Wszystko o Avonie 3 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-14, 20:57   #181
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Właśnie,właśnie!!!

Drogie prognozujące,bądź wszystkie Wy,które miały już okazję wypróbować nowego tuszu Super Shock (mogłam teraz przekręcic nazwę),jakie wrażenia?????

Ciekawa jestem (i podejrzewam,ze nie tylko ja) wszelkich opinii o nim!!!
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:16   #182
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Złożyłam właśnie zamówienie, ale faktura pewnie będzie jutro. Mam nadzieję, że żadnych braków nie będzie
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:30   #183
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Ja na razie zebrałam zamówionek na 190 złale jeszcze może coś dojdzieoprócz tego dla siebie(tak wstępnie):
1.Torebka Beatryce
2. 2 lakiery- Midnight Plum i Warm Black
3.Skoncentrowany krem zimowa miękkość
i to by było na tyle
zamówienie będę składać w poniedziałek więc dam znać o ewentualnych brakach
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:57   #184
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Ja bardzo ciekawa jestem tych nowych odcieni lakierów - czerni i fioletu i jesli moge to bardzo prosze o wszelkie opinie Czaje sie bowiem na promocje jeden produkt za 19,90 a drugi za 1 zl Poza tym z K03 korci mnie filizanka Najgorzej bedzie w K05 - tam mi sie zdecydowanie za duzo rzeczy podoba
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:31   #185
niunia_20
Rozeznanie
 
Avatar niunia_20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska południowo-wschodnia
Wiadomości: 925
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Dziewczyny błagam pomocy. zapomniałam o Avonie (wiem że to grzech i aż wstyd sie przyznać do tego )

chodzi o to ze mam zamówienie jeszcze na 2 katalog i nie wiem jak go złożyć i czy wogóle jeszcze sie da...
proszę o poradę co mam zrobić
niunia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:32   #186
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam pomocy. zapomniałam o Avonie (wiem że to grzech i aż wstyd sie przyznać do tego )

chodzi o to ze mam zamówienie jeszcze na 2 katalog i nie wiem jak go złożyć i czy wogóle jeszcze sie da...
proszę o poradę co mam zrobić
Kilka postów wyżej było o tym - K2 był do dzisiaj - jedyne co, to możesz spróbować przez neta z odbiorem w COKu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:37   #187
niunia_20
Rozeznanie
 
Avatar niunia_20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska południowo-wschodnia
Wiadomości: 925
Dot.: Wszystko o Avonie 3

tylko że na necie nie ma już opcji 2 katalogu... nie ma już naprawdę innego sposobu??
niunia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 22:38   #188
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
tylko że na necie nie ma już opcji 2 katalogu... nie ma już naprawdę innego sposobu??
No to nie ma innego sposobu.
W COKu nie kupisz, przez neta nie zamówisz. Jutro zaczyna się K3 (na stronie zmienili już szate graficzną)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:48   #189
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie 3

ten nowy tusz też mi nie przypadł do gustu.... za duża szczoteczka...zbyt wiele tuszu sie nabiera przez co nie podkreśla zbyt ładnie rzęs....może to przez to, że przyzwyczaiłam się już do Pełni rzęs...i jak dla mnie o niebo lepszy...
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:53   #190
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ten nowy tusz też mi nie przypadł do gustu.... za duża szczoteczka...zbyt wiele tuszu sie nabiera przez co nie podkreśla zbyt ładnie rzęs....może to przez to, że przyzwyczaiłam się już do Pełni rzęs...i jak dla mnie o niebo lepszy...

Sorrka jeśli kogoś zdenerwuję tym pytaniem ale mówisz o tym z niebieską szczoteczką? O tej nowości?
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 05:46   #191
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez niunia_20 Pokaż wiadomość
tylko że na necie nie ma już opcji 2 katalogu... nie ma już naprawdę innego sposobu??
Nie wiem czy ktos już o tym pisał, ale kiedyś miałam podobną sytuację i jedyna opcja jak była zaznaczona, to dostawa kurierem, więc zadzwoniłam do Warszawy i miła Pani przyjęła mi zamówienie telefonicznie. Podobno specjalnie "zablokowali" 3 termin na COK, by ograniczyć ilość braków przynajmniej tak mi to tłumaczyła. Tylko o ile pamiętam, ten sposób działa tylko w dzień po zakończeniu zamówienia regularnego, czyli do środy, a praktycznie chyba do czwartku rano.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 06:15   #192
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Również potwierdzam brak braków chodzi o katalog 3
alternatywny spray LBD
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 08:32   #193
Jedraszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Smile

Dostałam wczoraj paczkę z "dwójki". Cóż... mozaiką jestem rozczarowana. Spodziewałam się czegoś lepszego za te pieniądze. Jak zwykle w Avonie problemy z kolorami. Na twarz sie to nie nadało, jako róż również, no chyba że ktoś lubi wyglądać jak żelazny kosmita. Próbowałam na oczy, ale świeci to na kilometr. Jak na policzki i twarz kolor zbyt mocny, jako cień na powieki zbyt słaby - i niestety zbyt "plastikowy". Ale może to dlatego że jestem zwolenniczką makijażu w odcieniach naturalnych. Ale swoją drogą gdybym chciała żeby mój makijaż wyglądał "różowo-plastikowo-błyszcząco" kupiłabym coś z Color Trend'u. Przynajmniej byłoby taniej. Zdecydowanie zwracam.

Natomiast mleko do kąpieli Planet SPA rewelacja. Działa trochę jak olejek do kąpieli, ale nie natłuszcza aż tak bardzo. No i nie trzeba się bać o nagły wypadek przy wychodzeniu z wanny. Zapach bardzo miły, taki rozpieszczający a jednocześnie delikatny, nie narzucający się. Szkoda tylko że go wycofują...

Mam pytanko...
Czy któraś z Was wie jak na powiekach wygląda cień Copper z Arabian Glow?
__________________
Pozdrawiam

Agnieszka Jędraszek
Dyplomowana Masażystka

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-02-15 o 09:59 Powód: pos pod postem
Jedraszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 08:50   #194
olakotela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie 3

mam prośbę
Jakim cieniem jest ceń o konsystencji musu (jest teraz w ofercie netto do katalogu 3 )jak długo sie utrzymuje na powiece,czy sie roluje ,i jak sie zachowuje przy nakładaniu na powiekę

Z góry dzięki za odpowiedz
olakotela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 08:52   #195
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Sorrka jeśli kogoś zdenerwuję tym pytaniem ale mówisz o tym z niebieską szczoteczką? O tej nowości?
Pewnie tak, bo Myszka ma wcześniej katalogi.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 08:59   #196
li_lia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 216
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Nie wiem dlaczego tak zachwalacie torebkę Beatrice. Widziałam ją na żywo i szczerze? To za 35 zł można kupić o wiele ładniejszą, solidniejszą i efektowniejszą. Tak samo rozczarowała mnie fioletowa nowość Salerio- w katalogu prawdziwa ślicznotka- na żywo jest o wiele bledsza i taka mała no i ta cena... Kiedy zobaczyła tą niebieska bizuterię, która mamy dostac w nagrode za uczestnictwo w programie motywacyjnym to mi szczęka opadła- straszne, tandetne badziewie! W życiu nawet za darmo bym tego nie chciała. W sklepach za 5 zł mo żna dostać podobne ,,rękodzieło", typowe made in China.

OlaKotela- o tym cieniu nie usłyszałam ani jednego negatywnego słowa, wszyscy je zachwalają. Są dosyć delikatne, subtelne.
li_lia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 09:10   #197
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie
 
Avatar Rosiczka_Przeżuwacz
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Mam podgląd faktury- braków żadnych.
Ze stron wyprzedażowych z katalogu zamawiałam płyn do kąpieli Re-charge i dwa preperaty oczyszczające z glinką - wszystko przyjdzie
__________________





Rosiczka_Przeżuwacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 09:17   #198
olakotela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Dzięki li_lia za szybką odpowiedz
olakotela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 09:29   #199
Jedraszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Smile Dot.: Wszystko o Avonie 3

[quote=li_lia;6594641]Kiedy zobaczyła tą niebieska bizuterię, która mamy dostac w nagrode za uczestnictwo w programie motywacyjnym to mi szczęka opadła- straszne, tandetne badziewie! W życiu nawet za darmo bym tego nie chciała. W sklepach za 5 zł mo żna dostać podobne ,,rękodzieło", typowe made in China.


Masz zupełną rację. Już na zdjęciu widać że to tandeta straszliwa. Ja już się zastanawiam komu by to to na gratis wcisnąć. Darowaliby sobie. Ostatnio coraz częściej się zastanawiam czy "oni" nie próbują z nas jakiś dziadów zrobić co to na byle co polecą. Lepiej już by dali jakiś upust dodatkowy.

Jeśli chodzi o braki to ja mam od dwóch kampanii brak Szminka UCR Rum Raisin - jeśli Wam to w czymś pomoże
__________________
Pozdrawiam

Agnieszka Jędraszek
Dyplomowana Masażystka
Jedraszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 09:32   #200
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez olakotela Pokaż wiadomość
mam prośbę
Jakim cieniem jest ceń o konsystencji musu (jest teraz w ofercie netto do katalogu 3 )jak długo sie utrzymuje na powiece,czy sie roluje ,i jak sie zachowuje przy nakładaniu na powiekę

Z góry dzięki za odpowiedz
Mam ten cień w odcieniu fioletu...wypróbowa łam go na wyjściu na całą noc na impreze...ładnie wygląda na powiece...nakłada się go szybko i łatwo ja robie to pedzelkiem...nie roluje się...u mnie utrzymał się jakies 5-6 godz...a i pożniej jeszcze troszke go zostało..jak dla mnie ok
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 09:58   #201
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Jedraszkowa Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj paczkę z "dwójki". Cóż... mozaiką jestem rozczarowana. Spodziewałam się czegoś lepszego za te pieniądze. Jak zwykle w Avonie problemy z kolorami. Na twarz sie to nie nadało, jako róż również, no chyba że ktoś lubi wyglądać jak żelazny kosmita. Próbowałam na oczy, ale świeci to na kilometr. Jak na policzki i twarz kolor zbyt mocny, jako cień na powieki zbyt słaby - i niestety zbyt "plastikowy". Ale może to dlatego że jestem zwolenniczką makijażu w odcieniach naturalnych. Ale swoją drogą gdybym chciała żeby mój makijaż wyglądał "różowo-plastikowo-błyszcząco" kupiłabym coś z Color Trend'u. Przynajmniej byłoby taniej. Zdecydowanie zwracam.
Wystarczyłoby poczytac wcześniej nasze opinie o mozaice - każda z nas pisała że się badzo błyszczy, z tym że to taki metaliczny blask a nie drobinkowy i nie byłoby rozczarowania

No, co kto lubi. Ja lubię wszelkie świecidełka i malowidła do policzków - mam dosyć pokaźna kolekcję rozświetlaczy (metaliczne i drobinkowe) i róży i dalej mi mało
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2195

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 10:01   #202
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez li_lia Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego tak zachwalacie torebkę Beatrice. Widziałam ją na żywo i szczerze? To za 35 zł można kupić o wiele ładniejszą, solidniejszą i efektowniejszą. Tak samo rozczarowała mnie fioletowa nowość Salerio- w katalogu prawdziwa ślicznotka- na żywo jest o wiele bledsza i taka mała no i ta cena... Kiedy zobaczyła tą niebieska bizuterię, która mamy dostac w nagrode za uczestnictwo w programie motywacyjnym to mi szczęka opadła- straszne, tandetne badziewie! W życiu nawet za darmo bym tego nie chciała. W sklepach za 5 zł mo żna dostać podobne ,,rękodzieło", typowe made in China.

OlaKotela- o tym cieniu nie usłyszałam ani jednego negatywnego słowa, wszyscy je zachwalają. Są dosyć delikatne, subtelne.
Mnie rowniez rozczarowal ta fioletowa kolor jest tragiczny w rzeczywistosci a wykonanie tez pozostawia wiele do zyczenia




Mam jeszcze prosbe do osoby ktora posiada lub ma zamowienie na ten 4 fazowy system demabrazji dostalam produkt alternatywny ze skladem po rosyjsku a bardzo mi na nim zalezy moze ktos by mi podeslal na pW sklad bardzo mi na tym zalezy
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 10:23   #203
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie 3

słaby ten katalog 3, moje klientki nie są zbytnio nim zainteresowane, z 4 biorę trochę dla siebie więc będzie zamówienie, ciekawa jestem tego nowego kremu na cellulit Trilaser
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 10:25   #204
madzik87
Raczkowanie
 
Avatar madzik87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 446
GG do madzik87
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Mam pytanie czy można zwracać produkty niekosmetyczne? Chodzi mi o torebkę bo mam klientkę która ostatnio odkryła że można coś odesłać i baraaaardzo często mi coś oddaje, albo chce wymienić na inny kolor. Boję się że z tą torebką bedzie tak samo, i nie wiem czy w razie czego mogę ją oddac.
__________________
Jak zabić faceta?
kazać mu zeskoczyć z EGO na IQ
madzik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 10:27   #205
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez madzik87 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy można zwracać produkty niekosmetyczne? Chodzi mi o torebkę bo mam klientkę która ostatnio odkryła że można coś odesłać i baraaaardzo często mi coś oddaje, albo chce wymienić na inny kolor. Boję się że z tą torebką bedzie tak samo, i nie wiem czy w razie czego mogę ją oddac.
Wszystko można oddać, z wyjątkiem produktów kupionych w netto
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 12:02   #206
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Napisz maila do wiadomości głównego i Alicji S., że w związku z takim postępowaniem ich podwładnego, starcisz klientki i nie widzisz innego rozwiazania, jak zrealizowanie przez Avon tego usuniętego zamówienia w trybie pilnym i dostarczenia kurierem na ich koszt.
Trzymam kciuki i nie daj się !
Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Ankoro - ja bym zadzwoniła i poprosiła z jakimś przełożonym - i ostro bym na nich najechała!!
Jak można tak sobie wykasować zamówienie - to są kpiny!!!
Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Przykra sytuacja. Niepoważny człowiek z tego pracownika jak można bez konsultacji samowolnie skasować zamówienie. Totalny brak profesjonalizmu.
MaT dobrze podpowiada, ja bym wykorzystała w praktyce tą radę domagając się zrealizowania paczki i przesłania jej do domu kurierem. Plus dopisałabym parę słów o upuście, który powinien być nieprzyznany, w końcu to zamówienie złożyłaś jako pierwsze.

Powodzenia.
Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
W odpowiedzi na tego maila, którego dostałaś na skrzynkę mailową, z zachowaniem całego Twojego tekstu pisanego ze strefy i ich odpowiedzi. Koniecznie daj do wiadomości naczelnego i kogoś jeszcze, bo wtedy masz gwarancję, że nie odpowiedzą głupawo i na odczepnego. Aha i jeszcze radzę załącz jako Print Screen to zamówienie, które Ci usunęli lub maila z potwierdzeniem jego złożenia.

Powodzenia
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

Ankoro, nie odpuść im, naprawdę niepoważnie nas traktują
Wszystkim wymienionym i nie wymienionym dziekuję za poparcie i wsparcie.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 12:53   #207
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
słaby ten katalog 3, moje klientki nie są zbytnio nim zainteresowane

U mnie k03 cieszył się nadspodziewanie dobrym zainteresowaniem, zamówienie złożyłam na 1100,40 zł
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 12:59   #208
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Brak barków, przyjdzie moja szminka glass mist z wyprzedażowych Ale co to jest, to nie wiem:
ZAWIESZKA WKZ bezplatny
Jak zawsze jestem zacofana
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 13:04   #209
Jedraszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Brak barków, przyjdzie moja szminka glass mist z wyprzedażowych Ale co to jest, to nie wiem:
ZAWIESZKA WKZ bezplatny


Pewnie zawieszka wielkiej kampanii zycia. Czytałam ostatnio ze dostaje się takie coś (instrukcja do samobadania piersi) przy pierwszym zamówieniu gadzetow z różową wstążką
__________________
Pozdrawiam

Agnieszka Jędraszek
Dyplomowana Masażystka
Jedraszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 13:19   #210
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Jedraszkowa Pokaż wiadomość
Brak barków, przyjdzie moja szminka glass mist z wyprzedażowych Ale co to jest, to nie wiem:
ZAWIESZKA WKZ bezplatny


Pewnie zawieszka wielkiej kampanii zycia. Czytałam ostatnio ze dostaje się takie coś (instrukcja do samobadania piersi) przy pierwszym zamówieniu gadzetow z różową wstążką
Ale nie zamawiam pierwszy raz, choćby w poprzednim katalogu brałam lusterko...
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.