama też go wyprubowałam. Obie jesteśmy bardzo zadowolone Tusz świetnie wydłuża rzęsy i ich nie skleja. Jeden z lepszych jaki używałam )
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 15:07   #80
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

dziewczyny malowalam sie nim i nic az tak nadzwyczajnego rzeczywsice wydłuzenie jest ale nie jak obiecują , to ze wydluza tak jak w reklamie totalna sciema!!! wieeele lepsze sa szczoteczki, bo trzeba umiejetnie poslugiwac sie tym grzebykoszczotką
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 08:08   #81
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Mam raczej cienkie rzęsy i niezbyt długie, zastanawiam się, czy ten tusz byłby dobry dla mnie?
Zależy mi na naturalnym efekcie, nie lubię mieć efektu sztucznych rzęs, bo się z takim źle czuję

Dodam, że trochę mnie przeraża ta szczoteczka(o czym już pisałam), ale zaryzykuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 08:15   #82
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

tusz jest super miałem okazje nim malować modelki na pokaz. Wszystko ok sooper efekt.

nie kupujcie żadnych rzeczy z Avon-Shit'u i Ori-shajs'u
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 08:20   #83
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Czy ktoś ma jakieś porównanie tego tuszu do 2000calorie?
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:21   #84
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mam raczej cienkie rzęsy i niezbyt długie, zastanawiam się, czy ten tusz byłby dobry dla mnie?
Zależy mi na naturalnym efekcie, nie lubię mieć efektu sztucznych rzęs, bo się z takim źle czuję

Dodam, że trochę mnie przeraża ta szczoteczka(o czym już pisałam), ale zaryzykuję
Jak lubisz naturalny efekt, to ten tusz będzie dobry dla Ciebie. Szczoteczka na początku jest denerwująca, ale jak się dojdzie do wprawy to można sobie ładnie to i owo powydłużać

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakieś porównanie tego tuszu do 2000calorie?
Ja mam. Do obu wersji. I żadnej do pięt nie dorasta. Nie pogrubia, a do tego jest mniej trwały. Tylko wydłuża bardziej niż 2000 Calorie.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:27   #85
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Po dojsciu do wprawy ze szczoteczką uważam, że jest super. Rewelacyjnie wydłuża i trzyma się cały dzień. Dawno nie miałam takiego fajnego tuszu - moim zdaniem nie daje teatralnego efektu.
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 06:39   #86
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

No to chyba się skuszę
O ile mi kasy na niego zostanie, bo mam jeszcze inne wydatki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 14:54   #87
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Kupiłam go, wypróbowałam i stwierdziłam, że nie pobije mojego ukochanego Volume Shocking ale po dojściu do wprawy zauważyłam, że daje bardzo podobne efekty tyle że... o wiele bardziej wydłuża dlatego chyba zostanę już przy Telescopic. Efekt naprawdę super- a muszę przyznać, że naturalny efekt mnie nie zadowala bo lubię mieć mocno podkreślone oczka. Polecam gorąco
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 07:39   #88
frylly
Przyczajenie
 
Avatar frylly
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6
GG do frylly
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Grzebyk podobny, jak w lancome fatale, której uzywałam przez dłuzszy czas. Teraz uzywam MF masterpiece i jestem równie zadowolona. Odnosnie tego grzebyka, to producenci wymyslaja już cuda na kiju, zeby tylko zaintewresować i skusić do kupna potencjalna klientkę, więc nie ma sie co dziwić, ze pojawiaja, się coraz to nowe innowację...
__________________
frylly
frylly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:42   #89
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Kupiłam go dziś Wydaje się fajny, już się nim pomalowałam i narazie jest ok
Bardzo wydłuża
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 09:54   #90
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Loreal TELESCOPIC :)) nowy tusz :))

Używam go od dwóch dni. Na poczatku nie potrafiłam się nim umalować, ale jak doszłam do wprawy to rzesy sa wydłużone, podkrecone i rozczesane..niestety brakuje pogrubienia rzes
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.