szpilki w szkole - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 00:54   #61
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: szpilki w szkole

Nie, w tym roku pisałam maturę przeżyłam 12 lat szkoły nie rozwalając ani jednej ściany
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 08:45   #62
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez nightlight Pokaż wiadomość
eh

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cos mi posta chyba popsuło…
Nie nastawiaj się od razu negatywnie, w LO przeważnie jest już całkiem OK.
A szpilki sobie zostaw jako ostateczność, jak chcesz to je noś nawet codziennie, ale nie nastawiaj się że zaraz będziesz musiała coś/kogoś nimi skopać.
Inna sprawa że takie metalowe dodatkowo mogą być bardziej wyzywające, co innego jakaś zwykła plastikowa szpileczka, a co innego 10cm stalowej szpili która stuka dużo głośniej i wbija się w zasadzie we wszystko po czym chodzisz. Może jednak wróć na początek do takich zwykłych, a metalowe to raczej od czasu do czasu.

Aha, i jeśli to miało by przejść w szkole, to poza obcasami całą reszta musi koniecznie juz zwyczajna! (choć chyba tak właśnie się ubierasz). Czyli najzwyklejsze bluzki i spodnie – zero spódniczek/dekoltów itp
Metalowych mam tylko dwie pary więc pewnie i tak od czasu do czasu cos innego założę.
Szczególnie że one są raczej jesienno/zimowe.
Ale bardzo je lubię, a te niby wady (stukanie wbijanie) to uważam za zalety. Dużo fajniej się na takich chodzi. Już nie wspominając o tym że jest praktycznie niezniszczalna – dobrej metolowej szpilki nie da się chyba złamać – więc mogę sobie spokojnie biegać bez obaw że coś odpadnie. A co do rzucającego się w oczy wyglądu (kolor metalu) to kiedyś widziałam coś ciekawego – kozaczki na całej metalowej szpilce, ale ten metal był jakoś barwiony (czy cos) – tak że był czarny i z daleka wyglądał jak plastik – tylko mój rozmiar już się wyprzedał:/ ale jak bym gdzieś znalazła to właśnie takie bym kupiła. W ostateczności, żeby się bardzo nie rzucać, można by czarnym lakierem do paznokci pomalować;p
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:34   #63
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez moj__nick Pokaż wiadomość
Oh nie martw się tak moja droga, that won't happen
Ta ostatnia też zdawała się być mocna, a kawałki betonu fruwały aż miło patrzeć ;p
Dziecinko, jesteś pewna że wiesz co to beton? A zbrojenie w ścianie?
Próbuj próbuj, gips albo śruby w nodze nadadzą Ci wyjątkowego charakteru.
A jakie opowieści będziesz mogła opowiadać, fiu fiu
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:52   #64
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

Jakoś nigdy nie fascynowałam się strukturą budowy ścian. Ściana była zwyczajna, na pewno nie jakieś kartonowo/gipsowe byle co.
Natomiast to co dalej piszesz to bzdura, kopać też trzeba umieć. I jak się dobrze to robi to się nic nie łamie, niezależnie jak twardy jest obiekt (jak za twardy to po prostu się od niego odbija i się przesuwamy do tyłu).
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 10:08   #65
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez moj__nick Pokaż wiadomość
Jakoś nigdy nie fascynowałam się strukturą budowy ścian. Ściana była zwyczajna, na pewno nie jakieś kartonowo/gipsowe byle co.
Natomiast to co dalej piszesz to bzdura, kopać też trzeba umieć. I jak się dobrze to robi to się nic nie łamie, niezależnie jak twardy jest obiekt (jak za twardy to po prostu się od niego odbija i się przesuwamy do tyłu).


Widzę ze z kopania w ściany doktorat się pisało

Ale musze Cie niestety sprowadzić na ziemię. Jeżeli trafisz szpilka w twardy obiekt, to nie, nie odsuniesz się do tyłu
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 10:20   #66
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez moj__nick Pokaż wiadomość
Dumna nie dumna, zrobiłam co musiałam i nie jest mi z tym źle. Ba, uważam że słusznie się zachowałam w zaistniałej sytuacji.
A akurat wcześniejszy post był głupią odpowiedzią na głupi post o złamaniu nogi.
Wracając do sprawy to przecież nikogo nie skrzywdziłam a chyba nikt normalny nie będzie płakał nad kawałkiem ściany?
Na forum zaraz się podniósł lament „dam” – że to przecież kobiecie nie przystoi. Bo one były wychowywane inaczej… bardzo łatwo być damą pośród dam… ciekawe jak by sobie poradziły w obecnych realiach szkolnych – bo mi się zdaję że albo by były sponiewierane albo by szybko się dostosowały do reguł gry nowego otoczenia i niewiele z ich damowatości by zostało.
Odnioslam wrazenie, ze jestes z tego dumna. W przeciwnym wypadku nie rozwijalabys tematu na kilka postow, tylko stanowczo stwierdzila, ze uwazasz, ze postapilas, jak nalezalo w takiej sytuacji. I tyle.

Rozumiem twoja reakcje, naprawde, jednak nie zmienia to faktu, ze niszczenie sciany jest wandalizmem. Widocznie jestem nienormalna (), ale mi szkoda tej sciany. Nie jestesmy w piaskownicy, zebym musiala tlumaczyc, dlaczego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 10:23   #67
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość


Widzę ze z kopania w ściany doktorat się pisało

Ale musze Cie niestety sprowadzić na ziemię. Jeżeli trafisz szpilka w twardy obiekt, to nie, nie odsuniesz się do tyłu
Dawno temu chodziłam na dodatkowe zajęcia na których były elementy baletu, sztuk walki itp., długo tam może i nie zabawiłam, ale minimum umiejętności mi pozostało (na tyle żeby się nie bać, że coś sobie złamie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Odnioslam wrazenie, ze jestes z tego dumna. W przeciwnym wypadku nie rozwijalabys tematu na kilka postow, tylko stanowczo stwierdzila, ze uwazasz, ze postapilas, jak nalezalo w takiej sytuacji. I tyle.

Rozumiem twoja reakcje, naprawde, jednak nie zmienia to faktu, ze niszczenie sciany jest wandalizmem. Widocznie jestem nienormalna (), ale mi szkoda tej sciany. Nie jestesmy w piaskownicy, zebym musiala tlumaczyc, dlaczego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Faktycznie temat ściany jakoś za bardzo się rozwinął i można by już mu dać spokój

Napiszcie lepiej jak w końcu z tą szkołą?
Jak załóżmy zamaluje ten metalowy na czarno lakierem do paznokci, i będę w nich chodziła 3-4 dni w tygodniu to już będzie w porządku?

Edytowane przez moj__nick
Czas edycji: 2014-07-10 o 10:30
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 10:29   #68
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: szpilki w szkole

Dobra, napiszę dosadnie bo widzę ze inaczej nie dotrze.

Dziewczyno czy naprawdę nie widzisz ze kompromitujesz się chwaląc się rozbita ściana????

O metalowych szpilkach się nie będę wypowiadać. Rzecz gustu
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 13:33   #69
darktahini
Przyczajenie
 
Avatar darktahini
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 27
Dot.: szpilki w szkole

Mam w klasie koleżankę, która ubiera się dosyć wyzywająco - zawsze w krótkiej spódnicy lub legginsach, często nosi prześwitujące koszule i swetry, no i zazwyczaj ma buty na koturnie. Pomimo tego, że jest wspaniałym człowiekiem, opinię w szkole ma słabą. Cały czas słyszę o niej jakieś niefajne plotki...
To już zależy od tego, czy zależy Ci na reputacji, czy nie. Ale pamiętaj, że nauczycielki (nauczyciele w sumie rzadziej ) nie przepadają za takimi uczennicami. Możesz mieć z nimi na pieńku nawet jeżeli będziesz się dobrze uczyła.
I jeszcze przejdź się po szkolnym korytarzu Ja na rozpoczęcie roku założyłam szpilki, ale mamy tak śliskie podłogi, że nawet na płaskim można się wyrżnąć.
darktahini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 13:59   #70
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

Doskonale wiem o co ci chodzi, ale jak już pisałam, ja na pewno nie będę tak się ubierała. Będą zwykłe spodnie i zwykłe bluzki bez dekoltu, czasem koszula ale nic niestosownego.
Swoją drogą nie bardzo rozumiem czemu jednak wizualnie ładne buty na szpilce be bee, a paskudne glany to już ok.
Kilka dziewczyn w klasie nosiło glany (nawet latem +30stopni). I jakoś jak tylko miały okazję to bardzo lubiły się naśmiewać że one to maja przynajmniej porządne buty, że mogą być do samoobrony itp, a ja w jakichś głupich szpilkach chodzę.
Po ten akcji ze ścianą też je chyba zatkało, już się żadna nie śmiała, może się bały że im tego glana na wylot mogłabym przebić;p
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 14:05   #71
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: szpilki w szkole

A ta znowu o tej scianie Nie, wcale sie nie popisujesz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 14:13   #72
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

eh no dobra
Absolutny koniec tematu ściany
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:40   #73
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: szpilki w szkole

Kasuję dotychczasowe przepychanki słowne i proszę o powstrzymanie się od dalszych ataków personalnych. Temat jest na forum modowym więc skupcie się, proszę, na tej warstwie.

Mój_nick, jeśli zależy Ci na opiniach dotyczących, hmm, metod samoobrony w liceum to zapraszam na forum plotkowe: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 16:51   #74
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

O, nie było mnie trochę a tu jakieś porządki i w ogóle temat zdechł
Może i dobrze bo się dziwny robił
Jak by kogoś interesowało to stwierdziłam, że nie będę się czaiła i normalnie będę nosiła na co dzień! A co! I nic nie będę malowała, jak kogoś razi metalowa to jego problem nie mój.
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:03   #75
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: szpilki w szkole

Pokażesz te szpilki??
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:36   #76
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

jestem na wakacjach za granica, wracam dokładnie za 9 dni i wtedy mogę wrzucić zdjęcia z telefonu.
Ale zaraz próbuje wygrzebać w mailu zdjęcia z aukcji allegro gdzie je (te dwie pary metalowych) kupiłam...

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

nic z tego, allegro marudzi że aukcja dawno wygasła.
Ale mogę was zapewnić że są ładne
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 18:05   #77
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: szpilki w szkole

A w czym będziesz nosiła książki? Przecież plecak i szpilki to szczyt obciachu.
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 18:14   #78
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

mam dość pojemną torbę... może nie jest za piękna, ale lepsze to niż plecak,
Planuję mieć jeden zeszyt do wszystkiego - taki duży A4 i proporcjonalnie na przedmioty dzielić strony - ew. segregator z wypinanymi kartkami i stare, aktualnie nie potrzebne notatki zostawiać w domu (tak już robiłam w tamtym roku).
A książek za dużo nigdy nie nosiłam, nawet w plecaku (szkoda kręgosłupa). Ew można coś by się dało ściągnąć jako pdf i wtedy tablet bym brała.

Edytowane przez moj__nick
Czas edycji: 2014-07-11 o 18:28
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 18:58   #79
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez moj__nick Pokaż wiadomość
mam dość pojemną torbę... może nie jest za piękna, ale lepsze to niż plecak,
Planuję mieć jeden zeszyt do wszystkiego - taki duży A4 i proporcjonalnie na przedmioty dzielić strony - ew. segregator z wypinanymi kartkami i stare, aktualnie nie potrzebne notatki zostawiać w domu (tak już robiłam w tamtym roku).
A książek za dużo nigdy nie nosiłam, nawet w plecaku (szkoda kręgosłupa). Ew można coś by się dało ściągnąć jako pdf i wtedy tablet bym brała.
Wątpię aby nauczyciele na to pozwolili, liceum to jeszcze nie studia Poza tym wierz mi, to jest bardzo niepraktyczne jeśli chcesz się czegoś porządnie nauczyć. W drugiej klasie nosiłam sobie jeden zeszyt do biologii i fizyki bo nauczycieli nie obchodziło w czym piszemy i jak, ale np. z chemii musiałam mieć osobny zeszyt bo raz na semestr leciał do sprawdzenia. Z angielskiego miałam osobny duży zeszyt A4 bo miałam pełno notatek i w ogóle nauki, zeszyt do angielskiego to dla mnie świętość Do matematyki też osobny duży zeszyt, łatwiej się z nim pracuje. Musisz wyczuć nauczycieli, są tacy którym wisi w czym i czy w ogóle prowadzi się notatki, a są tacy którzy na pierwszej lekcji mówią jak zeszyt ma być prowadzony i szykuj się na pały jeśli taki nauczyciel zobaczy że masz jeden zeszyt do wszystkiego.

W sumie to trochę nie rozumiem - chcesz mieć jeden zeszyt do wszystkiego żeby zmieścić się w torbie która pasuje Ci do szpilek?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 19:15   #80
moj__nick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: szpilki w szkole

Jak jakiś nauczyciel będzie miał bzika na punkcie zeszyty to oczywiście go drażnić nie będą i będę nosiła specjalnie dla niego
A segregator się mi bardzo dobrze sprawdzał... przed nauką mogłam sobie wszystko ładnie pospinać, powypełniać braki/wypiąć rysunki które sobie rysowałam jak mnie lekcja nudziła
W sumie jakbym nawet nie miała szpilek to i tak bym chciała mieć jeden segregator - szpilki nie szpilki nawet na płaskim szkoda dźwigać za dużo.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Swoja droga temat znowu zszedł na tematy nie do końca modowe, i zaraz nas ktoś "z góry" zablokuje ;p
Z mojej strony wątek można już zamknąć.

Edytowane przez moj__nick
Czas edycji: 2014-07-11 o 19:28
moj__nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:20   #81
DarkAndTwisty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Leszno.
Wiadomości: 20
Dot.: szpilki w szkole

Ja nic przeciwko samym szpilkom nie mam. Sama co prawda nosiłam tylko na jakieś szkolne uroczystości czy coś, ale to chyba jeszcze zależy co do tych szpilek ubierzesz, bo ja to bedzie top z mega dekoltem i spódniczka która nic nie zasłania to masakra, a jak jakaś normalna bluzka i dżinsy to spoko
DarkAndTwisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:37   #82
malutkaa22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 46
Dot.: szpilki w szkole

no wlasnie odpowiedni wiek
malutkaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 00:50   #83
nightlight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: szpilki w szkole

Przeglądałam przed spaniem blog modowy i przypomniał mi się ten wątek.
Filmik chyba nieźle pasuje do kontekstu:
https://www.youtube.com/watch?v=_FONci7vuig
nightlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 09:55   #84
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: szpilki w szkole

OK, pomijając kwestie wbijania obuwia w obiekty użyteczności publicznej, wrócę do kwestii szpilek w liceum.

Ja nosiłam, moje koleżanki też. Nie megaszpile, tylko np szpileczkę 4-5 cm. Do słupków też warto się przekonać

Zmianę obuwia traktowano u nas po macoszemu i wszyscy przymykali na to oko, na szczęście.

Jedno zastrzeżenie - nie noś butów na obcasie codziennie i non stop, daj nodze odpocząć.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 12:47   #85
lazyreader
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: szpilki w szkole

Z jednej strony niezła historia z tą ścianę, choć jednak trochę głupia(ryzykowna). U nas za takie coś by się w szkole problemy miało (albo w domu, jakby rodzice musieli płacić za naprawę).
Jak chodziłam do technikum też nosiłam szpilki, nie codziennie ale dość często, szczególnie kozaki jesienią i zimą (i to takie dość wysokie > 10cm szpilki). Problemów z tym nie było, wiele dziewczyn nosiło i nikt nigdy się nic czepiał. I też czasem potrafiłam ich użyć trochę niekonwencjonalnie
Z ciekawszych epizodów pamiętam jak po szkole chodziłyśmy często z klasą do pobliskiego „parku”. Znajomi znajdowali sobie czasem tam różne zajęcia, kiedyś „grali w piłkę” jakąś znaleźną cegłą z rozbiórki. Praktycznie wszyscy grający nosili wtedy glany to jakoś im to szło. Jeden kopnął tą cegłę w moim kierunku, wiedział że jestem w szpilkach(kozakach) i pewnie chciał się podroczyć. Ale niezłe było ich zdziwienie jak przypieprzyłam obcasem z całej siły w tą ceglankę i rozbiłam ją na kawałki (ah te metalowe fleki Podsumowując, jak już się nosi szpilki, warto też znać inne ich zalety i zastosowania (poza oczywistymi wizualnymi), jak właśnie na tym filmiku wyżej.

Edytowane przez lazyreader
Czas edycji: 2014-09-23 o 13:29
lazyreader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 14:37   #86
nikita10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: szpilki w szkole

Hej, wrzucisz zdjęcie tych swoich szpilek? Bo to chyba niezła szpila jest jak nią mogłaś kopniakiem ścianę rozbić(wow). I napisz gdzie kupiłaś bo aż sama bym sobie takie sprawiła, jak kiedyś obcas mi się połamał w drodze na praktyki to boje się teraz byle co kupować.

Metalowe chyba znowu są modne teraz a zima idzie i by mi się nowe kozaczki przydały.
nikita10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:38   #87
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: szpilki w szkole

Ja uważam, że na szpilki jeszcze czas I w szkole powinnaś nosić płaskie obuwie.
W gimnazjum zaczęłaś nosić szpilki? :O
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:58   #88
lazyreader
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: szpilki w szkole

Cytat:
Napisane przez nikita10 Pokaż wiadomość
Hej, wrzucisz zdjęcie tych swoich szpilek? Bo to chyba niezła szpila jest jak nią mogłaś kopniakiem ścianę rozbić(wow). I napisz gdzie kupiłaś bo aż sama bym sobie takie sprawiła, jak kiedyś obcas mi się połamał w drodze na praktyki to boje się teraz byle co kupować..
Mi się zdaje że, żeby była mocna to nie musi od razu być metalowa, poza tym każda lepsza (droższa) i tak ma w środku metalowy pręt jako usztywnienie.
Ja np. na co dzień nosze coś w tym tylu: [zdjęcie w kolejnym poście]

praktycznie tylko do spodni, i jak je mam na nogach to zdaje mi się, że przeciętna ściana by nie miała szans (nie, żebym próbowała;p;p;p). Tu bardziej chodzi o końcówkę – musi być metalowa a nie plastikowa/gumowa.
Ale też się dołączam do prośby o zdjęcia
Ale jak już mają być metalowe to co myślicie o takich?
http://www.sandalsfashionsale.com/im...155_03_LRG.jpg


Albo takich?
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/...84_306x797.jpg
ewentualnie jak nie muszkieterki to może:

http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...1e941ae9a0.jpg
?

Edytowane przez lazyreader
Czas edycji: 2014-10-25 o 19:07 Powód: usunięcie niedziałającego odnośnika
lazyreader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 22:17   #89
nikita10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: szpilki w szkole

Pierwszy i ostatni link mi nie działa, mogłabyś wstawić jeszcze raz?
Drugi są świetne, tylko nie wiem czy to już nie przesada w takich do szkoły, choć może do spodni będą ok? Ale to chyba są louboutiny wiec i tak mnie nie stać
Może jakieś inne pomysły?
nikita10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 11:09   #90
lazyreader
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: szpilki w szkole

Coś ucięło pierwszego linka, spróbuje dodać inaczej, powinno być ok.
Moje wyglądaję w zasadzie identycznie, może szpilka troszeczkę niższa.
Do spodni w kant albo jeansów są super. Spokojnie możesz w ten sposób do pracy/szkoły nosić.
Kupiłam już dawno temu na allegro, nie wiem czy teraz takie mają. Szpilka jest bardzo solidna, właśnie podobnymi bez problemu rozbiłam tą ceglankę więc nie ma szans że ci się złamie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kozaki1.jpg (21,7 KB, 25 załadowań)
lazyreader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-14 20:39:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.