Porady sercowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-28, 01:58   #1
whiteblossom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4

Porady sercowe


Cześć Wam

Niedawno mój chłopak po 3,5 roku związku zakończył ze mną znajomość..
Strasznie się martwię czy kiedykolwiek znajdę kogoś kto mu dorówna. Wiem, że wszystko czego wymagam to bardzo dużo na raz, ale praktycznie nie wyobrażam sobie teraz życia bez niektórych rzeczy na raz.. Wiadomo, nie ma ideałów, ale są ludzie ich bliscy..

Chłopak był: super inteligentny, bardzo oczytany i potrafił mnie zaskoczyć wiedzą na każdy temat, do tego studiował 2 kierunki ścisłe, ale grał na pianinie, świetnie znał się na sztuce i klasyce. Dokształcał mnie nawet pod względem arii operowych.. Do tego był kochany, opiekuńczy i pomocny.. Nie mówiąc o tym, że był wysoki (sama mam 1,8m), całkiem przystojny i miał wiele pasji..

Myślicie, że jest szansa znaleźć kogoś podobnego? Mam wrażenie, że to był jednorazowy los na loterii i teraz albo bedzie przystojny, ale głupi, albo mądry i przystojny ale kompletnie nie pomocny czy opiekuńczy.. A wiedza jest dla mnie niezwykle istotna.. (sama mam 2 kierunki, pracę i kończę 4ty język obcy)...

Proszę, pomóżcie.. Jak odpuścić z wymaganiami, albo znaleźć kogoś takiego...
whiteblossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 07:23   #2
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez whiteblossom Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Niedawno mój chłopak po 3,5 roku związku zakończył ze mną znajomość..
Strasznie się martwię czy kiedykolwiek znajdę kogoś kto mu dorówna. Wiem, że wszystko czego wymagam to bardzo dużo na raz, ale praktycznie nie wyobrażam sobie teraz życia bez niektórych rzeczy na raz.. Wiadomo, nie ma ideałów, ale są ludzie ich bliscy..

Chłopak był: super inteligentny, bardzo oczytany i potrafił mnie zaskoczyć wiedzą na każdy temat, do tego studiował 2 kierunki ścisłe, ale grał na pianinie, świetnie znał się na sztuce i klasyce. Dokształcał mnie nawet pod względem arii operowych.. Do tego był kochany, opiekuńczy i pomocny.. Nie mówiąc o tym, że był wysoki (sama mam 1,8m), całkiem przystojny i miał wiele pasji..

Myślicie, że jest szansa znaleźć kogoś podobnego? Mam wrażenie, że to był jednorazowy los na loterii i teraz albo bedzie przystojny, ale głupi, albo mądry i przystojny ale kompletnie nie pomocny czy opiekuńczy.. A wiedza jest dla mnie niezwykle istotna.. (sama mam 2 kierunki, pracę i kończę 4ty język obcy)...

Proszę, pomóżcie.. Jak odpuścić z wymaganiami, albo znaleźć kogoś takiego...
Wymagania faktycznie masz wysokie, ale nie sądzę, żeby Twój ex był jeden jedyny na świecie
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 07:32   #3
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez whiteblossom Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Niedawno mój chłopak po 3,5 roku związku zakończył ze mną znajomość..
Strasznie się martwię czy kiedykolwiek znajdę kogoś kto mu dorówna. Wiem, że wszystko czego wymagam to bardzo dużo na raz, ale praktycznie nie wyobrażam sobie teraz życia bez niektórych rzeczy na raz.. Wiadomo, nie ma ideałów, ale są ludzie ich bliscy..

Chłopak był: super inteligentny, bardzo oczytany i potrafił mnie zaskoczyć wiedzą na każdy temat, do tego studiował 2 kierunki ścisłe, ale grał na pianinie, świetnie znał się na sztuce i klasyce. Dokształcał mnie nawet pod względem arii operowych.. Do tego był kochany, opiekuńczy i pomocny.. Nie mówiąc o tym, że był wysoki (sama mam 1,8m), całkiem przystojny i miał wiele pasji..

Myślicie, że jest szansa znaleźć kogoś podobnego? Mam wrażenie, że to był jednorazowy los na loterii i teraz albo bedzie przystojny, ale głupi, albo mądry i przystojny ale kompletnie nie pomocny czy opiekuńczy.. A wiedza jest dla mnie niezwykle istotna.. (sama mam 2 kierunki, pracę i kończę 4ty język obcy)...

Proszę, pomóżcie.. Jak odpuścić z wymaganiami, albo znaleźć kogoś takiego...
Może kup kablówkę z ze stacją muzyczną Mezzo

Pytasz, jak odpuścić z wymaganiami, a dlaczego ten ideał Cię zostawił?

To ma związek z Twoimi wymaganiami czy z zupełnie innymi sprawami?
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 08:36   #4
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Porady sercowe

Myśle że nie będzie problemu. Sama zapewne obracasz sie w towarzystwie podobnych osób, czyli wykształconych, więc kogoś znajdziesz, a jak sie zakochasz to nawet jeżeli nowa miłość nie bedzie grać na fortepianie, to nie będzie miało znaczenia Powodzenia

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 09:08   #5
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Porady sercowe

brzmi jak opis mojego przyjaciela
przystojny, wysoki, dwa kierunki, fortepian, szkoła muzyczna, różne zainteresowania, bardzo opiekuńczy itp. ale... jest gejem

tak czy siak, tacy ludzie istnieją, to nie są jakieś limitowane edycje. znajdziesz jeszcze miłość
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 10:40   #6
whiteblossom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Porady sercowe

Nie, zerwał ze mną przez odległość (ja Warszawa on Gdańsk) i przez to, że uważał, że nie da rady już z 2ma kierunkami i mną na odległość (ma teraz 68h). Poza tym pewnie pojawił sie ktoś lepszy obok i przestał mnie kochać, ale tego już mi nie powiedział..
whiteblossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:15   #7
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez whiteblossom Pokaż wiadomość
Nie, zerwał ze mną przez odległość (ja Warszawa on Gdańsk) i przez to, że uważał, że nie da rady już z 2ma kierunkami i mną na odległość (ma teraz 68h). Poza tym pewnie pojawił sie ktoś lepszy obok i przestał mnie kochać, ale tego już mi nie powiedział..
Rozumiem. W pierwszym momencie, myślałam, że może czuł, ze nie może sprostać Twoim wymaganiom, ale jak widać to nie to.

Wyżej padła dobra rada, obracasz się w takim środowisku, poznasz niedługo przystojnego, inteligentnego bruneta a jak nie spełni jednego z kryteriów, a Ty się zakochasz, to nie będzie już takie ważne czy gra na fortepianie czy innej wiolonczeli
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 15:44   #8
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez whiteblossom Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Niedawno mój chłopak po 3,5 roku związku zakończył ze mną znajomość..
Strasznie się martwię czy kiedykolwiek znajdę kogoś kto mu dorówna. Wiem, że wszystko czego wymagam to bardzo dużo na raz, ale praktycznie nie wyobrażam sobie teraz życia bez niektórych rzeczy na raz.. Wiadomo, nie ma ideałów, ale są ludzie ich bliscy..

Chłopak był: super inteligentny, bardzo oczytany i potrafił mnie zaskoczyć wiedzą na każdy temat, do tego studiował 2 kierunki ścisłe, ale grał na pianinie, świetnie znał się na sztuce i klasyce. Dokształcał mnie nawet pod względem arii operowych.. Do tego był kochany, opiekuńczy i pomocny.. Nie mówiąc o tym, że był wysoki (sama mam 1,8m), całkiem przystojny i miał wiele pasji..

Myślicie, że jest szansa znaleźć kogoś podobnego? Mam wrażenie, że to był jednorazowy los na loterii i teraz albo bedzie przystojny, ale głupi, albo mądry i przystojny ale kompletnie nie pomocny czy opiekuńczy.. A wiedza jest dla mnie niezwykle istotna.. (sama mam 2 kierunki, pracę i kończę 4ty język obcy)...

Proszę, pomóżcie.. Jak odpuścić z wymaganiami, albo znaleźć kogoś takiego...
nie wiem dlaczego, ale jak przeczytałam ten post to wydał mi się taki... wyprany z uczuć? Jak ogłoszenie typu szukam kawalerki, 40 m2, z dobrym dojazdem itp.

Szansę na znalezienie kogoś takiego są, ale odhaczając sobie dokładnie kolejne podpunkty w wymaganiach przy poznawaniu facetów daleko nie zajedziesz moim zdaniem
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 16:07   #9
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Porady sercowe

Masz racje nie ma ludzi idealnych ale napewno spotkasz kogoś kto będzie w pewnym sensie podobny twojego byłego ale oryginalny tylko sam dla siebie Masz wymagania jak każda kobieta to normalne i napewno znajdziesz kogoś takiego który będzie taki jakiego sobie wyobrażasz
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 16:10   #10
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Dot.: Porady sercowe

Czyli między innymi przez to, że był taki idealny rozpadł się wasz związek ( 2 kierunki, dużo zainteresowań, mało czasu itp.) Nie szukaj ideału ani nikogo do niego podobnego i nie porównuj. Wartościowych, dobrze wykształconych mężczyzn o szerokich zainteresowania jest sporo. Na pewno znajdziesz kogoś odpowiedniego jeżeli nie będziesz patrzeć przez pryzmat byłego. Byłaś w nim zakochana? Czy raczej odpowiadał Ci pod wieloma względami?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:04   #11
Pazurka
Zakorzenienie
 
Avatar Pazurka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 201
Dot.: Porady sercowe

Hm, duże wymagania masz... Ale ostrzegam Cię, że życie może Cię zaskoczyć Co zrobisz na przykład, jeśli zakochasz się w prostym chłopaku po zawodówce, nie sięgającym twojej poprzeczki? Za bardzo zwracasz na te wymagania uwagę. Oczywiście szukaj swojego ideału, ale jeśli akurat takiego nie znajdziesz? Nie zawsze to co wymieniłaś jest najważniejsze. Ludzie bez piętnastu kierunków, nie znający się na prawie wszystkim, z trochę mniejszymi ambicjami, też mogą być warci pokochania. A czy znajdziesz, czy nie znajdziesz podobnego chłopa, nikt ci nie powie, bo nikt nie wie...
Pazurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 17:24   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Porady sercowe

Wybacz, autorko wątku, ale jakoś tak dziwnie... beznamiętnie o tym piszesz. Jakby to wcale nie była Twoja historia, albo nie aż taki staż. Zakończył znajomość - 3,5 roku związku to nie tak mało, szczególnie jak się jest młodym. Jego osobę również opisujesz tak jakoś pobieżnie, ogólnikowo. Tu chyba miłości nie było, a patrzenie na to, że facet fajny, to trzeba się go trzymać. Bo skoro ledwo po zerwaniu już się dywaguje jak znaleźć następnego...

Jakoś nie do końca wierzę w ten wątek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:45   #13
MHKH
Raczkowanie
 
Avatar MHKH
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam i tu
Wiadomości: 140
Dot.: Porady sercowe

powiem Ci krotko: teraz rozpaczasz po Panu Kulturalnym, boisz sie, ze nikt nie bedzie taki jak on i dobrze - bo nie bedzie. nie ma dwoch identycznych osob. ale na pewno pojawia sie w Twoim zyciu mezczyzni, ktorzy albo beda blisko tego idealu, ponad ten ideal... lub calkowicie go zmienia i juz idealem nie bedzie Pan Kultura a np. Pan Motocykl poki co daj sobie czas, odpocznij, staraj sie nie myslec jaki to oh i ah PK byl, masz duzo rzeczy do zrobienia i na tym sie skup a co przyniesie przyszlosci to sie zobaczy
__________________
Blog osobisty
www.myhongkonghusband.com
一種語言永遠不夠
MHKH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 18:33   #14
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez whiteblossom Pokaż wiadomość
Nie, zerwał ze mną przez odległość (ja Warszawa on Gdańsk) i przez to, że uważał, że nie da rady już z 2ma kierunkami i mną na odległość (ma teraz 68h). Poza tym pewnie pojawił sie ktoś lepszy obok i przestał mnie kochać, ale tego już mi nie powiedział..
Jak aż tak by mi zależało i jemu to byśmy ustalili,ze razem zamieszkamy.. a nie rozwiązywali związek..dziwne.
Mam znajomych co spotykaja sie co wekend,on jezdzi do niej calkiem sporo km i w koncu zamierzaja razem gdzies zamieszkac..

Na pewno taki sie znajdzxie,skoro juz jednego znalazlas

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wybacz, autorko wątku, ale jakoś tak dziwnie... beznamiętnie o tym piszesz. Jakby to wcale nie była Twoja historia, albo nie aż taki staż. Zakończył znajomość - 3,5 roku związku to nie tak mało, szczególnie jak się jest młodym. Jego osobę również opisujesz tak jakoś pobieżnie, ogólnikowo. Tu chyba miłości nie było, a patrzenie na to, że facet fajny, to trzeba się go trzymać. Bo skoro ledwo po zerwaniu już się dywaguje jak znaleźć następnego...

Jakoś nie do końca wierzę w ten wątek.
wlasnie tez dla mnie tio trochę beznamiętne.szczegolnie w slowach kobiety
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 21:36   #15
whiteblossom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Porady sercowe

Przepraszam, że tak to brzmiało. Kochałam go jak nikogo, ale niewiele mi zostało poza chłodnym myśleniem. Nie lubię się zadręczać i ryczeć po kontach.

Wymagania mam bardzo wysokie. Nie sądzę, że zakocham się w takim właśnie prostym chłopaku. Wyznaję, że w związku należy się uczyć od siebie. Bardzo nie lubię jak przewyższam inteligencją faceta. Uwielbiam roztrząsać cieżkie problemy, prowadzić filozoficzne dysputy i generalnie moje życie kręci się wokół "myślenia". Właśnie dlatego martwię się czy kiedykolwiek znajdę kogoś podobnego

Nam do zamieszkania razem zostało jeszcze 3 lata gdybyśmy chcieli. I ja byłam gotowa się przenieść, on nie chciał, żebym to zrobiła.. Dlatego też uważam, ze powodem było bardziej to, że mnie nie kochał niż to, że był zmęczony związkiem :P

Teraz nie zostało mi nic innego, niż przejść do normalnego życia. A co do suchości to charakter mi prawie każdy odpowiada.. Nie bardzo jest tu coś co mogłoby mi przeszkadzać.. Dlatego na drodze stoją mi inne moje problemy
whiteblossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 00:29   #16
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Porady sercowe

Moze spotkasz takiego, a moze nie kto to wie Ale prawda jest , ze gdy czas bedzie plynal nieubagalnie, a Ty swojego idealu nie znajdziesz to w naturalny sposob bedziesz obnizac poprzeczke By pozniej uswiadomic sobie ilu fajnych facetow przez te wymagania przepuscilas
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 01:47   #17
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Porady sercowe

A moim zdaniem to w związku na odległość nie da się tak doskonale poznać drugiej osoby, więc jak można oceniać, że był takim ideałem?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 20:09   #18
whiteblossom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Porady sercowe

Uwierz mi, da się. Widywaliśmy się co tydzień, widywaliśmy się przy każdej możliwej okazji i wiecznie (serio wiecznie) pisaliśmy smsy. Każdą okazję spędzaliśmy razem.
whiteblossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 21:01   #19
aga0795
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Porady sercowe

witajcie !
mam jeden problem...od pwnego czasu w pracy zauwazylam ze przyglada mi sie pewien facet. Nasze spojrzenia nieraz sie spotykaja, czasem widze ze on na mnie patrzy a gdy na niego spojrze to odwraca wzrok lub patrzymy sobie gleboko w oczy gdy przechodzimy z napzeiwka...ostatnio mnie zaczepial oczywiscie na zarty lecz czasami gdy idziemy obok siebie nie odzywa sie do mnie ani słowem, nieraz na rzerwie widze ze obraca sie w moja strone i spoglda...nie wiem co mam myslec...zachowania typowe ze szkoly, ale co mam myslec zwlaszcza ze dowiedzialam sie dzis ze zapraszal moja przyjaciolke do niego (znaja sie dluzej i razem pracuja)
aga0795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 21:11   #20
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez aga0795 Pokaż wiadomość
witajcie !
mam jeden problem...od pwnego czasu w pracy zauwazylam ze przyglada mi sie pewien facet. Nasze spojrzenia nieraz sie spotykaja, czasem widze ze on na mnie patrzy a gdy na niego spojrze to odwraca wzrok lub patrzymy sobie gleboko w oczy gdy przechodzimy z napzeiwka...ostatnio mnie zaczepial oczywiscie na zarty lecz czasami gdy idziemy obok siebie nie odzywa sie do mnie ani słowem, nieraz na rzerwie widze ze obraca sie w moja strone i spoglda...nie wiem co mam myslec...zachowania typowe ze szkoly, ale co mam myslec zwlaszcza ze dowiedzialam sie dzis ze zapraszal moja przyjaciolke do niego (znaja sie dluzej i razem pracuja)
Powiedz, zeby zaczal nosic ciemne okulary.
Niedlugo nie bedzie mozna byc milym, bo to od razu znaki milosne
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 21:21   #21
aga0795
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Porady sercowe

tylko ze to nie chodzi o to ze jest miły tylko ciągle sie na mnie gapi ...obraca za mną, więc chyba coś jest nie halo...
aga0795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 21:28   #22
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Porady sercowe

Mnóstwo jest takich facetów

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aga0795 Pokaż wiadomość
tylko ze to nie chodzi o to ze jest miły tylko ciągle sie na mnie gapi ...obraca za mną, więc chyba coś jest nie halo...
sorry, ale
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 21:46   #23
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Porady sercowe

Może on się patrzy bo widzi, że Ty się patrzysz czy on się patrzy
Wiesz, jeżeli byś mu się spodobała to by zrobił coś więcej niż patrzenie.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 07:25   #24
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Porady sercowe

Cytat:
Napisane przez aga0795 Pokaż wiadomość
tylko ze to nie chodzi o to ze jest miły tylko ciągle sie na mnie gapi ...obraca za mną, więc chyba coś jest nie halo...
Moze niedowidzi
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 08:54   #25
aga0795
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Porady sercowe

no wlasnie zagaduje do mnie i sie ze mna drazni ..
aga0795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-31 09:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.