Wszystko o Avonie - Część II - Strona 462 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-04, 07:53   #13831
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A o co chodzi z ta oferta internetowa?
Moga ja ogladac tylko klientki?Sa tam jakies fajne rzeczy
w niej są kosmetyki, a czasami jakieś przyborniki.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 07:54   #13832
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
hasło "Polka potrafi" nabiera w tej sytuacji nowego znaczenia...
dokladnie haha.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 07:58   #13833
didulka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

zle mnie zrozumialyscie... katalogi i probki kazala brac moja liderka
a co do szminki dla mnie to bylo zakoszenie mimo ze w porownaniu z innymi wzielam jdna bo brali wszyscy dla siebie jak sie patrzy mimo iz bylo powiedziane ze sa one dla osob ktore podpisza umowe... ja podpisalam 4 wiec i 4 szminki rozdalam a ta jedna ktora przynioslam jest dla osoby z ktora dzis jestem umowiona na podpisanie
didulka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 08:06   #13834
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczynki, będę dzisiaj składać zamówienie z 07 i chciałam się dowiedzieć czy Nabłyszczający lakier nawierzchniowy z internetowej przychodzi?
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 08:27   #13835
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

cześć dziewczyny, czy możecie mi powiedziec po ile jest naprawdę balsam pasifflora w katalogu 07 - po 16,90?
czy ta nabłyszczająca kuracja do paznokci jest warta uwagi? - haelthy shine?To jest cos nowego czy po prostu w nowym opakowaniu? Czy naprawde tak nabłyszcza czy to jest zwykły lakier bezbarwny?
femme111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 08:29   #13836
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez didulka_88 Pokaż wiadomość
zle mnie zrozumialyscie... katalogi i probki kazala brac moja liderka
a co do szminki dla mnie to bylo zakoszenie mimo ze w porownaniu z innymi wzielam jdna bo brali wszyscy dla siebie jak sie patrzy mimo iz bylo powiedziane ze sa one dla osob ktore podpisza umowe... ja podpisalam 4 wiec i 4 szminki rozdalam a ta jedna ktora przynioslam jest dla osoby z ktora dzis jestem umowiona na podpisanie
nie musisz sie tlumaczyc, napisalas tak, ze wiekszosc osob domyslilo sie ze skoro napisalas "zakosilas" to nie znaczy to ze wzielas dla osoby ktorej dzis ja dasz tylko ze wzielas dla siebie, czyli najzwyczajniej w swiecie ukradlas.
i nie chodzi o to ze zle ciebie zrozumialysmy, bo tak napisalas.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 08:40   #13837
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
hasło "Polka potrafi" nabiera w tej sytuacji nowego znaczenia...
Dobre
Tylko szkoda, że coraz bardziej prawdziwe i rozumiane w tym negatywnym sensie...
No ale patrząc na to, co robią niektóre z nas, to się nie dziwę
A hasełko mi się spodobała, trafne spostrzeżenie Margo

Cytat:
Napisane przez didulka_88 Pokaż wiadomość
zle mnie zrozumialyscie... katalogi i probki kazala brac moja liderka
a co do szminki dla mnie to bylo zakoszenie mimo ze w porownaniu z innymi wzielam jdna bo brali wszyscy dla siebie jak sie patrzy mimo iz bylo powiedziane ze sa one dla osob ktore podpisza umowe... ja podpisalam 4 wiec i 4 szminki rozdalam a ta jedna ktora przynioslam jest dla osoby z ktora dzis jestem umowiona na podpisanie
Napisałaś "jako, że jestem liderem" a teraz piszesz "moja liderka"...
To jak to jest dziewczyny...
Mimo, że ktoś jest liderem to i tak ma "nad sobą" jakiegoś innego lidera?
Bo już się pogubiłam...

A na marginesie:
skoro ją wzięłaś "dla osoby, z którą masz podpisać umowę" to słowo...."zakosiłam" nie jest tu odpowiednio dobranym...

I po co tłumaczenie, że inni brali więcej?

To jest dla mnie żadne tłumaczenie...

Skoro ktoś okradł bank, to jak ja pójdę, i ukradnę komuś portfel to będzie "mniejsze zło"?

__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 08:44   #13838
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

nie przekonują mnie tłumaczenia didulki...
nutka - dzięki przynajmniej to mi dziś wyszło, bo dzień raczej z tych nieudanych dziś mam.

a tak poza tym - czekam na fakturkę z I terminu k07, mam nadzieję, że wszystko będzie. zależy mi zwłaszcza na zestawie ageless results ze stron z wyprzedażą. przychodził wam?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:13   #13839
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II



Margo... Dopiero 10
Jeszcze się dzień uda, zobaczysz

Mnie też tłumaczenia didulki nie przekonują, ale cóż.... (ale widzę, że Ona śledzi wątek )

Ja nie zamawiałam tego zestawu...
Ale nie widziałam, żeby dużo tu o nim Dziewczyny pisały
Więc może nie było na niego aż tyle zamówień

Pozdrawiam i zmykam na uczelnię, do usłyszenia
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:35   #13840
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

didulka_88 skoro źle cię zrozumiałyśmy i źle oceniłyśmy a ty uważasz że nic złego nie zrobiłaś ani nic złego nie miałaś na myśli, to w takim razie dlaczego nagle usunełaś swój post z forum. Skoro w szystko jest ok to dlaczego inni nie będą mogli przezcytać twojego wczorajszego posta i skomentować go? Może będziesz miała zwolenników Czyżby coś nie tak? Ale naszczęście ktoś już uwicznił twoją wiadomość a ja ją jeszcze raz zacytuje co by wszyscy wiedzieli I to nie ze złośliwości tylko żeby inni wiedzieli o co chodzi na forum no bo przecież tak jak pisałam wcześniej, usunełas post, i potem będą zadawać pytania o co chodziło no a tak będą wiedzieli

Aha i nie tłumacz się bo twoim poście jest wyraźnie napisane co zrobiłas i nie ma nic na temat twojej liderki. "Winny się tłumaczy"

Napisane przez didulka_88
chodzilo mi o avonowskie

wczoraj jako ze jestem liderem bylam na tym 'polka potrafi' i pelno tego wzielam i jeszcze cala reklamowke probek tej nowej szminki nablyszczajacej
i jedna cala tez mi sie udalo zakosic
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:43   #13841
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Oj Dziewczyny
słowo "zakosić" faktycznie można zrozumieć źle, ale jakby nie patrzeć można dać temu słowu dwa znaczenia.
1. "zakosić" - czyli coś ukraść
2. "zakosić" - czyli tak jak napisała didulka_88, czyli inni wzięli więcej a ja "zakosiłam" tylko jedną.
Może dziewczyna nie wiedziała, że tak odbierzecie to słowo..
Oczywiście myślę tak jak inne, że kradzież jest okropna..

milagrosx- nie prawda, że winny sie tłumaczy.. ja należę do takich osób, że się tłumaczę, ale to nie znaczy, że jestem winna.. denerwuje mnie to powiedzenie, bo w moim przypadku to jest nie prawda.. jest zupełnie inaczej.. gdy jestem winna nic nie mówię, a gdy nie jestem winna to sie tłumaczę ;-)
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 09:45   #13842
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

a ja ponawiam swoje pytanie:

, czy możecie mi powiedziec po ile jest naprawdę balsam pasifflora w katalogu 07 - po 16,90?
czy ta nabłyszczająca kuracja do paznokci jest warta uwagi? - haelthy shine?To jest cos nowego czy po prostu w nowym opakowaniu? Czy naprawde tak nabłyszcza czy to jest zwykły lakier bezbarwny?
femme111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:46   #13843
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

uwazam ze my bardzo dobrze zrozumialysmy didulke tylko ze ona nie spodziwala sie takiej naszej reakcji ze zamiast jej pozazdroscic czy pogratulowac ze cala reklamowke porobek wziela i nawet udalo jej sie zakosic szminke. nie rozumiem z czego ona jest taka dumna. i jeszcze wszystko by bylo ok, moze by to ucichlo gdyby nie zaczela sie glupio tlumaczyc najpierw ze ona wziela tylko jedna inne braly wiecej, a potem juz w ogole odrwocila kota ogonem zwalajac na nas ze ja zle zrozumialysmy bo ona ta szminke wziela dla kogos tam.

ciesze sie dziewczyny ze przynajmniej wiekszosc nie pochwala takiego zachowania i ze potrafimy zwracac na takiecos uwage!!

i racja ze gdyby nie miala na sumieniu to by nie uwuwala swojego posta.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:49   #13844
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
uwazam ze my bardzo dobrze zrozumialysmy didulke tylko ze ona nie spodziwala sie takiej naszej reakcji ze zamiast jej pozazdroscic czy pogratulowac ze cala reklamowke porobek wziela i nawet udalo jej sie zakosic szminke. nie rozumiem z czego ona jest taka dumna. i jeszcze wszystko by bylo ok, moze by to ucichlo gdyby nie zaczela sie glupio tlumaczyc najpierw ze ona wziela tylko jedna inne braly wiecej, a potem juz w ogole odrwocila kota ogonem zwalajac na nas ze ja zle zrozumialysmy bo ona ta szminke wziela dla kogos tam.

ciesze sie dziewczyny ze przynajmniej wiekszosc nie pochwala takiego zachowania i ze potrafimy zwracac na takiecos uwage!!

i racja ze gdyby nie miala na sumieniu to by nie uwuwala swojego posta.

Napisałam, że ja tak jak większość nie pochwalam takiego zachowania. I uważam, że każdy ma prawo do obrony..
Mogłabym napisać podobny post jak każda, ale po co mam bardziej dołować didulkę_88..

EDIT. I zgadzam się, że jeśli nie miała by nic na sumieniu to by nie kasowała posta.. a może go skasowała, bo miała już dość tych wszystkich uwag , bo ją źle zrozumiałyście??
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:51   #13845
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Oj Dziewczyny
słowo "zakosić" faktycznie można zrozumieć źle, ale jakby nie patrzeć można dać temu słowu dwa znaczenia.
1. "zakosić" - czyli coś ukraść
2. "zakosić" - czyli tak jak napisała didulka_88, czyli inni wzięli więcej a ja "zakosiłam" tylko jedną.
Może dziewczyna nie wiedziała, że tak odbierzecie to słowo..
Oczywiście myślę tak jak inne, że kradzież jest okropna..

milagrosx- nie prawda, że winny sie tłumaczy.. ja należę do takich osób, że się tłumaczę, ale to nie znaczy, że jestem winna.. denerwuje mnie to powiedzenie, bo w moim przypadku to jest nie prawda.. jest zupełnie inaczej.. gdy jestem winna nic nie mówię, a gdy nie jestem winna to sie tłumaczę ;-)
Tłumaczenie tłumaczeniem, ale nasza koleżanka strasznie głupio się zaczęła tłumaczyć. Te powiedzienie być może by jej nie dotyczyło gdyby przyznała sie do wszystkiego i przyjęła z godnością opinie innych (tak jak z godnością "zakosiła kilka rzeczy"), a tak zaczęła kręcić i sama w tym wszystkim się zgubiła a więc "Wnny się tylko tłumaczy.
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:55   #13846
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Heeej!!!!

to jest chyba w końcu wszystko o Avon więc juz nie rozprawiajcie o tej sprawie, pisze do was potrzebująca...

ponawiam swoje pytanie:

, czy możecie mi powiedziec po ile jest naprawdę balsam pasifflora w katalogu 07 - po 16,90?
czy ta nabłyszczająca kuracja do paznokci jest warta uwagi? - haelthy shine?To jest cos nowego czy po prostu w nowym opakowaniu? Czy naprawde tak nabłyszcza czy to jest zwykły lakier bezbarwny?
femme111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:57   #13847
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Tłumaczenie tłumaczeniem, ale nasza koleżanka strasznie głupio się zaczęła tłumaczyć. Te powiedzienie być może by jej nie dotyczyło gdyby przyznała sie do wszystkiego i przyjęła z godnością opinie innych (tak jak z godnością "zakosiła kilka rzeczy"), a tak zaczęła kręcić i sama w tym wszystkim się zgubiła a więc "Wnny się tylko tłumaczy.
Jeżeli ktoś bardzo zakręci tak jak mówisz i tłumaczy sie jak może to okej jest winny.. Ale pamiętaj tez, że można sie tłumaczyć i nie być winnym ;-)
No tak zależy to od zachowania, jak dana osoba sie zachowuje podczas tłumaczenia i czy nie miesza tego co mówi.
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:57   #13848
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

a ja w tej całej sprawie tylko chciałam zauważyć jedną ważną rzecz:
skoro Didulka napisała ze pełno osób brało bez skrupułów te próbki/pomadki to znaczy że jest ich baaaardzo dużo. Czyli wychodzi na to że na ten wątek zaglądają tylko osoby prawe/niekradnące? napewno nie, po prostu tylko jedna osoba wspomniała o tym że to zrobiła.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:59   #13849
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez femme111 Pokaż wiadomość
Heeej!!!!

to jest chyba w końcu wszystko o Avon więc juz nie rozprawiajcie o tej sprawie, pisze do was potrzebująca...

ponawiam swoje pytanie:

, czy możecie mi powiedziec po ile jest naprawdę balsam pasifflora w katalogu 07 - po 16,90?
czy ta nabłyszczająca kuracja do paznokci jest warta uwagi? - haelthy shine?To jest cos nowego czy po prostu w nowym opakowaniu? Czy naprawde tak nabłyszcza czy to jest zwykły lakier bezbarwny?
okey widzimy Twój post, ale jeśli ktoś nie wie to nie odpowie, proste..
Jeśli chodzi o ten balsam Passiflora to już była mowa na ten temat.. dziewczyny mówiły, że jest po 9,90.. Chociaż ja mam wątpliwości..
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 10:02   #13850
kotekpsotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekpsotek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Hej,

jestem nowa na tej cudownej stronie i trochę się pogubiłam
Czy ktoś mógłby mi napisać na której stronie jest katalog nr 9 - nie mogę wejść w link.


Dzięki,

KotekPsotek
__________________
Buziaczki,

Kotek Psotek
kotekpsotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:03   #13851
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

WYGRAŁAM!! Wysłałam wczoraj 2 smsy ale za pierwszym razem źle odpwiedziałam bo w sumie trudne pytanie (kiedy powstał Avon - kiedys cos tam czytałam na ten temat). Drugie juz bylo ok. I dzisiaj sms o 10:00:50 - Gratulujemy .... W sumie próbowałam 4 razy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:04   #13852
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez femme111 Pokaż wiadomość
Heeej!!!!

to jest chyba w końcu wszystko o Avon więc juz nie rozprawiajcie o tej sprawie, pisze do was potrzebująca...

ponawiam swoje pytanie:

, czy możecie mi powiedziec po ile jest naprawdę balsam pasifflora w katalogu 07 - po 16,90?
czy ta nabłyszczająca kuracja do paznokci jest warta uwagi? - haelthy shine?To jest cos nowego czy po prostu w nowym opakowaniu? Czy naprawde tak nabłyszcza czy to jest zwykły lakier bezbarwny?
chyba nie ma w 7 balsamu passiflora
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:06   #13853
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kotekpsotek Pokaż wiadomość
Hej,

jestem nowa na tej cudownej stronie i trochę się pogubiłam
Czy ktoś mógłby mi napisać na której stronie jest katalog nr 9 - nie mogę wejść w link.


Dzięki,

KotekPsotek
str. 433
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:09   #13854
kotekpsotek
Raczkowanie
 
Avatar kotekpsotek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziękuję bardzo mocno
__________________
Buziaczki,

Kotek Psotek
kotekpsotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:13   #13855
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
a ja w tej całej sprawie tylko chciałam zauważyć jedną ważną rzecz:
skoro Didulka napisała ze pełno osób brało bez skrupułów te próbki/pomadki to znaczy że jest ich baaaardzo dużo. Czyli wychodzi na to że na ten wątek zaglądają tylko osoby prawe/niekradnące? napewno nie, po prostu tylko jedna osoba wspomniała o tym że to zrobiła.
Pewnie masz racje, że zagląda tu wiele osób, które być może zrobiły tak samo tylko jedna didulka się do tego przyznała , no ale później te krętactwa. Ja osobiście gdybym była na takim spotkaniu i "rąbneła" sobie kilka rzeczy i przyszło by mi do głowy aby tutaj o wszyskim napisać, to generalnie miałabym to gdzieś co inni o tym myślą - nadażyła się okazja, nie byłam jedyna inni brali to ja też, już taka jestem, dlaczego inni mają korzystać a ja jak taka ciemnota stać i patrzeć jaki inni się wzbogacają i mają coś z tego spotkania a ja nic - tak właśnie powinna wyglądać w tej sytuacji odpowiedź didulki na komentaże innych, ale ona zaczeła kręcić, próba wybielenia sie niestety nie udana. I to jest w tym wszyskim najgorsze. I jeszcze ten usunięty post, przynajmniej mogła w to miejsce coś napisać .....
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:13   #13856
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
chyba nie ma w 7 balsamu passiflora
no właśnie.. jest w 8

Hosenka- gratuluje
Milagrosx- widocznie nie każdy umie się przyznać do błędu, najlepiej jest coś usunąć..
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:17   #13857
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
WYGRAŁAM!! Wysłałam wczoraj 2 smsy ale za pierwszym razem źle odpwiedziałam bo w sumie trudne pytanie (kiedy powstał Avon - kiedys cos tam czytałam na ten temat). Drugie juz bylo ok. I dzisiaj sms o 10:00:50 - Gratulujemy .... W sumie próbowałam 4 razy

Helołki

Gratulacje !!!

Ja wysłałam 6 kuponów i niestety nie udało mi się wygrać
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:24   #13858
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Helołki

Gratulacje !!!

Ja wysłałam 6 kuponów i niestety nie udało mi się wygrać
Ja też wysłałam chyba z 7 dzisiaj ostatni, może wygram jeszcze
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:36   #13859
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
no właśnie.. jest w 8

Hosenka- gratuluje
Milagrosx- widocznie nie każdy umie się przyznać do błędu, najlepiej jest coś usunąć..
Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Helołki

Gratulacje !!!

Ja wysłałam 6 kuponów i niestety nie udało mi się wygrać
Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Ja też wysłałam chyba z 7 dzisiaj ostatni, może wygram jeszcze

Dzieki A już nadzieji nie miałam.... Tym razem róznica między otrzymaniem smsa z pytaniem a smsa z tym że odpowiedz poprawna wyniosła 18 sek (wcześniej gdy nei wygrałam 20 sek).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 10:39   #13860
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 188
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

oh, własnie chodziło mi o katalog nr 8 a jak z tym lakierem?Nie wiecie?nabłyszczająca kuracja do paznokci jest warta uwagi? - haelthy shine


z góry jak i z dołu dziękuję
femme111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.