Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 11:08   #3451
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
hehe No to jesteś jeszcze lepsza niż ja

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------



oooo właśnie druga sprawa że nie zuzywam tych pólproduktów w takim tempie jak gotowych kosmetyków i tez pewnie nie wykoncze swoich szybko
Półprodukty to świetna inwestycja, bardzo oszczędziłam na kosmetykach. Są bardzo wydajne i efekty widać już przy pierwszym użyciu, nie wrócę do drogeryjnej pielęgnacji twarzy.
I zapraszam na nowy post o pielęgnacji cery wrażliwej i alergicznej KLIK!. Myślę, że będzie pomocny dla osób, które przeprowadzają, bądź mają zamiar przeprowadzić kurację kwasami/retinoidami.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:13   #3452
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Widzę temat odżywek paznokciowych Wibo na mnie niestety nie działają
Ostatnio kupiłam w wispolu 2 odzywki KillyS promocja była 1+1gratis ciekawa ich jestem

A teraz zrobiłam olejową odżywkę diy (altera i kapsułki Gal) i właśnie wtarłam zaczynam kurację olejową
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:20   #3453
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Półprodukty to świetna inwestycja, bardzo oszczędziłam na kosmetykach. Są bardzo wydajne i efekty widać już przy pierwszym użyciu, nie wrócę do drogeryjnej pielęgnacji twarzy.
a ja mam odmeinne zdanie, bo nie zauwazyłąm lepszego działania nizeli dobry jakościowo gotowy produkt mi funduje :P nie mam zamiaru odrzucać niczego ale z rozwagą podchodzić i nie popadać w skrajności :P
i zalezy też co masz na myśli pisząc drogeryjna pielęgnacja bo jeśli produkty które kupić mozna masowo w Rossmanie to moze i faktycznie półprodukty są lepsze znacznie, jednak ja nie pamiętam kiedy ostatnio uzyłam kremu do twarzy z Rossmana czy Natury także kwestia producenta, skąłdników i tym podobnych jest ważna i jakby nie było cena też gra rolę :P nie zawsze wszytskie kremy są warte tych bajonskich sum które rządają producenci ale w wielu przypadkach przekłąda się to też na jakość
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:24   #3454
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
nie szkodzi. Bo Ewalucja pomogła

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Dziewczyny odpowiadacie na wszystkie komentarze, czy tylko te z pytaniami? Bo ja odpowiadałam kiedyś na wszystkie, ale teraz ograniczam sie do odpowiadania na pytania. I tak myślę sobie czy nikt nie poczuje się olany
Odpisuję na każdy komentarz, od dłuższego czasu wiem, że jednak to ma znaczenie i sama także zwracam na to uwagę. Co więcej wracam na dany blog i zerkam jak zachowuje się Autor/ka bloga. Jakiś czas temu przy okazji cyklu Poznajmy się była poruszona ta dyskusja i okazało się, że każdy lubi być wysłuchany nawet jeżeli mam odpowiedzieć tylko uśmiechem. Mnie to nic nie kosztuje a dla drugiej osoby to może być ważne.

Staram się rozmawiać przez komentarze i sama lubię taki rodzaj dialogu

Może nie zawsze mieszczę się w czasie, ale staram się być na bieżąco i trzymam się tego. Uciekam z blogów gdzie to istnieje w formie wybiórczej

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja mam trzy RT i ten do pudru to mistrzostwo nie zamienię na inny na pewno kolejne bym chciała i pewnie z czasem dokupie
Z hakuro mam kilka i mam mieszaną opinie jedne są super(h52) a inne nie bardzo. Ciekawią mnie te najnowsze od nich z syntetycznego włosia
Kuszą mnie jeszcze pędzle Zoeva dobre opinie mają
Z Zoevy mam spory pakiet łącznie z nową edycją z przed paru miesięcy i to są bardzo dobre pędzle za stosunkowe małe pieniądze. Jestem zadowolona z każdego, nie mam z nimi problemów.

Przy Hakuro w moim odczuciu to jest tak, że pędzle do twarzy mogą być jakoś ujdą ale te do oczu to kompletna porażka. Na szczęście tych drugich mam mały pakiet.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:30   #3455
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
a ja mam odmeinne zdanie, bo nie zauwazyłąm lepszego działania nizeli dobry jakościowo gotowy produkt mi funduje :P nie mam zamiaru odrzucać niczego ale z rozwagą podchodzić i nie popadać w skrajności :P
i zalezy też co masz na myśli pisząc drogeryjna pielęgnacja bo jeśli produkty które kupić mozna masowo w Rossmanie to moze i faktycznie półprodukty są lepsze znacznie, jednak ja nie pamiętam kiedy ostatnio uzyłam kremu do twarzy z Rossmana czy Natury także kwestia producenta, skąłdników i tym podobnych jest ważna i jakby nie było cena też gra rolę :P nie zawsze wszytskie kremy są warte tych bajonskich sum które rządają producenci ale w wielu przypadkach przekłąda się to też na jakość
Oczywiście, że nie odrzucam takiej kupnej pielęgnacji. Dobry jakościowo produkt, tudzież dermokosmetyki z zasady nie należą do najtańszych,a taka pielęgnacja na własną rękę jest o wiele tańsza. Przeprowadzam kurację zorackiem prawie pół roku, i mogę ze świecą szukać produktu, który mnie nie podrażnia (oczywiście znajdują się perełki), ale większość kosmetyków do mojej ekstremalnie wrażliwej cery skutecznie odstrasza ceną
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:31   #3456
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Półprodukty to świetna inwestycja, bardzo oszczędziłam na kosmetykach. Są bardzo wydajne i efekty widać już przy pierwszym użyciu, nie wrócę do drogeryjnej pielęgnacji twarzy.
I zapraszam na nowy post o pielęgnacji cery wrażliwej i alergicznej KLIK!. Myślę, że będzie pomocny dla osób, które przeprowadzają, bądź mają zamiar przeprowadzić kurację kwasami/retinoidami.
Daleka byłabym od takiego generalizowania. Sama poznałam świat półproduktów oraz efektów. I nie wszystko złoto co się świeci. Gdyby to było takie proste, to nikt nie kupowałby gotowców

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
a ja mam odmeinne zdanie, bo nie zauwazyłąm lepszego działania nizeli dobry jakościowo gotowy produkt mi funduje :P nie mam zamiaru odrzucać niczego ale z rozwagą podchodzić i nie popadać w skrajności :P
i zalezy też co masz na myśli pisząc drogeryjna pielęgnacja bo jeśli produkty które kupić mozna masowo w Rossmanie to moze i faktycznie półprodukty są lepsze znacznie, jednak ja nie pamiętam kiedy ostatnio uzyłam kremu do twarzy z Rossmana czy Natury także kwestia producenta, skąłdników i tym podobnych jest ważna i jakby nie było cena też gra rolę :P nie zawsze wszytskie kremy są warte tych bajonskich sum które rządają producenci ale w wielu przypadkach przekłąda się to też na jakość
As, święte słowa

Składniki, źródło, stopień oczyszczenia plus inne składowe które nakładają się na formulację mają ogromne znaczenie. Nie ma co generalizować, że tylko dobre jest eko lub samoróbki a chemia be. Ważne, by szukać dla siebie rozwiązań.

Lubię dobrej jakości pielęgnację i znajduję taką na różnych półkach. Jednak wiem, że jeżeli chcę kupić np. coś z vit. C czy odpowiedni preparat z kwasami itd. to niestety jakość idzie w parze z ceną.

Są firmy/produkty za które płacę i nie żałuję bo widzę, że to przekłada się na działanie.

Będę też powtarzać jak mantrę słowa jednej z blogerek, że każdy używa i wierzy w pielęgnację na którą go stać. Bo niestety to jest prawdziwe.
Każdy inaczej do tego podchodzi
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:42   #3457
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Odpisuję na każdy komentarz, od dłuższego czasu wiem, że jednak to ma znaczenie i sama także zwracam na to uwagę. Co więcej wracam na dany blog i zerkam jak zachowuje się Autor/ka bloga. Jakiś czas temu przy okazji cyklu Poznajmy się była poruszona ta dyskusja i okazało się, że każdy lubi być wysłuchany nawet jeżeli mam odpowiedzieć tylko uśmiechem. Mnie to nic nie kosztuje a dla drugiej osoby to może być ważne.

Staram się rozmawiać przez komentarze i sama lubię taki rodzaj dialogu

Może nie zawsze mieszczę się w czasie, ale staram się być na bieżąco i trzymam się tego. Uciekam z blogów gdzie to istnieje w formie wybiórczej
dokladnie tak! ja do Hexx czasami wracam po kilkanascie razy do tej samej notki, żeby sprawdzić co mi odpisała a czasami biegne ją poinformować, że coś kupiłam o czym rozmawiałyśmy jak np ostatnio serum Phyto

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Daleka byłabym od takiego generalizowania. Sama poznałam świat półproduktów oraz efektów. I nie wszystko złoto co się świeci. Gdyby to było takie proste, to nikt nie kupowałby gotowców



As, święte słowa

Składniki, źródło, stopień oczyszczenia plus inne składowe które nakładają się na formulację mają ogromne znaczenie. Nie ma co generalizować, że tylko dobre jest eko lub samoróbki a chemia be. Ważne, by szukać dla siebie rozwiązań.

Lubię dobrej jakości pielęgnację i znajduję taką na różnych półkach. Jednak wiem, że jeżeli chcę kupić np. coś z vit. C czy odpowiedni preparat z kwasami itd. to niestety jakość idzie w parze z ceną.

Są firmy/produkty za które płacę i nie żałuję bo widzę, że to przekłada się na działanie.

Będę też powtarzać jak mantrę słowa jednej z blogerek, że każdy używa i wierzy w pielęgnację na którą go stać. Bo niestety to jest prawdziwe.
Każdy inaczej do tego podchodzi
może ja się na skąłdach nie znam, może nie umie doradzać jak pielegnowac kazy rodzaj cery , ale wiem co jest dobre dla mnie i bez mrugnięcia okiem wydam pokaźną kwotę na coś co wiem że mi pomoże. A pieniądz umiem docenić bo od 17 roku życia zarabiam sama na siebie. Amen
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 11:50   #3458
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Nie odrzucam chemii, sama skłaniam się ku filtrom, balsamom do ciała, produktom do pielęgnacji włosów, które 'eko' na pewno nie są Ważny jest dystans, takie jest moje zdanie. W moim przypadku łatwiejsze jest zakupienie półproduktów i ukręcenie własnego serum z kwasami/nawilżaczami, ze sprawdzonymi i skutecznymi na własnej skórze recepturami. Nie oszukujmy się, dogłębna analiza każdego produktu zajmuje mnóstwo czasu, a stężenie i stopień oczyszczenia jest często wróżeniem z fusów, bo rzadko kiedy producent zawiera takie informacje. Tak samo o wiele taniej jest ukręcić serum z witaminą C, które kosztuje 1-2zł,a zakupienie porządnego, drogeryjnego oscyluje w granicach 70 złotych.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:53   #3459
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
nie szkodzi. Bo Ewalucja pomogła

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Dziewczyny odpowiadacie na wszystkie komentarze, czy tylko te z pytaniami? Bo ja odpowiadałam kiedyś na wszystkie, ale teraz ograniczam sie do odpowiadania na pytania. I tak myślę sobie czy nikt nie poczuje się olany
Póki co odpowiadam na wszystkie komentarze, bo wychodzę z założenia, że skoro ktoś mi poświęcił czas to czemu ja mam tego nie robić. Poza tym mój blog jest jeszcze stosunkowo młody, więc tych komentarzy nie ma aż tyle, żebym tego nie była w stanie ogarnąć.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Kupiłam tą TT podrobioną i faktycznie jest fajna, nie ma różnicy moim zdaniem oprocz jakości wykonania
Mam TT od ponad 4 lat i jest to najlepsza rzecz, jaką zafundowałam moim włosom! Samo wykonanie i jakość rzeczywiście może nie jest warte tych 60 zł, ale łatwość i przyjemność rozczesywania trudnych włosów jest nieoceniona i ja widze róznicę między normalną szczotką. Moja już jest w opłakanym stanie, więc z chęcią bym się skusiła na tą podróbkę, bo rzeczywiście nie ma w niej nie wiadomo jakiej technologii zastosowanej, więc można zaryzykować.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:53   #3460
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Z Zoevy mam spory pakiet łącznie z nową edycją z przed paru miesięcy i to są bardzo dobre pędzle za stosunkowe małe pieniądze. Jestem zadowolona z każdego, nie mam z nimi problemów.
pierwszy
Przy Hakuro w moim odczuciu to jest tak, że pędzle do twarzy mogą być jakoś ujdą ale te do oczu to kompletna porażka. Na szczęście tych drugich mam mały pakiet.
Zoeva pierwszy raz wypatrzyłam u Ciebie i jakoś za mną chodzą
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:54   #3461
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny odpowiadacie na wszystkie komentarze, czy tylko te z pytaniami? Bo ja odpowiadałam kiedyś na wszystkie, ale teraz ograniczam sie do odpowiadania na pytania. I tak myślę sobie czy nikt nie poczuje się olany
Też się ostatnio na tym zastanawiałam

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Odpisuję na każdy komentarz, od dłuższego czasu wiem, że jednak to ma znaczenie i sama także zwracam na to uwagę. Co więcej wracam na dany blog i zerkam jak zachowuje się Autor/ka bloga. Jakiś czas temu przy okazji cyklu Poznajmy się była poruszona ta dyskusja i okazało się, że każdy lubi być wysłuchany nawet jeżeli mam odpowiedzieć tylko uśmiechem. Mnie to nic nie kosztuje a dla drugiej osoby to może być ważne.

Staram się rozmawiać przez komentarze i sama lubię taki rodzaj dialogu
A jak Twoim zdaniem wygląda to z perspektywy blogów paznokciowych?
Nie za bardzo ogarniam jeszcze zwyczaje panujące w blogosferze urodowej.
Każdy komentarz mnie cieszy, ale jakoś dziwnie mi tak na każdy odpowiadać uśmiechniętą buźką, jeśli ma on przykładowo treść "ale ładne"
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 11:55   #3462
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Mam TT od ponad 4 lat i jest to najlepsza rzecz, jaką zafundowałam moim włosom! Samo wykonanie i jakość rzeczywiście może nie jest warte tych 60 zł, ale łatwość i przyjemność rozczesywania trudnych włosów jest nieoceniona i ja widze róznicę między normalną szczotką. Moja już jest w opłakanym stanie, więc z chęcią bym się skusiła na tą podróbkę, bo rzeczywiście nie ma w niej nie wiadomo jakiej technologii zastosowanej, więc można zaryzykować.
A ja właśnie muszę zakupić TT Myślę, że ze szczotką z naturalnego włosia stworzą doskonały duet. Mam cienkie i delikatne włosy,a plątanie włosów to mój odwieczny problem.

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-08-21 o 11:56
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:58   #3463
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A ja właśnie muszę zakupić TT Myślę, że ze szczotką z naturalnego włosia stworzą doskonały duet. Mam cienkie i delikatne włosy,a plątanie włosów to mój odwieczny problem.
To mamy podobny typ włosa, moje na dodatek są suche i zniszczone. Oczywiście, nie ma tak, że przejedziesz szczotką i kołtuna nie ma, ale sam proces rozczesania jest dużo szybszy, latwiejszy... Mam do tapirowania szczotkę z włosia dzika i też jest spoko, ale i jej funkcja jest inna niż TT :P
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:01   #3464
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Ja aktualnie używam wygładzającej szczotki z Avonu i też zła nie jest
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:15   #3465
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
dokladnie tak! ja do Hexx czasami wracam po kilkanascie razy do tej samej notki, żeby sprawdzić co mi odpisała a czasami biegne ją poinformować, że coś kupiłam o czym rozmawiałyśmy jak np ostatnio serum Phyto

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



może ja się na skąłdach nie znam, może nie umie doradzać jak pielegnowac kazy rodzaj cery , ale wiem co jest dobre dla mnie i bez mrugnięcia okiem wydam pokaźną kwotę na coś co wiem że mi pomoże. A pieniądz umiem docenić bo od 17 roku życia zarabiam sama na siebie. Amen
Moim zdaniem nie trzeba być znawcą składów tylko istotne jest obserwowanie swojej cery i tego co się z nią dzieje
A co do doradzania w kwestii pielęgnacji to niestety znam tylko garstke osób która robiła to rewelacyjnie i to było za czasów "starego" Wizażu, czyli dawno temu.
Mogę doradzić, ale osobie która ma podobną cerę bo na tym znam się najlepiej oraz pomóc z INCI

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie odrzucam chemii, sama skłaniam się ku filtrom, balsamom do ciała, produktom do pielęgnacji włosów, które 'eko' na pewno nie są Ważny jest dystans, takie jest moje zdanie. W moim przypadku łatwiejsze jest zakupienie półproduktów i ukręcenie własnego serum z kwasami/nawilżaczami, ze sprawdzonymi i skutecznymi na własnej skórze recepturami. Nie oszukujmy się, dogłębna analiza każdego produktu zajmuje mnóstwo czasu, a stężenie i stopień oczyszczenia jest często wróżeniem z fusów, bo rzadko kiedy producent zawiera takie informacje. Tak samo o wiele taniej jest ukręcić serum z witaminą C, które kosztuje 1-2zł,a zakupienie porządnego, drogeryjnego oscyluje w granicach 70 złotych.
Masz rację. Na dodatek żadna dogłębna analiza nie odkryje formuły, bo ona w większości przypadków jest chroniona.

Co do vit. C to jednak zostanę przy gotowych produktach. To jest taki zakres, że wolę mieć 100% pewność co kładę sobie na twarz

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Póki co odpowiadam na wszystkie komentarze, bo wychodzę z założenia, że skoro ktoś mi poświęcił czas to czemu ja mam tego nie robić. Poza tym mój blog jest jeszcze stosunkowo młody, więc tych komentarzy nie ma aż tyle, żebym tego nie była w stanie ogarnąć.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



Mam TT od ponad 4 lat i jest to najlepsza rzecz, jaką zafundowałam moim włosom! Samo wykonanie i jakość rzeczywiście może nie jest warte tych 60 zł, ale łatwość i przyjemność rozczesywania trudnych włosów jest nieoceniona i ja widze róznicę między normalną szczotką. Moja już jest w opłakanym stanie, więc z chęcią bym się skusiła na tą podróbkę, bo rzeczywiście nie ma w niej nie wiadomo jakiej technologii zastosowanej, więc można zaryzykować.
U mnie pojawia się sporo komentarzy, ale mimo wszystko staram się wygospodarować czas tak, by dla każdego go znaleźć. Czasem to odbywa się kosztem nowego posta czy bywania u innych, ale doceniam i szanuję to, że ktoś do mnie przychodzi i zostawia więcej niż jedno zdanie :P lub w ogóle ślad po wizycie
Sama też wolę napisać u kogoś więcej niż w telegraficznym skrócie bo czeka na mnie jeszcze x blogów do przejrzenia. W końcu to ma być przyjemność, relaks a nie maraton

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Zoeva pierwszy raz wypatrzyłam u Ciebie i jakoś za mną chodzą
Będę za jakiś czas robić podsumowanie, niektóre wylecą ponieważ nie używam także zaglądaj
Myślę o wymiance lub czymś podobnym a metodą prób i błedów zbliżam się do idealnego zestawu pędzli.

Zoeva ma fajne produkty, kolorówka też jest niczego sobie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Też się ostatnio na tym zastanawiałam



A jak Twoim zdaniem wygląda to z perspektywy blogów paznokciowych?
Nie za bardzo ogarniam jeszcze zwyczaje panujące w blogosferze urodowej.
Każdy komentarz mnie cieszy, ale jakoś dziwnie mi tak na każdy odpowiadać uśmiechniętą buźką, jeśli ma on przykładowo treść "ale ładne"
Hm, na blogi typowe paznokciowe rzadko zaglądam, ale sama jeżeli miałabym zastosować metodę to odpowiadałabym na komentarze z pytaniami a w ogólnym ujęciu podziękowała za uwagi wszystkim Czytelnikom. Myślę, że to ładnie wygląda i daje jasny sygnał dla osób nie tylko pozostawiających komentarz ale także dla czytających, bo przecież nie każdy zostawia po sobie ślad w postaci komentarza
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:28   #3466
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Będę za jakiś czas robić podsumowanie, niektóre wylecą ponieważ nie używam także zaglądaj
Myślę o wymiance lub czymś podobnym a metodą prób i błedów zbliżam się do idealnego zestawu pędzli.

Zoeva ma fajne produkty, kolorówka też jest niczego sobie
O to jestem ciekawa Z Zoeva wypatrzyłam jeszcze eyelinery żelowe

Ja odkąd mam szczotkę TT nie używam nic innego a moje włosy są strasznie plączące
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:28   #3467
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Widzę temat odżywek paznokciowych
Całkiem nie w temacie, ale przez Ciebie chyba dokupię koralowy piasek z PR
Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
i zalezy też co masz na myśli pisząc drogeryjna pielęgnacja bo jeśli produkty które kupić mozna masowo w Rossmanie to moze i faktycznie półprodukty są lepsze znacznie, jednak ja nie pamiętam kiedy ostatnio uzyłam kremu do twarzy z Rossmana czy Natury także kwestia producenta, skąłdników i tym podobnych jest ważna i jakby nie było cena też gra rolę :P nie zawsze wszytskie kremy są warte tych bajonskich sum które rządają producenci ale w wielu przypadkach przekłąda się to też na jakość
Czasem ciężko jest kosmetoholiczce, gdy zna ceny surowców kosmetycznych cz.d.a. (czystość do analizy), bo napalę się na coś drogiego, przeczytam skład i "przecież znajdę 3x tańszy odpowiednik mniej znanej firmy " - całe podniecenie szlaban trafia.

A co do ceny przekładającej się na jakość niestety, ale spotykane jest to obecnie niezmiernie rzadko. Praca w laboratorium odarła mnie z radości zakupów

Żeby nie było, korzystam z półproduktów i drogeryjnej pielęgnacji.
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie odrzucam takiej kupnej pielęgnacji. Dobry jakościowo produkt, tudzież dermokosmetyki z zasady nie należą do najtańszych,a taka pielęgnacja na własną rękę jest o wiele tańsza. Przeprowadzam kurację zorackiem prawie pół roku, i mogę ze świecą szukać produktu, który mnie nie podrażnia (oczywiście znajdują się perełki), ale większość kosmetyków do mojej ekstremalnie wrażliwej cery skutecznie odstrasza ceną
Niestety, 85% dermokosmetyków nosi taką nazwę tylko po to, by podbić ich cenę.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Daleka byłabym od takiego generalizowania. Sama poznałam świat półproduktów oraz efektów. I nie wszystko złoto co się świeci. Gdyby to było takie proste, to nikt nie kupowałby gotowców

Lubię dobrej jakości pielęgnację i znajduję taką na różnych półkach. Jednak wiem, że jeżeli chcę kupić np. coś z vit. C czy odpowiedni preparat z kwasami itd. to niestety jakość idzie w parze z ceną.

Są firmy/produkty za które płacę i nie żałuję bo widzę, że to przekłada się na działanie.
Amen

Niestety, też nie zawsze, jeśli chodzi o preparaty z witaminą C czy kwasy (chyba, że rozmawiamy o kremach/serum, to racja, często tak jest; same preparaty/płyny/żele do eksfoliacji takiej typowej różnie się mają niezależnie od ceny).

Amen
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy się, dogłębna analiza każdego produktu zajmuje mnóstwo czasu.
To akurat zależy od wprawy, mi wystarczy mniej więcej tyle, ile zajmuje przeczytanie składu
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:32   #3468
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Dzień dobry

Pomarudziłam wczoraj na pogodę, to wreszcie dziś zaczęło słonko wyglądać nieśmiało zza chmur Dzięki temu udało mi się porobić trochę zdjęć

A przez Was kliknęłam na BuyInCoins tą podróbkę TT i sama jestem ciekawa jak wyjdzie jej porównanie do oryginału, bo takowy również posiadam Aha, ja zapłaciłam za tą podróbkę 1,67$, więc w przeliczeniu wychodzi 5,30zł - jest szał
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:37   #3469
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Całkiem nie w temacie, ale przez Ciebie chyba dokupię koralowy piasek z PR
To jak narazie najtrwalszy piasek jaki mam 4dni bez żadnych odprysków dopiero duże pranie ręczne go pokonało
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 12:38   #3470
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
To jak narazie najtrwalszy piasek jaki mam 4dni bez żadnych odprysków dopiero duże pranie ręczne go pokonało
Na paznokciach mam ich niebieski piasek od zeszłej środy, czyli 7 - dni ledwo co końcówki się starły, nie mam motywacji to zmycia
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:50   #3471
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Jak Wy możecie nosić tak długo jeden lakier na paznokciach? Mi się po 3 dniach nudzi kolor i zmywam i maluję czymś innym
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 12:56   #3472
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Na paznokciach mam ich niebieski piasek od zeszłej środy, czyli 7 - dni ledwo co końcówki się starły, nie mam motywacji to zmycia
Wow

Ja pomalowałam właśnie paznkocie ,,pieprznym" Lemaxem zdjęcie zeżarło kolor bo jest bardziej intensywny a musiałam z lampą bo ciemno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4800.jpg (55,2 KB, 19 załadowań)
__________________

Edytowane przez karolcia198506
Czas edycji: 2013-08-21 o 12:58
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:00   #3473
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
To akurat zależy od wprawy, mi wystarczy mniej więcej tyle, ile zajmuje przeczytanie składu
Chciałabym tak
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:01   #3474
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Póki co odpowiadam na wszystkie komentarze, bo wychodzę z założenia, że skoro ktoś mi poświęcił czas to czemu ja mam tego nie robić. Poza tym mój blog jest jeszcze stosunkowo młody, więc tych komentarzy nie ma aż tyle, żebym tego nie była w stanie ogarnąć.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



Mam TT od ponad 4 lat i jest to najlepsza rzecz, jaką zafundowałam moim włosom! Samo wykonanie i jakość rzeczywiście może nie jest warte tych 60 zł, ale łatwość i przyjemność rozczesywania trudnych włosów jest nieoceniona i ja widze róznicę między normalną szczotką. Moja już jest w opłakanym stanie, więc z chęcią bym się skusiła na tą podróbkę, bo rzeczywiście nie ma w niej nie wiadomo jakiej technologii zastosowanej, więc można zaryzykować.
szczotka TT marzy mi się od długiego czasu, chcę tą kompaktową by można było nosić w torebce, teraz jak tż będzie wracał z UK to koniecznie musi mi ją przywieść, pewnie tam można nabyć ją taniej ktoś wie???

ps. witam się
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:02   #3475
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Jak Wy możecie nosić tak długo jeden lakier na paznokciach? Mi się po 3 dniach nudzi kolor i zmywam i maluję czymś innym
Czasem nie mam melodii i czasu na tak częste malowanie
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja pomalowałam właśnie paznkocie ,,pieprznym" Lemaxem zdjęcie zeżarło kolor bo jest bardziej intensywny a musiałam z lampą bo ciemno
Mam biały do rozdziewiczenia i chyba znów przez Ciebie uczynię to dziś

Zła kobieta z Ciebie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:06   #3476
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

jak piszecie skró TT to myślę o firmie Tommee Tippee bo na forum mamuś tak skracamy nazwę tej firmy

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Wow

Ja pomalowałam właśnie paznkocie ,,pieprznym" Lemaxem zdjęcie zeżarło kolor bo jest bardziej intensywny a musiałam z lampą bo ciemno
ciekawy efekt
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:22   #3477
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
szczotka TT marzy mi się od długiego czasu, chcę tą kompaktową by można było nosić w torebce, teraz jak tż będzie wracał z UK to koniecznie musi mi ją przywieść, pewnie tam można nabyć ją taniej ktoś wie???

ps. witam się
Zdecydowanie polecam kompaktową wersję. Ja mam ta normalną i przyznam szczerze, że jej zbytnio nie szanuję, chociaż po 4 latach i tak nie źle się trzyma. Kompakt przynajmniej jest chroniony w podróżach, torebkach itp...
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 14:17   #3478
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Odpisuję na każdy komentarz, od dłuższego czasu wiem, że jednak to ma znaczenie i sama także zwracam na to uwagę. Co więcej wracam na dany blog i zerkam jak zachowuje się Autor/ka bloga. Jakiś czas temu przy okazji cyklu Poznajmy się była poruszona ta dyskusja i okazało się, że każdy lubi być wysłuchany nawet jeżeli mam odpowiedzieć tylko uśmiechem. Mnie to nic nie kosztuje a dla drugiej osoby to może być ważne.

Staram się rozmawiać przez komentarze i sama lubię taki rodzaj dialogu

Może nie zawsze mieszczę się w czasie, ale staram się być na bieżąco i trzymam się tego. Uciekam z blogów gdzie to istnieje w formie wybiórczej
Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Póki co odpowiadam na wszystkie komentarze, bo wychodzę z założenia, że skoro ktoś mi poświęcił czas to czemu ja mam tego nie robić. Poza tym mój blog jest jeszcze stosunkowo młody, więc tych komentarzy nie ma aż tyle, żebym tego nie była w stanie ogarnąć.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość

Ja staram się na wszystkie. Czasem pytam o coś na innych blogach i mimo pytania nie dostaje odpowiedzi To dopiero bulwersuje
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja odpowiadam na pytania i czasem na rozbudowane komentarze które w jakiś sposób mnie zaciekawiły. Nie widze sensu pod każdym"super" pisać "dzięki: nic nie wnosi, i mysle, ze taka osoba nie oczekuje odpowieedzi
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ja nie chciałam, żeby ktoś pomyślał, że chcę sobie nabijać liczbę komentarzy, więc przestałam, tym bardziej, że większość dziewczyn nie wraca i nie odpisuje nic pod moją odpowiedzią
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 14:24   #3479
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ja nie chciałam, żeby ktoś pomyślał, że chcę sobie nabijać liczbę komentarzy, więc przestałam, tym bardziej, że większość dziewczyn nie wraca i nie odpisuje nic pod moją odpowiedzią
Ja wracam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 14:50   #3480
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Brakuje mi jednej duszyczki do równej 40, ale się cieszę
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.